Ziaja - Aretina Q - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-03-08, 07:01   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Ziaja - Aretina Q


Dzień dobry, Pani Beato chciałabym zasięgnąc rady w sprawie kosmetyków Aretina Q dla cery dojrzałej. Moja mama chciałaby wypróbowac ich działanie i zastanawia się nad ich kupnem. Moje pytanie brzmi: czy znajdujące się tam składniki (min. fitohormony, retinol, koenzym Q10, wit. E, B5) nadają się na stosowanie tych kremów, (głównie tego na dzień) teraz już na wiosnę i latem. Poprostu nie jestem pewna czy nie wywołają one przebarwień skóry w reakcji ze słońcem. Być może jestem w błędzie...Bardzo proszę o rozwianie wątpliwości. Dziękuję.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-08, 07:01   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Ziaja - Aretina Q

Dzień dobry, Pani Beato chciałabym zasięgnąc rady w sprawie kosmetyków Aretina Q dla cery dojrzałej. Moja mama chciałaby wypróbowac ich działanie i zastanawia się nad ich kupnem. Moje pytanie brzmi: czy znajdujące się tam składniki (min. fitohormony, retinol, koenzym Q10, wit. E, B5) nadają się na stosowanie tych kremów, (głównie tego na dzień) teraz już na wiosnę i latem. Poprostu nie jestem pewna czy nie wywołają one przebarwień skóry w reakcji ze słońcem. Być może jestem w błędzie...Bardzo proszę o rozwianie wątpliwości. Dziękuję.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-08, 13:46   #3
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Ziaja - Aretina Q

Analizę składu na pewno dokładnie poda Basia. Ja wyrażę swoją opinię z punktu widzenia kosmetyczki : uważam ,że kosmetyki z tej serii można stosować niezależnie od pory roku. Nie wiem niestety czy kremy tej serii zawierają filtry przeciwsłoneczne - jest to konieczne dla ochrony skóry - jeśli filtrów nie ma lub są zbyt słabe to mama powinna stosować dodatkowy krem chroniący przed słońcem (nie tylko latem!)
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-08, 13:46   #4
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Ziaja - Aretina Q

Analizę składu na pewno dokładnie poda Basia. Ja wyrażę swoją opinię z punktu widzenia kosmetyczki : uważam ,że kosmetyki z tej serii można stosować niezależnie od pory roku. Nie wiem niestety czy kremy tej serii zawierają filtry przeciwsłoneczne - jest to konieczne dla ochrony skóry - jeśli filtrów nie ma lub są zbyt słabe to mama powinna stosować dodatkowy krem chroniący przed słońcem (nie tylko latem!)
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-08, 14:41   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Ziaja - Aretina Q

Przykro, ale nie zawsze jestem w stanie pomóc, po prostu znajmość składu wszystkich kosmetyków dostępnych na rynku wykracza poza moje możliwości. Niie znam dokładnego składu kosmetyków Ziaja, wiem tylko tyle co podaje producent czyli nazwy tych najważniejszych składników, mogę je tylko ocenić na podstawie własnych doświadczeń, (używałam je, ale wtedy jeszcze nie wczytywałąm się tak dokładnie w skład ) oraz opinii innych osób.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-08, 14:41   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Ziaja - Aretina Q

Przykro, ale nie zawsze jestem w stanie pomóc, po prostu znajmość składu wszystkich kosmetyków dostępnych na rynku wykracza poza moje możliwości. Niie znam dokładnego składu kosmetyków Ziaja, wiem tylko tyle co podaje producent czyli nazwy tych najważniejszych składników, mogę je tylko ocenić na podstawie własnych doświadczeń, (używałam je, ale wtedy jeszcze nie wczytywałąm się tak dokładnie w skład ) oraz opinii innych osób.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-18, 15:33   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Aretina Q-Ziaja !!!!!!

czy ktos moze powiedziec cos na temat serii Aretina Q Ziaji? Poszukuje kosmetykow dla osoby po 40-tce, dobrych i niedrogich, doradzcie.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-05-18, 17:15   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Aretina Q-Ziaja !!!!!!

Śmiało kupuj! Używam stale maseczki i kremu na szyję i jestem
bardzo zadowolona. Kupiłam też krem nawilżający na dzień oraz
regenerujący na noc; również robią dobre wrażenie, chociaż w tej chwili używam innych a te kremiki zostawiłam sobie na później. Żałuję, ale w tej chwili nie znajduję czasu żeby je opisać na KW, chociaż na to zasługują. pozdrawiam !!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:23.