Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-21, 08:38   #61
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Ciepło się zrobiło i mam widzę wysyp pań w sukienkach bez pleców, albo z dużym wcięciem z tyłu i noszą do nich stanik, tak że widać z tyłu całe zapięcie.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 09:36   #62
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Też nie lubię kolorowych rajstop, jak dla mnie są dozwolone do końca podstawówki. Kilka lat temu był wysyp takich, niektórzy strasznie wyglądali...


Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Ciepło się zrobiło i mam widzę wysyp pań w sukienkach bez pleców, albo z dużym wcięciem z tyłu i noszą do nich stanik, tak że widać z tyłu całe zapięcie.
To mi przypomniało coś, co mnie ostatnio wk&%#(^
Byłam na wyprzedażach, miałam całe naręcze ciuchów. Wkładam i każda jedna bluzka przezroczysta, z wyciętymi albo koronkowymi plecami, bokami i wszystkim co się dało, idealnie odsłaniające stanik. Co to za moda, gdzie ja mam w tym iść?? Nie mam ekshibicjonistycznych zapędów.
Najbardziej mnie wkurzyła sukienka, z przodu piękny wzór (dżungla), odwracam się, a tu mi calutką bielizne widać Czyli, że musiałabym do niej halke kupić, czyli już na lato odpada bo w 2 warstwach nie wytrzymam.
Chyba porąbało tych projektantów za przeproszeniem
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 09:48   #63
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Ej wczoraj widziałam laskę, wypięknioną, w wyyyysokich szpilach, fryzura super, sukienka super, ale na plecach spod niej wystawał cały tył czarnego staniora. Smutno mi się zrobiło
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 09:57   #64
agneshelene
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 343
Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
To mi przypomniało coś, co mnie ostatnio wk&%#(^
Byłam na wyprzedażach, miałam całe naręcze ciuchów. Wkładam i każda jedna bluzka przezroczysta, z wyciętymi albo koronkowymi plecami, bokami i wszystkim co się dało, idealnie odsłaniające stanik. Co to za moda, gdzie ja mam w tym iść?? Nie mam ekshibicjonistycznych zapędów.
To mi przypomniało scenkę z jednego z warszawskich centrów handlowych, gdzie wpadłam na dziewczynę w takiej właśnie przezroczystej bluzce. Szkoda tylko, że miała za mały stanik i jeden z jej cycków radośnie z niego wyskoczył. W całości.
Ale zgadzam się, to jest jakiś dramat, co druga sukienka ładnie prezentująca się na wieszaku wymagałaby ode mnie chwalenia się bielizną ;/
agneshelene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 09:59   #65
kaarooo
Zakorzenienie
 
Avatar kaarooo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 14 671
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Ja taką mam Znaczy się widać mi, a może pokażę, bo się zastanawiałam właśnie nad obszyciem tego jakąś koronką albo dodaniem guzika

Tylko jak byłam w Finlandii rok temu, to wiele bluzek i sukienek było tak wykończonych i dziewczyny się nie krępowały
To czerwone to poduszka, żeby zobrazować wycięcie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 002.jpg (74,8 KB, 264 załadowań)
__________________
おはよう!
anna mun kaikki kestää!

kaarooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 10:31   #66
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez magyarparaszt Pokaż wiadomość
Ej wczoraj widziałam laskę, wypięknioną, w wyyyysokich szpilach, fryzura super, sukienka super, ale na plecach spod niej wystawał cały tył czarnego staniora. Smutno mi się zrobiło
Ale przynajmniej czarny - ja widuję najczęściej takie typowo bieliźniane - czyli kolor biały albo coś z pogranicza (poszarzały biały?) - i to do bluzek w bardzo intensywnych kolorach^^.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 10:37   #67
candiess
Zakorzenienie
 
Avatar candiess
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 5 660
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

http://www.pudelek.pl/artykul/56195/...shki_przesada/

Masakra Niezłe mamy teraz gwiazdy w kraju...
__________________




candiess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-21, 12:15   #68
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Ale przynajmniej czarny - ja widuję najczęściej takie typowo bieliźniane - czyli kolor biały albo coś z pogranicza (poszarzały biały?) - i to do bluzek w bardzo intensywnych kolorach^^.
Dodam, że sukienka miała kolor pastelowo brzoskwiniowy
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 13:12   #69
Withers
Zakorzenienie
 
Avatar Withers
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 190
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez candiess Pokaż wiadomość
http://www.pudelek.pl/artykul/56195/...shki_przesada/

Masakra Niezłe mamy teraz gwiazdy w kraju...
Nie podoba mi się ta koszulka, ale Bershka całkiem niedawno miała bluzkę ze zdjęciem innej blogerki, swoją drogą o wiele ładniejszym, więc Maff pierwsza nie jest
__________________

Wining and dining, drinking and driving

Excessive buying, overdose and dying
Withers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 13:15   #70
agneshelene
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 343
Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez candiess Pokaż wiadomość
http://www.pudelek.pl/artykul/56195/...shki_przesada/

Masakra Niezłe mamy teraz gwiazdy w kraju...
Ja bym to pewnie potraktowała jak jedną z milionów dostępnych w sklepach koszulek ze zdjęciami/rysunkami jakichś przypadkowych dziewczyn


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
agneshelene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 17:59   #71
chubby
Raczkowanie
 
Avatar chubby
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 59
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Dziś, skwar i upał, środek ulicy w Katowicach. Żadna więc plaża. Idzie 2 chłopaków, na oko w przedziale 16-20 lat. Obydwaj bez koszulek, gołe klaty świecą. :| Jeszcze jeden z nich do tego sobie tak opuścił spodnie na biodra, że mu było widać włosy łonowe. Myślałam, że z wrażenia się przewrócę. :|
chubby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-21, 21:46   #72
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

To ja się przyznam do dzisiejszego rozwalania. Miałam długą tuniko bluzkę na ramiączkach, do tego krótkie szorty i w sumie widać było, że są, ale na pierwszy rzut oka wyglądało, jakbym nic pod spodem nie miała. Do tego kocham kolorowe rajstopy, mam we wszystkich(no dobra, kilku brakuje) kolorach. Chyba będę następczynią Kamilli... ;P
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 09:47   #73
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez chubby Pokaż wiadomość
Dziś, skwar i upał, środek ulicy w Katowicach. Żadna więc plaża. Idzie 2 chłopaków, na oko w przedziale 16-20 lat. Obydwaj bez koszulek, gołe klaty świecą. :| Jeszcze jeden z nich do tego sobie tak opuścił spodnie na biodra, że mu było widać włosy łonowe. Myślałam, że z wrażenia się przewrócę. :|
Aż się poplułam przy fragmencie o włosach
U mnie też łażą bez koszulek, ale to nie środek miasta i wszyscy są raczej przyzwyczajeni. Tylko czasem jak widzę takich starszych panów z ogromnymi brzuchami i włosami na plecach

Rozwalają mnie spodenki, które są tak krótkie, że wystaje tyłek. Po prostu nie ogarniam jak można chodzić z d.. na wierzchu i koniec kropka.
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 10:32   #74
orzech_w_karmelu
Rozeznanie
 
Avatar orzech_w_karmelu
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 613
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

To ja mam coś, co was rozłoży na łopatki

Byłam na ślubie, po którym był tylko obiad w restauracji, a nie duże wesele. Zobaczyłam za stołem młodego chłopaka, na oko 25 lat. Ubrany był w dżinsy i koszulę w kratkę (wyglądała na flanelową, ale nie macałam). Myślałam, że to jakiś przypadkowy gośc się przybłąkał, a okazało się, że to brat Panny Młodej
orzech_w_karmelu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 12:41   #75
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez orzech_w_karmelu Pokaż wiadomość
To ja mam coś, co was rozłoży na łopatki

Byłam na ślubie, po którym był tylko obiad w restauracji, a nie duże wesele. Zobaczyłam za stołem młodego chłopaka, na oko 25 lat. Ubrany był w dżinsy i koszulę w kratkę (wyglądała na flanelową, ale nie macałam). Myślałam, że to jakiś przypadkowy gośc się przybłąkał, a okazało się, że to brat Panny Młodej
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 13:04   #76
Withers
Zakorzenienie
 
Avatar Withers
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 190
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez orzech_w_karmelu Pokaż wiadomość
To ja mam coś, co was rozłoży na łopatki

Byłam na ślubie, po którym był tylko obiad w restauracji, a nie duże wesele. Zobaczyłam za stołem młodego chłopaka, na oko 25 lat. Ubrany był w dżinsy i koszulę w kratkę (wyglądała na flanelową, ale nie macałam). Myślałam, że to jakiś przypadkowy gośc się przybłąkał, a okazało się, że to brat Panny Młodej
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=700248
Chyba krata staje się teraz jakimś nowym trendem weselnym
__________________

Wining and dining, drinking and driving

Excessive buying, overdose and dying
Withers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 13:14   #77
mallary
Rozeznanie
 
Avatar mallary
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 540
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Staram się być wyrozumiała dla gustów, upodobań, ale ostatnio widziałam kompletnego rozwalacza. W tym tygodniu, około godziny 11-12, zobaczyłam na moście dość młodego faceta, który wykazał się pomysłowością w radzeniu sobie z upałem-zawinął (albo zawiązał, w szoku nie zwróciłam dokładniej uwagi) koszulkę nad brzuchem i paradował z białym, wesoło podskakującym maciusiem na wierzchu
mallary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 13:26   #78
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

tez niedawno bylam na weselu, duzym bo jakies 130 osob chyba bylo, i jeden z gosci byl w jeansach i t-shircie. dla mnie to brak szacunku dla mlodych.
rozumiem na poprawiny to ok, ale na wesele?
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 14:20   #79
Tallan
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 522
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez orzech_w_karmelu Pokaż wiadomość
To ja mam coś, co was rozłoży na łopatki

Byłam na ślubie, po którym był tylko obiad w restauracji, a nie duże wesele. Zobaczyłam za stołem młodego chłopaka, na oko 25 lat. Ubrany był w dżinsy i koszulę w kratkę (wyglądała na flanelową, ale nie macałam). Myślałam, że to jakiś przypadkowy gośc się przybłąkał, a okazało się, że to brat Panny Młodej
Przypomniałaś mi siostrę panny młodej, zresztą świadka na ślubie, która na weselu była w białych dżinsach i białym, krótkim topie- zwykłym, nieeleganckim...

Cytat:
Napisane przez mallary Pokaż wiadomość
Staram się być wyrozumiała dla gustów, upodobań, ale ostatnio widziałam kompletnego rozwalacza. W tym tygodniu, około godziny 11-12, zobaczyłam na moście dość młodego faceta, który wykazał się pomysłowością w radzeniu sobie z upałem-zawinął (albo zawiązał, w szoku nie zwróciłam dokładniej uwagi) koszulkę nad brzuchem i paradował z białym, wesoło podskakującym maciusiem na wierzchu
Krok kolejny: panowie w slipkach i panie w staniku i majtkach. Będzie co oglądać
Tallan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-22, 14:33   #80
orzech_w_karmelu
Rozeznanie
 
Avatar orzech_w_karmelu
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 613
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez Tallan Pokaż wiadomość
Przypomniałaś mi siostrę panny młodej, zresztą świadka na ślubie, która na weselu była w białych dżinsach i białym, krótkim topie- zwykłym, nieeleganckim...
niemozliwe, nie wierze...

To na innym weselu świadkową była dziewczyna o bardzo apetycznych kształtach (nie gruba), a odziała się w czerwoną, przylegającą do ciała sukienkę, taką co wygląda na letnią, jakby z wiskozy. Sukienka bardzo seksownie opinała jej sylwetkę, ale...dziewczyna stanik miała cienki albo w ogóle, bo przy tańcu biust jej skakał na wszystkie strony i widoczne były odstające sutki. Te sutki tak się w oczy rzucały, że wszyscy faceci to komentowali. A kamerzysta tak się zapatrzył, że na nagraniu ta dziewczyna była bohaterką nr 1.
orzech_w_karmelu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 07:54   #81
nati-mo
Rozeznanie
 
Avatar nati-mo
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 519
GG do nati-mo
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Dołączę, można?

Ostatnio na weselu wypatrzyłam dziewczynę w czarnych legginsach za kolano, baletkach i mgiełce do połowy tyłka

Bardzo lubię oglądać "rozwalaczy" na ulicach mojego pięknego miasta
Ostatnio widziałam kobietę, na oko koło czterdziestki, bardzo mocno opaloną, przywdzianą w jaskrawe różowe rurki, bokserkę w tym samym kolorze i ciemnofioletowe klapki na szpilce. Klapki na podeszwie miały nieodklejoną zieloną metkę z zabazgraną długopisem ceną Pani miała również przezroczystą różową torebkę, a w torebce duuużo zużytych chusteczek higienicznych :/ Widocznie męczyła ją alergia.

Dziś w tramwaju rzucił mi się w oczy pan w koszuli z krawatem (koszula z długim rękawem), szortach i japonkach. Dodam, że tak owłosionych stóp w życiu nie widziałam i nie chciałam zobaczyć
__________________
A. i C.mną rządzą ->

->
nati-mo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 12:48   #82
Lisciolaz Straszliwy
Wtajemniczenie
 
Avatar Lisciolaz Straszliwy
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lajkovac
Wiadomości: 2 480
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Pewnie nie raz już ten temat był tu poruszany, ale...rozwala mnie moda na cieliste legginsy/bardzo obcisłe rurki. Co ciekawe, najczęściej widuję je na osobach, których figura...hm, no..nie prezentuje dobrze w takim zestawie. Z daleka to przecież wygląda, jakby kobita spodni i majtek zapomniała . Dzisiaj znów taką widziałam, w pakiecie z chamskim camel toe i rozprutym szwie na centralnej części tyłka.
__________________
Odnajduję w tym wątku pewną głąbię.



(\__/)
{ ^y^}




Lisciolaz Straszliwy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 18:57   #83
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

dzis poszlam na wyprzedazowy shopping

dzizes ale dziadostwo w wiekszosci rozwalilo mnie to doszczetnie
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 21:18   #84
orzech_w_karmelu
Rozeznanie
 
Avatar orzech_w_karmelu
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 613
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez ania z wzgórza marzeń Pokaż wiadomość
dzis poszlam na wyprzedazowy shopping

dzizes ale dziadostwo w wiekszosci rozwalilo mnie to doszczetnie
Mam podobne odczucia A odkąd wszyscy na potęgę się odchudzają, nie mogę na wyprzedażach dostać nic sensownego w rozmiarze xs.
orzech_w_karmelu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 23:44   #85
emii
Zakorzenienie
 
Avatar emii
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 666
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez orzech_w_karmelu Pokaż wiadomość
To ja mam coś, co was rozłoży na łopatki

Byłam na ślubie, po którym był tylko obiad w restauracji, a nie duże wesele. Zobaczyłam za stołem młodego chłopaka, na oko 25 lat. Ubrany był w dżinsy i koszulę w kratkę (wyglądała na flanelową, ale nie macałam). Myślałam, że to jakiś przypadkowy gośc się przybłąkał, a okazało się, że to brat Panny Młodej
Cytat:
Napisane przez mallary Pokaż wiadomość
Staram się być wyrozumiała dla gustów, upodobań, ale ostatnio widziałam kompletnego rozwalacza. W tym tygodniu, około godziny 11-12, zobaczyłam na moście dość młodego faceta, który wykazał się pomysłowością w radzeniu sobie z upałem-zawinął (albo zawiązał, w szoku nie zwróciłam dokładniej uwagi) koszulkę nad brzuchem i paradował z białym, wesoło podskakującym maciusiem na wierzchu
Cytat:
Napisane przez orzech_w_karmelu Pokaż wiadomość
niemozliwe, nie wierze...

To na innym weselu świadkową była dziewczyna o bardzo apetycznych kształtach (nie gruba), a odziała się w czerwoną, przylegającą do ciała sukienkę, taką co wygląda na letnią, jakby z wiskozy. Sukienka bardzo seksownie opinała jej sylwetkę, ale...dziewczyna stanik miała cienki albo w ogóle, bo przy tańcu biust jej skakał na wszystkie strony i widoczne były odstające sutki. Te sutki tak się w oczy rzucały, że wszyscy faceci to komentowali. A kamerzysta tak się zapatrzył, że na nagraniu ta dziewczyna była bohaterką nr 1.
Cytat:
Napisane przez nati-mo Pokaż wiadomość
Dołączę, można?

Ostatnio na weselu wypatrzyłam dziewczynę w czarnych legginsach za kolano, baletkach i mgiełce do połowy tyłka

Bardzo lubię oglądać "rozwalaczy" na ulicach mojego pięknego miasta
Ostatnio widziałam kobietę, na oko koło czterdziestki, bardzo mocno opaloną, przywdzianą w jaskrawe różowe rurki, bokserkę w tym samym kolorze i ciemnofioletowe klapki na szpilce. Klapki na podeszwie miały nieodklejoną zieloną metkę z zabazgraną długopisem ceną Pani miała również przezroczystą różową torebkę, a w torebce duuużo zużytych chusteczek higienicznych :/ Widocznie męczyła ją alergia.

Dziś w tramwaju rzucił mi się w oczy pan w koszuli z krawatem (koszula z długim rękawem), szortach i japonkach. Dodam, że tak owłosionych stóp w życiu nie widziałam i nie chciałam zobaczyć

: hahaha:
emii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 21:10   #86
justyna_t
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 104
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Mam pytanie czy pływanie w biustonoszu i spodenkach to jakaś nowa moda ? Dzisiaj byłam na kąpielisku i widziałam dużo dziewczyn w bieliźnie i spodenkach. Osobiście uważam, że to wygląda dziwnie...
__________________
justyna_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 22:01   #87
Tallan
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 522
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez justyna_t Pokaż wiadomość
Mam pytanie czy pływanie w biustonoszu i spodenkach to jakaś nowa moda ? Dzisiaj byłam na kąpielisku i widziałam dużo dziewczyn w bieliźnie i spodenkach. Osobiście uważam, że to wygląda dziwnie...
Nie wiem czy nowa- mnie się tak kilka lat temu zdarzyło pływać. Tzn. w spodenkach i górze od kostiumu. Wylądowaliśmy na kąpielisku, nad jeziorem totalnie spontanicznie i tyle miałam ze sobą. Mogłam jeszcze w majtkach paradować, ale się nie skusiłam Ręcznika też nikt nie miał i suszyliśmy się idąc Ale to było lato kiedy asfalt płynął strumieniem więc długo nam to nie zajęło

Dla mnie rozwalaczem stały się staniki wystające spod bluzek na ramiączka. Tak jak jeszcze ramiączka jestem w stanie zrozumieć, czasem nawet wyglądają fajnie, tak już wystającej części tylniej nie bardzo.
Tallan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 22:06   #88
agneshelene
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 343
Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Wczoraj widziałam kobietę w bluzce z okrągłym wycięciem na całe plecy - poza wyjątkowo brzydkim tatuażem z jakimiś chińskimi znakami centralnie na środku było zapięcie od stanika. Nie wiem, czy pod taką bluzkę należało coś założyć czy po prostu taki dziwny wymysł jakiegoś "projektanta", ale gdybym była facetem, to bym jej ten stanik rozpięła, skoro już ma zapięcie na wierzchu

Edytowane przez agneshelene
Czas edycji: 2013-07-04 o 22:07
agneshelene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 00:17   #89
emii
Zakorzenienie
 
Avatar emii
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 666
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez justyna_t Pokaż wiadomość
Mam pytanie czy pływanie w biustonoszu i spodenkach to jakaś nowa moda ? Dzisiaj byłam na kąpielisku i widziałam dużo dziewczyn w bieliźnie i spodenkach. Osobiście uważam, że to wygląda dziwnie...
Dokładnie mnie to tez rozwala Dzisiaj tez się takich widoków na basenie naoglądałam. Wszystko to gimnazjalistki,staniki wypchane gąbką i do tego spodenki
emii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 04:57   #90
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

W Niemczech i w USA pływają często muzulmanki nawet ubrane w hidżab. Całe ciało zakryte, wszystko pływa w wodzie. Więc już kąpiel w bieliźnie mnie nie zdziwi . Amerykanki, głownie Afro czasami kapia się w dresach, albo w spodenkach i koszulkach.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Born in Poland. Living in America.
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-16 23:49:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:41.