Staraczkowe grono 2020 - cz. 3 - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-08-22, 13:49   #121
Frezjan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 383
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez _littleone Pokaż wiadomość
aż sobie wygooglowałam, dziękuję, że tu o tym napisałaś
Historie dziewczyn, które wrzucają na instagrama są niesamowite! Mi tu przykro,bo dwa miesiące się nie udało, az mi wstyd... U dziewczyn pełno schorzeń, lata starań i szczęśliwe zakończenie po wprowadzeniu diety, kto by pomyślał. A lekarze zamiast dietę to od razu proponują różne stymulację lekami, hormony itd. Naprawdę duże nadzieje to daje

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka
Frezjan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-22, 17:14   #122
AnielkaMamusiax2
Zadomowienie
 
Avatar AnielkaMamusiax2
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 182
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Frezjan Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja w tym miesiącu kupiłam sobie ebooka z akademii płodności i w tym miesiącu poszaleje z jedzeniem Nie będę udawać że przez nadmiar pracy i nadgodziny nie zawsze jemy zdrowo, już nie mówiąc o regularnych posiłkach. A teraz weekend i już wjeżdżają płodne kanapki, koktajle i nawet sok pomidorowy dla chłopa Może to coś pomoże w tym miesiącu a nawet jeśli to na pewno nam nie zaszkodzi , Jak czytam te historie na ich instagramie to aż łezka w oku się kręci, niesamowite

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka
Jedzenie ma bardzo duże znaczenie. My pijemy od lat wok pomidorowy, z buraka jako dodatek do obiadów i przerabiamy wszystkie rodzaje kasz na przemian z ryżem i ziemniakami i tak wkoło w różnych konfiguracjach a przy staraniach biała kasza gryczana, avocado, imbir etc. No na pewno warto wziąć przykład z tej akademii.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Kobitki a jak tam z testowankami u tych co niedługo mają mieć @? Ja mam teraz w planie 2 testowanka, w poniedziałek pewnie kompletnie bez sensu ale nie wytrzymam, bo zapas testów aż kipi i wyrywa się z szuflady hi hi a takie najsensowniejsze w środę w dniu spodziewanej @. Ktoś do mnie chętny dołączyć w najbliższym czasie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnielkaMamusiax2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-22, 17:22   #123
anilani
Raczkowanie
 
Avatar anilani
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 440
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Hej. U mnie testowania nie będzie, @ przyszła o czasie, tyle że po południu... Witam się zatem w 1dc 3cs

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anilani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-22, 17:36   #124
AnielkaMamusiax2
Zadomowienie
 
Avatar AnielkaMamusiax2
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 182
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez anilani Pokaż wiadomość
Hej. U mnie testowania nie będzie, @ przyszła o czasie, tyle że po południu... Witam się zatem w 1dc 3cs

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ajjjjjiiiii no ale pomyśl że już niedługo zaczniesz staranka. A ja jeszcze tyle muszę czekać i bardziej te testowanka będą po to, żeby doszło mi do głowy że nic z tego i żeby @ mimo wszystko nie opóźniać. Tulasy Kochana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnielkaMamusiax2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-22, 17:40   #125
Frezjan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 383
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez anilani Pokaż wiadomość
Hej. U mnie testowania nie będzie, @ przyszła o czasie, tyle że po południu... Witam się zatem w 1dc 3cs

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak samo jak ja. Też dzisiaj 1dc, 3cs...A już do je wkrecalam bo organizm mi płatał figle i od wtorku delikatnie plamiłam tylko a nie zdarza mi się to. Jak długie masz cykle? Bierzesz jakieś suple?

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka
Frezjan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-22, 17:48   #126
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Frezjan Pokaż wiadomość
Tak samo jak ja. Też dzisiaj 1dc, 3cs...A już do je wkrecalam bo organizm mi płatał figle i od wtorku delikatnie plamiłam tylko a nie zdarza mi się to. Jak długie masz cykle? Bierzesz jakieś suple?

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka


Cytat:
Napisane przez anilani Pokaż wiadomość
Hej. U mnie testowania nie będzie, @ przyszła o czasie, tyle że po południu... Witam się zatem w 1dc 3cs

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Kolejny cykl przed Wami dziewczyny! Trzymam mocno kciuki, zeby to bylo do 3 razy sztuka


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-22, 18:04   #127
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez AnielkaMamusiax2 Pokaż wiadomość
Jedzenie ma bardzo duże znaczenie. My pijemy od lat wok pomidorowy, z buraka jako dodatek do obiadów i przerabiamy wszystkie rodzaje kasz na przemian z ryżem i ziemniakami i tak wkoło w różnych konfiguracjach a przy staraniach biała kasza gryczana, avocado, imbir etc. No na pewno warto wziąć przykład z tej akademii.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Kobitki a jak tam z testowankami u tych co niedługo mają mieć @? Ja mam teraz w planie 2 testowanka, w poniedziałek pewnie kompletnie bez sensu ale nie wytrzymam, bo zapas testów aż kipi i wyrywa się z szuflady hi hi a takie najsensowniejsze w środę w dniu spodziewanej @. Ktoś do mnie chętny dołączyć w najbliższym czasie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie wczoraj biel, dzis na grillu siedzimy ale czuje sie fatalnie, wczoraj ścieło mnie o 23, znajomi siedzieli a ja do łóżka, dziś ledwo żyje, okropnie się czuję :/ coś mnie chyba bierze, więc i @ się pewnie przesunie :/


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-22, 18:05   #128
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

PannaMagda dobrze rzecze, do 3 razy sztuka ☺🤞
Anielka, kciuki za testy

Ja zaczynam od dziś starania i planuje przytulanki co drugi dzien do 22 dc .

W końcu u nas porządny deszcz , może będzie chłodniej bo nie idzie wyrobić w tych nadupalach 🥵🥵

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez MoszKa88
Czas edycji: 2020-08-22 o 18:07
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-22, 18:22   #129
AnielkaMamusiax2
Zadomowienie
 
Avatar AnielkaMamusiax2
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 182
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez malamii1990 Pokaż wiadomość
U mnie wczoraj biel, dzis na grillu siedzimy ale czuje sie fatalnie, wczoraj ścieło mnie o 23, znajomi siedzieli a ja do łóżka, dziś ledwo żyje, okropnie się czuję :/ coś mnie chyba bierze, więc i @ się pewnie przesunie :/


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oby to jeszcze się okazało że Fasolcia się usadowiła i kolejne wyrzuty hormonów tak działają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnielkaMamusiax2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-22, 18:23   #130
Young_blood
Przyczajenie
 
Avatar Young_blood
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 27
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cześć, u mnie dziś 22 dc. (Zwykle cykle 25-26 dni) i jedyne co bym chciała robić to spać, dziś też miałam wrażenie że wszystko śmierdzi mokrym psem lekko pobolewal mnie brzuch tak jak na okres, ale żadnego plamienia nie było. Nie bardzo wiem czy organizm mi świruje czy coś jest na rzeczy ale z testem poczekam chyba do poniedziałku, teraz niczego innego niż biel się nie spodziewam



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Young_blood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-22, 18:25   #131
AnielkaMamusiax2
Zadomowienie
 
Avatar AnielkaMamusiax2
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 182
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez MoszKa88 Pokaż wiadomość
PannaMagda dobrze rzecze, do 3 razy sztuka ☺🤞
Anielka, kciuki za testy

Ja zaczynam od dziś starania i planuje przytulanki co drugi dzien do 22 dc .

W końcu u nas porządny deszcz , może będzie chłodniej bo nie idzie wyrobić w tych nadupalach 🥵🥵

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kochana ten cykl musi być Wasz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnielkaMamusiax2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-22, 18:29   #132
amiyaa
Zadomowienie
 
Avatar amiyaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 264
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

anilani, Frezjan, tulę

Hej, przyszła ulewa i od razu da się żyć, upał był dziś niemiłosierny.

U mnie dziś 4dc, zaczynamy działać od wtorku/środy, plan jest na codzienne bzykoserca przez 10dni, zobaczymy, czy damy radę
amiyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-22, 18:38   #133
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez anilani Pokaż wiadomość
Hej. U mnie testowania nie będzie, @ przyszła o czasie, tyle że po południu... Witam się zatem w 1dc 3cs

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Frezjan Pokaż wiadomość
Tak samo jak ja. Też dzisiaj 1dc, 3cs...A już do je wkrecalam bo organizm mi płatał figle i od wtorku delikatnie plamiłam tylko a nie zdarza mi się to. Jak długie masz cykle? Bierzesz jakieś suple?

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka
Spoko laski to dopiero 3 cs Nie ma co się załamywać jeszcze zobaczycie II kreski

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
anilani, Frezjan, tulę

Hej, przyszła ulewa i od razu da się żyć, upał był dziś niemiłosierny.

U mnie dziś 4dc, zaczynamy działać od wtorku/środy, plan jest na codzienne bzykoserca przez 10dni, zobaczymy, czy damy radę
My na razie codziennie przez 7 dni się przytulaliśmy zero przerw. Do tego robię testy owu. Dziś w końcu zobaczyłam wieczorem 2 kreskę, tylko jeszcze jest jasna. Ale wydaje mi się, że coś się rusza. Przed nami pewnie jeszcze kolejne 7 dni codziennie albo więcej zależy od testów owu. Fajnie jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-22, 18:44   #134
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez AnielkaMamusiax2 Pokaż wiadomość
Oby to jeszcze się okazało że Fasolcia się usadowiła i kolejne wyrzuty hormonów tak działają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hmm za mało było przytulanek, ale dziękuję
Pewnie w poniedziałek zatestuję, może wywołam @

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Moszka, Amiyaa 3mam kciuki za Was
Co do upału to u nas podobnie, w koncu spadl deszcz i da się oddychać

Dziewczyny w 1cs, nie smutajcie, raz dwa minie i bd testowały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-22, 19:11   #135
AnielkaMamusiax2
Zadomowienie
 
Avatar AnielkaMamusiax2
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 182
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
anilani, Frezjan, tulę

Hej, przyszła ulewa i od razu da się żyć, upał był dziś niemiłosierny.

U mnie dziś 4dc, zaczynamy działać od wtorku/środy, plan jest na codzienne bzykoserca przez 10dni, zobaczymy, czy damy radę
Powodzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Spoko laski to dopiero 3 cs Nie ma co się załamywać jeszcze zobaczycie II kreski

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

My na razie codziennie przez 7 dni się przytulaliśmy zero przerw. Do tego robię testy owu. Dziś w końcu zobaczyłam wieczorem 2 kreskę, tylko jeszcze jest jasna. Ale wydaje mi się, że coś się rusza. Przed nami pewnie jeszcze kolejne 7 dni codziennie albo więcej zależy od testów owu. Fajnie jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

Cytat:
Napisane przez malamii1990 Pokaż wiadomość
Hmm za mało było przytulanek, ale dziękuję
Pewnie w poniedziałek zatestuję, może wywołam @

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Moszka, Amiyaa 3mam kciuki za Was
Co do upału to u nas podobnie, w koncu spadl deszcz i da się oddychać

Dziewczyny w 1cs, nie smutajcie, raz dwa minie i bd testowały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to przynajmniej będzie mi raźniej, ja też w poniedziałek testuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnielkaMamusiax2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-22, 19:22   #136
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Malami i Anielka, w takim razie bardzo mocne kciuki za poniedziałkowe II kreski u Was 🤞

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-22, 19:31   #137
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez anilani Pokaż wiadomość
Hej. U mnie testowania nie będzie, @ przyszła o czasie, tyle że po południu... Witam się zatem w 1dc 3cs

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez Frezjan Pokaż wiadomość
Tak samo jak ja. Też dzisiaj 1dc, 3cs...A już do je wkrecalam bo organizm mi płatał figle i od wtorku delikatnie plamiłam tylko a nie zdarza mi się to. Jak długie masz cykle? Bierzesz jakieś suple?

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka
Dziewczyny ten cykl będzie wasz!
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-22, 19:37   #138
Young_blood
Przyczajenie
 
Avatar Young_blood
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 27
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez AnielkaMamusiax2 Pokaż wiadomość
Powodzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

No to przynajmniej będzie mi raźniej, ja też w poniedziałek testuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też w poniedziałek, oby same II kreski

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Young_blood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-22, 20:00   #139
AnielkaMamusiax2
Zadomowienie
 
Avatar AnielkaMamusiax2
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 182
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez MoszKa88 Pokaż wiadomość
Malami i Anielka, w takim razie bardzo mocne kciuki za poniedziałkowe II kreski u Was 🤞

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Young_blood Pokaż wiadomość
Ja też w poniedziałek, oby same II kreski

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bosssskoooo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnielkaMamusiax2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-22, 20:47   #140
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Young_blood, to także trzymam 🤞☺.
Zbiorowe testowanie 🥳 najlepiej 🥳☺🤞

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez MoszKa88
Czas edycji: 2020-08-22 o 21:10
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-22, 21:36   #141
anilani
Raczkowanie
 
Avatar anilani
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 440
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Dzięki Dziewczyny za wsparcie Ogólnie miałam dzisiaj bardzo miły dzień z moim tż, więc dość szybko się z tym pogodziłam. Wiem, że dla dziewczyn, które starają się miesiącami czy latami nieudany 2cs to jest nic. Ale dla mnie, której w pierwszą ciążę udało się zajść od razu, w 1cs, to duże rozczarowanie i smutek, że tym razem nie idzie tak szybko. I od razu człowiek się zastanawia co jest nie tak, że teraz się nie udaje. Zawsze punkt widzenia zależy od punktu siedzenia Nie patrzcie więc na mnie jak na wariatkę, która robi dramę, że przez 2 miesiące nie może zajść w ciążę
Frezjan, no to piona, idziemy łeb w łeb U mnie ostatnio cykle 26 dni, więc przy staraniach to plus. Z supli to oczywiście kwas foliowy, a dodatkowo dha, bo nie przepadam za rybami. Póki co więcej nic. A jak u Ciebie? Jaki plan na ten cykl? Czy bez planu?
Trzymam mocne kciuki za poniedziałkowe testowanie i betę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anilani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-22, 21:42   #142
_littleone
Raczkowanie
 
Avatar _littleone
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 380
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Anilani, każda z nas ma prawo do swoich emocji. Czy staramy się rok czy dwa miesiące, może nam być smutno, bo to wszystko wypływa z serca, nikt nie ma prawa tego oceniać czy porównywać.

I tulę wszystkie w 1dc u mnie 10dc, więc to jeszcze ta część cyklu bez schiz i żyję sobie spokojnie
Kciuki za testujące!
_littleone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-22, 21:47   #143
Frezjan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 383
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Anilani, ale się zsynchronizowalysmy Ja biorę tylko pregna start i dzisiaj zaczęłam z wiesiołkiem. No i pewnie dorzucę tego nieszczęsnego ananasa po owu... Chociaż w tym cyklu nie dał rady mimo częstych staranek

Mam 2.09 wizytę u gina, chciałabym podejrzeć na USG jak to tam wszystko wygląda. Ostatni raz miałam robione ponad rok temu czysto kontrolnie, teraz akurat to będzie dzień owu więc chcę się upewnić że tam cała machina działa jak powinna.

My się staramy o pierwsze. Jak pomyślę że tyle lat tak mocno uważaliśmy żeby czasem przypadkiem nie zajść w ciążę to az mi się śmiać chce jaki człowiek był głupi i myślał w ciążę to praktycznie wiatropypnie się da zajść

Chciałabym totalnie wyluzować w tym cyklu ale wiemy jak jest. Samo wchodzenie tu na forum sprawia że się o tym myśli Tym bardziej mi przykro że jak teraz nie wyjdzie to będziemy musieli zawiesić starania aż do nowego roku (kilka planów życiowych na przyszłe lato, nie chciałabym wtedy rodzic ani być wysoko w ciąży).

Mam tylko wielkie nadzieje że u gina wyjdzie wszystko OK.

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka
Frezjan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-22, 23:22   #144
AnielkaMamusiax2
Zadomowienie
 
Avatar AnielkaMamusiax2
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 182
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Frezjan Pokaż wiadomość
Anilani, ale się zsynchronizowalysmy Ja biorę tylko pregna start i dzisiaj zaczęłam z wiesiołkiem. No i pewnie dorzucę tego nieszczęsnego ananasa po owu... Chociaż w tym cyklu nie dał rady mimo częstych staranek

Mam 2.09 wizytę u gina, chciałabym podejrzeć na USG jak to tam wszystko wygląda. Ostatni raz miałam robione ponad rok temu czysto kontrolnie, teraz akurat to będzie dzień owu więc chcę się upewnić że tam cała machina działa jak powinna.

My się staramy o pierwsze. Jak pomyślę że tyle lat tak mocno uważaliśmy żeby czasem przypadkiem nie zajść w ciążę to az mi się śmiać chce jaki człowiek był głupi i myślał w ciążę to praktycznie wiatropypnie się da zajść

Chciałabym totalnie wyluzować w tym cyklu ale wiemy jak jest. Samo wchodzenie tu na forum sprawia że się o tym myśli Tym bardziej mi przykro że jak teraz nie wyjdzie to będziemy musieli zawiesić starania aż do nowego roku (kilka planów życiowych na przyszłe lato, nie chciałabym wtedy rodzic ani być wysoko w ciąży).

Mam tylko wielkie nadzieje że u gina wyjdzie wszystko OK.

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka
Powodzenia oby się udało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnielkaMamusiax2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-23, 05:42   #145
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez _littleone Pokaż wiadomość
Anilani, każda z nas ma prawo do swoich emocji. Czy staramy się rok czy dwa miesiące, może nam być smutno, bo to wszystko wypływa z serca, nikt nie ma prawa tego oceniać czy porównywać.

I tulę wszystkie w 1dc u mnie 10dc, więc to jeszcze ta część cyklu bez schiz i żyję sobie spokojnie
Kciuki za testujące!
Uwielbiam ten czas przed owulacją taka nadzieja w sercu, zero stresu, sexy codziennie nie szukasz objawów! U mnie jeszcze niby 2-3 dni do owu. A potem znów się zacznie.

A macie dziewczyny jakieś sposoby na okropny ból gardła. Piecze i boli od dwóch dni. Gorączki nie mam wcale. Spać się nie da, jeść się nie da Psikam jakimś preparatem i biorę tabletki z apteki, ale nic nie pomaga. Mam nadzieję, że nie wpłynie to na owu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-23, 06:58   #146
malinka103
Rozeznanie
 
Avatar malinka103
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 869
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Hej udanej i chłodnej niedzieli życzę ja dziś nie wytrzymałam i zrobilam test i oczywiście biel. Jakoś tak mi przykro i czuje że nigdy się nie uda dobra niech już przychodzi @ i lecimy dalej.
Sherloook u mnie zawsze sprawdza się Orofar max do ssania.
Kciuki za wszystkie testowania oby były dwie kreski

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
od 20.01.2010 - razem
Franek 12.11
malinka103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-23, 07:05   #147
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez malinka103 Pokaż wiadomość
Hej udanej i chłodnej niedzieli życzę ja dziś nie wytrzymałam i zrobilam test i oczywiście biel. Jakoś tak mi przykro i czuje że nigdy się nie uda dobra niech już przychodzi @ i lecimy dalej.
Sherloook u mnie zawsze sprawdza się Orofar max do ssania.
Kciuki za wszystkie testowania oby były dwie kreski

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na pewno się uda A który to cs?? Ja mam jakis gardimax, ale po nim boli jeszcze bardziej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-23, 07:07   #148
Frezjan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 383
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Sherlook, u mnie się sprawdza tylko strepsils i płukanie gardła szałwią.

Witam się z Wami w deszczową niedzielę, dopiero co wstałam, tak przyjemnie się spało jak w końcu się ochłodziło i słuchać było deszcz za oknem



Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka
Frezjan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-23, 07:29   #149
malinka103
Rozeznanie
 
Avatar malinka103
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 869
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Na pewno się uda A który to cs?? Ja mam jakis gardimax, ale po nim boli jeszcze bardziej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
2cs takie normalne bo w marcu #. Ostatnio udało się w 3cs. Więc liczę na następny cykl
O na gardło jeszcze szałwia jest ok tak jak to Frezjan napisała
Cytat:
Napisane przez Frezjan Pokaż wiadomość
Sherlook, u mnie się sprawdza tylko strepsils i płukanie gardła szałwią.

Witam się z Wami w deszczową niedzielę, dopiero co wstałam, tak przyjemnie się spało jak w końcu się ochłodziło i słuchać było deszcz za oknem



Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka
U nas wczoraj padało i chyba cała noc. Spało się idealnie aby dziś tylko znowu skwaru nie było. Bo chyba mam dość...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
od 20.01.2010 - razem
Franek 12.11
malinka103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-23, 08:07   #150
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Dzięki dziewczyny Ide zaparzyć szałwię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-18 13:21:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:52.