Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X ! - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-12-16, 19:39   #4261
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez bronhilda Pokaż wiadomość
W sumie prezent na swieta w postaci choinki by nie zaszkodzil to czekamy w takim razie na dywan i choine
Na razie sprzątanie in progress - wyprałam chodnik kuchenny, poukładałam kolejne rzeczy zalegające od jakichś 2 tygodni na kanapie (już widać kanapę , w sumie zostało kilka rzeczy).

Jutro zamierzam pomyć jakieś trudno dostępne miejsca. I sprawdzić stan baterii w kulach świetlnych (bo nie mam światełek choinkowych jako takich, za to kilka sznurów kul świetlnych, więc na te święta muszą wystarczyć).

Odpuściłam sobie psychicznie mycie okien. Może w sobotę rano najdzie mnie na umycie w dużym pokoju, ale wątpię.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-16, 20:19   #4262
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Na razie sprzątanie in progress - wyprałam chodnik kuchenny, poukładałam kolejne rzeczy zalegające od jakichś 2 tygodni na kanapie (już widać kanapę , w sumie zostało kilka rzeczy).

Jutro zamierzam pomyć jakieś trudno dostępne miejsca. I sprawdzić stan baterii w kulach świetlnych (bo nie mam światełek choinkowych jako takich, za to kilka sznurów kul świetlnych, więc na te święta muszą wystarczyć).

Odpuściłam sobie psychicznie mycie okien. Może w sobotę rano najdzie mnie na umycie w dużym pokoju, ale wątpię.
U mnie okna umyte juz na poczatku grudnia juz sa znow brudne ,ale inspekcji zadnych na swieta sie nie spodziewam bedziemy sami,wiec juz dam sobie spokoj ramy i wszystko wyszorowane szyby z deszczu brudne ale takie zycie,kanape fajnie odswiezylam ,w katach wysprzatalam i juz wiecej weny na sprzatanie nie mam,teraz tylko takie codzienne drobnostki ,bleeeee,lubie miec czysto ale ostatnio mam wstret do sprzatania i gotowania obiadkow ,niech juz sa te swieta bo chce klapnac i nic nie robic chociaz przez pare dni
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-17, 06:06   #4263
jasne_jasne
Zadomowienie
 
Avatar jasne_jasne
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 353
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez indecorum Pokaż wiadomość

https://youtu.be/e2pk4p_yqH8
To mi się skojarzyło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahaha, hit!

Jak sprawa z laptopem? Udało się go odratować?

Dziewczyny, mam dzisiaj tyle energii, że ledwo siedzę przed biurkiem w pracy. Włączyłam rmf święta i naparzam na cały głos piosenki świąteczne. ZA TYDZIEŃ WIGILIA, rozumiecie to? Tak strasznie się cieszę. Mieliśmy ubierać choinkę jutro, ale przekładamy na piątek- na spokojnie wrócimy z rodzicami z pracy i będziemy świętować. Na jutro zaplanowaliśmy większe zakupy świąteczne.
__________________

jasne_jasne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-17, 06:11   #4264
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Ubrałam choinkę tzn, jeszcze wymaga kilku poprawek i dowieszenia kilku bombek ale już stoi, kot oszalał spać nie chce, tak go choinka jara ale daje mu dzień, dwa i mu przejdzie
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-17, 06:16   #4265
jasne_jasne
Zadomowienie
 
Avatar jasne_jasne
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 353
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
Ubrałam choinkę tzn, jeszcze wymaga kilku poprawek i dowieszenia kilku bombek ale już stoi, kot oszalał spać nie chce, tak go choinka jara ale daje mu dzień, dwa i mu przejdzie
Zdjęcia poproszę!
__________________

jasne_jasne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-17, 06:19   #4266
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez jasne_jasne Pokaż wiadomość
Zdjęcia poproszę!
Zrobię jak wrócę do domu bo ubierałam ją w nocy
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-17, 06:24   #4267
jasne_jasne
Zadomowienie
 
Avatar jasne_jasne
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 353
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
Zrobię jak wrócę do domu bo ubierałam ją w nocy
Aż tak nie mogłaś wytrzymać?
__________________

jasne_jasne jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-17, 06:26   #4268
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Za tydzień o tej porze już będzie czuć to napięcie ja tak zawsze mam, nie wiem jak wy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-17, 06:27   #4269
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Ja wczoraj zrobiłam rundę ale nie po sklepach a po lekarzach, żeby się leczyć w tym kraju trzeba sobie samemu zrobić studia medyczne . Ale udało się więc jest progres. Dziś jadę na rajd po sklepach żeby zrobić świąteczne zakupy, wiecie wszystko kupię to co się nie zepsuje. Po świerze rzeczy wyślę męża w poniedziałek lub niedzielę on ma więcej cierpliwości niż ja, choć niezbyt przepada za zakupami. Może w czwartek kupię choinkę

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-17, 06:33   #4270
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Ja wczoraj robiłam rundke po galerii - kupiłam sznurek do pakowania jeszcze zastanawiam się czy pakować w kolorowy papier czy szary

Kupiłam w Biedronce słodycze do wrzucania w pudełka do prezentów - pakowanie prezentów zostawiam na niedzielę

Pokazujcie choinki jeju my dalej nie mamy nawet nie mamy kiedy iść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-17, 06:33   #4271
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez jasne_jasne Pokaż wiadomość
Aż tak nie mogłaś wytrzymać?
W sumie to po prostu chciałam to zrobić z tż, teraz ma gorący okres i jak rano wyjdzie to wraca w nocy ale i tak się średnio udało bo biedny padł zaraz po tym jak ją osadziliśmy w stojaku... a ja nie lubię tak zaczynać i nie kończyć dlatego kończyłam w nocy
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-17, 06:37   #4272
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Dużo rzeczy do pakowania jest w Carrefourze jakby co różne papiery, wstążki, sznurki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-17, 06:55   #4273
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Ja wczoraj zrobiłam rundę ale nie po sklepach a po lekarzach, żeby się leczyć w tym kraju trzeba sobie samemu zrobić studia medyczne . Ale udało się więc jest progres. Dziś jadę na rajd po sklepach żeby zrobić świąteczne zakupy, wiecie wszystko kupię to co się nie zepsuje. Po świerze rzeczy wyślę męża w poniedziałek lub niedzielę on ma więcej cierpliwości niż ja, choć niezbyt przepada za zakupami. Może w czwartek kupię choinkę

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka
My wczoraj wyskoczylismy do miasta,ale zdazylam wejsc tylko do jednego sklepu bo pozno juz bylo,zakupow sozywczych jeszcze nie mam , te duze zrobie w sobote ale po reszte ,ktora musi poczekac wysle we wtorek meza ogolnie mam spadek energi najchetniej bym wszystko rzucila i polozyla sie pod koc ,pewnie w piatek mi to minie a do piatku jakos pociagne...
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-17, 07:13   #4274
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Doskonale Cie rozumiem, nie mam na nic chęci, zimy nie ma, śniegu nie ma to i klimatu nie ma, dlatego też nie nastraja mnie świątecznie ta zgnilizna za oknami. W ogóle nie czuję świat!

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-17, 08:50   #4275
indecorum
Rozeznanie
 
Avatar indecorum
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 644
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez jasne_jasne Pokaż wiadomość
Hahaha, hit!

Jak sprawa z laptopem? Udało się go odratować?

Dziewczyny, mam dzisiaj tyle energii, że ledwo siedzę przed biurkiem w pracy. Włączyłam rmf święta i naparzam na cały głos piosenki świąteczne. ZA TYDZIEŃ WIGILIA, rozumiecie to? Tak strasznie się cieszę. Mieliśmy ubierać choinkę jutro, ale przekładamy na piątek- na spokojnie wrócimy z rodzicami z pracy i będziemy świętować. Na jutro zaplanowaliśmy większe zakupy świąteczne.
Taak! Udało się, już działa i jest ze mną
Dołączam do Ciebie w świątecznym nastroju
Pierwsza połowa miesiąca to była jakaś tragedia, ale obiecałam sobie że to odczaruję i ten tydzień zapowiada się super .

1. Dzisiaj idę na pedicure więc będę się relaksować pijąc kawkę . Potem mam wigilijne spotkanie z koleżankami z grupy biznesowej . Zamówiłam nam stolik w pięknie udekorowanej światełkami restauracji, mają nawet zapuścić świąteczną playlistę . No i mamy secret santa, ja przygotowałam buteleczkę piernikowego likieru (potem wrzucę fotkę) i obłędnie pachnący peeling do ust (to już kupiłam).

2. Kupiłam sobie wczoraj prezent . Na notino spadła cena mandarynkowych perfum które podobają mi się już chyba z 3 lata... Też zasługuję na coś miłego .

3. Wymyśliłam prezent dla męża . Oczywiście kupuję mu też czajnik który sobie zażyczył (bo od dwóch miesięcy gotujemy wodę na herbatę w garnku). Ale same rozumiecie, ten prezent jakoś zupełnie mnie nie porywa, kupię przy okazji w markecie, bo chodzi o taki zwykły metalowy czajnik na indukcję
A wczoraj naszła mnie genialna myśl i postanowiłam podarować mu pudełko, a w nim 12 randek w kopertach. Jedna miesięcznie, wszystkie inne.
Także uwaga uwaga, zbieram pomysły na randki! Proszę o podsyłanie pomysłów! Mogą być małe, duże, proste lub oryginalne, najlepsze na jakich byłyście, jakie wspominacie. Nie wykluczam że na razie przygotuję tylko kilka, a część kopert zostawię pustych, bo na pewno w ciągu roku pojawią się jeszcze jakieś wydarzenia które będą fajnie pasować. A jak się nie pojawią to wrzucę coś na bieżąco
__________________
I have tasted of the fruit and it's opened up my eyes
It's given me a thirst that's so hard to satisfy
indecorum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-17, 08:53   #4276
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez indecorum Pokaż wiadomość
Taak! Udało się, już działa i jest ze mną
Dołączam do Ciebie w świątecznym nastroju
Pierwsza połowa miesiąca to była jakaś tragedia, ale obiecałam sobie że to odczaruję i ten tydzień zapowiada się super .

1. Dzisiaj idę na pedicure więc będę się relaksować pijąc kawkę . Potem mam wigilijne spotkanie z koleżankami z grupy biznesowej . Zamówiłam nam stolik w pięknie udekorowanej światełkami restauracji, mają nawet zapuścić świąteczną playlistę . No i mamy secret santa, ja przygotowałam buteleczkę piernikowego likieru (potem wrzucę fotkę) i obłędnie pachnący peeling do ust (to już kupiłam).

2. Kupiłam sobie wczoraj prezent . Na notino spadła cena mandarynkowych perfum które podobają mi się już chyba z 3 lata... Też zasługuję na coś miłego .

3. Wymyśliłam prezent dla męża . Oczywiście kupuję mu też czajnik który sobie zażyczył (bo od dwóch miesięcy gotujemy wodę na herbatę w garnku). Ale same rozumiecie, ten prezent jakoś zupełnie mnie nie porywa, kupię przy okazji w markecie, bo chodzi o taki zwykły metalowy czajnik na indukcję
A wczoraj naszła mnie genialna myśl i postanowiłam podarować mu pudełko, a w nim 12 randek w kopertach. Jedna miesięcznie, wszystkie inne.
Także uwaga uwaga, zbieram pomysły na randki! Proszę o podsyłanie pomysłów! Mogą być małe, duże, proste lub oryginalne, najlepsze na jakich byłyście, jakie wspominacie. Nie wykluczam że na razie przygotuję tylko kilka, a część kopert zostawię pustych, bo na pewno w ciągu roku pojawią się jeszcze jakieś wydarzenia które będą fajnie pasować. A jak się nie pojawią to wrzucę coś na bieżąco
Randka w parku linowym! Oj tej adrenaliny nigdy nie zapomnę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-17, 10:00   #4277
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Dobra, złamałam się i kupiłam TŻ ostatni prezent. I to serio już ostatni. Żel do twarzy dla mężczyzn i dwie maseczki (też dla mężczyzn, a on lubi jak jest napisane, że dana rzecz jest przeznaczona dla męskiej skóry i zarostu).
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-17, 10:21   #4278
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

A mój jeden prezent dla męża zaginął w przestrzeni kupiłam mu sweterek w massimo dutti i jeszcze nie dotarł.

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-17, 10:24   #4279
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
A mój jeden prezent dla męża zaginął w przestrzeni kupiłam mu sweterek w massimo dutti i jeszcze nie dotarł.
Trzymam kciuki. Mnie ostatnio w Mikołaja nagle przyszły 3 paczki.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-17, 11:54   #4280
mika93
Zadomowienie
 
Avatar mika93
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Puck
Wiadomości: 1 003
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Ja wczoraj zrobiłam rundę ale nie po sklepach a po lekarzach, żeby się leczyć w tym kraju trzeba sobie samemu zrobić studia medyczne . Ale udało się więc jest progres. Dziś jadę na rajd po sklepach żeby zrobić świąteczne zakupy, wiecie wszystko kupię to co się nie zepsuje. Po świerze rzeczy wyślę męża w poniedziałek lub niedzielę on ma więcej cierpliwości niż ja, choć niezbyt przepada za zakupami. Może w czwartek kupię choinkę

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka
Matko, wiem coś o tym . Od 3 lat krążę po laryngologach bo katar mnie nie opuszcza. Żyć mi się już odechciewa przez te gluty i ciągły kaszel od tego. Alergii nie ma, zielonego kataru i gorączki nie ma więc oni nie wiedzą …. Nosz k...a, tylko zapalenie zatok i polipy istnieją? Po Hugona więc studiować 6 lat?

Ja już mam choinkę od soboty , wybrana na plantacji.
__________________
CBT
mika93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-17, 12:55   #4281
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

"Zatokowe" dziewczyny, może spróbujcie woskowania uszu. Ja właśnie zaczynam z tym przygodę (zalecana jest seria 4-6 zabiegów), ale znam kilka osób, którym to bardzo pomogło na zatoki. Poczytajcie o tym. Można u profesjonalisty, ale można też z pomocą kogoś w domu. Koszt świec to około 8-20 złotych za 2 sztuki (zależy gdzie i jakie się trafi).
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2019-12-17 o 13:13
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-17, 16:07   #4282
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piekłem
Wiadomości: 5 564
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Współczuję, miałam problemy z zatokami za dzieciaka, nie są to miłe wspomnienia

A powiedzcie, płuczecie zatoki? Mi polecał to lekarz przy ostatnim przeziębieniu i ostrym katarze. Ale jakieś to dla mnie takie zbyt masakryczne. Boję się, że się utopię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."



Jamajka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-17, 19:04   #4283
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Mam choinke pierwsza z mężem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-17, 21:42   #4284
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Jamajka007 Pokaż wiadomość
A powiedzcie, płuczecie zatoki? Mi polecał to lekarz przy ostatnim przeziębieniu i ostrym katarze. Ale jakieś to dla mnie takie zbyt masakryczne. Boję się, że się utopię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak płuczemy. Tzn w tym roku nie ma (jeszcze) takiej potrzeby. Ale skoro mój dzieciak gdy miał 7 i 8 lat sam sobie płukał i to z podwójnej dawki, to Ty też spokojnie dasz radę.
W tym roku ratuje nas Sinulan duo przed płukaniem.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln

Edytowane przez Mija62
Czas edycji: 2019-12-17 o 21:43
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-17, 21:51   #4285
EvelineV
Rozeznanie
 
Avatar EvelineV
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 566
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Jamajka007 Pokaż wiadomość
A powiedzcie, płuczecie zatoki? Mi polecał to lekarz przy ostatnim przeziębieniu i ostrym katarze. Ale jakieś to dla mnie takie zbyt masakryczne. Boję się, że się utopię
Ja płuczę. Nie codziennie, bo mi się nie chce, ale od czasu do czasu. Bałam się strasznie i początkowo rzeczywiście może być nieprzyjemnie. Trzeba wybadać "drogę" dla tej wody i odpowiednio manewrować głową. Teraz robię to właściwie odruchowo. Super sprawa, raz to mi takie gluty wyleciały, że nie wiedziałam, gdzie to się zmieściło. Płuczę zwykle ciepłą wodą, a w gorszych przypadkach roztworem soli morskiej.

Ja od dzieciństwa cierpię na różne nosowe problemy (do 20 roku życia w ogóle nie oddychałam przez nos, aż do operacji). Ponad rok miałam zatkany nos, brak węchu i smaku. Różne diagnozy, recepty pierdoły, aż raz lekarz zapisał mi Pronasal - steryd donosowy. Rany, inny standard życia zupełnie. Wszystko jak ręką odjął.



U mnie już też świątecznie. Wczoraj piekłam ciasteczka. Do tej pory czuję ten migdałowy zapach
EvelineV jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-18, 05:26   #4286
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Migdałowe ciasteczka? Brzmi bardzo smakowicie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-18, 05:45   #4287
jasne_jasne
Zadomowienie
 
Avatar jasne_jasne
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 353
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Dzień dobry.
We Wrocławiu 10 stopni, to jest jakaś paranoja. Od niedzieli temperatura ma spaść do 7 dni, nie mam pytań, śmieszy mnie to już.

Byłam wczoraj na rzęsach, zasnęłam na bite dwie godziny, nie pytajcie co robiłam w nocy... pakowałam prezent dla psa i kota. I zaznaczam, że o 4 musiałam wstać. Nie mogłam się oprzeć i w poniedziałek domówiłam jeszcze kilka drobnostek pod choinkę, wczoraj przyszła paczka dla taty, dzisiaj ma dojść dla mamy, dlatego po pracy robię znowu atak na Pepco i na papiery świąteczne.

Kupiłyśmy z mamą wczoraj dzwonki z karpia w sklepie rybnym. Ja nie wiem, chyba żyłam do tej pory na innej planecie, bo nie miałam świadomości, że ta ryba jest tak droga. Za 2 kg zapłaciłam 80 zł, no hit. Ale ile śledzi tam było (a musicie wiedzieć, że śledzie to moja wielka miłość ) . W poniedziałek lecę kupić różne rodzaje.

U was je się karpia w Święta, czy raczej inne rodzaje ryb? I jak je przyrządzacie?
__________________

jasne_jasne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-18, 07:39   #4288
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

U mnie karp w galarecie czyli standard u tesciowej chyba raz był smażony (?).

Ja dziś na rzęsy i też mam zamiar pospać bo dziś słabo spałam.

Aż muszę sprawdzić ile u nas stopni zapowiadają. Ze względu że mam wolne 23.12 oraz 24.12 więc pakowanie zostawiam na niedzielę ale już nie mogę się doczekać
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez MrsSeductive
Czas edycji: 2019-12-18 o 07:42
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-18, 07:45   #4289
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Święta zapowiadają się bez śniegu
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-18, 07:51   #4290
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Święta zapowiadają się bez śniegu
Ja już nie pamiętam kiedy u nas był śnieg na święta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-03 21:08:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:16.