Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XXIV) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-26, 21:44   #121
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XXIV)

Cytat:
Napisane przez sharlottek Pokaż wiadomość
tak princeska się sklonowała
eee to musi być pomyłka. A może korzysta z komputera z kimś na spółkę?

-----------------
Na noc po prysznicu będę pachnieć Kenzo Amour
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 21:47   #122
Porcelainnn
Zadomowienie
 
Avatar Porcelainnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 555
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XXIV)

Cytat:
Napisane przez Afterburn Pokaż wiadomość
Ferre Rose-mój M zachwycony ja trochę mniej
Próbka jest w najnowszej PANI i do tego pojemniczek do próbek do noszenia na szyję-gazeta 10zł.Nie wiem po co mi to-ale kupiłam..

Też miałam to dziś w łapce. Ale stwierdziłam, że tego pojemniczka za nic bym nie nosiła i dałam sobie spokój

Do kina, do swetra w agresywnie różowym kolorze i takiejże szminki - Hot Couture EDP.
__________________
'Jak gdyby znajome szlaki wyznaczone na letnim niebie mogły równie łatwo prowadzić do więzienia, jak do niewinnych snów' (Camus)

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 21:53   #123
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XXIV)

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
eee to musi być pomyłka. A może korzysta z komputera z kimś na spółkę?
Też się zdziwiłam, ale...
Na zdjęciu w avatarze tego niby klona też jest Princeska. Z tego co zauważyłam to na drugim koncie robiła wymiany ubraniowe, a resztę na swoim. Nie kumam tego.

Nie pachnę, bo mam kolejny beznadziejny dzień dzisiaj.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 22:05   #124
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XXIV)

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Też się zdziwiłam, ale...
Na zdjęciu w avatarze tego niby klona też jest Princeska. Z tego co zauważyłam to na drugim koncie robiła wymiany ubraniowe, a resztę na swoim. Nie kumam tego.
Jesteś pewna? Może to jej siostra?
Nie chce mi się wierzyć, żeby się Princeska klonowała, po co miałaby to robić?
Mam nadzieję, że to pomyłka i Princeska do nas wróci
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 22:11   #125
Nola_
Zakorzenienie
 
Avatar Nola_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6 515
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XXIV)

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Jesteś pewna? Może to jej siostra?
Nie chce mi się wierzyć, żeby się Princeska klonowała, po co miałaby to robić?
Mam nadzieję, że to pomyłka i Princeska do nas wróci
Zdaje mi się, że Princeska wspominała, że ma młodszą siostrę - może z tego całe to zamieszanie? Tym bardziej, że BonbonGirl ma w profilu jedną znajomą - właśnie Princeskę. Sama siebie dodałaby do sklonowanego profilu? NIelogiczne.
Też mam nadzieję, że to tylko nieporozumienie.


Pachnę gloriowym olejkiem z odrobiną gloriowej mgiełki.
__________________
Wymienię
Nola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 22:16   #126
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XXIV)

Princeska wspominała, że ma siostrę bliźniaczkę Może w tym rzecz?
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 22:17   #127
slowowyjasnienia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XXIV)

Widze, ze duzo osob wysnulo juz teorie na temat mojego sklonowania, dlatego uznalam, ze jednak chcialabym to wyjasnic. Szczegolnie jednej z moderatorek, ktora szkoda, ze w tym wypadku jak prawdziwa modka sie nie zachowala. No ale nie mnie to oceniac.

Juz nie raz wspominalam, ze mam siostre blizniaczke, BonbonGirl to ona i akurat wcale nie wyglada jak ja, choc jedna z dziewczyn tak uznala. W domu mamy jednego laptopa, dlatego nic dziwnego ze mamy wspolne IP... uwazam, ze ona rowniez ma prawo do uzywania Wizazu, a to jak to robi to juz oddzielna kwestia. Nie moja wina jest, ze robi to zle.

Ja mialam tylko jedno konto, z ktorego mnie znalyscie, a to, ze jedna z moderatorek uznala, ze zbanuje tez moje no to coz, jej wola. Ja natomiast nie chcialabym ponosic konsekwencji za nia, a to, ze Szefowa uznala, ze w zaden sposob nie moge udowodnic swojej wersji, to ja juz nic na to nie poradze. Chcialam przeslac skany naszych dowodow osobistych, dziewczyny z ktorymi wymieniala sie moja siostra tez moglyby potwierdzic, ze dane, ktore im podawala byly jej. Nasze adresy sie nie roznia ale imiona tak, moze dla kogos to zaden dowod, no ale ja tego, ze mam siostre, ktora postepuje jak postepuje nie zmienie...

Uwazam, ze ja bedac na Wizazu zachowywalam sie jak najbardziej wporzadku czy to na Perfumach czy Targowiskach... szczerze mowiac nie rozumiem, po co na jednym koncie mialabym byc ok a na innych zachowywac sie jak dzieciak...

Szkoda, ze stalo sie jak sie stalo a w zasadzie nie mam jak udowodnic tego, ze nie klamie... Dlatego dziekuje tym z Was, ktore akurat wierzyly w moja szczerosc, a przede wszytskim Irkax ktora sama uznala, ze przeciec moge korzystac z komputeraz z kims, Vilandrze za to, ze jako pierwsza do mnie napisala i pomaga mi wyjasnic ta sprawe i Idiamince, ktora tez wierzy w moja uczciwosc.

Chcialabym wrocic do Was na perfuy pod swoim nickiem, ale nie wiem czy bedzie mi to dane.

princeska
slowowyjasnienia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-26, 22:17   #128
sharlottek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomości: 3 760
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XXIV)

mowa o mnie? Poprostu poinformowałam dziewczyny o tym że miałaś klona co zrobiła już jedna z wizażanek, żadnych szczegółów nie ujawniłam

EDIT: napisałam PW
sharlottek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 22:23   #129
ivanna
Zakorzenienie
 
Avatar ivanna
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Straszyn o. Gdańska
Wiadomości: 3 770
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XXIV)

Może warto dać Beacie szanse na wyjaśnienie i niech wyśle skany dowodów osobistych... jak ma jednek komputer to logiczne że będzie go używała i siostra i mama i tata nawet... ja miałam już tyle wymian z Beata że aż trudno mi w to uwieżyć
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=475694
ivanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 22:24   #130
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XXIV)

Cytat:
Napisane przez slowowyjasnienia Pokaż wiadomość
Widze, ze duzo osob wysnulo juz teorie na temat mojego sklonowania, dlatego uznalam, ze jednak chcialabym to wyjasnic. Szczegolnie jednej z moderatorek, ktora szkoda, ze w tym wypadku jak prawdziwa modka sie nie zachowala. No ale nie mnie to oceniac.

Juz nie raz wspominalam, ze mam siostre blizniaczke, BonbonGirl to ona i akurat wcale nie wyglada jak ja, choc jedna z dziewczyn tak uznala. W domu mamy jednego laptopa, dlatego nic dziwnego ze mamy wspolne IP... uwazam, ze ona rowniez ma prawo do uzywania Wizazu, a to jak to robi to juz oddzielna kwestia. Nie moja wina jest, ze robi to zle.

Ja mialam tylko jedno konto, z ktorego mnie znalyscie, a to, ze jedna z moderatorek uznala, ze zbanuje tez moje no to coz, jej wola. Ja natomiast nie chcialabym ponosic konsekwencji za nia, a to, ze Szefowa uznala, ze w zaden sposob nie moge udowodnic swojej wersji, to ja juz nic na to nie poradze. Chcialam przeslac skany naszych dowodow osobistych, dziewczyny z ktorymi wymieniala sie moja siostra tez moglyby potwierdzic, ze dane, ktore im podawala byly jej. Nasze adresy sie nie roznia ale imiona tak, moze dla kogos to zaden dowod, no ale ja tego, ze mam siostre, ktora postepuje jak postepuje nie zmienie...

Uwazam, ze ja bedac na Wizazu zachowywalam sie jak najbardziej wporzadku czy to na Perfumach czy Targowiskach... szczerze mowiac nie rozumiem, po co na jednym koncie mialabym byc ok a na innych zachowywac sie jak dzieciak...

Szkoda, ze stalo sie jak sie stalo a w zasadzie nie mam jak udowodnic tego, ze nie klamie... Dlatego dziekuje tym z Was, ktore akurat wierzyly w moja szczerosc, a przede wszytskim Irkax ktora sama uznala, ze przeciec moge korzystac z komputeraz z kims, Vilandrze za to, ze jako pierwsza do mnie napisala i pomaga mi wyjasnic ta sprawe i Idiamince, ktora tez wierzy w moja uczciwosc.

Chcialabym wrocic do Was na perfuy pod swoim nickiem, ale nie wiem czy bedzie mi to dane.

princeska
Princesko ja myślę, że to się wszystko wyjaśni Głowa do góry
My Ci tu wierzymy. Kwestia tylko tego, że Szefostwo potrzebuje dowodu, bo regulamin targowiska jest taki a nie inny.
Z tymi skanami dokumentów to nie taki głupi pomysł, zapytaj Szefowej może to ją przekona.
Trzymam kciuki
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 22:25   #131
sharlottek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomości: 3 760
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XXIV)

ale taki jest regulamin..
sharlottek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-26, 22:27   #132
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XXIV)

Cytat:
Napisane przez sharlottek Pokaż wiadomość
ale taki jest regulamin..
To znaczy jaki? Jeśli jedna osoba w domu ma konto na wizażu, to druga już nie może?
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 22:29   #133
ivanna
Zakorzenienie
 
Avatar ivanna
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Straszyn o. Gdańska
Wiadomości: 3 770
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XXIV)

Regulamin jest taki a nie inny ale jak dziewczyny łamią go np.wysyłając rzeczy niezgodne z opisem nie wylatują od razu tylko mają szanse wytłumaczenia się a Beata takowej nie miała.

Aby nie offtopować pachnę sobie Angel Violette
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=475694
ivanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 22:33   #134
sharlottek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomości: 3 760
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XXIV)

ja idę spać z escadą collection
sharlottek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 22:47   #135
slowowyjasnienia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XXIV)

jasne, ja rozumiem regulamin i jak najbardziej popieram kwestie bezpieczenstwa tylko, ze nie wiem co mam zrobic majac w domu jeden komputer z siostra... umowic sie, ze ja wchodze na Wizaz a ona gdzie indziej? tak sie nie da bo ona jest niereformowalna. a poza tym to troche dziwna sytuacja gdy ja odpowiadam nie za swoje bledy... moze niektorym ciezko uwierzyc,ze ja bylam uczciwa, ale bylam.
zaproponowalam, ze wysle skany naszych dowodow osobistych i ze moge nawet zrezygnowac z korzystania z targowiska, ale chcialabym miec konto aktywowane.

Poza tym, to nie jest latwa sytuacja, bo wiem ze wiele osob moze mi nie wierzyc, Szefowa najbardziej dba o bezpieczenstwo wszystkich ale bardzo bym chciala ktos "tam z gory" zaufal mi na tyle aby moje konto aktywowac.

Wybaczcie, ze tlumacze sie na perfumach, ale to na powrocie tutaj mi zalezy...
slowowyjasnienia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 22:51   #136
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XXIV)

Cytat:
Napisane przez slowowyjasnienia Pokaż wiadomość
Widze, ze duzo osob wysnulo juz teorie na temat mojego sklonowania, dlatego uznalam, ze jednak chcialabym to wyjasnic. Szczegolnie jednej z moderatorek, ktora szkoda, ze w tym wypadku jak prawdziwa modka sie nie zachowala. No ale nie mnie to oceniac.

Juz nie raz wspominalam, ze mam siostre blizniaczke, BonbonGirl to ona i akurat wcale nie wyglada jak ja, choc jedna z dziewczyn tak uznala. W domu mamy jednego laptopa, dlatego nic dziwnego ze mamy wspolne IP... uwazam, ze ona rowniez ma prawo do uzywania Wizazu, a to jak to robi to juz oddzielna kwestia. Nie moja wina jest, ze robi to zle.

Ja mialam tylko jedno konto, z ktorego mnie znalyscie, a to, ze jedna z moderatorek uznala, ze zbanuje tez moje no to coz, jej wola. Ja natomiast nie chcialabym ponosic konsekwencji za nia, a to, ze Szefowa uznala, ze w zaden sposob nie moge udowodnic swojej wersji, to ja juz nic na to nie poradze. Chcialam przeslac skany naszych dowodow osobistych, dziewczyny z ktorymi wymieniala sie moja siostra tez moglyby potwierdzic, ze dane, ktore im podawala byly jej. Nasze adresy sie nie roznia ale imiona tak, moze dla kogos to zaden dowod, no ale ja tego, ze mam siostre, ktora postepuje jak postepuje nie zmienie...

Uwazam, ze ja bedac na Wizazu zachowywalam sie jak najbardziej wporzadku czy to na Perfumach czy Targowiskach... szczerze mowiac nie rozumiem, po co na jednym koncie mialabym byc ok a na innych zachowywac sie jak dzieciak...

Szkoda, ze stalo sie jak sie stalo a w zasadzie nie mam jak udowodnic tego, ze nie klamie... Dlatego dziekuje tym z Was, ktore akurat wierzyly w moja szczerosc, a przede wszytskim Irkax ktora sama uznala, ze przeciec moge korzystac z komputeraz z kims, Vilandrze za to, ze jako pierwsza do mnie napisala i pomaga mi wyjasnic ta sprawe i Idiamince, ktora tez wierzy w moja uczciwosc.

Chcialabym wrocic do Was na perfuy pod swoim nickiem, ale nie wiem czy bedzie mi to dane.

princeska
Cytat:
Napisane przez sharlottek Pokaż wiadomość
ale taki jest regulamin..
Regulamin jest jasny - jeden komputer = jedno konto na targowisku.
Mozna mieć i z 10 klonów i pisać wszędzie po wizazu, ale na targowisku tlylko jeden nick moze założyć wątek.
więc niestety ale musze dać bana.
napisz do mnie na PW zobacze co da się zrobić
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 23:13   #137
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XXIV)

Princesko - a kto Ci nie wierzy? Każdy wierzy, bo nie od wczoraj tu siedzisz. Nie wiedziałam, że masz bliźniaczkę, ale dziewczynom się przypomniało no i o to chodziło - sprawa wyjaśniona. Szkoda, że Twoja siostra tak postąpiła i mam nadzieję, że to się wyjaśni

Dalej nie pachnę.

PS. A siostrę masz bardzo podobną - ja widziałam Cię tylko z avatara, włosy takie same
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 23:28   #138
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XXIV)

LB ph z próbaska znalezionego w czeluściach plecaka

---

A na Wizażu czas letni, hihi...
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-27, 04:29   #139
tharoon
Zakorzenienie
 
Avatar tharoon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 106
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XXIV)

Mont Blanc Presence


Miłego poniedziałku.
tharoon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-27, 05:30   #140
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XXIV)

Crystal Noir zmiksowane z Wanilią YR
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-27, 06:30   #141
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XXIV)

masło do ciała trawa cytrynowa i kokos, a na to zapodany Gucci EDPII. Zobaczymy co z tego wyjdzie
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-27, 06:31   #142
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XXIV)

Kenzo Amour. Ciężki powrót do codzienności...
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-27, 06:34   #143
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XXIV)

Hypnose Elixir..
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-27, 06:45   #144
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XXIV)

U mnie też będzie Kenzo Amour i średni nastrój na początek nowego tygodnia.
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-27, 06:46   #145
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XXIV)

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
masło do ciała trawa cytrynowa i kokos, a na to zapodany Gucci EDPII. Zobaczymy co z tego wyjdzie
To już wiem co wyszło... o Matko z Ojcem.... Wracam pod prysznic...i to galopem.
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-27, 06:56   #146
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XXIV)

Princesko, głowa do góry Na pewno da się coś poradzić.

Z drugiej strony ta zasada na Targowisku, że nawet jeśli w domu kilka osób wizażuje to można założyć wątek tylko pod jednym nickiem... Nie za bardzo trafia do mnie ta idea i jak pokazuje życie to swojego rodzaju bubel prawny Może się stać tak, że kompletnie bez podstawy szarga się opinię niewinnym ludziom. I teraz tłumaczenie się jak w sądzie i okazywanie dowodów osobistych żeby móc powrócić. Nie podoba mi się to

A ja się denerwuję. I zapodałam Gucci II - z nim czuję, że mam ze sobą błogosławieństwo Perfumiar To był zapach, który dziewczyny zdecydowanie poleciły mi już prawie dwa lata temu na pierwszą w moim życiu oficjalną rozmowę
Kurczęęę... ale on fajny Powinnam mieć go większą pojemność i w ogóle częściej używać Taki on młodzieńczy, świetlisty, pogodny i jednocześnie zmysłowy bez nachalności.
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-27, 07:04   #147
khy
Zadomowienie
 
Avatar khy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 478
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XXIV)

Pachne Jil Sander Sport - sliczny zapach, a taka ma slaba srednia na KWC, pfff ;-)).

W ogole zapachy Jil Sander baaardzo do mnie przemawiaja (i chce miec jeszcze Style, i Stylessence, i... no, nie, Sun Delight juz mam ;PP ).
khy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-27, 07:31   #148
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XXIV)

Weekend pod znakiem Gucci PH, a na pierwszy dzień nowego tygodnia Prada. Oba
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-27, 07:34   #149
Velvet Acid Kitty
Wtajemniczenie
 
Avatar Velvet Acid Kitty
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 811
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XXIV)

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Nie za bardzo trafia do mnie ta idea i jak pokazuje życie to swojego rodzaju bubel prawny
Prawo nie jest sztywne i możliwe są odstępstwa (przynajmniej to na którym się znam). Tu też powinno to działać - szczególnie w przypadku princeski, która nic złego nie zrobiła a została poszkodowana. Prawo prawem, regulamin regulaminem, ale chyba każdy się zgodzi, że princeska NIC ZŁEGO nie zrobiła.

Trzymam kciuki princesko za pomyślne zakończenie tego - w moim mniemaniu - nieporozumienia (a nie świadomego złamania regulaminu).

---
Pachnę Amarige Mariage, nic ciekawego - wiem... Ale już niedługo...
__________________

Velvet Acid Kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-27, 07:35   #150
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XXIV)

Dziś Nothing
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:54.