Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-03-27, 13:47   #31
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Nienawidzę ruchu od dzieciństwa. Mam taki wstręt, że aż mi słabo na samą myśl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-27, 13:54   #32
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

U mnie wizyta u fizjoterapeuty kosztuje w przedziale 120-160 zł. Chodziłam początkowo co tydzień, teraz już 2 razy w mcu. Do tego dostałam zestaw ćwiczen konkretnie pod moje bóle. Najlepiej się czuję gdy je regularnie robię, bo sam fizjoterapeuta tez by nie pomógł gdyby nie chciało mi się już nic robić po. Chory kręgosłup=trzeba się przeprosić z ćwiczeniami.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-27, 14:19   #33
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
[/COLOR]O jakich spodzielniach mówisz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wrzucę tutaj, mam nadzieje ze to nie jest robienie spamu.

https://www.hediup.com/

W żaden sposób nie jestem związana z nimi, natomiast wyciągnęli swoją opieką i planami ćwiczeń mojego męża dosłownie z pod noża.
Po prawie półtora roku olbrzymiego bólu kręgosłupa, rwy kulszowej, praktycznie upośledzenia, ze zdiagnozowana przepukliną, która w międzyczasie prawdopodobnie w wyniku wypadku który się na dokładkę wtedy jeszcze zdarzył nie tylko się odnowiła, ale i powiększyła. Ledwo chodził a gdzie coś więcej.
Mial już termin operacji i nawet przyjęty był na oddział, ale po konsultacji z mającym operować chirurgiem neurologiem, z operacji zrezygnowano bo nastąpiło tak duże polepszenie stanu.
W tej chwili jest sprawny, zyje bez bólu, wrócił na rower, ćwiczy ostro.

Dodam tylko, ze w porównaniu do kosztów wizyt stacjonarnie u ortopedów, neurologów, fizjoterapeutów, masażystów, chiropraktykow, specjalistów metod alternatywnych bo już wszystkiego się czepialismy, leków na receptę i środków bez recepty, to koszt miesięczny opieki i planów z tego typu portali, jest po prostu śmieszny. To jest mniej niż 1 wizyta u neurologa czy bardziej polecanego fizjoterapeuty stacjonarnego.

No ale trzeba samemu ćwiczyć. Oni tylko układają plany, służą na bieżąco wsparciem.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-27, 14:21   #34
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Nienawidzę ruchu od dzieciństwa. Mam taki wstręt, że aż mi słabo na samą myśl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to jest Twój wybór.
Ale raczej poczytaj o skutkach ubocznych przyjmowania NLPZ.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-27, 16:28   #35
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6 046
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Nienawidzę ruchu od dzieciństwa. Mam taki wstręt, że aż mi słabo na samą myśl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak dalej będziesz miała takie podejście, to pewnego dnia w ogóle nie wstaniesz z łóżka i żadne leki Ci nie pomogą.
Niestety, ale gdy w grę wchodzi zdrowie, to nie ma, że się coś lubi, czy nie lubi. Radzę coś zrobić, poki nie bedzie późno. Chyba, że masz ochotę być przykuta do łóżka w przyszłości, to spoko.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Czas edycji: 2023-03-27 o 16:30
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-27, 16:41   #36
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Nienawidzę ruchu od dzieciństwa. Mam taki wstręt, że aż mi słabo na samą myśl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam tak samo, ale zdrowy rozsądek jest silniejszy i się motywuję, choć nieraz chce mi się płakać jak mam iść na siłownię czy biegać.
Od dwóch lat mam problem z rwą kulszową i nic mi tak nie pomogło jak regularne ćwiczenia. Nie chce mi się jak cholera, ale chcę być jak najdłużej sprawna.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-27, 16:46   #37
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

[1=bafa65383b74e1029ccef70 174e4f68b71e8a0f7_646950f 23ada7;89541529]Jak dalej będziesz miała takie podejście, to pewnego dnia w ogóle nie wstaniesz z łóżka i żadne leki Ci nie pomogą.
Niestety, ale gdy w grę wchodzi zdrowie, to nie ma, że się coś lubi, czy nie lubi. Radzę coś zrobić, poki nie bedzie późno. Chyba, że masz ochotę być przykuta do łóżka w przyszłości, to spoko.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Plus zafundowanie sobie któregoś ze skutków ubocznych długotrwałego przyjmowania NLPZów typu niewydolność nerek, zawał serca albo udar czy choroba wrzodową żołądka.

Odrzucenie innych metod leczenia na rzecz leków przeciwbólowych w (stosunkowo) młodym jeszcze wieku to bardzo słaba decyzją, której najprawdopodobniej później będzie się żałować.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-03-27, 17:14   #38
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Wrzucę tutaj, mam nadzieje ze to nie jest robienie spamu.

https://www.hediup.com/

W żaden sposób nie jestem związana z nimi, natomiast wyciągnęli swoją opieką i planami ćwiczeń mojego męża dosłownie z pod noża.
Po prawie półtora roku olbrzymiego bólu kręgosłupa, rwy kulszowej, praktycznie upośledzenia, ze zdiagnozowana przepukliną, która w międzyczasie prawdopodobnie w wyniku wypadku który się na dokładkę wtedy jeszcze zdarzył nie tylko się odnowiła, ale i powiększyła. Ledwo chodził a gdzie coś więcej.
Mial już termin operacji i nawet przyjęty był na oddział, ale po konsultacji z mającym operować chirurgiem neurologiem, z operacji zrezygnowano bo nastąpiło tak duże polepszenie stanu.
W tej chwili jest sprawny, zyje bez bólu, wrócił na rower, ćwiczy ostro.

Dodam tylko, ze w porównaniu do kosztów wizyt stacjonarnie u ortopedów, neurologów, fizjoterapeutów, masażystów, chiropraktykow, specjalistów metod alternatywnych bo już wszystkiego się czepialismy, leków na receptę i środków bez recepty, to koszt miesięczny opieki i planów z tego typu portali, jest po prostu śmieszny. To jest mniej niż 1 wizyta u neurologa czy bardziej polecanego fizjoterapeuty stacjonarnego.

No ale trzeba samemu ćwiczyć. Oni tylko układają plany, służą na bieżąco wsparciem.
Dziękuję, zaraz patrzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-27, 19:11   #39
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Ale właśnie pisałam że NLPZ nie działają. Myślałam o czymś z wyższego szczebla.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-27, 19:36   #40
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Ale właśnie pisałam że NLPZ nie działają. Myślałam o czymś z wyższego szczebla.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sądzisz, że przejście na opioidy przy jednoczesnym ignorowaniu innych, niefarmaceutycznych metod leczenia jest lepsze? Skutki takiego podejścia widać bardzo dobrze w USA, z tym że tam wynikało to z podejścia lekarzy do pacjenta, a tutaj to ładowanie się w problemy na życzenie samego pacjenta.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-27, 19:51   #41
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Może po wprowadzeniu wyższej dawki antydepresanta zmuszę się do jakiegoś ruchu. Aktualnie przerasta mnie nawet umycie podłogi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-03-27, 20:19   #42
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Jaką polecacie szczotkę do włosów? Córce się strasznie plączą włosy, obecnie ma tangle teezer ale strasznie rwie włosy.
The Wet Brush

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-27, 20:32   #43
Ulubiona_rzecz
Zakorzenienie
 
Avatar Ulubiona_rzecz
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: z miętowego laptopa
Wiadomości: 3 484
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Kupiłam spodnie w Sinsay. U nich to chyba standard, że na nogawkach są naklejki z rozmiarem. Po oderwaniu został na nogawce ślad. Czym to zlikwidować? Wrzuciłam je do prania ale niewiele to pomogło.

Wysłane z mojego 2109119DG przy użyciu Tapatalka
__________________
Najlepszą kochanką jest księgowa. Jak się nie zgadza - to się nie zgadza.
Ale jak się zgadza, to we wszystkich pozycjach

Mądra kobieta kiedyś rzekła: "Mam to k*rwa w dupie" i żyła długo i szczęśliwie

Dobry pocałunek kobieta czuje między udami
Ulubiona_rzecz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-27, 21:35   #44
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Ulubiona_rzecz Pokaż wiadomość
Kupiłam spodnie w Sinsay. U nich to chyba standard, że na nogawkach są naklejki z rozmiarem. Po oderwaniu został na nogawce ślad. Czym to zlikwidować? Wrzuciłam je do prania ale niewiele to pomogło.

Wysłane z mojego 2109119DG przy użyciu Tapatalka
Jeśli masz papier do pieczenia albo śniadaniowy to spróbuj przeprasować przez niego to miejsce. Klej powinien się rozpuścić i zostać na papierze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-27, 21:45   #45
Marina3
Zadomowienie
 
Avatar Marina3
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 717
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Gdzie stacjonarnie kupię biszkopty bez cukru?

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Marina3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-28, 04:56   #46
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Może po wprowadzeniu wyższej dawki antydepresanta zmuszę się do jakiegoś ruchu. Aktualnie przerasta mnie nawet umycie podłogi.

Powodzenia.


Wiem, jakie to uczucie, kiedy niespecjalnie masz wyjście, tylko musisz się wziąć za swoje zdrowie, a nie masz na to w ogóle siły psychicznej.



Jeśli poprawi się twój stan to zgadzam się z dziewczynami, fizjoterapia czyni cuda.

---------- Dopisano o 05:56 ---------- Poprzedni post napisano o 05:00 ----------

Love Silk


Kupował ktoś na tej stronie?


Chcę kupić sobie gumki do włosów, ale wszystko jest przecenione (w ten taki sposób, że chcą sprzedać produkt za 100zł, więc wystawiają za 200zł i robią przecenę na 50% na zawsze) i pachnie przekrętem.


W sensie nawet jeśli nie są przekrętem, to mnie to mocno zniechęca. Czy to jest prawdziwa, godna zaufania firma?


EDIT. Chętnie przyjmę wszystkie propozycje na jedwabne/nieniszczące włosów gumki, najlepiej jak najcieńsze i jak najmniejsze. Staram się zapuścić, znowu straciłam z 5cm długości, bo były uszkodzone i dwa lata zapuszczania diabli wzięli.


Potrzebuję do warkoczy na treningi, więc nie może to być taka dorodna kobyła, invisibobble też są za duże. Do tej pory używałam małych recepturek, ale to już raczej odpada.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.

Edytowane przez Limonka2738
Czas edycji: 2023-03-28 o 05:02
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-28, 05:22   #47
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Powodzenia.


Wiem, jakie to uczucie, kiedy niespecjalnie masz wyjście, tylko musisz się wziąć za swoje zdrowie, a nie masz na to w ogóle siły psychicznej.



Jeśli poprawi się twój stan to zgadzam się z dziewczynami, fizjoterapia czyni cuda.

---------- Dopisano o 05:56 ---------- Poprzedni post napisano o 05:00 ----------

Love Silk


Kupował ktoś na tej stronie?


Chcę kupić sobie gumki do włosów, ale wszystko jest przecenione (w ten taki sposób, że chcą sprzedać produkt za 100zł, więc wystawiają za 200zł i robią przecenę na 50% na zawsze) i pachnie przekrętem.


W sensie nawet jeśli nie są przekrętem, to mnie to mocno zniechęca. Czy to jest prawdziwa, godna zaufania firma?


EDIT. Chętnie przyjmę wszystkie propozycje na jedwabne/nieniszczące włosów gumki, najlepiej jak najcieńsze i jak najmniejsze. Staram się zapuścić, znowu straciłam z 5cm długości, bo były uszkodzone i dwa lata zapuszczania diabli wzięli.


Potrzebuję do warkoczy na treningi, więc nie może to być taka dorodna kobyła, invisibobble też są za duże. Do tej pory używałam małych recepturek, ale to już raczej odpada.

Almania ma chyba takie mikro gumeczki. A moje faworyty to Hairy Tale Cosmetics, ale nie ma tam takich tycich tycich.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-28, 06:49   #48
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Może po wprowadzeniu wyższej dawki antydepresanta zmuszę się do jakiegoś ruchu. Aktualnie przerasta mnie nawet umycie podłogi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może w takim razie udałoby ci się zacząć od serii regularnych wizyt u chiropraktyka. Oni robią masaż a potem terapie manualna, to potrafi przynieść doraźnie duża ulgę i zmniejszenie bólu.

+ leczenie stanu depresyjnego i wtedy wzięcie się za zrobienie porządku z kręgosłupem.

Innej ścieżki nie widzę a stały ból na pewno nie polepsza twojego stanu psychicznego i życiowego, tylko dramatycznie pogarsza.
Sama kiedyś cierpiałam notoryczny ból i wiem jak to osłabia i psychicznie i fizycznie i jak się żyć po prostu odechciewa. I to wcale nie musi być duzy ból, nawet średni ale na stałe już powoduje dramatyczny spadek chęci do życia.

Niestety samo się nie zrobi nic.

Operacja jak już stan do takiego dojdzie tez nie jest wyjściem bo zastraszający % osób po operacjach na zwyrodnienia kręgosłupa wraca na kolejna z takimi samymi objawami w ciągu chyba już od 3 lat po pierwszej.

Bo kluczowe jest jednak prowadzić właściwy tryb życia, bo to niewłaściwy tryb życia prowadzi do zwyrodnień kręgosłupa a tego operacja nie obejmuje.

Tu niestety nie ma innej drogi, ma się do wyboru być cierpiącym wieczny ból niepełnosprawnym, albo samemu sobie pomoc.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-28, 07:19   #49
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Powodzenia.


Wiem, jakie to uczucie, kiedy niespecjalnie masz wyjście, tylko musisz się wziąć za swoje zdrowie, a nie masz na to w ogóle siły psychicznej.



Jeśli poprawi się twój stan to zgadzam się z dziewczynami, fizjoterapia czyni cuda.

---------- Dopisano o 05:56 ---------- Poprzedni post napisano o 05:00 ----------

Love Silk


Kupował ktoś na tej stronie?


Chcę kupić sobie gumki do włosów, ale wszystko jest przecenione (w ten taki sposób, że chcą sprzedać produkt za 100zł, więc wystawiają za 200zł i robią przecenę na 50% na zawsze) i pachnie przekrętem.


W sensie nawet jeśli nie są przekrętem, to mnie to mocno zniechęca. Czy to jest prawdziwa, godna zaufania firma?


EDIT. Chętnie przyjmę wszystkie propozycje na jedwabne/nieniszczące włosów gumki, najlepiej jak najcieńsze i jak najmniejsze. Staram się zapuścić, znowu straciłam z 5cm długości, bo były uszkodzone i dwa lata zapuszczania diabli wzięli.


Potrzebuję do warkoczy na treningi, więc nie może to być taka dorodna kobyła, invisibobble też są za duże. Do tej pory używałam małych recepturek, ale to już raczej odpada.
A takie malutkie silikonowe, które potem zamiast sciągać, będziesz rozcinac?

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-03-28, 07:22   #50
Mahaszi
Rozeznanie
 
Avatar Mahaszi
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 520
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Marina3 Pokaż wiadomość
Gdzie stacjonarnie kupię biszkopty bez cukru?

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
W Auchan na pewno, w Carrefour też chyba są.
__________________
I don't want realism, I want magic!
Mahaszi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-28, 08:52   #51
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Nie wiecie, jakie są stawki za stronę A4 scenariusza filmu dokumentalnego niskobudżetowego?
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-28, 11:41   #52
Sariah
Raczkowanie
 
Avatar Sariah
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 499
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Nie wiecie, jakie są stawki za stronę A4 scenariusza filmu dokumentalnego niskobudżetowego?
Ale dla scenarzysty czy aktora?
Sariah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-28, 12:19   #53
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Sariah Pokaż wiadomość
Ale dla scenarzysty czy aktora?
Dla scenarzysty.
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-28, 12:54   #54
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Co warto kupić we Florencji? Macie jakieś konkretne produkty do polecenia? Samolot, bagaż rejestrowany (jeśli ma to znaczenie).

Bo kiedyś przywiozłam oliwę z Grecji i Hiszpanii, które jak się potem okazało można kupić u nas w sklpie

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-28, 15:28   #55
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Co mogło mnie ugryźć teraz? Są już komary? Mam na ręce dwa ślady. Są to takie wypukłe grudki, ba środku widać miejsce ukłucia. Średnica około 3 mm. Jak podrapie to jest trochę czerwone, jak nie ruszam to blednie. Jakiś pająk?

Miałam jakiś czas temu pluskwy w domu i teraz cokolwiek mi nie wyskoczy to robię ogromną panikę. Przy pluskwach moje zmiany były większe, płaskie i bardziej czerwone.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-28, 16:06   #56
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Dodaje zdjęcia 20230328_165239.jpg20230328_165220.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-28, 16:36   #57
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Co warto kupić we Florencji? Macie jakieś konkretne produkty do polecenia? Samolot, bagaż rejestrowany (jeśli ma to znaczenie).

Bo kiedyś przywiozłam oliwę z Grecji i Hiszpanii, które jak się potem okazało można kupić u nas w sklpie

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
Bym kupiła perfumy, tylko że jestem freakiem perfumowym. The Merchant of Venice, Erbario Toscano, L'Erbolario je znajdziesz we Florencji, albo perfumy mojej ulubionej postaci z Bonda - Vesper Lynd, Melograno i Freesia od Santa Maria Novella.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-28, 17:31   #58
Halaszka_Halaszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 307
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Czy ktoś miał może stosowany botoks na migreny? Faktycznie pomaga, jak długo utrzymuje się efekt? Działa na same migreny, aura się dalej pojawia, prawda ?

Oddałbym wiele żeby się pozbyć tego dziadostwa.
Halaszka_Halaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-28, 17:33   #59
thalia666
Wtajemniczenie
 
Avatar thalia666
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 216
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Halaszka_Halaszka Pokaż wiadomość
Czy ktoś miał może stosowany botoks na migreny? Faktycznie pomaga, jak długo utrzymuje się efekt? Działa na same migreny, aura się dalej pojawia, prawda ?

Oddałbym wiele żeby się pozbyć tego dziadostwa.
Ja nie, ale moja mama miała. Pół roku zupełnie bez leków, następne pół na niewielkich dawkach. Nie wiem jak z aurą, bi ona akurat rzadko w ogóle miała

Wysłane z mojego SM-M515F przy użyciu Tapatalka
__________________
"Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift. That is why it is called the present"
thalia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-28, 18:27   #60
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Kupiłam jeansy i po praniu zrobiły się strasznie sztywne i twarde a były takie miękkie czy da się coś z tym zrobić?

Wysłane z mojego RMX3370 przy użyciu Tapatalka
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-16 12:24:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:22.