Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2 - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-01-13, 19:24   #661
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Coś z tą zgaga i pozycja chyba jest na rzeczy.... Syn był ułożony głową w dół chyba od połowy ciąży. Zgaga nie do wytrzymania. Teraz nie mam, młoda ciągle poprzecznie albo dupa na dole. ..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zgagi nie mam. Mała ułożona główką do dołu od badań prenatalnych.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2020-01-13 o 19:26
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-13, 19:54   #662
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Nieźle... Ja wydałam na razie około 300zl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja jeszcze nic nie wydałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Cytat:
Napisane przez sugar cube Pokaż wiadomość
Bylam dzis u swojej lekarki, uspokoila mnie, ze nie jest tak zle.
Mowila, ze dla niej szyjka jest ok i generalnie trzeba kontrolowac sytuacje z tym lozyskiem, ale nie jest zle.

Mlody duzy, dzis 26+4 i 985g.
I ja na wadze tez sporo, jakies 7kg na plusie. W poprzedniej ciazy mialam w calej ciazy 10kg... Załącznik 7703899

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
Super że jest ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Coś z tą zgaga i pozycja chyba jest na rzeczy.... Syn był ułożony głową w dół chyba od połowy ciąży. Zgaga nie do wytrzymania. Teraz nie mam, młoda ciągle poprzecznie albo dupa na dole. ..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No chyba coś z tą zgaga jest bo od paru dni czuję a dziś się okazało że młoda jest głową w dół.
Chyba możecie dopisać u mnie ze będzie dziewczynka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-13, 20:06   #663
Haneczka1122334445
Zadomowienie
 
Avatar Haneczka1122334445
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 530
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez sugar cube Pokaż wiadomość
Bylam dzis u swojej lekarki, uspokoila mnie, ze nie jest tak zle.
Mowila, ze dla niej szyjka jest ok i generalnie trzeba kontrolowac sytuacje z tym lozyskiem, ale nie jest zle.

Mlody duzy, dzis 26+4 i 985g.
I ja na wadze tez sporo, jakies 7kg na plusie. W poprzedniej ciazy mialam w calej ciazy 10kg... Załącznik 7703899

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
Supcio że masz dobre wieści i zdjęcie jest cudowne
Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Sugar cudnie
Jezu dziewczyny od wczoraj moje dziecko sprawia mi straszny ból. Kopie i odbija się od pęcherza i szyjki z taką siłą, że aż mam świeczki w oczach. Mam nadzieję, że to nie będzie miało wpływu na szyjke ale aż mi się nogi automatycznie zaciskają, jakby miała ta noga wyjść zaraz poza szyjke

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój to jakiegoś szaleja czasami dostaje. Boję się co będzie potem bo teraz jak zasadzi kopa w wątrobę to mi się słabo robi. Albo czasami robi fikołki albo się przeciąga bo z dwóch stron brzucha go czuję. Do tego wieczna zgaga. Ja chcę kwiecień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Haneczka1122334445 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-13, 20:56   #664
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Ania20bn chyba powinnyśmy zacząć robic tą wyprawke a przynajmniej miec spakowaną torbę dla siebie.
Ja mam cichą nadzieję, ze w srode jak bwde w miescie to coś kupię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-13, 21:40   #665
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Hej
Cytat:
Napisane przez Haneczka1122334445 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za podpowiedzi. Jutro ją odeślę Mi się te podobały ale nie przemawiają do mnie napy na plecach
Zrobiłam podsumowanie ile wydałam do tej pory na wyprawkę i wyszło mi 6100zł. Chyba nie pokaże tego małżowi bo zawału dostanie. A jeszcze muszę zrobić małe apteczne zamówienie w marcu i planowaliśmy wyremontować nasz pokój u moich rodziców. Będziemy jeść ziemniaki z chlebem chyba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To już pokaźna suma, u nas jakieś 100zł teraz znalazłam materace w promocji i zastanawiam się który wybrać. W końcu odhaczę coś większego
Cytat:
Napisane przez moonara Pokaż wiadomość
Byłam dziś w Lidlu i kupiłam 2x body, skarpetki i spodenki dla siebie wzięłam biustonosz do karmienia zakupy udane
To znaczy, że zaczęłam coś kompletować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja dzisiaj kupiłam skarpetki i jedne body. Także też coś ruszyło
Cytat:
Napisane przez sugar cube Pokaż wiadomość
Bylam dzis u swojej lekarki, uspokoila mnie, ze nie jest tak zle.
Mowila, ze dla niej szyjka jest ok i generalnie trzeba kontrolowac sytuacje z tym lozyskiem, ale nie jest zle.

Mlody duzy, dzis 26+4 i 985g.
I ja na wadze tez sporo, jakies 7kg na plusie. W poprzedniej ciazy mialam w calej ciazy 10kg... Załącznik 7703899

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
Gratuluję, kawał chłopa z niego!
Cytat:
Napisane przez olaag012 Pokaż wiadomość
Dobre wieści malutki jaki ma śliczny nosek i jaki duży już ️ my się jutro wazymy, będzie 25+7..
Jak tam Wasze maluchy w brzuchach, mój ostatnio coś spokojny i oczywiście już ja jestem niespokojna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też mam wrażenie, że się rozleniwił. Czuję jak się wypycha, ale już nie widzę falującego brzucha. Na szczęście niedługo wizyta


Zaczynamy oglądać z mężem wyprawkę dla noworodka, coś się serio dzieje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-13, 23:02   #666
Beti2016
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 915
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Sugar cieszę się dobre wieści.

Młody w brzuchu szaleje. U mnie czasami jest masakra nie wiem co on tam wyrabia a jeszcze niedawno się martwiła że nie czuje ruchów .
Ja kupiłam tylko 2 koszule dla mnie po 32 zł. I w koszyku mam już kokon i poduszkę do karmienia może jutro kliknę już więc coś ruszy w temacie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beti2016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-14, 07:17   #667
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cześć dziewczyny!
Ja wczoraj od 12 do 20 chodziłam Smyk-najwiekszy w Polsce ,normalnie idzie się zgubić,więcej ubrań dla dziewczynek mają
Komplety body 3-25 zł i jakieś inne dorwałam. Wózek kupiony 2w1 bebbetto ostatni wzięłam. I teraz pytanie mogę fotelik ten kubełkowy kupić używany ? Bo ceny fotelika były od 800 w górę trochę drogo.
I łóżeczko z Smyka biorę mam nadzieję , że będzie kolor. Pani wzięła namiary na mnie i zapyta producenta czy one będą . Miała stary katalog. Łóżeczko 140na 70 cm chciałam większe i materac gryka kokos biorę .
HubiWorld paczka idzie idzie dostałam rabat z czego się cieszę
Smyk- chmurka lampka nie było;( chciałam ta lampkę miękka taką ,ale to takie jakieś mini i drogie.. w OBI lampki 180 zł a wyglądały jak za 15 zł...
IKEA-komplet pojemniczków kupiony i jakieś â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠k i inne
Koniec końców 2500 wydane .


Co do koszul ja u Nas na rynku kupuje ,koleżanka handluje stanikami przywiezie mi do karmienia różne .

Edytowane przez EwkaP
Czas edycji: 2020-01-14 o 07:18
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-14, 07:35   #668
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Nie zgadzam się z wami z tą zgagą. Mój mały wysoko nie kopie a ja i tak czuję się jak smok wawelski .
Chyba to moje narzekanie doszło do łobuza, bo teraz leży w takiego banana i ruchy są przyjemne a nie brutalne.
Oo Ewka ty też zaszalałaś. Dziewczyny nie ma się co łudzić, każda z nas trochę wyda. Haneczka u mnie w przeliczeniu za wszystko to samo, przy czym teść ci robi kilka rzeczy więc mnie to trochę więcej skubnie.
Moi rodzice jako, że pierwszy raz zostaną dziadkami bardzo mnie zaskoczyli kupili nam nianie z monitorem i dali na wózek spore odciążenie. A siostra kupuje mate edukacyjną. Aż miło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-14, 07:37   #669
olaag012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Ja wczoraj od 12 do 20 chodziłam Smyk-najwiekszy w Polsce ,normalnie idzie się zgubić,więcej ubrań dla dziewczynek mają
Komplety body 3-25 zł i jakieś inne dorwałam. Wózek kupiony 2w1 bebbetto ostatni wzięłam. I teraz pytanie mogę fotelik ten kubełkowy kupić używany ? Bo ceny fotelika były od 800 w górę trochę drogo.
I łóżeczko z Smyka biorę mam nadzieję , że będzie kolor. Pani wzięła namiary na mnie i zapyta producenta czy one będą . Miała stary katalog. Łóżeczko 140na 70 cm chciałam większe i materac gryka kokos biorę .
HubiWorld paczka idzie idzie dostałam rabat z czego się cieszę
Smyk- chmurka lampka nie było;( chciałam ta lampkę miękka taką ,ale to takie jakieś mini i drogie.. w OBI lampki 180 zł a wyglądały jak za 15 zł...
IKEA-komplet pojemniczków kupiony i jakieś â�â�â�â�â�â�â�ki inne
Koniec końców 2500 wydane .


Co do koszul ja u Nas na rynku kupuje ,koleżanka handluje stanikami przywiezie mi do karmienia różne .
Ewka jaki bierzesz bebetto? A lampki chmurki widziałam bodajże w Ikei? Ale może poszukaj na allegro, tego teraz od groma jest..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olaag012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-14, 08:03   #670
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Nie kupiłabym używanego fotelika, chyba że od kogoś znajomego i miałabym pewność że jest ok. Od obcego nigdy nie wiadomo czy nie brał udziału w kolizji, a fotelik też ma swoją datę ważności, wytrzymałości materiałów itp. Na bezpieczeństwie nie ma sensu oszczędzać.
Przeglądałam używane ubranka po córce i gołym okiem widać że np. body ze smyka w słabym stanie, materiał skulkowany, szwy przekrzywione i w ogóle dużo bardziej "zmęczone życiem", niż z H&M, które wygladają prawie jak nowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-14, 08:38   #671
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

W Ikea były tylko na wystawię mieli,ale zapakowanych nie było. U mnie jest dużo sklepów z lampami poszukam ,a napewno do IKEA wpadnę jeżeli będzie łóżeczko do odebrania to i tak muszę tam jechać. Bebetto Luca mi zależało na dużych kołach . Ale wydać 800 zł (napewno są tańsze,ale chcę stacjonarne sklepy)na fotelik kubełkowy który użyje z 2 razy . Bo tak naprawdę ,tylko wyjście z szpitala i tyle . My nigdzie w odwiedziny nie będziemy jeździć przez te pierwsze miesiące to napewno . Muszę z mężem to obagadać. Wiem atesty muszą mieć,a czy uczestniczył w wypadku liczę , że mój strażak z 30 letnim doświadczeniem mi oceni , że się zna
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-14, 08:41   #672
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Hej.

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Moi rodzice jako, że pierwszy raz zostaną dziadkami bardzo mnie zaskoczyli kupili nam nianie z monitorem i dali na wózek spore odciążenie. A siostra kupuje mate edukacyjną. Aż miło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O super! U nas też pierwszy wnuk z dwóch stron i o ile moi rodzice oszaleli, tata już snuje plany, mama co chwilę wyszukuje ubrania na ciuchu (oczywiście dla mnie, bo dla małego jest według niej za wcześnie &#129320 i zapowiedzieli, że kupią wózek (duże odciążenie dla nas), tak dla rodziców mojego męża temat naszego dziecka nie istnieje. Jak mąż poprosił swojego tatę,żeby zrobił łóżeczko (pracuje w drewnie) to teściowa go wyśmiała. Trochę przykro

Mam pytanie jeszcze do tych zestawów 3w1, np. w bobowózki do wózka można dobrać fotelik maxi Cosi, cybexa czy avi(coś tam). Czy to ma sens po wcześniejszej konsultacji odnośnie samego fotelika w 8*? Czy nie świrować i kupić normalnie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-14, 08:45   #673
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
W Ikea były tylko na wystawię mieli,ale zapakowanych nie było. U mnie jest dużo sklepów z lampami poszukam ,a napewno do IKEA wpadnę jeżeli będzie łóżeczko do odebrania to i tak muszę tam jechać. Bebetto Luca mi zależało na dużych kołach . Ale wydać 800 zł (napewno są tańsze,ale chcę stacjonarne sklepy)na fotelik kubełkowy który użyje z 2 razy . Bo tak naprawdę ,tylko wyjście z szpitala i tyle . My nigdzie w odwiedziny nie będziemy jeździć przez te pierwsze miesiące to napewno . Muszę z mężem to obagadać. Wiem atesty muszą mieć,a czy uczestniczył w wypadku liczę , że mój strażak z 30 letnim doświadczeniem mi oceni , że się zna
A wizyty u lekarza, szczepienia, zakupy? Tego pierwszego fotelika zwykle używa się do 12-15 miesięcy, więc nie aż tak krótko? Uszkodzeń może nie być widać gołym okiem, a materiał może być już nadwyrężony i nie wytrzymać siły kolejnej kolizji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Cytat:
Napisane przez _Loooola_ Pokaż wiadomość
Hej.


O super! U nas też pierwszy wnuk z dwóch stron i o ile moi rodzice oszaleli, tata już snuje plany, mama co chwilę wyszukuje ubrania na ciuchu (oczywiście dla mnie, bo dla małego jest według niej za wcześnie &#129320 i zapowiedzieli, że kupią wózek (duże odciążenie dla nas), tak dla rodziców mojego męża temat naszego dziecka nie istnieje. Jak mąż poprosił swojego tatę,żeby zrobił łóżeczko (pracuje w drewnie) to teściowa go wyśmiała. Trochę przykro

Mam pytanie jeszcze do tych zestawów 3w1, np. w bobowózki do wózka można dobrać fotelik maxi Cosi, cybexa czy avi(coś tam). Czy to ma sens po wcześniejszej konsultacji odnośnie samego fotelika w 8*? Czy nie świrować i kupić normalnie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A normalnie tzn. jak?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-14, 08:46   #674
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
W Ikea były tylko na wystawię mieli,ale zapakowanych nie było. U mnie jest dużo sklepów z lampami poszukam ,a napewno do IKEA wpadnę jeżeli będzie łóżeczko do odebrania to i tak muszę tam jechać. Bebetto Luca mi zależało na dużych kołach . Ale wydać 800 zł (napewno są tańsze,ale chcę stacjonarne sklepy)na fotelik kubełkowy który użyje z 2 razy . Bo tak naprawdę ,tylko wyjście z szpitala i tyle . My nigdzie w odwiedziny nie będziemy jeździć przez te pierwsze miesiące to napewno . Muszę z mężem to obagadać. Wiem atesty muszą mieć,a czy uczestniczył w wypadku liczę , że mój strażak z 30 letnim doświadczeniem mi oceni , że się zna
No chyba ciężko będzie komukolwiek ocenić czy jest powypadkowy, chyba że plastik będzie pęknięty czy uszczerbiony. Ja się dobrze na tym nie znam, ale z tego co kojarzę to dość dobre foteliki z maxi cosi montowane na pasy można już dostać za 400-500zł (proszę o poprawienie jeśli się mylę)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Juliette88 Pokaż wiadomość
A normalnie tzn. jak?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W 8*

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez _Loooola_
Czas edycji: 2020-01-14 o 08:54
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-14, 08:53   #675
sugar cube
Rozeznanie
 
Avatar sugar cube
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 716
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Ten fotelik-nosidelko warto uzywac jak najdluzej, poki dziecko sie miesci. To duzo bezpieczniejsza pozycja dla malucha w razie wypadku. Ja kupowalam wlasnie maxi cosi citi za ok 400zl, wiec to nie jest az tak duzy koszt. A mozna dokupic adaptery i wpiac w stelaz wozka.

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
__________________

sugar cube jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-14, 09:10   #676
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Dziewczyny fajne ceny w stosunku do wczoraj zrobil smyk. Zajrzyjcie. Tylko wejdzcie w zakladke ogolną a nie tylko w promocje - 70%. W razie czego zwrot w sklepie stacjonarnym. I widze ze czasem ceny przecenione są w koszyku jeszcze nizsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-14, 09:16   #677
moonara
Zadomowienie
 
Avatar moonara
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 520
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Właśnie wróciłam z krzywej. Nie było aż tak źle w ogóle mnie nie zmuliło, praktycznie nie czułam, że coś piłam. Mam nadzieję, że wyniki wyjdą dobre bo mimo wszystko nie chciałabym tego powtarzać 🤪

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Blog
moonara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-14, 09:17   #678
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez _Loooola_ Pokaż wiadomość
W 8*

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moim zdaniem najlepiej kupić tam gdzie sprzedawca fachowo zamocuje fotelik w aucie. Oczywiście pod warunkiem że ma się taki sklep na podorędziu. Odpowiedni montaż to połowa sukcesu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-14, 09:18   #679
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Ja też bym nie kupiła używanego fotelika. Za poważna sprawa,żeby ryzykować.

My też już sporo wydaliśmy, pomimo,że dużo mam po pierwszej córce. 1250zł poszło na ubranka, aptekę, laktator,kołyskę. Mamy też fotel uszatka z ikei od teściowej także nie musieliśmy kupować. Wczoraj kupiłam szafę do sypialni, komodę do przedpokoju,półkę na ścianę żeby pomieścić nowe rzeczy dziecka i kolejne 1200zł poszło w siną dal. Jeszcze muszę kupić kokon, kołderkę, kocyk, staniki do karmienia. Wózka na razie nie kupuję, muszę się najpierw pozbyć starego. A wydałam jeszcze przecież na koszule do karmienia ok. 300zł.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-14, 09:24   #680
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Jak w 8* doradza dopasują to nie wiedzie powodu żeby się wzbraniać przed kupieniem tego samego fotelika w zestawie 3w 1 w innym sklepie. Toż to będzie ten sam fotelik.

Dla zainteresowanych podobno avionaut ma na stronie bazę fotelików i można sprawdzić czy dany egzemplarz nie brał udziału w wypadku ( podczas kolizji jesli oczywiście jest wzywana policja mają oni obowiązek sprawdzić, spisać dane z fotelika jeśli byl w aucie).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-14, 09:28   #681
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

https://robik.radom.pl


Zna ktoś zamawiał coś ? Ceny chyba dobre .
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-14, 09:31   #682
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez _Loooola_ Pokaż wiadomość
Hej.


O super! U nas też pierwszy wnuk z dwóch stron i o ile moi rodzice oszaleli, tata już snuje plany, mama co chwilę wyszukuje ubrania na ciuchu (oczywiście dla mnie, bo dla małego jest według niej za wcześnie &#129320 i zapowiedzieli, że kupią wózek (duże odciążenie dla nas), tak dla rodziców mojego męża temat naszego dziecka nie istnieje. Jak mąż poprosił swojego tatę,żeby zrobił łóżeczko (pracuje w drewnie) to teściowa go wyśmiała. Trochę przykro

Mam pytanie jeszcze do tych zestawów 3w1, np. w bobowózki do wózka można dobrać fotelik maxi Cosi, cybexa czy avi(coś tam). Czy to ma sens po wcześniejszej konsultacji odnośnie samego fotelika w 8*? Czy nie świrować i kupić normalnie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas podobnie, od męża to jakby wgl to problem był. Ale do wymądrzania pierwsi
Co do fotelika, czasem są zestawy 3w1 z dobrym fotelikiem. Na pewno nie zdecydowałabym się na używany bo na bezpieczeństwie się nie oszczędza co jak co. Do lekarza też wyjechać trzeba nieraz dalej. A tak jak Sugar napisała, są dobre foteliki i za 300 zł .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-14, 09:32   #683
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Wyszłam z Lidla, połowy tego co chciałam już nie było, ale wczoraj kompletnie nie miałam dnia na wyjazd. Spróbuję jeszcze w drugim, może coś znajdę. Skarpetki chociaż mam bo nie miałam ani jednej pary

Polecała kiedyś pieluchy z Lidla. Teraz podeszła rozeznać się co po ile i teraz to jest zupełnie inna firma, - Lupilu. Ja kupowałam takie granatowe tou... coś tam. Więc nie mam pojęcia jakie są te Lupilu. Ale cenowo nieźle bo 10zł za 24szt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-14, 09:35   #684
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Nie no ja mam koło domu przychodnie spacerkiem 15 minut . Później o tym pomyśle . Puki co budżet się uszupla ,a do kupienia sporo . I remont pokoju drzwi muszę kupić, postawić ścianę, ocieplić . Mąż wydał na naprawę lawety teraz 5 tys to jego pojazd do pracy ,ale poszło po kieszeni


W smyku mam tą kartę na punkty może z punkt kupię fotelik . Narazie cieszę się , że jest wózek .

Edytowane przez EwkaP
Czas edycji: 2020-01-14 o 09:37
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-14, 09:43   #685
olaag012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
Wyszłam z Lidla, połowy tego co chciałam już nie było, ale wczoraj kompletnie nie miałam dnia na wyjazd. Spróbuję jeszcze w drugim, może coś znajdę. Skarpetki chociaż mam bo nie miałam ani jednej pary

Polecała kiedyś pieluchy z Lidla. Teraz podeszła rozeznać się co po ile i teraz to jest zupełnie inna firma, - Lupilu. Ja kupowałam takie granatowe tou... coś tam. Więc nie mam pojęcia jakie są te Lupilu. Ale cenowo nieźle bo 10zł za 24szt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja z tego co czytałam opinie to ta stara wersja lidlowych pieluch była w porządku natomiast to lupilu to już niby porażka 🤣

Byłam u gina, mały królewicz waży 975g, mamy 25+7. Dostałam skierowanie do diabetologa bo wyniki po 2h od glukozy 166

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olaag012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-14, 09:45   #686
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez olaag012 Pokaż wiadomość
Ja z tego co czytałam opinie to ta stara wersja lidlowych pieluch była w porządku natomiast to lupilu to już niby porażka 🤣

Byłam u gina, mały królewicz waży 975g, mamy 25+7. Dostałam skierowanie do diabetologa bo wyniki po 2h od glukozy 166

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Prawie 1kg, to kawał poważnego człowieka ciekawe jak nasz maluch

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-14, 09:48   #687
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasia1221 Pokaż wiadomość
Jedo tamel

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo jedo pada? A wydawało się że ta firma będzie zawsze..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-14, 09:52   #688
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
Wyszłam z Lidla, połowy tego co chciałam już nie było, ale wczoraj kompletnie nie miałam dnia na wyjazd. Spróbuję jeszcze w drugim, może coś znajdę. Skarpetki chociaż mam bo nie miałam ani jednej pary

Polecała kiedyś pieluchy z Lidla. Teraz podeszła rozeznać się co po ile i teraz to jest zupełnie inna firma, - Lupilu. Ja kupowałam takie granatowe tou... coś tam. Więc nie mam pojęcia jakie są te Lupilu. Ale cenowo nieźle bo 10zł za 24szt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To są chyba te same tylko zmieniona nazwa. Jak się nie myle jak synek był mały to raz kupiłam te poprzednie i wtedy było zmiana nazwy. Ja kupuję teraz tylko z Lidla ale pieluchomajtki. Lubię je. Ale te z opakowaniem gdzie jest niebieski kolor. Raz kupiłam te niby premium jakieś ze złotym i białym i dla mnie były beznadziejne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Olaag witaj w gronie słodkich mam ja jesten na etapie ustalania dawki insuliny na noc. Niby codziennie lepiej ale do ideału daleko... Już tydzień dzień w dzień zwiększam dawkę aż się boje jak to się skończy. Dieta nie pomaga. Tzn na czczo bo po posiłkach zawsze super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-14, 09:53   #689
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez sugar cube Pokaż wiadomość
Bylam dzis u swojej lekarki, uspokoila mnie, ze nie jest tak zle.
Mowila, ze dla niej szyjka jest ok i generalnie trzeba kontrolowac sytuacje z tym lozyskiem, ale nie jest zle.

Mlody duzy, dzis 26+4 i 985g.
I ja na wadze tez sporo, jakies 7kg na plusie. W poprzedniej ciazy mialam w calej ciazy 10kg... Załącznik 7703899

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
Cudownie że nie jest źle właśnie się zastanawiałam co u Ciebie, fajne takie dobre wieści

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-14, 09:57   #690
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez olajadetektyw Pokaż wiadomość
Ania20bn chyba powinnyśmy zacząć robic tą wyprawke a przynajmniej miec spakowaną torbę dla siebie.
Ja mam cichą nadzieję, ze w srode jak bwde w miescie to coś kupię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja ubranek mam full tylko trzeba je posortowac poprac i poprasowac a do tego muszę mieć przygotowane miejsce co dopiero jestem w trakcie oprozniania szafek. Jak już będzie przygotowane to zastanawiam się kiedy ubranka szykować bo jakby się zdazyl wcześniejszy poród a z drugiej strony jak będą leżeć 2 miesiące to znowu trzeba bedzie je prac.
Największy problem mam z wózkiem bo chce kupić używana gondole a ciezko kupić coś sensownego. I czy jak się kupuje używana gondole czy łóżeczko dostawne to materac dobrze by było mieć nowy. A nie wiem czy można oddzielnie kupić takie małe materace.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Ja wczoraj od 12 do 20 chodziłam Smyk-najwiekszy w Polsce ,normalnie idzie się zgubić,więcej ubrań dla dziewczynek mają
Komplety body 3-25 zł i jakieś inne dorwałam. Wózek kupiony 2w1 bebbetto ostatni wzięłam. I teraz pytanie mogę fotelik ten kubełkowy kupić używany ? Bo ceny fotelika były od 800 w górę trochę drogo.
I łóżeczko z Smyka biorę mam nadzieję , że będzie kolor. Pani wzięła namiary na mnie i zapyta producenta czy one będą . Miała stary katalog. Łóżeczko 140na 70 cm chciałam większe i materac gryka kokos biorę .
HubiWorld paczka idzie idzie dostałam rabat z czego się cieszę
Smyk- chmurka lampka nie było;( chciałam ta lampkę miękka taką ,ale to takie jakieś mini i drogie.. w OBI lampki 180 zł a wyglądały jak za 15 zł...
IKEA-komplet pojemniczków kupiony i jakieś â�â�â�â�â�â�â�ki inne
Koniec końców 2500 wydane .


Co do koszul ja u Nas na rynku kupuje ,koleżanka handluje stanikami przywiezie mi do karmienia różne .
Co do fotelika to ja jestem zeswirowana na tym punkcie i ja bym używanego nie kupiła bo nigdy nie wiesz czy faktycznie nie bral udziału w jakiejś stluczce czy wypadku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-08 08:49:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:05.