Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:) - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-11, 20:01   #2371
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Ja mam taką jedną sukienkę, typu bandage, tak to się chyba nazywa, że nawet przy moim 70 E/F nie wyobrażam sobie jej założyć ze stanikiem. Spłaszcza mi biust do C, ale jednocześnie mogę go ułożyć jak chce, podciągnąć pod brodę i to się tak potem trzyma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 02:07   #2372
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
W pewnym momencie swojego życia, bardzo chciałam mieć kolczyki w sutkach, ale wtedy to chyba nawet musiałabym uważać z miękkimi biustonoszami (a głownie takie noszę), żeby nie było tego za mocno widać. Na moje (nie) szczęście nie mogę przekłuć więc nie mam dylematu.
Mam kolczyki w sutkach i biustonoszy latem nie noszę poza pracą. Spojrzenia owszem bywają, ale co mi tam
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 08:28   #2373
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

tatuaze jeszcze moze bym dala rade, choc to nie dla mnie, bo kłucie, jakis tam ból ( a przede wszystkim w ogole mi sie to nie podoba ) , ale kolczyki w sutkach to dla mnie juz jakis hardkor
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 09:14   #2374
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Znaczy mi tylko chodzi o to, ze wiem w jakim typie sukienek moj biust bez stanika wyglada fajnie - dosc dopasowane na gorze, taliowane i luzniejsze na dole - nie zmniejsza to biustu i nie znieksztalca go tak jak inne kroje. Ale zgadzam sie, ze nie kazdy ciuch i nie kazdy material sluzy biustowi bez stanika, ale takie mam spostrzezenia - ze da sie fajnie to ograc, przynajmniej jak na moj gust

Przede wszystkim ten jej program. Zobaczylam jakies urywki na yt i juz sama idea jest idiotyczna, zamiast komus pomoc to tylko doluje. Porownaj sobie chociazby z Queer Eye - ogolnie widzialam tylko kilka odcinkow, bo zwyczajnie tematy metamorfoz srednio mnie interesuja, ale podobne zalozenia, a zupelnie inne podejscie. W dodatku cala ta otoczka - placz, zyciowa historia i w ogole patos na patosie, posypany patosem. To jak traktuje tam uczestniczki, jak sie do nich zwraca - jak dla mnie kosmos. Nawet jesli nie ma ona pelnej autonomii w kwestii jej dialogow itd., to zwyczajnie ciezko mi sobie wyobrazic, ze ktos sie zgadza na taka role. Jej zachowanie jest absolutnie odrzucajace, chamskie i bezczelne. Jak tez np. jej zachowanie w stosunku do Szpaka na castingu - chyba nie musze przypominac. Drugirj tak irytujacej i wrednej postaci w TV nie znam. Jasne, moze w realu jest super - ale jednak zwykle widuje jak w TV (a raczej na yt w programach telewizyjnych, bo TV nie ogladalam od kilkunastu lat). Reprezentuje zerowy poziom, podobnie jak ten Tyszka czy Gilon w analogicznej szopce. Zreszta jak na autorytet w dziedzinie mody podobno, to jej stylizacje na tych kobietach wygladaja fatalnie. Po pierwsze - narzuca swoje upodobania, chce kompletnie zmienic czyjs sposob ubierania sie, na kazde zwatpienie odpowiada uszczypliwie. Po drugie czesto sa tam grubsze osoby, a ona zamiast podkreslic ich zalety to dobiera ubrania kaleczace te sylwetki. No i zwyczajnie brzydkie jak dla mnie - jasne, nie jestem zadnym autorytetem w modzie, ale nawet te laski czuja sie w tym jak przebrane. Makijaze i fryzury tez czesta sa watpliwie wykonane. Mowie, porownaj sobie to z Queer Eye - tam nikt Ci nie nie kaze latac w ciuchach, ktorymi nie wytarlabys podlogi (bo nie sa w ogole w Twoim stylu), kazdego traktuja indywidualnie i wprowadzaja tylko drobne rady, ktore faktycznie robia roznice i uzgadniaja je z bohaterem, a nie narzucaja (np. ktos zwyczajnie lubi nosic polowki i czuje sie w nich swietnie (mimo ze nie jest to ostatni krzyk mody i koles ma nadwage), spoko, ale zamiast czerwonego przymierz niebieski, bo czerwony podkresla Teoj rumien. Przymierzyles? Podoba sie? Widzisz roznice - tak, widac. Wszystko w przyjemnej atmosferze, daja praktyczne wskazowki, a nie przebieraja kogos na jednorazowe wielkie wyjscie jak Arabelle, wczesniej oblewajac go kupa gowna i nie traktujac jak czlowieka. Zreszta, serio, do dzisiaj pamietam jakies absolutnie zenujace sceny z jej udzialem, zeby tylko skupic uwage na sobie, zrobic afere, kogos obrazic - nie, dzieki
Zgadzam się kazdym zdaniem o Sablewskiej, zresztą ona wygląda jak kloszard z ubioru, a z twarzy jak joker, także jest mega przerobiona,że nie przypomina już siebie.

Dodatkowo ona uważa, że schudnięcie jest panaceum na każde życiowe problemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 11:04   #2375
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Zgadzam się kazdym zdaniem o Sablewskiej, zresztą ona wygląda jak kloszard z ubioru, a z twarzy jak joker, także jest mega przerobiona,że nie przypomina już siebie.

Dodatkowo ona uważa, że schudnięcie jest panaceum na każde życiowe problemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mialam okazje widziec Sablewska z bliska na zywo i wierzcie mi, w TV to ona wyglada jak uosobienie naturalnosci.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 11:45   #2376
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Mialam okazje widziec Sablewska z bliska na zywo i wierzcie mi, w TV to ona wyglada jak uosobienie naturalnosci.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O żesz

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 15:38   #2377
Kala713
Zakorzenienie
 
Avatar Kala713
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 5 337
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Mialam okazje widziec Sablewska z bliska na zywo i wierzcie mi, w TV to ona wyglada jak uosobienie naturalnosci.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na żywo aż tak nieciekawie ?
__________________
Niereformowalna, zmienna, niestabilna,
W nerwach łatwopalna, chwilę potem zimna
Momentalna przemiana totalna, w chwilę inna
Chwilę normalna, za chwilę niekompatybilna
Kala713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-12, 17:52   #2378
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez Kala713 Pokaż wiadomość
Na żywo aż tak nieciekawie ?

Co kto lubi, moze sa zwolennicy takiego wygladu, ale kamera zwykle daje takiego “blura”. W rzeczywistosci napompowane usta wygladaja sztuczniej, wypelniacze sa bardziej widoczne. Tak samo jak drobne zmarszczki itd, ot magia tv.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 18:20   #2379
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Na szczescie nie wiem kto to Sablewska
Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
tatuaze jeszcze moze bym dala rade, choc to nie dla mnie, bo kłucie, jakis tam ból ( a przede wszystkim w ogole mi sie to nie podoba ) , ale kolczyki w sutkach to dla mnie juz jakis hardkor
W tatuazach jestem zakochana, na starosc chyba wiecej bede miala tatuazy niz niepokrytej nimi skory
Bol przy kluciu sutkow byl, ale do zniesienia. Dla mnie fajna ozdoba i nie wiem czemu sie nia nie chwalic, ale rzecz jasna o gustach sie nie dyskutuje
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 18:26   #2380
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Ja nie mogę myśleć o kolczykach w sutkach w kategoriach estetycznych, bo dla mnie to coś, czego widok wywołuje we mnie tylko myślenie o bólu. Ciężko mi to porównać do czegoś. Wywołuje to we mnie taki niemiły dreszcz, bo od razu na myśl mi przychodzi to, jak to musi strasznie boleć. Uczucie jak wtedy, kiedy siedzę w poczekalni do lekarza i słyszę to urządzenie do borowania zębów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 18:38   #2381
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Ja nie mogę myśleć o kolczykach w sutkach w kategoriach estetycznych, bo dla mnie to coś, czego widok wywołuje we mnie tylko myślenie o bólu. Ciężko mi to porównać do czegoś. Wywołuje to we mnie taki niemiły dreszcz, bo od razu na myśl mi przychodzi to, jak to musi strasznie boleć. Uczucie jak wtedy, kiedy siedzę w poczekalni do lekarza i słyszę to urządzenie do borowania zębów
Sorry ze spytam, ale klulas cos sobie poza uszami?Bol to klucie i gojenie sie, zaplombowany zab tez juz nie boli. Ja tez panikuje np. przed vch, choc od dluzszego czasu chcialabym i wiem ze kiedys sobie go sprawie
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 18:46   #2382
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Ja tez panikuje np. przed vch, choc od dluzszego czasu chcialabym i wiem ze kiedys sobie go sprawie
Jeju... A to nie przeszkadza w doznaniach w seksie? Wygląda, jakby przeszkadzało


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 19:02   #2383
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Sorry ze spytam, ale klulas cos sobie poza uszami?Bol to klucie i gojenie sie, zaplombowany zab tez juz nie boli. Ja tez panikuje np. przed vch, choc od dluzszego czasu chcialabym i wiem ze kiedys sobie go sprawie
Nic innego tak na mnie nie działa, tatuaż w żadnym miejscu mnie nie rusza w ten sposób, tylko kolczyk w łechtaczce i w sutkach daje mi nieprzyjemny dreszcz i jedyna myśl to to, jak to strasznie musi boleć. Dlatego nigdy sobie takiego nie zrobię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 19:07   #2384
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87075775]Jeju... A to nie przeszkadza w doznaniach w seksie? Wygląda, jakby przeszkadzało [/QUOTE]
Niektorym pomaga az za bardzo podobno. To znaczy jak sie ma luzna bielizne czy ubranie, to ocieranie sie stymuluje lechtaczke i skutek mozna soibie wyobrazic

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Nic innego tak na mnie nie działa, tatuaż w żadnym miejscu mnie nie rusza w ten sposób, tylko kolczyk w łechtaczce i w sutkach daje mi nieprzyjemny dreszcz i jedyna myśl to to, jak to strasznie musi boleć. Dlatego nigdy sobie takiego nie zrobię.
Samej lechtaczki sie nie kluje, tylko napletek. Tak ze na zewnatrz kolczyk wychodzi przez skore, ale pod spodem dotyka bezposrednio lechtaczki.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 19:11   #2385
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Niektorym pomaga az za bardzo podobno. To znaczy jak sie ma luzna bielizne czy ubranie, to ocieranie sie stymuluje lechtaczke i skutek mozna soibie wyobrazic
Ok, o tym nie pomyślałam. Ale przy silniejszym ocieraniu się to jakoś nie potrafię sobie wyobrazić, żeby nie przeszkadzalo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 19:19   #2386
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87075841]Ok, o tym nie pomyślałam. Ale przy silniejszym ocieraniu się to jakoś nie potrafię sobie wyobrazić, żeby nie przeszkadzalo [/QUOTE]Trzebaby spytac jakiejs wlascicielki, ale mysle ze to kwestia przyzwyczajenia do uczucia, ze masz caly czas metal dotykajacy do glowki lechtaczki.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 19:54   #2387
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Niektorym pomaga az za bardzo podobno. To znaczy jak sie ma luzna bielizne czy ubranie, to ocieranie sie stymuluje lechtaczke i skutek mozna soibie wyobrazic

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Samej lechtaczki sie nie kluje, tylko napletek. Tak ze na zewnatrz kolczyk wychodzi przez skore, ale pod spodem dotyka bezposrednio lechtaczki.
Tak czy siak mnie to przeraża i boli mnie na samą myśl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 21:16   #2388
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Mnie nigdy nie ciagnelo do zadnych uzywek. Alko nie pilam w ogole od prawie 5 lat, a w zyciu laczenie wypilam moze z 2 litry napojow z alko, z czego 95% to jakies Lagery cytrynowe albo piwo owocowe z homeopatyczna iloscia alko. Tez nigdy nic nie wypalilam i nigdy nie czulam potrzeby - nie liczac kilku fajek za absolutnego gowiarza () Na rozluznienie najbardziej lubie masaz (moj facet genialnie masuje), ewentualnie seks.

Tatuaze na kims mi sie czasami podobaja, ale tylko takie ‚estetyczne’ albo rekaw z kwiatow. Przerazalaby mnie wizja, ze szybko przestanie mi sie podobac (a to moja cecha charakterystyczna) i ze trzeba to poprawiac i mocno smarowac, i ze moze sie rozlac. Kolczykow mam duzo w uszach, w innych czesciach ciala nigdy mi sie nie podobaly. Zreszta nie lubie uczucia, ze mam jakies cialo obce blisko ciala (w uszach szybko zapominam o nich)
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 21:42   #2389
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Tatuaze na kims mi sie czasami podobaja, ale tylko takie ‚estetyczne’ albo rekaw z kwiatow. Przerazalaby mnie wizja, ze szybko przestanie mi sie podobac (a to moja cecha charakterystyczna) i ze trzeba to poprawiac i mocno smarowac, i ze moze sie rozlac. Kolczykow mam duzo w uszach, w innych czesciach ciala nigdy mi sie nie podobaly. Zreszta nie lubie uczucia, ze mam jakies cialo obce blisko ciala (w uszach szybko zapominam o nich)
Mam tak samo. Tylko te w uszach wg mnie upiększają kobiety, inne fujka. Ewentualnie w pępku jest taki nieszkodliwy jak szczupły brzuch.
Tatuaże czasem tak, czasem nie. Sama bym sobie nie zrobiła na ten moment, ale nie wykluczam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 04:46   #2390
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Mam tak samo. Tylko te w uszach wg mnie upiększają kobiety, inne fujka. Ewentualnie w pępku jest taki nieszkodliwy jak szczupły brzuch.
Tatuaże czasem tak, czasem nie. Sama bym sobie nie zrobiła na ten moment, ale nie wykluczam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie gorsze od tandetnych tatuaży są tunele w uszach. Fuj, fuj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 05:52   #2391
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
To ja zmienię trochę temat, bo wczoraj mnie to bardzo zdziwiło i jednocześnie uznałam, że nie nie nie. Nie zachwyca mnie

Nie podobają mi się kobiety chodzące bez staników w luźnych koszulkach i sukienkach. No nie ładnie to wygląda. Biust opadnięty, sutki się odznaczają. Wygląda to nieestetycznie i w ogóle nieatrakcyjnie.
Ja rozumiem, że lato, że fajnie bez stanika.. ale kurcze, no nie ładnie no.
Tylko nie bijcie
Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Ja nie rozumiem, czemu jako dziecko chciałam mieć duże cycki, bo obecnie najchętniej miałabym malutkie piersi. Mam średnie (miseczka E) i jednak bez stanika nie wyjdę, bo kij z sutkami, ale bardziej nie lubię, jak mi się odznacza ten kształt. Ale jak widzę dziewczyny z malutkimi piersiami bez stanika to autentycznie zazdroszczę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam 75E i bez stanika chodze po domu, ale na zewnatrz byloby mi tak niekomfortowo.

[1=0235a76bf37a0c9e786a33d 682e03cfb1aa33c8b_653ef22 455ebf;87071719]Kiedyś tez mi nie przeszkadzało, ale od jakiegoś czasu wszystko blisko skory mnie irytuje. Wśród ludzi jest ok, ale jak tylko wracam do domu to muszę zdjąć cała bieliznę i założyć cis maksymalnie luźnego, zeby wszelkie szwy i metki były daleko od ciała. Nie wiem, co to mi się porobiło


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]

Mam tak samo.


A co do tatuazy, tuneli i piercingu, to mnie sie to nie podoba, ale ja to nawet uszu przeklutych nie mam.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 06:13   #2392
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Mnie się podoba piercing intymny. Za to spotkałam do tej pory tylko jednego faceta, którego to kręci, reszta jest na nie. Z tatuażami trochę lepiej, ale większość jednak też na nie.

Chodzą mi po głowie właśnie te kolczyki i tatuaże, ale co nie zapytam któregoś "swojego" faceta, to panika.
brandie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 06:14   #2393
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Mnie nigdy nie ciagnelo do zadnych uzywek. Alko nie pilam w ogole od prawie 5 lat, a w zyciu laczenie wypilam moze z 2 litry napojow z alko, z czego 95% to jakies Lagery cytrynowe albo piwo owocowe z homeopatyczna iloscia alko. Tez nigdy nic nie wypalilam i nigdy nie czulam potrzeby - nie liczac kilku fajek za absolutnego gowiarza () Na rozluznienie najbardziej lubie masaz (moj facet genialnie masuje), ewentualnie seks.
Mnie ciągnęło jako nastolatkę. Ale to było takie zbuntowane. Na całe szczęście nie uzależniłam się. Chyba nie mam takich skłonności
Teraz lubię sobie od czasu do czasu zapalić, towarzysko wypić jakieś winko, piwo albo likier do ciasta. Wódki i inne whiskacze mogłyby dla mnie nie istnieć.

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Tatuaze na kims mi sie czasami podobaja, ale tylko takie ‚estetyczne’ albo rekaw z kwiatow. Przerazalaby mnie wizja, ze szybko przestanie mi sie podobac (a to moja cecha charakterystyczna) i ze trzeba to poprawiac i mocno smarowac, i ze moze sie rozlac. Kolczykow mam duzo w uszach, w innych czesciach ciala nigdy mi sie nie podobaly. Zreszta nie lubie uczucia, ze mam jakies cialo obce blisko ciala (w uszach szybko zapominam o nich)
Ja mam tak samo. Podobają mi się raczej takie dyskretne, estetyczne tatuaże, jakiś ptaszek za uchem, wężyk na karku. Ostatnio sama myślę za jakimś w tym miejscu, ale właśnie ja też się szybko nudzę no i nie lubię jak coś mi burzy moją wizję, a boję się, że mogłoby tak być z tatuażem, że będzie przeszkadzał w jakichś sytuacjach, gdzie trzeba wyglądać wyjątkowo elegancko.

Kolczyki mam trzy w jednym uchu, w drugim jeden. I o ile kolczyki są w miarę dyskretne, mogą być nawet nausznice, to jak dziewczyny mają np. takie wiszące pierścienie wzdłuż całego ucha, albo tunel to nie, bue. U facetów tak samo fuj.
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 09:53   #2394
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Dla mnie gorsze od tandetnych tatuaży są tunele w uszach. Fuj, fuj.
Tez nigdy nie rozumialam ich fenomenu, ale co kto lubi

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Mnie się podoba piercing intymny. Za to spotkałam do tej pory tylko jednego faceta, którego to kręci, reszta jest na nie. Z tatuażami trochę lepiej, ale większość jednak też na nie.

Chodzą mi po głowie właśnie te kolczyki i tatuaże, ale co nie zapytam któregoś "swojego" faceta, to panika.
Ja na Twoim miejscu gdybym bardzo chciala, to nie przejmowalabym sie w ogole opinia faceta. To tylko tatuaz albo kolczyk, a nie zmiana pracy na tryb wyjazdowy czy pragnienie posiadania dziecka, zeby przejmowac sie opinia faceta
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 10:51   #2395
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Tez nigdy nie rozumialam ich fenomenu, ale co kto lubi
Nie mam tuneli i nie chce, ale nie sa dla mnie fuj. Partnerki/partnera z tunelami bym nie odrzucala z tego powodu.
Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Ja na Twoim miejscu gdybym bardzo chciala, to nie przejmowalabym sie w ogole opinia faceta. To tylko tatuaz albo kolczyk, a nie zmiana pracy na tryb wyjazdowy czy pragnienie posiadania dziecka, zeby przejmowac sie opinia faceta
Ja w ogole jestem zdania, ze nasze ciala to nasza sprawa. I my decydujemy o nich, wiec poki nie ma mowy o zdradzie to nie facet bedzie decydowal co mam z moim cialem robic. Ani jakie wlosy nosic, czy farbowac, jak sie ubierac. Czy cialo odslaniac, czy raczej zaslaniac; czy na plazy chodzic w kostiumie czy bez. Jestem autonomiczna jednostka i to nie sa plany zyciowe, tylko decyzja o moim wygladzie i cielesnym sampoczuciu wiec nikomu nic do tego.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 17:00   #2396
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Dla mnie gorsze od tandetnych tatuaży są tunele w uszach. Fuj, fuj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie znoszę!!

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 20:07   #2397
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Mnie się podoba piercing intymny. Za to spotkałam do tej pory tylko jednego faceta, którego to kręci, reszta jest na nie. Z tatuażami trochę lepiej, ale większość jednak też na nie.

Chodzą mi po głowie właśnie te kolczyki i tatuaże, ale co nie zapytam któregoś "swojego" faceta, to panika.

Oooo! A ja mam inne spostrzeżenia, generalnie bardzo wielu facetów z którymi się spotykałam tatuaże, a zwłaszcza piercing baaardzo kręci.


Mój facet np. nie lubi tatuaży (a mam 2), za to dużo by dał za kolczyki u mnie. Niestety nie będzie "ani na górze ani na dole", bo mi już 2 razy wycinano niegroźne i niestety odrastające guzki w piersi. Nie mam ochoty się kłuć, goić tego kilka miesięcy, a później się dowiedzieć, że trzeci raz mnie pokroją i z okazji znieczulenia ogólnego muszę wyciągnąć wszystkie kolczyki wszędzie, co automatycznie skutkuje tym, że intymnych już raczej nie założę drugi raz.


Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Nie mam tuneli i nie chce, ale nie sa dla mnie fuj. Partnerki/partnera z tunelami bym nie odrzucala z tego powodu.Ja w ogole jestem zdania, ze nasze ciala to nasza sprawa. I my decydujemy o nich, wiec poki nie ma mowy o zdradzie to nie facet bedzie decydowal co mam z moim cialem robic. Ani jakie wlosy nosic, czy farbowac, jak sie ubierac. Czy cialo odslaniac, czy raczej zaslaniac; czy na plazy chodzic w kostiumie czy bez. Jestem autonomiczna jednostka i to nie sa plany zyciowe, tylko decyzja o moim wygladzie i cielesnym sampoczuciu wiec nikomu nic do tego.

Ja się nie do końca zgodzę. Jeśli z kimś jestem to jednak staram się szanować zdanie tej drugiej osoby. Ja nie wykonam już raczej więcej tatuaży, a mój facet nie zrobi czegoś innego o czym wie, że mnie się nie podoba
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 20:33   #2398
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Ja się nie do końca zgodzę. Jeśli z kimś jestem to jednak staram się szanować zdanie tej drugiej osoby. Ja nie wykonam już raczej więcej tatuaży, a mój facet nie zrobi czegoś innego o czym wie, że mnie się nie podoba
No, ale gdyby strasznie mi sie podobaly krotkie wlosy, to chcialabym je sobie zrobic, nawet jezeli moj facet wolalby dlugie. Ja nie chcialabym byc w zwiazku, ktory by mnie ograniczal, i w ktorym nie moglabym wyrazac siebie i decydowac o moim ciele. Gdyby np. moj facet nagle sie wkrecil w jakies rzeczy, ktore kompletnie mnie odrzucaja, np. wszczepianie rogow pod skore, tatuowanie galek ocznych czy jakies pelne makijaze na co dzien, to pewnie bym sie rozstala gdyby mnie to dalej odrzucalo. Ale nie chcialabym go od tego odwodzic (moze poza tatuowaniem galek, bo to niebezpieczne dla zdrowia). A tutaj przeciez mowa o jakichs drobnych modyfikacjach, ktore w moim przypadku kompletnie nie maja wplywu na ogolny wyglad partnera
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 20:53   #2399
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Dla mnie przede wszystkim tatuaże nie są żadnym wyrażaniem siebie itp. nigdy nie dorabiałam do nich żadnej ideologii. Po prostu łady obrazek na ciele. I nie umrę oraz nie będę płakać po nocach jeśli sobie więcej nie zrobię. A co do włosów - mój facet właśnie ma długie i wie, że ja uwielbiam. Mamy warunek, że zetnie tylko w przypadku gdyby zaczął łysieć



Nigdy nie nakładaliśmy na siebie jakichś ograniczeń, które by drugą osobę bardzo uwierało.


I nadal podtrzymuję zdanie, że będąc z kimś w poważnym związku jednak powinno się brać pod uwagę jego zdanie także na temat swojego ciała i ozdób, bo w końcu on/ona te ciała na co dzień ogląda, dotyka itp.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 21:35   #2400
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
I nadal podtrzymuję zdanie, że będąc z kimś w poważnym związku jednak powinno się brać pod uwagę jego zdanie także na temat swojego ciała i ozdób, bo w końcu on/ona te ciała na co dzień ogląda, dotyka itp.
Zgoda z drobniutka zmiana: powinnam, nie "powinno sie". To jest kwestia indywidualna, bo ja bardzo niefajnie czulabym sie w zwiazku, w ktorym zdanie partnera czy partnerki jest dla mnie przymusem. I to tez jest (dla mnie) tez jedno z kryteriow branych pod uwage przy doborze partnera. Przyklad z tatuowaniem galek ocznych, ktory podala Patrycja oczywiscie jest kontrowersyjny ze wzgledu na zdrowie. Z tym, ze gdybym wiedziala, ze partner/ka zamierza to zrobic, to usilowalabym przedyskutowac skutki zdrowotne wlasnie, a nie perswadowac zeby zrezygnowal/a, bo mi sie to estetycznie nie podoba.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-12 15:07:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:50.