ZARA, praca w Zarze? - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-22, 07:35   #361
polas765
Przyczajenie
 
Avatar polas765
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 25
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

witam
a orientuje sie ktos jak jest w Krk? rekrutują w Inditexie? pozdrawiam
polas765 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 19:41   #362
ejusti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 18
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Czy ktoś z was zrezygnował z pracy w Zarze w KORONIE po tym magicznym kwietniowym terminie deklaracji? Rozumiem, że trzeba zadzwonić do kierownika sklepu? Ja właśnie dostałam lepszą ofertę pracy i zamierzam z niej skorzystać.
ejusti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 11:31   #363
ewelinka8912
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 19
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Hey. Czy do kogoś już dzwonili z Galerii Korony z Zary co do konkretnych godzin tego szkolenia 9-10 maja?
ewelinka8912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 11:59   #364
Aronek564
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Hej dziewczyny, wiecie już coś na temat tego szkolenia do Zary do Korony?? Ja miałam telefon z Warszawy jakiś czas temu przypominający o terminie szkolenia i o dyspozycyjności w tych dniach, ale co do miejsca i godzin to nic się niedowiedziałam. Szkolenie ma być w Echo??

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Jeszcze takie jedno "głupie pytanko": trzeba było potwierdzać chęć pracy w Zarze do jakiegoś terminu???Bo tak czytając post ejusti się zawachałam, czy trzeba było czy nie potwierdzać......Napewno miałam telefon z Warszawy z siedziby głównej więc podejrzewam, że wiedzą że niezrezygnowałam...
Aronek564 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 17:31   #365
humor31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Ja nikomu żadnej takiej deklaracji nie składałam, że mam chęć zostać w tym sklepie... oraz nikt się mnie nawet o to nie zapytał. Jednego chłopaka już zwolnili... A co do szkolenia 9-10... wolałabym żeby to nie wypaliło;p Będzie dużo osób które będą oceniały naszą prace na sklepie - co jest jeszcze bardziej stresujacym doświadczeniem.
humor31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 22:11   #366
ejusti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 18
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Dzwoniłam dzisiaj do tej pani od HR powiedziałam, że nie będę pracować i jest wszystko ok.

Oni będą do was dzwonić przed samym 9 odnośnie godzin, także no stress.

Humor 31 - już komuś podziękowali? Prawdziwa praca jeszcze się nie zaczęła a już są zwolnienia ;-) Chłopak nawet się nie rozkręcił ;p
Gorzej jeżeli ktoś faktycznie szuka pracy bo nie ma za co żyć a tu taki psikus!
ejusti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-03, 10:09   #367
Aronek564
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Do humor31 - serio tego 9-10 będa oceniać naszą pracę na sklepie??A jak ktoś wcześniej niepracował w odzieżówce i np. składać ubran nieumie to jak ma sobie poradzić???Ja sądziłam, że 9-10 to ma być głównie szkolenie tych, którzy na kasie mają pracować....a np. sprzedawcy to w te dni niemuszą być obowiązkowo, przynajmniej tak zrozumiałam panie na rekrutacji, a także klijentkę, która dzowniła do mnie z Warszawy z Zary.......
Aronek564 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-03, 20:21   #368
humor31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Serio, serio Ma niby się cały Nasz zespół poznać, wraz z kierownikami itp i wtedy mają Nas oceniać... tak przynajmniej słyszałam... a czy to prawda A co do składania ubrań - to ja też nie umiem Ostatnio dostałam 'upomnienie' i przestałam się tym przejmować... Jeżeli dojdą do wniosku że się nie nadaje to niech mnie zwalniają ;] Bo doświadczenia z ubraniami tez nie mam, więc powinni być troszkę bardziej wyrozumiali, a wiem że sprzedawcą jestem dobrym Ja też zrozumialam, że to jest nie obowiązkowe... Ale Nasza Pani Dyrektor się zastanawiała się nad tym, czy Nas nie wcisnąć gdzieś w grafik.

Edytowane przez humor31
Czas edycji: 2012-05-03 o 20:23
humor31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 12:02   #369
ewelinka8912
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 19
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Słyszał ktoś może o tym, że w Zarze pierwsza zmiana zaczyna się nawet czasem już od 6, a ostatnia trwa nawet do 24?
ewelinka8912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 17:56   #370
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Praca w Zarze

Szukałam na forum, ale nie znalazłam temu dotyczącego akurat pracy w tej sieciówce. Na pewno na forum są osoby które pracowały w Zarze i pracują, może by się podzieliły opiniami i informacjami. Słyszałam raczej niepochlebne opinie o pracy w Zarze ale to było od pracowników innych sklepów inditex group.
Fajnie by było aby ktoś opisał jak dostał sie do Zary zarówno na stanowisko sprzedawcy, VM , kierownika itd, jak wygląda rekrutacja i praca tam od wewnątrz
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90

Edytowane przez KlatkaNaPtaszka
Czas edycji: 2012-10-17 o 17:58
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 07:09   #371
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Praca w Zarze

Czy nikt nie ppracuje w Zarze czy tak strasznie tam jest,że nikt nie chce nic pisac? :P
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-20, 09:05   #372
Alexandre
Zadomowienie
 
Avatar Alexandre
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 052
Dot.: Praca w Zarze

Ja odkąd są tu zmiany nie umiem nic wyszukać dlatego korzystam z wyszukiwarki i tak oto google pokazały mi jako pierwszy wynik: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211416
Ja startowałam do Zary i mogę Ci powiedzieć tylko tyle czego doświadczyłam.
CV zaniosłam do galerii i kazali mi wypełnić jeszcze charakterystyczny dla Inditexu kartonik rekrutacyjny.
Po jakimś tygodniu zadzwoniła pani i zaprosiła mnie na godziny próbne. Kazała mi się ubrać na czarno.
Zjawiłam się na sklepie, swoje rzeczy zostawiłam w jednym z pomieszczeń dla załogi i udałam się do jednej z dziewczyn. Oprowadziła mnie dokładnie po sklepie, powiedziała kilka słów o załodze i poszłam na przymierzalnię. Tam również wycieczka i teoria a później sama obsługiwałam klientów. Później udałam się do innej z dziewczyn i powiedziała że mam iść na sklep. Tam układałam towar i pomagałam klientom. Na koniec zostałam zaproszona do biura gdzie była główna kierowniczka, na rozmowę. Wszystko było tip top bo i na sklepie mnie dziewczyny chwaliły i na rozmowie dobrze mi szło (zapytała o moje zeszłe prace, dlaczego chcę pracować w Zarze, jaka klientka ubiera się w Zarze i jakie są obecne trendy) no ale... Mówiłam o trendach bo na tym się znam więc zaczęłam opisywać pokazy, to co nosi się na ulicach a ona na to:
-Ale czy widzi Pani te rzeczy u nas w sklepie?
- Nie, ale zapytała mnie Pani o trendy a nie o to co jest u Państwa na sklepie
Zrobiła skwaszoną minę i podziękowała, powiedziała że oddzwonią bo mają dużo chętnych więc rekrutacja potrwa.
Ogółem to były moje drugie godziny próbne bo pierwsze miałam w Pull&Bear gdzie potraktowano mnie jak pracownika za darmo i Zarę miło wspominam, szkoda tylko że kierowniczka miała jakieś halo...
__________________

Alexandre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 11:18   #373
madzianena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3
Dot.: Praca w Zarze

Ja pracowalam w ZARA w Madrycie przez ponad 3 lata.
Na poczatku bylo fajnie, wiadomo...poznajesz ludzi, spotykacie sie po pracy,w pracy nawet przyjemnie...do momentu jak zaczynaly sie problemy z wakacjami, dniami wolnymi itd. Ja po 3 latach mialam juz szczerze dosc pracowac w kazdy weekend i patrzec jak inne osoby dostaja weekendy wolne a ja nie moge sobie zaplanowac niczego bo trzeba pracowac.
Najlepiej sprobowac i sama wykreujesz sobie zdanie na ten temat.
Powodzenia.
madzianena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 15:54   #374
ZuziaFruzia
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 445
Dot.: Praca w Zarze

Cytat:
Napisane przez Alexandre Pokaż wiadomość
=
Ogółem to były moje drugie godziny próbne bo pierwsze miałam w Pull&Bear gdzie potraktowano mnie jak pracownika za darmo i Zarę miło wspominam, szkoda tylko że kierowniczka miała jakieś halo...
Bo taka jest polityka Inditexu... Szczególnie w okresach wyprzedażowych robią nabór z którego nikogo nie zatrudniają, przez cały dzień przychodzą osoby na 2h i sprzątają ciuchy. Darmowa siła robocza. Więc nie dajcie się na to złapać, a jeśli bardzo chcecie tam pracować (z doświadczenia nie polecam) to od razu na rozmowie powiedźcie, że wiecie, że u nich tak wygląda rekrutacja, ale się nie zgadzacie na te 2h próbne, ja tak powiedziałam i prace dostałam.
ZuziaFruzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 17:23   #375
Belliza
Raczkowanie
 
Avatar Belliza
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 208
Dot.: Praca w Zarze

,.

Edytowane przez Belliza
Czas edycji: 2013-01-25 o 13:54
Belliza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 16:33   #376
xklaudik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

hej, ja pracowałam w Zarze w sezonie wakacyjnym, przez 3 miesiace, jestem w stanie powiedziec cos na ten temat. Moim zdanie w sklepie ZARA jest to praca w postaci gonitwy za awansem. Trzeba uważać co się komu mowi, bo każdy chodzi i podpierd*** menagerom aby tylko awansowac. Nie wolno ufac tam nikomu ! Atomosfera jest taka srednia, ciagle ludzie sie zmieniaja, albo odchodza albo zmienieja...
xklaudik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 16:02   #377
mari ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Ja właśnie miałam tel z Zary w Warszawie , zostałam zaproszona na rozmowę i 1h próbną na kasie. Stanowisko kasjera na pól etatu. Mam nadzieję że jakoś się uda
mari ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 18:46   #378
sweetnothing
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 38
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Odgrzebuje temat, bo chcę złożyć CV w Krakowie, ale już sama nie wiem na co mam zwracać uwagę, żeby się tam dostać... To jest w ogóle możliwe?
sweetnothing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 18:59   #379
Palma100
Przyczajenie
 
Avatar Palma100
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 18
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Ponownie odgrzebuje.
Jutro mam rozmowe w Warszawie. I zastanawia mnie o co będą pytać. Owszem piszecie, że te rozmowy są bardzo przyjemne, ale konkretnie, o co pytają?
Palma100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-20, 15:45   #380
mari ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

No cóż. ja pracowałam w zarze, nie została mi przedłużona umowa po okresie próbnym. Mnie na rozmowie pytali o trendy jakie są aktualnie, dlaczego zara, co wiem o spółce inditex, czy zdaje sobie sprawe z odpowidzialnosci i ze to nie jest praca lekka - bo tak faktycznie jest. zależy też na jaki dział aplikujesz. każdy jest inny. no i dużo zależy od tego jak sprawdzisz się na godzinach próbnych jeśli takie ci zaproponują. Ja aktywnie uczestniczyłam w sprzedaży, proponowałam produkt, składałam ubrania, etc etc. Byłam na męskim dziale
mari ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 10:49   #381
2ystem1645
Zadomowienie
 
Avatar 2ystem1645
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 200
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Jak obecnie mają się zarobki w Zarze? Z postów sprzed kilku lat wynika, że to 6 zł netto za godzinę. Ile godzin ma przeważnie zmiana?
__________________


Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Gdzie Ty szukasz pomocy? Nie na porządnym forum (...), tylko w siedzibie zła - na wizażu.
2ystem1645 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 09:09   #382
cremova
Zasiedzenie
 
Avatar cremova
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Cytat:
Napisane przez 2ystem1645 Pokaż wiadomość
Jak obecnie mają się zarobki w Zarze? Z postów sprzed kilku lat wynika, że to 6 zł netto za godzinę. Ile godzin ma przeważnie zmiana?
To bardzo stare dane..
__________________

cremova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 12:24   #383
2ystem1645
Zadomowienie
 
Avatar 2ystem1645
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 200
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Cytat:
Napisane przez cremova Pokaż wiadomość
To bardzo stare dane..
A nie możesz już rozwinąć wypowiedzi i podać aktualniejszych? ;/
__________________


Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Gdzie Ty szukasz pomocy? Nie na porządnym forum (...), tylko w siedzibie zła - na wizażu.
2ystem1645 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 12:12   #384
vvily
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Praca w Zara Home

Witam, jak w temacie, może ma ktoś jakieś doświadczenia z tą firmą. Może ktoś tam pracował? Jak wygląda rekrutacja, sama praca i zarobki?
vvily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 13:58   #385
Podmuch_Wiosny
Zadomowienie
 
Avatar Podmuch_Wiosny
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 1 260
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

hej, byłam kilka dni temu na godzinach próbnych w pull&bear, ale mam mieszane uczucia... byłam na dziale męskim, nie było dużego ruchu, biegałam i składałam te ciuchy po 5 razy jak glupia, a mimo to kierowniczka podeszła do mnie z tekstem 'widzę że nie możęsz się odnaleźć, jak widzisz że coś jest rozwalone (ciuchy.) to układasz od nowa' -.- no ale tak właśnie robiłam, żeby nie stać w założonymi rękami. za kazdym razem jak rozmawiałam z klientami, albo nie było kieraski na sklepie, albo coś wklepywała do kompa i w ogóle na mnie nie patrzyła... a jak na koniec zapytałam ją jak mi poszło to odpowiedziała, że mają jeszcze dużo osób na próbne, no ale dużo osób chcą zatrudnić (nowa galeria) i że do końca tyg się odezwię. Mam nie mieć złudzeń, jak myślicie?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=764220

WYMIENIAM SIĘ ---> CZERWIEC
Podmuch_Wiosny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 11:57   #386
Palma100
Przyczajenie
 
Avatar Palma100
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 18
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Cytat:
Napisane przez Podmuch_Wiosny Pokaż wiadomość
hej, byłam kilka dni temu na godzinach próbnych w pull&bear, ale mam mieszane uczucia... byłam na dziale męskim, nie było dużego ruchu, biegałam i składałam te ciuchy po 5 razy jak glupia, a mimo to kierowniczka podeszła do mnie z tekstem 'widzę że nie możęsz się odnaleźć, jak widzisz że coś jest rozwalone (ciuchy.) to układasz od nowa' -.- no ale tak właśnie robiłam, żeby nie stać w założonymi rękami. za kazdym razem jak rozmawiałam z klientami, albo nie było kieraski na sklepie, albo coś wklepywała do kompa i w ogóle na mnie nie patrzyła... a jak na koniec zapytałam ją jak mi poszło to odpowiedziała, że mają jeszcze dużo osób na próbne, no ale dużo osób chcą zatrudnić (nowa galeria) i że do końca tyg się odezwię. Mam nie mieć złudzeń, jak myślicie?
Nie wiem jak może być u Ciebie, ale do mnie się nie odezwali, wcześniej kierowniczka powiedziała, że zadzwoni do końca tygodnia. Bywa
Palma100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 17:15   #387
luko92
Przyczajenie
 
Avatar luko92
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Odświeżam wątek, bo może ktoś aktualnie szuka informacji, a wydaje mi się, że jestem na bieżąco. Zaczynam pracę za 4 dni....

Jeśli chodzi o rozmowę kwalifikacyjną to na pewno bardzo dużo zależy od osoby, na którą się trafi. Tak się składa, że ja trafiłem na dziewczynę wyjątkowo miłą i sympatyczną . Pytała o dyspozycyjność, o wady i zalety, jak te zalety wykorzystałbym w pracy, gdzie widzę siebie za 5 lat i takie tam jeszcze pytania na podstawie CV.

Pytała co wiem o ZARZE i o inditexie + aktualne trendy w modzie! Myślę, że warto się z tego zawsze przygotować, bo z tego co wiem, a znam kilka osób pracujących w Inditexie często pytania tego typu się zdarzają.

Dodatkowo wymyślała jakieś sytuacje, jakie mogą mi się zdarzyć w sklepie i prosiła o ustosunkowanie się, jak ja bym się zachował. Na koniec prosiła, żebym przeszedł się po sklepie i wybrał zestaw, w jaki wg mnie można by ubrać manekina...

Co do zatrudnienia, będę pracował na pół etatu 950 zł brutto, pierwszy miesiąc jest bez premii, a potem już z premiami sprzedażowymi. Są bony na święta i urodziny i 15% zniżki do wszystkich sklepów Inditexu do wyznaczonej kwoty. Z tego co wiem zniżki można wykorzystać nawet na przecenach i na nowe kolekcje. Dodatkowo za 69 zł odliczone od pensji można mieć kartę intersport. Z tego co mówił znajomy pracujący w Pullu oni bardzo przestrzegają praw pracownika, zawsze zachowana jest doba pracownicza i raz w miesiącu (przynajmniej w wersji na pół etatu) jest wolny weekend. Pokazywał mi swój grafik i był całkiem przystępny. (od 5 do 8 godzin, nawet sporo wolnego).

Co do uniformu w ZARZE dostaje się w użytkowanie koszule, spodnie, buty i marynarkę normalnie. A kobiety nie wiem co tam mają:P

To chyba tyle co na razie mogę powiedzieć.
luko92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 11:21   #388
cremova
Zasiedzenie
 
Avatar cremova
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Cytat:
Napisane przez luko92 Pokaż wiadomość
Odświeżam wątek, bo może ktoś aktualnie szuka informacji, a wydaje mi się, że jestem na bieżąco. Zaczynam pracę za 4 dni....

Jeśli chodzi o rozmowę kwalifikacyjną to na pewno bardzo dużo zależy od osoby, na którą się trafi. Tak się składa, że ja trafiłem na dziewczynę wyjątkowo miłą i sympatyczną . Pytała o dyspozycyjność, o wady i zalety, jak te zalety wykorzystałbym w pracy, gdzie widzę siebie za 5 lat i takie tam jeszcze pytania na podstawie CV.

Pytała co wiem o ZARZE i o inditexie + aktualne trendy w modzie! Myślę, że warto się z tego zawsze przygotować, bo z tego co wiem, a znam kilka osób pracujących w Inditexie często pytania tego typu się zdarzają.

Dodatkowo wymyślała jakieś sytuacje, jakie mogą mi się zdarzyć w sklepie i prosiła o ustosunkowanie się, jak ja bym się zachował. Na koniec prosiła, żebym przeszedł się po sklepie i wybrał zestaw, w jaki wg mnie można by ubrać manekina...

Co do zatrudnienia, będę pracował na pół etatu 950 zł brutto, pierwszy miesiąc jest bez premii, a potem już z premiami sprzedażowymi. Są bony na święta i urodziny i 15% zniżki do wszystkich sklepów Inditexu do wyznaczonej kwoty. Z tego co wiem zniżki można wykorzystać nawet na przecenach i na nowe kolekcje. Dodatkowo za 69 zł odliczone od pensji można mieć kartę intersport. Z tego co mówił znajomy pracujący w Pullu oni bardzo przestrzegają praw pracownika, zawsze zachowana jest doba pracownicza i raz w miesiącu (przynajmniej w wersji na pół etatu) jest wolny weekend. Pokazywał mi swój grafik i był całkiem przystępny. (od 5 do 8 godzin, nawet sporo wolnego).

Co do uniformu w ZARZE dostaje się w użytkowanie koszule, spodnie, buty i marynarkę normalnie. A kobiety nie wiem co tam mają:P

To chyba tyle co na razie mogę powiedzieć.
Po pierwsze na pol etatu wyplata wynosi 1000zl (podstawa+ oczywiscie prowizja i ewentualne nadgodziny) z racji podwyzki od listopada, a po drugie owszem jest karta, ale multisport
__________________

cremova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 16:16   #389
oskar90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 115
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Hej, moze mi ktoś powiedzieć czy łatwo sie dostac do zary przed sezonem swiatecznym jak np teraz? Jak wyglada praca na magazynie itp? Bo chyba nowych zazwyczaj daja na magazyn, mam racje?
oskar90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 18:07   #390
Pani Lennon
Rozeznanie
 
Avatar Pani Lennon
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: NY, NY
Wiadomości: 781
Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Cytat:
Napisane przez oskar90 Pokaż wiadomość
Hej, moze mi ktoś powiedzieć czy łatwo sie dostac do zary przed sezonem swiatecznym jak np teraz? Jak wyglada praca na magazynie itp? Bo chyba nowych zazwyczaj daja na magazyn, mam racje?
rotacja jest ciągła więc próbować można. praca na magazynie jest wyłącznie w dniach dostawy, gdzie trzeba wszystko poukładać. podstawą jest praca na sklepie/na kasie.
Pani Lennon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-22 20:11:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:13.