Nieszczęśliwie zauroczona... ze wzajemnością... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-12, 23:38   #1
LalkaPorcelanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 2

Nieszczęśliwie zauroczona... ze wzajemnością...


Pisze tutaj poniewaz jestem w totalnej kropce...

poznalam pewnego mezczyzne, ze wzgledu na prace widzimy sie niemalze codziennie. Kiedys przypadkiem go zobaczylam na parkingu i ... „wow facet moich marzen” ale ze jestem w zwiazku to od razu o tym zapomnialam i zylam sobie dalej. Po jakims tygodniu na parking zapukal w okno mojego auta, poprosil o pomoc z jakims drobiazgiem, wmurowalo mnie ale sie zgodzilam. Od tamtej pory widzielismy sie codziennie przelotem, wymienilismy sie numerami w celach „sluzbowych” on czasami zadzwonil zapytac co slychac. Czasami przewinal sie lekki flirt, okazalo sie ze jest on w zwiazku ze stuknieta kobieta. On jest wlasicielem jak sie kkazalo bardzo dobrze prosperujacej firmy, ktora ma biuro w tym samym budynku co firma dla ktorej pracuje. Jezdzi drogim autem i ma piekny dom, pisze o tym dlatego ze wspomniana stuknieta kobieta zastraszyla go na tyle, ze on boi sie o swoje mienie i reputacje. Ja rowniez jestem w zwiazku z psychopata, ktory jest agresywny, zaborczy, chorobliwie zazdrosny i kontrolujacy. Nie potrafie sie od niego uwolnic.

Z kolega z „pracy” znamy sie juz rok, zawsze ciagnelo nas ku sobie jednak nigdy miedzy nami nic sie nie wydarzylo poza spojrzeniami i przyjacielskim buziakie w policzek na przywitanie i pozegnanie na koniec dnia.



Dzisiaj jednak cos peklo... wyznal mi ze sie zakochal i niewie co zrobic, wyznal ze chcialby ze mna byc ale wie ze nie jest to teraz mozliwe, dodal ze absolutnie nie bierze pod uwage „sexu bez zobowiazan” i ze ma nadzieje, ze poznamy sie lepiej i moze uda nam sie znalezc droge wyjscia z naszych zwiazkow i stworzyc cos razem.

Dodam, ze jest on ode mnie starszy 15 lat i on tez ma swiadomosc roznicy wieku.

Ciagle o nim mysle, a weekendy sa dla mnie meczarnia bo nie zobacze go chociaz na chwile.

Jest to mega chora sytacja, ktorej zakonczenie wydaje mi sie malo kolorowe...

moj mozg przestal dzialac analizujac co ja powinnam wlasciwie zrobic... bo serce mowi mi calkiem co innego niz mozg... prosze o pomoc
LalkaPorcelanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-12, 23:49   #2
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Nieszczesliwie zauroczona... ze wzajemnoscia...

Tak, tak, jego kobieta stuknięta, ty jesteś z psychopatą. Tragedia. To męczcie się do końca życia, pewnie. Bo tak trudno zerwać.

Chyba jednak musicie sypiać bez zobowiązań, nie ma wyjścia. To chciałaś usłyszeć? Bardzo proszę służę pomocą
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-13, 06:55   #3
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Nieszczesliwie zauroczona... ze wzajemnoscia...

Cytat:
Napisane przez LalkaPorcelanka Pokaż wiadomość
Pisze tutaj poniewaz jestem w totalnej kropce...

poznalam pewnego mezczyzne, ze wzgledu na prace widzimy sie niemalze codziennie. Kiedys przypadkiem go zobaczylam na parkingu i ... „wow facet moich marzen” ale ze jestem w zwiazku to od razu o tym zapomnialam i zylam sobie dalej. Po jakims tygodniu na parking zapukal w okno mojego auta, poprosil o pomoc z jakims drobiazgiem, wmurowalo mnie ale sie zgodzilam. Od tamtej pory widzielismy sie codziennie przelotem, wymienilismy sie numerami w celach „sluzbowych” on czasami zadzwonil zapytac co slychac. Czasami przewinal sie lekki flirt, okazalo sie ze jest on w zwiazku ze stuknieta kobieta. On jest wlasicielem jak sie kkazalo bardzo dobrze prosperujacej firmy, ktora ma biuro w tym samym budynku co firma dla ktorej pracuje. Jezdzi drogim autem i ma piekny dom, pisze o tym dlatego ze wspomniana stuknieta kobieta zastraszyla go na tyle, ze on boi sie o swoje mienie i reputacje. Ja rowniez jestem w zwiazku z psychopata, ktory jest agresywny, zaborczy, chorobliwie zazdrosny i kontrolujacy. Nie potrafie sie od niego uwolnic.

Z kolega z „pracy” znamy sie juz rok, zawsze ciagnelo nas ku sobie jednak nigdy miedzy nami nic sie nie wydarzylo poza spojrzeniami i przyjacielskim buziakie w policzek na przywitanie i pozegnanie na koniec dnia.



Dzisiaj jednak cos peklo... wyznal mi ze sie zakochal i niewie co zrobic, wyznal ze chcialby ze mna byc ale wie ze nie jest to teraz mozliwe, dodal ze absolutnie nie bierze pod uwage „sexu bez zobowiazan” i ze ma nadzieje, ze poznamy sie lepiej i moze uda nam sie znalezc droge wyjscia z naszych zwiazkow i stworzyc cos razem.

Dodam, ze jest on ode mnie starszy 15 lat i on tez ma swiadomosc roznicy wieku.

Ciagle o nim mysle, a weekendy sa dla mnie meczarnia bo nie zobacze go chociaz na chwile.

Jest to mega chora sytacja, ktorej zakonczenie wydaje mi sie malo kolorowe...

moj mozg przestal dzialac analizujac co ja powinnam wlasciwie zrobic... bo serce mowi mi calkiem co innego niz mozg... prosze o pomoc
buahahaha.

o jacy wy biedni jesteście, uwiązani na całe życie do popieprzonych partnerów.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-13, 07:09   #4
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Nieszczesliwie zauroczona... ze wzajemnoscia...

Droga wyjścia to po prostu zakończenie tych związków i zamknięcie sprawy z obecnymi partnerami i tak .. to jest do ogarnięcia.
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-13, 08:01   #5
Khaki68
Raczkowanie
 
Avatar Khaki68
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 282
Dot.: Nieszczesliwie zauroczona... ze wzajemnoscia...

Cytat:
Napisane przez LalkaPorcelanka Pokaż wiadomość
Pisze tutaj poniewaz jestem w totalnej kropce...

poznalam pewnego mezczyzne, ze wzgledu na prace widzimy sie niemalze codziennie. Kiedys przypadkiem go zobaczylam na parkingu i ... „wow facet moich marzen” ale ze jestem w zwiazku to od razu o tym zapomnialam i zylam sobie dalej. Po jakims tygodniu na parking zapukal w okno mojego auta, poprosil o pomoc z jakims drobiazgiem, wmurowalo mnie ale sie zgodzilam. Od tamtej pory widzielismy sie codziennie przelotem, wymienilismy sie numerami w celach „sluzbowych” on czasami zadzwonil zapytac co slychac. Czasami przewinal sie lekki flirt, okazalo sie ze jest on w zwiazku ze stuknieta kobieta. On jest wlasicielem jak sie kkazalo bardzo dobrze prosperujacej firmy, ktora ma biuro w tym samym budynku co firma dla ktorej pracuje. Jezdzi drogim autem i ma piekny dom, pisze o tym dlatego ze wspomniana stuknieta kobieta zastraszyla go na tyle, ze on boi sie o swoje mienie i reputacje. Ja rowniez jestem w zwiazku z psychopata, ktory jest agresywny, zaborczy, chorobliwie zazdrosny i kontrolujacy. Nie potrafie sie od niego uwolnic.
No tak, w serialach jest drama, to i w życiu musi być. Niech wszystko urasta do rangi olbrzymiego problemu. Trzeba zrobić z siebie ofiarę, zamiast po prostu kopnąć w dupę babę i faceta i związać się razem.
Khaki68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-13, 08:19   #6
TropicalEscape
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 45
Dot.: Nieszczesliwie zauroczona... ze wzajemnoscia...

Nie bawilabym sie w żadne "poznawanie" dopóki oboje nie zakonczycie swoich związków.

Jesli nie posłuchasz mojej rady, gwaratuję Ci, że skończy się to złamanym sercem. Twoim.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
TropicalEscape jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-13, 09:37   #7
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Nieszczesliwie zauroczona... ze wzajemnoscia...

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
buahahaha.

o jacy wy biedni jesteście, uwiązani na całe życie do popieprzonych partnerów.
Ciągnie swój do swego działa tu na więcej niż jednym poziomie.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-13, 10:07   #8
meeimei
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 144
Dot.: Nieszczesliwie zauroczona... ze wzajemnoscia...

Ciekawe czy jego partnerka w ogole wie tym, ze jest taka stuknięta i zła xD. Sorki, to brzmi jak klasyk - moja kobieta jest zła, okrutna, nie śpimy juz nawet razem, to jej wina ze szukam pocieszenia w ramionach innej
meeimei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-13, 10:09   #9
201801220933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 690
Dot.: Nieszczesliwie zauroczona... ze wzajemnoscia...

Haha, ale historia...

On jest taki bogaty ale oczywiscie to jest bez znaczenia.... tylko szkoda że nic pozatym o nim nie napisałas
Wywęszyłas okazje i szukasz wytłumaczenia

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2018-01-21 o 17:00 Powód: Przywrócenie usuniętego posta.
201801220933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-13, 10:10   #10
elfik_
Rozeznanie
 
Avatar elfik_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 593
Dot.: Nieszczesliwie zauroczona... ze wzajemnoscia...

"oczywiście, że odejdę od żony"
Ma dzieci?

Na Twoim miejscu zrobiłabym coś dla siebie - olała faceta z którym jesteś.
elfik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-13, 10:12   #11
201801220933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 690
Dot.: Nieszczesliwie zauroczona... ze wzajemnoscia...

Cytat:
Napisane przez elfik_ Pokaż wiadomość
"oczywiście, że odejdę od żony"
Ma dzieci?

Na Twoim miejscu zrobiłabym coś dla siebie - olała faceta z którym jesteś.
Moja żona jest zła i okrutna, jeszcze sie nie rozwiodłem ale zrobię to bo Cie kocham

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2018-01-21 o 17:01 Powód: Przywrócenie usuniętego posta.
201801220933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-13, 10:31   #12
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Nieszczesliwie zauroczona... ze wzajemnoscia...

czym go tak zastraszyla ze sie boi o reputacje i mienie?
chyba tylko to go przeraza ze bez niej jest nikim i straci to co u niej ma prace i te mienie za jej pieniadze
a ty czego sie boisz?co ty stracisz jak sie rozstaniesz ze swoim "psychopata"?
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-13, 12:23   #13
pani_zaradna
Raczkowanie
 
Avatar pani_zaradna
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 220
Dot.: Nieszczesliwie zauroczona... ze wzajemnoscia...

Czemu nie zerwiesz ze swoim obecnym partnerem, skoro Ci nie odpowiada?

I jak niby obecna dziewczyna tego pana może mu zniszczyć reputację? Wystawi 100 ocen 1 ze stu różnych kont jego firmie na Facebooku, czy jak? To istotne bo często faceci opowiadają, jacy to są biedni, jaka to ich partnerka jest zła i okropna bo zwęszyli okazję do skoku w bok A wiadomo, że tak jest większa szansa niż jakby Ci powiedział: "Mam na Ciebie ochotę mała, bzyknijmy się w naszym firmowym kiblu".
pani_zaradna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-13, 13:35   #14
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: Nieszczesliwie zauroczona... ze wzajemnoscia...

Cytat:
Napisane przez LalkaPorcelanka Pokaż wiadomość
Pisze tutaj poniewaz jestem w totalnej kropce...

poznalam pewnego mezczyzne, ze wzgledu na prace widzimy sie niemalze codziennie. Kiedys przypadkiem go zobaczylam na parkingu i ... „wow facet moich marzen” ale ze jestem w zwiazku to od razu o tym zapomnialam i zylam sobie dalej. Po jakims tygodniu na parking zapukal w okno mojego auta, poprosil o pomoc z jakims drobiazgiem, wmurowalo mnie ale sie zgodzilam. Od tamtej pory widzielismy sie codziennie przelotem, wymienilismy sie numerami w celach „sluzbowych” on czasami zadzwonil zapytac co slychac. Czasami przewinal sie lekki flirt, okazalo sie ze jest on w zwiazku ze stuknieta kobieta.
Żona zawsze musi być tą niedobrą, ale żeby od razu wariatka?

On jest wlasicielem jak sie kkazalo bardzo dobrze prosperujacej firmy, ktora ma biuro w tym samym budynku co firma dla ktorej pracuje. Jezdzi drogim autem i ma piekny dom, pisze o tym dlatego ze wspomniana stuknieta kobieta zastraszyla go na tyle, ze on boi sie o swoje mienie i reputacje.

Normalnie chytra baba! Nie to, co bezinteresowna autorka, która odnotowuje tylko na marginesie stan posiadania delikwenta
Ale ciekawe, jakie to kwity ma na niego? Czy może jest to akt ślubu bez rozdzielności majątkowej? Albo majątek na żonę?

Ja rowniez jestem w zwiazku z psychopata, ktory jest agresywny, zaborczy, chorobliwie zazdrosny i kontrolujacy. Nie potrafie sie od niego uwolnic.

Na plus sytuacji trzeba dodać, że przynajmniej urojeń chłop nie ma, bo podstawy do zazdrości ma jak najbardziej.

Z kolega z „pracy” znamy sie juz rok, zawsze ciagnelo nas ku sobie jednak nigdy miedzy nami nic sie nie wydarzylo poza spojrzeniami i przyjacielskim buziakie w policzek na przywitanie i pozegnanie na koniec dnia.


Dzisiaj jednak cos peklo... wyznal mi ze sie zakochal i niewie co zrobic, wyznal ze chcialby ze mna byc ale wie ze nie jest to teraz mozliwe, dodal ze absolutnie nie bierze pod uwage „sexu bez zobowiazan” i ze ma nadzieje, ze poznamy sie lepiej i moze uda nam sie znalezc droge wyjscia z naszych zwiazkow i stworzyc cos razem.

W jakiejś staroświeckiej książce wyczytałam, że jak porządny mężczyzna nie może zaoferować kobiecie nic godnego, to milczy o swoich uczuciach. Książka sprzed dwustu lat, ale prawda aktualna. W innym wypadku zamiary ma niegodziwe, po dzisiejszemu - szykuje grunt pod bzykanko.


Dodam, ze jest on ode mnie starszy 15 lat i on tez ma swiadomosc roznicy wieku.

Oho, na pewno - 15 lat młodszy kąsek, zawsze to miło. I jeszcze niedoświadczona, łyka jak pelikan wszystkie teksty "teraz nie mogę się rozwieść, musimy czekać na nasze szczęście, chlip,m chlip, póki co chodźmy do łóżka, aby to czekanie umilić".

Ciagle o nim mysle, a weekendy sa dla mnie meczarnia bo nie zobacze go chociaz na chwile.

Jest to mega chora sytacja, ktorej zakonczenie wydaje mi sie malo kolorowe...

Bo nie będzie. Jakby chciał, to by się rozstał.

moj mozg przestal dzialac analizujac co ja powinnam wlasciwie zrobic... bo serce mowi mi calkiem co innego niz mozg... prosze o pomoc
Mam wrażenie, że mózg to nic jeszcze nie powiedział, a to drugie to nie serce mówi, tylko hormony. W szale emocji to się może pomylić.
__________________
Ludzi dzielimy na potrafiących cieszyć się życiem i takich, którzy je marnują - Phil Bosmans
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-13, 14:21   #15
lubiekielbase
Zadomowienie
 
Avatar lubiekielbase
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 576
Dot.: Nieszczesliwie zauroczona... ze wzajemnoscia...

A czemu ty nie odejdziesz od swojego chłopaka? Skoro taki zły...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wszystkie nicki zajęte.
lubiekielbase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-13, 14:27   #16
201801220933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 690
Dot.: Nieszczesliwie zauroczona... ze wzajemnoscia...

Klasyk stary jak świat - facet ok 40, bogaty, żonaty, szuka sobie wrażen na boku z jakas młodą naiwniara, która mu wierzy sie rozwiedzie i liczy na przejecie jego kasy, a potem związek sie konczy, pojawia sie kolejna mloda chciwa naiwniara i tak w kołko

Edytowane przez elvegirl
Czas edycji: 2018-01-21 o 17:07 Powód: przywrócenie usuniętego posta
201801220933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-13, 16:09   #17
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Nieszczesliwie zauroczona... ze wzajemnoscia...

Co za bzdury.
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-13, 18:22   #18
9848198ceafc75373689018f1c5708ad8ca8cef1_608746413ed8e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 540
Dot.: Nieszczesliwie zauroczona... ze wzajemnoscia...

Klasyk. Pan ,,bardzo chce odejść, nie układa się, ale nie może, bo była zniszczy mu życie, zrujnuje towarzysko i finansowo i on musi w tym trwać, ale sercem jestem przy Tobie, jesteśmy razem, ale trzeba się ukrywać przed tamtą, bo zniszczy blablabla".
9848198ceafc75373689018f1c5708ad8ca8cef1_608746413ed8e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-13, 21:46   #19
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Nieszczęśliwie zauroczona... ze wzajemnością...

Cytat:
Napisane przez LalkaPorcelanka Pokaż wiadomość
„wow facet moich marzen"
Cytat:
jest on w zwiazku ze stuknieta kobieta
Cytat:
On jest wlasicielem jak sie kkazalo bardzo dobrze prosperujacej firmy, ktora ma biuro w tym samym budynku co firma dla ktorej pracuje. Jezdzi drogim autem i ma piekny dom,
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-14, 12:14   #20
AuroraCoriolis
Zadomowienie
 
Avatar AuroraCoriolis
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1 091
Dot.: Nieszczęśliwie zauroczona... ze wzajemnością...

To nie ejst sredniowiecze ani muzulmanski kraj. Naprawde oboje mozecie sie rozstac z toksycznymi partnerami i byc razem - serio,serio. A ze troche zaboli albo jakas pani Kryska z pracy powie do pani Jadzi "a Ty wiesz co ? A to sie rozwiod z zona dla mlodszej o 15 lat!" -naprawde az tak boli?
AuroraCoriolis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-14 13:14:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:58.