Przystojny brunet z facebooka ... :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-28, 19:57   #1
veronika20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 87
Talking

Przystojny brunet z facebooka ... :D


Czy zdarzyło wam się kiedyś zobaczyć czyjeś zdjęcia na jakimś portalu społecznościowym i ta osoba zrobiła na was takie wrażenie , że ... odważyłyście się i napisałyście ? Albo miałyście taką ochotę ?

Bo czuję się jak nastolatka Przypadkiem w znajomych mojej znajomej na fb zobaczyłam świetnego faceta . Z wyglądu Podobne zainteresowania . Ten sam gust muzyczny Chodzimy do tych samych klubów aż dziwne , że się nie spotkaliśmy nigdy .
Mam ochotę go jakoś zapoznać , ale nie mam pojęcia jak .Nie jestem dobra w pisaniu do nieznajomych . Nie chcę mieszać w to koleżanki , bo nie jest to moja jakaś dobra znajoma Na szczęście nie ma ukrytego całego profilu i widziałam,że jest wolny Doradźcie coś,bo nie zasnę Wysilić mózg i coś napisać czy dać sobie i chłopakowi spokój :P

Edytowane przez veronika20
Czas edycji: 2012-09-28 o 20:00
veronika20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 20:08   #2
gosiulag2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 20
Dot.: Przystojny brunet z facebooka ... :D

Delete.

Edytowane przez gosiulag2
Czas edycji: 2017-02-24 o 10:28
gosiulag2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 20:10   #3
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Przystojny brunet z facebooka ... :D

Zaproś go do znajomych, a później napisz, że masz wrażenie, że gdzieś go już widziałaś czy coś takiego. Po paru zdaniach okaże się, czy rozmowa się klei i czy koleś wart jest uwagi.
A przy okazji, zwróć uwagę na to, żeby znaki przestankowe umieszczać tuż za wyrazem bez spacji. Jeśli facet jest purystą językowym będzie go to raziło, tak jak mnie razi (sorry za uwagę, ale u mnie facet piszący tak jak ty teraz miałby na wstępie minus, więc po co od razu ryzykować kiepskie noty)
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 20:15   #4
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: Przystojny brunet z facebooka ... :D

Temat na topie jak dla mnie
Też u znajomej ( nie bliskiej) na koncie obczaiłam przystojniaka Z tym, że ja nie wiem aż tyle o nim, jeśli chodzi o muzykę czy zainteresowania no i nie jest z mojego miasta, tylko oddalonego o 20 pare kilometrów Dziewczyny chyba nie ma, bo na zdjęciach sam albo z kuplami Chciałam napisać, ale totalnie nie wiem co
A i też czuje się jak nastolatka choć nie jestem
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 20:30   #5
HelenaTrojańska
Rozeznanie
 
Avatar HelenaTrojańska
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 688
Dot.: Przystojny brunet z facebooka ... :D

Cytat:
Napisane przez veronika20 Pokaż wiadomość
Czy zdarzyło wam się kiedyś zobaczyć czyjeś zdjęcia na jakimś portalu społecznościowym i ta osoba zrobiła na was takie wrażenie , że ... odważyłyście się i napisałyście ? Albo miałyście taką ochotę ?

Bo czuję się jak nastolatka Przypadkiem w znajomych mojej znajomej na fb zobaczyłam świetnego faceta . Z wyglądu Podobne zainteresowania . Ten sam gust muzyczny Chodzimy do tych samych klubów aż dziwne , że się nie spotkaliśmy nigdy .
Mam ochotę go jakoś zapoznać , ale nie mam pojęcia jak .Nie jestem dobra w pisaniu do nieznajomych . Nie chcę mieszać w to koleżanki , bo nie jest to moja jakaś dobra znajoma Na szczęście nie ma ukrytego całego profilu i widziałam,że jest wolny Doradźcie coś,bo nie zasnę Wysilić mózg i coś napisać czy dać sobie i chłopakowi spokój :P
Jak wiesz, gdzie chadza to spróbować go tam złapać? A wspólnym znajomym jest tylko ta koleżanka? Możnaby pokombinować z spotkaniem `przypadkowym` w gronie wspólnych znajomych.
Co do zaczepki... ja akurat mam na nie alergie... wydaje mi się to takie dziwaczne `zaczepiać` kogoś... kojarzy mi się z `hot sixteen` No, ale zależy od człowieka. Ja ogólnie sceptycznie odnoszę się do fejsbukowych miłostek... Wolę real, ot taka konserwatystka jestem
__________________
20.05.2017 ŚLUBUJEMY
HelenaTrojańska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 20:34   #6
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Przystojny brunet z facebooka ... :D

Cytat:
Napisane przez martynusia222 Pokaż wiadomość
Chciałam napisać, ale totalnie nie wiem co
A i też czuje się jak nastolatka choć nie jestem
Przyznam, że ja też bym się w tej sytuacji czaiła jak nastolatka Zdecydowanie łatwiej byłoby mi zagadać do kogoś bezpośrednio, niż za pośrednictwem sieci. Co innego, kiedy kogoś znasz, a w sieci tylko kontynuujesz znajomość, albo umawiasz się na kolejne spotkanie, a co innego zagadywać zupełnie obcego człowieka.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 20:39   #7
ygerna
Zakorzenienie
 
Avatar ygerna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 585
Dot.: Przystojny brunet z facebooka ... :D

Cytat:
Napisane przez veronika20 Pokaż wiadomość
Chodzimy do tych samych klubów aż dziwne , że się nie spotkaliśmy nigdy .
zawsze możesz zagadać, że chyba widziałaś go w klubie, że macie wspólną koleżankę itp
__________________

ygerna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-28, 20:49   #8
veronika20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 87
Dot.: Przystojny brunet z facebooka ... :D

Elfia4, dzięki nie wiem skąd mi się wzięło takie pisanie

"Przypadkowe spotkanie" odpada-mamy jedną wspólną znajomą.
Zaczepki też mi się nie podobają, rzadko na nie odpowiadam, sama wolę jak mnie ktoś zaczepi słownie, w jakiś intrygujący sposób, na banalne wiadomości nigdy nie odpisuję, więc tym bardziej się zastanawiam co napisać.Wiem, powinnam postawić na spontaniczność, a nie tu zakładam wątki na forum
Podoba mi się pomysł z zaproszeniem do znajomych i nagłym olśnieniem, że go z kimś pomyliłam.
Pozdrawiam dziewczyny mające ten sam problem

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Okej dziewczyny, napiszę coś odnośnie naszych wspólnych zainteresowań Nie mam nic do stracenia.
Czekam jeszcze na wypowiedzi osób, które kogoś poznały w podobny sposób, a może do was ktoś coś napisał i też coś z tego wyszło ?
Buziaki
veronika20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 20:57   #9
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: Przystojny brunet z facebooka ... :D

No ja nawet napisać o pomyłce nie mogę, o tym, że skądś go znam też nie, bo nie mieszkamy w tych samych miastach, więc niby skąd

Napiszę do niego wprost, że fajna z niego dupa i czy ma ochotę na romans <żartuje>
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 20:59   #10
veronika20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 87
Dot.: Przystojny brunet z facebooka ... :D

Zawsze możesz napisać, że wyglądem przypominał ci kogoś, kogo poznałaś na wakacjach np.
veronika20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 21:03   #11
BlueSunshine
Zakorzenienie
 
Avatar BlueSunshine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 3 175
Dot.: Przystojny brunet z facebooka ... :D

To może powiem Ci z drugiej strony, moja była już współlokatorka jeszcze za czasów "mody na nk" dostała zaproszenie do znajomych, ale że jak sama mówiła jest całkiem "popularna" akceptowała zaproszenie bo jest z tych którym głupio się robi że kogoś nie pamięta, jakiś chlopak bez zdjęcia napisał do niej wiadomość "jak wrażenia po wczorajszym ognisku? dalej boli głowa?" odpisała mu nie mając pojęcia kim jest na tym ognisku bylo coś koło 50 osób więc pojęcia nie miała na serio pisali pisali aż w końcu jej napisał czy będzie na jutrzejszej imprezie u Igora, ich wspólnego kolegi za którym ona nie przepadała, ale w związku z tym że fajnie jej się pisało z tym chłopakiem, powiedziała że tak zaczepił ją na imprezie, gadali gadali.. a teraz są już razem dobre 5 lat, i planują ślub więc może warto zagadać? nie wiem po ile macie lat, ale w sumie.. co Ci szkodzi? napisz coś w stylu, ojezu przepraszam że zawracam Ci głowę nie bierz mnie za idiotkę, ale próbuje sobie ciągle przypomnieć skąd Cie znam i nie mogę sobie przypomnieć? no nie wiem to tak raczej na szybko obmyślone, ale broń Cie wszyscy moderatorzy wizażu, nie wysyłaj mu tych idiotycznych zaczepek.. za każdym razem jak dostaje taką od nieznajomego zastanawiam się czy wiek podany w profilu nie powinien być o conajmniej 10 lat niższy! odwagi trochę
__________________
Czasami przychodzi taki moment w życiu, kiedy należy przestać przemierzać oceany dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży..
BlueSunshine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-28, 21:03   #12
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: Przystojny brunet z facebooka ... :D

W sumie niegłupi pomysł , tym bardziej, że jego miasto jest turystyczne ,zawsze mogliśmy się gdzieś spotkać
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 21:04   #13
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Przystojny brunet z facebooka ... :D

Do mnie kiedys napisal koles na nk Walnal prosto z mostu ze przyjezdza na weekend do mojego miasta i czy nie mialabym ochoty sie zapoznac albo spotkac Patrzac na zdj wcale nie byl jakis przystojny, ale ze mi sie nudzilo to odpisalam pozytywnie To nasze zaplanowane spotkanie niestety nie wyszlo ale zaczelismy ze soba pisac. Kiedy wreszcie pierwszy raz go zobaczylam too... az nie umiem tego opisac

Czasami zdarza mi sie napisac do kogos obcego ale zawsze wynajduje jakis pretekst Nie wiem czy odwazylabym sie napisac do kogos tak bezposrednio, bez zadnego powodu. Balabym sie wysmiania Kiedys napisalam do jednego chlopaka a on mi zdradzil ze szanuje dziewczyny ktore potrafia pierwsze napisac Niestety nic z tego pozniej nie wyszlo. Ale tobie zycze powodzenia i trzymam kciuki! Pisz do niego i powiedz czy ci odpisal, jestem strasznie ciekawa!
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 21:05   #14
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: Przystojny brunet z facebooka ... :D

Taaa zaczepki odpadają Denne na maksa
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 21:06   #15
michelle92
Raczkowanie
 
Avatar michelle92
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 35
Dot.: Przystojny brunet z facebooka ... :D

może po prostu dodaj go do znajomych i zobacz czy przyjmie. Jeśli tak to działaj dalej i napisz dlaczego Cię dodał skoro chyba się nie znacie? A jak on zapyta dlaczego go w takim razie zaprosiłaś to odpisz, że wydaje ci się fajnym facetem dalej jakoś rozmowa się potoczy :P
michelle92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 21:07   #16
veronika20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 87
Dot.: Przystojny brunet z facebooka ... :D

Świetne historie
Zaczepiać jak już wyżej napisałam nie będę.Pewnie i tak by napisał za pytaniem co go tak zaczepiam, więc i tak musiałabym coś napisać, a wtedy już na pewno nie wiedziałabym co
veronika20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 21:10   #17
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: Przystojny brunet z facebooka ... :D

Cytat:
Napisane przez michelle92 Pokaż wiadomość
może po prostu dodaj go do znajomych i zobacz czy przyjmie. Jeśli tak to działaj dalej i napisz dlaczego Cię dodał skoro chyba się nie znacie? A jak on zapyta dlaczego go w takim razie zaprosiłaś to odpisz, że wydaje ci się fajnym facetem dalej jakoś rozmowa się potoczy :P
Całkiem fajny pomysł
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 21:11   #18
veronika20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 87
Dot.: Przystojny brunet z facebooka ... :D

Cytat:
Napisane przez martynusia222 Pokaż wiadomość
W sumie niegłupi pomysł , tym bardziej, że jego miasto jest turystyczne ,zawsze mogliśmy się gdzieś spotkać
to pisz
veronika20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 21:14   #19
noelemak
Raczkowanie
 
Avatar noelemak
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 252
Dot.: Przystojny brunet z facebooka ... :D

Pisz, pisz
Nic nie tracisz, może nie znajdziesz chłopaka, ale poznasz wartościową osobę.
Do odważnych świat należy
__________________
mimo najszybszych samolotów do wczoraj nie ma już powrotu
tiaa
noelemak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-28, 21:26   #20
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Przystojny brunet z facebooka ... :D

To ja jestem jakaś dziwna, bo czasami odpowiadam na zaczepki i nie mam nic przeciwko nim. Nawet tak długo zaczepiałam się z jednym chłopakiem, że w końcu zagadałam pierwsza i do tej pory mamy super kontakt, i w sumie jest moim przyjacielem
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 21:46   #21
veronika20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 87
Dot.: Przystojny brunet z facebooka ... :D

Poszło ! Napisałam
veronika20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 21:54   #22
noelemak
Raczkowanie
 
Avatar noelemak
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 252
Dot.: Przystojny brunet z facebooka ... :D

Co napisałaś? ;>
Daj znać jak się potoczy to wszystko
__________________
mimo najszybszych samolotów do wczoraj nie ma już powrotu
tiaa
noelemak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 22:00   #23
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Przystojny brunet z facebooka ... :D

Cytat:
Napisane przez martynusia222 Pokaż wiadomość
No ja nawet napisać o pomyłce nie mogę, o tym, że skądś go znam też nie, bo nie mieszkamy w tych samych miastach, więc niby skąd

Napiszę do niego wprost, że fajna z niego dupa i czy ma ochotę na romans <żartuje>
A może napisz mu tak serio, że nie masz zwyczaju zaczepiać nieznajomych na fb, ale... ( i tu jakiś pretekst).
Jest tylko ryzyko, że kolesia już ktoś tak zaczepiał nie raz, więc potraktuje to jako tani podryw. Nie wiem co można napisać tak, żeby było naturalnie i niezobowiązująco. Może, że co jakiś czas wyświetla ci się w propozycjach znajomych do dodania, a że dobrze mu z oczu patrzy (czy inne takie tam), więc może warto skorzystać z podpowiedzi i poznać się
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 23:01   #24
veronika20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 87
Dot.: Przystojny brunet z facebooka ... :D

Cytat:
Napisane przez noelemak Pokaż wiadomość
Co napisałaś? ;>
Daj znać jak się potoczy to wszystko
Napisałam jednak o tej imprezie, że chyba go kojarzę w klubu itd.
Dam znać oczywiście

---------- Dopisano o 00:01 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:07 ----------

veronika20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 09:10   #25
LilyAllen
Zadomowienie
 
Avatar LilyAllen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Córdoba! <3
Wiadomości: 1 625
Dot.: Przystojny brunet z facebooka ... :D

Dołączam do wątku, bo lubię takie akcje (A mam już 22 lata, wiem, pewnie mi nie wypada... )
Skoro autorka już napisała, to teraz razem z resztą Wizażanek czekam na reakcję tego faceta
Powodzenia!
LilyAllen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 09:25   #26
Bothi
Rozeznanie
 
Avatar Bothi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 591
Dot.: Przystojny brunet z facebooka ... :D

Cytat:
Napisane przez michelle92 Pokaż wiadomość
może po prostu dodaj go do znajomych i zobacz czy przyjmie. Jeśli tak to działaj dalej i napisz dlaczego Cię dodał skoro chyba się nie znacie? A jak on zapyta dlaczego go w takim razie zaprosiłaś to odpisz, że wydaje ci się fajnym facetem dalej jakoś rozmowa się potoczy :P
Jak dziecinna przepychanka, a dlaczego to, a dlaczego tamto .

Autorko, fajnie zagadałaś . Ja bym napisała, że zobaczyłam go wśród znajomych na profilu koleżanki i wydał mi się znajomy. Zapytałabym też, jak mu się podobała impreza, wspomniałabym, że mamy podobny gust muzyczny i pewnie bym mu zaproponowała wspólne wyjście (z koleżanką lub bez ).

Albo prosto z mostu bym napisała, ze mi się spodobał .
Bothi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 10:09   #27
helloyellow02
Zadomowienie
 
Avatar helloyellow02
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 457
Dot.: Przystojny brunet z facebooka ... :D

HAHAHAHAHAHA. To ja Wam powiem, żeeeee... pewnego razu na portalu społecznościowym popularnym dla okolicy, w której mieszkałam spodobał mi się pewien brunet i do niego napisałam to była burzliwa znajomość, ale bardzo miła, spotykaliśmy się regularnie, wcześniej dużo pisaliśmy, a od prawie 4 lat jesteśmy razem
__________________

Ewa Ch.
-killer: 11
-skalpel: 9
-turbo: 4
- tzg: 6
- inne: 19
Tiffany R.: 29
- bodyrock: 13
bieganie: 2 km
- inne:28
helloyellow02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 11:44   #28
veronika20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 87
Dot.: Przystojny brunet z facebooka ... :D

Cześć dziewczyny, śpieszę Wam powiedzieć, że odpisał
Ustawiłam jeden z albumów widoczny dla wszystkich, bo po profilowym mało co by widział Napisał, że jak to możliwe, że on mnie nie kojarzy, że na pewno by zapamiętał taką kobietę Pytał o plany na weekend i czy wybieram się dzisiaj gdzieś potańczyć.Jeszcze nie odpisałam, bo jestem w szoku

Dziękuję Wam
Ja również uwielbiam takie historie, ale nie sądziłam, że mnie spotka coś takiego

helloyellow02, super.
veronika20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 11:49   #29
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Przystojny brunet z facebooka ... :D

Gratulacje! Ja też kiedyś wysłałam zaproszenie do kolesia i choć sama potem po kilkunastu spotkaniach postanowiłam tego nie ciagnać, nie załuje tej znajomosci. Zawsze trzeba miec odwage i pisac, jak nic z tego nie wyjdzie przeboleje sie, ale nie bedzie sie załowało "a moze mogłam wtedy jednak..."
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 11:52   #30
veronika20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 87
Dot.: Przystojny brunet z facebooka ... :D

Dokładnie, jeśli zastanawiacie się czy zrobić pierwszy krok, to śmiało Teraz taka mądra jestem, a tak się głowiłam co zrobić
veronika20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-26 16:36:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:04.