Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9 - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-07-30, 18:53   #3121
Wykrzyknik123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 35
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Martaka20. Więc w niedzielę około 12 miałam być. Sprawdzili czy mam wszystkie badania stwierdzili że nie mam grupy krwi więc mi to sprawdzili x2. Dostałam zupe i po zupie nie mogłam już nic jeść tylko pić. Wieczorem jeszcze jakiś zastrzyk był. W poniedziałek rano zabieg raz dwa i już nylam znowu na sali. Byłam zmęczona bardzo. Spałam bawiłam się telefonem i znowu spałam. Mogłam wstać na siku popołudniu. Nie miałam żadnego cewnika czy lewatywy. W poniedziałek nic nie jadłam. We wtorek biedne śniadanie i o 9 byłam już poza szpitalem. Ogólnie mnie bolały bardzo barki i szwy ciągnęły. Musiałam jeść na leżaco Ale skoro byłam na L4 to w sumie mi było wszystko jedno. Miałam siniaki. Uważam że nie ma się czego bać naprawdę było w porządku. Pielęgniarki bardzo fajne. Depilacja obowiązkowa - pielęgniarka będzie sprawdzać. Na wyjście polecam sukienkę luźną z uwagi na szwy W razie pytań postaram się pomóc

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

I wydaje mi się że nie ma co czekać laparo bo przyjdzie druga fala covid i znowu zamkną szpitale
Wykrzyknik123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-30, 18:56   #3122
Sustys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 167
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Hej czy ktoś wie od której jutro Jerzyk będzie w Tarnowie? Przyjmuje od rana czy będzie wcześniej w krk??
Sustys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-31, 04:45   #3123
_Sikorka__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 194
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Sustys Pokaż wiadomość
Hej czy ktoś wie od której jutro Jerzyk będzie w Tarnowie? Przyjmuje od rana czy będzie wcześniej w krk??
Jest na bank w krk ;-) wspominał że w krk jest do 10-11(ale tak mówił we wtorek ;-) )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Sikorka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-31, 06:07   #3124
Martakal20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 168
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Wykrzyknik123 Bardzo Ci dziękuje za opis sytuacji ;*
Wysłałam wczoraj już smsa, poprosiłam by przyjeli mnie po 6.08 (ponieważ przy negatywnej Becie zaraz będzie @) ale cisza.

Nie orientujesz się czy mogę wziąć ze sobą laptopa?
Te badania co lekarz wypisał przed szpitalem do zrobienia nie są już na NFZ jak wizyta?

Jeszcze dopytam czy poza diagnostyką w kier.endometriozy coś więcej się dowiem, np drożność jajowodów?
Martakal20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-31, 08:09   #3125
Sysia1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 75
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Markal myślę, że nikt nie będzie miał nic przeciwko laptopowi jeśli chcesz wziąć. Co do badań doktor je wypisuje prywatnie, natomiast dr Gawlik kiedy ja miałam mieć laparo życzył sobie zaświadczenia od lekarza rodzinnego o braku przeciwwskazań do operacji i przy okazji wizyty u rodzinnego lekarka przepisala mi te badania na Nfz tylko to było przed covidem
Sysia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-31, 08:33   #3126
elamela90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 441
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Paulina 87 Pokaż wiadomość
Wrazenia mieszane.. lekarz miły, słuchał wszystkiego co mówiłam, dużo badań już miałam zrobionych więc w sumie staraliśmy się wszystko podsumować.. spisał sobie w komputer te moje mutacje ale nie skomentował i również te brakujące kiry. Wg niego źle nie jest bo mamy już 1 dziecko a2 ciąża "się prawie udala" więc on by już w genetyce nie grzebał.. I mówił że gorzej mają te panie co mają ten AA i nie mają żadnych kirów aktywujacych. Wspomniał o małej dawce accofilu ale po pozytywnej becie. A w międzyczasie mamy się zastanowić z mezem czy wogole walczymy o 2 dziecko.. zlecił badanie IMK. CBA nie kazał.ale potem stwierdził że jak chce to mogę zrobić. Dziś zaskoczył mnie 1dc nagle po 24 dniach a miałam te badania robić w 18-22 dc ale jak mu powiedziałam że u nas w mieście wysyłają próbki do Katowic to stwierdził że ten 1dc ostatecznie może być i zrobiłam od razu u nich w labo. A musi wiedzieć jak działa mój system immuno żeby dalej coś zaplanować. Okazało się że miałam rację w tym że skoro z racji wcześniactwa dużo chorowałam w dzieciństwie to mój organizm mógł się teraz przestawić i jest nadmiernie aktywny w zwalczaniu infekcji. I generalnie jemu ta 2 ciąża to się widzi że to mógł być jakiś wirus skoro byłam przeziębiona skoro CRP rosło coś było nie tak.. I jakbyśmy się zdecydowali to obstawić trzeba lekami heparyna acard accofil może jakiś antybiotyk. I w sumie tyle. Mało pytań zadawał bo duzo ja gadałam . I zostawiłam 920zl za wizytę i te 2 badania. W pon będzie wynik IMK a do 2 tyg CBA.
No to faktycznie. Ja nie mam dzieci, ale nie lubię takich komentarzy, że jak masz jedno to się ciesz i nie staraj się o kolejne. Koleżanka poroniła i też ginekolożka powiedziała Jej, że niech Pani się cieszy, że ma Pani już jedno. Zero współczucia.
A Jaki Ty masz Genotyp ? I partner jakie ma Hlc ? Robiłaś też PAI 1?
elamela90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-31, 09:56   #3127
Paulina 87
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulina 87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 814
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez elamela90 Pokaż wiadomość
No to faktycznie. Ja nie mam dzieci, ale nie lubię takich komentarzy, że jak masz jedno to się ciesz i nie staraj się o kolejne. Koleżanka poroniła i też ginekolożka powiedziała Jej, że niech Pani się cieszy, że ma Pani już jedno. Zero współczucia.
A Jaki Ty masz Genotyp ? I partner jakie ma Hlc ? Robiłaś też PAI 1?
On był bardzo taktowny,nie powiedział nic złego. To ja powiedziałam że jeszcze z mężem nie podjęliśmy decyzji bo jedno dziecko już mam i po tej wysokiej stracie nie jest łatwo się zdecydować a nie chce mieć wcześniaka i narażać siebie i dziecko a on powiedział, że to bardzo mądre podejście i że do kolejnej wizyty mamy się zastanowić..
Jeszcze przypomniało mi się że na moją homocysteinę 8,5 skomentował że bardzo dobra. I jak się zapytałam o wiek męża (44) czynnik męski to się uśmiechnął i powiedział żebym męża nie skreślała
A jak zapytałam o szczepienia to powiedział że to raczej nie nasz przypadek. Że szczepi się pary które 5 lat się starają i nic zero ciąż..
Generalnie na tej 30minutowej wizycie czułam się jak w jakimś teleturnieju.. czułam jak kończy się czas A było tyle rzeczy i wyników do omówienia że i tak nie zdazylam o wszystko zapytać.. A kolejne terminy sa już na wrzesień... dojazd autostradą jest teraz fatalny.. jechalismy 3h zamiast 1.5...nie miałabym nawet z kim jechać.. mąż pracuje w szkole i nie moze sie od tak zwalniać.. chyba że pociągiem ..
__________________
córcia
synuś 26tc ♡

Edytowane przez Paulina 87
Czas edycji: 2020-07-31 o 10:05
Paulina 87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-31, 09:56   #3128
Ada123x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 193
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Czy doktor już przyjmuje dużo osób już jest
Ada123x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-31, 10:20   #3129
Paulina 87
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulina 87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 814
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Badałam tylko Kiry. Hla już nie , Paśnik nic nie mówił żeby zbadać bo i tak proponuje mała dawkę accoffilu od +bety . Powiedział że od owulacji nie daje na cyklach naturalnych bo to silny lek i nie można go tak często podawać

A co do komentarza to jeden z okropnych lekarzy powiedział żebym się cieszyła że to mi się zdarzyło przy 2 a nie w 1 ciąży bo inne kobiety mają gorzej bo tracą pierwsze dziecko.. fakt- posiadanie córki podniosło mnie po stracie ale taka licytacja kto ma gorzej a kto lepiej nie jest na miejscu :/ i Jeszcze usłyszałam wtedy "co pani chciała z 600gram zrobić?" Jakby dzieciątko było tylko odpadem medycznym. Tak się poczulam ;( zresztą lekarze z mojego miasta jedyne co proponują to kolejna ciąża na heparynie.. żadnych propozycji badań.. to ja mam gdzieś taka opiekę.. Ja potrzebuje specjalistów którzy będą za mnie w końcu myśleć i prowadzić tak ciążę żebym się czuła bezpieczna i zaoopiekowana..W 100%

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Genotyp bx brak 4 istotnych kirów aktywujacych niestety.. A pai1 mam w hetero.. Ale mutacji a1298c hetero i pai nie skomentował tylko wpisał w kompa.
__________________
córcia
synuś 26tc ♡
Paulina 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-31, 10:35   #3130
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Paulina mam podobne odczucia, tak mi ta wizyta przeleciała, nawet nie wiem kiedy. Tyle pytań, odpowiadaj, do tego jeszcze ja zadawałam swoje bo miałam całą kartkę spisaną w kalendarzu, a jak wyszłam to męża pytałam raz jeszcze co Paśnik dokładnie mówił bo z nerwów zapomniałam. Kolejną masz telekonsultację?
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty bo masz do przejścia całe życie".
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-31, 12:25   #3131
szkala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 152
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Dziewczyny, powinno się te odpowiedzi nagrywać, żeby potem odsłuchać bez emocji
Ja się pochwale, bo dostałam dzisiaj wynik allo po szczepieniach i z 0% skoczył mi do 63,5%. Szczepienia mieliśmy pullowane u Maliny.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
szkala jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-31, 12:29   #3132
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez szkala Pokaż wiadomość
Dziewczyny, powinno się te odpowiedzi nagrywać, żeby potem odsłuchać bez emocji
Ja się pochwale, bo dostałam dzisiaj wynik allo po szczepieniach i z 0% skoczył mi do 63,5%. Szczepienia mieliśmy pullowane u Maliny.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty bo masz do przejścia całe życie".
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-31, 12:33   #3133
Wykrzyknik123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 35
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Martakal20. Ja miałam listę badań, które mam zrobić od dr Przybycienia. Miałam je zrobić 1-2 dni przed szpitalem. Robiłam je w czwartek a laparo w poniedziałek. Robiłam w czwartek bo moja przychodnia czasem nie daje wyniku w tym samym dniu Ale nie rzucali się nic o to jednak widziałam że liczą na palcach czy wyniki są aktualne hehe. Laptop możesz wziąć Ale pamiętaj że tam nikt ci tego pilnować nie będzie. Pójdziesz na zabieg i wszystko ci mogą ukraść niestety. Szpital jest bardzo stary pościel dziurawa, łóżka wytloczone i skrzypia Ale i Tak polecam żeby tam zrobić. Niestety nie wiem jak jest z endometrozia nie znam się na tym. Ja na wypisie nic nie mam że to sprawdzali czy nie. Niestety nie wiem.





Doktor Przybycien już przyjmuje (wizyty) A ma monitoring czeka już z 8 dziewczyn
Wykrzyknik123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-31, 14:16   #3134
Paulina 87
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulina 87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 814
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Dzasta11 Pokaż wiadomość
Paulina mam podobne odczucia, tak mi ta wizyta przeleciała, nawet nie wiem kiedy. Tyle pytań, odpowiadaj, do tego jeszcze ja zadawałam swoje bo miałam całą kartkę spisaną w kalendarzu, a jak wyszłam to męża pytałam raz jeszcze co Paśnik dokładnie mówił bo z nerwów zapomniałam. Kolejną masz telekonsultację?
Ja w końcu byłam bez męża w gabinecie bo córka pojechała z nami i musiał z nią zostać ale w sumie mój to i tak nic z tych badań nie kapuje A jak się okazało on nie musi nic u siebie badać..
O A to są możliwe telekonsultacje??? Nikt mi nie proponował.. hmm A cena też 300 zł czy niższa? Czy te wyniki jak będę mieć IMK i CBA to można omówić telefonicznie? Muszę się dowiedzieć..
__________________
córcia
synuś 26tc ♡
Paulina 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-31, 14:24   #3135
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Mi Paśnik powiedział, że na kolejną wizytę z wynikami nie muszę przyjeżdżać tylko zapisać się na telekonsultację, a potem już przejdziemy na maile. Telekonsultacja tak jak wizyta 300 zł )
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty bo masz do przejścia całe życie".
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-31, 15:44   #3136
Paulina 87
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulina 87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 814
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Dzasta11 Pokaż wiadomość
Mi Paśnik powiedział, że na kolejną wizytę z wynikami nie muszę przyjeżdżać tylko zapisać się na telekonsultację, a potem już przejdziemy na maile. Telekonsultacja tak jak wizyta 300 zł )
O no to Ja też bym tak wolała.. A to się zapisuje na teleporade też bezpośrednio w APC telefonicznie?
I jakie są terminy? Pewnie te wizyty telefoniczne ma dopołudnia?
__________________
córcia
synuś 26tc ♡
Paulina 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-01, 05:37   #3137
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Ja pierwszą wizytę miałam mieć początkiem września i babeczka w rejestracji mi ją zaznaczyła jako telekonsultację. Musisz dzwonić i się zarejestrować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty bo masz do przejścia całe życie".
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-01, 07:32   #3138
_Sikorka__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 194
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Dzasta11 Pokaż wiadomość
Ja pierwszą wizytę miałam mieć początkiem września i babeczka w rejestracji mi ją zaznaczyła jako telekonsultację. Musisz dzwonić i się zarejestrować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale w apc w Łodzi? Pierwsza wizyta i telekonsultacja?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Sikorka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-01, 07:49   #3139
elamela90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 441
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Dziewczyny czy przed testem beta hcg szukacie w sobie objawów ciąży? Ja jestem przed testem i ciągle o tym myślę i szukam jakiś info w necie. Powiedzcie że nie jestem sama... A jak nie jestem to co było u Was objawem i test wyszedł pozytywny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
elamela90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-01, 07:59   #3140
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez _Sikorka__ Pokaż wiadomość
Ale w apc w Łodzi? Pierwsza wizyta i telekonsultacja?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na pierwszą wizytę trzeba się zjawić osobiście. Druga to już telekonsultacja. Mi się udało bo pierwszą wizytę miałam mieć właśnie początkiem września, ale ktoś zrezygnował i panie mnie wpisały wcześniej. Tam na miejscu po wizycie pytały co z terminem wrześniowym, a że docent kazał się zapisać na telekonsultację to zaznaczyła sobie, że nie przyjeżdżam tylko doktor będzie dzwonił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty bo masz do przejścia całe życie".
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-01, 08:58   #3141
Madziulka579
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 66
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez elamela90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy przed testem beta hcg szukacie w sobie objawów ciąży? Ja jestem przed testem i ciągle o tym myślę i szukam jakiś info w necie. Powiedzcie że nie jestem sama... A jak nie jestem to co było u Was objawem i test wyszedł pozytywny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zazwyczaj jak szukałam objawów to beta była negatywna, jak jednak odpuscilam i byłam pewna, że się nie udało wtedy mile zaskoczenie. Ja miałam plamienie implantacyjne tydzien przed terminem spodziewanej miesiączki. Jakieś 3-4 dni. Ale nie skojarzylam, myślałam że to na okres. A poza tym nic, zero objawów, piersi dopiero zaczęły mnie boleć dzień przed zrobieniem bety.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Madziulka579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-01, 09:03   #3142
Sysia1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 75
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Elemela z tymi objawami to bywa różnie. Ja w ogóle przy stumulacjach nie miałam żadnych objawów drugiej połowy cyklu. Przy swoich naturalnych cyklach, które miałam regularnie, zawsze wiedziałam kiedy miałam owu a przed okresem obrzęknięte, tkliwe piersi. Przy stumulacjach żadnych objawów, jakbym w ogóle owu nie miała, a przecież była potwierdzona.. Myślałam, że zmieni się to w przypadku ciąży, ale przed pozytytywną będą też nie miałam absolutnie żadnego objawu, którego z resztą do dziś nie doswiadczyłam (a zaczynam 6 mc). Wręcz byłam przekonana, że nic z tego nie wyszło i ryczałam na dwa dni przed będą, a to było już podejście do ivf. Nawet po becie szukałam w sobie objawów i jak nie widziałam to byłam przerażona, że ciąża się nie rozwija, ale jak widać nie wszyscy muszą mieć objawy szkoda o tym myśleć
Sysia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-01, 09:12   #3143
Katarznaka
Zadomowienie
 
Avatar Katarznaka
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 561
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez elamela90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy przed testem beta hcg szukacie w sobie objawów ciąży? Ja jestem przed testem i ciągle o tym myślę i szukam jakiś info w necie. Powiedzcie że nie jestem sama... A jak nie jestem to co było u Was objawem i test wyszedł pozytywny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja przed każdą negatywną betą miałam pełno "objawów". Jak wyszła pozytywna to nic mi nie było pierwsze co to mniej wiecej w terminie spodziewanej misiączki odrzuciłam słodkie i kawe (a kocham obie rzeczy) i cały czas miałam bóle jak na miesiączke, przez co strasznie się stresowałam, że ciąża "poleci"

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Katarznaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-01, 09:46   #3144
elamela90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 441
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Dzięki za Wasze doświadczenia najbardziej zwracam uwagę na piersi a nie widzę jakieś różnicy i nie czuje żeby mnie jakoś bolały. Jestem obstawiano lekami więc nie planienie nie liczę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
elamela90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-01, 09:49   #3145
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Ja mam co cykl pełno objawów - od piersi, po zachcianki, zmęczenie czy bóle brzucha, niestety jeszcze nigdy się nie sprawdziły prawda jest taka, że objawy ciąży są bardzo podobne do objawów okresu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-01, 09:57   #3146
Calineczka81
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 299
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez elamela90 Pokaż wiadomość
Dzięki za Wasze doświadczenia najbardziej zwracam uwagę na piersi a nie widzę jakieś różnicy i nie czuje żeby mnie jakoś bolały. Jestem obstawiano lekami więc nie planienie nie liczę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja miałam plamienie implantacyjne 1 dpt. Plamienie występuje wtedy, kiedy zarodek wbija się w endometrium. U mnie objawy to ból piersi i okropny ból brzucha jak na @, byłam pewna,ze się nie udało. Mały Cud kończy rok.️ Z tym bólem piersi to jest tak, że bolały i przestawały.
PS Jest tak, jak napisała Stotek, bóle typowo miesiączkowe.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Calineczka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-01, 10:21   #3147
Martakal20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 168
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez elamela90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy przed testem beta hcg szukacie w sobie objawów ciąży? Ja jestem przed testem i ciągle o tym myślę i szukam jakiś info w necie. Powiedzcie że nie jestem sama... A jak nie jestem to co było u Was objawem i test wyszedł pozytywny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam tak przed każdą betą, smaki mi się piernicza, męczę się szybko ale... Po trzech negatywnych betach już wiem że to działanie leków / progesteronu.
oczywiście życzę Ci aby tym razem była pozytywna i były to objawy ciąży jeśli takowe wgl występują to chętnie się dowiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martakal20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-01, 10:51   #3148
_Sikorka__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 194
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Dzasta11 Pokaż wiadomość
Na pierwszą wizytę trzeba się zjawić osobiście. Druga to już telekonsultacja. Mi się udało bo pierwszą wizytę miałam mieć właśnie początkiem września, ale ktoś zrezygnował i panie mnie wpisały wcześniej. Tam na miejscu po wizycie pytały co z terminem wrześniowym, a że docent kazał się zapisać na telekonsultację to zaznaczyła sobie, że nie przyjeżdżam tylko doktor będzie dzwonił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Już myślałam że pierwsza bo jak się zapisywałam to definitywnie powiedziały że nie ma telekonsultacji 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Sikorka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-01, 10:58   #3149
Kaaasia128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 196
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Ja przed pozytywna beta codziennie płakałam, bylam pewna ze się nie udało, myślałam ze to przed okresem, 6dpt dostałam krwawienia, myślałam ze po wszystkim, nie wytrzymałam zrobiłam test sikany i niespodzianka test wyszedł pozytywny, córeczka ma już dwa miesiące
Kaaasia128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-01, 11:10   #3150
agutek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 42
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Dziewczyny tak Was czytam i widzę , że wszystkie mamy tak samo ja już przestaję się doszukiwać (staram się) i wszystko zwalam na leki bo też już miliony razy miałam objawy i była klapa. Przy okazji mam do Was prośbę o opinię. Akurat dziś robiłam betę, ale doktor kazał mi robić dziś i w poniedziałek, bo uznał, że dziś może być trochę za wcześnie, ale jakby już coś było to muszę spieszyć na accofil - tego samego dnia. Wynik 1,1 . I teraz tak się zastanawiam, czy przy takim wyniku jest w ogóle szansa na cokolwiek i czy dalej brać leki i w poniedziałek ponawiać badanie?
agutek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-03 11:16:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:41.