Samoopalacz zamiast bronzera ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-28, 16:27   #1
aleuname
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 33

Samoopalacz zamiast bronzera ?


Witam : )
A więc zawsze używałam dwóch rodzai fluidu - jaśniejszego i ciemniejszego na policzki, ostatnio przerzuciłam się na puder bronzujący a teraz się zastanawiam czy nie użyć czegoś trwalszego... mianowicie chciałabym użyć w okolicach policzków samoopalacza. Co o tym myślicie ?

Edytowane przez aleuname
Czas edycji: 2011-12-28 o 16:29
aleuname jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 19:40   #2
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Samoopalacz zamiast bronzera ?

Tylko czy gdy nałożysz podkład efekt będzie nadal widoczny?
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 19:47   #3
aleuname
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 33
Dot.: Samoopalacz zamiast bronzera ?

no właśnie ostatnio staram się ograniczać fluid.
aleuname jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 19:48   #4
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Samoopalacz zamiast bronzera ?

Cytat:
Napisane przez aleuname Pokaż wiadomość
Witam : )
A więc zawsze używałam dwóch rodzai fluidu - jaśniejszego i ciemniejszego na policzki, ostatnio przerzuciłam się na puder bronzujący a teraz się zastanawiam czy nie użyć czegoś trwalszego... mianowicie chciałabym użyć w okolicach policzków samoopalacza. Co o tym myślicie ?
Ty sobie chyba żarty robisz jak można używać różnych odcieni podkładu a już pomysł żeby nałożyć samoopalacz tylko na policzki to już w ogóle kosmos samoopalacz nakłada się bardzo precyzyjnie, uważając na brwi,linie włosów na czole, smaruje się też szyję i dekolt bo chyba nie chce się mieć pomarańczowej twarzy czy też tylko policzków a resztę jaśniejszą. Ciężko mi sobie wyobrazić jak można wyglądać, nakładając różne odcienie podkładów na poszczególne części twarzy
Dlaczego ciemniejszy podkład nakładasz na policzki? To jest sposób na opaleniznę czy jak? Podkład powinien być idealnie w kolorze naszej cery i taki sam kolor na całej twarzy, a do nadania kolorku bądź wymodelowania buzi- bronzer odpowiednio dobrany do karnacji
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 20:01   #5
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: Samoopalacz zamiast bronzera ?

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Ty sobie chyba żarty robisz jak można używać różnych odcieni podkładu a już pomysł żeby nałożyć samoopalacz tylko na policzki to już w ogóle kosmos samoopalacz nakłada się bardzo precyzyjnie, uważając na brwi,linie włosów na czole, smaruje się też szyję i dekolt bo chyba nie chce się mieć pomarańczowej twarzy czy też tylko policzków a resztę jaśniejszą. Ciężko mi sobie wyobrazić jak można wyglądać, nakładając różne odcienie podkładów na poszczególne części twarzy
Dlaczego ciemniejszy podkład nakładasz na policzki? To jest sposób na opaleniznę czy jak? Podkład powinien być idealnie w kolorze naszej cery i taki sam kolor na całej twarzy, a do nadania kolorku bądź wymodelowania buzi- bronzer odpowiednio dobrany do karnacji
nakładanie dwóch odcieni fluidów to równie dobry sposób na modelowanie buzi, tylko bardziej czasochłonny aczkolwiek wielu wizażystów "bawi" się w ten sposób

powracając do tematu z samoopalaczem uważam że to kiepski pomysł, radzę pozostać przy pudrze brązującym
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 20:05   #6
aleuname
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 33
Dot.: Samoopalacz zamiast bronzera ?

Trik ten dostałam od zaprzyjaźnionej wizażystki. Poczytaj o tym w internecie, tak się robi. Nie chodzi o to, by ciemniejszy fluid był nie wiadomo jak ciemny, jedynie o ton ewentualnie dwa ciemniejszy od koloru skóry i do tego w odcieniu brzoskwiniowym, jedynie by wymodelować/podkreślić kości policzkowe. A nie wiem jaki masz samoopalacz- mój nadaje bardzo jasną, naturalną opaleniznę ...
aleuname jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 20:13   #7
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Samoopalacz zamiast bronzera ?

Cytat:
Napisane przez aleuname Pokaż wiadomość
Trik ten dostałam od zaprzyjaźnionej wizażystki. Poczytaj o tym w internecie, tak się robi. Nie chodzi o to, by ciemniejszy fluid był nie wiadomo jak ciemny, jedynie o ton ewentualnie dwa ciemniejszy od koloru skóry i do tego w odcieniu brzoskwiniowym, jedynie by wymodelować/podkreślić kości policzkowe. A nie wiem jaki masz samoopalacz- mój nadaje bardzo jasną, naturalną opaleniznę ...
zrozumiałam że ciemniejszy fluid nakładasz na całe policzki(w celu zakrycia niedoskonałości) a nie na kości policzkowe modelując ja akurat samoopalacza nie używam ale mimo wszystko nakładanie go tylko na policzki to zły pomysł a skoro daje jasną naturalną opaleniznę to lepiej posmarowac nim buzię a policzki bronzerem musnąć
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-28, 20:23   #8
aleuname
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 33
Dot.: Samoopalacz zamiast bronzera ?

Oj całej twarzy na pewno smarować nie będę, ale dziękuje za rady : ) W takim razie po problemie, zostaje przy bronzerze ( tylko muszę sobie zrobić wycieczkę do sklepu bo właśnie mi się kończy). A jakie bronzery polecacie ?

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
zrozumiałam że ciemniejszy fluid nakładasz na całe policzki(w celu zakrycia niedoskonałości) a nie na kości policzkowe modelując ja akurat samoopalacza nie używam ale mimo wszystko nakładanie go tylko na policzki to zły pomysł a skoro daje jasną naturalną opaleniznę to lepiej posmarowac nim buzię a policzki bronzerem musnąć
A tak wgl skoro nie używasz samoopalacza to skąd wiesz jak się go aplikuje ? Coś mi się wydaje, że wypowiadasz się na tematy na których wcale się nie znasz ; p
aleuname jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 20:27   #9
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: Samoopalacz zamiast bronzera ?

od siebie polecam ziemie słoneczną lub egipską- bardzo fajna i wydajna rzecz
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 20:32   #10
aleuname
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 33
Dot.: Samoopalacz zamiast bronzera ?

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
od siebie polecam ziemie słoneczną lub egipską- bardzo fajna i wydajna rzecz
Wiem,że może trochę męczę ale możesz mi podać główne zalety no i wady tego produktu? I gdzie można się zaopatrzyć w ten specyfik i w jakiej cenie ? Z góry dziękuje : )
aleuname jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 20:52   #11
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: Samoopalacz zamiast bronzera ?

Cytat:
Napisane przez aleuname Pokaż wiadomość
Wiem,że może trochę męczę ale możesz mi podać główne zalety no i wady tego produktu? I gdzie można się zaopatrzyć w ten specyfik i w jakiej cenie ? Z góry dziękuje : )
zalety:
-trwałość
-nie zapycha
-starcza na wieki

ja osobiście wolę ziemie słoneczną (odcień 03) bo egipska jest ciut za ciemna dla mnie, ale ja mam jasna karnację dodatkowo słoneczna nawet nałożona solo na twarz coś tam kryje wiec fajnie wygląda w lecie jak troszkę złapiemy kolorku
egipska jest w jednym odcieniu, ale jak nie jestes bardzo blada to powinna Ci pasować

ja swoje kupiłam na targach kosmetycznych, ale wiem ze mozna je nabyć przez sieć
http://bikor.pl/
http://esentia.pl/Lavertu_Puder_Ziem...zna_p25577.htm

polecam jeszcze wątek dot obu produktów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=50856

z innych pudrów polecam jeszcze Summer Bronzer EDMu i pudry Deborah w "wielkich spodkach" ale one raczej wychodzą jako edycje limitowane w okresie letnim

Warte zainteresowania są jeszcze bronzery Earth Powder Nouby- mam i polecam
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-28, 21:00   #12
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Samoopalacz zamiast bronzera ?

Cytat:
Napisane przez aleuname Pokaż wiadomość
Oj całej twarzy na pewno smarować nie będę, ale dziękuje za rady : ) W takim razie po problemie, zostaje przy bronzerze ( tylko muszę sobie zrobić wycieczkę do sklepu bo właśnie mi się kończy). A jakie bronzery polecacie ?

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------



A tak wgl skoro nie używasz samoopalacza to skąd wiesz jak się go aplikuje ? Coś mi się wydaje, że wypowiadasz się na tematy na których wcale się nie znasz ; p
nie trzeba się smarować nim żeby wiedzieć jak ważna jest precyzja i dokładne rozsmarowanie w końcu to lekko przyciemnia skórę, a moje koleżanki za dzieciaka bawiły się samoopalaczami, co prawda starej generacji bo dawno temu i miały piękne zacieki i na rudo zabarwione brwi ale zdarzyło mi się użyć kremu brązującego i robiłam to wtedy bardzo dokładnie
co do bronzerów najlepiej poczytaj tu
https://wizaz.pl/kosmetyki/kategoria...ext=1&sort=999

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2011-12-28 o 21:01
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 12:49   #13
aleuname
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 33
Dot.: Samoopalacz zamiast bronzera ?

Dziękuję za rady : ) Również mam jasną karnacją więc chyba zapoluję na ziemie słoneczną : )
aleuname jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:43.