Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2 - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-02-06, 11:24   #1531
buli_szufla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 398
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Ja tez mam zawsze twardy brzuch jak sie przekrecam lub wstaje do toalety. Ale zawsze myslalam ze to maly sie tak ustawia i wypina, bo po lezeniu zmienia pozycje 🤔 czasem na kilkadziesiat sekund mam twarda cala polowe brzucha albo dolna albo z boku, ale tez myslalam ze to wypinanie sie. A moze to jednak te skurcze juz??? 🤔🤔🤔
buli_szufla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-06, 13:36   #1532
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Hej powoli wracamy do żywych. Miałam dzisiaj egzamin specjalistyczny, niedługo bronię ten z nauczania podyplomowego, certyfikat z języka odpuszczam maluch spokojny, na egzaminie trochę mu się chyba nie podobało, bo wyginał się jak szalony nikt mi nie uwierzył, że rodzę za 11tygodni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-06, 13:54   #1533
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Kupiłam ten magnez +b6 forte , bo lekarz nie określił jako hehe . Promocja na niego była. U mnie twardnieje się wypina i straszny ciągnący ból po lewej stronie . Defintywnie są to te skórcze , pomaga mi ten oddech z zajęć .
Macie może tą poduszkę poporodową? Zastanawiam się czy kupić. Bo jak siadam to dosłownie boli mnie krocze ,jakbym na kamieniach siedziała czy coś.


Ktg od 38 tyg ,ale nic mi nie zapisał .

Mój mąż przeżywa teraz remont , że nie zdążymy ,ekipa wchodzi dopiero pod koniec lutego . Ja to mega luz mam jakiś ..


Wczoraj akcja pralka byłam . Pachniało w domu ,małym dzieckiem (określenie brata ) Bałam się , że te pieluchy tetrowe kolorowe puszczą kolor ,ale dało radę . Wszystko piorę rożek,otulacz. Teściowa mnie zrypała za to , że piorę kołdrę i poduszki . Mogłam tylko przewietrzyć ..
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-06, 14:06   #1534
dorota8500
Zadomowienie
 
Avatar dorota8500
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 990
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
Kupiłam ten magnez +b6 forte , bo lekarz nie określił jako hehe . Promocja na niego była. U mnie twardnieje się wypina i straszny ciągnący ból po lewej stronie . Defintywnie są to te skórcze , pomaga mi ten oddech z zajęć .
Macie może tą poduszkę poporodową? Zastanawiam się czy kupić. Bo jak siadam to dosłownie boli mnie krocze ,jakbym na kamieniach siedziała czy coś.


Ktg od 38 tyg ,ale nic mi nie zapisał .

Mój mąż przeżywa teraz remont , że nie zdążymy ,ekipa wchodzi dopiero pod koniec lutego . Ja to mega luz mam jakiś ..


Wczoraj akcja pralka byłam . Pachniało w domu ,małym dzieckiem (określenie brata ) Bałam się , że te pieluchy tetrowe kolorowe puszczą kolor ,ale dało radę . Wszystko piorę rożek,otulacz. Teściowa mnie zrypała za to , że piorę kołdrę i poduszki . Mogłam tylko przewietrzyć ..
W 40 czy 60 stopniach? Mam dylemat i chyba będę prac na raty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorota8500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-06, 14:18   #1535
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez dorota8500 Pokaż wiadomość
W 40 czy 60 stopniach? Mam dylemat i chyba będę prac na raty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jestem ktok blizej zrobienia prania. Wybrałam plyny na allegro, są w koszyku. Tzn wybralam wstepniw 2 zestawy i nie wiem który wybrac.. Tż powiem to wybierze. Wrzucilam tez suszarki na pranie ale tez 2

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-06, 14:26   #1536
dorota8500
Zadomowienie
 
Avatar dorota8500
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 990
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez olajadetektyw Pokaż wiadomość
Ja jestem ktok blizej zrobienia prania. Wybrałam plyny na allegro, są w koszyku. Tzn wybralam wstepniw 2 zestawy i nie wiem który wybrac.. Tż powiem to wybierze. Wrzucilam tez suszarki na pranie ale tez 2

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hehe suszarkę tą kupił przedwczoraj w lidlu. Nowe bodziaki to i nowa suszarka a jakże taka bardziej zgrabna na małe ubranka.

Proszek, płyn do płukania i prania już mam lovele z biedronki

Może jakoś wytrzymam do 1.03. Chociaż zależy co mi powie na wizycie za dwa tygodnie może się wcześniej zmotywuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorota8500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-06, 15:18   #1537
madziarek1
Rozeznanie
 
Avatar madziarek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 586
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
Kupiłam ten magnez +b6 forte , bo lekarz nie określił jako hehe . Promocja na niego była. U mnie twardnieje się wypina i straszny ciągnący ból po lewej stronie . Defintywnie są to te skórcze , pomaga mi ten oddech z zajęć .
Macie może tą poduszkę poporodową? Zastanawiam się czy kupić. Bo jak siadam to dosłownie boli mnie krocze ,jakbym na kamieniach siedziała czy coś.


Ktg od 38 tyg ,ale nic mi nie zapisał .

Mój mąż przeżywa teraz remont , że nie zdążymy ,ekipa wchodzi dopiero pod koniec lutego . Ja to mega luz mam jakiś ..


Wczoraj akcja pralka byłam . Pachniało w domu ,małym dzieckiem (określenie brata ) Bałam się , że te pieluchy tetrowe kolorowe puszczą kolor ,ale dało radę . Wszystko piorę rożek,otulacz. Teściowa mnie zrypała za to , że piorę kołdrę i poduszki . Mogłam tylko przewietrzyć ..
Fajnie, mój mąż chce dopiero zacząć remont, wymianenokien, malowanie, a zrywanie podłogi, wentylac☠☠☠u ogrzewaniebpodłogowe planuje po porodzie eh...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madziarek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-06, 16:37   #1538
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Hej,

Ja dzisiaj zaczęłam prać rzeczy dziecka. Wczoraj przyszła nowa pralka z suszarką i będę szalała . Pierwsza tura ubranek już jest sucha, teraz piorę ochraniacz na materac. Włączyło mi się światełko od wicia gniazda.
Kiepsko się jednak czuję. MAm mdłości, brzuch boli jak cokolwiek porobię, pachwiny ciągną, słabo się robi. Umyłam starą wanienkę dziecka,żeby włożyć do niej wyprane ubranka i już ,,umieram''. Dziecko wypina się bardzo i nie jest to już przyjemne, a bolesne. Brzuch wielki, czuje się tak, jakby mnie ktoś napompował do granic jak balon. Oj, ciężko będzie znieść tą końcówkę.\
Ubranek mam tyle dla niej na początek,że aż się za głowę złapałam. Nie sądziłam,że tak dużo tego jest. A trzeba to jeszcze poprasować!
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2020-02-06 o 16:39
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-06, 18:00   #1539
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez dorota8500 Pokaż wiadomość
Hehe suszarkę tą kupił przedwczoraj w lidlu. Nowe bodziaki to i nowa suszarka a jakże taka bardziej zgrabna na małe ubranka.

Proszek, płyn do płukania i prania już mam lovele z biedronki

Może jakoś wytrzymam do 1.03. Chociaż zależy co mi powie na wizycie za dwa tygodnie może się wcześniej zmotywuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jest teraz w regularnej sprzedazy? Jaka? Poprosze fotke bo my z tych online zrezygnowaliamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Nie wiem w jakiej cenie są w biedronce ale wlasnie w rosmanie plyny lovely sa wdobrej cenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-06, 18:05   #1540
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez dorota8500 Pokaż wiadomość
W 40 czy 60 stopniach? Mam dylemat i chyba będę prac na raty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystko z metek patrzyłam. Wgl dzieliłam na kolor ,a ten kolor jeszcze na kolor ..

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

Lovela nwm ja kupuję w hurtowni z rabatem . Widziałam w Kauflandzie na promocji dziś ,chyba wszędzie na to promocja.. .
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-06, 20:07   #1541
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez dorota8500 Pokaż wiadomość
W 40 czy 60 stopniach? Mam dylemat i chyba będę prac na raty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja będę w 60 st. Więcej bakterii i wirusów pada w tej temp (zaleca się żeby np majtki tak prac). Jak czegoś będzie mi szkoda to w 40st ale z chyba 3x plukaniem żeby pizadnie wypłukać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-06, 21:09   #1542
moonara
Zadomowienie
 
Avatar moonara
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 520
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Ja też już mam większość ubranek uprane, ale żeby się wziąć za prasowanie... to mi się nie chce muszę jeszcze poprać pieluszki, rożki, prześcieradełka i ręczniczki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Blog
moonara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-06, 21:21   #1543
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Wy już na etapie prania i prasowania. Masakra a ja jeszcze nie przejrzałam ubranek po córce. Jakoś nie umiem się za to zabrać bo ciągle coś. A tu wyjazd a tu problemy z autem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-06, 21:53   #1544
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Ania nie przejmuj się, ja też się jeszcze za to nie zabrałam. Dopiero będziemy składać komode na ubranka w przyszłym tyg, zanim wywietrzeje to też chwila i dopiero będę się bawić w pranie .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-06, 22:20   #1545
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Ja w ogóle w tym towarzystwie czuję się jak wyrodna matka. Jeszcze nic nie mamy, a zamiast kompletować wyprawkę kupiliśmy działkę budowlaną, także z $ póki co krucho. Mam nadzieję, że dziecię nie będzie miało nam tego za złe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-06, 22:55   #1546
kasia1221
Zadomowienie
 
Avatar kasia1221
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 325
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
Hej jestem po wizycie i zaczęłam się ciut martwić. Dziś mam 30+0.
Dziecko 1800g - wychodzi na 2 tyg większe. Lekarz każe mi już co tydzień robić ktg i dostałam aspargin na te twardnienie (któraś z Was ostatnio o nie pytała). Jakiś się poważny zrobił i dwa razy zaznaczył że mam regularnie ktg robić i że dziecko duże... Ile Wasze mają w tym wieku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja mała w 29+6 2515 gram

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:55 ---------- Poprzedni post napisano o 00:53 ----------

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
A ktg już robicie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja na pierwsze ktg idę jak będzie 31+6 tc i potem co tydzień mam się zjawiać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasia1221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-07, 06:11   #1547
moonara
Zadomowienie
 
Avatar moonara
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 520
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Ostatnio czuję ból na końcu mostka... Chyba brzuch zaczyna mnie ściskać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Blog
moonara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-07, 06:48   #1548
kami_165
Zadomowienie
 
Avatar kami_165
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 035
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasia1221 Pokaż wiadomość
Moja mała w 29+6 2515 gram

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:55 ---------- Poprzedni post napisano o 00:53 ----------

Ja na pierwsze ktg idę jak będzie 31+6 tc i potem co tydzień mam się zjawiać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
2515 czy 1515?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz Dzień
14.09.2013
kami_165 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-07, 07:46   #1549
olaag012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez _Loooola_ Pokaż wiadomość
Ja w ogóle w tym towarzystwie czuję się jak wyrodna matka. Jeszcze nic nie mamy, a zamiast kompletować wyprawkę kupiliśmy działkę budowlaną, także z $ póki co krucho. Mam nadzieję, że dziecię nie będzie miało nam tego za złe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak mu zrobicie potem tam duuuzy plac zabaw to napewno wam wybaczy ja jak narazie to też nic nie prałam, zabiorę się za to w marcu po remoncie. Mam nadzieję, że jeszcze do tego czasu dam radę iść wstawić pranie i je wyprasować 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olaag012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-07, 07:54   #1550
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez _Loooola_ Pokaż wiadomość
Ja w ogóle w tym towarzystwie czuję się jak wyrodna matka. Jeszcze nic nie mamy, a zamiast kompletować wyprawkę kupiliśmy działkę budowlaną, także z $ póki co krucho. Mam nadzieję, że dziecię nie będzie miało nam tego za złe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To duzo pracy i kolejnych wydatków przed wami. Ale tak naprawdę to przeciez dziecku obojętnie czy ma pozłacane pajace imczy szarobure.
My mamy wyremontowany stary domek. Robiony od tylu bo najpierw wymiana dachu, potem dobudowanie pokoiku (nowej sypialni) , potem łazienka, w kolejnych latach zbijanie tynków burzenie scian, podlogi do stanu ponizej zerowego bo dawalismy wszystko nowe od piachu. Ale co nowe to nowe i więcej bysmy tak nie zrobili.
I w tej nowej sypialni dzisiaj pierwszy raz spaliamy a mieszkamy tu ponad 2 lata. Chcialabym by to była noc przełomowa bo dziewczyny spały u siebie do rana i żadna do nas nie przyszla. Gdyby udało sie ten stan utrzymać...
Teraz czeka nas remont salonu i kuchni. Chcemy tez jakoś przeorganizować szafy w prezdpokoju by jedna była na nasze normalne ubrania.
We wtorek mam usg ciekawe czy uda sie potwierdzic ple

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-07, 07:56   #1551
Kimitri
Zakorzenienie
 
Avatar Kimitri
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 785
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Ja też nic nie mam....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jesteśmy razem 08-05-2009 r.
Jesteśmy małżeństwem 19-09-2015 r.

Kimitri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-07, 08:23   #1552
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez olaag012 Pokaż wiadomość
Jak mu zrobicie potem tam duuuzy plac zabaw to napewno wam wybaczy ja jak narazie to też nic nie prałam, zabiorę się za to w marcu po remoncie. Mam nadzieję, że jeszcze do tego czasu dam radę iść wstawić pranie i je wyprasować 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez olajadetektyw Pokaż wiadomość
To duzo pracy i kolejnych wydatków przed wami. Ale tak naprawdę to przeciez dziecku obojętnie czy ma pozłacane pajace imczy szarobure.
My mamy wyremontowany stary domek. Robiony od tylu bo najpierw wymiana dachu, potem dobudowanie pokoiku (nowej sypialni) , potem łazienka, w kolejnych latach zbijanie tynków burzenie scian, podlogi do stanu ponizej zerowego bo dawalismy wszystko nowe od piachu. Ale co nowe to nowe i więcej bysmy tak nie zrobili.
I w tej nowej sypialni dzisiaj pierwszy raz spaliamy a mieszkamy tu ponad 2 lata. Chcialabym by to była noc przełomowa bo dziewczyny spały u siebie do rana i żadna do nas nie przyszla. Gdyby udało sie ten stan utrzymać...
Teraz czeka nas remont salonu i kuchni. Chcemy tez jakoś przeorganizować szafy w prezdpokoju by jedna była na nasze normalne ubrania.
We wtorek mam usg ciekawe czy uda sie potwierdzic ple

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zakup tej działki był dość spontaniczną decyzją, jeszcze ogrodzimy i chwilowo dajemy jej spokój. Ale plac zabaw będzie na pewno zostanie nam mieszkanie do pomalowania i można zacząć kompletować większe rzeczy z wyprawki, czyli obstawiam marzeń/kwiecień trzymam kciuki za wasze remonty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez _Loooola_
Czas edycji: 2020-02-07 o 08:29
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-07, 08:54   #1553
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

My mamy swój domek ,ale remont puki co jest odgrzybiany . Bo stał nie wietrzony. Wymiana okien,dachu ,elewacja -80 tyś i chyba jak to zrobimy dopiero reszta. Meble oddane do renowacji , piękne dębowe szkoda było wyrzucać.

Ale to daleka przyszłość by tam mieszkać.

Dlatego też u rodziców robimy sobie taki mały salonik Mimo wszystko zostaniemy tu jeszcze trochę. A do naszego domu mamy jakieś 800 m hihi )


Lekarz na 12:20 muszę być o 12 bo najpierw waga itp. Więc z domu wyjadę po 11 , aż jestem ciekawa czy ktoś ustąpi mi miejsca. .. Jestem druga w kolejce . Tam ludzie przyjeżdżają już po 10 ,żeby kolejkę zaklepać (lekarz na godziny ) tego nie kumam. Ostatni razem babki się oburzyły jak weszłam , że kolejka jest ! Tym razem idę z koleżanką ,tymbardziej te skurcze mnie łapią dosyć często. Ostatnie zakupy dziś i już do porodu nic nie kupuję .
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-07, 08:58   #1554
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

A jak z ruchliwoscia waszych maluszków? Bo moja od tygodnia mniej się rusza a dziś to już w ogóle mało albo wcale i zaczynam się martwić.
Czy któraś z was bierze jeszcze acard? Bo mi lekarz nic nie wspominał o odstawieniu a coś słyszałam że w 3 trymestrze nie powinno się brać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-07, 09:00   #1555
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Nas w marcu i kwietniu czeka ocieplenie domu W środku też powinniśmy trochę przeorganizować, ale kompletnie nie chce nam się za to brać. Może tylko dużą szafę zamówimy, bo trudno się już pomieścić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-07, 09:12   #1556
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Ja mam remontów po dziurki w nosie!!! Mój trwał z 1,5 roku :/ z czego połowę sami a z ekipą remontowa powinnam się w sądzie spotkać :/ i jeszcze przeprowadzką była w 9 tyg - na największe mdłości hehe zresztą ciąże potwierdziłam praktyxz ie z wałkiem w ręku, a obok stała farba z pędzlem przygotowana do kaloryfera. No cóż, został niepomalowany

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-07, 09:20   #1557
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez ania20bn Pokaż wiadomość
A jak z ruchliwoscia waszych maluszków? Bo moja od tygodnia mniej się rusza a dziś to już w ogóle mało albo wcale i zaczynam się martwić.
Czy któraś z was bierze jeszcze acard? Bo mi lekarz nic nie wspominał o odstawieniu a coś słyszałam że w 3 trymestrze nie powinno się brać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam brać do 34 tc a potem odstawić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-07, 09:22   #1558
olaag012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez ania20bn Pokaż wiadomość
A jak z ruchliwoscia waszych maluszków? Bo moja od tygodnia mniej się rusza a dziś to już w ogóle mało albo wcale i zaczynam się martwić.
Czy któraś z was bierze jeszcze acard? Bo mi lekarz nic nie wspominał o odstawieniu a coś słyszałam że w 3 trymestrze nie powinno się brać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moj mały też musi mieć dzień, leniwy się zrobił gdzieś kiedyś czytałam że dzieci im starsze tym więcej śpią, może coś w tym jest.. Ale za to jak nie śpi to wali wszędzie, ale ja i tak lubię te kopniaki
Mnie od jakiegoś czasu nawiedzają sny, że mały jest już na świecie i to takie mega realne. Dzisiaj mi się śniło że karmiłam go piersią i że nie dawałam rady i wszyscy mnie jeszcze potępiali, oby to nie były sny prorocze 🤣 też tak macie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olaag012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-07, 09:28   #1559
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez ania20bn Pokaż wiadomość
A jak z ruchliwoscia waszych maluszków? Bo moja od tygodnia mniej się rusza a dziś to już w ogóle mało albo wcale i zaczynam się martwić.
Czy któraś z was bierze jeszcze acard? Bo mi lekarz nic nie wspominał o odstawieniu a coś słyszałam że w 3 trymestrze nie powinno się brać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój od jakiegoś czasu stał się leniwcem, trochę da o sobie znać tak dla naszego uspokojenia.

Ja biorę acard, mam odstawić do 35tyg
Cytat:
Napisane przez olaag012 Pokaż wiadomość
Moj mały też musi mieć dzień, leniwy się zrobił gdzieś kiedyś czytałam że dzieci im starsze tym więcej śpią, może coś w tym jest.. Ale za to jak nie śpi to wali wszędzie, ale ja i tak lubię te kopniaki
Mnie od jakiegoś czasu nawiedzają sny, że mały jest już na świecie i to takie mega realne. Dzisiaj mi się śniło że karmiłam go piersią i że nie dawałam rady i wszyscy mnie jeszcze potępiali, oby to nie były sny prorocze 🤣 też tak macie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja już mam parę sennych porodów za sobą i mam nadzieję, że nie będą prorocze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-07, 10:15   #1560
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Ja coraz bardziej odczuwam zmęczenie, chyba jednak szybko poprac i poprasowac bo jak wrocilam z podworka z wieszania prania to az mi słabo. Dobrze ze dziewczyny ładnie sie bawią

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-08 08:49:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:49.