Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-16, 20:40   #1111
domarka
Raczkowanie
 
Avatar domarka
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 445
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez paulinalappo Pokaż wiadomość
Skrajnie odpowiedzialne jeżeli nie mam przeciwko ciąży . Nie będzie jej to trudno ,będzie to będę szczęśliwa . Do ginekologa jeszcze trochę a po prostu jestem ciekawa czy jakieś możliwości są
To po co trujesz się tabletkami?
domarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 22:05   #1112
paulinalappo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Już się nie truje odstawiam je
paulinalappo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 18:25   #1113
Szkudny1368
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 2
Prezerwatywa i wyciek

s

Edytowane przez Szkudny1368
Czas edycji: 2016-01-17 o 21:40
Szkudny1368 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 18:53   #1114
nynka_1987
Zadomowienie
 
Avatar nynka_1987
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecinek :/
Wiadomości: 1 269
Dot.: Prezerwatywa i wyciek

Poczytaj skąd się dzieci biorą
__________________
nynka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 19:01   #1115
Szkudny1368
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 2
Dot.: Prezerwatywa i wyciek

Wiem doskonale skąd sie biorą dzieci
Z prezerwatywy plyny sie wylaly na koc jak? Jak to sie mogło stac? Ciagle prezertawya byla naciagnieta na czlonka
Czlonek po dojsciu sie skurczyl i jest mozliwosc ze przez to uleglo wylaniu plynow na koc ?
Jestesmy zdziwieni ze koc byl mokry przez sperme.
Partnerka sie obawia bo moglo zostac przeniesione palcami do jej narzadow rozrodczych
Szkudny1368 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 20:02   #1116
domarka
Raczkowanie
 
Avatar domarka
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 445
Dot.: Prezerwatywa i wyciek

Cytat:
Napisane przez Szkudny1368 Pokaż wiadomość
Wiem doskonale skąd sie biorą dzieci
Z prezerwatywy plyny sie wylaly na koc jak? Jak to sie mogło stac? Ciagle prezertawya byla naciagnieta na czlonka
Czlonek po dojsciu sie skurczyl i jest mozliwosc ze przez to uleglo wylaniu plynow na koc ?
Jestesmy zdziwieni ze koc byl mokry przez sperme.
Partnerka sie obawia bo moglo zostac przeniesione palcami do jej narzadow rozrodczych
No chyba nie wiesz skąd się biorą dzieci. Ile masz lat? Skoro członek nie był w pochwie to co za różnica czy sperma się wylała czy nie? Koc nie urodzi dziecka I po co w ogóle ta prezerwatywa, jeśli nie było stosunku?
domarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 20:52   #1117
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Prezerwatywa i wyciek

Cytat:
Napisane przez domarka Pokaż wiadomość
No chyba nie wiesz skąd się biorą dzieci. Ile masz lat? Skoro członek nie był w pochwie to co za różnica czy sperma się wylała czy nie? Koc nie urodzi dziecka I po co w ogóle ta prezerwatywa, jeśli nie było stosunku?
Może loda mu robiła w gumce xd
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-18, 14:49   #1118
Villemo94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 30
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Witam. Od wczoraj mam dziwny problem.. mam cykle 28-29 dniowe. ostatni @ miałam 24 grudnia. od tyg czułam pobolewanie w podbrzuszu z obu stron. a w niedzielę jak poszłam do toalety.. będąc w toalecie na papierze toaletowym zobaczyłam śluz z kilkoma niteczkami krwi ale to tak nie wiele że masakra.. do tego czuje cały czas uczucie że mam mokro i wgl a na bieliźnie jest sucho. nie chce kolejnego rozczarowania więc nie chce panikować ale to mi trochę nie daje spokoju co to może być?;/
gdyby to był okres normalny to wkładki bym musiała zmieniać tak często że masakra.. a teraz tylko delikatny pasek na wkłądce i na papierze toaletowym, bez żadnych skrzepów i wgl... wczoraj rano się zaczęło a dzisiaj już jest ta krew tak bladziutka że masakra a pobolewanie w podbrzuszu delikatne odczuwa.. kochane co to moze być ? jak myśłicie?
Villemo94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 16:44   #1119
RomaXD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Odstawienie tabletek,ciaza?

Witam. Miesiac temu odstawilam tabletki anty poniewaz staramy sie o dziecko. Krwawienie z odstawienia przyszlo w czasie 7dniowej przerwy. 2 tygodnie po odstawieniu dostalam brazowe krwawienie ze sluzem. 14.01 zauwazylam wokol sutkow biale grudki. Dodam tez ze troche mi urosly, tez pobolewa mnie podbrzusze czasami. Czy moglo dojsc do zaplodnienia? Jezeli tak to jak liczyc tugodnie ciazy? Od ostatniego dnia tego krwawienia z odstawienia? Dodam ze dzisiaj po poludniu robilam test i wyszedl negatywny. Powtorzyc go jutro rano czy moge ufac temu dzisiejszemu ?
RomaXD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 18:54   #1120
kaskers56
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 3
seks bez zabezpieczenia a dni płodne

Witajcie
Chciałam zapytać was o zdanie, jako że nie mam za bardzo z kim o tym porozmawiać, bo nie chcę niepotrzebnie niepokoić (oczywiście nie licząc chłopaka, ale wolałabym poznać też zdanie kogoś obcego, kogoś, kto spojrzy na całą sytuację z dystansu i na chłodno). Ostatnio trochę nas poniosło, do tej pory każdy nas stosunek był zabezpieczony, ale ostatnie trzy razy odpuściliśmy gumkę i zdecydowaliśmy się na stosunek przerywany z pełną świadomością, że to nie jest odpowiednia metoda antykoncepcji, o ile w ogóle jakakolwiek jest. Chłopak za żadnym razem oczywiście nie doszedł we mnie, ale mimo to każdy z tych stosunków nie trwał przysłowiową minutkę, tylko trochę dłużej. Po jednym z nich przyznał się, że po wyjęciu członka widział płyn, który musiał się w trakcie wydzielić. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że w niektórych przypadkach sam płyn ejakulacyjny wystarczy, żeby doszło do zapłodnienia, bo i w nim mogą znajdować się plemniki. Do tego wszystkiego (wiem, że trochę za późno) sprawdziłam potem mniej więcej na podstawie kalendarzyka i wyszło, że akurat te trzy stosunki miały miejsce w trakcie moich dni płodnych, jeden w okresie tej wysokiej płodności i to właśnie wtedy, kiedy mój partner zauważył płyn (choć pewnie podczas pozostałych dwóch stosunków też został wydzielony). Jak myślicie, jaka jest możliwość, że doszło do zapłodnienia? Znacie kogoś, kto takim właśnie sposobem zaszedł w ciążę? Mam 19 lat (w tym roku 20), mój partner skończone 23. Nie chcę tylko wytykania nieodpowiedzialności, bo oboje z partnerem nastawiamy się mimo wszystko na to, że test wyjdzie pozytywny i już teraz zastanawiamy się nad tym, jak to wszystko pogodzić. Bardzo mnie wspiera, bardzo się kochamy i już od jakiegoś czasu planujemy wspólną przyszłość mimo niewielkiego stażu, bo jesteśmy ze sobą troszkę ponad pół roku. Jeśli faktycznie okaże się, że jestem w ciąży mimo strachu przyjmiemy to z jakąś radością na swoje barki, choć pewnie łatwo nie będzie i trochę to jednak zaburzy nasze dotychczasowe plany Na szczęście mój partner ma stałą pracę, ja też nie planuję być wyłącznie na jego garnuszku ani też na garnuszku rodziców. Chcę tylko poznać wasze zdanie co do możliwości zajścia w ten sposób w ciążę, historie wasze lub waszych znajomych, którzy takim właśnie sposobem zostali rodzicami.
I od razu dziękuję za każdą odpowiedź, bo nie ukrywam, że ten temat w ostatnich dniach towarzyszy mi niemal 24h/dobę i fajnie by było móc z kimś innym o tym porozmawiać (nie żebym gardziła swoim mężczyzną, bo naprawdę jest dla mnie dużym wsparciem i podejrzenia ewentualnej ciąży przyjął ze spokojem, wręcz jakimś uśmiechem na ustach, ale wiecie - czasami kobieta chce porozmawiać o takich sprawach z inną kobietą )

Edytowane przez kaskers56
Czas edycji: 2016-01-18 o 18:57
kaskers56 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 19:06   #1121
Ahoy
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahoy
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 082
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Wygląda jak implantacja. Zrób test ciazowy jutro lub za kilka dni.
__________________
10.02.2017 - dobry początek <3
Ahoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-18, 20:05   #1122
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: seks bez zabezpieczenia a dni płodne

Cytat:
Napisane przez kaskers56 Pokaż wiadomość
Witajcie
Chciałam zapytać was o zdanie, jako że nie mam za bardzo z kim o tym porozmawiać, bo nie chcę niepotrzebnie niepokoić (oczywiście nie licząc chłopaka, ale wolałabym poznać też zdanie kogoś obcego, kogoś, kto spojrzy na całą sytuację z dystansu i na chłodno). Ostatnio trochę nas poniosło, do tej pory każdy nas stosunek był zabezpieczony, ale ostatnie trzy razy odpuściliśmy gumkę i zdecydowaliśmy się na stosunek przerywany z pełną świadomością, że to nie jest odpowiednia metoda antykoncepcji, o ile w ogóle jakakolwiek jest. Chłopak za żadnym razem oczywiście nie doszedł we mnie, ale mimo to każdy z tych stosunków nie trwał przysłowiową minutkę, tylko trochę dłużej. Po jednym z nich przyznał się, że po wyjęciu członka widział płyn, który musiał się w trakcie wydzielić. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że w niektórych przypadkach sam płyn ejakulacyjny wystarczy, żeby doszło do zapłodnienia, bo i w nim mogą znajdować się plemniki. Do tego wszystkiego (wiem, że trochę za późno) sprawdziłam potem mniej więcej na podstawie kalendarzyka i wyszło, że akurat te trzy stosunki miały miejsce w trakcie moich dni płodnych, jeden w okresie tej wysokiej płodności i to właśnie wtedy, kiedy mój partner zauważył płyn (choć pewnie podczas pozostałych dwóch stosunków też został wydzielony). Jak myślicie, jaka jest możliwość, że doszło do zapłodnienia? Znacie kogoś, kto takim właśnie sposobem zaszedł w ciążę? Mam 19 lat (w tym roku 20), mój partner skończone 23. Nie chcę tylko wytykania nieodpowiedzialności, bo oboje z partnerem nastawiamy się mimo wszystko na to, że test wyjdzie pozytywny i już teraz zastanawiamy się nad tym, jak to wszystko pogodzić. Bardzo mnie wspiera, bardzo się kochamy i już od jakiegoś czasu planujemy wspólną przyszłość mimo niewielkiego stażu, bo jesteśmy ze sobą troszkę ponad pół roku. Jeśli faktycznie okaże się, że jestem w ciąży mimo strachu przyjmiemy to z jakąś radością na swoje barki, choć pewnie łatwo nie będzie i trochę to jednak zaburzy nasze dotychczasowe plany Na szczęście mój partner ma stałą pracę, ja też nie planuję być wyłącznie na jego garnuszku ani też na garnuszku rodziców. Chcę tylko poznać wasze zdanie co do możliwości zajścia w ten sposób w ciążę, historie wasze lub waszych znajomych, którzy takim właśnie sposobem zostali rodzicami.
I od razu dziękuję za każdą odpowiedź, bo nie ukrywam, że ten temat w ostatnich dniach towarzyszy mi niemal 24h/dobę i fajnie by było móc z kimś innym o tym porozmawiać (nie żebym gardziła swoim mężczyzną, bo naprawdę jest dla mnie dużym wsparciem i podejrzenia ewentualnej ciąży przyjął ze spokojem, wręcz jakimś uśmiechem na ustach, ale wiecie - czasami kobieta chce porozmawiać o takich sprawach z inną kobietą )
Wskaźnik Pearla dla stosunku przerywanego to 10-35, czyli że na sto par stosujących tę 'metodę antykoncepcji' (choć właściwie trudno to tak nazywać), od 10 do 35 doprowadza do ciąży.
Sama widzisz, że ryzyko jest spore.
Pełno jest dzieci z takiego rodzaju 'antykoncepcji', po co Ci przykłady.
Modl się żebyś miała więcej szczęścia jak rozumu. Faktycznie świetny pomysł, ciąża w wieku 19 lat z kolesiem, którego zna się pół roku.
Następnym razem myśl o swojej przyszłości i stosuj porządną antykoncepcję !
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 20:40   #1123
kaskers56
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 3
Dot.: seks bez zabezpieczenia a dni płodne

a czy ja gdzieś napisałam, że znam go pół roku czy że od pół roku jesteśmy oficjalnie razem? po drugie nie prosiłam o reprymendy, bo takich mogą mi udzielać co najwyżej moi rodzice, prosiłam tylko o podzielenie się doświadczeniem. poza tym "pełno jest takich dzieci" to też średnio zadowalająca odpowiedź, bo jednak wolałabym o podzielenie się własnym doświadczeniem albo doświadczeniem znajomych w tym temacie, bo niby pełno a potem się okazuje, że mało kto zna naprawdę osobę, która w taki sposób zaszła w ciążę
kaskers56 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 21:05   #1124
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: seks bez zabezpieczenia a dni płodne

Bardzo dużo ryzykujecie, kompletnie nie polecam tej metody, już mówię dlaczego.

Ja przez ponad 3 lata nie zabezpieczałam się z tż, kochając się średnio 2 razy w tygodniu, nigdy do końca. Po jakimś czasie zaczęłam się martwić, że któreś z nas jest bezpłodne. W tym roku w lipcu podjęliśmy decyzję, że chcemy mieć dziecko. Udało się za pierwszym razem.

Teraz wiem, że mieliśmy duuużo szczęścia
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 21:08   #1125
kaskers56
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 3
Dot.: seks bez zabezpieczenia a dni płodne

rozumiem, że udało się za pierwszym razem, kiedy partner doszedł?

i dziękuję za odpowiedź, właśnie o takie mi chodziło - konkretne, z doświadczenia, a nie czysto teoretyczne wyczytane ze stron internetowych
kaskers56 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 21:11   #1126
domarka
Raczkowanie
 
Avatar domarka
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 445
Dot.: seks bez zabezpieczenia a dni płodne

Cytat:
Napisane przez kaskers56 Pokaż wiadomość
a czy ja gdzieś napisałam, że znam go pół roku czy że od pół roku jesteśmy oficjalnie razem? po drugie nie prosiłam o reprymendy, bo takich mogą mi udzielać co najwyżej moi rodzice, prosiłam tylko o podzielenie się doświadczeniem. poza tym "pełno jest takich dzieci" to też średnio zadowalająca odpowiedź, bo jednak wolałabym o podzielenie się własnym doświadczeniem albo doświadczeniem znajomych w tym temacie, bo niby pełno a potem się okazuje, że mało kto zna naprawdę osobę, która w taki sposób zaszła w ciążę

Dziewczyno, nie naskakuj na nas bo dziewczyny mają rację. Skoro boisz się ciąży (jakoś to będzie) to czemu się nie zabezpieczacie? Ja chyba nigdy nie zrozumiem czegoś takiego ryzyko jest duże, nie trzeba przykładów, bo większość niechcianych ciąż to właśnie ze stosunku przerywanego. I tak jak poprzedniczka życzę Ci szczęścia, bo rozumu to nie masz
domarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 21:18   #1127
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: seks bez zabezpieczenia a dni płodne

Cytat:
Napisane przez kaskers56 Pokaż wiadomość
rozumiem, że udało się za pierwszym razem, kiedy partner doszedł?

i dziękuję za odpowiedź, właśnie o takie mi chodziło - konkretne, z doświadczenia, a nie czysto teoretyczne wyczytane ze stron internetowych
Tak. Wcześniej przerywaliśmy przed jego dojściem
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 07:31   #1128
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: seks bez zabezpieczenia a dni płodne

Cytat:
Napisane przez kaskers56 Pokaż wiadomość
rozumiem, że udało się za pierwszym razem, kiedy partner doszedł?

i dziękuję za odpowiedź, właśnie o takie mi chodziło - konkretne, z doświadczenia, a nie czysto teoretyczne wyczytane ze stron internetowych
Jestem w Twoim wieku i mój tz też w wieku Twojego xd i powiem Ci, że x razy tak bezmyślnie robiliśmy, że stosunek był przerywany, fakt częściej był sex w gumce ale były i przerywane więc zdecydowałam się na tabletki i mam wizytę 22 lutego(może uda mi się szybciej iść prywatnie)

Ostatnio też pod wpływem % itp kochalismy się bez gumki i wzięłam tabletkę "po"(już 3 raz w życiu) więc czas myśleć i się stale zabezpieczyć xd na szczęście okres przyszedł wczoraj.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 07:32   #1129
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: seks bez zabezpieczenia a dni płodne

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Bardzo dużo ryzykujecie, kompletnie nie polecam tej metody, już mówię dlaczego.

Ja przez ponad 3 lata nie zabezpieczałam się z tż, kochając się średnio 2 razy w tygodniu, nigdy do końca. Po jakimś czasie zaczęłam się martwić, że któreś z nas jest bezpłodne. W tym roku w lipcu podjęliśmy decyzję, że chcemy mieć dziecko. Udało się za pierwszym razem.

Teraz wiem, że mieliśmy duuużo szczęścia
Ja całe życie stosowałam jakiś normalny rodzaj antykoncepcji i zawsze wydawało mi się że to bajki że można łatwo zajść w ciążę, a jak zaczęliśmy się starać to też udało się za pierwszym razem. Także widocznie procenty nie kłamią.

Ja bym rozpatrywala wskaźnik Pearla jako nie dla 100 par a jak dla 100 stosunków. Tak chyba łatwiej sobie wyobrazić prawdopobienstwo.
favianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-19, 10:45   #1130
przyczajka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 41
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

cześć dziewczyny, mam pytanie
kilka dni temu , był to pierwszy dzień kiedy zanikł śluz płodny czyli mogło być to w czasie owulacji lub w jej okolicach, miałam trochę stresującą sytuację:/ a mianowicie uprawialiśmy z moim chłopakiem petting i doszedł poza mną , niestety jego ręce miały przez chwilę kontakt ze spermą, po prostu jej dotknął dłońmi, no może trwało to dłużej niż zwykłe dotknięcie, po prostu jego ręce miały kontakt ze spermą. Po tym nie umył ani nie wytarł rąk , ale dotykał wielu rzeczy, pocierał rękoma o ubranie itp. po około godzinie czasu zabawialiśmy się dalej i wprowadził mi palce do pochwy...i moje pytanie czy mogłam zajść w ciążę? na rękach raczej nie było czuć spermy, część mogła zostać wytarta o ubranie, a to co zostało przez tę godzinę zdążyło wyschnąć. Proszę o odpowiedź
przyczajka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 11:11   #1131
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Nie, to musiałyby być plemniki komandosi
favianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 11:17   #1132
przyczajka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 41
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Uff. mam nadzieję :p
czytałam trochę o tym i podobno sperma jeśli bezpośrednio nie dostanie się do naszych dróg rodnych to w tzw. pokojowych warunkach staje się bezużyteczna, to prawda? Generalnie jestem straszną panikarą i muszę mieć na wszystko jakieś logicznie wytłumaczenie
przyczajka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 13:04   #1133
Ahoy
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahoy
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 082
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Czy biologia juz została wycofana ze szkół? Serio pytam...
__________________
10.02.2017 - dobry początek <3
Ahoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 13:05   #1134
karola008
Raczkowanie
 
Avatar karola008
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 228
Dot.: Odstawienie tabletek,ciaza?

wg mnie cykle po odstawieniu bedą swirowac przez jakis czas, ogólnie moja doktorka uwaza ze 3 miesiace to minimalny czas po ktorym mozna starać sie o dziecko po hormonach , w sumie uwazam ze takie objawy to z odstawienia tabletek...
moze skonsultuj te starania o dzieciaczka zaraz po tabletkach z lekarzem
karola008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 13:41   #1135
przyczajka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 41
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

A ja serio pytam o logiczną odpowiedź na moje pytanie na biologii bynajmniej nie uczono mnie o żywotności plemnika i 100 potencjalnych sytuacjach kiedy się zachodzi w ciążę a kiedy nie, dlatego postanowiłam zapytać tutaj..
przyczajka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 13:45   #1136
Ahoy
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahoy
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 082
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Zatem poszukaj w google. Z wyszukiwarek korzystać chyba nauczyli? Wpisz "żywotność plemników poza pochwa".
__________________
10.02.2017 - dobry początek <3
Ahoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 13:53   #1137
przyczajka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 41
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

napisałam, że już o tym czytałam no trudno, ale dziękuję za odpowiedzi
przyczajka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 15:03   #1138
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez przyczajka21 Pokaż wiadomość
napisałam, że już o tym czytałam no trudno, ale dziękuję za odpowiedzi
no chyba nie czytałaś nie ma szans żeby plemniki po godzinie 'bycia na rękach' były zdolne do zapłodnienia.
Tym bardziej, że przez palce nie zachodzi się w ciążę
__________________
Cytat:
Wydawało nam się, że mamy wielkie problemy. Skąd mieliśmy wiedzieć, że jesteśmy szczęśliwi?

Edytowane przez charsi
Czas edycji: 2016-01-19 o 15:04
charsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 21:05   #1139
milena2690
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 181
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Dziewczyny pomóżcie. Mam pytanie czy w dni plodne możliwe jest to że jajniki bolą mnie tak że aż mnie skręca z bólu dodam że staram się o dziecko
milena2690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 21:06   #1140
domarka
Raczkowanie
 
Avatar domarka
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 445
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Hm, no aż tak to nie powinno. Owszem, często występuje ból, ale nie aż tak, że skręca..
domarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-03 14:21:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:00.