Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3 - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-12-10, 11:15   #1141
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Mieliśmy dzisiaj okropną noc. Nie dość, że cały czas płakał i nie dało się go uspokoić, szukał cyca, ale nie chwytał, w końcu mi też zaczęły puszczać nerwy. Z resztą od wczoraj czuję, że te hormony poleciały i jestem okropnie nerwowa.
W końcu w nocy odciągnęłam trochę i ostatecznie spałam godzinę na kanapie, juz miałam gdzieś jak sobie poradzą. Mąż nie spał wcale.
Rano znowu problem, żeby go wybudzić. Jak już się rozbudził to zupełnie inne dziecko. Musimy znaleźć na niego jakiś sposób, bo tak długo nie pociągniemy.

My jeszcze nie kąpaliśmy, ale zobaczymy, może dzisiaj.

Zmalowana a masz porównanie z tymi zielonymi z rosska? Na razie je mam, ale nie wykluczam zmiany

Mężowi przyszły już te drugie pampersy z rossmanna. Chyba dzisiaj go po nie wyślę, bo i tak pojedzie kupić jeszcze paczkę zerówek. Ze szpitala przywiozłam pół paczki, teraz zużyliśmy pół paczki 1 dady i próbki 1 z pampersa, ale jakoś obojgu lepiej pasują te 0.

Eneajla współczuję Może lepiej będzie podjechać jak tak źle się czujesz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-10, 11:15   #1142
maaalinowaaa
Zadomowienie
 
Avatar maaalinowaaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 737
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Mała waży już 4200g.
Eneajla to faktycznie średnio może faktycznie jedź, bo jednak jesteś w ciąży.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie mogę wprawdzie powiedzieć, czy będzie lepiej, gdy będzie inaczej, ale tyle rzec mogę, iż mysi być inaczej, o ile ma być dobrze."
maaalinowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-10, 11:24   #1143
Yaira35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 297
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Enejla nie ma żartów jak przed porodem miałam ten suchy kaszel i bałam się ze nie dotlenie małego bo powietrza złapać nie moglam



Ponieważ mamy ten kikut na razie będę go mylą co 2 dni bo dupke myje po kupce wiadomo szyjkę od mleka ale on ta 1 kąpiel darl się na pół osiedla

Ale oliwkuje go rano i wieczorem za to takie ciepłe moje rączki mu się podobają

Czym ogarniacie pępek? Ja mam zalecenia woda z mydełkiem żadnego octaniseptu hmmm



Wczoraj Tz przejął stery w domu, zajął się wychodzeniem z psem, Zuzka wozila brata wózkiem po domu a ja Wzięłam leki i do wyra budziłam się tylko na karmienie malego

I czuje się o 70%lepiej martwię się żeby mały nic nie załapał jak dla mnie trochę płaczę chrypka

Wogole boli mnie głowa nie wiem czy to połóg czy co



Wogole idziemy jak burza z rozpakowywaniem



Kto wam zdejmuje szwy? Przy młodej prosiłam babeczkę ze szkoły rodzenia i ona mi do domku przyjechała a teraz nie wiem

Jak trzymam tylek w tych gaciach to szef mnie boli jak wietrze jest o niebo lepiej

Ale przez ten kaszel widzę że jeszcze nie trzymam moczu jak należy mam nadzieję że to się cofnie
Yaira35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-10, 11:30   #1144
maaalinowaaa
Zadomowienie
 
Avatar maaalinowaaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 737
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Cichazabka współczuję nocy.
Moja na początku budziła się praktycznie co godzinę i wypiła np. 20 ml i zasypiała, a za chwilę zaś się budziła. Ostatnio zaczęła budzić się co 3 godziny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie mogę wprawdzie powiedzieć, czy będzie lepiej, gdy będzie inaczej, ale tyle rzec mogę, iż mysi być inaczej, o ile ma być dobrze."
maaalinowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-10, 11:55   #1145
068f17c74a689af16414de99cf46e6ba382cfcbb_626f10f213472
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 693
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Cichazabka ja tez cała noc nie spałam.



Yaira idę na izbę, ale ściągną tydzien po terminie.



Wczoraj maluch wrócił, ale nie zrobił kupy. Co ile czasu wasze maluchy robią kupę? Polozna przyjdzie ale we wtorek.
068f17c74a689af16414de99cf46e6ba382cfcbb_626f10f213472 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-10, 12:13   #1146
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Chusteczki dady są beznadziejne, kiedyś były lepsze, ale zmienili.
Zielone z rossmanna są spoko.

Współczuję Wam nocek najgorzej jak takiemu maluchowi nie wiadomo o co chodzi...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Eneajla jedź do szpitala, z koroną nie ma żartów :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-10, 12:22   #1147
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Cytat:
Napisane przez bojatoja Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny jestem taka szczęśliwa 🥰


Gratuluję również
Ja jestem jeszcze niespionizowana. Dopiero po 24h tutaj to robią:/ zazdroszczę, że masz to za sobą. Ładna data urodzeniowa jeszcze nic nie jadłam. Dzisiaj dieta czyli kleik itp.bleh
Ja miałam idealnie termin cc ustalony. Myślę, że i tak musiałabym jechać do szpitala przez te skurcze nocne- dlatego ciachneli mnie jako pierwszą dzisiaj małego będę miała już przy sobie, w nocy przynajmniej się wyspałam. Jak wszystko będzie dobrze to w niedzielę do domu<3




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kurczę, aż 24 godziny leżenia? To strasznie długo. U mnie po 8 godzinach już zachęcali do wstawania i żeby szybciej się umyć po zabiegu.
Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Monicka, jak mam prasować, to już wolę poczekac do terminu
Zresztą ja w ogóle nie prasuje, tzn składam po suszarce automatycznej i jest ok, ewentualnie przed wyjściem przelecę. Dziecięcych nie prasuje.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja prasowałam tylko pieluchy tetrowe, bo się skurczyły lekko po praniu i suszeniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-12-10, 12:49   #1148
de2cb570b595f85b4f69fb0c20d3c79671712866_657ce8def25f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 638
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

[1=2ed2b7bd55856fc562a8a0f c0dc3e3bb1aeadf57_657ce8b 8b5c69;89031100]My kąpiemy co 2 dni, a pępek odpadł wczoraj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Czaroduszka,Kachna czyżby 10 grudzień sobie maluchy wybrały ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Ja myślę, że ona mnie jeszcze pomęczy trochę:P na razie mam uczucie jakbym miała ją wydalić jak kupę:P nie da rady siedzieć na krześle, piła albo leżenie bokiem, albo chodzenie (przepraszam za bezpośredniość).
i się lędźwia odzywają...nie ma to jednak regularności.
de2cb570b595f85b4f69fb0c20d3c79671712866_657ce8def25f6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-10, 13:00   #1149
Zmalowana
Zakorzenienie
 
Avatar Zmalowana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 3 507
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Cytat:
Napisane przez cichazabka Pokaż wiadomość
Mieliśmy dzisiaj okropną noc. Nie dość, że cały czas płakał i nie dało się go uspokoić, szukał cyca, ale nie chwytał, w końcu mi też zaczęły puszczać nerwy. Z resztą od wczoraj czuję, że te hormony poleciały i jestem okropnie nerwowa.
W końcu w nocy odciągnęłam trochę i ostatecznie spałam godzinę na kanapie, juz miałam gdzieś jak sobie poradzą. Mąż nie spał wcale.
Rano znowu problem, żeby go wybudzić. Jak już się rozbudził to zupełnie inne dziecko. Musimy znaleźć na niego jakiś sposób, bo tak długo nie pociągniemy.

My jeszcze nie kąpaliśmy, ale zobaczymy, może dzisiaj.

Zmalowana a masz porównanie z tymi zielonymi z rosska? Na razie je mam, ale nie wykluczam zmiany

Mężowi przyszły już te drugie pampersy z rossmanna. Chyba dzisiaj go po nie wyślę, bo i tak pojedzie kupić jeszcze paczkę zerówek. Ze szpitala przywiozłam pół paczki, teraz zużyliśmy pół paczki 1 dady i próbki 1 z pampersa, ale jakoś obojgu lepiej pasują te 0.

Eneajla współczuję Może lepiej będzie podjechać jak tak źle się czujesz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie mam porównania bo nakupiłam na promce tych Dad ale my zużyjemy dla siebie. Ale bardzo kiepskie są. Huggisy przede wszystkim 99% wody i konkretnie nasączone są.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Yaira35 Pokaż wiadomość
Enejla nie ma żartów jak przed porodem miałam ten suchy kaszel i bałam się ze nie dotlenie małego bo powietrza złapać nie moglam



Ponieważ mamy ten kikut na razie będę go mylą co 2 dni bo dupke myje po kupce wiadomo szyjkę od mleka ale on ta 1 kąpiel darl się na pół osiedla

Ale oliwkuje go rano i wieczorem za to takie ciepłe moje rączki mu się podobają

Czym ogarniacie pępek? Ja mam zalecenia woda z mydełkiem żadnego octaniseptu hmmm



Wczoraj Tz przejął stery w domu, zajął się wychodzeniem z psem, Zuzka wozila brata wózkiem po domu a ja Wzięłam leki i do wyra budziłam się tylko na karmienie malego

I czuje się o 70%lepiej martwię się żeby mały nic nie załapał jak dla mnie trochę płaczę chrypka

Wogole boli mnie głowa nie wiem czy to połóg czy co



Wogole idziemy jak burza z rozpakowywaniem



Kto wam zdejmuje szwy? Przy młodej prosiłam babeczkę ze szkoły rodzenia i ona mi do domku przyjechała a teraz nie wiem

Jak trzymam tylek w tych gaciach to szef mnie boli jak wietrze jest o niebo lepiej

Ale przez ten kaszel widzę że jeszcze nie trzymam moczu jak należy mam nadzieję że to się cofnie
U nas pępek octeniseptem kazali psiknac raz dziennie. No i nie moczyc.
Młodego kąpiemy codziennie koło 20, witamina D przebieranie butla i do spania.
Jakie macie wanienki? Zamówiłam ostatnio Skip hop ale się nie sprawdza u nas 🤦🏼☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

[1=068f17c74a689af16414de9 9cf46e6ba382cfcbb_626f10f 213472;89031321]Cichazabka ja tez cała noc nie spałam.



Yaira idę na izbę, ale ściągną tydzien po terminie.



Wczoraj maluch wrócił, ale nie zrobił kupy. Co ile czasu wasze maluchy robią kupę? Polozna przyjdzie ale we wtorek.[/QUOTE]Na początku w szpitalu była smółka. I następnej nocy kupa. A potem 2 dni do wyjścia kupy nie było dopiero w domu. Ja się stresowałam a pediatra mówił że przy zmianie kupy ze smolki na normalna może nawet przez 10 dni nie być 🤦🏼☠♀️chociaz dla mnie 2 dni to już był stres.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli u mnie zasypiasz, to tylko w kącie mojej głowy. Jeśli ubrany, to tylko do połowy."


Zmalowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-10, 13:00   #1150
Eneajla
Zakorzenienie
 
Avatar Eneajla
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 974
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Nie mam problemów z oddychaniem, tylko ten wredny kaszel, gdyby nie ciąża wypiłabym acc i po problemie a tak zdycham prawie. Głowa już mnie nie boli, temp 36.6

Nawet nie wiecie jaka jestem zła na ojca, jakie piekło z nim przechodzę... Zazdroszczę mamie, że się uwolniła od tego toksyka.
Dobrze, że się wynosimy niedługo. Szafy nie skręcamy nawet. Jeśli urodzę to niestety położna przyjdzie do fatalnych warunków, trudno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymiana wszystkowątek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1268152
Eneajla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-10, 13:05   #1151
068f17c74a689af16414de99cf46e6ba382cfcbb_626f10f213472
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 693
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Zamalowana aż tyle dni to sie wierzyć nie chce. Ja zadzwoniłam do położnej i mówiła, zeby dać nogi do góry i pomasowac brzuch. Zaparzyć rumianek i z tego 5 łyżeczek do butelki plus troche wody. Ale obecnie Teoje dziecko jak często robi kupki?
068f17c74a689af16414de99cf46e6ba382cfcbb_626f10f213472 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-12-10, 15:21   #1152
Zmalowana
Zakorzenienie
 
Avatar Zmalowana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 3 507
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

[1=068f17c74a689af16414de9 9cf46e6ba382cfcbb_626f10f 213472;89031561]Zamalowana aż tyle dni to sie wierzyć nie chce. Ja zadzwoniłam do położnej i mówiła, zeby dać nogi do góry i pomasowac brzuch. Zaparzyć rumianek i z tego 5 łyżeczek do butelki plus troche wody. Ale obecnie Teoje dziecko jak często robi kupki?[/QUOTE]Nam położna polecała ten termofor z pestek wisni. Zamówiliśmy ale póki co nie było potrzeby sprawdzania. I w szpitalu właśnie masaż brzucha mu robiła plus gorąca kąpiel. I było lepiej.
2-3 razy dziennie. Właśnie aktualnie robi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli u mnie zasypiasz, to tylko w kącie mojej głowy. Jeśli ubrany, to tylko do połowy."


Zmalowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-10, 17:24   #1153
zyjesiedalej
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 184
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Ja nawalu nie mialam. Teraz ale.coraz mnie mleka,ale.odciagam nieregularnie.
Kupiliśmy mm na kolki i zaparcia,zobaczymy czy malemu pomoze.
Ja codziennie placze,ze nie dam sobie z nim.rady sama,nie mam cierpliwosci,cierpię jak on sie napina i pręży;( kupilam ten probiotyk w aptece, bedziemy próbować wszystkiego. Dobrze ze mąż go tak ogarnia ..
Eneajla,faktycznie lepiej jedz do szpitala


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

Nasz na szczęście lubi jak tatuś kapie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Can anybody find me somebody to love?
zyjesiedalej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-10, 18:39   #1154
Zmalowana
Zakorzenienie
 
Avatar Zmalowana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 3 507
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Cytat:
Napisane przez zyjesiedalej Pokaż wiadomość
Ja nawalu nie mialam. Teraz ale.coraz mnie mleka,ale.odciagam nieregularnie.
Kupiliśmy mm na kolki i zaparcia,zobaczymy czy malemu pomoze.
Ja codziennie placze,ze nie dam sobie z nim.rady sama,nie mam cierpliwosci,cierpię jak on sie napina i pręży;( kupilam ten probiotyk w aptece, bedziemy próbować wszystkiego. Dobrze ze mąż go tak ogarnia ..
Eneajla,faktycznie lepiej jedz do szpitala


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

Nasz na szczęście lubi jak tatuś kapie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też miałam taki kryzys. Dla mnie był to typowy baby blues. Wszystkim się martwiłam na zapas płakałam że nie mam laktacji i nie mogę wykarmic własnego dziecka. Jest lepiej chociaż najtrudniejsze dla mnie są noce. Po całym dniu chciałabym odpocząć a trzeba wstawać. Ale takie są uroki macierzyństwa. Dlatego mówiłam że mamy tyle spokój co dzieci są w brzuchu 🥴Dobrze że mój Mąż bardzo pomaga. Złoty chłopak z niego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cytat:
Napisane przez zyjesiedalej Pokaż wiadomość
Ja nawalu nie mialam. Teraz ale.coraz mnie mleka,ale.odciagam nieregularnie.
Kupiliśmy mm na kolki i zaparcia,zobaczymy czy malemu pomoze.
Ja codziennie placze,ze nie dam sobie z nim.rady sama,nie mam cierpliwosci,cierpię jak on sie napina i pręży;( kupilam ten probiotyk w aptece, bedziemy próbować wszystkiego. Dobrze ze mąż go tak ogarnia ..
Eneajla,faktycznie lepiej jedz do szpitala


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

Nasz na szczęście lubi jak tatuś kapie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakie mleczko dajecie? My kupiliśmy Hipp HA trochę droższe jest ale mały nie ma żadnego problemu z brzuszkiem. Ładnie gazy idą i . W szpitalu po nan jak go dokarmiały to mi się prężył i piszczał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli u mnie zasypiasz, to tylko w kącie mojej głowy. Jeśli ubrany, to tylko do połowy."


Zmalowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-10, 19:10   #1155
zyjesiedalej
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 184
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Zmalowana teraz bebilon comfort kupilismy ale dostal raz,robia sie w nim grudki i nie wiem czy bedzie chcial jesc. Chcialam probowac.humana ale nie moglam nigdzie dostac stacjonarnie. Zamowilam. Tez enfamil i bedziemy testowac. Dalam tez dzis probiotyk... moja polozna ma kowida,miala być we wtorek w koncu a dzwonila ze do piątku co najmniej ma zwolnienie;( u Was juz była polozna,rozpakowane grudniowki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Can anybody find me somebody to love?
zyjesiedalej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-10, 19:39   #1156
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Nasz mały smółkę wydalał przez dwa dni, przed wypisem była już taka w miarę normalna kupa noworodkowa. Teraz znowu w większości mamy kleksy

Jutro planujemy ochrzcić wanienkę Dzisiaj jestem padnięta po tym tygodniu bez porządnego snu. Od 18 sobie podsypiam, a mąż tylko podrzuca malucha jak się budzi.

Jak ja was rozumiem z tym kryzysem. Wczoraj w nocy już nawet nie przyszłam do łóżka, bo byłam wykończona tym płaczem i swoją bezsilnością.

U mnie położna była od razu w dzien wypisu. Miała być dzisiaj, ale jednak pisała, że będzie w poniedziałek na kolejnej wizycie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-10, 19:52   #1157
Patti_1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 774
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Zyjesiedalej my na bolący brzuszek dawaliśmy espumisan ale to trzeba próbować, są różne kropelki na rynku. Był polecany na forach, może spróbuj dla maluszka.. no i masaż dużo daje, uginanie nóżek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Patti_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-10, 21:16   #1158
Wiedzminkaa
Rozeznanie
 
Avatar Wiedzminkaa
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 937
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Pękł mi szew. Właśnie mnie pogotowie zabiera do szpitala.

Wysłane z mojego CPH1941 przy użyciu Tapatalka
Wiedzminkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-10, 23:07   #1159
Eneajla
Zakorzenienie
 
Avatar Eneajla
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 974
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Wiedzminkaa Pokaż wiadomość
Pękł mi szew. Właśnie mnie pogotowie zabiera do szpitala.

Wysłane z mojego CPH1941 przy użyciu Tapatalka
Jeju wiedzminka jak mi przykro o współczuję. Ale czemu tak się stało, coś dźwignęłaś? Jak się teraz czujesz? Jest już po?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymiana wszystkowątek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1268152
Eneajla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-12-11, 00:39   #1160
Yaira35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 297
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Wiedzminka oby wszystko było dobrze



Termofor z pestek widziałam w smyku, jak coś to dokupie bo mam sklep 10min od siebie



My zaliczyliśmy dzień cycka, młody wisiał i jadł nie wiem czy mam mało treściwy pokarm(ale nie placze) czy ten model obecnie tak ma

Chociaż np po kąpieli dzisiaj o 20 spal do północy więc ksiazkowo

Teraz leżę i się znowu gapie na niego

Ale w ciągu dnia to kanapkę z nim na ręku robiłam

Trochę go w salonie wożę w wozku(na szczęście lubi go) , chce kupić ten chicco baby hug bo przez zwierzaki nie chce kłaść go na ziemi żeby te kudły nie latały
Yaira35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-11, 07:57   #1161
Zmalowana
Zakorzenienie
 
Avatar Zmalowana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 3 507
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Zaczynam dzisiaj walkę o spanie Młodego w łóżeczku. 🥴

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli u mnie zasypiasz, to tylko w kącie mojej głowy. Jeśli ubrany, to tylko do połowy."


Zmalowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-11, 07:58   #1162
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Yaira nie ma czegoś takiego jak mało treściwy pokarm dzieci tak mają, że wiszą na cycku, też miałam ten model

Wiedzminka, daj znać co i jak!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-11, 09:17   #1163
2ed2b7bd55856fc562a8a0fc0dc3e3bb1aeadf57_657ce8b8b5c69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 406
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Zmalowana Pokaż wiadomość
Zaczynam dzisiaj walkę o spanie Młodego w łóżeczku. 🥴

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powodzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Wiedzminkaa Pokaż wiadomość
Pękł mi szew. Właśnie mnie pogotowie zabiera do szpitala.

Wysłane z mojego CPH1941 przy użyciu Tapatalka
Wiedźminka , trzymam kciuki żeby wszystko było ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Yaira35 Pokaż wiadomość
Wiedzminka oby wszystko było dobrze



Termofor z pestek widziałam w smyku, jak coś to dokupie bo mam sklep 10min od siebie



My zaliczyliśmy dzień cycka, młody wisiał i jadł nie wiem czy mam mało treściwy pokarm(ale nie placze) czy ten model obecnie tak ma

Chociaż np po kąpieli dzisiaj o 20 spal do północy więc ksiazkowo

Teraz leżę i się znowu gapie na niego

Ale w ciągu dnia to kanapkę z nim na ręku robiłam

Trochę go w salonie wożę w wozku(na szczęście lubi go) , chce kupić ten chicco baby hug bo przez zwierzaki nie chce kłaść go na ziemi żeby te kudły nie latały
On nie tylko jadł , przytulał się . Bardzo potrzebuję twojej bliskości ,to normalnie,że robi sobie smoczka z cycusia ,tylko w ten sposób może być najbliżej Ciebie .
Moja przylepka też tak robi i czuję że nie ciągnie żeby jeść ,tylko sobie pociumkac i w tedy mruczy sobie z zadowolenia 🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
2ed2b7bd55856fc562a8a0fc0dc3e3bb1aeadf57_657ce8b8b5c69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-11, 09:49   #1164
Zmalowana
Zakorzenienie
 
Avatar Zmalowana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 3 507
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

[1=2ed2b7bd55856fc562a8a0f c0dc3e3bb1aeadf57_657ce8b 8b5c69;89032498]Powodzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Wiedźminka , trzymam kciuki żeby wszystko było ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

On nie tylko jadł , przytulał się . Bardzo potrzebuję twojej bliskości ,to normalnie,że robi sobie smoczka z cycusia ,tylko w ten sposób może być najbliżej Ciebie .
Moja przylepka też tak robi i czuję że nie ciągnie żeby jeść ,tylko sobie pociumkac i w tedy mruczy sobie z zadowolenia 🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Anula jak starsze dzieci reagują na najmłodsza?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli u mnie zasypiasz, to tylko w kącie mojej głowy. Jeśli ubrany, to tylko do połowy."


Zmalowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-11, 10:23   #1165
2ed2b7bd55856fc562a8a0fc0dc3e3bb1aeadf57_657ce8b8b5c69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 406
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Super , ciągle by ją na rękach nosiły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
2ed2b7bd55856fc562a8a0fc0dc3e3bb1aeadf57_657ce8b8b5c69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-11, 10:52   #1166
Zmalowana
Zakorzenienie
 
Avatar Zmalowana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 3 507
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

[1=2ed2b7bd55856fc562a8a0f c0dc3e3bb1aeadf57_657ce8b 8b5c69;89032620]Super , ciągle by ją na rękach nosiły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Mój chce dzisiaj spróbować wziąć na ręce bo tak to ciągle czasu brak przez szkole na cokolwiek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli u mnie zasypiasz, to tylko w kącie mojej głowy. Jeśli ubrany, to tylko do połowy."


Zmalowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-11, 10:57   #1167
2ed2b7bd55856fc562a8a0fc0dc3e3bb1aeadf57_657ce8b8b5c69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 406
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Zmalowana Pokaż wiadomość
Mój chce dzisiaj spróbować wziąć na ręce bo tak to ciągle czasu brak przez szkole na cokolwiek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moje starsze ,to same biorą .
Pewnie będzie siedział sztywno z dzidzia na ręku i będzie się bał ruszyć ,dzieci to takie słodziaki i tak fajnie reagują

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
2ed2b7bd55856fc562a8a0fc0dc3e3bb1aeadf57_657ce8b8b5c69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-11, 11:00   #1168
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Wiedzminka daj znać jak się masz

Mamy pierwszą całkiem nieźle przespaną noc bez wielogodzinnego płaczu. Budzilam go co te 2,5-3h to ładnie się wybudzał i spał dalej. Co prawda ja jestem niewyspana, no ale chyba będzie kwestia do przyzwyczajenia się.
Jedynie trochę mam nerwy na męża, bo tak się zobowiązywał, a jak wyszłam siku i zaczął płakać to nawet oczu nie otworzył. Niby nie jego wina, ale to męczące, że tylko ja się budzę.
Ale widzę postępy w jego jedzeniu, może nawet nie będzie trzeba nic robić z tym wędzidełkiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-11, 11:36   #1169
2ed2b7bd55856fc562a8a0fc0dc3e3bb1aeadf57_657ce8b8b5c69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 406
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

U mnie w szpitalu jak widzieli problem z wedzidelkiem,to od razu maluchą podcinali.

Super że nocka lepsza ,u nas dzisiaj co godzinę był cyc 🥴

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
2ed2b7bd55856fc562a8a0fc0dc3e3bb1aeadf57_657ce8b8b5c69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-11, 11:46   #1170
Eneajla
Zakorzenienie
 
Avatar Eneajla
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 974
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 3

Wiedzminka napisz jak się czujesz, my tu się martwimy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymiana wszystkowątek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1268152
Eneajla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-15 19:03:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:48.