Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-23, 10:17   #3691
natlem
Zadomowienie
 
Avatar natlem
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 1 352
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

Cytat:
Napisane przez Qazsew Pokaż wiadomość
To co ja mam powiedziec jak jestem 86r
Nie martw się ją jestem 85 - przebilam Cie ;-) czyż ja nie jestem tutaj najstarsza? Wydaje mi się że jeszcze ktoś był.....
__________________

natlem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 10:27   #3692
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

Cytat:
Napisane przez natlem Pokaż wiadomość
Nie martw się ją jestem 85 - przebilam Cie ;-) czyż ja nie jestem tutaj najstarsza? Wydaje mi się że jeszcze ktoś był.....
Martirybka ma zdaje się 32 lata
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016


Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 10:54   #3693
geosmina
Wtajemniczenie
 
Avatar geosmina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 041
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

Cytat:
Napisane przez esor Pokaż wiadomość

Geosmina i Izabela, a Wy znowu TP w moje urodziny jak u Was, jak się czujecie? prawie półmetek jakoś!?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja całkiem spoko, mdłości minęły, mam dużo więcej energii, przed południem jedynie strasznie niskie ciśnienie i mam tendencje do zasłabnięć... Teraz już mi się zaczął półmetek 😀

Cytat:
Napisane przez zUa_tysica Pokaż wiadomość
Dzieńdoberki!
Mam jakiś dobry humor, a śluzu się ze mnie leje że masakra, i jeszcze jajnik nadal pobolewa Dziś znów nabijamy A w sobote mój TŻt ma urodzinki! Moja mama upiecze mu tort, a ja organizuje małe przyjęcie
Zaczęłam znowu robić testy owu, wczorajszy i wtorkowy negatywne Ale leje sieeeeee
Miłego dzionka Kochane!

Kurde zazdroszczę nabijania, ja libido mam śladowe, a tż się boi😏 ale oczywiście coś tam delikatnie świrujemy, po porodzie sobie odbiję sasasasa 😜


Ja jestem rocznik 88 a tż staruszek 81, chyba najstarszy chłop tutaj 😜

Piszę z telefonu-pozdro szejset
__________________
"Jakiś" to nie to samo co "jakichś"!!!

"Zenek, co ty jakiś nie w sosie jesteś? Może zjadłbyś jakichś pierożków babcinych?"
geosmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 10:57   #3694
Niezlomna_89
Rozeznanie
 
Avatar Niezlomna_89
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 512
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

Oooo jak ja bym chciała zrobić mojemu taki prezent bez okazji
Niezlomna_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 11:09   #3695
esor
Mamusia Luty 2016
 
Avatar esor
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 122
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

Cytat:
Napisane przez Qazsew Pokaż wiadomość
Moje tez bylo i jest bardzo grzeczne,spala w nocy,tylko na jedzenie sie wiercila jak chciala,bez placzu,tyle ze ja karmilam dlugo piersia wiec byly pobudki w nocy,ale bardziej moje niz dziecka bo ona zjadla i spala dalej,tez zasypiala o tej godzine,a i teraz jak ma 4 lata tez idzie spac ok 21 i spi do 9 rano,ale mimo tego ze byla taka grzeczna jako bobas nie chcialam sie decydowac na kolejne bo mialam poczucie ze poniekad odebralabym jej troche siebie,wiem ze to moze glupie,ale nie moglabym jej juz tyle nosic,pierwsze miesiace z mdlosciami nie zachecaja do aktywnoscia jakby cos bylo nie tak i trzeba by lezec to wogole,chcialam sie skupic na dziecku,i gdy skonczyla prawie 2 lata poczulam ze to juz jest dobry czas i moglabym znow byc ciazy,ze tak to ujme bez szkody dla pierwszego dziecka i poczucia winy u siebieno i zdazylam juz odpieluchowac pierwsze wiec nie mialabym poczucia ze kilka lat zycia spedzam nad przewijaniem pieluszekzlapalam troche oddechu,poczulam ze teraz jest dobry czas no i tak sie staramy,moze sie uda a moze nie ale nie chcialam dopuscic do tego ze urodze szybko drugiego bobasa i kiedys pomysle ze to byla zla decyzja i jednak lepiej byloby poczekac jeszcze rok,bo opieka nad dwojgiem malych dzieci by mnie przytloczyla,choc uwielbiam dzieci
Całkowicie Cie rozumiem i poniekąd się z Tobą zgadzam bo sama mam obawy, o których piszesz. Ale jako, że sama jestem pierworodna i "tylko" 19 miesięcy starsza od siostry i fantastycznie to się sprawdziło z mojej perspektywy i mamy w rodzinie dwie pary bliźniaków i wszystkie te przykłady przyniosły dużo więcej plusów niż minusów (minusem są te początki o których piszesz) stąd nasza decyzja. Zresztą nie ukrywam, że kolejnym argumentem jest to, że chcemy tak, a może i tak zajde w ciąże (odpukać) dopiero po roku starań czy coś. Także decyzję mamy podjęta, ale tak Jak napisałam w zupełności Cie rozumiem.


Cytat:
Napisane przez geosmina Pokaż wiadomość
Ja całkiem spoko, mdłości minęły, mam dużo więcej energii, przed południem jedynie strasznie niskie ciśnienie i mam tendencje do zasłabnięć... Teraz już mi się zaczął półmetek 😀




Kurde zazdroszczę nabijania, ja libido mam śladowe, a tż się boi😏 ale oczywiście coś tam delikatnie świrujemy, po porodzie sobie odbiję sasasasa 😜


Ja jestem rocznik 88 a tż staruszek 81, chyba najstarszy chłop tutaj 😜

Piszę z telefonu-pozdro szejset
Super ze spoko u Ciebie, ale masakra z omdleniami oby przeszło. Ale wiesz w ciąży to już lepiej za niskie niż za wysokie ciśnienie.


My z tż oboje końcówka 91. Czyli mój tż gówniarz wątkowy?

Teraz mamy po 24 lata z hakiem, jak wszystko pójdzie z planem to mając 26 lat będziemy mieć nasza parke, a trzecie to już po 30 a może i czwarte jak zdrowie i finanse pozwolą rozumiem tych co chcą jedna lub maks dwójkę, ale nam od początku się marzyła gromadka trochę większa, zwłaszcza, że zaczęliśmy szybko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

03.10.2015 żona

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka
esor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 11:15   #3696
krysztalek88
Zadomowienie
 
Avatar krysztalek88
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 907
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

Cytat:
Napisane przez zUa_tysica Pokaż wiadomość
Dzieńdoberki!
Mam jakiś dobry humor, a śluzu się ze mnie leje że masakra, i jeszcze jajnik nadal pobolewa Dziś znów nabijamy A w sobote mój TŻt ma urodzinki! Moja mama upiecze mu tort, a ja organizuje małe przyjęcie
Zaczęłam znowu robić testy owu, wczorajszy i wtorkowy negatywne Ale leje sieeeeee
Miłego dzionka Kochane!
Jak zwykły/niezwykły śluz może poprawić humor kobiecie! Hehe nic więcej nie trzeba do szczęścia
__________________
krysztalek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 11:15   #3697
esor
Mamusia Luty 2016
 
Avatar esor
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 122
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

Cytat:
Napisane przez krysztalek88 Pokaż wiadomość
Jak zwykły/niezwykły śluz może poprawić humor kobiecie! Hehe nic więcej nie trzeba do szczęścia


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

03.10.2015 żona

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka
esor jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-23, 11:17   #3698
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

Cytat:
Napisane przez esor Pokaż wiadomość
My z tż oboje końcówka 91. Czyli mój tż gówniarz wątkowy?

Teraz mamy po 24 lata z hakiem, jak wszystko pójdzie z planem to mając 26 lat będziemy mieć nasza parke, a trzecie to już po 30 a może i czwarte jak zdrowie i finanse pozwolą rozumiem tych co chcą jedna lub maks dwójkę, ale nam od początku się marzyła gromadka trochę większa, zwłaszcza, że zaczęliśmy szybko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj pewnie jest najmłodszym Tż na wątku
No to rzeczywiście marzy się wam nie mała gromadka My póki co planujemy jedno dziecko, a co będzie później- czas pokaże
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 11:41   #3699
krysztalek88
Zadomowienie
 
Avatar krysztalek88
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 907
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

Cytat:
Napisane przez zUa_tysica Pokaż wiadomość
My jesteśmy z TŻtem razem z 89', tylko ja z marca On z czerwca Pff co za dzieciak z Niego
My mamy fajnie, bo ja jestem z 3.10, a on z 13.10 między nami jest 6 lat różnicy i mężuś już lekko po 30 :P

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Cytat:
Napisane przez geosmina Pokaż wiadomość

Ja jestem rocznik 88 a tż staruszek 81, chyba najstarszy chłop tutaj 😜

Piszę z telefonu-pozdro szejset
No to piona Ja też 88, a mój prawie tak stary jak Twój 82
__________________
krysztalek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 11:52   #3700
Lidka99
Zadomowienie
 
Avatar Lidka99
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 623
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

Cytat:
Napisane przez geosmina Pokaż wiadomość
Ja całkiem spoko, mdłości minęły, mam dużo więcej energii, przed południem jedynie strasznie niskie ciśnienie i mam tendencje do zasłabnięć... Teraz już mi się zaczął półmetek 😀




Kurde zazdroszczę nabijania, ja libido mam śladowe, a tż się boi😏 ale oczywiście coś tam delikatnie świrujemy, po porodzie sobie odbiję sasasasa 😜


Ja jestem rocznik 88 a tż staruszek 81, chyba najstarszy chłop tutaj 😜

Piszę z telefonu-pozdro szejset
Cytat:
Napisane przez krysztalek88 Pokaż wiadomość
My mamy fajnie, bo ja jestem z 3.10, a on z 13.10 między nami jest 6 lat różnicy i mężuś już lekko po 30 :P

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------



No to piona Ja też 88, a mój prawie tak stary jak Twój 82
Ej ja też 88 mój tż kończy w przyszłym roku w kwietniu 30 i już powoli myślę nad prezentem impreza niespodzianka albo wyjazd na weekend też niespodzianka
Lidka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 11:55   #3701
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

Cytat:
Napisane przez Lidka99 Pokaż wiadomość
Ej ja też 88 mój tż kończy w przyszłym roku w kwietniu 30 i już powoli myślę nad prezentem impreza niespodzianka albo wyjazd na weekend też niespodzianka
u mnie impreza niespodzianka raczej odpada, podpytałam TŻ i nie chce imprezy więc chyba nie byłby zadowolony a ja zawsze chciałam urządzić komuś imprezę niespodziankę zdecyduję się chyba na zegarek, TŻ bardzo lubi, jakiś taki droższy i z grawerem ode mnie i dzidzi
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016


Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-23, 12:04   #3702
Lidka99
Zadomowienie
 
Avatar Lidka99
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 623
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
u mnie impreza niespodzianka raczej odpada, podpytałam TŻ i nie chce imprezy więc chyba nie byłby zadowolony a ja zawsze chciałam urządzić komuś imprezę niespodziankę zdecyduję się chyba na zegarek, TŻ bardzo lubi, jakiś taki droższy i z grawerem ode mnie i dzidzi
No więc u nas też tak średnio bo szwagier miał w zeszłym roku i mój tż stwierdził że on nie chce bo nie lubi tak jak nie lubi składania sobie życzeń przejazd jakimś fajnym samochodem też odpada bo jest mechanikiem i jeździ sobie za darmo więc raczej zostanie wyjazd bo mój zegarków nie lubi i ogólnie ciężko mu kupić prezent w niedzielę ma imieniny a ja jeszcze nic nie mam jakiś dziwny jest
Lidka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 12:13   #3703
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

Cytat:
Napisane przez Lidka99 Pokaż wiadomość
No więc u nas też tak średnio bo szwagier miał w zeszłym roku i mój tż stwierdził że on nie chce bo nie lubi tak jak nie lubi składania sobie życzeń przejazd jakimś fajnym samochodem też odpada bo jest mechanikiem i jeździ sobie za darmo więc raczej zostanie wyjazd bo mój zegarków nie lubi i ogólnie ciężko mu kupić prezent w niedzielę ma imieniny a ja jeszcze nic nie mam jakiś dziwny jest
aaach ciężko takiej osobie prezent zrobić np. mój tata - wszystko ma, nic nie potrzebuje, mamy się nie wykosztowywać na niego - wrrr i jak tu zrobić prezent

ja tam mogę od razu podać listę minimum 10 rzeczy które w danej chwili by mi sprawiły radochę

u mnie impreza niespodzianka odpada też ze względu na termin bo mogłoby się skończyć tak że największą niespodzianką wieczoru byłyby moje odchodzące wody przy krojeniu tortu
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016



Edytowane przez Fantasmagori
Czas edycji: 2016-06-23 o 12:15
Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 12:22   #3704
Lidka99
Zadomowienie
 
Avatar Lidka99
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 623
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
aaach ciężko takiej osobie prezent zrobić np. mój tata - wszystko ma, nic nie potrzebuje, mamy się nie wykosztowywać na niego - wrrr i jak tu zrobić prezent

ja tam mogę od razu podać listę minimum 10 rzeczy które w danej chwili by mi sprawiły radochę

u mnie impreza niespodzianka odpada też ze względu na termin bo mogłoby się skończyć tak że największą niespodzianką wieczoru byłyby moje odchodzące wody przy krojeniu tortu
No właśnie mam tak samo, w lipcu mam urodziny tydzień później imieniny i tż już wie co chce
Lidka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 12:52   #3705
cavagirl
Rozeznanie
 
Avatar cavagirl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 605
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

Cytat:
Napisane przez VelaLuca Pokaż wiadomość

Wczoraj natknęłam się na taki artykuł - mam ochotę go wydrukować i rozdawać każdej osobie, która tylko napomknie o powiększaniu się MOJEJ rodziny.

http://www.sosrodzice.pl/30-dzieci-wiesz-dlaczego/
Myślę o Tobie często! Co do innych, miejcie to gdzieś. Dużo sił i pozytywnego myślenia Ci życzę!!!!

Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
Dziewczyny... nie wiem już co my mamy robić ;( maz byl u urolog, okazało się ze faktycznie ma te żylaki, ale są tak małe i operacja raczej nic nie zmieni.. jak to mój mąż określił... jesteśmy w dupie

Nie mam już siły. Moja energia i pozytywne myślenie poszły..sobie
Kurde, ale jak to???? Tyle tylko ten urolog powiedział? Idźcie do jakiegoś innego, wiem że to wszystko łatwo się mówi, ale akurat ja nalatałam się swego czasu po lekarzach i wiem jakie to wszyscy jest męczące i dołujące, chociaż ja latałam w innym temacie. Życzę Wam duuuużo sił!!!

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
28.06 robię test, jest jeszcze światełko nadziei, że do urologa nie będzie potrzeby jechać Niestety nastawienie mojego męża drastycznie się zmieniło, boję się tej wizyty, boję się, że jeśli lekarz do niego nieodpowiednio podejdzie - zrazi się na dobre
Kciuki za test!

Cytat:
Napisane przez konefka_ Pokaż wiadomość
Mam do Was dziewczyny pytanie, bo niektóre chyba miały HSG. Jak przechodziłyście badanie? Czy jest tak strasznie jak opisują to w internecie? Jestem tak zestresowana, że szok
Fajnie, że się odezwałaś. Ja miałam sono-hsg ale to Ci raczej nie pomoże, bo wygląda to trochę inaczej. Generalnie są bardzo rożne opinie, progi bólu itd. więc lepiej się na nic nie nastawiać.
Cytat:
Napisane przez zUa_tysica Pokaż wiadomość
Uuuuu Cava Ja wczoraj nabijałam, nawet zasnęłam z zawartością haha, troche piwa z TZtem wypiliśmy z okazji meczu i ten no


Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Jestem już po pierwszej wizycie u gin i usłyszałam serduszko Wszystko jest ok na ten moment, następna wizyta 20 lipca
Cudownie!

Cytat:
Napisane przez zUa_tysica Pokaż wiadomość
Dzieńdoberki!

Mam jakiś dobry humor, a śluzu się ze mnie leje że masakra, i jeszcze jajnik nadal pobolewa Dziś znów nabijamy A w sobote mój TŻt ma urodzinki! Moja mama upiecze mu tort, a ja organizuje małe przyjęcie

Zaczęłam znowu robić testy owu, wczorajszy i wtorkowy negatywne Ale leje sieeeeee

Miłego dzionka Kochane!

Tak sobie pomyslałam, ze dopiero dostałyśmy @ a juz prawie owu, nieźle ten czas leci!
Wszystkiego najlepszego dla TŻta!

Ja dzisiaj jednak byłam u gina, bo musiałam wyjaśnić pewna kwestie z ubezpieczycielem, no to od razu poprosiłam o konsultację. Dostałam Ovitrelle-zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka, mam zrobić go jutro i juz zapomniałam czy mamy się przytulać dziś czy jutro, bo w sobotę i niedziele kazał na pewno. Czy któraś z Was brała taki zastrzyk?
cavagirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 13:31   #3706
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

Jak tak się chwalicie wiekiem, to i ja się wychylę i przejmę pałeczkę - jestem z maja 1993 , a TŻ z lutego 1988. Ale podobno wyglądam staro, nikt mi nie daje w tym momencie mniej, niż 28.
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 14:10   #3707
VelaLuca
Wtajemniczenie
 
Avatar VelaLuca
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2 418
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

Cytat:
Napisane przez cavagirl Pokaż wiadomość
Myślę o Tobie często! Co do innych, miejcie to gdzieś. Dużo sił i pozytywnego myślenia Ci życzę!!!!

Ja dzisiaj jednak byłam u gina, bo musiałam wyjaśnić pewna kwestie z ubezpieczycielem, no to od razu poprosiłam o konsultację. Dostałam Ovitrelle-zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka, mam zrobić go jutro i juz zapomniałam czy mamy się przytulać dziś czy jutro, bo w sobotę i niedziele kazał na pewno. Czy któraś z Was brała taki zastrzyk?
Cava dziękuję!!!
Co do zastrzyku ja nie bralam ale moja przyjaciółka jest już w drugiej ciąży po Ovitrelle Pęcherzyk ładnie jej po tym pękł i udało się - w pierwszej ciąży za 5 razem (5 cykli z Ovi), w drugą ciążę zaszła w 2 cyklu. Co do przytulania to nie pomogę ale dlaczego by nie codziennie? Tym bardziej jeśli jest ochota

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Maddd - ja od wczoraj myślę co Ci napisać, jak pocieszyć... Nie wymyśliłam nic mądrego, bo chyba nie ma takich słów które mogłyby Was w jakikolwiek sposób podnieść na duchu. Proszę Cię tylko nie poddawaj się! Nie teraz, kiedy tyle już zrobiliście i tak mocno walczycie!!!
__________________
Żona - 31 maja 2014
Mama - 9 czerwca 2017

Edytowane przez VelaLuca
Czas edycji: 2016-06-23 o 14:11
VelaLuca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 14:23   #3708
jelonekhihi
Zakorzenienie
 
Avatar jelonekhihi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 815
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

Cytat:
Napisane przez geosmina Pokaż wiadomość


Ja jestem rocznik 88 a tż staruszek 81, chyba najstarszy chłop tutaj 😜

Piszę z telefonu-pozdro szejset
No nie najstarszy, bo mój rocznik 80, a ja 86


Nie zrobiłam drugiej bety, bo nie miałam jak, ale nie żałuję, bo nie mam stresu, czy dobrze przyrasta. Do lekarza idę 28.06. Na razie czuję się dobrze, tylko jestem mega senna i mam leciutkie mdłości od czasu do czasu

SteveS trzymam kciuki, aby kreska zrobiła się ciemna
jelonekhihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 14:26   #3709
esor
Mamusia Luty 2016
 
Avatar esor
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 122
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

Cytat:
Napisane przez jelonekhihi Pokaż wiadomość
No nie najstarszy, bo mój rocznik 80, a ja 86


Nie zrobiłam drugiej bety, bo nie miałam jak, ale nie żałuję, bo nie mam stresu, czy dobrze przyrasta. Do lekarza idę 28.06. Na razie czuję się dobrze, tylko jestem mega senna i mam leciutkie mdłości od czasu do czasu

SteveS trzymam kciuki, aby kreska zrobiła się ciemna
To wszystko wskazuje na wczesna, rozwijającą się ciążę i super
Cytat:
Napisane przez BlackSanctum Pokaż wiadomość
Jak tak się chwalicie wiekiem, to i ja się wychylę i przejmę pałeczkę - jestem z maja 1993 , a TŻ z lutego 1988. Ale podobno wyglądam staro, nikt mi nie daje w tym momencie mniej, niż 28.
Hahhahahahahhahahahahhahs hahhahaahahhahaha ale mnie z tą paleczka rozbawilas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

03.10.2015 żona

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka
esor jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-23, 14:35   #3710
cavagirl
Rozeznanie
 
Avatar cavagirl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 605
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

Cytat:
Napisane przez VelaLuca Pokaż wiadomość
Cava dziękuję!!!
Co do zastrzyku ja nie bralam ale moja przyjaciółka jest już w drugiej ciąży po Ovitrelle Pęcherzyk ładnie jej po tym pękł i udało się - w pierwszej ciąży za 5 razem (5 cykli z Ovi), w drugą ciążę zaszła w 2 cyklu. Co do przytulania to nie pomogę ale dlaczego by nie codziennie? Tym bardziej jeśli jest ochota [COLOR="Silver"]

To może mi tez przyniesie szczęście, najwyżej zbankrutuję, bo tani ten zastrzyk nie jest + wizyty, no ale zobaczymy. Pan doktor kazał wyjechać na weekend i działać, no ale jutro TŻ ma egzamin wieczorem na uczelni, a w sobotę mecz także słabo Ale gdzieś nad wodę może śmigniemy z psinką.
A jak u Ciebie w pracy? Dajesz radę po tym wszystkim? Bo niedawno zaczęłaś przecież i byłaś zadowolona. A jak po czasie?
cavagirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 14:53   #3711
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

Cytat:
Napisane przez esor Pokaż wiadomość
To wszystko wskazuje na wczesna, rozwijającą się ciążę i super

Hahhahahahahhahahahahhahs hahhahaahahhahaha ale mnie z tą paleczka rozbawilas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co to za skojarzenia?
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016


Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 15:03   #3712
esor
Mamusia Luty 2016
 
Avatar esor
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 122
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Co to za skojarzenia?
😂😂😂😂😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

03.10.2015 żona

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka
esor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 15:10   #3713
zUa_tysica
Wtajemniczenie
 
Avatar zUa_tysica
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

Cytat:
Napisane przez krysztalek88 Pokaż wiadomość
Jak zwykły/niezwykły śluz może poprawić humor kobiecie! Hehe nic więcej nie trzeba do szczęścia
A żebyś wiedziała

Cava oby zastrzyk pomógł! My też w weekend bedziemy działac na hardcorze Mam nadzieję, że TŻt sie nie spije za bardzo w sobote A na wszelki wypadek, tak tylko asekuracyjnie, nadzieje się na Niego z rana, że niby urodzinowe nabijanie

No i dziś tez sobie ponabijamy, a co
zUa_tysica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 15:14   #3714
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

Głodnemu chleb na myśli.



__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016


Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 15:19   #3715
jelonekhihi
Zakorzenienie
 
Avatar jelonekhihi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 815
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

Esor chyba się płodne zbliżają, co? Ty wyrzuć te testy
jelonekhihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 15:26   #3716
esor
Mamusia Luty 2016
 
Avatar esor
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 122
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

Cytat:
Napisane przez jelonekhihi Pokaż wiadomość
Esor chyba się płodne zbliżają, co? Ty wyrzuć te testy
I do tego w końcu trochę śluzu od dzisiaj bo tak to susza, więc chyba faktycznie dziś 11 dc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Cytat:
Napisane przez zUa_tysica Pokaż wiadomość
A żebyś wiedziała

Cava oby zastrzyk pomógł! My też w weekend bedziemy działac na hardcorze Mam nadzieję, że TŻt sie nie spije za bardzo w sobote A na wszelki wypadek, tak tylko asekuracyjnie, nadzieje się na Niego z rana, że niby urodzinowe nabijanie

No i dziś tez sobie ponabijamy, a co


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

03.10.2015 żona

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka
esor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 15:32   #3717
plu
Rozeznanie
 
Avatar plu
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 686
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

Cytat:
Napisane przez zUa_tysica Pokaż wiadomość
Dzieńdoberki!
Mam jakiś dobry humor, a śluzu się ze mnie leje że masakra, i jeszcze jajnik nadal pobolewa Dziś znów nabijamy A w sobote mój TŻt ma urodzinki! Moja mama upiecze mu tort, a ja organizuje małe przyjęcie
Zaczęłam znowu robić testy owu, wczorajszy i wtorkowy negatywne Ale leje sieeeeee
Miłego dzionka Kochane!
trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
wiem wczoraj zaczęłam... 30 tydzień poród staje się coraz bardziej realny
ale wspaniale zanim się obejrzysz będzie po

Cytat:
Napisane przez esor Pokaż wiadomość
Quazsew moje dziecko jest takie kochane, grzeczne, od urodzenia przesypia noce. Tylko czasem budzi się o 6, a czasem o 10 i to jest denerwujące, ale zasypia zawsze 20:30-21 😊 w rodzinie same bliźniaki i może też przez to tak mamy... tzn tak serio to jakby życie było idealne i można by było sobie tak wybierać, to bym chciała zobaczyć ll kreseczki w styczniu/lutym, ale ze wszyscy wiemy tutaj, że to nie takie hop siup to wolę te 2 mies wcześniej zacząć CHYBA, że lekarz zabroni.
Fajnie że nie zwlekacie z drugim dzieckiem u mnie są duże różnice wiekowe między moim rodzeństwem i zawsze nad tym ubolewałam. Dopiero teraz, kiedy wszyscy jesteśmy dorośli to ta różnica nie utrudnia nam nawiązywania pozytywnych relacji. A kiedy byliśmy dziećmi różnie z tym bywało... Chyba najgorszy był moment kiedy mój straszy brat wkroczył w etap zbuntowanego nastolatka (16-17lat), ja byłam w tedy dopiero w podstawówce (11 lat), a młody brat ledwie od ziemi odrósł (3lata) i kompletnie się nie integrowaliśmy ze sobą
Cytat:
Napisane przez zUa_tysica Pokaż wiadomość
My jesteśmy z TŻtem razem z 89', tylko ja z marca On z czerwca Pff co za dzieciak z Niego
marzec 89

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
ja tam mogę od razu podać listę minimum 10 rzeczy które w danej chwili by mi sprawiły radochę
haha mam tak samo! Najśmieszniej że mój TŻ regularnie słyszy jak recytuje mu całą listę wymarzonych prezentów (tak na wszelki wypadek), a jak przyjdzie do moich urodzin, lub innej okazji to się okazuje że nic nie zapamiętał
plu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 15:32   #3718
Qazsew
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 027
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Głodnemu chleb na myśli.



To samo pomyslalam:hahaha :
Qazsew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 15:39   #3719
esor
Mamusia Luty 2016
 
Avatar esor
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 122
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

A no właśnie Fanta, bo nie skomentowałam - 30 tc jaaaaa to już tak blisko. Teraz Ci się pewnie wydaje, że odliczasz dni, ale prawdziwe odliczanie się zacznie tak 36-38 tydzień jak będziesz wiedziała, że budząc się danego dnia, możesz zasypiac już w szpitalu z dzieciatkiem choć oczywiście życzę Ci narodzin w 40 tygodniu. Nie za późno, ale też nie wcześniej, niech córcia nabierze sił.

Cytat:
Napisane przez plu Pokaż wiadomość
Fajnie że nie zwlekacie z drugim dzieckiem u mnie są duże różnice wiekowe między moim rodzeństwem i zawsze nad tym ubolewałam. Dopiero teraz, kiedy wszyscy jesteśmy dorośli to ta różnica nie utrudnia nam nawiązywania pozytywnych relacji. A kiedy byliśmy dziećmi różnie z tym bywało... Chyba najgorszy był moment kiedy mój straszy brat wkroczył w etap zbuntowanego nastolatka (16-17lat), ja byłam w tedy dopiero w podstawówce (11 lat), a młody brat ledwie od ziemi odrósł (3lata) i kompletnie się nie integrowaliśmy ze sobą

haha mam tak samo! Najśmieszniej że mój TŻ regularnie słyszy jak recytuje mu całą listę wymarzonych prezentów (tak na wszelki wypadek), a jak przyjdzie do moich urodzin, lub innej okazji to się okazuje że nic nie zapamiętał
Dokładnie. Ja to z moją 1.5 roku młodsza siostra miałam etap "kosy" to co dopiero jakby było 5 lat różnicy... Zresztą na serio, czuje w sobie takie ogromne pokłady miłości, że ich spokojnie jeszcze wystarczy na drugiego bąbla

Haha dobry ten Twój tż

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

03.10.2015 żona

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka
esor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 15:41   #3720
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

Cytat:
Napisane przez esor Pokaż wiadomość
A no właśnie Fanta, bo nie skomentowałam - 30 tc jaaaaa to już tak blisko. Teraz Ci się pewnie wydaje, że odliczasz dni, ale prawdziwe odliczanie się zacznie tak 36-38 tydzień jak będziesz wiedziała, że budząc się danego dnia, możesz zasypiac już w szpitalu z dzieciatkiem choć oczywiście życzę Ci narodzin w 40 tygodniu. Nie za późno, ale też nie wcześniej, niech córcia nabierze sił.
to brzmi nieprawdopodobnie, aż nie mogę uwierzyć ze niedługo to będzie fakt
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016


Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-14 13:16:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:02.