Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9 - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-09-24, 19:40   #3961
BeataS1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 104
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Gratuluję małego szczęścia 👣👣😘
BeataS1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-24, 19:44   #3962
Ada123x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 193
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Gratulacje 👏👏
Ada123x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-24, 20:13   #3963
dorotka1066
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Katarznaka Pokaż wiadomość
Dziewczyny!
Urodziłam moje szczęście we wtorek 3940g i dałam radę naturalnie. Jadąc do szpitala mijałam CDK, bo rodziłam w Tarnowie w św. Łukaszu i myślałam o wszystkich tych dniach kiedy czekałam na monitoring i o każdym negatywnym teście jaki wykonałam. A teraz jak na nią patrze to nie wierzę, że jest tu ze mną. Wszystko jest takie nie realne... ciąża już byłam dla mnie czymś niesamowitym ale tulic jej owoc to dopiero przeżycie. Trzymam za Was wszytskie kciuki i wierzę, ze jak wróce do naszwgo Jerzego już wszystkie dziewczyny z forum będą miały przy sobie lub pod sercem swoje szczęścia

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Nie znamy się, ale łezka mi się zakręciła w oku ze wzruszenia. Życzę Wam dużo zdrówka. Gratulacje <3
dorotka1066 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-24, 20:31   #3964
Katia100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 118
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Na którym etapie podpisuję się umowę dotyczącą ivf? Trzeba się doktorowi o tym przypomnieć czy sam pamieta?
Dostałam już receptę na gonapeptyl i dostaliśmy z mężem skierowania na wymazy, a lada moment biorę antykoncepcję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Pytałaś doktorka jaka umowa będzie dla Was korzystna albo może zdecydowaliście sami która bierzecie ? Jeżeli weźmiecie pakiet skuteczne in vitro to najlepiej podpisać umowę przed rozpoczęciem stymulacji bo wizyty masz w cenie ( za dzień rozpoczęcia stymulacji uważany jest dzień kiedy dostajesz te drugie zastrzyki- mensinorm, gonal itp., nie gonapeptyl. Jeżeli za wszystko będziecie płacić osobno to umowę można podpisać przed sama punkcją ( ja podpisywałam 2 dni przed punkcją. Umowę musisz poprosić na recepcji.
A i tak jest w Krakowie, nie wiem jak to wyglada jeżeli na wizyty chodzisz do Tarnowa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Katarzanka gratulacje cudna wiadomość.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Katia100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-24, 22:09   #3965
biedronka369
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 117
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Gatulacje Kochana
biedronka369 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-25, 05:31   #3966
agaciupaga
Zadomowienie
 
Avatar agaciupaga
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 674
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Katarznaka Pokaż wiadomość
Dziewczyny!
Urodziłam moje szczęście we wtorek 3940g i dałam radę naturalnie. Jadąc do szpitala mijałam CDK, bo rodziłam w Tarnowie w św. Łukaszu i myślałam o wszystkich tych dniach kiedy czekałam na monitoring i o każdym negatywnym teście jaki wykonałam. A teraz jak na nią patrze to nie wierzę, że jest tu ze mną. Wszystko jest takie nie realne... ciąża już byłam dla mnie czymś niesamowitym ale tulic jej owoc to dopiero przeżycie. Trzymam za Was wszytskie kciuki i wierzę, ze jak wróce do naszwgo Jerzego już wszystkie dziewczyny z forum będą miały przy sobie lub pod sercem swoje szczęścia

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Gratulacje kochana!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2018
agaciupaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-25, 06:35   #3967
Olcia2020
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 9
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Czy ktoras z Pan przy zlych kirach zaszla w ciaze?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olcia2020 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-25, 06:41   #3968
dorotka1066
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Katia100 Pokaż wiadomość
Pytałaś doktorka jaka umowa będzie dla Was korzystna albo może zdecydowaliście sami która bierzecie ? Jeżeli weźmiecie pakiet skuteczne in vitro to najlepiej podpisać umowę przed rozpoczęciem stymulacji bo wizyty masz w cenie ( za dzień rozpoczęcia stymulacji uważany jest dzień kiedy dostajesz te drugie zastrzyki- mensinorm, gonal itp., nie gonapeptyl. Jeżeli za wszystko będziecie płacić osobno to umowę można podpisać przed sama punkcją ( ja podpisywałam 2 dni przed punkcją. Umowę musisz poprosić na recepcji.
A i tak jest w Krakowie, nie wiem jak to wyglada jeżeli na wizyty chodzisz do Tarnowa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Katarzanka gratulacje cudna wiadomość.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Właśnie, czy może się wypowiedzieć ktoś, kto na wizyty chodził w Tarnowie? Chyba wtedy nie opłaca się pakiet Skuteczne in vitro, bo za wizyty w Tarnowie i tak trzeba płacić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorotka1066 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-25, 06:49   #3969
Nikaa1987
Raczkowanie
 
Avatar Nikaa1987
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 448
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Katarznaka Pokaż wiadomość
Dziewczyny!
Urodziłam moje szczęście we wtorek 3940g i dałam radę naturalnie. Jadąc do szpitala mijałam CDK, bo rodziłam w Tarnowie w św. Łukaszu i myślałam o wszystkich tych dniach kiedy czekałam na monitoring i o każdym negatywnym teście jaki wykonałam. A teraz jak na nią patrze to nie wierzę, że jest tu ze mną. Wszystko jest takie nie realne... ciąża już byłam dla mnie czymś niesamowitym ale tulic jej owoc to dopiero przeżycie. Trzymam za Was wszytskie kciuki i wierzę, ze jak wróce do naszwgo Jerzego już wszystkie dziewczyny z forum będą miały przy sobie lub pod sercem swoje szczęścia

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Kochana, ogromne gratulacje życzę zdrowia dla Was obojga

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nikaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-25, 07:01   #3970
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Katarznaka gratulacje Zdrówka dla dzielnej mamy i maleństwa
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty bo masz do przejścia całe życie".
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-25, 07:22   #3971
Katia100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 118
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Sustys Pokaż wiadomość
Mam już informacje. Z 4 pozostałych przypadkach nie udało się uzyskać żadnego wyniku więc muszą jeszcze raz go pobrać. I kolejne czekanie. Pani embriolog powiedziała że takiego pechowego przypadku jeszcze nie widziała...

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Ma już informacje. Z 4 pozostałych przypadkach nie udało się uzyskać żadnego wyniku więc muszą jeszcze raz go pobrać. I kolejne czekanie. Pani embriolog powiedziała że takiego pechowego przypadku jeszcze nie widiała...

Sustys będą jeszcze raz rozmrażać zarodki i pobierać z nich materiał do badania?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Katia100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-25, 07:39   #3972
elamela90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 441
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Dzasta11 jak dobrze pamiętam Ty mi miałaś napisać porównanie dr Pasnika i Malinowskiego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
elamela90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-25, 07:56   #3973
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Haha czekałam aż mnie wywołasz Mamy zagwostkę i musimy zdecydować u kogo zostajemy. U nas aktualnie przerwa więc nam się nie spieszy z decyzją. Powiem może tak: profesor stanowczy. Wizyta trwała 20 minut. Wiadomo jak to na pierwszej wizycie nic konkretnego nie powiedział. Zlecił nam badania za 3 tysiące. Mój ma zbadać nasienie + Hla-c, u mnie większość badań do powtórki, gdyż stwierdził że są ogólnikowe, a u niego wszystko bada się stricte pod kątem rozrodu. Wszystkie przeciwciała, które badałam w Diagnostyce do poprawy, protrombina również. Cytokiny, komórki NK itd. O moim Allo powiedział, że co z tego że wynosi ponad 50 jak u nich w normach powinnam mieć 0 w porywach do 10 czego kompletnie nie rozumiem bo przecież im wyższe Allo tym lepiej i jest ochrona zarodka. Pewnie zrobimy te badania i pojedziemy na drugą wizytę bo nam to spokoju nie będzie dawało
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty bo masz do przejścia całe życie".
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-25, 08:53   #3974
monika_k13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 184
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Katarznaka Pokaż wiadomość
Dziewczyny!
Urodziłam moje szczęście we wtorek 3940g i dałam radę naturalnie. Jadąc do szpitala mijałam CDK, bo rodziłam w Tarnowie w św. Łukaszu i myślałam o wszystkich tych dniach kiedy czekałam na monitoring i o każdym negatywnym teście jaki wykonałam. A teraz jak na nią patrze to nie wierzę, że jest tu ze mną. Wszystko jest takie nie realne... ciąża już byłam dla mnie czymś niesamowitym ale tulic jej owoc to dopiero przeżycie. Trzymam za Was wszytskie kciuki i wierzę, ze jak wróce do naszwgo Jerzego już wszystkie dziewczyny z forum będą miały przy sobie lub pod sercem swoje szczęścia

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Ogromne gratulacje Mogłabyś w skrócie opisać swoją drogę do szczęścia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
monika_k13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-25, 11:39   #3975
domisia87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 260
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Katarznaka tyle przeszłaś w tym roku, że teraz już tylko z górki będzie Zdrówka dla malutkiej, niech rośnie i rozrabia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
domisia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-25, 17:06   #3976
Frezja89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 31
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Dziewczyny ktore sa po in vitro czy warto badac zarodki?jest to jednak ryzyko bo trzeba je nakluc sa tu kobitki ktore nie badaly a wszystko sie powiodlo?Jurek napewno bedzie namawial by badac..
Frezja89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-26, 05:47   #3977
monika_k13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 184
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Dziewczyny bylam wczoraj na monitoringu i jestem załamana. 6 dzień cyklu a ja mam tylko jeden pecherzyk ktory ma juz 25mm i torbiel 4,5cm 🤦☠♀️ Czy to w ogóle możliwe zeby tak szybko rosnace pecherzyki były pełnowartościowe?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
monika_k13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-26, 07:13   #3978
elamela90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 441
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez monika_k13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny bylam wczoraj na monitoringu i jestem załamana. 6 dzień cyklu a ja mam tylko jeden pecherzyk ktory ma juz 25mm i torbiel 4,5cm 🤦♀️ Czy to w ogóle możliwe zeby tak szybko rosnace pecherzyki były pełnowartościowe?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie ostatnio w 8dc podczas monitoringu pękł już jeden pęcherzyk więc też bardzo szybko. Myślę że to kwestia dawki leków do stymulacji a ja mam jeszcze pytanie o progesteron- dziewczyny jaki Wam wyszedł wynik po dawce 1x1 duphaston i 1x2 cyclogest?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
elamela90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-26, 07:14   #3979
mousean
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 17
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Dziewczyny ogromna prośba.

Czy w dniu transferu narmalnie bierze sie leki ( neoparin, cyclogest, prolutex)? Nie dopytałam dr i jestem w kropce. Będę bardzo wdzieczna za odpowiedź
mousean jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-26, 07:15   #3980
domisia87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 260
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez mousean Pokaż wiadomość
Dziewczyny ogromna prośba.

Czy w dniu transferu narmalnie bierze sie leki ( neoparin, cyclogest, prolutex)? Nie dopytałam dr i jestem w kropce. Będę bardzo wdzieczna za odpowiedź
Tak, wszystkie leki normalnie bierzesz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
domisia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-26, 07:15   #3981
elamela90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 441
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Dzasta11 Pokaż wiadomość
Haha czekałam aż mnie wywołasz Mamy zagwostkę i musimy zdecydować u kogo zostajemy. U nas aktualnie przerwa więc nam się nie spieszy z decyzją. Powiem może tak: profesor stanowczy. Wizyta trwała 20 minut. Wiadomo jak to na pierwszej wizycie nic konkretnego nie powiedział. Zlecił nam badania za 3 tysiące. Mój ma zbadać nasienie + Hla-c, u mnie większość badań do powtórki, gdyż stwierdził że są ogólnikowe, a u niego wszystko bada się stricte pod kątem rozrodu. Wszystkie przeciwciała, które badałam w Diagnostyce do poprawy, protrombina również. Cytokiny, komórki NK itd. O moim Allo powiedział, że co z tego że wynosi ponad 50 jak u nich w normach powinnam mieć 0 w porywach do 10 czego kompletnie nie rozumiem bo przecież im wyższe Allo tym lepiej i jest ochrona zarodka. Pewnie zrobimy te badania i pojedziemy na drugą wizytę bo nam to spokoju nie będzie dawało
O matko. Czyli kolejne koszty. Mam rozumieć że te wyniki z diagnostyki nie są takie 'wartościowe' ja też mam tam kilka robionych. Ja do Łodzi mam kawał drogi i szkoda, że żaden z nich nie przyjmuje w Krakowie ewentualnie Katowicach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
elamela90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-26, 08:26   #3982
mousean
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 17
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Domisia 87

Dziękuję za odpowiedź
mousean jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-26, 11:23   #3983
elamela90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 441
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

mam jeszcze pytanie o progesteron- dziewczyny jaki Wam wyszedł wynik po dawce 1x1 duphaston i 1x2 cyclogest?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
elamela90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-26, 11:27   #3984
Martakal20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 168
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Tak też mam zmniejszoną dawkę myślę że to rozsądne póki nie ma wyniku bety. Ja na wyższej dawce czułam się źle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martakal20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-26, 14:07   #3985
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Elamela Paśnik akceptuje wszystkie wyniki z jakimi się przyjdzie, jeśli czegoś brakuje to zleca i można badanie zrobić na miejscu w APC lub gdzieś indziej i też będzie ok. Natomiast profesor uważa, że tylko wyniki z Gynemedu są miarodajne. My zdecydowaliśmy, że je zrobimy i pojedziemy na kolejną wizytę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty bo masz do przejścia całe życie".
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-26, 14:20   #3986
adelsoon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 5
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Frezja89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ktore sa po in vitro czy warto badac zarodki?jest to jednak ryzyko bo trzeba je nakluc sa tu kobitki ktore nie badaly a wszystko sie powiodlo?Jurek napewno bedzie namawial by badac..

My mieliśmy 3 zarodki, zdecydowaliśmy się na ich zbadanie, jeden okazał się chory.
Jurek nie namawiał nas, sama zapytałam go o opinie. Stwierdził, ze u nas teoretycznie nie ma wskazań (ze względu na wiek), ale żebyśmy sobie to przekalkulowali, bo niestety często się zdarza, ze cześć zarodków jest chora i to nawet u młodych kobiet. Koszt transferu wraz z lekami i wizytami to u nas prawie 5 tys. (Nie mówię nawet o lekach po pozytywnej becie, bo to kolejne tysiące) a za badania 3 zarodków zapłaciliśmy lekko ponad 7 tys. Za mrożenie chorego zarodka nie płacimy. I na szczescie uniknęliśmy jednego, pewnego rozczarowania ... Pierwszy transfer udany


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
adelsoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-26, 16:28   #3987
Frezja89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 31
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Dzieki adelson
Frezja89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-26, 18:21   #3988
Asiontko1206
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 188
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Dziewczyny czy któraś z Was badała estradiol w okolicach owulacji,żeby sprawdzić jakość pęcherzyków? Wczoraj na monitoringu 5 pęcherzyków (owulacja ma być w poniedziałek i wtorek), dziś sprawdziłam estradiol i wynosi 95. Czytałam,że na jeden dojrzały pęcherzyk powinno być w okolicach 200. Co może być przyczyną tak niskiego wyniku? Im więcej pęcherzyków tym gorzej? I ten wynik świadczy o tym,że żaden pęcherzyk się nie nadaje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Asiontko1206
Czas edycji: 2020-09-26 o 18:22
Asiontko1206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-26, 20:36   #3989
Ninooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 91
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Dziewczyny od której jutro monitoring? Zapomniałam zadzwonić i dopytać czy nic się nie zmieniło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ninooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-26, 22:12   #3990
szkala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 152
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Asiontko1206 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was badała estradiol w okolicach owulacji,żeby sprawdzić jakość pęcherzyków? Wczoraj na monitoringu 5 pęcherzyków (owulacja ma być w poniedziałek i wtorek), dziś sprawdziłam estradiol i wynosi 95. Czytałam,że na jeden dojrzały pęcherzyk powinno być w okolicach 200. Co może być przyczyną tak niskiego wyniku? Im więcej pęcherzyków tym gorzej? I ten wynik świadczy o tym,że żaden pęcherzyk się nie nadaje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jesteś już druga osoba z takim wynikiem... Mogłaś zbadać za wcześnie i on skoczy jeszcze. Ja bym zbadała jeszcze w poniedziałek, chyba ze brałaś już zastrzyk.

Ja zaczynam mieć coraz większe wątpliwości czy powstające ze stymulacji pecherzyki (jeśli mamy swoją) w ogóle są coś warte.

Ja będę badała na naturalnym cyklu.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
szkala jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-03 11:16:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:50.