Wizyta u mistrza fryzjerstwa za 500 zł i zniszczone włosy... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-07-23, 14:11   #1
Misthios
Raczkowanie
 
Avatar Misthios
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 212

Wizyta u mistrza fryzjerstwa za 500 zł i zniszczone włosy...


"Mistrz" nie słuchając mnie rozjaśnił mi włosy do zielono-burego blondu i strasznie je zniszczył. Dawno nie miałam tak utlenionych i zniszczonych włosów bo od 5 lat bujam się z moim naturalnym kolorem odświeżanym szamponetkami w jasnym brązie. Głupia chciałam sombre, bo myślałam, że lato, wakacje, że wyjazd nad morze i będzie ładnie O ile jeszcze po stylizacji włosy wyglądały jako tako to po pierwszym myciu wyglądają jak na zdjęciu. Czy koncentrat pomidorowy mi pomoże? Chciałabym wrócić do jasnego brązu. Fakt, że mam odrosty zrobione na prawie czarno aż tak mnie już nie boli jak to, że moje włosy to jedna wielka ściera. Możecie polecić też jakieś maski, odżywki emalientowo-humektantowe, oleje do wysokoporowatych włosów, może jakiś krem do stylizacji abym nie musiała ich prostować? Będę bardzo wdzięczna za pomoc bo płaczę już trzeci dzień i nie wiem kompletnie w co ręce włożyć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 116103491_971130740013301_4704031827403700488_n.jpg (58,5 KB, 84 załadowań)
Misthios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-25, 16:11   #2
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 531
Dot.: Wizyta u mistrza fryzjerstwa za 500 zł i zniszczone włosy...

Anwen, na noc sleeping beauty do wysokoporow, a humektantowa i emolientowa mozesz dokupic osobno. Oleje to kwestia bardzo indywidualna. Olejowałaś do tej pory? Widzę, że chcą się falować, nie myślałaś o CG?
Rilla82 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-25 17:11:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:26.