Po wyborach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-10, 10:35   #1
Fara25
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 314

Po wyborach


Jak tam nastroje po wyborach? Moim zdaniem nic zaskakującego, może tylko to, że Palikot tak wysoko. Poniżej zostawiam wyniki:

http://wybory.gazeta.pl/wyboryparlam...iedzialek.html
Fara25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 10:42   #2
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: Po wyborach

Dobija mnie wysokość frekwencji.
A co do wyników, to Palikot faktycznie zaskakująco wysoko.
__________________
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 10:49   #3
E f f i
Raczkowanie
 
Avatar E f f i
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 433
Dot.: Po wyborach

__________________




♥ na wizażu od 2007 ♥

Edytowane przez E f f i
Czas edycji: 2016-08-25 o 16:57
E f f i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 10:58   #4
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Po wyborach

Cytat:
Napisane przez E f f i Pokaż wiadomość
Do przewidzenia były 2 pierwsze miejsca, RP no powiem, że nieźle się zdziwiłam tym sporym wynikiem, podobnie jak zdziwiło mnie to, że SLD miało aż tak małe poparcie. Zastanawia mnie czy Kaczyński wreszcie odpuści sobie przywództwo tak jak obiecywał. I znowu dziwi, że jak donoszą media Napieralski nie ma zamiaru się poddać dymisji. Czas pokaże.
Nie spodziewalam sie ze Palikot bedzie mial takie poparcie :O

SLD Mialo slabo kampanie, nie mieli dobrego planu... ogolnie kiedys na nich glosowalam a teraz..nie.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 11:28   #5
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Po wyborach

na wybory niestety nie poszlam, bo zapomnialam zalatwic jakis swistek u siebie w domu mialam glosowac na RP, ale widze, ze i bez mojej pomocy calkiem niezle sobie poradzili w jakiejs gazecie mignely mi inne wyniki, RP na pewno mialo tam troche powyzej 10%. PSL i SLD musi byc teraz troche lyso...
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 12:04   #6
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: Po wyborach

Wyniki mnie wcale nie dziwią.. denerwuje natomiast po raz kolejny frekwencja...
__________________
ChomikoManiaczka

31.08.2006
Aparatka:
Góra 23.04.2012
Dół 16.07.2012
24.03.2014 koniec

odwyk
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 13:23   #7
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Po wyborach

Frekwencja naprawdę przytłaczająca
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-10, 14:00   #8
Sandra86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 434
Dot.: Po wyborach

Jestem wściekła,że Palikot wszedł do parlamentu. To jest niepoważny człowiek, kŧóry sam nie wie czego chce. Miał tą swoją komisję Przyjazne Państwo i nic, ale to nic nie załatwił,a przyznaje,że pokładałam w niej spore nadzieje. Sądzę, że z tą jego partią też tak będzie. Nic nie będą robić,albo w ogóle się rozwiążą, bo zaczną się nieporozumienia i zawiążą koła lub wejdą do innych partii. Palikot to człowiek, który potrzebuje nowych doświadczeń, który szybko się nudzi i lubi robić duże show wokół własnej osoby.
__________________
Aby kobieta była szczęśliwa, nie może zmieniać mężczyzn, tak jak się zmienia koszule.
http://www.kameja.pl
Sandra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 15:10   #9
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Po wyborach

Cytat:
Napisane przez E f f i Pokaż wiadomość
Do przewidzenia były 2 pierwsze miejsca, RP no powiem, że nieźle się zdziwiłam tym sporym wynikiem, podobnie jak zdziwiło mnie to, że SLD miało aż tak małe poparcie. Zastanawia mnie czy Kaczyński wreszcie odpuści sobie przywództwo tak jak obiecywał. I znowu dziwi, że jak donoszą media Napieralski nie ma zamiaru się poddać dymisji. Czas pokaże.
Dokładnie to samo zdanie mam.
Nie głosowałam, od wczoraj nie ruszam się z domu bo się rozchorowałam, a chciałam na sld głosować

O upadaniu PiSu niech świadczy fakt, że mój teść głosował na RP, a do tej pory zaciekły pisowiec był
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 19:39   #10
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Po wyborach

Jestem zadowolona

Głosowałam na RPP i cieszę się, że zyskał tyle głosów.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 20:46   #11
solaris1990
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza/Olkusz
Wiadomości: 574
Dot.: Po wyborach

Cytat:
Napisane przez Sandra86 Pokaż wiadomość
Jestem wściekła,że Palikot wszedł do parlamentu. To jest niepoważny człowiek, kŧóry sam nie wie czego chce. Miał tą swoją komisję Przyjazne Państwo i nic, ale to nic nie załatwił,a przyznaje,że pokładałam w niej spore nadzieje. Sądzę, że z tą jego partią też tak będzie. Nic nie będą robić,albo w ogóle się rozwiążą, bo zaczną się nieporozumienia i zawiążą koła lub wejdą do innych partii. Palikot to człowiek, który potrzebuje nowych doświadczeń, który szybko się nudzi i lubi robić duże show wokół własnej osoby.
ja uważam, że Palikot ma dobre (przynajmniej większość) poglądów, np. oddzielenie kościoła od polityki. a skoro nowa partia w dosyć krótkim czasie zyskała niezłe poparcie wśród Polaków, to znaczy że oni naprawdę tych zmian chcą.
__________________
"TE PERFUMY", A NIE "TA PERFUMA" CZY "TEN PERFUM" !
solaris1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-10, 20:53   #12
hailie21
Zakorzenienie
 
Avatar hailie21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: City of Joy
Wiadomości: 6 387
Dot.: Po wyborach

Jestem zadowolona z wyników, zwłaszcza z niebywałego sukcesu RP. Przy całym swoim odważnym programie, pierwszym starcie w wyborach uplasował się na 3 pozycji! Oby teraz nie osiedli na laurach i zaczęli zmieniać to, co sugerowali.
No i z RPP mandat poselski dostał m.in. Roman Kotliński, co mnie również cieszy
__________________
Profesjonalne pokazy iluzji https://youtu.be/GobutlL0ty0


W moim niebie będą miękkie sierści,
nosy, łapy, ogony i kły.
W moim niebie będę znowu głaskać,
moje wszystkie pożegnane psy
hailie21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 23:09   #13
siska81
Wtajemniczenie
 
Avatar siska81
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 625
Dot.: Po wyborach

Cytat:
Napisane przez solaris1990 Pokaż wiadomość
ja uważam, że Palikot ma dobre (przynajmniej większość) poglądów, np. oddzielenie kościoła od polityki. a skoro nowa partia w dosyć krótkim czasie zyskała niezłe poparcie wśród Polaków, to znaczy że oni naprawdę tych zmian chcą.
możliwe że ma (przynajmniej ten pogląd z kościołem )ale to nie zmieni nic ponieważ koalicja ma być z PSL
siska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 11:07   #14
Fara25
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 314
Dot.: Po wyborach

Moim zdaniem dobrze, że SLD tak nisko i szkoda, że Palikot tak wysoko i to przez ludzi, którzy dowiedzieli się, że zostali przez niego oszukani w dzień po wyborach
Fara25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 13:29   #15
siska81
Wtajemniczenie
 
Avatar siska81
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 625
Dot.: Po wyborach

Palikot napawa mnie śmiechem.Wykreowany na bohatera tych wyborów,jest tylko błaznem dworów.Teraz media o niczym innym nie głoszą tylko o Palikocie,a on podryguje jak mu KARZĄ TAK SKACZE.Widzieliśmy jakie ma zaplecze min.rzecznik rządu Jaruzelskiego Jerzy Urban znany nie tylko z powiedzenia rząd sam się wyżywi,ale szkalowania księdza Jerzego Popiełuszki,kiedy on był zakatowany przez swoich oprawców.Jak NISKO UPADŁY MEDIA,KTÓRE WIDOCZNIE ZATRACIŁY SIĘ W TYM SŁUŻALSTWIE I PODDAŃSTWIE.Wszystko co ZŁE,wcześniej czy później,znajdzie swój koniec RAZEM Z PALIKOTEM I JEGO POPLECZNIKAMI.
siska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 14:40   #16
gabi1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca :)
Wiadomości: 699
Dot.: Po wyborach

Cytat:
Napisane przez siska81 Pokaż wiadomość
Palikot napawa mnie śmiechem.Wykreowany na bohatera tych wyborów,jest tylko błaznem dworów.Teraz media o niczym innym nie głoszą tylko o Palikocie,a on podryguje jak mu KARZĄ TAK SKACZE.Widzieliśmy jakie ma zaplecze min.rzecznik rządu Jaruzelskiego Jerzy Urban znany nie tylko z powiedzenia rząd sam się wyżywi,ale szkalowania księdza Jerzego Popiełuszki,kiedy on był zakatowany przez swoich oprawców.Jak NISKO UPADŁY MEDIA,KTÓRE WIDOCZNIE ZATRACIŁY SIĘ W TYM SŁUŻALSTWIE I PODDAŃSTWIE.Wszystko co ZŁE,wcześniej czy później,znajdzie swój koniec RAZEM Z PALIKOTEM I JEGO POPLECZNIKAMI.
gabi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 17:51   #17
Sandra86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 434
Dot.: Po wyborach

I co Wy takiego super,extra widzicie w tym Palikocie. Żaden z jego pomysłów nie wejdzie w życie, ponieważ jego pomysły nie mają poparcia u innych partii. Dla mnie Palikot to człowiek nieobliczalny. Kiedy był w PO był dla mnie takim nie groźnym błaznem, szczakaczem. PiS miał swoją Nelly Rokitę, zaś PO Palikota. Mimo, że jest on liderem partii to nie wyobrazam go sobie w tej roli. Nie wyobrazam sobie, że potrafi On spokojnie i bez wygłupów usiąść do stołu i rozmawiać normalnie o projektach nowych ustaw.
__________________
Aby kobieta była szczęśliwa, nie może zmieniać mężczyzn, tak jak się zmienia koszule.
http://www.kameja.pl
Sandra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 19:04   #18
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Po wyborach

Cytat:
Napisane przez Sandra86 Pokaż wiadomość
I co Wy takiego super,extra widzicie w tym Palikocie. Żaden z jego pomysłów nie wejdzie w życie, ponieważ jego pomysły nie mają poparcia u innych partii. Dla mnie Palikot to człowiek nieobliczalny. Kiedy był w PO był dla mnie takim nie groźnym błaznem, szczakaczem. PiS miał swoją Nelly Rokitę, zaś PO Palikota. Mimo, że jest on liderem partii to nie wyobrazam go sobie w tej roli. Nie wyobrazam sobie, że potrafi On spokojnie i bez wygłupów usiąść do stołu i rozmawiać normalnie o projektach nowych ustaw.
Poparcie dla Palikota rośnie, więc mam nadzieję, że z biegiem czasu jednak partie zaczną się z nim liczyć.
Dla mnie Kaczyński jest nieobliczalny, a jednak poparcie duże ma.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 19:53   #19
Sandra86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 434
Dot.: Po wyborach

Jarosław Kaczyński oraz jego Porozumienie Centrum na początku lat 90 wypadali dość słabo w gąszczu różnych partii ,ale pomimo trudności budowali swoją pozycję. W 1997 r. PC weszło do parlamentu z list AWS, a gdy ta się rozpadła w 2001r. założono PiS. Przez cały ten czas Kaczyński patrzył na swoich kolegów partyjnych i wybierał tych, którzy byli mu wierni i oddani przez te lata. W jego partii, wśród osób, które są w bliskim kręgu Jarosława, nie ma przypadkowych osób, są Ci, którzy sprawdzili się w latach niedoli, bądź też w ten czy inny sposób wkupili się w jego łaski.
U Janusza Palikota są osoby,które nie mają nic wspólnego z jego osobą. Nie znają go osobiście. Nie są "sprawdzonymi ludźmi", są zlepkiem przypadkowych osób.
__________________
Aby kobieta była szczęśliwa, nie może zmieniać mężczyzn, tak jak się zmienia koszule.
http://www.kameja.pl
Sandra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-11, 20:08   #20
siska81
Wtajemniczenie
 
Avatar siska81
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 625
Dot.: Po wyborach

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Poparcie dla Palikota rośnie, więc mam nadzieję, że z biegiem czasu jednak partie zaczną się z nim liczyć.
Dla mnie Kaczyński jest nieobliczalny, a jednak poparcie duże ma.
Nie od dziś wiadomo, że ten rząd nie przetrwa 4 lat na pewno będą przedterminowe wybory i ludzie wyjdą na ulice. Mineło 2 dni a rząd już pokazuje że kłamał
Cytat:
Dwa dni po wyborach okazało się, że projekt budżetu na 2012 roku „nie jest realistyczny”. Tak uważają nie tylko ekonomiści, ale „odkryli” to teraz doradcy premiera Donalda Tuska.

Optymistyczne nastawienie rynku z poniedziałku na wiadomość o wygranej PO i perspektywę przewidywalnej polityki gospodarczej realizowanej przez PO-PSL, wyrażone we wzroście popytu na złotego i polskie obligacje, BNP Paribas tłumaczy "odruchową reakcją, której nie ma co się dziwić".

W przeszłości, gdy PO wygrywała wybory, złoty umacniał się o ok. 2 proc. w okresie 1-2 tygodni po wyborach, a spread polskich obligacji do niemieckich Bundów obniżał się o ok. 15 pb w tym samym okresie - przypomina BNP Paribas.

"Rynek zacznie się wkrótce zastanawiać nad działaniami rządu w gospodarce. Finanse publiczne wymagają niezwłocznych działań, a założenia budżetu na 2012 r. nie są realistyczne" - napisał bank we wtorkowym komentarzu.

"Spowoduje to, że fiskalna konsolidacja będzie głębsza i może wywołać tym większe spowolnienie. Dlatego oczekiwania redukcji podstawowych stóp procentowych będą dyskutowane przed końcem tego roku" - zaznaczono w komentarzu.

Z tego właśnie powodu analitycy banku uważają, że złoty "niekoniecznie stanie się gwiazdorem regionu (Europy Centralnej)", choć perspektywę pewnego wzrostu widzą dla pary PLN/CZK.

Równie ciekawe informacje podaje RMF FM. Dziennikarze tej rozgłośni rozmawiali z doradcami premiera Donalda Tuska, którzy zaproponują korektę przyszłorocznego budżetu. Według nich obecny projekt jest nierealny.

Doradcy szefa rządu, choć anonimowo, mówią tu o dwóch sprawach. Pierwsza to wzrost gospodarczy. W projekcie budżetu minister finansów zapisał, że w przyszłym roku PKB Polski wzrośnie o cztery procent. W to jednak nikt nie wierzy, trzeba będzie go obniżyć do trzech procent.

Druga sprawa to prognozowane dochody państwa. Tu także tworzy się luka. Konieczne więc będą albo cięcia hojnych wydatków, albo podniesienie podatków.

Ja się boję tego co po cichu się mówi iż w wypadku gdy rząd kładzie się 2012-2013 Kaczyński do przedterminowych wyborów dotrwać nie może. Za duża grupa poszła by wtedy siedzieć i to niektórzy zagrożeni karą główną. Przypuszczalnie :
a/ "nieszczęśliwy wypadek" lidera opozycji
b/ stan wyjątkowy ogłoszony przez ukochanego Prezydenta
c/ władze dostaje SLD i "rozumni" z PO (bez Tuska) + PSL +PJN+Palikotki (taka FJN - front jedności narodu)

Zobaczymy wtedy twój optymizm nie omieszkam cię o to zapytać
siska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 21:46   #21
tipsiara
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 426
Dot.: Po wyborach

Cytat:
Napisane przez siska81 Pokaż wiadomość
Nie od dziś wiadomo, że ten rząd nie przetrwa 4 lat na pewno będą przedterminowe wybory i ludzie wyjdą na ulice. Mineło 2 dni a rząd już pokazuje że kłamał


Ja się boję tego co po cichu się mówi iż w wypadku gdy rząd kładzie się 2012-2013 Kaczyński do przedterminowych wyborów dotrwać nie może. Za duża grupa poszła by wtedy siedzieć i to niektórzy zagrożeni karą główną. Przypuszczalnie :
a/ "nieszczęśliwy wypadek" lidera opozycji
b/ stan wyjątkowy ogłoszony przez ukochanego Prezydenta
c/ władze dostaje SLD i "rozumni" z PO (bez Tuska) + PSL +PJN+Palikotki (taka FJN - front jedności narodu)

Zobaczymy wtedy twój optymizm nie omieszkam cię o to zapytać
nie przesadzaj
tipsiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 21:47   #22
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Po wyborach

Cytat:
Napisane przez E f f i Pokaż wiadomość
Do przewidzenia były 2 pierwsze miejsca, RP no powiem, że nieźle się zdziwiłam tym sporym wynikiem, podobnie jak zdziwiło mnie to, że SLD miało aż tak małe poparcie. Zastanawia mnie czy Kaczyński wreszcie odpuści sobie przywództwo tak jak obiecywał. I znowu dziwi, że jak donoszą media Napieralski nie ma zamiaru się poddać dymisji. Czas pokaże.
Kaczyński nie odpuści. Bez żartów. W polityce nie ma ludzi honorowych - jak obiecują tak robią

Frekwencja jest tragiczna.

Cytat:
Napisane przez siska81 Pokaż wiadomość
Palikot napawa mnie śmiechem.Wykreowany na bohatera tych wyborów,jest tylko błaznem dworów.Teraz media o niczym innym nie głoszą tylko o Palikocie,a on podryguje jak mu KARZĄ TAK SKACZE.Widzieliśmy jakie ma zaplecze min.rzecznik rządu Jaruzelskiego Jerzy Urban znany nie tylko z powiedzenia rząd sam się wyżywi,ale szkalowania księdza Jerzego Popiełuszki,kiedy on był zakatowany przez swoich oprawców.Jak NISKO UPADŁY MEDIA,KTÓRE WIDOCZNIE ZATRACIŁY SIĘ W TYM SŁUŻALSTWIE I PODDAŃSTWIE.Wszystko co ZŁE,wcześniej czy później,znajdzie swój koniec RAZEM Z PALIKOTEM I JEGO POPLECZNIKAMI.
Dokładnie.

Cytat:
Napisane przez Sandra86 Pokaż wiadomość
I co Wy takiego super,extra widzicie w tym Palikocie. Żaden z jego pomysłów nie wejdzie w życie, ponieważ jego pomysły nie mają poparcia u innych partii. Dla mnie Palikot to człowiek nieobliczalny. Kiedy był w PO był dla mnie takim nie groźnym błaznem, szczakaczem. PiS miał swoją Nelly Rokitę, zaś PO Palikota. Mimo, że jest on liderem partii to nie wyobrazam go sobie w tej roli. Nie wyobrazam sobie, że potrafi On spokojnie i bez wygłupów usiąść do stołu i rozmawiać normalnie o projektach nowych ustaw.
Dla mnie cały ten Palikot to jakiś mało udany żart.

Sam nie wie czego chce. Na przełomie lat jego poglądy zmieniają się jak chorągiewka na wietrze.
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 21:56   #23
tipsiara
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 426
Dot.: Po wyborach

Cytat:
Napisane przez Kachulec Pokaż wiadomość
Kaczyński nie odpuści. Bez żartów. W polityce nie ma ludzi honorowych - jak obiecują tak robią

Frekwencja jest tragiczna.



Dokładnie.



Dla mnie cały ten Palikot to jakiś mało udany żart.

Sam nie wie czego chce. Na przełomie lat jego poglądy zmieniają się jak chorągiewka na wietrze.
ja mam takie wrażenie o Pawlaku.
tipsiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 22:05   #24
siska81
Wtajemniczenie
 
Avatar siska81
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 625
Dot.: Po wyborach

Cytat:
Napisane przez tipsiara Pokaż wiadomość
ja mam takie wrażenie o Pawlaku.
ee gdzie tam nadal się trzyma tej samej nogawki inaczej mówiąc jest stały w uczuciach
siska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 15:37   #25
Sandra86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 434
Dot.: Po wyborach

Cytat:
ja mam takie wrażenie o Pawlaku.
PSL to taka partia, której jest wszystko jedno z kim rządzi, byle rządzić. Byli już w rządzie z SLD i byli z PO (i nadal będą).

Z innej beczki. W szkole mnie uczyli ,że są w polskim parlamecie są partie : prawicowe, lewicowe i centrum.
lewica: Sojusz Lewicy Demokratycznej, Ruch Palikota
prawicowe: Platforma Obywatelska, Prawo i Sprawiedliwość,
centrowe : Polskie Stronnictwo Ludowe
Tylko jak się człowiek przyjrzy jak wygląda głosowanie w Sejmie czy Senacie to się okazuje,że nie ma ono nic wspólnego z tym jakie poglądy, wartości,a często nawet i programy polityczne dana partia wyznaje.
Omawiany już tutaj Palikot przeszedł z partii liberalnej prawicowej do partii socjalnej lewicowej. To się nazywa zmiana poglądów.
__________________
Aby kobieta była szczęśliwa, nie może zmieniać mężczyzn, tak jak się zmienia koszule.
http://www.kameja.pl
Sandra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 22:10   #26
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Po wyborach

Cytat:
Napisane przez Sandra86 Pokaż wiadomość
PSL to taka partia, której jest wszystko jedno z kim rządzi, byle rządzić. Byli już w rządzie z SLD i byli z PO (i nadal będą).

Z innej beczki. W szkole mnie uczyli ,że są w polskim parlamecie są partie : prawicowe, lewicowe i centrum.
lewica: Sojusz Lewicy Demokratycznej, Ruch Palikota
prawicowe: Platforma Obywatelska, Prawo i Sprawiedliwość,
centrowe : Polskie Stronnictwo Ludowe
Tylko jak się człowiek przyjrzy jak wygląda głosowanie w Sejmie czy Senacie to się okazuje,że nie ma ono nic wspólnego z tym jakie poglądy, wartości,a często nawet i programy polityczne dana partia wyznaje.
Omawiany już tutaj Palikot przeszedł z partii liberalnej prawicowej do partii socjalnej lewicowej. To się nazywa zmiana poglądów.
A ludzie wciąż mu ufają

Polityka nigdy się nie trzyma podręczników Władza rządzi się własnymi prawami
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 22:22   #27
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Po wyborach

Cytat:
Napisane przez Fara25 Pokaż wiadomość
Jak tam nastroje po wyborach? Moim zdaniem nic zaskakującego, może tylko to, że Palikot tak wysoko.
A dziękuję, nastrój bardzo dobry
Też typowałam, że Palikot jest przeszacowany, bo w końcu poza nim i kilkoma osobami reszta to "tabula rasa" - ludzie bez przeszłości w działalności publicznej i politycznej. Liczyłam na to, że SLD wyprzedzi Palikoty.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 17:15   #28
siska81
Wtajemniczenie
 
Avatar siska81
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 625
Dot.: Po wyborach




pierwsze i prawdziwe wyniki.
siska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 17:30   #29
Sandra86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 434
Dot.: Po wyborach

I już się zaczyna.
tvn 24 :Od kilku dni Janusz Palikot zapowiada, że zrobi wszystko, by z Sejmu zniknął krzyż. Jeszcze dwa lata temu w ogóle mu to nie przeszkadzało. Na swoim blogu radził nawet, by ci których on razi "odczytywali go w sposób narodowy". - Kościół w Polsce był zawsze bowiem po stronie ludu i po stronie polskości (...) Nie można bezmyślnie walczyć z krzyżem - przekonywał Palikot. Tuż po wyborach Palikot zapowiedział, że - w ramach walki o świeckie państwo - wystąpi do marszałka Sejmu o zdjęcie krzyża z sali obrad.Jeśli nie uda mu się przekonać marszałka Sejmu do usunięcia krzyża, zwróci się w tej sprawie do Trybunału Konstytucyjnego. - W miejscu, gdzie się uchwala ustawy, nie powinno być krzyża - stwierdził Palikot.
__________________
Aby kobieta była szczęśliwa, nie może zmieniać mężczyzn, tak jak się zmienia koszule.
http://www.kameja.pl
Sandra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 21:34   #30
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Po wyborach

Mam nadzieję, że Polska w końcu będzie naprawdę świeckim państwem bez krzyży w każdym możliwym miejscu, które z założenia powinno być miejscem neutralnym poglądowo.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:33.