Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-04, 23:24   #451
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

mogłabym i ja prosić o numer do p. Puliny?

muszę coś zrobić z tymi włosami bo hrzywka przysłania m caaaały Wrocław a znając zycie nie wytrzymam do powrotu do domu
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 06:57   #452
yello
Przyczajenie
 
Avatar yello
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Moja koleżanka z pracy była w Blue i nie wypowiada się pozytywnie. Zero kreatywności fryzjerki, nie wiem której bo ponoć to było bardzo dawno
yello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 22:05   #453
julieet
Raczkowanie
 
Avatar julieet
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomości: 51
GG do julieet
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Kam841 chyba wiem o jaki salon chodzi, tam jest tez solarium, u fryzjerki nigd y nie bylam, zawsze jak tam chodzilam sie poopalac, nie bylo klientek ale to bylo jakis czas temu, moze sie pozmienialo daj koniecznie znac jezeli bedziesz sie tam wybierac, bo tez mieszkam niedaleko i moze warto sprobowac??
pozdrawiam
__________________
Świat według blondynki
pozdrawiam
julieet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 22:07   #454
julieet
Raczkowanie
 
Avatar julieet
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomości: 51
GG do julieet
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

przypomnialo mi sie, ze jest jeszcze jeden fryzjer kolo 'piotra i pawla', tez taki osiedlowy raczej nigdy tam nie bylam, ciekawe o ktory chodzi
__________________
Świat według blondynki
pozdrawiam
julieet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 09:18   #455
kasia_kk23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Dziewczyny czy słyszałyście coś na temat salonu fryzjerskiego na ul. Świętokrzyskiej "MAXIM"?
kasia_kk23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 10:44   #456
Berhelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Witam wszystkie użytkowniczki
Tak jak Was wszystkie mnie też dotknął problem znalezienia dobrego fryzjera. I tak jak część z Was byłam klientką Unique (konkretnie p.Wiolety), ale już nie jestem. Chodziłam tam przez 2 lata, ale za każdym razem wychodziłam z tą samą fryzurą, więc ile można. Poza tym ich ceny są lekko mówiąc wygórowane.
Czy możecie mnie poratować i podać namiary do Pani Pauliny, bo z tego co piszecie to warto do niej iść.
pozdrawiam
Berhelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 22:05   #457
pani_usia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 9
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Jeśli chodzi o Maxima na Świętokrzyskiej to byłam raz. Scinałam sie u jakiejs dziewczyny, niesttey nie pamietam imienia. Podobno faceci są o wiele lepsi w tym salonie, ale nie było juz miejsc do nich. Co to wrażnia, to mam takie średnie zdanie. Jesli chcesz zrobic duza zmiane w fryzurze , to moze ma to sens. Ale jesli chcesz Kasia tylko troche scieniowac lub podciac wlosy, to chyba nie ma sensu. Ceny tam porażają!! 75 zl za sciecie, o farbowaniu i bardziej skomplikowanych rzeczach nie wspomnę. Salon moim zdaniem nie jest wart tej ceny. Wystroj wnetrza sredni, moze te kosmetyki tyle kosztuja, sama nie wiem. Ja w sumie wyszłam zadowlona , bo chcialam tylko podciac włosy, ale az 75 zl, to wielka przesada!!!
pani_usia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-07, 10:52   #458
/Mycha/
Raczkowanie
 
Avatar /Mycha/
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 277
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Hej dziewczyny!! Trochę się Was naczytałam i ..... idę dziś do Upiększalni. Zobaczymy co się będzie działo.... mam włosy do pasa a chcę je obciąć do ramion i ostro pocieniować
/Mycha/ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-09, 21:14   #459
MartA$
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 10
Talking Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Czesc przylaczam sie do glownego watku ale chcialam dodac cos od siebie.Mam taki problem ze za 2tyg. bede we Wrocku i zostaje na osiem dni wiec potrzebuje jakiego rewelacyjnego fryzjera moje wlosy wolaja o pomoc. Mam odrosty 5 cm chciala bym zrobic sobie jakas fajna fryzurke tylko tak dokladnie to nie wiem co wiec chcialabym naprawde kogos sprawdzonego zetelnego profesjonaliste. Dzieki z gory
MartA$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 16:06   #460
autistique
Raczkowanie
 
Avatar autistique
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław/Legnica
Wiadomości: 60
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

ja też proszę o nr do p. Pauliny... jestem biedną studentką i nie stać mnie na jakieś superhiperwypasione salony fryzjerskie :P a grzywkę mam już do kolan, jak i nie dłuższą...
__________________
wesprzyj niezależnych artystów
- strzel im w łeb, niech się nie męczą
autistique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 18:11   #461
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Właśnie zastanawiam się, czy nie dryndnąć znów po Paulinę, bo mam już za długie włosy i zaczynają się kołtunić, tylko się waham, bo myślę o grzywce, a ostatnio grzywkę mi trochę spartoliła. No i w farbowaniu TŻ całkiem nieźle się sprawdza
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-10, 20:52   #462
Milena76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Witam!! jestem nowa na forum i z chęcią skorzystam również z pomocy słynnej Pauliny, dziewczyny proszę o telefon do niej, pozdrawiam!!
Milena76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-12, 11:51   #463
milenna
Raczkowanie
 
Avatar milenna
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 78
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Tyle osób prosi o nr do Pauliny a czy możecie sie teraz pochwalić swoimi fryzurkami i spostrzeżeniami??? Jakoś nikt nic nie mówi jak było i czy podoba im się nowa fryzura???
milenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-12, 12:01   #464
milenna
Raczkowanie
 
Avatar milenna
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 78
Dot.: Metamorfoza, Ines - Wrocław

Czy orientujecie się ile taka usługa u nich kosztuje? Z fotek fajne przemiany robią
milenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-12, 12:06   #465
isis80
Raczkowanie
 
Avatar isis80
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 67
GG do isis80 Send a message via Skype™ to isis80
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Witam dziewczyny!

Ja chciałabym wam bardzo polecić salon fryzjerski "Aga" na ul. Czekoladowej 55 (tel. (071) 333 71 25) Byłam tam ostatnio zrobić sobie balejaż dwukolorowy, do tego było ścięcie (dość się dziewczyna naprcowala przy tym) i modelowanie i prostowanie na średniej długości włosach za to wszystko zapłaciłam 130zł, a zadowolona jestem strasznie! Polecam Kasię (drugie stanowisko od okna, bo są tam dwie Kasie) Pracują na kosmetykach Goldwella i Loreala, salon jest nowoczesny, ładnie urządzony i wyposażony, a jest tam nie aż tak drogo dlatego, że właściciel chyba nie musi płacić za wynajem lokalu, bo jest to jego własność. Fryzjerki pełen profesjonalizm, miłe i sympatyczne!

Ps. Im buziaczek, widzę, że tutaj też się spotykamy
isis80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-12, 14:11   #466
anet15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Witajcie!
Ja chodziłam do salonu na rogu Hubska-Dawida (Malvis chyba tak się nazywał salon). Pani Kamila robiła mi tam przepiekne cieniutkie PLATYNOWE pasemka. Niestety salon został zlikwidowany jakiś czas temu i jestem zmuszona szukać nowego fryzjera. A może któraś z dziewczyn wie, gdzie obecnie pracują fryzjerki z tego salnu??
anet15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-12, 17:47   #467
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez milenna Pokaż wiadomość
Tyle osób prosi o nr do Pauliny a czy możecie sie teraz pochwalić swoimi fryzurkami i spostrzeżeniami??? Jakoś nikt nic nie mówi jak było i czy podoba im się nowa fryzura???
ja mówiłam i pokazywałam
Dziewczyny, pochwalcie się
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-13, 08:19   #468
ROla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 65
Question fryzjer, Wrocław, kręcone włosy?

Zna któraś z Was dobrego fryzjera,we Wrocławiu,który potrafi profesjonalnie zająć się kręconymi włosami? Jak wiadomo nie każdy fryzjer traktuje włosy(a loczki to już w szczególności) należycieMam dość długie kudełki (za łopatki, lekko wystopniowane) i okropnie się boję,że jakiś fryzjer "z własną wizją" zanadto mi je ściacha, podczas gdy ja chcę jedynie poprawić stopniowanie,żeby się lepiej układały Zapisałam się do pani Renaty w Jean Louis David,ale zaklepanie miejsca a pójście to dwie różne sprawy Może lepiej iść do Lord Valium, Broadway'a czy innego cuda? Bardzo Was proszę o pomoc, za którą zresztą z góry dziękuję
ROla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-13, 14:31   #469
azuriana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Po przeczytaniu wszystkich postów dodam coś od siebie

Najlepszy fryzjer u jakiego byłam to Konrad z Laurenta niestety już od ponad 2 lat nie pracuje tam

Kolejne przygody to zachwalany Unique.... nic szczególnego. Długie włosy które w ogóle się nie układały, drogo i beznadziejnie.

Salon Trend ... pierwsza wizyta u p. Marzeny świetna. Włosy układały się genialnie. A przy kolejnej wizycie jakiś koszmar. Umówiłam sie na wizyte spędziłam godzine w autobusie żeby dojechać na Hallera i okazało sie ze pani fryzjerki nie ma bo poszła na pogrzeb (o czym nie mówiła dzień wcześniej jak się umawiała ze mną), no nic wróciłam do domu umówiłam sie na dzień nastepny. Przyjechałam i okazało się ze pani fryzjerka nie moze wyjść z domu bo jest zamknięta i nie ma kluczy umawiałam się rano.... przyjechałam 3 raz ... i spierniczyła mi włosy. Górę zwinęła i ścieła ją jednym cięciem. To miało być cieniowanie ;]

Teraz umówiłam się na jutro do p. Edyty z upiększalni Zobaczymy jak będzie
azuriana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-13, 14:35   #470
milenna
Raczkowanie
 
Avatar milenna
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 78
Thumbs down Dot.: fryzjer, Wrocław, kręcone włosy?

Też się pod to podłączam. Czy nikt nie ma kręconych włosów i dobrego fryzjera???
milenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-13, 16:45   #471
ROla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 65
Dot.: fryzjer, Wrocław, kręcone włosy?

hej Dziewczyny, to może byście podały namiary na jakiegokolwiek dobrego fryzjera we Wrocławiu?( bo jak dobry,to i z loczkami winien sobie poradzić) plisss help
ROla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-13, 16:56   #472
MartA$
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Azurian jak mozesz to napisz jak bylo bo tez sie zastanawialam nad Upiekszalnia?Nie wiem czy ktos mogby mi podac nr do Krzyska z INFINITY slyszalam ze jest swietny a ja mosze sie jak najszybciej umowic bo przyjezdzam do Polski tylko na chwile. Dzieki z gory Pozdrawiam wszystkie dziewczyny!!!!!!!!!!!!

MartA$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-13, 17:12   #473
Agatta30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1
BROADWAY - Wrocław- ZAJEFAJNY FRYZJER !!

spam

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2010-09-01 o 13:31
Agatta30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-13, 18:18   #474
millaa111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 31
Dot.: fryzjer, Wrocław, kręcone włosy?

to może ja polecę Andrzeja z unique Mam naturalnie kręcone włosy, ktore usilnie prostuję i koniecznie chcę nie mieć lokow a Andrzej tak mnie obciąl,że się pięknie kręcą bez żadnych wspomagaczy. Tylko proponuję dobrze wytłumaczyć, co chcecie, bo ja np nie jestem zadowolona ze swoich lokow- wolałabym mieć inne ścięcie.
millaa111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-13, 21:44   #475
MartA$
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 10
Cool Dot.: BROADWAY - Wrocław- ZAJEFAJNY FRYZJER !!

CZESC a mozesz powiedziec ktorego z fryzjerow polecasz najbardziej jesli chodzi o ciecie,balejaz badz jakies flesze i ile to mniej wiecej kosztuje bo chcialabym jak najszybciej zadzwonic Pozdrawiam Cieplutko


MartA$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-13, 22:50   #476
kama98
Zadomowienie
 
Avatar kama98
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 356
Dot.: BROADWAY - Wrocław- ZAJEFAJNY FRYZJER !!

Właśnie, mnie tez ciekawi jakie są ceny w tym salonie, tez chętnie bym poszła
pozdrawiam
__________________
kama98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-13, 23:18   #477
kama98
Zadomowienie
 
Avatar kama98
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 356
Dot.: BROADWAY - Wrocław- ZAJEFAJNY FRYZJER !!

dziewczyny a jak ceny w tej "Upiększalni"?
__________________
kama98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 02:02   #478
/Mycha/
Raczkowanie
 
Avatar /Mycha/
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 277
Dot.: BROADWAY - Wrocław- ZAJEFAJNY FRYZJER !!

Ja jestem zadowolona z Upiększalni. Miałam włosy do pasa i powierzyłam je p.Edycie. Zrobiła mi fajną pocieniowaną fryzurkę. Za ścięcie, mycie i modelowanie (z bardzo długich do krótkich) zapłaciłam 59 zł.
/Mycha/ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 07:26   #479
Berhelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Hej dziweczyny!!
Wczoraj była u mnie Paulina i jestem zadowolona. Najbardziej z koloru - wreszcie mam naturalnie rozjaśniony mój poszarzały blond. Z cięciem nie szalałam, bo mam swoją ulubioną fryzurkę, więc Paulina mi ją odświeżyła, ale tez jestem z tego zadowolona, bo nie wycieniowała mi za bardzo, więc z tyłu nie pozostał tylko mysi ogonek. Podsumowując zrozumiała o co mi chodzi i to zrobiła. Przy tym jest to osoba bardzo sympatyczna i miła. O aspekcie finansowym chyba nie muszę wspominać, bo to oczywiste - za wszystko zapłaciłam 60 zł (w salonie za tą samą usługę, lecz mniej dokładnie wykonaną, życzą sobie 120zł). Tak więc polecam.
pozdrawiam wszystkie dziewczny i życzę samych udanych fryzur
Berhelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 17:02   #480
ROla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 65
Dot.: fryzjer, Wrocław, kręcone włosy?

Dzięki Millaa Jednak jednego nie rozumiem -to w końcu Andrzej fajnie ścina czy nie, bo już się pogubiłam tzn. napisałaś,że nie jesteś zadowolona z fryzurki Mogłabyś napisać co konkretnie Ci się nie podoba? za krótko? Aha - i ile kosztuje wizyta w unique?
ROla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:52.