paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-17, 15:29   #301
Izu91
Raczkowanie
 
Avatar Izu91
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Szydło.
Wiadomości: 174
GG do Izu91
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Cytat:
Napisane przez karolina987 Pokaż wiadomość
Ja to robie od niedawna i mam prawo czegos nie wiedziec
Taaaaaak?! Od niedawna?! ^^
Cytat:
Napisane przez karolina987 Pokaż wiadomość
Robie paznokcie zelowe rok czasu
Miałaś rok czasu na to żeby dowiedzieć się, do czego służy primer i jak go używać! Jak można robić paznokcie ZA KASĘ! nie wiedząc takich rzeczy?!! W ogóle jak można robić paznokcie żelowe nie znając podstaw?!

Cytat:
Napisane przez karolina987 Pokaż wiadomość
a ty jestes tutaj jak dupa od srania zeby odpowiedziec mi na pytanie..
Jak dupa od srania to są kursy, dla amatorek takich jak Ty.
__________________
meine kleine eine schweine.

Edytowane przez Izu91
Czas edycji: 2012-04-17 o 15:38
Izu91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 18:01   #302
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Cytat:
Napisane przez karolina987 Pokaż wiadomość
po kursie jeszcze nie jestem a kazdemu moze sie zdazyc ze czegos nie wie a wy nie musicie sie odrazu nasmiewac ;/ Ja to robie od niedawna i mam prawo czegos nie wiedziec a ty jestes tutaj jak dupa od srania zeby odpowiedziec mi na pytanie.. a skoro nie to po co tu siedzisz na tym forum;/ udzielilyscie mi odpowiedzi i dziekuje wystarczy po co te beznadziejne komentarze czy ja wiem czy ja nie wiem po co jest preamer... Ciekawe czy ty wszystkiego tak sie szybko uczylas i czy odrazu wszystko wiedzialas... bez kitu nie czaje takich ludzi jak wy ;/
.......
nie chodzi o ten durny primer! zabierasz sie za cos o czym nie masz pojecia i wykonujesz to na ludziach/zwanych przez ciebie klientkami/
to jest totalny brak odpowiedzialnosci! kazdy sie uczył ,zbierał wiedze...tylko trzeba minimum wysiłku zeby opanowac podstawy nawet w teorii.........a to forum aż peka w szwach od wiadomosci i porad dziewczyn,które naprawde sie na tym znają,tylko trzeba chciec tego poszukac sobie.a nie stroic fochy.A primer to jest podstawa podstawy Dziewczyno.
Tyle ode mnie...zazwyczaj nie biorę udziału we wszelkiego rodzaju pyskówkach bo mi na to szkoda czasu,i mam nature pokojową,ale jak kolejna klientka przyszła mi ostatnio ze spapranymi paznokciami<bo córka koleżanki jej zrobiła>to mnie poniosło,i kazdego normalnego by poniosło.amen
i bynajmniej nie jestem/jestesmy tu po to zeby udzielac ci rad z automatu bo jestes tu na jakis prawach,jak zadajesz TAKIE pytania to nie spodziewaj sie innej reakcji, i robiąc to co robisz masz OBOWIĄZEK wiedziec takie rzeczy,że tak nawiąże do tego nieczęsnego primera.,a jak nie wiesz to najpierw się naucz co i jak,a potem experymentuj na kimś.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2012-04-17 o 18:07
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 21:45   #303
karolina987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.......
nie chodzi o ten durny primer! zabierasz sie za cos o czym nie masz pojecia i wykonujesz to na ludziach/zwanych przez ciebie klientkami/
to jest totalny brak odpowiedzialnosci! kazdy sie uczył ,zbierał wiedze...tylko trzeba minimum wysiłku zeby opanowac podstawy nawet w teorii.........a to forum aż peka w szwach od wiadomosci i porad dziewczyn,które naprawde sie na tym znają,tylko trzeba chciec tego poszukac sobie.a nie stroic fochy.A primer to jest podstawa podstawy Dziewczyno.
Tyle ode mnie...zazwyczaj nie biorę udziału we wszelkiego rodzaju pyskówkach bo mi na to szkoda czasu,i mam nature pokojową,ale jak kolejna klientka przyszła mi ostatnio ze spapranymi paznokciami<bo córka koleżanki jej zrobiła>to mnie poniosło,i kazdego normalnego by poniosło.amen
i bynajmniej nie jestem/jestesmy tu po to zeby udzielac ci rad z automatu bo jestes tu na jakis prawach,jak zadajesz TAKIE pytania to nie spodziewaj sie innej reakcji, i robiąc to co robisz masz OBOWIĄZEK wiedziec takie rzeczy,że tak nawiąże do tego nieczęsnego primera.,a jak nie wiesz to najpierw się naucz co i jak,a potem experymentuj na kimś.
zacznijmy od tego ze ja nawet slowa nie napisalam o premerze ...chyba ze juz bardzo dawno jak tylko zaczynalam to robic... zapytalam sie was czego moze byc przyczyna ze szybko odpadaja... inne dziewczyny potrafily mi normalnie odpisac a wy na mnie naskoczylyscie wiec cos tu jest nie tak... nie mozna bylo normalnie napisac zamiast sie wymazdac co wy umiecie i co wy wiecie... dla twojej wiadomosci sytulacja finansowa przycisnela mnie do tego zeby robic paznokcie ludziom bo na poczatku robilam tylko sobie ale ze dobrze mi to wychodzilo to dlatego zaczelam je robic. Poprosilam kiedys znajoma jak tylko kupilam sobie zestaw zeby wyjasnila mi co do czego sie uzywa nie wspomniala nawet o premerze ktory mialam i kupe innych buteleczkach z preparatami ktore sa potrzebne, ona stwierdzila ze te inne pierrdulki w buteleczkach sa nie potrzebne i zebym ich nie uzywala wiec skoro ona robila juz tak dlugo paznokcie i nic sie nie dzialo i byly spoko no to sie jej posluchalam i tez tak robilam do puki nie dowiedzialam sie o premerze... dla tego do was napisalam ....

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.......
nie chodzi o ten durny primer! zabierasz sie za cos o czym nie masz pojecia i wykonujesz to na ludziach/zwanych przez ciebie klientkami/
to jest totalny brak odpowiedzialnosci! kazdy sie uczył ,zbierał wiedze...tylko trzeba minimum wysiłku zeby opanowac podstawy nawet w teorii.........a to forum aż peka w szwach od wiadomosci i porad dziewczyn,które naprawde sie na tym znają,tylko trzeba chciec tego poszukac sobie.a nie stroic fochy.A primer to jest podstawa podstawy Dziewczyno.
Tyle ode mnie...zazwyczaj nie biorę udziału we wszelkiego rodzaju pyskówkach bo mi na to szkoda czasu,i mam nature pokojową,ale jak kolejna klientka przyszła mi ostatnio ze spapranymi paznokciami<bo córka koleżanki jej zrobiła>to mnie poniosło,i kazdego normalnego by poniosło.amen
i bynajmniej nie jestem/jestesmy tu po to zeby udzielac ci rad z automatu bo jestes tu na jakis prawach,jak zadajesz TAKIE pytania to nie spodziewaj sie innej reakcji, i robiąc to co robisz masz OBOWIĄZEK wiedziec takie rzeczy,że tak nawiąże do tego nieczęsnego primera.,a jak nie wiesz to najpierw się naucz co i jak,a potem experymentuj na kimś.
A w moim ostatnim watku napisalam tylko dlaczego zel odpada... po mimo tego ze premera uzywam !!!
karolina987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 11:36   #304
monisia1112122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post35433581 ZAPRASZAM
monisia1112122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 11:51   #305
sysiowianka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Cześć wszystkim

Jestem nowa i chciałabym poradzić się Was na temat paznokci żelowych i jak wybrać najlepszy sprzęt dlatego mam nadzieję, iż jako pewnie bardziej doświadczone w tym temacie pomożecie mi wybrać i uporać się z tym problemem. Posiadam kilka propozycji z allegro i może doradzicie ? oto one:

1. http://allegro.pl/zestaw-...2888985068.html
2 http://allegro.pl/zestaw-...2888985068.html
Te dwa są chyba podobne tylko różnią się obecnością frezarki w zestawie.
3. http://allegro.pl/zestaw-...2878622059.html
4 http://allegro.pl/tenne-z...2883359674.html
5 http://allegro.pl/bk594b-...2889408414.html
intersuje mnie rówznież i bardzo ważne jest zdanie na temat tych lamp jakie tam sa proponowane. Szukając w internecie to czytałam,ze dla poczatkującej osoby bedzie w sam raz z 4 lampami i kazda po 9w i nie wiem czy to prawda.
Chciałabym rózwniez wybrac sie na jakis kurs, ale przed tem chce poradzic sie na forum.
Czekam z niecierpliwieniem na Waszą opinie i poradę.
sysiowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 12:04   #306
nika_90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

zapraszam na wykonanie paznokci żelowych bądz hybrydowych w atrkaycjnych cenach i profesjonalnym wykonaniu.
Dojazd do klienta na terenie Gliwic bezplatny
Oszczedz swoj czas i pieniadze na dojazd do studia.
[URL="http://www.reklamanawizazujestpl atna.pl[/URL]

Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2012-12-28 o 22:12
nika_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 17:31   #307
XxAgatuuusiAxX
Raczkowanie
 
Avatar XxAgatuuusiAxX
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 57
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Witam
Jakiś czas temu zakupiłam zestaw startowy do paznokci żelowych, bo uczęszczam do studium kosmetycznego i stwierdziłam że nie chcę zajmować się samą kosmetyką pielęgnacyjną (bo takowa przeważa w naszym programie zajęć) więc postanowiłam że popróbuję na sobie a efekty zamieszczę tutaj, żebyście Kochane mogły mnie zlinczować hehehedodam że nie kończyłam żadnego kursu, ale naoglądałam się różnych filmików, przeczytałam wiele wątków na różnych forach itd wiem że to mi nie zastąpi kursu, ale jakąś wiedzę mi jednak dało

To jest pierwszy w życiu wykonany paznokieć przeze mnie (zrobiłam go 25.12) i jak na razie, nie ma żadnych odprysków ani podchodzącego powietrza Wiem że krzywa C nie jest taka jak powinna być, chociaż staram się jak mogę :P Piszcie co o tym sądzicie bo jestem bardzo ciekawa waszych opinii Pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 25122012274.jpg (74,5 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 28122012278.jpg (71,9 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 28122012279.jpg (105,0 KB, 77 załadowań)
XxAgatuuusiAxX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-12, 14:07   #308
wiszer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 93
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Dziewczyny mozecie polecic kogos w Katowicach kto profesjonalnie przedluza paznokcie metoda zelowa? Zalezy mi na cienkich paznokciach wykonanych z dbaloscia i trwalych.
wiszer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 23:50   #309
natinails7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 18
Dot.: Jak sie robi żelowe paznokcie?? proosze o odpisy:):)

czy zawsze trzeba używac acid primera? który jest lepszy??
natinails7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 20:34   #310
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Żel

Mam pytanie.
Dzisiaj po raz pierwszy poszłam nałożyć żel na moją naturalną płytkę. Paznokcie mam ładne, zdrowe, ale niestety łatwo się łamią, szczególnie te na palcach środkowych. Żel nakładałam koło 12:00, a już z 3 paznokci zszedł przy końcówkach. Czy to moja wina? Myłam już kilkakrotnie naczynia dzisiaj i inne cudawianki, no ale chyba płyn do mycia naczyń tak nie zadziałał? Może moje paznokcie po prostu nie lubią się z takimi rzeczami?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 11:08   #311
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Żel

odpowiem z perspektywy wieloletniego nosiciela żeli - nigdy coś takiego mi się nie stało. jeśli żel odchodzi, to jak na moje oko osoba, która robiła Ci paznokcie spaprała sprawę.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-11, 12:44   #312
ArletaKuchta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 27
Dot.: Żel

Żele nie lubią wody, ale musiałabyś moczyć dobrze zrobione paznokcie bardzo bardzo długo żeby cokolwiek się stało. To że tak szybko Ci odprysły jest winą stylistki, która źle zabezpieczyła wolny brzeg lub użyła nieodpowiedniego żelu dla Twoich paznokci.
__________________
<ciach_reklama>
ArletaKuchta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 13:09   #313
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Żel

Ech, tak myślałam. Całe szczęście, że miałam robione po znajomości i nie zapłaciłam normalnej ceny, bo bym się wkurzyła.
A czy to prawda, że żel na naturalnych i tak i siak trzyma się gorzej niż np. na tipsach?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2014-05-11 o 13:10
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 18:59   #314
reeege
Raczkowanie
 
Avatar reeege
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 164
Dot.: Żel

Jaki zel polcaxi do naturalkow? Ja zastanawiam sie pomiedzy easy off z perfect beauty i easy off z allepaznokcie. Ma ktos jakies doswiadczenia z tymi dwoma zelami?
__________________
reeege jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 19:01   #315
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Żel

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ech, tak myślałam. Całe szczęście, że miałam robione po znajomości i nie zapłaciłam normalnej ceny, bo bym się wkurzyła.
A czy to prawda, że żel na naturalnych i tak i siak trzyma się gorzej niż np. na tipsach?
z tego, co mi wiadomo to nie jest prawda. wszystko zalezy od tego, jak tips. płytka paznokcia będą opracowane i przygotowane na nałożenie żelu.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 14:47   #316
Agrh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 721
żele pytanie

niedawno mialam robione.ładne super. Ale wolę jednak naturalne... czy jeśli będę chciała się ich pozbyć za np2,3 tyg piłowanie bedzie bolało>i czy zniszczy do paznokcie?
Agrh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 10:47   #317
Karina060599
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 13
Dot.: żele pytanie

Pilowanie nie boli, aczkolwiek paznokcie ci zniszczy.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Karina060599 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 20:01   #318
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: żele pytanie

...
Ciekawe....żel nalezy tak umijętnie zdiąć zeby własnie nie zniszczyć/przepiłowac płytki...zdecydowanie odradzam robienie tego samodzielnie.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 07:43   #319
Carolencia
Przyczajenie
 
Avatar Carolencia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 24
GG do Carolencia
Dot.: żele pytanie

Ja mam żel na paznokciach od... sama już nie wiem I cały czas uzupełniam. Mam swoje pazurki pokryte żelem.
Jeśli umiejętnie się zdejmie żel nie boli. Trzeba pamiętać by nie przepiłować płytki.
__________________
Zapraszam http://carolencia.blogspot.com
Carolencia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-15, 16:41   #320
Majapaznokcie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1
Zdejmowanie paznokci zelowych

Witam! Kilka tygodni temu zalozylam sobie paznokcie zelowe (na formie). Po jakims czasie odpadly dwa z nich. Wybralam sie do pani zeby zalozyla nowe paznokcie i uzupelnila odrost. Ona stwierdzila ze paznokcie sa zapowietrzone i ze dlatego wypada je zdjac i zalozyc nowe. Zdziwilam sie kiedy po prostu zaczela je zrywac cazkami... Pozniej nalozyla nowe lecz tym razem na tipsy. Za trzy tygodnie znow ide je zdjac i nie bede juz zakladac nowych.
Wiec teraz pytanie: czytalam ze nie wolno tak poprostu zrywac paznokci. Co jesli znow zachce je zerwac? Mam na to pozwolic czy jest to bardzo zle dla paznokci?
Majapaznokcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 13:23   #321
ameliar
Zadomowienie
 
Avatar ameliar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 881
Dot.: Zdejmowanie paznokci zelowych

absolutnie nie zrywać! udać się do innej stylistki
__________________


"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" Paulo Coelho
(maj 2010-...)


ameliar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 17:28   #322
Linkacosmetics
Przyczajenie
 
Avatar Linkacosmetics
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 23
Dot.: Zdejmowanie paznokci zelowych

Matko boska .. co to za stylistka jeśli zrywa ci na żywca żelowe paznokcie.. o masakro -.- . Proponuję udać się do innej stylistki .
Linkacosmetics jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 12:34   #323
alki22081993
Przyczajenie
 
Avatar alki22081993
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 24
paznokcie żelowe

Hej dziewczyny mam takie pytanie czy wam też niszczą się paznokcie naturalne przy robieniu czy po odpadnieciu żelów czy metoda szablonami jest lepsza.?
alki22081993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 21:19   #324
angela525
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

https://www.facebook.com/dsbksdcvsd
Zapraszam Was kobietki do oglądania moich prac na bieżąco na fb
Zapraszam również do polubienia mojej strony

Edytowane przez angela525
Czas edycji: 2014-08-19 o 21:24
angela525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 20:48   #325
cukier
Raczkowanie
 
Avatar cukier
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 114
łączenie żeli

mam pytanie do doświadczonych stylistek:

posiadam żel budujący (a właściwie taki all in one) oraz żel nabłyszczający jednej firmy. chciałabym zakupić żele kolorowe innej firmy, ponieważ spodobały mi się kolorki no i cena ;D
czy można tak mieszać firmy? czy lepiej trzymać się jednej?
nie mam wielkiego doświadczenia jeśli chodzi o produkty różnych marek
__________________
Być żywym, to tkać historię pomiędzy początkiem, którego już się nie pamięta i końcem,z którego nic się nie pozna.

70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
cukier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 21:08   #326
beforeyou
Zakorzenienie
 
Avatar beforeyou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Osw
Wiadomości: 4 692
Dot.: łączenie żeli

jak dla mnie to nie ma różnicy w mieszaniu żeli ale jestem dopiero początkująca i mogę się mylić , sama używam żelu i akrylu ( łącze je ) różnych firm i nic się nie dzieje
__________________
" Wanting to be someone else is a waste of the person you are. "



Klik i poznajesz mnie
beforeyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 14:19   #327
networkerka
Raczkowanie
 
Avatar networkerka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 40
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Witam Was dziewczyny
przejrzałam wątek, ale nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie. A jeśli jest, a ja go nie zauważyłam to wybaczcie.

A mianowicie: jak to jest z malowaniem lakierami żelowanych paznokci? Mam na myśli żel położony na naturalną płytkę paznokcia. Czy można malować je dowolnymi lakierami i tak samo dowolnie je zmywać? I druga sprawa - jak to jest z trwałością? Lakier z żelowanych paznokci nie odpryskuje czy utrzymuje się podobnie jak na naturalnej płytce paznokcia?

Nigdy nie miałam styczności z typowymi żelami, stąd moja niewiedza proszę o odpowiedzi
networkerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 21:27   #328
Malgorzata_wizaz24
Raczkowanie
 
Avatar Malgorzata_wizaz24
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 39
Dot.: Zdejmowanie paznokci zelowych

o rajuu..co to za babsko co zrywa pazurki cążkami..od tego sa pilniki i frezarki..masakra co za brak profesjonalizmu.. ja bym tam juz nie wróciła :/
__________________
Zapraszam na mojego bloga: www.gosia-makeup.blogspot.com
Malgorzata_wizaz24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-14, 13:27   #329
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Cytat:
Napisane przez networkerka Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczyny
przejrzałam wątek, ale nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie. A jeśli jest, a ja go nie zauważyłam to wybaczcie.

A mianowicie: jak to jest z malowaniem lakierami żelowanych paznokci? Mam na myśli żel położony na naturalną płytkę paznokcia. Czy można malować je dowolnymi lakierami i tak samo dowolnie je zmywać? I druga sprawa - jak to jest z trwałością? Lakier z żelowanych paznokci nie odpryskuje czy utrzymuje się podobnie jak na naturalnej płytce paznokcia?

Nigdy nie miałam styczności z typowymi żelami, stąd moja niewiedza proszę o odpowiedzi
Podbijam
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-14, 13:44   #330
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Podbijam
....
Można malowac dowolnymi lakierami i je zmywac zmywaczem bezacetonowym,można na żel dawac nawet hybryde,zwykły lakier powinien trzymac sie lepiej i dłuzej niz na naturalnym paznokciu.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-28 17:30:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:39.