Kosmetyki Sephory - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-17, 22:40   #1
codergirl
Raczkowanie
 
Avatar codergirl
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 171
GG do codergirl

Kosmetyki Sephory


Witajcie,
niedawno przeczytałam, że podobno kosmetyki sygnowane nazwą SEPHORA są pochodzą z fabryk produkujących kosmetyki z tych najwyższych półek. Np puder, który kosztuje 45 zł jest produkowany w fabryce Diora, a wiadomo, że normalny puder z tej firmy kosztuje np 3 razy więcej...
Słyszałyście coś o tym czy jest to zwykła plotka?
codergirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 22:44   #2
maghol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki Sephory

ja słyszałam tylko tyle, że są prawie identyczne.
A w to wątpię... miałam ten podkład (dokładnie ten w tubce) i nie jest taki jak te po 150 zł
ale za to według mnie profesjonalna baza jest świetna
pozdrawiam;]
maghol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 23:17   #3
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Kosmetyki Sephory

Pracowałam w Sephorze więc odpowiadam
Wszystkie kosmetyki Sephory są sprowadzane bezposrednio z Francji, bo tam mają swoje laboratoria. Wiadomo, ze Francuzi laboratoria maja dobre no ale nie przesadzajmy, to taka dobra srednia półka, nie są to marki eskluzywne ani selektywne przeciez. Ja ze swojej strony moge polecić zwłaszcza produkty do ciała (balsamy, zele, masłam pilingiitp. sa superowe ), do makijazu, tak jak mówiłyscie: bazy (pod podkład i pod cienie), pudry, rozswietlacze, korektor pod oczy, pędzle. Niezłe te są cienie. w razie pytań słuzę pomocą
__________________
KUPUJĘ TYLKO KOSMETYKI NIETESTOWANE NA ZWIERZĄTKACH


Mój blog modowy - zapraszam

http://ana-collection.blogspot.com


Mój instagram: https://instagram.com/anacollection83/





Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 23:38   #4
codergirl
Raczkowanie
 
Avatar codergirl
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 171
GG do codergirl
Dot.: Kosmetyki Sephory

Cytat:
Napisane przez Luna83 Pokaż wiadomość
Pracowałam w Sephorze więc odpowiadam
Wszystkie kosmetyki Sephory są sprowadzane bezposrednio z Francji, bo tam mają swoje laboratoria. Wiadomo, ze Francuzi laboratoria maja dobre no ale nie przesadzajmy, to taka dobra srednia półka, nie są to marki eskluzywne ani selektywne przeciez. Ja ze swojej strony moge polecić zwłaszcza produkty do ciała (balsamy, zele, masłam pilingiitp. sa superowe ), do makijazu, tak jak mówiłyscie: bazy (pod podkład i pod cienie), pudry, rozswietlacze, korektor pod oczy, pędzle. Niezłe te są cienie. w razie pytań słuzę pomocą

Przymierzałam się do kupna podkładu i pudru z tej firmy. Czy warto kupić je z s tej serri?
I myślałam też o Vichy... I jakoś bardziej skłaniałam się w kierunku Sephory. Co jest wg. CIiebie lepsze?
codergirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 00:23   #5
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Kosmetyki Sephory

Luna83 a ja mam inne pytanie w zw. z tym że pracowałaś w Sephorze.

W jakis sposób przydzielane są próbki klientkom? Czy zależy to od wydanej kasy, czy od widzi-mi-się sprzedającej? I czy tak naprawdę jesli poprosze o próbkę perfum czy jakiegoś kosmetyku nie kupując nic to powinnam ją dostać?

Ciekawi mnie to
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 10:51   #6
Majka84
Raczkowanie
 
Avatar Majka84
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 88
Dot.: Kosmetyki Sephory

tak jezeli poprosisz to powinni ci dac jak nie maja to zrobia
a podkladow sephory jednak bym nie polecala
Majka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 14:08   #7
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Kosmetyki Sephory

Ja za to słyszałam, że te pudry są z tej fabryki gdzie robią Chanel
Czego to nie powiedzią żeby zachęcić klienta do kupna

Dla mnie to wymyślona bajka i tyle.
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-18, 14:52   #8
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Kosmetyki Sephory

Ja mam puder w kamieniu Sephory i jest fajny, baze pod makijaż (przeźroczystą) żadko używam bo podkreśla skórki no i dostałam próbki podkładów z sephory ale jeszcze nie spróbowałam.
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 17:56   #9
codergirl
Raczkowanie
 
Avatar codergirl
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 171
GG do codergirl
Dot.: Kosmetyki Sephory

Cytat:
Napisane przez Majka84 Pokaż wiadomość
tak jezeli poprosisz to powinni ci dac jak nie maja to zrobia
a podkladow sephory jednak bym nie polecala

Dlaczego nie polecasz podkładów Sephory? Miałam próbkę i miałam wrażenie, że jest super...
codergirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 22:08   #10
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Kosmetyki Sephory

Dla ichy mojej cery ( a mam mieszaną) sa lepsze podkłady Sephory, bo za Vichy podkładami nie przepadam, dla mnie są zbyt cięzkie. Polecam zwłaszcza ten do cwry mieszanej i ten z pudrową otoczką, to moim zdaniem najlepsze podkładziki Sephory.

Na pewno kosmetyki Sephory nie sa produkowane w tych samych laboratoriach co Chanel. Często jest tak, ze dany koncern skupia w swoim ręku kilka marek, np. L'oreal i Lancome to jedna firma, stąd te same laboratoria Sephora produkowana jest we francuskich laboratoriach, bezposrednio stamtąd jedzie do Polski, moze dlatego to zamieszanie
A co do próbek - tak jak pisałam w innym wątku - co sephora to inny kierownik i pewnie inna polityka z probkami. Generalnie chętnie są rozdawane, chyba ze na kilometr widać amatora próbek. Warto poprosic o zrobienie próbki podkładu/kremu konsultantkę. I jeszcze jedno - proscie o pomoc w doborze podkładu, sprawdzajcie go zawsze przy linii brody, tak najlepiej dobierać podkład, broń Boze na rączce
__________________
KUPUJĘ TYLKO KOSMETYKI NIETESTOWANE NA ZWIERZĄTKACH


Mój blog modowy - zapraszam

http://ana-collection.blogspot.com


Mój instagram: https://instagram.com/anacollection83/





Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 22:18   #11
betinka74
Przyczajenie
 
Avatar betinka74
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Radzionków
Wiadomości: 18
GG do betinka74
Dot.: Kosmetyki Sephory

A ja chciałam się dowiedzieć czy mogę liczyc na próbkę korektora pod oczy,muszę sobie jakis dobry wybrac,ponieważ mam straszne since pod oczami ...mialamjuz kilka ,ale były do du...szy...wygladały katastroficznie pod oczami i się jakies rozwarstwialy , nie kryly cieni ...zbijały się jakoś ...Czy w sephorze mogę poprosić o probki korrktorow pod oczy?Pozdarwiam
__________________
mała dziefcynka
betinka74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-19, 10:53   #12
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Kosmetyki Sephory

Cytat:
Napisane przez betinka74 Pokaż wiadomość
A ja chciałam się dowiedzieć czy mogę liczyc na próbkę korektora pod oczy,muszę sobie jakis dobry wybrac,ponieważ mam straszne since pod oczami ...mialamjuz kilka ,ale były do du...szy...wygladały katastroficznie pod oczami i się jakies rozwarstwialy , nie kryly cieni ...zbijały się jakoś ...Czy w sephorze mogę poprosić o probki korrktorow pod oczy?Pozdarwiam
No nie, to niemozliwe, jak niby zrobic próbkę korektora? Najlepiej wypróbuj na sobie, jest mnóstwo dobrych korektorków pod oczy, z tanszych Sephory i L'oreala, z drozszych YSL i HR, na pewno znajdziesz cos dla siebie
__________________
KUPUJĘ TYLKO KOSMETYKI NIETESTOWANE NA ZWIERZĄTKACH


Mój blog modowy - zapraszam

http://ana-collection.blogspot.com


Mój instagram: https://instagram.com/anacollection83/





Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 11:06   #13
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Kosmetyki Sephory

Cytat:
Napisane przez Luna83 Pokaż wiadomość
A co do próbek - tak jak pisałam w innym wątku - co sephora to inny kierownik i pewnie inna polityka z probkami. Generalnie chętnie są rozdawane, chyba ze na kilometr widać amatora próbek.
Czyli mam rozumieć, że jeśli dopiero 'wchodzę' w świat kosmetyków i to zostanie zauważone, to będzie mi ciężej dostać próbkę ?
Przepraszam, ale troszkę nie zrozumiałam
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 11:12   #14
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki Sephory

Cytat:
Napisane przez PatkaM84 Pokaż wiadomość
Ja mam puder w kamieniu Sephory i jest fajny, baze pod makijaż (przeźroczystą) żadko używam bo podkreśla skórki no i dostałam próbki podkładów z sephory ale jeszcze nie spróbowałam.
Miałam też puder w kamieniu z Sephory i faktycznie był super bardzo przyjemny. Teraz mam tusz do rzęs i uważam, że jest taki sobie...raczej średni :/
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 11:23   #15
Czarindia
Rozeznanie
 
Avatar Czarindia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Orzech
Wiadomości: 520
GG do Czarindia
Dot.: Kosmetyki Sephory

ja z tuszy Sephora byłam zadowolona do momentu aż się skusiłam na MF2000calorie ale na delikatny dzienny makijaż tusz panoramiczny może być,jednak pogrubiający zamieniłam na tego MF.
Co do korektora pod oczy to ja jestem średnio zadowolona,bo wysusza mi skórę pod oczkami-ale chyba dobrze maskuje,bo mój mąż mi ostatnio powiedział-ale masz cienie pod oczami,źle się czujesz? a ja mu na to,że zawsze tak mam tylko w ciągu dnia maskuję korektorem dlatego tu plus za maskowanie.Jednak chcę wypróbować tego z L'oreala.
Fajne są też pudry rozświetlające-te z kwiatuszkami
No i używam podkładu nawilżającego (ale to dlatego,że jest jaśniutki odcień)-używam na zmianę z MF LP 101-sephora faktycznie nawilża
Ogólnie nie narzekam na kosmetyki tej marki.
Pozdrawiam
Czarindia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 11:25   #16
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki Sephory

No właśnie mam pogrubiający i zostawia mi grudki na rzęsach mimo, że czyszczę szczoteczkę. Jest też dość gęsty ale jak pisze - ogólnie kosmetyki dobre
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 11:31   #17
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Kosmetyki Sephory

a jak jest z makijazami z spehory?to sie jakos specjlanie umawia i placi czy jak?co sadzicie o tej bydgoskiej?bo ja chcialmw sumie poprosic o rade ale mam wrazenie,ze te sprzedawczynie z bydzi sa takie hm...jakos nie specjlanie na kazdego klienta dobrze nastawione
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 18:04   #18
betinka74
Przyczajenie
 
Avatar betinka74
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Radzionków
Wiadomości: 18
GG do betinka74
Dot.: Kosmetyki Sephory

ale to nie jest robota...takie dobieranie na miejscu w sklepie , w sztucznym świetle itd...nie ma to jak wypróbowac samemu w domu ,malując się jak kto lubi.Poza tym raczej na takie zakupy wychodzi się juz umalowanym i cięzko potem w takiej sephorze zmyc makijaz kolo oka żeby spradzac korektory ,a i tak przypuszczam dobrze by się nie dobrało.Mnie zasze drażni towarzystwo ekspednientki i nie zawsze sympatyczniej itd...jest to troche krepujące i wcale dobrze nie odradzają,ja myślę że każda z nas najlepiej wie czego szuka ,więc woli dopasowac kosmetyk w domu chociaz jakims milosnikiem próbek nie jestem bo i też mało się maluję...w sephorze bywam rzadko bo nie lubie tego sztucznego światła,tych niemiłych sprzedawczyń...
__________________
mała dziefcynka
betinka74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 20:52   #19
Czarindia
Rozeznanie
 
Avatar Czarindia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Orzech
Wiadomości: 520
GG do Czarindia
Dot.: Kosmetyki Sephory

no Panie w Sephorze często popełniają błędy-raz dała mi puder rozświetlający złoty (wmawiała mi,że mam taki mieć,a ja wiem,że jestem zimnym typem...hihi,ale to brzmi)myślałam,że zna się lepiej i go kupiłam-wyglądałam dziwnie i za drugim razem inna Pani od razu powiedziała,że mam mieć ten różowy,więc już OK źle dobrała mi jedna podkład(za ciemny)Za drugim razem innej już się udało ale dwa kosmetyki kupione niepotrzebnie

Co do makijażu,to ja się umówiłam,poszłam z mamą-mamę pomalowała fajnie,ja nie byłam zadowolona.

No i sprzedawczynie robię wrażenie,jakby się wywyższały,i to w każdej Sephorze,bo parę już różnych zaliczyłam...a może inaczej traktuję osoby,które robią zakupy za 2000zł?
Jeszcze przeszkadzają mi wszędobylscy ochroniarze,bryy...zreszt ą tak samo jest w rossmanie...
Ale i tak lubię Sephorę i często tam chodzę
Pozdrawiam
Czarindia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-19, 21:53   #20
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Kosmetyki Sephory

Cytat:
Napisane przez Czarindia Pokaż wiadomość
Jeszcze przeszkadzają mi wszędobylscy ochroniarze,bryy...
Ojj, też tego nie znoszę
Ale to nie tylko w perfumeriach i drogeriach ... W sklepach z odzieżą tacy panowie to standard
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 23:24   #21
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Kosmetyki Sephory

Ojej moje drogie, wszystko zalezy do kierownika danej placówki My byłysmy w Sephorze w Empiku w Poznaniu bardzo szkolone, by dbać o kazdego klienta, bez względu na to, kim on jest, dlatego klienci bardzo nas chwalili. Naprawde miłe jest gdy klient dziękuje za poswiecony mu czas i pomoc.Tak to jest, jednym się chce byc profesjonalnym, innym nie, jedn się zna, drugi odwala chalturę Mimo, ze juz tam nie pracuję, to zapraszam Was Do Sephorki w Empiku w Poznaniu, na pewno będziecie zadowolone, juz zadba o to kierowniczka i jej podwładne
__________________
KUPUJĘ TYLKO KOSMETYKI NIETESTOWANE NA ZWIERZĄTKACH


Mój blog modowy - zapraszam

http://ana-collection.blogspot.com


Mój instagram: https://instagram.com/anacollection83/





Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 09:17   #22
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Kosmetyki Sephory

Cytat:
Napisane przez Luna83 Pokaż wiadomość
Ojej moje drogie, wszystko zalezy do kierownika danej placówki My byłysmy w Sephorze w Empiku w Poznaniu bardzo szkolone, by dbać o kazdego klienta, bez względu na to, kim on jest, dlatego klienci bardzo nas chwalili. Naprawde miłe jest gdy klient dziękuje za poswiecony mu czas i pomoc.Tak to jest, jednym się chce byc profesjonalnym, innym nie, jedn się zna, drugi odwala chalturę Mimo, ze juz tam nie pracuję, to zapraszam Was Do Sephorki w Empiku w Poznaniu, na pewno będziecie zadowolone, juz zadba o to kierowniczka i jej podwładne

Oj to szkoda że nie ma tej sephory koło mnie chetnie bym tam chodziła Ale w sumie nie mogę narzekać bo w Szczecinie w Sterze eż jest Sephora (akurat obok niej jest mój sklep ) i Panie te są akurat bardzo miłe lubię do nicj chodzić. Natomiast w tej Sephorze w Carrefurze no to z przykrością stwierdzam ale zajmują się tylko klientami wyglądającymi na "bogato"
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 16:37   #23
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: Kosmetyki Sephory

Mam pytanko, czy któraś z Was używała poczwórnych cieni z Sephory. Chciałabym je kupić, ale nie wiem czy warto. Bo opinie o nich są różne. Pomóżcie!!
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 16:47   #24
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: Kosmetyki Sephory

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Mam pytanko, czy któraś z Was używała poczwórnych cieni z Sephory. Chciałabym je kupić, ale nie wiem czy warto. Bo opinie o nich są różne. Pomóżcie!!
tez chce je kupic wiec podpinam sie pod pytanie
i jeszcze interesuje mnie kredka do oczow ale juz sama nie wiem bo na kwc czytalam ze szybko sie zciera
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 16:55   #25
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Kosmetyki Sephory

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Mam pytanko, czy któraś z Was używała poczwórnych cieni z Sephory. Chciałabym je kupić, ale nie wiem czy warto. Bo opinie o nich są różne. Pomóżcie!!
Ja mam ale nie jestem do konca zadowolona, chociaż trzymią się fajnie i nie wałkują to mają bardzo mało pigmentu i są bardzo delikatne w porównaniu z kolorami, trzeba ich sporo nałożyc żeby uzyskać odpowiedni efekt.
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 17:03   #26
annan_
Zadomowienie
 
Avatar annan_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 238
Dot.: Kosmetyki Sephory

co do cieni poczwornych, to sa one bardzo twarde. trudno je nalozyc, zmieniaja kolor (na powiece jest duzo jasniejszy). za to pieknie opalizuja i zlewaja sie ze soba (mozna uzyskac super efekt). niestety, jestem uczulona na cienie z sephory. natomiast mam kredki - sa ok, ale bez rewelacji. mam tez z limitowanej serii, zielona z brokatem - to moj hit. bardzo ja lubie, super efekt, jakos zadowalajaca, cena badzo bardzo. niestety, juz ich chyba nie ma w sprzedazy.

co do amatorow probek zapewne chodzi o osoby znane obsludze z tego, ze nigdy nic nie kupuja, badz kupuja najtansze produkty, natomiast prosza o probki marek z wyzszej polki nie z checi wyprobowania przed zakupem, ale pouzywania sobie drogich kosemtykow za friko.

co do ochrony: nigdy mi sie nie zdazylo, zeby ochroniarz za mna chodzil (a czesto na to narzekacie). nie zamierzam nikogo obrazic, ale to typowe, ze ochroniarze w takich sklepach uwazniej przygladaja sie osobom w stroju swobodnym (adidasy, jeansy) z plecakiem, ot, pewnie taki stereotyop podkradaczy.
annan_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 17:37   #27
kociolek
Rozeznanie
 
Avatar kociolek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 719
Dot.: Kosmetyki Sephory

Yasia, ja mam paletke poczworna w kolorach grafitowo-fioletowym i jestem z niej zadowolona. grafitowe i fioletowe cienie sa mocno napigmentowane i dlugo sie trzymaja na powiece (mozna wykonac i delikatny i bardzo mocno makijaz) jasnoliliowy jest najgorszy pod tym wzgledem, ostatni kolor w palectce - bialy jest niezlym rozswielaczem. pamietam, ze w recenzjach w KWC dziewczyny narzekaly na kolory pastelowe (tj i u mnie liliowy), polecalabym zatem paletke z ciemniejszymi odcieniami
kociolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-02, 12:51   #28
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: Kosmetyki Sephory

Dzięki za pomoc, jeszcze się zastanowię. Bo chciałam je kupić mamie na urodziny, ale teraz mam mętlik w głowie
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 08:34   #29
tadzik
Raczkowanie
 
Avatar tadzik
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 128
GG do tadzik
Dot.: Kosmetyki Sephory

Ja za to nie polecam pojedynczych cieni z brokatem. Kupiłam opalony brąz, ale koloru praktycznie nie widać na oku, zostaje sam brokat, który po kilkunastu minutach (!) obsypuje się na policzki. Podobno te cienie stosuje się również na mokro, nie wiem, nie próbowałam. Jeżeli będę miała okazję zrobić wieczorowy makijaż z brokatem, to spróbuję i dam znać
tadzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 19:51   #30
caramella90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Exclamation Kosmetyki Sephora

Czy warto kupić kosmetyki tej firmy? Czy warto kupić któryś z nich?

http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠/kosmetyka/

Proszę o pomoc!!!

Edytowane przez caramella90
Czas edycji: 2008-12-21 o 19:53
caramella90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-22 21:18:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:50.