Love Island Polska - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-09-04, 09:53   #541
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Love Island Polska

Od wczoraj nadrabiam odcinki Jestem na drugim. W sumie jestem zaskoczona, że takie ladne dziewczyny, nie napompowane ani nic. Za to ta Natalia to zenada Ktos jednoczesnie oglada Hotel Paradise? Nie wiem kiedy to ponadrabiam
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-04, 10:41   #542
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Ten nowy moim zdaniem nie jest ani przystojny, ani fajny, nie ma nic specjalnego do powiedzenia, jeszcze mam wrażenie, że uważa się za lepszego od innych. Zdziwiło mnie też to, że czyta jak dziecko w pierwszej klasie podstawówki, no cóż...
Mikołaj i ten blondyn zachowali się jakby wymieniali się kanapkami w szkole, wymienili się dziewczynami w ogóle nie biorąc pod uwagę, że dziewczyny tego nie chcą. A Oliwka nie chce. Fajnie, że jakieś napięcie powstało między nią, a tym bowym, w końcu coś się dzieje
Zaskoczyło mnie to, że Karol dał pierścionek Julce (?) i powiedział, że mieliby ładne dzieci, według mnie mega słabe w stosunku do swojej partnerki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyta tak bo on od 17 lat mieszka w UK, ma 22 lata więc wyjechał jak miał 5 lat. I tak dobrze, że w ogóle umie czytać

Ale zgadzam się - dla mnie nie jest ani przystojny ani jakiś ciekawy. Nie wiem czemu wszystkie dziewczyny takie są nim podniecone
Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Od wczoraj nadrabiam odcinki Jestem na drugim. W sumie jestem zaskoczona, że takie ladne dziewczyny, nie napompowane ani nic. Za to ta Natalia to zenada Ktos jednoczesnie oglada Hotel Paradise? Nie wiem kiedy to ponadrabiam
Ja oglądam i to i to - jakoś jeszcze daje radę dziś HP nie ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-04, 11:10   #543
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Ten nowy moim zdaniem nie jest ani przystojny, ani fajny, nie ma nic specjalnego do powiedzenia, jeszcze mam wrażenie, że uważa się za lepszego od innych. Zdziwiło mnie też to, że czyta jak dziecko w pierwszej klasie podstawówki, no cóż...
Mikołaj i ten blondyn zachowali się jakby wymieniali się kanapkami w szkole, wymienili się dziewczynami w ogóle nie biorąc pod uwagę, że dziewczyny tego nie chcą. A Oliwka nie chce. Fajnie, że jakieś napięcie powstało między nią, a tym bowym, w końcu coś się dzieje
Zaskoczyło mnie to, że Karol dał pierścionek Julce (?) i powiedział, że mieliby ładne dzieci, według mnie mega słabe w stosunku do swojej partnerki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie też ten nowy chłopak nie jest przystojny. Nie mój typ. Wolę brunetów albo szatynów, chociaż zdarza się, że i blondyn mi się spodoba, ale taką sytuacje w życiu może miałam ze dwa razy.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Od wczoraj nadrabiam odcinki Jestem na drugim. W sumie jestem zaskoczona, że takie ladne dziewczyny, nie napompowane ani nic. Za to ta Natalia to zenada Ktos jednoczesnie oglada Hotel Paradise? Nie wiem kiedy to ponadrabiam
Ja oglądam i jedno i drugie, nadrobiłam właśnie HP, a LI wczoraj i już wczoraj wieczorem oglądałam w tv. Zapomniałam, że jest ta aplikacja i jak tam jest głosowanie to warto być na bieżąco, więc zależy mi żeby właśnie LI oglądać w tv, a HP mogę sobie nadrabiać kiedy mam chwilę czasu
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-04, 11:35   #544
Solistka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 176
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Dla mnie też ten nowy chłopak nie jest przystojny. Nie mój typ. Wolę brunetów albo szatynów, chociaż zdarza się, że i blondyn mi się spodoba, ale taką sytuacje w życiu może miałam ze dwa razy.



Ja oglądam i jedno i drugie, nadrobiłam właśnie HP, a LI wczoraj i już wczoraj wieczorem oglądałam w tv. Zapomniałam, że jest ta aplikacja i jak tam jest głosowanie to warto być na bieżąco, więc zależy mi żeby właśnie LI oglądać w tv, a HP mogę sobie nadrabiać kiedy mam chwilę czasu
Kurde a nie będzie wam się mylić kto z kim gdzie i kiedy jak będziecie oglądać to i to.? MI chyba tak dlatego skupiam się na Hp.

Chciałam jeszcze dodać,że dla mnie może sztuczne są te dziewczyny ale wole z Hp zresztą jak w poprzedniej edycji.Wczoraj jak wszedł ten nowy, to parę dziewczyn mało się nie posikało nie chce być nie grzeczna ale tak, to wyglądało.Trochę jeszcze mentalnie licealistki.Tak na prawdę dwie ole mi tylko przypadły do gustu.Faceci też średni.

W Hp lubie wszytkich oprócz Magdy i łukasza.
Solistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-04, 11:47   #545
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez Solistka Pokaż wiadomość
Kurde a nie będzie wam się mylić kto z kim gdzie i kiedy jak będziecie oglądać to i to.? MI chyba tak dlatego skupiam się na Hp.

Chciałam jeszcze dodać,że dla mnie może sztuczne są te dziewczyny ale wole z Hp zresztą jak w poprzedniej edycji.Wczoraj jak wszedł ten nowy, to parę dziewczyn mało się nie posikało nie chce być nie grzeczna ale tak, to wyglądało.Trochę jeszcze mentalnie licealistki.Tak na prawdę dwie ole mi tylko przypadły do gustu.Faceci też średni.

W Hp lubie wszytkich oprócz Magdy i łukasza.
Mi się nie mylą

W LI są ladniejsi ludzie przedewszystkim
I ogólnie obraz ma ładniejsze kolory, willa nowoczesna. W HP to tak trochę jak w stajni, całkiem nie moje klimaty. No ale oglądam

Ja zdecydowanie bardziej wolę LI. A o jakich dwóch olach mówisz? Bo w LI jest jedna

Z kolei ja w HP lubię jedynie ivana , Anke i sonie. Reszta dla mnie beznadziejna, a Łukasz to w ogóle porażka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-04, 11:47   #546
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Ten nowy moim zdaniem nie jest ani przystojny, ani fajny, nie ma nic specjalnego do powiedzenia, jeszcze mam wrażenie, że uważa się za lepszego od innych. Zdziwiło mnie też to, że czyta jak dziecko w pierwszej klasie podstawówki, no cóż...
Mikołaj i ten blondyn zachowali się jakby wymieniali się kanapkami w szkole, wymienili się dziewczynami w ogóle nie biorąc pod uwagę, że dziewczyny tego nie chcą. A Oliwka nie chce. Fajnie, że jakieś napięcie powstało między nią, a tym bowym, w końcu coś się dzieje
Zaskoczyło mnie to, że Karol dał pierścionek Julce (?) i powiedział, że mieliby ładne dzieci, według mnie mega słabe w stosunku do swojej partnerki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a dziewczyny sie zachowywaly - w reakcji na wejście nowego -jak podjarane nastolatki z gimnazjum, które zobaczyly jakiegos 'gwiazdora'. "zachocaaaalaaam się!"
Ktos pamieta ile ona mają lat?
ta Oliwia jest mlodsza od nowego 22 latka, tak?

aaaa. i to "partnerstwo tam w programie to chyba nie ma co traktowac tak poważnie, jakby to byl związek i obowiązywala wiernośc zwłaszcza w wygłupach-zabawie

wg mnie ten nowy jest interesujący, ma ciekawy głos no i ciekawie czas wolny spędza. Do tego wyczuwam w nim sporo luzu.
Z wygladu mniej modelowy, nie ma idelnie symetrycznej twarzy ani idealnej artykulacji - i to wlasnie jest ciut intrygujące.
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-04, 11:52   #547
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez Solistka Pokaż wiadomość
Kurde a nie będzie wam się mylić kto z kim gdzie i kiedy jak będziecie oglądać to i to.? MI chyba tak dlatego skupiam się na Hp.

Chciałam jeszcze dodać,że dla mnie może sztuczne są te dziewczyny ale wole z Hp zresztą jak w poprzedniej edycji.Wczoraj jak wszedł ten nowy, to parę dziewczyn mało się nie posikało nie chce być nie grzeczna ale tak, to wyglądało.Trochę jeszcze mentalnie licealistki.Tak na prawdę dwie ole mi tylko przypadły do gustu.Faceci też średni.

W Hp lubie wszytkich oprócz Magdy i łukasza.
Raczej nie, nie mam trudności w zapamiętaniu imion, jakiś sytuacji, kto z kim itd. Jak poszłam na pierwszy rok studiów to wszyscy byli w szoku, że zapamiętałam praktycznie 60 imion w bardzo krótkim czasie

Które dwie Ole? masz na myśli Olę i Oliwię?

U mnie na razie cały czas z LI Ola i z facetów Rafał, a z HP to w sumie na chwilę obecną chyba ta Sonia, a z facetów hm.. Ivan, ale to tak jakbym miała kogoś wybrać, nie mam na razie takiego ,,wow.''

Łukasz z HP to jest porażka. On nawet jak się próbuje normalnie zachowywać to no NIE.

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;88116388]a dziewczyny sie zachowywaly - w reakcji na wejście nowego -jak podjarane nastolatki z gimnazjum, które zobaczyly jakiegos 'gwiazdora'. "zachocaaaalaaam się!"
Ktos pamieta ile ona mają lat?
ta Oliwia jest mlodsza od nowego 22 latka, tak?

aaaa. i to "partnerstwo tam w programie to chyba nie ma co traktowac tak poważnie, jakby to byl związek i obowiązywala wiernośc zwłaszcza w wygłupach-zabawie

wg mnie ten nowy jest interesujący, ma ciekawy głos no i ciekawie czas wolny spędza. Do tego wyczuwam w nim sporo luzu.
Z wygladu mniej modelowy, nie ma idelnie symetrycznej twarzy ani idealnej artykulacji - i to wlasnie jest ciut intrygujące.[/QUOTE]

Oliwia ma 19 lat.


A ten nowy z LI - Igor, nie kojarzy Wam się z urody z takim typowym surferem? bo mi tak i to w ogóle nie mój typ faceta
__________________
» magister żona 🕊

Edytowane przez leille
Czas edycji: 2020-09-04 o 11:55
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-04, 11:58   #548
Essence89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 695
Dot.: Love Island Polska

Mi się uczestnicy tych dwóch programów nie mylą oprócz Kamila(HP?) i Mikołaja(LI). Też wolę brunetów ale ten nowy blondyn niczego sobie. Pod względem atrakcyjności postawilabym go na drugim miejscu zaraz za Rafałem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Essence89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-04, 12:10   #549
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Czyta tak bo on od 17 lat mieszka w UK, ma 22 lata więc wyjechał jak miał 5 lat. I tak dobrze, że w ogóle umie czytać

Ale zgadzam się - dla mnie nie jest ani przystojny ani jakiś ciekawy. Nie wiem czemu wszystkie dziewczyny takie są nim podniecone Ja oglądam i to i to - jakoś jeszcze daje radę dziś HP nie ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moim zdaniem to nie jest żadne wytłumaczenie, teraz już nie jest dzieckiem, żeby nie mieć wpływu na to, czego uczą albo raczej nie uczą go rodzicie, tylko dorosłą osobą, więc

Co do mylenia - mnie się nikt nie myli. Oglądam kilka seriali w jednym czasie, czasami czytam 2 różne książki jednocześnie, więc no raczej nie widzę problemu w śledzeniu jednocześnie LI i HP, zwłaszcza, że to program o niczym, całkowicie nieskomplikowany i newymagający myślenia, więc nie ma tu za bardzo nic do mylenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez mauve_lips
Czas edycji: 2020-09-04 o 12:15
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-04, 12:18   #550
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Love Island Polska

Nowy też nie w moim typie wizualnie, ale jednak coś w sobie ma. Widać w nim taki luz i ma fajny głos. Chyba byśmy się dogadali

Mnie bardziej drażni to jak się wypowiada Karolina, niż że Igor miał problem z przeczytaniem tego tekstu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-04, 12:28   #551
Solistka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 176
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Mi się nie mylą

W LI są ladniejsi ludzie przedewszystkim
I ogólnie obraz ma ładniejsze kolory, willa nowoczesna. W HP to tak trochę jak w stajni, całkiem nie moje klimaty. No ale oglądam

Ja zdecydowanie bardziej wolę LI. A o jakich dwóch olach mówisz? Bo w LI jest jedna

Z kolei ja w HP lubię jedynie ivana , Anke i sonie. Reszta dla mnie beznadziejna, a Łukasz to w ogóle porażka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sorki pomyliłam się.
Solistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-04, 12:29   #552
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to nie jest żadne wytłumaczenie, teraz już nie jest dzieckiem, żeby nie mieć wpływu na to, czego uczą albo raczej nie uczą go rodzicie, tylko dorosłą osobą, więc

Co do mylenia - mnie się nikt nie myli. Oglądam kilka seriali w jednym czasie, czasami czytam 2 różne książki jednocześnie, więc no raczej nie widzę problemu w śledzeniu jednocześnie LI i HP, zwłaszcza, że to program o niczym, całkowicie nieskomplikowany i newymagający myślenia, więc nie ma tu za bardzo nic do mylenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rodzice za granicą nie uczą pisać/czytać dzieci po polsku. Takie dziecko idzie najczęściej do angielskiej szkoły i uczy się normalnie w angielskim języku. Wątpie, że rodzice mają czas po pracy na ogarnianie zadań domowych angielskich + dodatkowo widzimisię polskich. To już zależy od danej osoby, czy komuś zależy na tym by oprócz mówienia jeszcze pisać i czytać, czy nie. A on pewnie ma podejście, że wystarczy mu mówić. I mnie to nie dziwi , zgaduje, że nie zamierza tu wracać

Wiele procent ludzi w ogóle nawet nie porozumiewa się po paru latach już w ojczystym języku , ich dzieci często nawet nie umieją nawet mówić po polsku. Także i tak spoko, że w ogóle umie mówić i rozumie wszystko
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-04, 12:33   #553
Solistka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 176
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to nie jest żadne wytłumaczenie, teraz już nie jest dzieckiem, żeby nie mieć wpływu na to, czego uczą albo raczej nie uczą go rodzicie, tylko dorosłą osobą, więc

Co do mylenia - mnie się nikt nie myli. Oglądam kilka seriali w jednym czasie, czasami czytam 2 różne książki jednocześnie, więc no raczej nie widzę problemu w śledzeniu jednocześnie LI i HP, zwłaszcza, że to program o niczym, całkowicie nieskomplikowany i newymagający myślenia, więc nie ma tu za bardzo nic do mylenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale jak zaczną się przetasowania i różne intrygi, to chyba by mi się myliło tak podejrzewam.Czy nie skomplikowany hmm to nie wiem w ostatniej edycji jak były jakieś układziki i rezerwowe warianty różne taktyki, to czasem musiałam dłużej pomyśleć aby zakumać.

Po pierwszym odcinku już zapamiętałaś wszystkie pary kto z kim?
Solistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-04, 15:50   #554
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Zaskoczyło mnie to, że Karol dał pierścionek Julce (?) i powiedział, że mieliby ładne dzieci, według mnie mega słabe w stosunku do swojej partnerki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a on nie dał pierścionka Oliwii?

Oliwia jest ładna, ale też mnie dziwi, że aż tak się na nią napalają

A Ada wg mnie zachowuje się żenująco, w poprzednim odcinku określiła Dominika mianem chłopca, był skreślony, a teraz jak grunt się pali pod nogami (nie ma mocnej pary), to jednak wraca do Dominika i słodko ciumkają sobie w basenie
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-04, 16:18   #555
Essence89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 695
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
a on nie dał pierścionka Oliwii?

Oliwia jest ładna, ale też mnie dziwi, że aż tak się na nią napalają

A Ada wg mnie zachowuje się żenująco, w poprzednim odcinku określiła Dominika mianem chłopca, był skreślony, a teraz jak grunt się pali pod nogami (nie ma mocnej pary), to jednak wraca do Dominika i słodko ciumkają sobie w basenie
No słabe to co Ada zrobiła, ale z drugiej strony, to jest gra i chyba każdy chce się tam utrzymać jak najdłużej, raczej bycie honorowym to tam na nic się nie zda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Essence89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-04, 22:17   #556
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Love Island Polska

Igor klasa, myślałam, że przyniósł ten stołek dla Oliwki, a on sam posadził tylek, a ona stoi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

No cóż, to już teraz wiem, czemu Karol dał pierścionek Julce. To dopiero podłe było

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-04, 22:22   #557
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Igor klasa, myślałam, że przyniósł ten stołek dla Oliwki, a on sam posadził tylek, a ona stoi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

No cóż, to już teraz wiem, czemu Karol dał pierścionek Julce. To dopiero podłe było

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karol? co tu się podziało ale chamidło..
Zobaczymy w niedzielę co z resztą dziewczyn. Czyli rozumiem, że LI leci pon, wt, śr, czw, pt i nd? oprócz soboty? nie wiecie czy w niedzielę będzie jakoś powtórka z całego tygodnia i na końcu dopiero reszta wyborów czy tak jakby nowy odcinek? bo coś kojarzę, że w pierwszym sezonie był jakiś dzień w tygodniu kiedy puszczali zlepek najciekawszych sytuacji z całego tygodnia i wtedy nie oglądałam bo bez sensu oglądać to samo. Chyba, że coś pomyliłam..
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-04, 23:33   #558
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Love Island Polska

Ciekawe czy nie będzie tak, że zaraz po tym powie "żartowałem"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-04, 23:35   #559
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Love Island Polska

Jeśli to, że Karol wybrał Julię, nie okaże się sciema to może to i dobrze - myślę że przy następnym parowaniu Julia go nie wybierze, wiec on odpadnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-05, 00:28   #560
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Jeśli to, że Karol wybrał Julię, nie okaże się sciema to może to i dobrze - myślę że przy następnym parowaniu Julia go nie wybierze, wiec on odpadnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahaha, w sumie racja!
Mnie już we wczorajszym odcinku zastanowiła ta jego relacja z Julką (znaczy relacja tylko z jego strony), a dzisiaj przy ich rozmowie to się tylko upewniłam, że on do niej zwyczajnie podbija. Nie żartował z tym wyborem.
Mam nadzieję, że ktoś wybierze Alicję i do domu posunie albo Natalia, albo Karolina, bo raczej ani jedna, ani druga nic w tym programie silniejszego niż zwykła znajomość nie stworzą.

Aaa i jeszcze, moim zdaniem Ola bardzo dobrze gra i owija sobie Rafała wokół palca. Widać, że ona mu się podoba i to bardzo, ale z jej strony jest to czysta gra i bardzo dobra strategia na wygraną "na parę słodziaków od samego początku". Jak dla mnie, to jest sztuczne, ale bardzo dobrze przemyślane i rozegrane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-05, 00:32   #561
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Karol? co tu się podziało ale chamidło..
Zobaczymy w niedzielę co z resztą dziewczyn. Czyli rozumiem, że LI leci pon, wt, śr, czw, pt i nd? oprócz soboty? nie wiecie czy w niedzielę będzie jakoś powtórka z całego tygodnia i na końcu dopiero reszta wyborów czy tak jakby nowy odcinek? bo coś kojarzę, że w pierwszym sezonie był jakiś dzień w tygodniu kiedy puszczali zlepek najciekawszych sytuacji z całego tygodnia i wtedy nie oglądałam bo bez sensu oglądać to samo. Chyba, że coś pomyliłam..
Ja wlanie nie pamiętam, ale w poprzednim sezonie chyba w niedzielę były tylko powtórki, a nowe odcinki od poniedziałku do piątku. Ale coś może się zmieniło?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-05, 01:33   #562
Rose969
Wtajemniczenie
 
Avatar Rose969
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 070
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Hahaha, w sumie racja!
Mnie już we wczorajszym odcinku zastanowiła ta jego relacja z Julką (znaczy relacja tylko z jego strony), a dzisiaj przy ich rozmowie to się tylko upewniłam, że on do niej zwyczajnie podbija. Nie żartował z tym wyborem.
Mam nadzieję, że ktoś wybierze Alicję i do domu posunie albo Natalia, albo Karolina, bo raczej ani jedna, ani druga nic w tym programie silniejszego niż zwykła znajomość nie stworzą.

Aaa i jeszcze, moim zdaniem Ola bardzo dobrze gra i owija sobie Rafała wokół palca. Widać, że ona mu się podoba i to bardzo, ale z jej strony jest to czysta gra i bardzo dobra strategia na wygraną "na parę słodziaków od samego początku". Jak dla mnie, to jest sztuczne, ale bardzo dobrze przemyślane i rozegrane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja nie rozumiem stwierdzenia, że Ola gra. Według mnie fajna para i fajnie im się układa z obu stron.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.01.2013r.
08.01.2017r.
To, co zdobyliśmy z największym trudem, najbardziej kochamy.
Rose969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-05, 07:08   #563
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Love Island Polska

Mi Rafal i Ola mega przypominaja pare ktora wygrala angielska edycje pare lat temu - Dani i Jack. Ona dziewczyna z sasiedztwa, on zawsze usmiechniety i wszyscy ich lubili. Byli razem od pierwszego odcinka, praktycznie zadnych dram i wygrali zdecydowana iloscia glosow. Pobyli ze soba pare miesiecy i sie rozstali - ona wrocila do swojego ex z ktorym podobno byla tez w trakcie programu i teraz jest w ciazy. On tez juz zareczony i jest ojcem. Cos mi sie wydaje, ze Ola z Rafalem tez chca przyjac ta strategie.

Nie wydaje mi sie, ze Karol powie ze zartuje, tak sie nie robi..
I tak duzo pokazywali placzaca Natalie ze wydaje mi sie, ze to Alicja odpadnie a Natalia zostanie (moim zdaniem Natalia powinna odpasc, nie pasuje tam).

Ogolnie nudny odcinek i ciagle czekam az ta edycja sie rozkreci bo narazie lipa
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-05, 09:06   #564
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Love Island Polska

Karol mnie zaskoczył wyborem, od początku go nie lubiłam, mam nadzieję, że przy kolejnym parowaniu Julia go nie wybierze i odpadnie
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-05, 09:10   #565
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Ciekawe czy nie będzie tak, że zaraz po tym powie "żartowałem"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Słabe by to było, ale on ogólnie jest jakiś taki.. aż mi słowa brakuje. Może ktoś pomoże go określić?

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Ja wlanie nie pamiętam, ale w poprzednim sezonie chyba w niedzielę były tylko powtórki, a nowe odcinki od poniedziałku do piątku. Ale coś może się zmieniło?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może tak być. No nic, pozostaje sprawdzić przy pierwszej niedzieli jeśli to będzie zlepek i dopiero na końcu druga część parowania to będzie mi leciało w tle, a dopiero na koniec się wsłucham


Ola i Rafał pasują do siebie tak wizualnie i chyba dobrze się dogadują, ale w sumie to nie wiem jak to się skończy.. albo mieli szczęście, że akurat się razem sparowali podczas pierwszego odcinka i będzie z tego miłość, albo to nie przetrwa - wiadomo jak to jest w tego typu programach.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-05, 09:24   #566
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Love Island Polska

A to nie bylo tak, ze Love Island lecial normalny odcinek w niedziele a Hotel Paradise to byl zlepek poprzednich odcinkow + parowanie na sam koniec??
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-05, 09:25   #567
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Love Island Polska

W LI w niedziele były tylko powtórki najciekawszych momentów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-05, 09:54   #568
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
W LI w niedziele były tylko powtórki najciekawszych momentów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ok, czyli nowy odcinek i decyzje reszty chlopakow dopiero w poniedzialek..
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-05, 10:08   #569
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
Ok, czyli nowy odcinek i decyzje reszty chlopakow dopiero w poniedzialek..
Ale może coś zmienili w tej edycji. Gdzieś mi mignął komentarz że teraz nie będzie powtórek ale same się przekonamy w niedzielę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-05, 13:22   #570
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
Ok, czyli nowy odcinek i decyzje reszty chlopakow dopiero w poniedzialek..
Ale skoro by tak było to by chyba nie podawali na koniec wczorajszego odcinka coś typu ,,ciąg dalszy w niedzielę/kolejny odcinek już w niedzielę'' i taki napis na pół ekranu ciekawa jestem, zobaczymy, mam nadzieję, że to będzie nowy odcinek i nie będzie żadnych powtórek. Dzięki temu 6 razy w tygodniu będzie co oglądać wieczorem
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-11 10:37:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:06.