Mamy z maja 2022 - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-12-10, 10:48   #1531
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez DiabolloPomidorro Pokaż wiadomość
Przykro mi macie opcje zakupów online? My tak robimy w carrefour, tylko odbieramy




Jak to jest z tym cynamonem? Możemy? Mam ochotę na leniwe pierogi, ale bez cynamonu to jak to tak

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Zamawiam często z auchan, ale ja potrzebuje zakupów na jutro bo w niedziele wpada chrzestna młodego. I jednak mięso wole sama wybrać. Mężowi dam listę tych cięższych rzeczy a mięso chyba sama jutro kupie wracając od lekarza.
Jeżeli nie zjesz kilo cynamonu to można, ja sobie robię często kakao z cynamonem, jem ciastka z nim xd sa ro znikome ilości i nie powinny zaszkodzić.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip

Edytowane przez gornek
Czas edycji: 2021-12-10 o 10:50
gornek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-10, 13:48   #1532
caprisek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 125
Dot.: Mamy z maja 2022

Jak u Was wyniki morfologii wychodzą? Ja dziś odebrałam i delikatna załamka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
caprisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-10, 14:52   #1533
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Właśnie dzwonili z przedszkola i mój młody idzie na kwarantannę, wiec wszytko moje plany legły w gruzach. Jutro mam wizytę na 2 końcu Wawy i muszę jechać autobusem na to wychodzi, zakupy tez mieliśmy zrobic bo mamy gości w niedziele a nawet nie mam z kim zostawić dziecka. Chyba będę musiała zrobic jakas listę dokładna zakupów i męża wysłać, chociaż on i zakupy to masakra xd


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Mąż się nauczy U nas teraz tylko mąż robi zakupy spożywcze wg mojej listy, już się nauczył
Cytat:
Napisane przez DiabolloPomidorro Pokaż wiadomość
Przykro mi macie opcje zakupów online? My tak robimy w carrefour, tylko odbieramy




Jak to jest z tym cynamonem? Możemy? Mam ochotę na leniwe pierogi, ale bez cynamonu to jak to tak

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
A czemu nie? Normalna ilość, nie w kilogramach nie zaszkodzi.
Cytat:
Napisane przez caprisek Pokaż wiadomość
Jak u Was wyniki morfologii wychodzą? Ja dziś odebrałam i delikatna załamka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A co wyszło?

Od 3 dni śpię z poduszką ciążową w kształcie U i polecam Na początku było mi dziwnie, ale teraz mega wygoda i w końcu śpię całą noc na lewym boku, więc najzdrowiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-10, 15:19   #1534
amarela
Zakorzenienie
 
Avatar amarela
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 226
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez caprisek Pokaż wiadomość
Jak u Was wyniki morfologii wychodzą? Ja dziś odebrałam i delikatna załamka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie swoje odebrałam i moje słabe samopoczucie ma odzwierciedlenie w wynikach cała morfologia leży i kwiczy, a hemoglobina to już nawet nie kwiczy, bo jej tak mało. W poniedziałek rano mam gina to zobaczymy co powie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.08.2013
amarela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-10, 15:23   #1535
caprisek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 125
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Mąż się nauczy U nas teraz tylko mąż robi zakupy spożywcze wg mojej listy, już się nauczył A czemu nie? Normalna ilość, nie w kilogramach nie zaszkodzi.A co wyszło?

Od 3 dni śpię z poduszką ciążową w kształcie U i polecam Na początku było mi dziwnie, ale teraz mega wygoda i w końcu śpię całą noc na lewym boku, więc najzdrowiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Więc tak:
Nisko erytrocyty
Wysoko leukocyty mch mcv monocyty neutrofile niedojrzałe granulocyty rdw-sd.....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
caprisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-10, 15:26   #1536
Sasetka2609
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: Chojnice
Wiadomości: 200
Dot.: Mamy z maja 2022

U mnie ostatnio (29.10) było wszystko ok, trochę podwyższone leukocyty, ale byłam podziębiona. Nigdy nie miałam problemów z wynikami, ale kto wie… przy mojej słabo zbilansowanej diecie wszystkiego się mogę spodziewać. Z drugiej strony czuję się dobrze, wiec zakładam ze jest ok wszystko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sasetka2609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-10, 15:29   #1537
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Mamy z maja 2022

Ja też się nie wypowiem, moje wyniki zawsze są bardzo dobre.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-12-10, 15:29   #1538
DiabolloPomidorro
Raczkowanie
 
Avatar DiabolloPomidorro
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy z maja 2022

Ni ma leniwych bo nie ma twarogu .



Ja już mam anemię. Wydaje mi się, że w ciąży fizjologicznie morfologia będzie miała odych lenia.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
DiabolloPomidorro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-10, 15:50   #1539
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Mamy z maja 2022

U mnie też było zawsze ok, na następne idę w czwartek więc się okaże.

Dzisiaj tz mi powiedział, że się już zrobiłam brzuchata

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-10, 16:15   #1540
m_adzikkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 144
Dot.: Mamy z maja 2022

U mnie brzuch jest już duży. Nikt nie ma wątpliwości, że to ciąża. No ale u mnie już 19+1 leci szybko.
A na wadze niby +3kg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
m_adzikkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-10, 16:19   #1541
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Mamy z maja 2022

A w czym chodzicie? Bo ja się chyba muszę za czymś rozejrzeć, bo sukienki głównie mam letnie, a za legginsami nie przepadam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-12-10, 16:27   #1542
caprisek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 125
Dot.: Mamy z maja 2022

Leginsy, dresy i jeansy ciążowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
caprisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-10, 16:29   #1543
Uleczka91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 106
Dot.: Mamy z maja 2022

Ja odpukac też mam dobre wyniki, ale nie ma co się stresować, lekarz wszystko wyjaśni i ewentualnie zleci dodatkowa suplementację

Edyta, ja mam dwie pary spodni ciążowych + sukienki, w których chodziłam wcześniej, ale myślę, że na długo wystarczą kupiłam jeszcze leginsy ciążowe, ale jeszcze ich nie ubrałam, bo nie mam dłuższych bluzek, a z 'gołym' tyłkiem jakoś mi dziwnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uleczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-10, 16:45   #1544
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Mamy z maja 2022

Mi siostra dała jedne jeansy ciążowe ale musiała być chudsza ode mnie wtedy bo mnie ledwo tyłek teraz wchodzi i ogólnie jakoś mi nie leżą one muszę jechać poprzymierzac bo zaraz mogę mieć problem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-10, 16:52   #1545
kitek131
Raczkowanie
 
Avatar kitek131
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 67
Dot.: Mamy z maja 2022

Ja mam trzy pary spodni ciążowych ale nie lubię chodzić w spodniach ,więc noszę głównie sukienki ,parę zamówiłam z happymum i są super do biura .Jakbym siedziała w domu to pewnie przechodziłabym cała ciążę w legginsach 🤣 .Kurtki specjalnie nie kupuję ,zarzucam alpake chociaż to tak raczej do auta bo iść na spacer już zimno w tym .Liczę ,że po ciąży szybko wrócę do swoich gabarytów więc za bardzo nie szaleję z kupnem ubrań. Zreszta tyle jest ubrań typu oversize że chyba nie trzeba szukać specjalnej odzieży ciążowej .
Macie jakieś fajne strony z koszulami nocnym ? Bo jak widzę te z misiami i serduszkami w sklepach to mi się odechciewa 🤪Jakoś w tym szpitalu będzie trzeba wyglądać hihi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kitek131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-10, 17:03   #1546
Sasetka2609
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: Chojnice
Wiadomości: 200
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez kitek131 Pokaż wiadomość
Ja mam trzy pary spodni ciążowych ale nie lubię chodzić w spodniach ,więc noszę głównie sukienki ,parę zamówiłam z happymum i są super do biura .Jakbym siedziała w domu to pewnie przechodziłabym cała ciążę w legginsach .Kurtki specjalnie nie kupuję ,zarzucam alpake chociaż to tak raczej do auta bo iść na spacer już zimno w tym .Liczę ,że po ciąży szybko wrócę do swoich gabarytów więc za bardzo nie szaleję z kupnem ubrań. Zreszta tyle jest ubrań typu oversize że chyba nie trzeba szukać specjalnej odzieży ciążowej .
Macie jakieś fajne strony z koszulami nocnym ? Bo jak widzę te z misiami i serduszkami w sklepach to mi się odechciewa Jakoś w tym szpitalu będzie trzeba wyglądać hihi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Koszule mam z dolce sonno, tanie a w sumie spoko. Mam trochę większy biust (chociaż przed poprzednia ciążą był większy) i chciałam coś rozpisanego z obu stron, te się sprawdziły super ja ciagle chodzę w moich sukienkach, chociaż brzuch się już odznacza, ale we wszystkie wchodzę, bo mam takie raczej dzianinowe kupiłam w cyber monday dwie sukienki ciążowe w sinsay i są w miarę, to będą na później mam ciążowe dżinsy i leginsy, ale na te jeszcze za wcześnie mimo wszystko dla mnie bo mi pas z brzucha spada


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sasetka2609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-10, 17:40   #1547
DiabolloPomidorro
Raczkowanie
 
Avatar DiabolloPomidorro
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez kitek131 Pokaż wiadomość
Ja mam trzy pary spodni ciążowych ale nie lubię chodzić w spodniach ,więc noszę głównie sukienki ,parę zamówiłam z happymum i są super do biura .Jakbym siedziała w domu to pewnie przechodziłabym cała ciążę w legginsach .Kurtki specjalnie nie kupuję ,zarzucam alpake chociaż to tak raczej do auta bo iść na spacer już zimno w tym .Liczę ,że po ciąży szybko wrócę do swoich gabarytów więc za bardzo nie szaleję z kupnem ubrań. Zreszta tyle jest ubrań typu oversize że chyba nie trzeba szukać specjalnej odzieży ciążowej .
Macie jakieś fajne strony z koszulami nocnym ? Bo jak widzę te z misiami i serduszkami w sklepach to mi się odechciewa Jakoś w tym szpitalu będzie trzeba wyglądać hihi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam to samo. Kurde, nie mamy pięciu lat . Właśnie oglądałam te z dolce Sono, ale jeszcze nie kupiłam.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
DiabolloPomidorro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-10, 18:00   #1548
cirro7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 206
Dot.: Mamy z maja 2022

Kitek ja miałam taki problem zaraz po porodzie przez jakieś 2 tygodnie, miałam wrażenie że straciłam kontrolę nad zwieraczem. U mnie samo przeszło. I tak długo musiałam nosić te wielkie wkładki poporodowe, więc jakoś to było...

14 miesięcy kpi!!! OMG, no podziwiam. Ja szczerze nienawidziłam mojego laktatora i mam nadzieję że tym razem się obejdzie.

U mnie dziś 17+5 i dalej nie czuje ruchów... ale byłam wczoraj na wizycie i wszystko w porządku więc się nie martwię. Mała ma już 230g

Ja mam 2 pary spodni ciążowych z pierwszej ciąży, ale są na mnie za małe nie udało mi się wrocic do poprzedniej wagi póki co chodzę głównie w dresach albo w jeansach z rozpietym zamkiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cirro7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-10, 18:03   #1549
amarela
Zakorzenienie
 
Avatar amarela
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 226
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
A w czym chodzicie? Bo ja się chyba muszę za czymś rozejrzeć, bo sukienki głównie mam letnie, a za legginsami nie przepadam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dresy, legginsy albo jeansy ciążowe.
Cytat:
Napisane przez kitek131 Pokaż wiadomość
Ja mam trzy pary spodni ciążowych ale nie lubię chodzić w spodniach ,więc noszę głównie sukienki ,parę zamówiłam z happymum i są super do biura .Jakbym siedziała w domu to pewnie przechodziłabym cała ciążę w legginsach 🤣 .Kurtki specjalnie nie kupuję ,zarzucam alpake chociaż to tak raczej do auta bo iść na spacer już zimno w tym .Liczę ,że po ciąży szybko wrócę do swoich gabarytów więc za bardzo nie szaleję z kupnem ubrań. Zreszta tyle jest ubrań typu oversize że chyba nie trzeba szukać specjalnej odzieży ciążowej .
Macie jakieś fajne strony z koszulami nocnym ? Bo jak widzę te z misiami i serduszkami w sklepach to mi się odechciewa 🤪Jakoś w tym szpitalu będzie trzeba wyglądać hihi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koszule od mamy ginekolog, dolce sono albo formommy. Tych misiów to też nie mogę znieść 🤪

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.08.2013
amarela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-12-10, 18:08   #1550
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Mamy z maja 2022

Ja chyba postawie na te dolce sonno, bardzo urocze są

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-10, 18:26   #1551
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Mamy z maja 2022

Ja mam pełno ciuchów ciążowych, dużo spodni, dresów, legginsów, sukienek koszulek no mnóstwo. Moja teściowa pracowała w lumpeksie więc w pierwszej ciąży przyniosła mi tyle ciuchów że masakra potem pożyczyłam przyjaciółce ona jeszcze dołożyła i teraz wróciły do mnie. Już od dawna noszę spodnie ciążowe, dosyć szybko u mnie zaczął byc widoczny brzuszek.


U nas biało, pięknie, poszliśmy z synem na sanki dosłownie wkolo bloku i spojenie tak mi się dało we znaki że masakra wróciłam do domu oni zostali. W lutym mamy jechać na tydzień na ferie na narty coś czuję że przesiedze cały wyjazd w pokoju..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-10, 19:14   #1552
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

Caprisek, spokojnie. W ciąży niektóre parametry fizjologicznie nie mieszczą się w normie. Oczywiście niskie erytrocyty, hematokryt i hemoglobina mogą wskazywać na anemię, ale myślę, że Twój lekarz to na spokojnie oceni. Ja póki co mam dobre wyniki, ale w witaminach mam żelazo to pewnie też temu zawdzięczam.
Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
A w czym chodzicie? Bo ja się chyba muszę za czymś rozejrzeć, bo sukienki głównie mam letnie, a za legginsami nie przepadam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Głównie dżinsy ciążowe z H&M lub w domu dresy (też nie lubię legginsów) oraz sukienki z rajstopami ciążowymi, uwielbiam. Świetne sukienki ciążowe są w milkandlove, uwielbiam, choć ceny też spore. Z happymum mam jedną i też ok, ale bez podszewki niestety. Poza tym faktycznie lepiej kupować odzież oversize niż typowo ciążową, taniej wychodzi.
Cytat:
Napisane przez Uleczka91 Pokaż wiadomość
Ja odpukac też mam dobre wyniki, ale nie ma co się stresować, lekarz wszystko wyjaśni i ewentualnie zleci dodatkowa suplementację

Edyta, ja mam dwie pary spodni ciążowych + sukienki, w których chodziłam wcześniej, ale myślę, że na długo wystarczą kupiłam jeszcze leginsy ciążowe, ale jeszcze ich nie ubrałam, bo nie mam dłuższych bluzek, a z 'gołym' tyłkiem jakoś mi dziwnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też muszę mieć dłuższe bluzki do legginsów jak już założę
Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Ja mam pełno ciuchów ciążowych, dużo spodni, dresów, legginsów, sukienek koszulek no mnóstwo. Moja teściowa pracowała w lumpeksie więc w pierwszej ciąży przyniosła mi tyle ciuchów że masakra potem pożyczyłam przyjaciółce ona jeszcze dołożyła i teraz wróciły do mnie. Już od dawna noszę spodnie ciążowe, dosyć szybko u mnie zaczął byc widoczny brzuszek.


U nas biało, pięknie, poszliśmy z synem na sanki dosłownie wkolo bloku i spojenie tak mi się dało we znaki że masakra wróciłam do domu oni zostali. W lutym mamy jechać na tydzień na ferie na narty coś czuję że przesiedze cały wyjazd w pokoju..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj W poprzedniej ciąży też miałaś te dolegliwości? Odpoczywaj i leż kiedy się da

Dziewczyny, tak się zastanawiam... Nad jakim otulaczem myślicie do fotelika? Zastanawiam się czy ocieplany czy cienki, ale chyba wezmę ocieplany, a jak będzie gorąco to przykryjemy małego kocykiem cieńszym. W maju ta pogoda nie do przewidzenia, a ciepły się zawsze przyda, tak myślę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-10, 19:45   #1553
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Caprisek, spokojnie. W ciąży niektóre parametry fizjologicznie nie mieszczą się w normie. Oczywiście niskie erytrocyty, hematokryt i hemoglobina mogą wskazywać na anemię, ale myślę, że Twój lekarz to na spokojnie oceni. Ja póki co mam dobre wyniki, ale w witaminach mam żelazo to pewnie też temu zawdzięczam.Głównie dżinsy ciążowe z H&M lub w domu dresy (też nie lubię legginsów) oraz sukienki z rajstopami ciążowymi, uwielbiam. Świetne sukienki ciążowe są w milkandlove, uwielbiam, choć ceny też spore. Z happymum mam jedną i też ok, ale bez podszewki niestety. Poza tym faktycznie lepiej kupować odzież oversize niż typowo ciążową, taniej wychodzi.Ja też muszę mieć dłuższe bluzki do legginsów jak już założę Oj W poprzedniej ciąży też miałaś te dolegliwości? Odpoczywaj i leż kiedy się da

Dziewczyny, tak się zastanawiam... Nad jakim otulaczem myślicie do fotelika? Zastanawiam się czy ocieplany czy cienki, ale chyba wezmę ocieplany, a jak będzie gorąco to przykryjemy małego kocykiem cieńszym. W maju ta pogoda nie do przewidzenia, a ciepły się zawsze przyda, tak myślę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety w pierwszej ciąży przez ból spojenia miałam CC bo rozeszło mi się na prawie 4 cm. Lekarka mówiła że waga nie ma nic do tego, ale do tej ciąży schudłam 11 kg i myślalam że mi trochę da spokój a tu już się zaczęło i to w dodatku tak szybko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-10, 20:43   #1554
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Niestety w pierwszej ciąży przez ból spojenia miałam CC bo rozeszło mi się na prawie 4 cm. Lekarka mówiła że waga nie ma nic do tego, ale do tej ciąży schudłam 11 kg i myślalam że mi trochę da spokój a tu już się zaczęło i to w dodatku tak szybko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozumiem i współczuję, to na pewno musi być bolesne i uciążliwe Może poza rozmową z lekarzem, wybierz się też z tym problemem do fizjoterapeuty? Może coś zaradzi...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-10, 21:49   #1555
Sasetka2609
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: Chojnice
Wiadomości: 200
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Caprisek, spokojnie. W ciąży niektóre parametry fizjologicznie nie mieszczą się w normie. Oczywiście niskie erytrocyty, hematokryt i hemoglobina mogą wskazywać na anemię, ale myślę, że Twój lekarz to na spokojnie oceni. Ja póki co mam dobre wyniki, ale w witaminach mam żelazo to pewnie też temu zawdzięczam.Głównie dżinsy ciążowe z H&M lub w domu dresy (też nie lubię legginsów) oraz sukienki z rajstopami ciążowymi, uwielbiam. Świetne sukienki ciążowe są w milkandlove, uwielbiam, choć ceny też spore. Z happymum mam jedną i też ok, ale bez podszewki niestety. Poza tym faktycznie lepiej kupować odzież oversize niż typowo ciążową, taniej wychodzi.Ja też muszę mieć dłuższe bluzki do legginsów jak już założę Oj W poprzedniej ciąży też miałaś te dolegliwości? Odpoczywaj i leż kiedy się da

Dziewczyny, tak się zastanawiam... Nad jakim otulaczem myślicie do fotelika? Zastanawiam się czy ocieplany czy cienki, ale chyba wezmę ocieplany, a jak będzie gorąco to przykryjemy małego kocykiem cieńszym. W maju ta pogoda nie do przewidzenia, a ciepły się zawsze przyda, tak myślę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

My poprzednio otulacza nie kupowaliśmy i teraz tez raczej nie kupię, w łupinie ciepło od tylu, a z przodu przykrywałam kocem z merynosa i spoko do kolejnego fotelika kupiliśmy ponczo patulove i tez się super sprawdza

Współczuję problemów ze spojeniem, to podobno mega bolesne


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sasetka2609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-10, 22:33   #1556
cirro7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 206
Dot.: Mamy z maja 2022

My też nie kupowaliśmy otulacza. Mój synek jest z połowy maja, pogoda była w kratkę, ale w łupinie było zawsze wystarczająco ciepło. Kupiłam na zimę taki otulacz-śpiworek, który pasował do fotelika i do wózka, raz go założyłam do fotelika i po krótkiej przejazdzce wyciągnęłam przepocone dziecko... jak dla mnie kocyk w razie potrzeby jest wystarczający.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cirro7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-10, 23:49   #1557
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

Dzięki dziewczyny za odpowiedź w sprawie otulacza, w takim razie też nastawię się na kocyk

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-11, 06:25   #1558
kitek131
Raczkowanie
 
Avatar kitek131
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 67
Dot.: Mamy z maja 2022

Dzień dobry wstawać wybierałam od 6 rano poduszke do spania.Czy naprawdę musi być aż 44 wzory? Jak wszystko mi pójdzie w takim tempie to skompletuje wyprawkę koło grudnia ale następnego roku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kitek131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-11, 07:09   #1559
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Mamy z maja 2022

Ja po 5 sie obudziłam i nie mogłam juz zasnąć, a ze młody spał to czekałam az sie obudzi. Po 7 wyszłam z psem, wypiłam kawę i zaraz sie zbieram na autobus, bo o 10 mam wizytę u ginekologa a to godzina jazdy z przesiadka liczę, ze usłyszę same dobre wiadomości na wizycie


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-11, 07:13   #1560
DiabolloPomidorro
Raczkowanie
 
Avatar DiabolloPomidorro
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez kitek131 Pokaż wiadomość
Dzień dobry wstawać wybierałam od 6 rano poduszke do spania.Czy naprawdę musi być aż 44 wzory? Jak wszystko mi pójdzie w takim tempie to skompletuje wyprawkę koło grudnia ale następnego roku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Ja po 5 sie obudziłam i nie mogłam juz zasnąć, a ze młody spał to czekałam az sie obudzi. Po 7 wyszłam z psem, wypiłam kawę i zaraz sie zbieram na autobus, bo o 10 mam wizytę u ginekologa a to godzina jazdy z przesiadka liczę, ze usłyszę same dobre wiadomości na wizycie


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Powodzenia! Ja już nie mogę doczekać się środowej wizyty

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
DiabolloPomidorro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-18 10:17:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:29.