Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-07, 09:06   #1141
kotekMamrotek
Raczkowanie
 
Avatar kotekMamrotek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 173
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

hej! dziewczyny! po wczorajsyzm nocnym klikaniu poszłam spoać i sniło mi sie że byłysmy razem na imprezce!hehh

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Ja też się martwie dekoracjami, przed nami np. jedna para ma ślub, więc też myślę, ze w okolicach maj-czerwiec będę do nich dzwonić, co by się ugadać na dekorację, ale co będzie jeśi oni będą mieli zupełni inną wizję niż ja?
no mam ten sam proble.m.. tak sie zastanawiam kiedy iść to załatwic i podpytac do ksiedza ale zrobie tochyba za jednym razem akurat jak będę nosić dokumenty.
__________________
jesteśmy ze sobą od 28-04-2006
zaręczyny 28-04-2008
ten szczególny dzień 06-06-2009 o 16.oo
kotekMamrotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 09:21   #1142
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
WITAM KOBIETKI
wczoraj wyslalam wiadomosc ... ale nie wyslalo nie mam pojecia dlaczego ...
dziekuje wszystkim dziewczynom za gratulacje a zdjeciami sie napewno sie pochwale

Ktoras z dziewczyn pisala ze jej TZet mowi ze jest uzalezniona od wizaz ... hehe moj tez ostatnio mi tak mowi nawet ostatnio cos gadalismy o weselu a TZet z tekstem do mnie " a moze zapytaj wizaz? " hehe mowi ze jestem uzalozniona od was .. i chyba ma racje

a ta wogole to u mnie lekkie zamieszanie jesli chodzi o Kosciol ... na poczatku bylo ugadane ze slub i wesele beda w miescie mojego TZeta ... dzieli nas godzina drogi do mojego domu a teraz mama z tata jedna woleli by zeby slub byl u nas w parafii bo ze niby taka tradycja i wogole .. wsumie to ja chcialam miec u mnie w Kosciele ale wybralismy u TZeta z tego wzgledu ze sala jest 5 min od Kosciola wiec goscie od strony TZeta nie beda musieli jechac godzine do mnie na slub i pozniej sie wracac godzine na wesele ... no ale ok wkoncu zmienilismy ten Kosciol wybralismy protokol z Kosciola TZeta i tato ( ktory obecnie jest w Polsce ) byl u proboszcza w mojej parafii zeby zamowic date i godzine slubu bedzie tak jak mialo byc wczesniej o 15:00 tylko ze jes jeden problem mam juz zamowiona dekoratorke i bede miala dekoracje z zywych kwiatow cena 1.200zl a ktos ma wczesniej slub przed nami o 14:00 wiec dzwonie dzisiaj do taty zeby pojechal na plebanie zapytac proboszcza co to za para zeby sie z nimi dogadac o ta dekoracje zeby przypadkiem oni kogos tez nie zalatwali no i zeby sie kosztami podzielic a tato do mnie .... ze moglam mu od razu powiedziec ze on teraz nie bedzie jezdzil i wypytywal no a ja mu mowie ze to jest troche kasy ... a on z tekstem ... ze wszystko pokryje i wogole normalnie jak sie wkurzylam bo co jak ta para przed nami zalatwi sobie dekoratorke ( mam nadzieje ze jeszcze nie maja ) i ta ich i nasza zjada sie tym samym czasie do Kosciele zeby dekorowac?? przeciez moja nie zdarzy w 15 min sciagnac ich dekoracji i zalozyc mojej no a druga sprawa to ta , ze jesli tamci nie beda miec dekoracji to dlaczego maja miec ustrojony Kosciol i nic za to nie placic? bo wiadomo ze dekoratorka bedzie pewnie kolo 10-11 dekorowac wiec Ci wpadna sobie na slub na gotowe to ja zaplace za to 1.200zl a Ci sie nawet nie dorzuca? powinno byc podzielone na rowno Ojj nie ... ja tego tak napewno nie zostawie !! jak tato nic nie zalatwi w Polsce to znajde numer na plebanie i sama zadzwonie Gorzej jak ta para powie ze oni nie maja dekoracji ale rowniez nie dorzuca sie do moich kwiatkow
wtedy jedyne wyjscie to bedzie zrezygnowac z dekoracji chyba
Kurcze najwiekszy problem to z ta dekratorką musicie sie koniecznie skontaktować z tą para, bo rzeczywiście bezsensem jest jesli Wy pokryjecie koszty a tamci będą szczęśliwi, że mają darmową dekorację...zachłannym trzeba byc...ale może tak też byż, że tamta para sobie zamówiła dekoratorke (wtedy Wy możecie zaoszczędzić) albo tamci nie zgodzą się dawać 600 zł za dekoracje, bo im będzie szkoda

My np. w ogóle nie bedziemy naszego kościoła dekorować, dlatego, że nasz Kościół sam w sobie ma duzo bogactwa i jest wielki. I chyba zazwyczaj ludzi go nie dekorują, tzn, z tego co widziałam na zdjęciach, to nie było dekoracji.
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 09:22   #1143
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez kotekMamrotek Pokaż wiadomość
hej! dziewczyny! po wczorajsyzm nocnym klikaniu poszłam spoać i sniło mi sie że byłysmy razem na imprezce!hehh


no mam ten sam proble.m.. tak sie zastanawiam kiedy iść to załatwic i podpytac do ksiedza ale zrobie tochyba za jednym razem akurat jak będę nosić dokumenty.
Przed nami też jest jeden ślub i też się zastanawiam jak to będzie z dekoracją kościoła. Mam nadzieję, że uda nam się dogadać z poprzednią parą, tylko oby nie wzięli sobie dekoracji za 1500 bo wtedy nie mam zamiaru się z nimi składać

Dzisiaj od rana w pracy jestem. Jak u Was pogoda, bo u mnie strazna mgła od rana.
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 09:26   #1144
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

witam kobitki

u mnie dzis dosc ładnie, sponeczko nawet nieśmiało wyglada
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacząć nowe, lepsze życie...
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 09:44   #1145
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

mam nadzieję że i u angeliki jest wspaniała pogoda

Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia czekam z niecierpliwością na zdjęcia i rejację


wczoraj moja przyjaciółka urodziła bobaska chyba synuś, tak było planowane przez lekarzy, ale było też planowane że będzie bardzo duży, urodził się równy miesiąc przed terminem i waży 2,5 kg. A chyba synuś bo tato był oszołomiony i chyba nie bardzo wiedział co się stało zresztą nie widział dzidzi bo na poligonie jest, takie życie nas żon i przyszłych żon wojskowych (w tym mnie). Tato powiedział ile waży i że Ania urodziła i powiedział że jest czarny śmiałam się później czy ma włosy czarne czy skórę

Mykam na spotkanie z agentem nieruchomości
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 09:52   #1146
kotekMamrotek
Raczkowanie
 
Avatar kotekMamrotek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 173
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość
Przed nami też jest jeden ślub i też się zastanawiam jak to będzie z dekoracją kościoła. Mam nadzieję, że uda nam się dogadać z poprzednią parą, tylko oby nie wzięli sobie dekoracji za 1500 bo wtedy nie mam zamiaru się z nimi składać

Dzisiaj od rana w pracy jestem. Jak u Was pogoda, bo u mnie strazna mgła od rana.
no własnie koszty to raz a dwa np: wymyśliłam z siostrą żeby ozdobic kościół troszk ę niestandardowo bo na bordowo biało no i własnie...a jak tym co maja przed nami sie nie spodoba ten pomysł? to cały planpójdzie w .....
dobra lece na zajecia potem zawitam!

o jejku patrze na pogodę przez okno i co widzę u siebie w stawie.....biednego pieska...musiałał sie biedak utopic nie widziałam wczesniej , a że snieg sie roztopił teraz to widze, o matko biedny piesek...
__________________
jesteśmy ze sobą od 28-04-2006
zaręczyny 28-04-2008
ten szczególny dzień 06-06-2009 o 16.oo
kotekMamrotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 09:53   #1147
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

bzyczka1 gratuluje zostania ciocią

ja przeglądam bukiet ślubne w poszukiwaniu mojego wymażonego z margaretek i herbacianych róż, ale nigdzie go nie ma. Znalazłam inne ciekawe, szczególnie fajny wydał mi się z orchidei
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 003_primary.jpg (22,6 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 28515426.jpg (26,7 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1_109.jpg (30,4 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 002_primary.jpg (12,1 KB, 7 załadowań)
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-07, 10:17   #1148
Justyna33333
Zakorzenienie
 
Avatar Justyna33333
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 16 462
GG do Justyna33333
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Odsubskrybowało mi się
__________________
Justyna33333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 10:22   #1149
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

ja bym chciała taki bukiet, tylko nie wiszący a zwykła kulke, co o nim myslicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 32.jpg (88,8 KB, 14 załadowań)
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 10:31   #1150
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość
ja bym chciała taki bukiet, tylko nie wiszący a zwykła kulke, co o nim myslicie?
no ja niestety nie pomoge, Boze ja sie w ogole nie znam na tych bukietach, welonach..... sama nie wiem, co mam sobie wybrac... heh...jak dalej tak bedzie to sie skonczy na tym, ze ktos za mnie wybierze welon i bukiet
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacząć nowe, lepsze życie...
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 10:43   #1151
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość
ja bym chciała taki bukiet, tylko nie wiszący a zwykła kulke, co o nim myslicie?

Stoktorka mi sie osobiście bardziej podobaja takie wiszace i intensywne kolory, np bordo
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-07, 10:57   #1152
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
i mam nadzieję, ze pogoda będzie taka jak dziś (tzn słonko, bez deszczu i cieplutko...


idę spać...
do zobaczonka po weekendzie
mam nadzieję, że pogoda dziś dopisała Niech wszystko będzie takie jakie sobie wymarzyaś Czekamy na relacje

Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość
Po pierwszym tygdoniu pracy jestem tak szczęśliwa! Układam książki, obsługuję czytelników, szukam dla nich książek, odbieram telefony itd. Baaardzo jestem zadowolona
to świetnie, że nowa praca daje Ci tyle radości

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
a ta wogole to u mnie lekkie zamieszanie jesli chodzi o Kosciol ... na poczatku bylo ugadane ze slub i wesele beda w miescie mojego TZeta ... dzieli nas godzina drogi do mojego domu a teraz mama z tata jedna woleli by zeby slub byl u nas w parafii bo ze niby taka tradycja i wogole .. wsumie to ja chcialam miec u mnie w Kosciele ale wybralismy u TZeta z tego wzgledu ze sala jest 5 min od Kosciola wiec goscie od strony TZeta nie beda musieli jechac godzine do mnie na slub i pozniej sie wracac godzine na wesele ... no ale ok wkoncu zmienilismy ten Kosciol wybralismy protokol z Kosciola TZeta i tato ( ktory obecnie jest w Polsce ) byl u proboszcza w mojej parafii zeby zamowic date i godzine slubu bedzie tak jak mialo byc wczesniej o 15:00 tylko ze jes jeden problem mam juz zamowiona dekoratorke i bede miala dekoracje z zywych kwiatow cena 1.200zl a ktos ma wczesniej slub przed nami o 14:00 wiec dzwonie dzisiaj do taty zeby pojechal na plebanie zapytac proboszcza co to za para zeby sie z nimi dogadac o ta dekoracje zeby przypadkiem oni kogos tez nie zalatwali no i zeby sie kosztami podzielic a tato do mnie .... ze moglam mu od razu powiedziec ze on teraz nie bedzie jezdzil i wypytywal no a ja mu mowie ze to jest troche kasy ... a on z tekstem ... ze wszystko pokryje i wogole normalnie jak sie wkurzylam bo co jak ta para przed nami zalatwi sobie dekoratorke ( mam nadzieje ze jeszcze nie maja ) i ta ich i nasza zjada sie tym samym czasie do Kosciele zeby dekorowac?? przeciez moja nie zdarzy w 15 min sciagnac ich dekoracji i zalozyc mojej no a druga sprawa to ta , ze jesli tamci nie beda miec dekoracji to dlaczego maja miec ustrojony Kosciol i nic za to nie placic? bo wiadomo ze dekoratorka bedzie pewnie kolo 10-11 dekorowac wiec Ci wpadna sobie na slub na gotowe to ja zaplace za to 1.200zl a Ci sie nawet nie dorzuca? powinno byc podzielone na rowno Ojj nie ... ja tego tak napewno nie zostawie !! jak tato nic nie zalatwi w Polsce to znajde numer na plebanie i sama zadzwonie Gorzej jak ta para powie ze oni nie maja dekoracji ale rowniez nie dorzuca sie do moich kwiatkow
wtedy jedyne wyjscie to bedzie zrezygnowac z dekoracji chyba
a może mogłabyś poprosić kogoś innego o sprwdzenie czy jest ktoś ślubujący w tym samym dniu. Myślę, że tamta para też będzie dążyć do tego żeby złozyć się na dekoracje, w końcu to zawsze mniejszy wydatek. A podpisywałaś z dekoratorką umowę? bo jeśli tamta para będzie miała już swoją dekoratorkę i na waszą się nie zgodzi to nic nie stracisz, odmówisz u swojej tylko te strojenie kościoła i wszystko. Ja tak własnie zrobię.

Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
wczoraj moja przyjaciółka urodziła bobaska chyba synuś, tak było planowane przez lekarzy, ale było też planowane że będzie bardzo duży, urodził się równy miesiąc przed terminem i waży 2,5 kg. A chyba synuś bo tato był oszołomiony i chyba nie bardzo wiedział co się stało zresztą nie widział dzidzi bo na poligonie jest, takie życie nas żon i przyszłych żon wojskowych (w tym mnie). Tato powiedział ile waży i że Ania urodziła i powiedział że jest czarny śmiałam się później czy ma włosy czarne czy skórę

Mykam na spotkanie z agentem nieruchomości
gratuluje cioci ja w tym tygoniu też zostałam ciotką

Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość
ja przeglądam bukiet ślubne w poszukiwaniu mojego wymażonego z margaretek i herbacianych róż, ale nigdzie go nie ma. Znalazłam inne ciekawe, szczególnie fajny wydał mi się z orchidei
bardzo podoba mi się ten ze z białych kwiatów ze zwisającą trawą.
Wiesz zawsze możesz pokazać kwiaciarce inny bukiet i powiedzieć, że chcesz podobny tylko z margaretek i róż, wtedy ci powie czy to w ogóle możliwe i będziesz wiedziała na czym stoisz

edit
znalazłam w swoich zbiorach takie bukiety z margaretek. ten jeden jest jeszcze z goździkami, ale można go zmodyfikowac trochę, zamiast goździków dodać róże i będzie pięknie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bn2.jpg (33,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blumen.jpg (103,0 KB, 12 załadowań)

Edytowane przez baja_86
Czas edycji: 2009-02-07 o 11:10
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 12:21   #1153
AgatkaL
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaL
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna/Warszawa
Wiadomości: 2 935
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cześć
Wpadałam tylko na chwilkę...byłam z mamą rano na szmatkach (tzn. rajd po lumpeksach ) , kupiłam TŻ dwie koszule, sobie też coś tam, a teraz lecę się szykować, bo wieczorkiem idziemy na piwko ze znajomymi.
Ale dzisiaj super wiosenna pogoda
__________________
Nie wszystko wychodzi tak, jak marzyliśmy...czasem bywa lepiej !!!


Jesteśmy zaręczeni !!!
http://s8.suwaczek.com/201102120926.png

♥NASZ ŚLUB♥ 03.09.2011
http://s5.suwaczek.com/20110903580113.png
AgatkaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 12:25   #1154
Justyna33333
Zakorzenienie
 
Avatar Justyna33333
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 16 462
GG do Justyna33333
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Ja nie wiem jaki bukiet... Chciałabym ze słoneczników bardzo, ale wszyscy mówią, że nie będzie pasował do sukienki...
__________________
Justyna33333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 12:34   #1155
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

U mnie śliczna pogoda, cieplutko i słoneczko świeci.
Jeśli u angelikaw też tak jest, to super im się pogoda trafiła.

Ja dzisiaj w sumie nic nie załatwiłam na mieście. W kwiaciarniach nie było ładnych kwiatów Ja chyba też nic nie wybiorę Aż w końcu zamówię pierszy lepszy bukiet.

Kupiłam za to silikonowe przyssawki do stroika na auto i taką płaską misę, do której nalałam już wody i zapaliłam kilka tych "podgrzewaczy" i sprawdzam ile to mi będzie świeciło. Taki "świecznik" dam na stół gdzie będzie kawa i herbata, do tego jeszcze wrzucę płatki róż i będzie super
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 13:31   #1156
kotekMamrotek
Raczkowanie
 
Avatar kotekMamrotek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 173
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość
bzyczka1 gratuluje zostania ciocią

ja przeglądam bukiet ślubne w poszukiwaniu mojego wymażonego z margaretek i herbacianych róż, ale nigdzie go nie ma. Znalazłam inne ciekawe, szczególnie fajny wydał mi się z orchidei
Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość
ja bym chciała taki bukiet, tylko nie wiszący a zwykła kulke, co o nim myslicie?

mnie osobiscie bardzo sie podobają takie kompozycje z białych kwiatów ale niestety skoro zmieniła sie sukienka to i bukiet z białego na bordowy własnie ide zaraz do kwiaciarki buziaki! ale piekna pogoda aż zyc sie chce!
__________________
jesteśmy ze sobą od 28-04-2006
zaręczyny 28-04-2008
ten szczególny dzień 06-06-2009 o 16.oo
kotekMamrotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 13:51   #1157
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Ja też się martwie dekoracjami, przed nami np. jedna para ma ślub, więc też myślę, ze w okolicach maj-czerwiec będę do nich dzwonić, co by się ugadać na dekorację, ale co będzie jeśi oni będą mieli zupełni inną wizję niż ja?
no wlasnie ja tez sie tego boje ze beda mieli inna wizje dekoracji niz my

Cytat:
Napisane przez Daysy85 Pokaż wiadomość
Oj bidulko, bądź dobrej myśli , że jednak będą chcieli się dorzucić... a gdyby mieli swoją dekoratorkę to może po prostu wy zrezygnujcie ze swojej dorzućcie się do nich
a jak mi sie nie bedzie podobalo jak ich dekoratorka robi

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Kurcze najwiekszy problem to z ta dekratorką musicie sie koniecznie skontaktować z tą para, bo rzeczywiście bezsensem jest jesli Wy pokryjecie koszty a tamci będą szczęśliwi, że mają darmową dekorację...zachłannym trzeba byc...ale może tak też byż, że tamta para sobie zamówiła dekoratorke (wtedy Wy możecie zaoszczędzić) albo tamci nie zgodzą się dawać 600 zł za dekoracje, bo im będzie szkoda.
no dokladnie !!
czemu niby my mamy pokrywac caly koszt

Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość
Przed nami też jest jeden ślub i też się zastanawiam jak to będzie z dekoracją kościoła. Mam nadzieję, że uda nam się dogadać z poprzednią parą, tylko oby nie wzięli sobie dekoracji za 1500 bo wtedy nie mam zamiaru się z nimi składać
no wlasnie a ja mam dekoracje za 1,200zl bo z zywych kwiatow i co jak powiedza ze oni sie nie doloza bo za duzo?

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość

a może mogłabyś poprosić kogoś innego o sprwdzenie czy jest ktoś ślubujący w tym samym dniu. Myślę, że tamta para też będzie dążyć do tego żeby złozyć się na dekoracje, w końcu to zawsze mniejszy wydatek. A podpisywałaś z dekoratorką umowę? bo jeśli tamta para będzie miała już swoją dekoratorkę i na waszą się nie zgodzi to nic nie stracisz, odmówisz u swojej tylko te strojenie kościoła i wszystko. Ja tak własnie zrobię.
no wlasnie chyba ciocie wysle zeby poszla sprawdzic
no ale wlasnie problem w tym ze juz mam podpisana umowe i wplacona zaliczke



Dziewczyny chcialam poprosic moja przyjaciolke zeby zostala moim swiadkiem .. ale 2 dni temu zmarl jej tato i teraz nie wiem co robic .. czy wypada? czy ona wogole pojawi sie na tym slubie?
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 13:53   #1158
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

a ja jakos nie przejmuje sie dekoracja kosciolaMysle ze nikt na to nie zwroci uwagi.W mojej parafii zawsze sa jakies kwiatki i czerwony dywanto mi wystarczy
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 13:55   #1159
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez Justyna33333 Pokaż wiadomość
Ja nie wiem jaki bukiet... Chciałabym ze słoneczników bardzo, ale wszyscy mówią, że nie będzie pasował do sukienki...
Ja będę mieć ze słoneczników, bo słoneczniki to moje ulubione kwiaty

Dziewczyny jak Wam działa Wizaż?
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-07, 13:55   #1160
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

dzien dobry dziewczynki własnie wróciłam z przymierzania sukien z mojego pierwszego przymierzania
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 14:03   #1161
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

hej. Widze, ze przejmujecie sie dekoracja kosciola. Nie ma czym. Bylam swiadkiem jak dwie babeczki z dwoch roznych firm dekorowaly jeden i ten sam kosciol, w przerwie miedzy slubami, ktora wynosila 15 minut. Deoratorki juz wczesniej maja wszystko przyrzadzone, by pozniej tylko wszystko porozstawiac. I jak jedna zdjemuje dekoracje z lawek to druga automatycznie zaklada swoje i tak na zmiane. Wszystko zajelo nie wiecej jak 10 minut (ze zdjeciem starej i postawieniem nowej dekoracji). No chybaze dekoratorka powiedziala, ze wasz slub ma byc pierwszy by miec konkretna dekoracje, jak bylo w moim przypadku. Ale jak na razie w mojej parafii ja jestem pierwsza i... jedyna para na 1 sierpnia. Takze dziewczyny, nie ma sie czym przejmowac i zamartiac na zapas.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 14:08   #1162
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
Dziewczyny chcialam poprosic moja przyjaciolke zeby zostala moim swiadkiem .. ale 2 dni temu zmarl jej tato i teraz nie wiem co robic .. czy wypada? czy ona wogole pojawi sie na tym slubie?
poczekaj jeszcze trochę z tym pytaniem. Później powiedziałabym jej, że bardzo chciałabym żeby została moim świadkiem, ale zrozumiem jak ze względu na żałobe nie będzie chciała się zgodzić. Odpowie Ci co na ten temat myśli i będziesz wiedziała co i jak

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
dzien dobry dziewczynki własnie wróciłam z przymierzania sukien z mojego pierwszego przymierzania
i jakie wrażenia? wybrałaś coś

Wizaż działa mi dobrze, nie mam problemów
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 14:15   #1163
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
poczekaj jeszcze trochę z tym pytaniem. Później powiedziałabym jej, że bardzo chciałabym żeby została moim świadkiem, ale zrozumiem jak ze względu na żałobe nie będzie chciała się zgodzić. Odpowie Ci co na ten temat myśli i będziesz wiedziała co i jak

i jakie wrażenia? wybrałaś coś

Wizaż działa mi dobrze, nie mam problemów
jeszcze emocje mi nie opadły i to jest prawda, ze najbardziej podoba się ta i najlepiej się wygląda w tej, na ktora sie nie zwraca uwagi
wiec najlepiej sie czulam i jak załozylam to juz nie chcialam zdejmowac
no wiec tak: (skopiuje co napisalam w innym wątku)
w necie nigdy bym na nie uwagi nie zwróciła. chociaz w sklepie na tą, w ktorej potems ie zakochalam tez bym nie zwrocila uwagi-tylko pani mi ja przyniosla zebym sobie zmierzyla. juz pokazuje w kolejności
pierwsza to ta, ktora jest najpiekniejsza (w necie mi sie nie podoba ale na zywo-cudo-mama az zaniemowila jak mnie w niej zobaczyla )
http://www.bellissima.pl/gala.php?s=12.danalea

http://www.bellissima.pl/gala.php?s=31.hasoma ta jest urocza- na zywo tez duzo lepiej, ale jest bardzo bardzo skromna

http://www.isabel-wedding.pl/suknie_....php?suknia=27 w tej tez sie dobrze czułam z tym ze tutaj w delikatnym ecru- a w innych lepiej w białych wygladałam
http://komisslubny.pl/index.php?modu...=0&limit_do=21 ta tez ale na nią się nie zdeccyduję, bo mojego kuzyna teraz juz zona, miala prawie identyczną

ale te zdjecia sa na prawde nie najlepsze.... a nie pozwalali oczywiscie zdjec robic...
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 14:19   #1164
anuulaa
Wtajemniczenie
 
Avatar anuulaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 636
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cześć dziewuszki

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
a ta wogole to u mnie lekkie zamieszanie jesli chodzi o Kosciol ... na poczatku bylo ugadane ze slub i wesele beda w miescie mojego TZeta ... dzieli nas godzina drogi do mojego domu a teraz mama z tata jedna woleli by zeby slub byl u nas w parafii bo ze niby taka tradycja i wogole .. wsumie to ja chcialam miec u mnie w Kosciele ale wybralismy u TZeta z tego wzgledu ze sala jest 5 min od Kosciola wiec goscie od strony TZeta nie beda musieli jechac godzine do mnie na slub i pozniej sie wracac godzine na wesele ... no ale ok wkoncu zmienilismy ten Kosciol wybralismy protokol z Kosciola TZeta i tato ( ktory obecnie jest w Polsce ) byl u proboszcza w mojej parafii zeby zamowic date i godzine slubu bedzie tak jak mialo byc wczesniej o 15:00 tylko ze jes jeden problem mam juz zamowiona dekoratorke i bede miala dekoracje z zywych kwiatow cena 1.200zl a ktos ma wczesniej slub przed nami o 14:00 wiec dzwonie dzisiaj do taty zeby pojechal na plebanie zapytac proboszcza co to za para zeby sie z nimi dogadac o ta dekoracje zeby przypadkiem oni kogos tez nie zalatwali no i zeby sie kosztami podzielic a tato do mnie .... ze moglam mu od razu powiedziec ze on teraz nie bedzie jezdzil i wypytywal no a ja mu mowie ze to jest troche kasy ... a on z tekstem ... ze wszystko pokryje i wogole normalnie jak sie wkurzylam bo co jak ta para przed nami zalatwi sobie dekoratorke ( mam nadzieje ze jeszcze nie maja ) i ta ich i nasza zjada sie tym samym czasie do Kosciele zeby dekorowac?? przeciez moja nie zdarzy w 15 min sciagnac ich dekoracji i zalozyc mojej no a druga sprawa to ta , ze jesli tamci nie beda miec dekoracji to dlaczego maja miec ustrojony Kosciol i nic za to nie placic? bo wiadomo ze dekoratorka bedzie pewnie kolo 10-11 dekorowac wiec Ci wpadna sobie na slub na gotowe to ja zaplace za to 1.200zl a Ci sie nawet nie dorzuca? powinno byc podzielone na rowno Ojj nie ... ja tego tak napewno nie zostawie !! jak tato nic nie zalatwi w Polsce to znajde numer na plebanie i sama zadzwonie Gorzej jak ta para powie ze oni nie maja dekoracji ale rowniez nie dorzuca sie do moich kwiatkow
wtedy jedyne wyjscie to bedzie zrezygnowac z dekoracji chyba
Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
czemu niby my mamy pokrywac caly koszt
Zabciu, z jednej strony to Wy wynajęliście sobie taką drogą dekorację i nie możecie wymagać od innej pary, żeby Wam zwrócili koszt, chociaż ładnie by było z ich strony. 1200zł to moim zdaniem dużo pieniążków i dla niektórych żywe kwiaty w kościele mogą być priorytetem, a dla innych zbędny wydatek. Ja osobiście raczej nie dałabym 600zł za dekorację i też możliwe że niekoniecznie w moim stylu.
Jednak musicie się koniecznie skontaktować z tamtą parą, niepotrzebnie sobie zjadać nerwy i zastanawiać czy się złożą czy nie. Mam nadzieję, że wszystko będzie po Waszej myśli.
anuulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 14:25   #1165
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

neska A na którąś sie zdecydowałaś ostatecznie, czy dalej chcesz szukać?

anuulaa dzięki za przpeis na tego miodownika, zrobiłam dziś i faktycznie wyszedł wysoki. mam nadzieję, ze w smaku tez bedzie super

Pisałyście o bukietach, no więc czuje że bedę miała straszny problem, ponieważ tyle mi się bukietów podoba, że nie wiem czy coś wybiorę. Naprawdę będzie to trudna decyzja. Ale nie będę się martwić teraz bo jeszcze kiecki nie mam, jak zamówię to będę analizowac dokładnie jaki bukiet z tych moich ulubionych będzie najodpowiedniejszy
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 14:28   #1166
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
neska A na którąś sie zdecydowałaś ostatecznie, czy dalej chcesz szukać?

anuulaa dzięki za przpeis na tego miodownika, zrobiłam dziś i faktycznie wyszedł wysoki. mam nadzieję, ze w smaku tez bedzie super

Pisałyście o bukietach, no więc czuje że bedę miała straszny problem, ponieważ tyle mi się bukietów podoba, że nie wiem czy coś wybiorę. Naprawdę będzie to trudna decyzja. Ale nie będę się martwić teraz bo jeszcze kiecki nie mam, jak zamówię to będę analizowac dokładnie jaki bukiet z tych moich ulubionych będzie najodpowiedniejszy
na razie jestem zauroczona ta pierwsza
tutaj lepsze zdjecie nieco jest
http://www.galasuknieslubne.pl/sdry08.html#
ale nie obeszłam jeszcze połowy salonow wiec jeszcze poczekam...
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 14:36   #1167
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
na razie jestem zauroczona ta pierwsza
tutaj lepsze zdjecie nieco jest
http://www.galasuknieslubne.pl/sdry08.html#
ale nie obeszłam jeszcze połowy salonow wiec jeszcze poczekam...
piękna musi być na żywo, widzę, że ma b. ładną koronkę
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 14:42   #1168
motley
Zadomowienie
 
Avatar motley
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź/Szczecin
Wiadomości: 1 200
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość

Dziewczyny chcialam poprosic moja przyjaciolke zeby zostala moim swiadkiem .. ale 2 dni temu zmarl jej tato i teraz nie wiem co robic .. czy wypada? czy ona wogole pojawi sie na tym slubie?
W lipcu zeszłego roku umarł mój tata a pod koniec października był ślub kuzyna. Nie byłam świadkiem ale na ślub poszłam, nie żeby się bawić ale żeby uczcić razem z młodymi ten dzień... Nie tańczyliśmy z moim TŻ ale wiem, że samą obecnością sprawiliśmy młodym radość. Także myślę, że twoja przyjaciółka może uczestniczyć w Twoim ślubie również na tej zasadzie i w sumie nie przeszkadza to w byciu świadkiem, może po prostu nie brać udziału w zabawach ale to chyba każdy zrozumie.


Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
na razie jestem zauroczona ta pierwsza
tutaj lepsze zdjecie nieco jest
http://www.galasuknieslubne.pl/sdry08.html#
ale nie obeszłam jeszcze połowy salonow wiec jeszcze poczekam...
bardzo ładna a które salony w Łodzi warto odwiedzić? Tyle ich jest... nie mam pojęcia od czego zacząć
__________________
B+M

"W sercu dziewczyny, gdy położysz je na dłoń,
na pierwszym miejscu chłopak,
a przed nim tylko koń !!!!"
motley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 15:17   #1169
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

neska piekna
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 15:22   #1170
kasiaher
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiaher
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 874
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

zdałam egamin z prawa na 4+ to był ostatni , wszystko zaliczone

Z TŻ wojna nadal, wchodzę do naszego pokoju a tu wszystko poprzestawiane: meble komp, łóżko i akwarium
Nie wiem co mu odwaliło
No ii gdzieś wyszedł godzine temu i nie wiem kiedy wróci, mam to gdzieś słowem się nie odezwę , niech se nie myśli że mi będzie po glowie skakał i mnie tu ustawial.


Jestem szczęsliwa zdanym egzaminem ale smutno i poczęści jestem wściekła na tą sytuację z TŻ
kasiaher jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:51.