poduszka ortopedyczna. Jaka??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-20, 22:01   #1
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka

poduszka ortopedyczna. Jaka???


Witam. Bardzo prosze doświadczone użytkowniczki poduszek ortopedycznych o info. Czy warto zainwestowac w poduszke TEMPUR. Dzis w Katowicach przymierzalam sie do poduszki tej firmy- takiej o ksztalcie ,,motylka" i wydawala mi sie wygodna. Mam dosc poważne problemy z kregoslupem szyjnym i kilka poduszek ortopedycznych - takich o ksztalcie fali i podobnych tylko z wycieciem na szyje- wyladowalo w kocim domku- nie dalam rady na nich spac mimo ze próbowałam przyzwyczaić sie dosc dlugo. Rano po takich poduszkach wszystko bolalo jak cholera
Czy ktos ma poduszke Tempur- jak sie na niej spi? Czy jest trwala ? Warta swojej ceny?(obecnie kosztuje grubo ponad 600 zeta ) Jak sie spi na niej osobom ze zwyrodnieniem odcinka szyjnego?

Druga poduszka ktora znam tylko z obrazka- jest tansza -PODUSZKA ORTOPEDYCZNA SHELL PILLOW ( http://zdrowotnysklep.pl/pl/p/PODUSZ...OSLUP/22654907 )
czy moze ktos ma wlasnie taka poduszke?
Jaka ma opinie o niej? Jak sie na niej spi?
Nie wiem ktora wybrac.. Licze ze sa tu użytkowniczki obu rodzajów poduszek i ktos mi cos madrego poradzi
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-21, 15:02   #2
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: poduszka ortopedyczna. Jaka???

Ja śpię na poduszce ortopedycznej o kształcie fali i naprawdę sobie chwalę. Chociaż na początku ciężko było się przyzwyczaić i szyja bolała, po mniej więcej tygodniu wszystko się ustabilizowało, a mój stan się poprawił. Takiej poduszki w kształcie motylka nie próbowałam, ale możesz spróbować, byle tylko nie była zbyt twarda.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 07:34   #3
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: poduszka ortopedyczna. Jaka???

dziekuje za informacje Jeszcze prosze napisz czy Twoja poduszka jest firmy Tempur?
Ta ,, motylkowa " byla dosc miekka.. Jeszcze sie waham ale jak zwykle rano wstalam obolala wiec chyba wezme karte kredytowa i kupie....

Mialam kiedys taka w ksztalcie fali - nawet kilka. Dwie kupione w sklepie z posciela a jedna jakiejs szwedzkiej ( dokladnie nie pamietam) firmy kupiona w sklepie medycznym. Miela byc sredniej twardosci. Mimo ze miala wyciecie na szyje to bardzo sie na niej ucierpialam
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 15:00   #4
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: poduszka ortopedyczna. Jaka???

Cytat:
Napisane przez mar_jolka Pokaż wiadomość
dziekuje za informacje Jeszcze prosze napisz czy Twoja poduszka jest firmy Tempur?
Ta ,, motylkowa " byla dosc miekka.. Jeszcze sie waham ale jak zwykle rano wstalam obolala wiec chyba wezme karte kredytowa i kupie....

Mialam kiedys taka w ksztalcie fali - nawet kilka. Dwie kupione w sklepie z posciela a jedna jakiejs szwedzkiej ( dokladnie nie pamietam) firmy kupiona w sklepie medycznym. Miela byc sredniej twardosci. Mimo ze miala wyciecie na szyje to bardzo sie na niej ucierpialam
No tak poduszka poduszce nierówna. Moja jest firmy QMed i była kupiona w sklepie medycznym. A jeśli masz tak duże problemy z kręgosłupem szyjnym to może poradź się jeszcze fizjoterapeuty?
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 18:30   #5
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: poduszka ortopedyczna. Jaka???

Wlasnie lekarz neurolog do ktorego ,,nosze" swoj kregosłup poradzil mi poduszke Tempur. I dzis kupilam. Po szukaniu w sklepach polskich (cena 672 za Ombre) cos mnie natchnęło i weszlam na ebay.. I co? kupilam ta poduszke dokladnie 200zeta taniej wraz z przesylka. Kupilam ja w Niemczech u autoryzowanego sprzedawcy- ma tylko wyroby Tempur na ebayu... I ogolnie to uwazam ze to swinstwo ze w Polsce i przy polskich zarobkach mamy tak duze ceny. Zreszta nie tylko na poduszki.. niestety

Poduszka ma przyjsc 2 grudna. Podziele sie uwagami na temat spania na niej jak dotrze do mnie.
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 18:07   #6
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: poduszka ortopedyczna. Jaka???

Dla wszystkich zainteresowanych- juz 3 miesiac spie na poduszce Tempur. Jak sie rozpedzilam to kupilam az dwie. Ombracio- miekka wygodna. Naprawde fajna. Druga to Millenium roz M- twardsza ale o dziwo wygodna. Czesciej spie na Milleniu bo mniej mi demoluje fryzure w nocy. Ale obie sa naprawde fajne.
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-12 19:07:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:03.