Sposób na czarne zaskórniki - stosowałyście go? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-26, 16:17   #31
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Sposób na czarne zaskórniki - stosowałyście go?

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
tak samo jak z recznym oczyszczaniem, musisz przyznac

z tego co mi wiadomo, najlepsze efekty daje wspomaganie organizmu od wewnatrz: odpowiednim pokarmem, suplementami np. cynkiem, omega-6 z ogorecznika
I leczenie chorób, np. o podłożu endokrynologicznym. Bo co trądzik to inna przyczyna.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 16:18   #32
Kamilka24
Raczkowanie
 
Avatar Kamilka24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: bdb miasto
Wiadomości: 416
Dot.: Sposób na czarne zaskórniki - stosowałyście go?

wiadomo ze po wycisnieciu powstaną nowe - zawsze tak jest, nawet po niesamowitych lekach, po maseczkach, kwasach, zabiegach inhalacyjnych itd... - napsiałam to wczeniej , oczywiscie ze powstają nowe nie ma takiego cudu ze po recznych oczyszczaniu nie powstaną nowe - zgadzam sei z Tobą i masz racje ze powstaną , ale jezeli dobierzemy odpowiednie kosemtyki mozemu zapobiec w ich powstawaniu, to normalne ze bo nawet najdrozszym zabiegu cos wyskoczy
Kamilka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 16:20   #33
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Sposób na czarne zaskórniki - stosowałyście go?

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
I leczenie chorób, np. o podłożu endokrynologicznym. Bo co trądzik to inna przyczyna.
oczywiscie

zawsze najpierw lepiej poszukac przyczyny i probowac ją wyeliminowac zamiast leczyc doraznie.

przyklad:
przy niedoborze kobiecych hormonow, czesto wydoczne jest nadmierne wydzielanie loju=wiecej zaskornikow

po terapii hormonalnej czesto ten stan ulega znaczacej poprawie

Cytat:
Napisane przez Kamilka24 Pokaż wiadomość
wiadomo ze po wycisnieciu powstaną nowe - zawsze tak jest, nawet po niesamowitych lekach, po maseczkach, kwasach, zabiegach inhalacyjnych itd... - napsiałam to wczeniej , oczywiscie ze powstają nowe nie ma takiego cudu ze po recznych oczyszczaniu nie powstaną nowe - zgadzam sei z Tobą i masz racje ze powstaną , ale jezeli dobierzemy odpowiednie kosemtyki mozemu zapobiec w ich powstawaniu, to normalne ze bo nawet najdrozszym zabiegu cos wyskoczy
dlatego wg mnie najlepiej zrobic tak
1.zbadac przyczyne nadmiernego powstawania zaskornikow
2.oczyscic cere u kosmetyczki, nie dziubac samej w domu
3.dobrac odpowiednie kosmetyki, ktore beda w jakims stopniu zapobiegac procesowi powstawania zaskornikow
4.zazywac suplementy "na cere"
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 16:28   #34
Kamilka24
Raczkowanie
 
Avatar Kamilka24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: bdb miasto
Wiadomości: 416
Dot.: Sposób na czarne zaskórniki - stosowałyście go?

Dokładnie
Kamilka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 16:54   #35
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Dot.: Sposób na czarne zaskórniki - stosowałyście go?

ja sobie kupiłam nowy wynalazek Neutrogeny tonik, zobaczymy jak działa
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 17:44   #36
zabkaa
Raczkowanie
 
Avatar zabkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 191
Dot.: Sposób na czarne zaskórniki - stosowałyście go?

Też jestem jednak za mechanicznym oczyszczaniem twarzy chociaz taki zabieg ma swoje wady dlatego kiedyś zrezygnowałam z tego sposobu na rzecz maseczek, peelingów itp Niestety te "cuda" nie oczyszczą porów bo i jakim cudem. Jesli ktoś miał okazje oczyszczac twarz to wie, że nie jest to takie proste i zaskórnik po prostu trzeba wycisnąc on sam napewno nie wyjdzie.
Kuracja kwasami przynosi niezłe efekty i chyba nikt nie zaprzeczy jednak nie oczyszcza aż tak dogłęgnie porów (tak myślę) ale na tyle, że cera wygląda na czystą.
Umięjętne oczyszczenie cery (czyli np. skóra nie wygląda jak po wojnie) i zabiegi z kwasami sa porównywalne
zabkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 14:08   #37
alphala
Zadomowienie
 
Avatar alphala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 1 672
Dot.: Sposób na czarne zaskórniki - stosowałyście go?

Witam,
jestem przeciwniczka kwasow na mojej twarzy...za kazdym razem, gdy zaczynalam uzywac jakiegos kremiku na bazie kwasow strasznie mnie szczypala twarz i na czole pojawial sie wysyp krosteczek, z ktorymi takto spotykalam sie jedynie po uzyciu tonikow (vichy normaderm, eris under20, clinique)...mam zby wrazliwa cere

osobiscie na czarne kropeczki i rozszerzone pory pomogl mi krem Clarins Multi-Active nuit.....mialam jego probke 5ml i juz po 2 uzyciach zdzaialal cuda, choc nie ma on takiego zadania i takiego efektu sie wcale nie spodziewalam....niestety pelnowymiarowa wersja jest droga (250zl 50ml)...ale kusi kusi kusi, bo efekty sa WOW
alphala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-14, 14:49   #38
Najana
Przyczajenie
 
Avatar Najana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13
Dot.: Sposób na czarne zaskórniki - stosowałyście go?

Witam! Tez mialam straszny problem z wagrami w okolicach nosa.Cos okropnego!!! Zaczelam chodzic na czyszczenie i jakos ustapilo.Nie twierdze, ze calkowicie, ale o jakies 70% a to dla mnie naprawde wiele. Oczywioscie studuje kremy, maseczki, peelingi itp.Jednak nic nie pomoglo tak jak DOBRA kosmetyczka i jej poradyPozdrawiam.
__________________
Najana

Inteligencja wyklucza chamstwo...
Najana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 12:46   #39
karliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 46
Talking brązowe przebarwienia i blizny po wyciskaniu zaskórników i pryszczy.

Cześć
Chciałam się z wami dziewczyny podzielić swoimi doświadczeniami.
otórz żeby cokolwiek robić zw swoją buzią najpierw trzeba zorientować się jaki mamy typ cery. Bo no to ze mamy pryszcze wcale nie musi oznaczać ze mamy cere tłustą ( znam przypadek gdzie gdziewczyna ma pryszcz na pryszczu na tym jeszcze jeden pryszcz a cera jest sucha i wrazliwa na wszystko).
Gdy juz bedziemy wiedziec jaki mamy typ cery szukamy takich hmm juz nie nazwę tego produktów tylko składników które nam służą a nie szkodzą.... wiadomo zeby się przekonac trzeba próbować ale dziewczyny robia podstawowy błąd.. idą do apteki kupują produkt.. okazuje sie ze jednak się nie spisał.. odpalają komputer google i szukaja i znajduja inny preparat na daną dolegliwość a co się okazuje równiez nie pomaga.. dlaczego bo najpierw sprawdzić trzeba skład produktu, Jeśli w jednym produkcie skład nam nie pomaga to nie oczekujmy ze w drugim pomoże.... ble ble ble ble ale nie o tym mialam pisac.
Mam cere delikatną i wrażliwą od czasu do czasu pojawiaja sie zaskórniki ktore skutecznie zwalczam tonikiem firmy DAX for lady arbuzowym( w rosmanie albo naturze 8 zł czasami w promocji za 6.90).... jednak wczesniej zanim odkrylam ten Tonik strasznie dusilam i drapalam te zaskórniki i pojawimy się brązowo czerwone placki takie blizny po wyduszaniu. Nosilam je na sobie jakis dlugi czas z nadzieja ze same kiedys zejdą do momentu aż trafiłam na Melacerin firmy AA oceanic krem na przebarwienia (Koszt niecale 20 zł). Dziewczyny tydzien czasu smarowalam te blizny- fakt wyglądalam strasznie!!!!!!!!! byly one wściekle czerwone nie wychodzilam z domu, plakalam ale smarowalam. Po tygodniu chora skóra zaczeła schodzić powoli ale schodziła ( smarowalam dwa razy dziennie rano i wieczorkiem a miedzy czasie kremem Alantan +plus na odbudowe naskórka apteka 7 zł). stara brzydka i brązowa skóra schodziła a pod spodem była piekna jak pupcia niemowlaka skórka, kóra smarowalam własnie Alantanem plus.
Musze powiedziec szczerze, że krem Melacerin AA oceanic wygryzł ze mnie cały niezdrowy naskórek i odbudowuje nowy... jestem na etapie 3 tygodnia i smaruje jednie kremem alantan plus by pomóc skórze się szybciej zregenerować jest ładna odnowiona taka rózowiutka w miejscach gdzie wczesniej były brązowe blizny podskórne a po tych starsznych przebarwieniach ani śladu!!!!!!
Szczerze dziewczyny polecam jednak mam kilka uwag:
1. to jest krem na blizny i przebarwienia, jeśli są pryszcze nie wolno ich tym smarować.
2. nie nakładać żadnych tynków podkładów nic!! ( chodzić po domu z maścią na sobie punktowo posmarowaną, Ona ma biała konsystencje)
3. stosować punktowo.
4. pierwszy tydzien pogorszenie stanu skóry w miejscach smarowania ( wygląda się jak potwor) jednak po tygodniu zaczyna ona brązowieć i się łuszczyć.
5. stosować w czasie urlopu albo wakacji bo szczerze ja sama nie wychodzilam z domu nie tylko ze wzgledów estetycznych ale nalezy unikać słonca, tak ze solarium też odpada.
6. Cierpliwość cierpliwość i cierpliwość i na przyszłośc nie wyciskać niczego co siedzi nam na buzi bo niepotrzebnie wciskamy w srodek bakterie i potem blizny sie robia.
Mam nadzieje ze wam choć troche pomogłam
: jupi::j upi:
karliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 15:23   #40
ewelina2106
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 76
Dot.: brązowe przebarwienia i blizny po wyciskaniu zaskórników i pryszczy.

ja mogę wam polecić dziewczyna brewoxyl i clindacne. To drugie to na recepte. smarowałam tym twarz codziennie (na zmiane raz jednym raz drugim) i naprawde wszystko zeszło. Kilka miesięcy spokoju ale teraz znów zaczynają wychodzić a te maści już tak bardzo nie działają. Cóż chyba znów trzeba się wybrać do mojej pani dermatolog.
ewelina2106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:19.