Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 55. - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-02-04, 09:07   #811
63b309f64a21e028d01c4e03f16459e915abac32
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 570
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 55.

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Mój to jeszcze lubi jak umiera na katar iść do apteki, wykupic pół asortymentu i nawet go nie wyjąć z reklamowki tylko położyć na stole i nic nie zażyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To leki nie zaczynają działać magicznie zaraz po przestąpieniu progu mieszkania? Całe życie w nieświadomości.

A tak serio to też tak mam, łykanie leków to dla mnie taka katorga, że odsuwam je w nieskończoność a potem się dziwię, że mi nic nie przechodzi.
63b309f64a21e028d01c4e03f16459e915abac32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-04, 09:10   #812
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 55.

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
To chociaż mierzy - moj bada sobie organoleptycznie (choc terometry są w domu 3) - wydmuchuje z nosa powietrze i jak jest według niego zbyt ciepłe, to ma gorączke.


Skisłam xD


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-04, 09:19   #813
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 55.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
To samo co u mnie Ale temperaturę potrafi mierzyć co pół godziny
Noo jak ma 37 to już kaplica.
Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Dziwi mnie niezmiernie że do Polski przyjeżdżają obcokrajowcy i nie umieją słowa po polsku. Dzisiaj przez 10 minut ukraińcy okupowali automat z biletami, bo nie umieli kupić. Kolejka się zrobiła, a tu jeden zaczął wskazywać to na mnie to na automat. Ja mówię "mówisz po polsku?" a typ mi kiwa głową na nie. "English?" też kiwa głową na nie. Kolejka coraz większa. Ja poszłam sobie kupić bilet w innym automacie (ok 500 m dalej) i spóźniłem się na tramwaj, więc i do pracy. No boże.

Brokat to styl życia
Mnie to nie dziwi. Znam mnóstwo osób które wyjechały na zachód znając 5 słów. Z czasem się nauczyły i dobrze sobie radzą. Oni też się kiedyś nauczą.
Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
Haha a to śmieszne akurat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No mega, szkoda tylko hajsu. I bałagan się robi.
Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Co

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
O boże co jeden to smieszniejeszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-04, 09:22   #814
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 55.

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
To chociaż mierzy - moj bada sobie organoleptycznie (choc terometry są w domu 3) - wydmuchuje z nosa powietrze i jak jest według niego zbyt ciepłe, to ma gorączke.
o ludu leję

Moj za to inny facet, on nigdy nie narzeka, nigdy go nic nie boli
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-04, 09:23   #815
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 55.

[1=63b309f64a21e028d01c4e0 3f16459e915abac32;8645798 5]To leki nie zaczynają działać magicznie zaraz po przestąpieniu progu mieszkania? Całe życie w nieświadomości.

A tak serio to też tak mam, łykanie leków to dla mnie taka katorga, że odsuwam je w nieskończoność a potem się dziwię, że mi nic nie przechodzi. [/QUOTE]

Ja to samo. Muszę już mega umierać, żeby brać leki regularnie, no chyba, że mnie głowa boli.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-04, 09:25   #816
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 859
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 55.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Dziwi mnie niezmiernie że do Polski przyjeżdżają obcokrajowcy i nie umieją słowa po polsku. Dzisiaj przez 10 minut ukraińcy okupowali automat z biletami, bo nie umieli kupić. Kolejka się zrobiła, a tu jeden zaczął wskazywać to na mnie to na automat. Ja mówię "mówisz po polsku?" a typ mi kiwa głową na nie. "English?" też kiwa głową na nie. Kolejka coraz większa. Ja poszłam sobie kupić bilet w innym automacie (ok 500 m dalej) i spóźniłem się na tramwaj, więc i do pracy. No boże.

Brokat to styl życia
Jak dla mnie to jakbyś chciała im pomóc, to byś pomogła. Nie spotkałam się jeszcze z przypadkiem, że z sąsiadem zza wschodniej granicy jakoś się nie dogadać gestami plus pojedynczymi słowami. Trzeba chcieć, a nie od razu się najeżać w ten sposób. A Polacy to za granicę nie wyjeżdżają nie znając języka? Może warto się czasami postawić w czyjejś sytuacji? A jeżeli aż tak Ci się spieszyło, to wystarczyło nawet gestami im wytłumaczyć, że musisz kupić bilet. Nie wierzę, że złośliwie by Ci go zablokowali.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-04, 09:26   #817
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 55.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;86458046]Ja to samo. Muszę już mega umierać, żeby brać leki regularnie, no chyba, że mnie głowa boli.[/QUOTE]Mój mąż z kolei będzie marudził, że głowa go boli ale tabletki nie weźmie. Bo nie. Bo to nie jest coś na co od razu trzeba brać tabletkę. Bo nie boli go aż tak bardzo. Ale co chwilę będzie marudził, że go boli.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-04, 09:29   #818
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 55.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Mój mąż z kolei będzie marudził, że głowa go boli ale tabletki nie weźmie. Bo nie. Bo to nie jest coś na co od razu trzeba brać tabletkę. Bo nie boli go aż tak bardzo. Ale co chwilę będzie marudził, że go boli.
O Borze mój to samo. To samo.
No normalnie jakby ten ból był jakiś uszlachetniający

Ja przy najmniejszym bólu od razu łykam tabletkę, bo wiem, że i tak nie przejdzie, a jak się powiększy, to będzie armagedon. Ale on nie, po co.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-04, 09:30   #819
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 859
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 55.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Mój mąż z kolei będzie marudził, że głowa go boli ale tabletki nie weźmie. Bo nie. Bo to nie jest coś na co od razu trzeba brać tabletkę. Bo nie boli go aż tak bardzo. Ale co chwilę będzie marudził, że go boli.
Zaraz mnie tu zjedzą, ale to serio jest typowe dla facetów. Mam w domu taki sam egzemplarz i od znanych mi kobiet słyszę takie same historie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2019-02-04 o 09:31
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-04, 09:33   #820
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 55.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Zaraz mnie tu zjedzą, ale to serio jest typowe dla facetów. Mam w domu taki sam egzemplarz i od znanych mi kobiet słyszę takie same historie.
Bo oni chyba myślą, że ból głowy jest niemęski
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-04, 09:41   #821
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 55.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Zaraz mnie tu zjedzą, ale to serio jest typowe dla facetów. Mam w domu taki sam egzemplarz i od znanych mi kobiet słyszę takie same historie.
No, dlatego ja sie dziwie, ze moj taki inny

w grudniu wyrywal zęba, bez ceregieli poszedł, 5 szwów, zadnych przeciwbolowek nie chcial, nie marudzil, sama mu podsuwalam jakies płyny, bo mu dziąslo opuchlo. Ale jak zapytam to powie, sam nigdy.

Ja gorzej znosze bol, bo zaraz nie mam humoru
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-04, 09:56   #822
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 859
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 55.

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
No, dlatego ja sie dziwie, ze moj taki inny

w grudniu wyrywal zęba, bez ceregieli poszedł, 5 szwów, zadnych przeciwbolowek nie chcial, nie marudzil, sama mu podsuwalam jakies płyny, bo mu dziąslo opuchlo. Ale jak zapytam to powie, sam nigdy.

Ja gorzej znosze bol, bo zaraz nie mam humoru
Akurat z zębem by poszedł, ale ból głowy, przeziębienie, gorączka? W ostateczności jest "kup mi saszetkę do rozpuszczania / coś na gardło". Chociaż tonik z głogiem na serce pije.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-04, 09:57   #823
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 55.

Dziwią mnie "mądrości" z kalendarza (o wydzierany mi chodzi), np. "Zasady małżeństwa", a tam:
- zawsze razem spędzajcie wolny czas
- nigdy nie należy spać w oddzielnym łóżku
- partnerzy powinni mieć wspólne hobby


Ostatnio wyczytałem też, że znamiona należy usuwać laserowo, a na tłuszczyk (tłusz-czyk!) na tyłku i biodrach działają specjalne balsamy wyszczuplające

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Zaraz mnie tu zjedzą, ale to serio jest typowe dla facetów
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-04, 10:08   #824
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 55.

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Dziwią mnie "mądrości" z kalendarza (o wydzierany mi chodzi), np. "Zasady małżeństwa", a tam:
- zawsze razem spędzajcie wolny czas
- nigdy nie należy spać w oddzielnym łóżku
- partnerzy powinni mieć wspólne hobby
Nie wiem czy bardziej mnie te mądrości dziwią czy bawią

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Ostatnio wyczytałem też, że znamiona należy usuwać laserowo, a na tłuszczyk (tłusz-czyk!) na tyłku i biodrach działają specjalne balsamy wyszczuplające
O jeżu, słowo tłuszczyk działa na mnie jak płachta na byka - tak samo jak brzuszek

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Potwierdzasz?
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-04, 10:14   #825
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 55.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-04, 10:21   #826
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 55.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Nie wiem czy bardziej mnie te mądrości dziwią czy bawią
Mnie się wydaje, że oni te kalendarze wydają ze zmienioną datą tylko, a porady od 30 lat co najmniej te same

Cytat:
O jeżu, słowo tłuszczyk działa na mnie jak płachta na byka - tak samo jak brzuszek


Cytat:
Potwierdzasz?
Ja się tylko brzydko na Was pacze --->
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-04, 10:24   #827
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 55.

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Mnie się wydaje, że oni te kalendarze wydają ze zmienioną datą tylko, a porady od 30 lat co najmniej te same

Tez to pomyslalam, bo jak czytalam te rady, to od razu widzialam dom babci, ściane, a niej ten kalendarz, ktory lubilam wyrywac jak przyjezdzalam w odwiedziny. A to bylo dawno temu
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-04, 10:39   #828
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 859
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 55.

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
Tez to pomyslalam, bo jak czytalam te rady, to od razu widzialam dom babci, ściane, a niej ten kalendarz, ktory lubilam wyrywac jak przyjezdzalam w odwiedziny. A to bylo dawno temu
Niech Cię nie zdziwi porada "Jak samodzielnie leczyć krup, gdy jedyny doktór mieszka dzień jazdy konno dalej".
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-04, 10:49   #829
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 55.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Niech Cię nie zdziwi porada "Jak samodzielnie leczyć krup, gdy jedyny doktór mieszka dzień jazdy konno dalej".
Niestety to juz historia, babcia od 3 lat nie żyje, nie ma domu, nie ma kalendarza, tylko miłe wspomnienia
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-04, 11:11   #830
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 139
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 55.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Dziwi mnie zachowanie mojego męża. Kiepsko się czuje więc lekarz. Mówię, żeby zadzwonił i się umówił to nie, on pojedzie. No ale pytam po co, przecież może nie wejść z marszu bo w tej przychodni są zapisy. I babki odbierają telefon. Nie, on pojedzie. I teraz dostaję smsa, że ma wizytę za godzinę. I będzie siedział tam teraz bez sensu zamiast zadzwonić, umówić się i po prostu przyjechać na konkretną godzinę.
Pewnie pozostałość po tym, że w jego starej przychodni nie było telefonicznych zapisów. No ale to, że ostatnio udało mu się wejść z marszu nie znaczy, że zawsze tak będzie. Nie dociera.
Też tak robię.

Nie lubię załatwiać spraw przez telefon.

Nie rozumiem problemu, jedziesz, dostajesz termin i jedziesz dalej/wracasz do domu/czekasz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
To chociaż mierzy - moj bada sobie organoleptycznie (choc terometry są w domu 3) - wydmuchuje z nosa powietrze i jak jest według niego zbyt ciepłe, to ma gorączke.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Mój mąż z kolei będzie marudził, że głowa go boli ale tabletki nie weźmie. Bo nie. Bo to nie jest coś na co od razu trzeba brać tabletkę. Bo nie boli go aż tak bardzo. Ale co chwilę będzie marudził, że go boli.
Ja też nie biorę leków na każdy ból głowy.

Ponarzekam sobie, ale jeśli da się z nim żyć, to nie widzę sensu się szprycować dodatkowymi substancjami chemicznymi w organizmie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Bo oni chyba myślą, że ból głowy jest niemęski
Nie, po prostu lykanie tabletek na każdą pierdołę jest nielogiczne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-04, 11:11   #831
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 55.

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Noo jak ma 37 to już kaplica.Mnie to nie dziwi. Znam mnóstwo osób które wyjechały na zachód znając 5 słów. Z czasem się nauczyły i dobrze sobie radzą. Oni też się kiedyś nauczą.No mega, szkoda tylko hajsu. I bałagan się robi.O boże co jeden to smieszniejeszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Szkoda hajsu- a ile się człowiek nasłuchał o braniu przeterminowanych leków...


Pomijając fakt, że nasz naród jest narodem lekomanów (niech żyją suplementy diety), to spytajcie znajomych kiedy robili przegląd apteczki żeby sprawdzić terminy ważności posiadanych leków


Super też jest ucinanie blistrów tak, żeby datę ważności uciąć, albo zostawić resztkę opakowania bez nazwy co to w ogóle za lek jest


Sama się ostatnio zdziwiłam, jak zrobiłam czystkę (a robiłam pół roku temu!), że zebrała się mała siateczka leków po terminie...


No i zdumienie ludzi, że jak już się wyrzuca przeterminowane leki, to nie do śmietnika czy toalety, tylko w każdej aptece jest specjalny kosz na takie leki (a jak nie jest ogólnodostępny, to można dać farmaceucie i oni wywalają- przynajmniej u mnie w okolicy tak jest ).
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-04, 11:20   #832
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 55.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Też tak robię.

Nie lubię załatwiać spraw przez telefon.

Nie rozumiem problemu, jedziesz, dostajesz termin i jedziesz dalej/wracasz do domu/czekasz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Ja też nie biorę leków na każdy ból głowy.

Ponarzekam sobie, ale jeśli da się z nim żyć, to nie widzę sensu się szprycować dodatkowymi substancjami chemicznymi w organizmie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Nie, po prostu lykanie tabletek na każdą pierdołę jest nielogiczne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ból głowy to nie jest pierdoła, skoro zmienia nastrój i zachowanie (a u mojego tak właśnie jest).
Ja z długotrwałego bólu głowy mam mdłości i potem o wiele, wiele ciężej jest mi go zatrzymać.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-04, 11:24   #833
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 730
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 55.

W nocy ktoś mi buchnął spod bloku kontener na śmieci Obstawiam złomiarzy, bo był metalowy. Ale kontener
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-04, 11:29   #834
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 55.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Też tak robię.

Nie lubię załatwiać spraw przez telefon.

Nie rozumiem problemu, jedziesz, dostajesz termin i jedziesz dalej/wracasz do domu/czekasz.
Dla mnie to strata czasu. Jedziesz - tracisz 10-15 minut samochodem w jedną stronę, wracasz - kolejne 15 minut, siedzisz na dupie pół godziny czy godzinę i jedziesz z powrotem. A tak to dzwonię, umawiam się i jadę na konkretną godzinę - raz. Co innego kiedy trzeba było jechać osobiście bo kolejkę trzeba zająć.
Pól biedy jak masz samochód, ale tak samo byś robiła gdybyś jechała autobusem 20-25 minut w jedną stronę?

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Nie, po prostu lykanie tabletek na każdą pierdołę jest nielogiczne.
Lepiej zdychać z bólu? Bo ja zdycham. Tak samo mogłabym nie brać tabletek na bóle miesiączkowe bo przecież poboli poboli i przestanie.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-04, 11:29   #835
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 55.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Dziwi mnie niezmiernie że do Polski przyjeżdżają obcokrajowcy i nie umieją słowa po polsku. Dzisiaj przez 10 minut ukraińcy okupowali automat z biletami, bo nie umieli kupić. Kolejka się zrobiła, a tu jeden zaczął wskazywać to na mnie to na automat. Ja mówię "mówisz po polsku?" a typ mi kiwa głową na nie. "English?" też kiwa głową na nie. Kolejka coraz większa. Ja poszłam sobie kupić bilet w innym automacie (ok 500 m dalej) i spóźniłem się na tramwaj, więc i do pracy. No boże.

Brokat to styl życia
Mnie bardziej dziwi nieznajomość angielskiego w dzisiejszych czasach.
Może to byli turyści? Może dopiero przyjechali?
Wiele stanowisk w korporacjach nie wymaga znajomości języka polskiego.
Sama mieszkałam przez jakiś czas w kraju, którego języka nie znałam i nie widziałam sensu się uczyć wiedząc, że będę tam kilka miesięcy.
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-04, 11:30   #836
c091e8898908a1b264e2bb88ceb2cf7cf162daf4_5d967d9baaf5e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 079
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 55.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;86458626]Ból głowy to nie jest pierdoła, skoro zmienia nastrój i zachowanie (a u mojego tak właśnie jest).
Ja z długotrwałego bólu głowy mam mdłości i potem o wiele, wiele ciężej jest mi go zatrzymać.[/QUOTE]

jak ktoś mówi że nie bierze tabletek, to ja wiem, że go w życiu głowa nie bolała. Migrena to nie jest ból który można przeczekać albo przenarzekać. To tak jak złamać nogę i czekać aż przejdzie.
c091e8898908a1b264e2bb88ceb2cf7cf162daf4_5d967d9baaf5e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-04, 11:33   #837
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 139
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 55.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Dla mnie to strata czasu. Jedziesz - tracisz 10-15 minut samochodem w jedną stronę, wracasz - kolejne 15 minut, siedzisz na dupie pół godziny czy godzinę i jedziesz z powrotem. A tak to dzwonię, umawiam się i jadę na konkretną godzinę - raz. Co innego kiedy trzeba było jechać osobiście bo kolejkę trzeba zająć.
Pól biedy jak masz samochód, ale tak samo byś robiła gdybyś jechała autobusem 20-25 minut w jedną stronę?

Lepiej zdychać z bólu? Bo ja zdycham. Tak samo mogłabym nie brać tabletek na bóle miesiączkowe bo przecież poboli poboli i przestanie.
Jeżdżenie samochodem jest fajne, bierzesz książkę i sobie poczytasz w poczekalni, nie widzę problemu.

Autobusem też i na piechotę chodziłam.

Są różne natężenia bólu. Ty zdychasz. Ale innej osobie nie siedzisz w głowie. Nie wiesz, jak ona czuje ten ból. Skoro nie bierze tabletki to znaczy, że ból jest znośny i już.

Nikt ci nie wmawia, że twój ból to pierdoła i nie bierz, więc nie wmawiaj innym, kiedy ich tak boli, że już należy wziąć. Ja ci nie siedzę w głowie, ale wierzę Ci, że bierzesz tabletkę, bo ból jest nie do wytrzymania. Więc uwierz mi, że ja nie biorę, bo mój mogę wytrzymać i będziemy kwita.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-04, 11:35   #838
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 139
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 55.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;86458626]Ból głowy to nie jest pierdoła, skoro zmienia nastrój i zachowanie (a u mojego tak właśnie jest).
Ja z długotrwałego bólu głowy mam mdłości i potem o wiele, wiele ciężej jest mi go zatrzymać.[/QUOTE]Ty masz mdłości.

Tabletki to nie cukierki. O ile nikogo nie krzywdzi swoim zmienionym nastrojem, ma prawo woleć gorszy wieczór niż faszerowane się lekami na każdą pierdołę.

I znowu - patrz wyżej, ja wam wierzę, że macie takie straszne bóle głowy. Ale to nie znaczy, że wszyscy mają takie straszne, bo odczuwacie tylko swój ból, nie macie pojęcia o bólu czy wrażliwości na ból innych ludzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-04, 11:39   #839
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 55.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Są różne natężenia bólu. Ty zdychasz. Ale innej osobie nie siedzisz w głowie. Nie wiesz, jak ona czuje ten ból. Skoro nie bierze tabletki to znaczy, że ból jest znośny i już.
To niech mi nie marudzi, że go głowa boli tylko znosi w milczeniu, skoro nie chce sobie pomóc
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-04, 11:44   #840
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 139
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 55.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
To niech mi nie marudzi, że go głowa boli tylko znosi w milczeniu, skoro nie chce sobie pomóc
Udowodniono naukowo, że marudzenie pomaga przetrwać ból.

Proponuję to nie słuchać, nic nie poradzisz.

Też wolę pomarudzić albo nawet po☠☠☠☠ić niż brać leki, choć zwykle cierpię w milczeniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-27 09:06:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:16.