Kremy do biustu drogie i tańsze? Czy warto inwestować w te pierwsze? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-31, 08:32   #1
baxterina
Rozeznanie
 
Avatar baxterina
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 645

Kremy do biustu drogie i tańsze? Czy warto inwestować w te pierwsze?


Odrazu zaznaczam, że nie istnieje problem typu rozstępy albo jakiś inny (na szczęście). Ale pomyslałam, że skoro skóra twarzy tak dużo dostaje to i o biust powinno się dbać podobnie. Dotąd używam tam tego samego kremu co na buzię.
Miałam krem do biustu nie przypomnę sobie na 100% ale był to DAX albo Eveline i po jego użyciu było mniejsze uczucie nawilżenia niż
po tym do twarzy więc to była pierwsza i ostatnia tuba.
Teraz kusi mnie ta droższa pielęgnacja - jakoś uktwił mi w pamięci krem Shiseido do biustu. Chodzi o to czy warto?
W KWC czytałam kilka opinii o kremach (nie tylko Shiseido) i tam dziewczyny recenzentki chciały przeważnie zlikwidować rozstępy albo jakoś poprawić wygląd biustu. Ja teraz chcę nie poprawiać ale (jak ze skórą buzi) zapobiegać i chronić?
baxterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 09:34   #2
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kremy do biustu drogie i tańsze? Czy warto inwestować w te pierwsze?

Myślę, że lepiej pieniądze wydać na profesjonalnie dobrany biustonosz niż na kremy.
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 10:51   #3
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Kremy do biustu drogie i tańsze? Czy warto inwestować w te pierwsze?

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Myślę, że lepiej pieniądze wydać na profesjonalnie dobrany biustonosz niż na kremy.

plus zatroszczyc sie o brak waha wagi ( typu w miesiac chudne 10 kilo) i masowac piersi. a do tego wystarczy zwykla oliwka. oraz naprzemienne prysznice zimna i letnia (nie goraca) woda.
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 11:08   #4
baxterina
Rozeznanie
 
Avatar baxterina
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 645
Dot.: Kremy do biustu drogie i tańsze? Czy warto inwestować w te pierwsze?

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Myślę, że lepiej pieniądze wydać na profesjonalnie dobrany biustonosz niż na kremy.
Noszę tylko dobrane biustonosze z dobrych materiałów i z dobranym typem ramiączek, ale to oczywiste, a pielęgnacja swoją drogą.

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
plus zatroszczyc sie o brak waha wagi ( typu w miesiac chudne 10 kilo) i masowac piersi. a do tego wystarczy zwykla oliwka. oraz naprzemienne prysznice zimna i letnia (nie goraca) woda.
To mnie też raczej nie dotyczy- zawsze miałam bardzo szczupłą budowę ciała, ale nie jest to efekt odchudzania tylko takie proporcje.
Zimnej wody nie zniosę Wiem, że kąpać się w gorącej a już wogóle siedzieć długo w wodzie to wysusza skórę, dlatego kąpię się w letniej wodzie- szybko pod prysznicem,.
Z tym że krem chcialabym swoją drogą bo nie zaszkodzi (chyba).
baxterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 17:28   #5
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: Kremy do biustu drogie i tańsze? Czy warto inwestować w te pierwsze?

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
plus zatroszczyc sie o brak waha wagi ( typu w miesiac chudne 10 kilo) i masowac piersi. a do tego wystarczy zwykla oliwka. oraz naprzemienne prysznice zimna i letnia (nie goraca) woda.
Potwierdzam.

drogie kremy do wyrzucanie kasy w błoto, nimi nie wygrasz z grawitacją;P
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 18:58   #6
baxterina
Rozeznanie
 
Avatar baxterina
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 645
Dot.: Kremy do biustu drogie i tańsze? Czy warto inwestować w te pierwsze?

Cytat:
Napisane przez BJean Pokaż wiadomość
Potwierdzam.

drogie kremy do wyrzucanie kasy w błoto, nimi nie wygrasz z grawitacją;P
Ja teraz z grawitacją nie walcze- tzn. teraz nie mam z tym biustem żadnego problemu (i chyba z racji na jego małą "wielkość" grawitacja go specjalnie nie obciąży) tylko chcę zadbać jeszcze bardziej o samą skórę- nawilżanie, ujędrnianie, tak na przyszłość.
Ale widzę, że nie warto może tych najdroższych kremów tylko tak jak teraz- robię maseczki te do twarzy i krem ten co do buzi.

Edytowane przez baxterina
Czas edycji: 2010-08-31 o 18:59
baxterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 11:05   #7
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Kremy do biustu drogie i tańsze? Czy warto inwestować w te pierwsze?

Warto stosowac kremy tańsze np. Eveline polecam
Drogie z reguły mają "wyrobioną markę" ale skłądniki niemal identyczne-bo do zrobienia kremy nie trzba wielkich trudów
Proponuję zabieg w gabinecie kosmetycznym, kremy tak tak tak ale tańsze nie znaczy gorsze
Jeśli teraz nie masz żadnych probemow warto zadbać o przyszłość bo ta skóra jest ceńsza niż naa twarzy
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-01, 11:09   #8
baxterina
Rozeznanie
 
Avatar baxterina
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 645
Dot.: Kremy do biustu drogie i tańsze? Czy warto inwestować w te pierwsze?

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Warto stosowac kremy tańsze np. Eveline polecam
Drogie z reguły mają "wyrobioną markę" ale skłądniki niemal identyczne-bo do zrobienia kremy nie trzba wielkich trudów
Proponuję zabieg w gabinecie kosmetycznym, kremy tak tak tak ale tańsze nie znaczy gorsze
Jeśli teraz nie masz żadnych probemow warto zadbać o przyszłość bo ta skóra jest ceńsza niż naa twarzy
No dlatego dbam Zawsze lepiej zapobiegać kiedy jest dobrze niż walczyć z problemem.
baxterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 11:32   #9
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Kremy do biustu drogie i tańsze? Czy warto inwestować w te pierwsze?

drogie kremy nie zawsze są lepsze od tych tańszych. Kiedyś dostałam od mamy spray do biustu Diora 'top bikini' i był faktycznie dobry, ale za bagatela 200 zł bym go sama nie kupiła :P teraz go już chyba wycofali i koleżanka poleciła mi krem bielendy sexy look do biustu. Jest porównywalnie dobry jak Dior nie wiem jak to możliwe, ale 10x tańszy krem dalej podobne efekty
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 11:50   #10
baxterina
Rozeznanie
 
Avatar baxterina
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 645
Dot.: Kremy do biustu drogie i tańsze? Czy warto inwestować w te pierwsze?

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
drogie kremy nie zawsze są lepsze od tych tańszych. Kiedyś dostałam od mamy spray do biustu Diora 'top bikini' i był faktycznie dobry, ale za bagatela 200 zł bym go sama nie kupiła :P teraz go już chyba wycofali i koleżanka poleciła mi krem bielendy sexy look do biustu. Jest porównywalnie dobry jak Dior nie wiem jak to możliwe, ale 10x tańszy krem dalej podobne efekty
Czytałam o Bikini Top Spray na KWC. Za mną bardziej chodzi krem Shiseido albo taki żel Clarinsa - coś do wcierania. Droższy krem nie musi być lepszy działa też chyba na podświadomośćMoja koleżanka mając tylko dostrzegalny dla siebie cellulit odrazu zainwestowała w Lancome 360 Slimissime i potem wyglądało jak przedtem - to znaczy nie było cellulitu, jeszcze u takiego szczuplaka, ale ona przestraszona wizją pomarańczowej inwazji uwierzyła że ten preparat pomógł.

Po avatarze widać że Ty też taki szczuplak jak ja i pewnie ten Dior nie był potrzebny co nie znaczy ze zaszkodził, zawsze to ochrona na przyszłość.

Edytowane przez baxterina
Czas edycji: 2010-09-01 o 11:51
baxterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 22:50   #11
laseczka.wąglika
Raczkowanie
 
Avatar laseczka.wąglika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 306
Dot.: Kremy do biustu drogie i tańsze? Czy warto inwestować w te pierwsze?

Ja na swoim koncie mam sprawdzenie dwóch preparatów do biustu marki Elancyl oraz Lierac.
Pierwszy jest bardzo lekki, ma delikatny "zielony" zapach, posiada rozświetlające drobinki i bdb nawilża, ale szczerze powiem - nie zauważyłam chociażby odrobiny napięcia skóry czy wygładzenia... jakoś tak bez echa przeszło u mnie jego stosowanie... :/
Natomiast Lierac... wybrałam żel ujędrniający, bo chciałam go stosować rano i wieczorem jako taką wzmacniającą, silniejszą kurację i nie chciałam, żeby rano lepił się do bielizny jak np. kremowa wersja. Po nim od razu widzę różnicę. Skóra biustu jest nawilżona, ale nie tłusta, napięta i rozświetlona. Do tego mój biust mniej negatywnie zareagował na wahania około miesiączkowe, lekkie zatrzymania wody nie obciążały go tak bardzo.

Dodam, że żadnych problemów z biustem nie mam. Nie mam zastrzeżeń do jego "poziomu" i kształtu. Chciałam po prostu tymi kosmetykami zabezpieczyć go, bo nie należy do najmniejszych, a jest jedną z moich ulubionych części mojego ciała
__________________

Kobieta łatwa do zdobycia, może być trudna do zniesienia...

Książki - wymiana:
Vasconcelos, Czepiel, Fitzgerald, Beauman, Fielding i inne książki...
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post16594958

Kosmetyki - wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post13661126
laseczka.wąglika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:35.