Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2. - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-28, 13:47   #451
neskarta
Raczkowanie
 
Avatar neskarta
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 492
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez bandra Pokaż wiadomość
A co wnosi tutaj Twój post? My dyskutowałyśmy o skąpstwie pana od piwa, bo to FORUM. Twój post natomiast, jest nie na temat - po co off topujesz? Hipokryzja.
Wnosi tyle, że nie da się tego czytać bo zawsze znajdą się jakieś nadgorliwe osóbki które niepotrzebnie rozwlekają i rozbierają na czynniki pierwsze. Jak nie masz do opowiedzenia jakiejś fajnej historyjki w temacie, to nie mów. Ale nie spamuj też swoimi niespełnionymi analizami...
__________________
neskarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-28, 14:32   #452
KindOfBlack
Raczkowanie
 
Avatar KindOfBlack
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 108
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Popieram neskartę
KindOfBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 06:54   #453
aguleze
Raczkowanie
 
Avatar aguleze
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 60
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Eh młodzieńcze czasy spotykania się przez Fotke pe el...
Na wstępie proszę, nie wypominajcie jak można spotkać się przez internet, nie znając kogoś etc.. ja Bogu do dzisiaj dziękuje że nigdy nic mi się nie stało
do rzeczy.

Jeden chłopak zaprosił mnie na spotkanie. Uprzedził, żeby ładnie się ubrać, więc w głowie miałam jakiś lokal czy coś takiego... Ubrałam się ładnie, koturny... a on wywiózł mnie na obrzeża mojej wsi, wjechał autem na łąkę obok lasu. Ta łąka w ogóle była jakaś przeorana i.... wyciągnął z bagażnika koc. Nic więcej. Koc położony na przekopaną łąkę Baaardzo ciężko było mi się wywinąć.

Był jeszcze jeden chłopak. Przyjechał rozklekotanym seicento. I rozklekotane znaczy takie, które chodzi jak traktor i każdy się na widok tego... auta... odwraca. Też uprzedził, żeby ładnie się ubrać... I zabrał mnie tym rozklekotanym autem na wycieczkę. I jeździł, i jeździł... Bóg wie gdzie, ale jeździł... Kilka godzin, bo na gaz, no ale jeździł... Już troche 'randki' mineło, głodna jak cholera, a on staje na parkingu pod jakąś budką z hamburgerami, wychodzi nic nie mówiąc i wraca z zapiekanką. Jedną. Mówiąć, że taka chudzinka jestem więc i tak pewnie nie chce. hehe
aguleze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 18:35   #454
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Skopiuje wiadomosc z innego watku,gdzie dodalam post,bo pisac mi sie 2 razy nie cche.
Otóż, jestem z facetem od ponad pół roku, na poczatku nic nie wskazywało na to,że jest on aż tak skąpy... Nie zalezy mi na kasie faceta, ale uważam,że bez przesady. NIgdzie nie możemy pojechać,nigdzie nie możemy pójść:do kina, teatru restauracji, tylko nasze spotkania(mieszkamy 100kmm od siebie) wyglądaja,że chodzimy bezczynnie po miescie,a jak pogody nie ma to siedzimy w domu,tylko,że on ma 25 lat a mieszka w domu w jedym pokoju z mama.. Więc, nie bardzo czuję się komfortowo będąc u niego. Do sklepu jak idziemy, to też nie można kupicc tego co sie cche, tylko wszytsko najtansze, nieraz trzeba było jechać poł miasta po sok,bo tam tanszy jest o 10gr...
Dodam,że chlopak pracuję,. zarabia ponad 2 koła, ma odłożone pieniadze na czarna h,bo nawet co rusz pozyczaja od niego znajomi.
Mnie kupił tylko raz kwiatka, na drugim spotkaniu, pozniej twierdzil,że szkoda pieniedzy, dodatkowo ciagle wylicza mnie z moich pieniedzy i to,że musi do mnie jezdzić,że tarci duzo na paliwo. Więc po sluchaniu ciaglym ile on wydaje na mnie dojeżdżając daje mu tyle ile bym tarcila na autobus...
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 18:38   #455
niewinny roz
czasem troszkę winny
 
Avatar niewinny roz
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 046
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Skopiuje wiadomosc z innego watku,gdzie dodalam post,bo pisac mi sie 2 razy nie cche.
Otóż, jestem z facetem od ponad pół roku, na poczatku nic nie wskazywało na to,że jest on aż tak skąpy... Nie zalezy mi na kasie faceta, ale uważam,że bez przesady. NIgdzie nie możemy pojechać,nigdzie nie możemy pójść:do kina, teatru restauracji, tylko nasze spotkania(mieszkamy 100kmm od siebie) wyglądaja,że chodzimy bezczynnie po miescie,a jak pogody nie ma to siedzimy w domu,tylko,że on ma 25 lat a mieszka w domu w jedym pokoju z mama.. Więc, nie bardzo czuję się komfortowo będąc u niego. Do sklepu jak idziemy, to też nie można kupicc tego co sie cche, tylko wszytsko najtansze, nieraz trzeba było jechać poł miasta po sok,bo tam tanszy jest o 10gr...
Dodam,że chlopak pracuję,. zarabia ponad 2 koła, ma odłożone pieniadze na czarna h,bo nawet co rusz pozyczaja od niego znajomi.
Mnie kupił tylko raz kwiatka, na drugim spotkaniu, pozniej twierdzil,że szkoda pieniedzy, dodatkowo ciagle wylicza mnie z moich pieniedzy i to,że musi do mnie jezdzić,że tarci duzo na paliwo. Więc po sluchaniu ciaglym ile on wydaje na mnie dojeżdżając daje mu tyle ile bym tarcila na autobus...
Mam nadzieję, że to już ex
__________________
Studentka farmacji
niewinny roz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 18:43   #456
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez niewinny roz Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że to już ex
No właśnie nie... Jakoś cieżko mi jego zostawic Za dużo mnie z nim połaczyło,ale to,że jest taki skąpy odstrasza.. Nie wiem, może przez to,że ma ogromny kredyt do spłacenia i dlatego taki oszczędny..
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 18:53   #457
morbidesse
Rozeznanie
 
Avatar morbidesse
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 874
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
No właśnie nie... Jakoś cieżko mi jego zostawic Za dużo mnie z nim połaczyło,ale to,że jest taki skąpy odstrasza.. Nie wiem, może przez to,że ma ogromny kredyt do spłacenia i dlatego taki oszczędny..
Kredyt go nie usprawiedliwia skoro ma pieniądze żeby pożyczac innym. Gdyby mój facet rozliczal mnie z każdego grosza i powiedział, że wydaje tyle na paliwo do mnie to nie byłby już moim facetem.
W dodatku mieszka w JEDNYM POKOJU z mamą....
Nie wiem nawet co powiedzieć poza jednym: zostaw go.
__________________







„Jeśli przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się.”
Winston Churchill

morbidesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-14, 18:54   #458
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
No właśnie nie... Jakoś cieżko mi jego zostawic Za dużo mnie z nim połaczyło,ale to,że jest taki skąpy odstrasza.. Nie wiem, może przez to,że ma ogromny kredyt do spłacenia i dlatego taki oszczędny..
On nie jest oszczędny, nie cukierkuj tego, to skąpiradło i to najgorszego sortu. Jak sobie wyobrażasz życie z kimś takim? Uciekaj
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 19:23   #459
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

A ten wielki kredyt to myślałam, że na mieszkanie... Serio, wytrzymasz z kimś takim, czy masz nadzieję nad jego wielką zmianę?
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 21:22   #460
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Wyliczanie kasy za podwózkę to grzech numer jeden i powinno się za to wieszać za jaja. Też z takim burakiem miałam do czynienia.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 22:38   #461
201703061429
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 423
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

To nie jest skąpy człowiek tylko oferma życiowa. Ma 25 lat ponad 2k i nic nie przeszkadza mu że mieszka z mamą w jednym pokoju :O???? Nie wierze w to co czytam.
201703061429 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-15, 09:18   #462
izka222
Rozeznanie
 
Avatar izka222
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 724
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez kori12 Pokaż wiadomość
To nie jest skąpy człowiek tylko oferma życiowa. Ma 25 lat ponad 2k i nic nie przeszkadza mu że mieszka z mamą w jednym pokoju :O???? Nie wierze w to co czytam.
I jedyne, czego sie dorobił, to "wielkiego kredytu"
izka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 00:04   #463
kunia94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 6
Exclamation Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez izka222 Pokaż wiadomość
I jedyne, czego sie dorobił, to "wielkiego kredytu"
Hejka Dziewczyny ! Super, żę znalazłam ten wątek , bo myślałam ,że tylko ja byłam taka ślepa i głupia.
Ja (21 l)poznałam chłopaka przez internet,(31 l) pojechałam do niego po jakimś czasie 800 km.... nie ważne, Zakochałam się bez pamięci. I on też może na początku mnie kochał. Podjęlismy decyzję o wspolnym wyjezdzie do Holandii , gdyż wczesniej oboje mieszkalismy w niemczech. I tu sie zaczęło. JA pracowałam a on trzymał moją karte, jechaliśmy na wesele do niego rodziny na które on i tak i tak jechał kazał mi płacić za benzyne połowe , powiedziałam ok w koncu zyjemy razem. Potrzebował na naprawe jego auta to wyciagnełam i mu dałam 500 e, a po 2 tygodniach gdy go poprosiłam , że chciałabym odwiedzić mamę która akurat jest 80 km dalej , powiedział, że mi auta nie zostawi. ok.. gdy gdzieś wychodzilimy to akurat psuła mu sie karta .... a pozniej to już był tak bezczelny że w ciagu tygodnia wyciagał mnie 5 razy na obiad i kazał mi płacić przy czym ironicznie się smiał. Ale ja go nadal kochałam. Powodem naszej ostatniej kłótni jako pary były 15o e które wyjęłam ze SWOJEJ karty kredytowej i kupiłam sobie coś a jemu nic nie powiedziałam , a tydzien wczesniej chciał ode mnie kolejne 500 e ponieważ gdy moje auto stało w warsztacie przez 2 tygodnie jezdziłam jego autem więc policzył sobie koszty eksploatacji auta Pozniej zgnębił mnie tak psychicznie, żę po próbie samobójczej odeszłam. Po rozstaniu przez kolejne 5 miesiecy płaciłam czynsz z nim na poł (350 e co miesiac przesyłałam mu na konto) mimo ze juz od 5 miesiecy tam nie mieszkałam. A w momencie gdy rachunek za internet przyszedł o 3 euro wiecej niz zwykle to dzwonił do mnie, żebym mu to 3 oddała, mimo, że mieszkał i korzystał z internetu sam, a umowa była podpisana na mnie. MA 31 lat i jest za granica od 7 lat. ja byłam od 1. Także tutaj wydaje mi się przykład totalnego wykorzystania i nie uważam ,żebyś dobrze zrobiłą pchając się dalej w ten związek. Kocham go nadal , ale wiem, że jest idiotą i od takich ludzi się trzeba trzymać z daleka. Pozdrawiam dziewczyny

Edytowane przez kunia94
Czas edycji: 2016-06-24 o 00:11
kunia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 05:49   #464
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Po jakiego grzyba placilaś temu pajacowi, skoro już po rozstaniu nie mieszkałaś z nim?
__________________
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 11:53   #465
vyenna
Zadomowienie
 
Avatar vyenna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 811
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez kunia94 Pokaż wiadomość
Hejka Dziewczyny ! Super, żę znalazłam ten wątek , bo myślałam ,że tylko ja byłam taka ślepa i głupia.
Ja (21 l)poznałam chłopaka przez internet,(31 l) pojechałam do niego po jakimś czasie 800 km.... nie ważne, Zakochałam się bez pamięci. I on też może na początku mnie kochał. Podjęlismy decyzję o wspolnym wyjezdzie do Holandii , gdyż wczesniej oboje mieszkalismy w niemczech. I tu sie zaczęło. JA pracowałam a on trzymał moją karte, jechaliśmy na wesele do niego rodziny na które on i tak i tak jechał kazał mi płacić za benzyne połowe , powiedziałam ok w koncu zyjemy razem. Potrzebował na naprawe jego auta to wyciagnełam i mu dałam 500 e, a po 2 tygodniach gdy go poprosiłam , że chciałabym odwiedzić mamę która akurat jest 80 km dalej , powiedział, że mi auta nie zostawi. ok.. gdy gdzieś wychodzilimy to akurat psuła mu sie karta .... a pozniej to już był tak bezczelny że w ciagu tygodnia wyciagał mnie 5 razy na obiad i kazał mi płacić przy czym ironicznie się smiał. Ale ja go nadal kochałam. Powodem naszej ostatniej kłótni jako pary były 15o e które wyjęłam ze SWOJEJ karty kredytowej i kupiłam sobie coś a jemu nic nie powiedziałam , a tydzien wczesniej chciał ode mnie kolejne 500 e ponieważ gdy moje auto stało w warsztacie przez 2 tygodnie jezdziłam jego autem więc policzył sobie koszty eksploatacji auta Pozniej zgnębił mnie tak psychicznie, żę po próbie samobójczej odeszłam. Po rozstaniu przez kolejne 5 miesiecy płaciłam czynsz z nim na poł (350 e co miesiac przesyłałam mu na konto) mimo ze juz od 5 miesiecy tam nie mieszkałam. A w momencie gdy rachunek za internet przyszedł o 3 euro wiecej niz zwykle to dzwonił do mnie, żebym mu to 3 oddała, mimo, że mieszkał i korzystał z internetu sam, a umowa była podpisana na mnie. MA 31 lat i jest za granica od 7 lat. ja byłam od 1. Także tutaj wydaje mi się przykład totalnego wykorzystania i nie uważam ,żebyś dobrze zrobiłą pchając się dalej w ten związek. Kocham go nadal , ale wiem, że jest idiotą i od takich ludzi się trzeba trzymać z daleka. Pozdrawiam dziewczyny
Też nie wiem czemu płaciłaś mu połowę za mieszkanie. A umowę za internet trzeba było wypowiedzieć, żeby przepisał na siebie. Dobrze, że już to skończyłaś.
__________________
ubrania: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33192618

szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post33410649


zapuszczam włosy i okazjonalnie odchudzam
vyenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 12:03   #466
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Koleżanka poszła ze swoim wyjątkowo skąpym znajomym do mcdonalda. Zamówili po zestawie- 14,50 zł każdy. Ona dała mu 15 zł a on zamiast jej wydać resztę to do niej z tekstem: na Tobie to można jeszcze zarobić. Jak to usłyszałam to po prostu padłam. Oczywiście facet nie ma dziewczyny i obecnie nie pracuje.
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 16:37   #467
awaryjneotwarcie
Raczkowanie
 
Avatar awaryjneotwarcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Ulubione seriale.
Wiadomości: 39
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Mój ex na pierwszą randkę przyniósł pudełko z czekoladami, które odebrał, gdy oddawał krew, podłożył mi je pod nos i rzucił tekstem ''wybierz sobie jedną''. Na drugiej randce dał mi czekoladę z przeceny, wiecie, taką, którą można znaleźć przy kasach, bo kończy się data ważności - data ważności tej czekolady kończyła się następnego dnia, a obniżonej ceny nawet nie zamazał. Trzeciej randki nie było.
__________________
Who are you today?

Już nie wiem sam, ile potworów pod łóżkiem mam
i czy największy z nich nie pod a na łóżku śpi.
awaryjneotwarcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 18:34   #468
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez kasia5266 Pokaż wiadomość
Koleżanka poszła ze swoim wyjątkowo skąpym znajomym do mcdonalda. Zamówili po zestawie- 14,50 zł każdy. Ona dała mu 15 zł a on zamiast jej wydać resztę to do niej z tekstem: na Tobie to można jeszcze zarobić. Jak to usłyszałam to po prostu padłam. Oczywiście facet nie ma dziewczyny i obecnie nie pracuje.
Wydać jej resztę? Przez głowę by mi myśl o czekaniu na resztę nie przeszła...
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 19:03   #469
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Mi też nie, 50gr... nie zdziwiłabym się gdyby facet tak zazartowal, 50 gr, serio? Czekanie na resztę?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-24, 20:55   #470
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Dziewczyny, nie mówię, że ja bym czekała na resztę, ale kurde, 50 gr to też pieniądze, i nie chciałabym rozdawać ich ludziom dookoła, bo to jednak kasa, którą zarobiłam. Nie widzę powodu, dla którego nie miałabym ich odzyskać (zwłaszcza od jakiegoś dalszego znajomego). Ja zawsze oddaję.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 21:27   #471
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
Mi też nie, 50gr... nie zdziwiłabym się gdyby facet tak zazartowal, 50 gr, serio? Czekanie na resztę?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Ja się spotkałam z takim co o 10 gr mało co mnie nie zamrodował
O 5 zł i o 10 zł za kupienie kawy, ktorej nawet nie chciałam też się upominali,albo za jedzenie w macu
W ogóle jak tak myśle to mam szczescie do samych skapych facetów, czy moze jednak juz innych nie ma ?
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 21:41   #472
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie mówię, że ja bym czekała na resztę, ale kurde, 50 gr to też pieniądze, i nie chciałabym rozdawać ich ludziom dookoła, bo to jednak kasa, którą zarobiłam. Nie widzę powodu, dla którego nie miałabym ich odzyskać (zwłaszcza od jakiegoś dalszego znajomego). Ja zawsze oddaję.
No właśnie. To nie moje = oddaję właścicielowi. Nawet 50groszy.

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
W ogóle jak tak myśle to mam szczescie do samych skapych facetów, czy moze jednak juz innych nie ma ?
ja nigdy na skąpca nie trafiłam
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 21:49   #473
Lilllu
Zadomowienie
 
Avatar Lilllu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 928
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Od chłopaka mojej koleżanki dostałam wiadomość na Fb "Podczas powrotu ze studniówki kierowca taksówki doliczył 7 zł, za dojazd do Twojego domu. Proszę o wysłanie mi pieniędzy na podany numer konta'.

__________________
"Pamiętaj, że każdy napotkany człowiek czegoś się boi, coś kocha i coś stracił."

Lilllu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 21:50   #474
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Lilllu Pokaż wiadomość
Od chłopaka mojej koleżanki dostałam wiadomość na Fb "Podczas powrotu ze studniówki kierowca taksówki doliczył 7 zł, za dojazd do Twojego domu. Proszę o wysłanie mi pieniędzy na podany numer konta'.

__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 22:06   #475
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie mówię, że ja bym czekała na resztę, ale kurde, 50 gr to też pieniądze, i nie chciałabym rozdawać ich ludziom dookoła, bo to jednak kasa, którą zarobiłam. Nie widzę powodu, dla którego nie miałabym ich odzyskać (zwłaszcza od jakiegoś dalszego znajomego). Ja zawsze oddaję.
Zapomniałam dodać, że koleżanka już kilka razy pożyczyła temu koledze jakieś drobne których nie odzyskała, więc w takim wypadku stwierdzenie, że można na Tobie zarobić ( choćby to był żart) jest lekko nie na miejscu.

Edytowane przez kasia5266
Czas edycji: 2016-06-24 o 22:07
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 22:57   #476
201703061429
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 423
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

dziewczyny bez przesady bo się same wpisujecie w wątek ..... rozumiem że jak ktoś ma 10 lat to to 50 gr może być sprawa smierci i zycia ale serio jak sie ma dwadziescia pare lat i się zarabia to ja się nie spotkałam jeszcze żeby ktos się o takie pieniądze rozliczał , przecież to są grosze . I ja koleżanką takich pieniędzy nie oddaje i one mi tak samo , nawet wstyd byłoby mi się upomieć o takie pieniądze .... bez przesady
201703061429 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 23:28   #477
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez kori12 Pokaż wiadomość
dziewczyny bez przesady bo się same wpisujecie w wątek ..... rozumiem że jak ktoś ma 10 lat to to 50 gr może być sprawa smierci i zycia ale serio jak sie ma dwadziescia pare lat i się zarabia to ja się nie spotkałam jeszcze żeby ktos się o takie pieniądze rozliczał , przecież to są grosze . I ja koleżanką takich pieniędzy nie oddaje i one mi tak samo , nawet wstyd byłoby mi się upomieć o takie pieniądze .... bez przesady
dla jednych to kasa, po którą się nie schylą, a dla innych 1/3 bochenka chleba.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 23:50   #478
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
dla jednych to kasa, po którą się nie schylą, a dla innych 1/3 bochenka chleba.
Ktoś kto jada w McD raczej nie musi liczyć każdej pięćdziesięciogroszówki.

Muszę kumpla pogonić, żeby mi wszystkie 20 gr jakie jest mi winien.
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 23:51   #479
kunia94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 6
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez funk_you Pokaż wiadomość
Po jakiego grzyba placilaś temu pajacowi, skoro już po rozstaniu nie mieszkałaś z nim?
Kochana , nie chciałam ,ale umowa i to wszystko , uwierz , że on się dobrze zabezpieczył. To nie jest to , że jestem głupia a tylko to , że on jest cwany.. marna cecha u faceta...
kunia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-25, 01:04   #480
201703061429
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 423
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
dla jednych to kasa, po którą się nie schylą, a dla innych 1/3 bochenka chleba.
Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość
Ktoś kto jada w McD raczej nie musi liczyć każdej pięćdziesięciogroszówki.

Muszę kumpla pogonić, żeby mi wszystkie 20 gr jakie jest mi winien.
serio wstyd mi wałkowac ten temat ale jak kogos stac na obiad w mc to chyba ba taki biedny ie jest bez przezwsady, nie popadajmy w jednje skrajnosci w 2
201703061429 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-27 20:32:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:58.