Seks bez zobowiązań - friends with benefits - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-28, 16:54   #301
fantasmagorrria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 33
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

miniLady86 mogłabym zaśpiewać "mam tak samooo jak Tyyy" z tą różnicą, że "mój" mężczyzna ma kogoś i dobrze o tym wiem, mimo to spotykam się z nim. Fakt faktem rzadko ale się spotykam. Próby detoksu już były, wszystko było, inny facet był, byłam chwilę w związku, nic nie pomogło. Głupia ja ale widocznie muszę dostać po d*** żeby się otrząsnąć. Tymczasem nastąpiły takie okoliczność, że na chwilę obecną nie zerwę z nim kontaktu bo nie mogę i nie chce. Staram się jedynie podchodzić do niego bardziej jak do przyjaciela a nie do faceta. Mamy coraz lepsze relacje i staram się zdystansować. Ot tyle
fantasmagorrria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 23:52   #302
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

miniLady - zastanów się, czy jesteś warta faceta, którego spojrzenia podziwiasz i którego głosu chcesz słuchać. Błagam, to nie są wyznaczniki kogoś, z kim możesz spędzić życie. To są wyznaczniki Twojego zauroczenia, ale nie obustronnego uczucia, nie miłości. Szanuj się trochę. Nie daj się wodzić za nos.
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 10:50   #303
wtarapatach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 89
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

To ja chyba zakonczę tutaj swoją historię...

Dość dlugo nie pisałam.
Otoz niedawno poznałam kogos! kogos wyjatkowego, kogos z kim mam tyyyyle wspolego, ze az to dziwne ze istnieję JA w formie męskiej!! to niesamowite... chyba sie zakochalam wpadlam po uszy, on z reszta chyba tez niedlugo czeka mnie pierwsza randka
Natomiast...
jak ten kumpel, z ktorym sie spotykalam na hmm seks sie o tym dowiedzial (tzn.rozmawiajac ze mna pewnego wieczoru na skype stwierdzil, ze jakas szczesliwa jestem i spytal czy poznalam kogos), to sie okazalo, ze on sie we mnie zakochal - tak jak przypuszczalam juz wczesniej jeszcze niedawno sam twierdzil, ze dobrze, ze sie juz tak nie spotykamy itd. po czym jak sie dowiedzial, ze kogos poznalam, to nagle wylew uczuc z jego strony, ze on pracowac nie moze tylko ciagle o mnie mysli itd... masakra... Jest mi naprawde zle z tego powodu no ale co zrobic? oboje wiedzielismy, ze predzej czy pozniej tak bedzie, ze ja/on poznamy kogos...
Tak wiec tutaj konczy sie moja historia z seksem bez zobowiazan i w sumie ciesze sie z tego bardzo... bo to, co czuje teraz, te motyle, ta radosc, bezsenne noce i ciagle usmiechnieta geba sa od tego o wieeeeele lepsze
wtarapatach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 10:56   #304
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Cytat:
Napisane przez wtarapatach Pokaż wiadomość
To ja chyba zakonczę tutaj swoją historię...

Dość dlugo nie pisałam.
Otoz niedawno poznałam kogos! kogos wyjatkowego, kogos z kim mam tyyyyle wspolego, ze az to dziwne ze istnieję JA w formie męskiej!! to niesamowite... chyba sie zakochalam wpadlam po uszy, on z reszta chyba tez niedlugo czeka mnie pierwsza randka
Natomiast...
jak ten kumpel, z ktorym sie spotykalam na hmm seks sie o tym dowiedzial (tzn.rozmawiajac ze mna pewnego wieczoru na skype stwierdzil, ze jakas szczesliwa jestem i spytal czy poznalam kogos), to sie okazalo, ze on sie we mnie zakochal - tak jak przypuszczalam juz wczesniej jeszcze niedawno sam twierdzil, ze dobrze, ze sie juz tak nie spotykamy itd. po czym jak sie dowiedzial, ze kogos poznalam, to nagle wylew uczuc z jego strony, ze on pracowac nie moze tylko ciagle o mnie mysli itd... masakra... Jest mi naprawde zle z tego powodu no ale co zrobic? oboje wiedzielismy, ze predzej czy pozniej tak bedzie, ze ja/on poznamy kogos...
Tak wiec tutaj konczy sie moja historia z seksem bez zobowiazan i w sumie ciesze sie z tego bardzo... bo to, co czuje teraz, te motyle, ta radosc, bezsenne noce i ciagle usmiechnieta geba sa od tego o wieeeeele lepsze
Wow, jak miło. No cóż, nic nie poradzisz-często jedna strona się zakochuje, tak to bywa, nie jesteś winna.
Mam nadzieję, że poznałaś fajnego faceta i będzie kolorowo
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 12:46   #305
wtarapatach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 89
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
Wow, jak miło. No cóż, nic nie poradzisz-często jedna strona się zakochuje, tak to bywa, nie jesteś winna.
Mam nadzieję, że poznałaś fajnego faceta i będzie kolorowo
tez mam taka nadzieje
kazdy mowi, ze jak sie pozna tego jedynego, to sie to poprostu czuje... no i ja to poprostu czuję!

Oby i na Waszych drogach dziewczyny staneli tacy wspaniali faceci i wasze problemy zniknęły tego Wam zycze!
wtarapatach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 07:58   #306
miniLady86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

wtarapatach gratulacje Oby to był ten właściwy i wszystko ułożyło się po Twojej myśli. Jeśli chodzi o Twojego znajomego to mógł wcześniej też wyznać co do Ciebie czuje, a nie po fakcie jak się dowiedział o kimś kto pojawił się w Twoim życiu.
Najważniejsze, żebyś była szczęśliwa
Mam nadzieję, że z czasem każda z nas trafi na drugą połówkę
miniLady86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 11:13   #307
wtarapatach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 89
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Cytat:
Napisane przez miniLady86 Pokaż wiadomość
wtarapatach gratulacje Oby to był ten właściwy i wszystko ułożyło się po Twojej myśli. Jeśli chodzi o Twojego znajomego to mógł wcześniej też wyznać co do Ciebie czuje, a nie po fakcie jak się dowiedział o kimś kto pojawił się w Twoim życiu.
Najważniejsze, żebyś była szczęśliwa
Mam nadzieję, że z czasem każda z nas trafi na drugą połówkę
no wlasnie tzn.ja to podejrzewalam juz wczesniej po jego zachowaniu... po tym jak na mnie patrzyl, jak pisal, choc zgrywal obojetnego... i nawet teraz mowi, ze wszystko jest ok i spoko, ze da sobie rade ale jakby w razie mi z tamtym nie wyszlo, to mam mu dac znac taaaa poprostu już pędzę...

Na pewno kazda znajdzie 2 polowke! jestem tego przekonana
wtarapatach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-01, 18:12   #308
miniLady86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

wtarapatach poznałaś kogoś i teraz trzeba się skupić na nowym związku
Kolega jednak liczy na cud i wierzy, że jeszcze do niego wrócisz. Tylko, że to raczej są jego złudzenia, z którymi musi się pogodzić.

A tak w skrócie o mnie-znów popełniłam cholerny błąd spotkałam się z nim po kilku miesiącach i od nowa zaczynam co raz częściej myśleć o panu X;/ Obiecałam sobie, że z tym skończę, ale to było silniejsze w jego towarzystwie czuję się naprawdę świetnie, mogę o wszystkim rozmawiać, być sobą i nikogo nie udawać. Uwielbiam jak mnie przytula w trakcie rozmowy...fuck, fuck i jeszcze raz fuck;/ kopnąć mnie w tyłek to za mało. Najgorsze jest to, że jestem zakochana w nim oczywiście bez wzajemności, ale nie mogę mu o tym powiedzieć ehh
Zaczynam od dziś chyba detox, postaram się być silna i nie spotkam się już z nim. Pierwsza nie odezwę się, a jeśli on zaproponuje spotkanie to odmówię.
3majcie tylko za mnie kciuki, żebym znów nie weszła do tej samej rzeki plissss
miniLady86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 18:25   #309
wtarapatach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 89
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Cytat:
Napisane przez miniLady86 Pokaż wiadomość
wtarapatach poznałaś kogoś i teraz trzeba się skupić na nowym związku
Kolega jednak liczy na cud i wierzy, że jeszcze do niego wrócisz. Tylko, że to raczej są jego złudzenia, z którymi musi się pogodzić.

A tak w skrócie o mnie-znów popełniłam cholerny błąd spotkałam się z nim po kilku miesiącach i od nowa zaczynam co raz częściej myśleć o panu X;/ Obiecałam sobie, że z tym skończę, ale to było silniejsze w jego towarzystwie czuję się naprawdę świetnie, mogę o wszystkim rozmawiać, być sobą i nikogo nie udawać. Uwielbiam jak mnie przytula w trakcie rozmowy...fuck, fuck i jeszcze raz fuck;/ kopnąć mnie w tyłek to za mało. Najgorsze jest to, że jestem zakochana w nim oczywiście bez wzajemności, ale nie mogę mu o tym powiedzieć ehh
Zaczynam od dziś chyba detox, postaram się być silna i nie spotkam się już z nim. Pierwsza nie odezwę się, a jeśli on zaproponuje spotkanie to odmówię.
3majcie tylko za mnie kciuki, żebym znów nie weszła do tej samej rzeki plissss
hmm, ja conieco wyjasnie u mnie nie ma jeszcze zwiazku poki co poprostu kogos poznalam jest naprawde super, oboje czujemy chyba ze to jest wlasnie TO (texty typu 'omg! Ty to naprawde lubisz?! gdzie Ty bylas/les przez cale moje zycie?!' hehe no nigdy czegos takiego nie mialam, wiec to chyba cos znaczy, ze tak czuję ), zobaczymy jak sie wszystko rozwinie

A co do Twojej sytuacji...hmm, mialam tak samo tez mowilam sobie 'nie, koniec z tym!' po czym JAKIMS TRAFEM sie z Nim spotykalam:/ nooo, ale w koncu udalo mi sie to uciąć! i to jeszcze przed poznanien owego osobnika Zobaczysz, Tobie tez sie uda, trzymam kciuki!
wtarapatach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 11:49   #310
33owieczka
Zadomowienie
 
Avatar 33owieczka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

wtarapatach, trzymam kciuki, aby to byłą Twoja druga połówka!
__________________

Wiem, że pisze długie posty, jednak skracając je w cytatach postaraj się nie zgubić sensu.
Przykład:
"Monika nie jest zwolennikiem kary śmierci"
Cytat
Cytat:
Monika jest zwolenikiem kary śmierci"

33owieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 23:50   #311
wtarapatach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 89
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Cytat:
Napisane przez 33owieczka Pokaż wiadomość
wtarapatach, trzymam kciuki, aby to byłą Twoja druga połówka!
dziekuje sytuacja sie rozwija u mnie prze cudnie, wszystko jest na dobrej drodze a ja fruwam metr nad ziemia, serce mi wali, kreci sie w glowie i rece sie trzesa... ahhh co to za uczucieeeee!
wtarapatach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-01, 14:51   #312
pumpkin_pie
Raczkowanie
 
Avatar pumpkin_pie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 65
Question Seks z przyjacielem

Witajcie drogie wizażanki!
Nie jestem jedną z was, dopiero teraz założyłam tu konto. Często jednak podczytywałam forum i tym razem chciałabym skorzystać z waszych rad i doświadczenia.

Mam lat 20 z (dużym) hakiem. Z moim przyjacielem przyjaźnimy się od ok. 10 lat i jesteśmy w podobnym wieku. Jesteśmy dla siebie podporą w trudnych chwilach i jednocześnie najlepszymi kumplami. Znamy się naprawdę dobrze. Nigdy jednak nie byliśmy nierozłączni (to nie ten typ relacji), ani nie traktowaliśmy się jak rodzeństwo. Obecnie oboje jesteśmy singlami.

Zaczął nam świtać w głowie pomysł (jak w temacie), do którego nie potrafię się jednoznacznie ustosunkować. Przyjaciel jest atrakcyjnym facetem, pociąga mnie fizycznie. Oboje mamy do seksu podejście raczej dość luźne.
Pewnego wieczoru, doszło między nami do czegoś więcej. Scena jak z głupiego filmu - oboje po złym dniu spotkaliśmy się, zjedliśmy, napiliśmy się wina (robiliśmy tak nie raz). Tego wieczoru jednak nie poszliśmy spać. Nie wiem które z nas to zainicjowało, ale zaczęliśmy się całować. Później wszystko poszło jakoś naturalnie... Zaszliśmy bardzo daleko, ale nie doszło do stosunku sensu stricte. Wymigałam się i można powiedzieć, że uciekłam. Nigdy wcześniej nie spałam z kimś, z kim nie byłam w związku.
Była pasja i żądza, której nie czułam nigdy wcześnie z żadnym mężczyzną. Było perfekcyjnie.

Tu pojawiają się wątpliwości, czy w ogóle warto? Pewnie nie ma jednoznacznej odpowiedzi TAK/NIE... Staram się ułożyć w głowie listę wad i zalet, ale jak wiadomo im bardziej się coś analizuje, tym do gorszych wniosków się dochodzi zawsze byłam dość racjonalna (czasem żałuję).

Wiem, że czuję się przy nim pewnie i bezpiecznie, ale jednocześnie nie chciałabym być z nim w związku (on ze mną też nie). Na pewno się w nim nie zakocham. Wiem, że to byłaby relacja "higieniczna", wiem, że mam swoje potrzeby...

No ale co jeśli wszystko się zepsuje? Szkoda mi stawiać na szali 10 letnią przyjaźń, to zbyt cenne... Pytanie tylko, czy seks = koniec przyjaźni? I czy wszystko musi się popsuć? Czy można to w ogóle podpiąć pod zjawisko friends with benefits? chyba nie.. Za dobrze się znamy...

Zapraszam do dyskusji zczególnie interesują mnie wypowiedzi osób, które są lub były w podobnej relacji.
pumpkin_pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 12:34   #313
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Seks z przyjacielem

A jak zachowywaliście się po tym szalonym wieczorze? Niezręczna cisza przez kilka dni, zero kontaktu, wstyd? czy naturalnie, jak wcześniej?

zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 12:38   #314
Weroonisiek
Raczkowanie
 
Avatar Weroonisiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 63
Dot.: Seks z przyjacielem

Może się zepsuć, jest duze prawdopodobieństwo tego, ale nie musi. Tak się tylko pięknie mówi, że się w sobie nie zakochacie. Seks wyzwala w nas często ogromne emocje... sama piszesz, że nigdy nie kochałaś się z facetem z którym nie byłaś w zwiazku. Prędzej czy później którejś ze stron zacznie zależeć, a jeżeli tak się stanie to można stwierdzić , że po przyjaźni.

Możecie sobie przysięgać, że będziecie tylko fucking friends, ale z autopsji wiem, że tak się nie da, że psychika, szczególnie kobieca jest tak pokręcona, że rzadko zdarza się przypadek "seksu bez zobowiazań".

Nie wiem jak odnieść się do tego, że znacie się już tyle lat, bo moja sytuacja się trochę pod tym względem różniła.

Generalnie - nie polecam. Przyjaciel niech zostanie przyjacielem-kochankiem duszy, a od ciała znajdz sobie innego
Weroonisiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 14:57   #315
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: Seks z przyjacielem

JUŻ nie jesteście tylko przyjaciółmi więc jeśli cokolwiek mogłaś stracić - już straciłaś.
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 17:43   #316
pumpkin_pie
Raczkowanie
 
Avatar pumpkin_pie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: Seks z przyjacielem

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
A jak zachowywaliście się po tym szalonym wieczorze? Niezręczna cisza przez kilka dni, zero kontaktu, wstyd? czy naturalnie, jak wcześniej?

Nie było zakłopotania, ciszy, nic z tych rzeczy. Pogadalismy o tym, wymieniliśmy spostrzeżenia. Później pojawiły się takie dziwne myśli, co by było gdyby...
Cytat:
Napisane przez Weroonisiek Pokaż wiadomość
Może się zepsuć, jest duze prawdopodobieństwo tego, ale nie musi. Tak się tylko pięknie mówi, że się w sobie nie zakochacie. Seks wyzwala w nas często ogromne emocje... sama piszesz, że nigdy nie kochałaś się z facetem z którym nie byłaś w zwiazku. Prędzej czy później którejś ze stron zacznie zależeć, a jeżeli tak się stanie to można stwierdzić , że po przyjaźni.

Możecie sobie przysięgać, że będziecie tylko fucking friends, ale z autopsji wiem, że tak się nie da, że psychika, szczególnie kobieca jest tak pokręcona, że rzadko zdarza się przypadek "seksu bez zobowiazań".

Nie wiem jak odnieść się do tego, że znacie się już tyle lat, bo moja sytuacja się trochę pod tym względem różniła.

Generalnie - nie polecam. Przyjaciel niech zostanie przyjacielem-kochankiem duszy, a od ciała znajdz sobie innego
Dzięki za wypowiedź Naczytałam się bardzo dużo na ten temat... wiadomo, że wiele przemawia przeciw. Moja psychika (choć pokręcona), to jednak dość przewidywalna. Choć może masz rację... Z drugiej strony: "znajdź sobie kogoś od ciała" ja chyba tak nie potrafię...
Cytat:
Napisane przez findsomething Pokaż wiadomość
JUŻ nie jesteście tylko przyjaciółmi więc jeśli cokolwiek mogłaś stracić - już straciłaś.
hmm, zaciekawiłaś mnie. to kim teraz jesteśmy? Między nami nic się nie zmieniło. Nie czuję, żebym cokolwiek straciła - wręcz przeciwnie. Będzie mi miło, jeśli rozwiniesz swoją wypowiedź
pumpkin_pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 18:29   #317
lodyga21
Raczkowanie
 
Avatar lodyga21
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Far far away...
Wiadomości: 103
Dot.: Seks z przyjacielem

A skąd wiesz że nic??Może między Tobą a nim nic ale miedzy NIM a tobą dużo. Skoro do szło do tego to rzeczywiscie juz przyjaciółmi nie jesteście, a prędzej czy później i tak któreś z was się zakocha.
__________________
Skaczę, kręcę i pływam!!
Piszę licencjat
Chcę być bardziej EKO!
Sportowy styl życia!
lodyga21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 18:35   #318
pumpkin_pie
Raczkowanie
 
Avatar pumpkin_pie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: Seks z przyjacielem

Cytat:
Napisane przez lodyga21 Pokaż wiadomość
A skąd wiesz że nic??Może między Tobą a nim nic ale miedzy NIM a tobą dużo. Skoro do szło do tego to rzeczywiscie juz przyjaciółmi nie jesteście, a prędzej czy później i tak któreś z was się zakocha.
dziewczyny, ja was naprawdę nie rozumiem z tym: "przyjaciółmi już nie jesteście" ... czy któraś z was mogłaby to rozwinąć?

zgadzam się, że nie mogę przewidzieć co będzie z jego strony. Jednak nie stawiam znaku równości między: seks, a "na pewno ktoś się zakocha". Wydaje mi się, że to nie działa w taki sposób (choć mogę się mylić).
pumpkin_pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 20:20   #319
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Seks z przyjacielem

Cytat:
Napisane przez pumpkin_pie Pokaż wiadomość
dziewczyny, ja was naprawdę nie rozumiem z tym: "przyjaciółmi już nie jesteście" ... czy któraś z was mogłaby to rozwinąć?
Myślę, że dziewczynom chodzi o to, że z przyjacielem się seksu nie uprawia. A w momencie gdy już doszło do czegoś między Wami, to trudno Waszą relację określić jako stricte przyjacielską.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-02, 21:11   #320
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Seks z przyjacielem

Cytat:
Napisane przez lodyga21 Pokaż wiadomość
A skąd wiesz że nic??Może między Tobą a nim nic ale miedzy NIM a tobą dużo. Skoro do szło do tego to rzeczywiscie juz przyjaciółmi nie jesteście, a prędzej czy później i tak któreś z was się zakocha.
Ależ jesteście przyjaciółmi jak najbardziej. Niby czemu z przyjacielem seksu się nie uprawia. Czasem się uprawia i jest miło. Jest poczucie bezpieczeństwa, bliskość, rozkosz.
I wcale nie musi się kończyć zakochaniem którejś ze stron.
Chociaż może. No i co z tego. Zawsze i każda relacja może się skończyć zakochaniem.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 21:22   #321
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Seks z przyjacielem

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Ależ jesteście przyjaciółmi jak najbardziej. Niby czemu z przyjacielem seksu się nie uprawia. Czasem się uprawia i jest miło. Jest poczucie bezpieczeństwa, bliskość, rozkosz.
I wcale nie musi się kończyć zakochaniem którejś ze stron.
Chociaż może. No i co z tego. Zawsze i każda relacja może się skończyć zakochaniem.
Wszystko zależy od definicji przyjaźni, przyjaciela itd. Dla mnie relacja czysto przyjacielska to relacja, w której nie ma seksu ani innych czynności o charakterze seksualnym. Natomiast oczywiście można jednocześnie z kimś się przyjaźnić i uprawiać seks. Tak jest chociażby w związkach. Uprawia się seks z partnerem i jednocześnie uważa się go za przyjaciela.
Tyle, że relacja z TŻ-em nie jest czysto przyjacielska.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 09:45   #322
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Seks z przyjacielem

Dla mnie to nie do pomyślenia.
Seks z przyjacielem...
Zaczęłabym automatycznie być zazdrosna o przyjaciela, gdyby mu się spodobała jakaś dziewczyna i chciałby z nią być.
Ano właśnie...
Gdyby Twój przyjaciel znalazł sobie dziewczynę to nadal uprawiałabyś z nim przyjacielski seks? Czy byłabyś skłonna zrezygnować z tego "w imię przyjaźni"?
A tak nawiasem mówiąc, to nie związałabym się z osobą, która była w takiej relacji.
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 11:21   #323
pumpkin_pie
Raczkowanie
 
Avatar pumpkin_pie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: Seks z przyjacielem

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Myślę, że dziewczynom chodzi o to, że z przyjacielem się seksu nie uprawia. A w momencie gdy już doszło do czegoś między Wami, to trudno Waszą relację określić jako stricte przyjacielską.
dzięki za wyjaśnienie.
Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Ależ jesteście przyjaciółmi jak najbardziej. Niby czemu z przyjacielem seksu się nie uprawia. Czasem się uprawia i jest miło. Jest poczucie bezpieczeństwa, bliskość, rozkosz.
I wcale nie musi się kończyć zakochaniem którejś ze stron.
Chociaż może. No i co z tego. Zawsze i każda relacja może się skończyć zakochaniem.
nie wiem, czy to ironia jeśli nie - to się zgadzam
Cytat:
Napisane przez prettysimple Pokaż wiadomość
Dla mnie to nie do pomyślenia.
Seks z przyjacielem...
Zaczęłabym automatycznie być zazdrosna o przyjaciela, gdyby mu się spodobała jakaś dziewczyna i chciałby z nią być.
Ano właśnie...
Gdyby Twój przyjaciel znalazł sobie dziewczynę to nadal uprawiałabyś z nim przyjacielski seks? Czy byłabyś skłonna zrezygnować z tego "w imię przyjaźni"?
A tak nawiasem mówiąc, to nie związałabym się z osobą, która była w takiej relacji.
nie jestem o niego zazdrosna, bo nie jestesmy w zwiazku. Nie zaangażowałam się uczuciowo... Z szacunku do ich związku oczywiście przestalibyśmy.
Nie związałabyś się z kimś, kto uprawiał seks nie będąc w związku, czy uprawiał seks z przyjacielem?
pumpkin_pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 11:35   #324
kika86
Raczkowanie
 
Avatar kika86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 181
Dot.: Seks z przyjacielem

mowisz ze masz luzne podejscie do seksu, a nie spalas z nikim nie bedac w nim zwiazku, wiec tutaj glownie o Ciebie sie rozchodzi, jesli chcesz uprawiac niezowbowazujacy seks, to droga wolna, jednak pamietaj że seks w takiej relacji wiele zmienia, potem zaczyna sie myslec w innych kategoriach i facet jak to facet bobzyka i pojdzie jesc obiad nie zastanawiaac sie nad tym, ale kobieta ni ema takiej opcji zeby po paru razach zachowala chlod i dystans do tego, potem sie moze okazac ze ta wieloletnia przyjazn upadnie, bo on bedzie chcial zeby bylo tak jak wczesniej, a ty zaczniesz chciec bliskosci wiekszej, jego na wylacznosc, zaczniesz byc zazdrosna itd
__________________
znalazła tego jedynego, najlepszego, najwspanialszego Księcia


175cm
70kg-66,5kg-65kg-63kg
kika86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 11:45   #325
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Seks z przyjacielem

Nie, nie związałabym się.
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 11:57   #326
pumpkin_pie
Raczkowanie
 
Avatar pumpkin_pie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: Seks z przyjacielem

Cytat:
Napisane przez kika86 Pokaż wiadomość
mowisz ze masz luzne podejscie do seksu, a nie spalas z nikim nie bedac w nim zwiazku, wiec tutaj glownie o Ciebie sie rozchodzi, jesli chcesz uprawiac niezowbowazujacy seks, to droga wolna, jednak pamietaj że seks w takiej relacji wiele zmienia, potem zaczyna sie myslec w innych kategoriach i facet jak to facet bobzyka i pojdzie jesc obiad nie zastanawiaac sie nad tym, ale kobieta ni ema takiej opcji zeby po paru razach zachowala chlod i dystans do tego, potem sie moze okazac ze ta wieloletnia przyjazn upadnie, bo on bedzie chcial zeby bylo tak jak wczesniej, a ty zaczniesz chciec bliskosci wiekszej, jego na wylacznosc, zaczniesz byc zazdrosna itd
hmm, dzieki za tą wypowiedz. o to się nie martwię, ale dzięki za zwrócenie uwagi
Cytat:
Napisane przez prettysimple Pokaż wiadomość
Nie, nie związałabym się.
nie o to pytałam
nie zwiazałabys sie z kims, kto uprawiał seks z przyjacielem, czy chodzi CI o seks bez związku?
pumpkin_pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 13:21   #327
yoka
Zadomowienie
 
Avatar yoka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 565
Dot.: Seks z przyjacielem

Również nie związałabym się z taką osobą. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Jeśli ktoś zakończy relacje seksualne, ale przyjaźń pozostanie i relacje "zwykłe" również to nie potrafiłabym się z tym pogodzić. Bo jak pogodzić się z faktem, że moja druga połówka wciąż spotyka się (na stopie "tylko" koleżeńskiej) z osobą, z którą wcześniej łączyło ją zbliżenie fizyczne, które moim zdaniem jest zarezerwowane dla partnera (nie dla przyjaciela!). Nie potrafiłabym tego znieść.

I tak jak napisałam, uważam, że przyjaciel to przyjaciel - zaufanie, wzajemna troska, wspieranie. Kontakty seksualne - nie. Przyjaciel i kochanek w jednym - absolutnie nie. Ale to tylko moja opinia.
__________________
Back to black.

yoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 16:25   #328
pumpkin_pie
Raczkowanie
 
Avatar pumpkin_pie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: Seks z przyjacielem

Cytat:
Napisane przez yoka Pokaż wiadomość
Również nie związałabym się z taką osobą. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Jeśli ktoś zakończy relacje seksualne, ale przyjaźń pozostanie i relacje "zwykłe" również to nie potrafiłabym się z tym pogodzić. Bo jak pogodzić się z faktem, że moja druga połówka wciąż spotyka się (na stopie "tylko" koleżeńskiej) z osobą, z którą wcześniej łączyło ją zbliżenie fizyczne, które moim zdaniem jest zarezerwowane dla partnera (nie dla przyjaciela!). Nie potrafiłabym tego znieść.
czyli nie utrzymujesz np. kolezenskich kontaktów z żadnym ze swoich byłych partnerów?
Cytat:
I tak jak napisałam, uważam, że przyjaciel to przyjaciel - zaufanie, wzajemna troska, wspieranie. Kontakty seksualne - nie. Przyjaciel i kochanek w jednym - absolutnie nie. Ale to tylko moja opinia.
Dziękuję za opinię. Chodziło mi raczej o wypowiedzi dotyczące ewentualnych relacji między przyjaciółmi, ale szanuję każde zdanie.
pumpkin_pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 16:26   #329
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Seks z przyjacielem

Cytat:
Napisane przez pumpkin_pie Pokaż wiadomość
nie zwiazałabys sie z kims, kto uprawiał seks z przyjacielem, czy chodzi CI o seks bez związku?

Eh.

Nie związałabym się z kimś, kto uprawiał zarówno seks z przyjacielem, jak i seks bez związku :P.

Chociaż seks z przyjacielem to też seks bez związku .
Po prostu to dla mnie nie do zaakceptowania .
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 16:33   #330
pumpkin_pie
Raczkowanie
 
Avatar pumpkin_pie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: Seks z przyjacielem

Cytat:
Napisane przez prettysimple Pokaż wiadomość
Eh.

Nie związałabym się z kimś, kto uprawiał zarówno seks z przyjacielem, jak i seks bez związku :P.

Chociaż seks z przyjacielem to też seks bez związku .
Po prostu to dla mnie nie do zaakceptowania .
ok, rozumiem
pumpkin_pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-27 16:12:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:31.