Czy w związku trzeba codziennie rozmawiać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-03-12, 03:41   #1
d29e2fd4bdd21f8ca9112a40e46e235d0f0fe488_622e8ce9d1872
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 2

Rozmowa


Jestem w stałym kilkuletnim związku. Mój chłopak właśnie wyjechał na tygodniowa wymianę za granicę. Ponieważ jest jedynym chłopakiem to ma pokój w hotelu sam. Jednak przez cały tydzień nie znalazł nawet 10sek. żeby do mnie zadzwonić. Kiedy mówiłam że mogę poczekać to za każdym razem słyszałam że nie da rady. Co dla mnie brzmi kuriozalnie skoro jest sam w pokoju.

Mnie to bardzo boli, w szczególności że jesteśmy w związku na odległość i w takiej sytuacji według mnie jedyna szansa do okazywania sobie miłości na co dzień jest właśnie rozmowa. Nawet na 10sek usłyszeć chociaż głos drugiej osoby i powiedzieć jej dobranoc. Jednak on uważa że przecież nic się nie stanie jak nie będziemy rozmawiać codzienne. A mi pęka serce, więc zaczęłam się zastanawiać czy może rzeczywiście on ma rację i ja przesadzam

Edytowane przez d29e2fd4bdd21f8ca9112a40e46e235d0f0fe488_622e8ce9d1872
Czas edycji: 2022-03-13 o 11:09
d29e2fd4bdd21f8ca9112a40e46e235d0f0fe488_622e8ce9d1872 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-12, 06:06   #2
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: Czy w związku trzeba codziennie rozmawiać?

Czy w ciągu tego tygodnia ze sobą za to dużo pisaliście? Może pisanie mu wystarczało? Chyba, że mieliście zwyczaj dzwonienia do siebie, a tu nagle na wyjeździe on nie chce dzwonić to by było dziwne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-12, 06:57   #3
d29e2fd4bdd21f8ca9112a40e46e235d0f0fe488_622e8ce9d1872
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 2
Dot.: Czy w związku trzeba codziennie rozmawiać?

Nie, nie pisaliśmy praktycznie w ogóle bo też nie miał czasu (czasem jakiegoś mema czy linka) ale nie mam pojęcia co robił cały tydzień bo mi w ogóle o tym nie opowiadał. Dla mnie to przykre, bo wg mnie jedna z najfajniejszych rzeczyw związku jest dzielenie się tymi przeżyciami.

Przed wyjazdem zarówno pisaliśmy, jak i średnio co 2dni gadaliśmy przez kamerkę
d29e2fd4bdd21f8ca9112a40e46e235d0f0fe488_622e8ce9d1872 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-12, 07:23   #4
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Czy w związku trzeba codziennie rozmawiać?

Mnie też by było przykro. Można sobie wmawiać, że w związku rozmowy na co dzień nie są potrzebne, ale... no są. Nie ma co się samooszukiwać. Jak facetowi zależy, to pisze, dzwoni, aż nawet tego czasem "za dużo".
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-12, 07:47   #5
ElBelzebub
Raczkowanie
 
Avatar ElBelzebub
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 391
Dot.: Czy w związku trzeba codziennie rozmawiać?

Ach, najstarsza wymówka w historii - brak czasu.

Przykro mi, autorko, ale bez względu na to, jaka to jest wymiana i co on tam robi, na 110% ma choć trochę czasu. Najpewniej każdego dnia, a co dopiero przez tydzień. I nawet jeśli tego czasu nie ma dużo albo jest zmęczony, to gwarantuję Ci, że gdyby tylko chciał to na pewno przez ten tydzień dałby radę wymienić od czasu do czasu parę sms-ów czy kilka razy na chwilkę zadzwonić. Innymi słowy, może tego kontaktu byłoby mniej, ale by dalej był.

Problemem nie jest tu więc brak czasu, ale brak chęci - pytanie: dlaczego on nagle nie chce mieć z Tobą kontaktu? Ciężko tu spekulować, nie wiedząc nawet co to za wymiana, więc musisz zapytać się jego, ale dla mnie podejrzany tutaj jest taki wesoły zbieg okoliczności, że facet pojechał gdzieś w towarzystwie samych kobiet, nagle okazało się, że "nie ma czasu" dla Ciebie i nie chce opowiedzieć, co robił... Ciekawe, nie sądzisz?

Edytowane przez ElBelzebub
Czas edycji: 2022-03-12 o 08:14
ElBelzebub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-12, 07:58   #6
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Czy w związku trzeba codziennie rozmawiać?

[1=d29e2fd4bdd21f8ca9112a4 0e46e235d0f0fe488_622e8ce 9d1872;89148076]Jestem w stałym kilkuletnim związku. Mój chłopak właśnie wyjechał na tygodniowa wymianę za granicę. Ponieważ jest jedynym chłopakiem to ma pokój w hotelu sam. Jednak przez cały tydzień nie znalazł nawet 10sek. żeby do mnie zadzwonić. Kiedy mówiłam że mogę poczekać to za każdym razem słyszałam że nie da rady. Co dla mnie brzmi kuriozalnie skoro jest sam w pokoju.

Mnie to bardzo boli, w szczególności że jesteśmy w związku na odległość i w takiej sytuacji według mnie jedyna szansa do okazywania sobie miłości na co dzień jest właśnie rozmowa. Nawet na 10sek usłyszeć chociaż głos drugiej osoby i powiedzieć jej dobranoc. Jednak on uważa że przecież nic się nie stanie jak nie będziemy rozmawiać codzienne. A mi pęka serce, więc zaczęłam się zastanawiać czy może rzeczywiście on ma rację i ja przesadzam[/QUOTE]

[1=d29e2fd4bdd21f8ca9112a4 0e46e235d0f0fe488_622e8ce 9d1872;89148100]Nie, nie pisaliśmy praktycznie w ogóle bo też nie miał czasu (czasem jakiegoś mema czy linka) ale nie mam pojęcia co robił cały tydzień bo mi w ogóle o tym nie opowiadał. Dla mnie to przykre, bo wg mnie jedna z najfajniejszych rzeczyw związku jest dzielenie się tymi przeżyciami.

Przed wyjazdem zarówno pisaliśmy, jak i średnio co 2dni gadaliśmy przez kamerkę[/QUOTE]

Wcale sie nie znacie. Zwiazek kilkuletni na odległosc a wy macie juz inne podejscie i tak naprawde sie nie rozumiecie...
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-12, 11:31   #7
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Czy w związku trzeba codziennie rozmawiać?

To jest nazywane związkiem, ale dalsze informacje wskazują bardziej na po prostu długą znajomość. Prowadzącą donikąd, bo facet ma Cię ewidentnie gdzieś.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-03-12, 11:43   #8
Martyna12111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 187
Dot.: Czy w związku trzeba codziennie rozmawiać?

On ma cię w dupie.
Martyna12111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-12, 12:48   #9
Hermiona83
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona83
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 243
Dot.: Czy w związku trzeba codziennie rozmawiać?

W związku przede wszystkim CHCE SIĘ codziennie rozmawiać. Chce się być z tą drugą osobą choćby tak.
A on nie chce.
Wnioski wyciągnij sama.
Hermiona83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-12, 13:45   #10
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Czy w związku trzeba codziennie rozmawiać?

Ja sobie nie wyobrażam nie rozmawiać z TŻ przez tydzień. My rozmawiamy codziennie, wymieniamy co najmniej kilkanaście smsów podczas pracy (czasami mniej, czasami więcej, ale zawsze w jakiś tam sposób się komunikujemy), a jak któreś z nas wyjeżdża, to nie ma opcji, żeby się obyło bez pisania i dzwonienia. Tydzień, gdzie ani nie piszecie, ani nie dzwonicie, Ty nie masz zielonego pojęcia co u niego, on nie wie (i nie interesuje się) co u ciebie - to poważnie kilkuletni związek? Bo niektóre moje koleżeńskie znajomości wyglądają lepiej niż to.
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-12, 13:57   #11
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Czy w związku trzeba codziennie rozmawiać?

Zgadzam się ze wszystkimi. To nie jest normalne, żeby własny facet nie interesował się co u Ciebie przez tydzień. A jak wcześniej wyglądał wasz kontakt? To zmieniło się dopiero na wyjeździe? W najlepszym wypadku gość ma Cię totalnie gdzieś, w najgorszym może jednak ktoś tam się mu nawinął, miałabym takie podejrzenia. Nie ważne czy związek trwa tydzień czy kilka lat, naturalne jest to, że interesujemy się co się dzieje w życiu osoby, którą kochamy.
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-03-12, 14:01   #12
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Czy w związku trzeba codziennie rozmawiać?

Jako osoba zaczynająca związek "na odległość" to na palcach jednej ręki mogę policzyć dni, w których nie rozmawialismy. Bo zawsze mieliśmy sobie coś do powiedzenia mimo, że oboje byliśmy zabiegani. Nawet w dni, w których czasu na dłuższe gadki nie było to jednak jedno drugiemu zawsze zostawiało jakieś miłe wiadomości.

Także z tym brakiem czasu na pogadanie to trochę dziwnie brzmi, bo z dnia zawsze da się wykroić choć kilka minut na rozmowę. Nawet jeśli nie ma konkretnego tematu to zawsze miło jest usłyszeć głos ukochanej osoby.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-12, 14:14   #13
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Czy w związku trzeba codziennie rozmawiać?

Ja trochę rozumiem Twojego chłopaka, bo sama nienawidzę rozmawiać przez telefon, nawet z bliskimi. Jak ja albo mój mąż jedziemy w delegacje to też zazwyczaj do siebie nie dzwonimy, tyle co wymienimy kilka smsów. Ja na takich wyjazdach jestem zajęta czym innym, nie sprawdzam telefonu, wieczorami często się gdzieś wychodzi albo spędza czas z ludźmi na miejscu. Albo po prostu jest się zmęczonym i chce posiedzieć wieczorem samemu i odpocząć. Do tego, często krzywo się patrzy na osoby wiecznie przyklejone do telefonu albo wymigujace się od innych planów, bo muszą się koniecznie codziennie skontaktować z drugą połówką.
Ale ja nie byłam nigdy w związku na odległość, więc może dlatego widzę to inaczej.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Jeszcze dodam, że jeżeli to wymiana studencka to trochę naiwne jest myślenie, że wieczory spędza sam w pokoju w hotelu na pewno studenci na zagranicznym wyjeździe o 19 wracają grzecznie do pokoju, położyć się w łóżeczku.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-12, 15:13   #14
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Czy w związku trzeba codziennie rozmawiać?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
To jest nazywane związkiem, ale dalsze informacje wskazują bardziej na po prostu długą znajomość. Prowadzącą donikąd, bo facet ma Cię ewidentnie gdzieś.
Chyba tylko autorka jest w związku z tym facetem, bo on z nią chyba nie bardzo...
W ogóle to jakaś paranoja, by przez kilka lat być w związku na odległość i przez ten czas nic nie zrobić
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-12, 15:21   #15
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Czy w związku trzeba codziennie rozmawiać?

Przepraszam, wiem, że Ci przykro, ale to jest klasyk. Przerabiałam to już tyle razy, aż w końcu zrozumiałam, że to zwykła wymówka.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-12, 15:43   #16
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Czy w związku trzeba codziennie rozmawiać?

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Ja sobie nie wyobrażam nie rozmawiać z TŻ przez tydzień. My rozmawiamy codziennie, wymieniamy co najmniej kilkanaście smsów podczas pracy (czasami mniej, czasami więcej, ale zawsze w jakiś tam sposób się komunikujemy), a jak któreś z nas wyjeżdża, to nie ma opcji, żeby się obyło bez pisania i dzwonienia. Tydzień, gdzie ani nie piszecie, ani nie dzwonicie, Ty nie masz zielonego pojęcia co u niego, on nie wie (i nie interesuje się) co u ciebie - to poważnie kilkuletni związek? Bo niektóre moje koleżeńskie znajomości wyglądają lepiej niż to.
Zgadzam się. Co prawda ja jak jestem w pracy z chłopakiem to czasem pisze parę wiadomości ale bywa że ma on tak zabiegany dzień że np w pracy nie napisze bo nie ma kiedy ale po pracy już kontakt jest. 8-12 godzin zmiany w pracy jeżeli jest ciężki dzień to można bez kontaktu wytrzymać, w końcu praca to praca i trzeba się skoncentrować ale jakby zupełny kontakt cały dzień lub dłużej to byłoby kiepsko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-12, 16:25   #17
Didalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 134
Dot.: Czy w związku trzeba codziennie rozmawiać?

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Jako osoba zaczynająca związek "na odległość" to na palcach jednej ręki mogę policzyć dni, w których nie rozmawialismy. Bo zawsze mieliśmy sobie coś do powiedzenia mimo, że oboje byliśmy zabiegani. Nawet w dni, w których czasu na dłuższe gadki nie było to jednak jedno drugiemu zawsze zostawiało jakieś miłe wiadomości.

Także z tym brakiem czasu na pogadanie to trochę dziwnie brzmi, bo z dnia zawsze da się wykroić choć kilka minut na rozmowę. Nawet jeśli nie ma konkretnego tematu to zawsze miło jest usłyszeć głos ukochanej osoby.
Dokladnie. Jestem w stanie zrozumiec brak czasu czy to w pracy czy na studiach, zdarzaja sie dni, ze czlowiek jest zawalony robota i jedyne o czym marzy to znalezc sie w lozku. Tylko, ze to moze byc 1 taki dzien, ale caly tydzien? Pomijajac powod, brak czasu albo brak checi, komu odpowiadalby taki zwiazek?
Didalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-12, 18:34   #18
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 079
Dot.: Czy w związku trzeba codziennie rozmawiać?

Głupie wymówki. Nie da rady wygospodarować 5 minut dziennie na krótki telefon i wiadomość? Dobre sobie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-12, 18:54   #19
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Czy w związku trzeba codziennie rozmawiać?

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Chyba tylko autorka jest w związku z tym facetem, bo on z nią chyba nie bardzo...
W ogóle to jakaś paranoja, by przez kilka lat być w związku na odległość i przez ten czas nic nie zrobić
No dokładnie - nic nie wskazuje na to, że on uważa, iż jest w związku. I że się poczuwa do czegokolwiek. Zresztą, dla mnie takie twory w stylu "kilka lat na odległość (i końca nie widać)" mają zerowy sens. Rozumiem czasową odległość z jakiegoś konkretnego powodu / powodów i dążenie do bycia razem już w jednym miejscu.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-03-13, 11:38   #20
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Czy w związku trzeba codziennie rozmawiać?

Cytat:
Napisane przez Didalia Pokaż wiadomość
Dokladnie. Jestem w stanie zrozumiec brak czasu czy to w pracy czy na studiach, zdarzaja sie dni, ze czlowiek jest zawalony robota i jedyne o czym marzy to znalezc sie w lozku. Tylko, ze to moze byc 1 taki dzien, ale caly tydzien? Pomijajac powod, brak czasu albo brak checi, komu odpowiadalby taki zwiazek?
Zgadzam się. Co innego 1 dzień a co innego cały tydzień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-13, 16:22   #21
Zla_i_smutna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 34
Dot.: Rozmowa

Może dla niego jest to na tą chwilę już tylko znajomość, koleżeństwo, a nie związek? Jeśli znacie się już kilka lat, to w ciągu takiego czasu jego podejście mogło się zmienić. To, co mógł uważać za związek kilka lat temu, to dzisiaj już niekoniecznie musi tak samo na to patrzeć. Zwłaszcza, jeśli poznaliście się w młodym wieku. Wiadomo, że np. jeśli chłopak w czasie zapoznania mial np. 15 lat, a dzisiaj ma powiedzmy 20, to będzie zupełnie inaczej na pewne rzeczy patrzył. Może on już zdążył "wyrosnąć" z tego związku...?
Zla_i_smutna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-14, 14:37   #22
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Czy w związku trzeba codziennie rozmawiać?

Zamykam.
Autorka usunęła konto i nie jest już zainteresowana kontynuowaniem wątku.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-03-14 15:37:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:49.