paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-27, 07:38   #91
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Patri, zapowietrza sie od strony skórek, czy od wolnego brzegu naturalnego paznokcia?
Jeżeli od wolnego brzegu naturalnego paznokcia, to moze swiadczyc, ze źle podkładasz forme i zel wpływa pod spód (przy akrylu ten prblem jest mniejszy, bo akryl mniej "płynie" ), co osłabia cała konstrukcje i moze spowodowac zapowietrzenie...
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 11:46   #92
patri86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 7
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

No własnie ,że zapowietrza się od strony skórek ( nie zalanych oczywiscie) w momencie gdy zaczynam piłowac i to są duze zapowietrzenia. Chyba pojdę jeszcze na doszkolenie bo już nie mam pomysłu.
patri86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 16:53   #93
asabay
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Witam Panie!!
Jestem tu pierwszy raz!Z tego co widze mam do czynienia z profesjonalistkami w fachu przedłuzania paznokci.Dlatego mam nadzieje uzyskać konstruktywną odpowiedź na moje pytanie: czy bez żadnego kursu jestem w stanie sama uzupełanić sobie paznokcie zelowe? Mam zrobione "żelki" profesjonalnie w salonie, ale uzupełnianie ich troche kosztuje.Zdaje sobie sprawe,że będe musiała trochę zainwestować na poczatek, ale ostatecznie chyba sie opłaca. Napiszcie czy któraś z Was ma podobne doświadczenia, bo nie chciałabym zrobic sobie krzywdy
Pozdrawiam ciepło!!
asabay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 08:30   #94
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Niestey, nie.
Wberw pozorom zrobienie prawidłowo uzupełnienia może byc trudniejsze od założenia nowych paznokci.
Odradzam tego typu "oszczedności".
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 21:06   #95
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Czy dałybyście jakieś rady, wskazówki o co spytać Panią robiącą paznokcie, dla osoby która pierwszy raz chce zrobić żelowe paznokcie i nie ma o tym zielonego pojęcia?
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 07:57   #96
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

A po co masz o cos pytac?
Ty dedcydujesz o długosci i o ewentualnym zdobieniu- o to nie musisz pytac- reszta nalezy do stylistki
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 08:54   #97
lalunia105
Raczkowanie
 
Avatar lalunia105
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 443
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Czy dałybyście jakieś rady, wskazówki o co spytać Panią robiącą paznokcie, dla osoby która pierwszy raz chce zrobić żelowe paznokcie i nie ma o tym zielonego pojęcia?

możesz się spytać na jakich materiałach pracuje nawet jeśli nie masz pojecia i nie znasz firm czasem warto to wiedzieć wiem z doswiadczenia. mozesz zapytać jak długo zajmuje sie srylizacją paznokci. Jak dbac o przedłużone paznokcie żeby wytrzymały dłużej.. możesz naprzykład powiedzic swoje 3 ulubione kolory które mogłyby sie znaleść na twoich paznokciach i stylistka w tym kierunku dobierze zdobienie. możesz pytać o wszystko co cie interesuje.. ja pierwszy raz pytałam o wszyściutko... o skórki o kształt o skracanie samodzielne ..
lalunia105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-15, 08:58   #98
lalunia105
Raczkowanie
 
Avatar lalunia105
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 443
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Niestey, nie.
Wberw pozorom zrobienie prawidłowo uzupełnienia może byc trudniejsze od założenia nowych paznokci.
Odradzam tego typu "oszczedności".
ja znalazłam stylistke z jednego z lepszych salonów i ona chętnie powiedziała jak uzupełnić samemu paznokcie.. wiesz czasem zdarza sie tak że wyjeżdzam i nie mam w zasiegu kosmetyczki.. stylistki od paznokci i muszę sama sobie radzić.. bo nie ładnie to wygląda jka idę na spotkanie w pracy a ktoś widzi odrost na moim pazokciu jakby mi spodspodu rósł drugi.. krepujaca sytuacja ... wiec mam zawsze pod ręką małą lampe żel jednofazowy pędzelek i primer.. pilniczek... i nic wiecej do szczęścia nie potrzebne... i dodam że nigdy po moim samodzielnym uzupełnianiu stylistka nie powiedziała złego słowa
lalunia105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 17:25   #99
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Cytat:
Napisane przez lalunia105 Pokaż wiadomość
możesz się spytać na jakich materiałach pracuje nawet jeśli nie masz pojecia i nie znasz firm czasem warto to wiedzieć wiem z doswiadczenia. mozesz zapytać jak długo zajmuje sie srylizacją paznokci. Jak dbac o przedłużone paznokcie żeby wytrzymały dłużej.. możesz naprzykład powiedzic swoje 3 ulubione kolory które mogłyby sie znaleść na twoich paznokciach i stylistka w tym kierunku dobierze zdobienie. możesz pytać o wszystko co cie interesuje.. ja pierwszy raz pytałam o wszyściutko... o skórki o kształt o skracanie samodzielne ..
Okey a jeśli chodzi o codzienne prace domowe i reakcje paznokci na detergenty?
Czy taki kontakt może spowodować ich pękniecie, częstsze uzupełnianie czy coś podobnego?
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 18:44   #100
monis8303
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

WITAM WSZYSTKICH!!!!
MAM PROSBE POMOZCIE MI ROBIE PAZURKI OD NEDAWNA,SKONCZYLAM KURS KUPILAM SOBIE ZESTAW I ZEL KOSZTOWAL 39ZL Z NAIL PRODUCT NIEWIEM CZY TO JEST WINA ZELI CZY COS SZLE ROBI E . NATONIAST NAKLADAM ZEL N ATIPSIE KLADE TRZY WARSTWY, WCZESNIEJ PRAIMER. MATUJE. I UTWARDZA KAZDA AWARSTE POKOLEI NIEZALEWA SKOREK A KOLEZANCE NA DRUGI DZIEN ODPRYSKL ZEL A Z RESZTY PAZNOKCI MOGLA SAM AODERWAC ZEL BYL MIEKKI SAM ODCHODZIL A UTWARDZA PO 2MIN I 3MIN JAK N APUDELKU. I

POMOZCIE BEDE BARDZO WDZIECZNA
monis8303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 06:05   #101
lalunia105
Raczkowanie
 
Avatar lalunia105
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 443
Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Okey a jeśli chodzi o codzienne prace domowe i reakcje paznokci na detergenty?
Czy taki kontakt może spowodować ich pękniecie, częstsze uzupełnianie czy coś podobnego?
tego ci nie powiem bo ja praktycznie nie używam detergentów. ja uzupełniam co 2-3 tygodnie bo mi szybko naturalny paznokieć rośnie. ja tylko zmywam naczynia nigdy nie robię tego w rękawiczkach. Moja mama ma założone żele i na przykład robi wszystko w pracy... podnosi pudełka, przyjmuje towar, myje butelki po lekach silnym płynem.. i nic jej nie odpada i nie pęka. ona uzupełnia co 2 tygodnie. wydaję mi sie że trwałość paznokci wynika z tego jak są założone, czy osoba sie na tym znała... ale na ten temat to niech sie już wypowie profesjonalistka

Cytat:
Napisane przez monis8303 Pokaż wiadomość
WITAM WSZYSTKICH!!!!
MAM PROSBE POMOZCIE MI ROBIE PAZURKI OD NEDAWNA,SKONCZYLAM KURS KUPILAM SOBIE ZESTAW I ZEL KOSZTOWAL 39ZL Z NAIL PRODUCT NIEWIEM CZY TO JEST WINA ZELI CZY COS SZLE ROBI E . NATONIAST NAKLADAM ZEL N ATIPSIE KLADE TRZY WARSTWY, WCZESNIEJ PRAIMER. MATUJE. I UTWARDZA KAZDA AWARSTE POKOLEI NIEZALEWA SKOREK A KOLEZANCE NA DRUGI DZIEN ODPRYSKL ZEL A Z RESZTY PAZNOKCI MOGLA SAM AODERWAC ZEL BYL MIEKKI SAM ODCHODZIL A UTWARDZA PO 2MIN I 3MIN JAK N APUDELKU. I

POMOZCIE BEDE BARDZO WDZIECZNA
może masz słabą lampę.. najlepsza z tego co wiem to 36V czyli 4zarówki po 9V
Jak żel mógł być miękki skoro jak go opracowywałaś to był twardy? przecież miękkiego nie piłowałaś tylko utwardzonego.
a kolejne warstwy żelu sie chyba nie matuje.. tylko wyciera warstwę depresyjną czy jakoś tak... profesjonalistka nie jestem ale na ten temat troszkę wiem... może powietrze dostało sie pod tipsa? jak go przyklejałaś albo pod żel.... jesteś pewna ze nie zalewasz skórek bo jeśli to robisz to właśnie może być przyczyną... a i jeszcze na koniec polecam produkty z wyższej półki nie z allegro.. jeśli skończyłaś kurs to dziwi mnie dlaczego nie zakupiłaś produktów na których pracowałaś na kursie bo na kursie nie miałaś problemu z odpadającymi tipsami.

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2008-04-24 o 07:31 Powód: post pod postem - proszę korzystać z opcji edycji i multicytowania
lalunia105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-21, 20:56   #102
utopia28wawa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 48
GG do utopia28wawa
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Nie wiem czy nie popełniłam błędu.
Kupiłam 2 rodzaje żelów dobrej firmy, ale one są kolorowe.

http://shop.spnnails.com/index.php?p...mart&Itemid=10 http://shop.spnnails.com/index.php?p...mart&Itemid=10

Martwie się, żę żle zrobiłam , wydawały mi się takie naturalne, ale chyba powinnam dokupić przezroczyste. Czy mogę je nakładać bezpośrednio na płytkę. Pomóżcie proszę.

Nie lubię tipsów ze zdobieniami, zależało mi na naturalnych. No cóż najwyżej je sprzedam ;(

Bardzo proszę o poradę.

Pozdrawiam Agnieszka.
utopia28wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 21:27   #103
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Cytat:
Napisane przez lalunia105 Pokaż wiadomość
tego ci nie powiem bo ja praktycznie nie używam detergentów. ja uzupełniam co 2-3 tygodnie bo mi szybko naturalny paznokieć rośnie. ja tylko zmywam naczynia nigdy nie robię tego w rękawiczkach. Moja mama ma założone żele i na przykład robi wszystko w pracy... podnosi pudełka, przyjmuje towar, myje butelki po lekach silnym płynem.. i nic jej nie odpada i nie pęka. ona uzupełnia co 2 tygodnie. wydaję mi sie że trwałość paznokci wynika z tego jak są założone, czy osoba sie na tym znała... ale na ten temat to niech sie już wypowie profesjonalistka
Dziękuje ślicznie że tak odpowiadasz na moje pytanka,widać że wiesz o co come on
Jakby co to będę dalej pytaćChodzi m,i o takie detergenty jka np. płyn do mycia naczyń(chcąc nie chcąc muszę go używaćbrak zmywarki)
Jeśli piszesz że twoja mamcia używa silnych środków i jest okey wsio z paznokciami to może warto spróbować?Ja z natury mam słabe paznokcie, mimo że stosuje dobre odżywki itd. itp.
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 22:17   #104
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Cytat:
Napisane przez utopia28wawa Pokaż wiadomość
Nie wiem czy nie popełniłam błędu.
Kupiłam 2 rodzaje żelów dobrej firmy, ale one są kolorowe.

http://shop.spnnails.com/index.php?p...mart&Itemid=10 http://shop.spnnails.com/index.php?p...mart&Itemid=10

Martwie się, żę żle zrobiłam , wydawały mi się takie naturalne, ale chyba powinnam dokupić przezroczyste. Czy mogę je nakładać bezpośrednio na płytkę. Pomóżcie proszę.

Nie lubię tipsów ze zdobieniami, zależało mi na naturalnych. No cóż najwyżej je sprzedam ;(

Bardzo proszę o poradę.

Pozdrawiam Agnieszka.
Raczej odradxam kładzenie żeli kolorowych ( w jakich kolorach by nie były) bezpośrednio na płytke paznokcia. Żele kolorowe służa do zdobień.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 06:49   #105
lalunia105
Raczkowanie
 
Avatar lalunia105
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 443
Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Dziękuje ślicznie że tak odpowiadasz na moje pytanka,widać że wiesz o co come on
Jakby co to będę dalej pytaćChodzi m,i o takie detergenty jka np. płyn do mycia naczyń(chcąc nie chcąc muszę go używaćbrak zmywarki)
Jeśli piszesz że twoja mamcia używa silnych środków i jest okey wsio z paznokciami to może warto spróbować?Ja z natury mam słabe paznokcie, mimo że stosuje dobre odżywki itd. itp.
płynem do mycia naczyń sie raczej nie przejmuj ja też nie mam zmywarki i zmywam naczynia ręcznie i nic mi nie odpada.... o to że ja nic nie robię chodziło mi raczej o pranie ręczne czy o mycie podłóg bo takich rzeczy nie lubię...

jeśli masz dobrze założone pazurki i nie masz zalanych skórek to nic sie nie powinno dziać.... poza tym uwielbiam kąpiel i moczę czasem ręce po 40 minut i nic sie z paznokciami nie dzieje.....

Cytat:
Napisane przez utopia28wawa Pokaż wiadomość
Nie wiem czy nie popełniłam błędu.
Kupiłam 2 rodzaje żelów dobrej firmy, ale one są kolorowe.

http://shop.spnnails.com/index.php?p...mart&Itemid=10 http://shop.spnnails.com/index.php?p...mart&Itemid=10

Martwie się, żę żle zrobiłam , wydawały mi się takie naturalne, ale chyba powinnam dokupić przezroczyste. Czy mogę je nakładać bezpośrednio na płytkę. Pomóżcie proszę.

Nie lubię tipsów ze zdobieniami, zależało mi na naturalnych. No cóż najwyżej je sprzedam ;(

Bardzo proszę o poradę.

Pozdrawiam Agnieszka.
Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Raczej odradxam kładzenie żeli kolorowych ( w jakich kolorach by nie były) bezpośrednio na płytke paznokcia. Żele kolorowe służa do zdobień.
ja też tak myślę... ale nie musisz kupować przezroczystego mozesz kupić przezroczysty róż..

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2008-04-24 o 07:31 Powód: post pod postem - proszę korzystać z opcji edycji i multicytowania
lalunia105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 07:54   #106
utopia28wawa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 48
GG do utopia28wawa
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Dziewczyny jesteście kochane, dziękuję za odpowiedz.

wczoraj się naczytałam bardzo dużo na ten temat i teraz wiem , że powinnam kupić żel budujący Bonder z którego sobie zrobię sobie szkielecik. Potem na to jednofazowy kamuflaż (podobno wygląda idealnie jak płytka i jednofazowy clear .

Tym razem wybrałam firmę Sun Flower


http://www.allegro.pl/item349438819_...bonder_7g.html

http://www.allegro.pl/item351358854_...az_roz_7g.html
http://www.allegro.pl/item351194834_...un_flower.html

A te kolorowe żele może mi się uda sprzedać na allegro, ech tak to jest jak się ma małe doświadczenie
utopia28wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 00:47   #107
mama victorii
Raczkowanie
 
Avatar mama victorii
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wieden
Wiadomości: 63
Question Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Dziewczyny pozdrawiam was serdecznie!Jestem poczatkujaca.Mieszkam w Wiedniu i od maja ide tutaj na kurs modelowania paznokci.Bedzie trwal miesiac wiec mam nadzieje ze sie tam czegos naucze..Powoli rozgladam sie za dobra lampa uv i cala reszta...Tutaj majac nawet certyfikat i swiadectwo nie ma mozliwosci zakupu takiego sprzetu chyba ze ktos prowadzi dzialalnosc.Kolezanka kupila juz caly zestaw z Emmy***** i chcialabym uniknac jej bledu.Czytajac tutaj posty zorientowalam sie ze maja b.kiepskie produkty.Bede bardzo wdzieczna jezeli ktos mi doradzi jaka lampe kupic tzn.gdzie i jakiej firmy ?Mysle ze lepiej wiecej zaplacic i kupic raz ale porzadna rzecz tylko gdzie ?czy moje swiadectwo w jezyku niemieckim bedzie honorowane czy musze je przetlumaczyc ?Bede bardzo wdzieczna za kazda podpowiedz
mama victorii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 12:45   #108
moniija19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

wejdź na stone "euro fashion" tam mają duzo fajnych rzeczy!!
moniija19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 10:03   #109
ms.Julcia
Wtajemniczenie
 
Avatar ms.Julcia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Dziewczyny mam do Was pytanko odnoście tipsów żelowych...

A mianowicie chodzi mi o to jak pod tipsem odrasta naturalny paznokiec, a pod tym naturalnym rośnie (nie wiem jak to nazwac) "falbanka skórki"
Nie ma tego natomiast przy naturalnych paznokciach,
więc dlaczego tak się dzieje, przy tipsach?

Wy, też to zauważliście?
ms.Julcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-30, 17:37   #110
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Tak, to zupełnie naturalne- obrąbek naskórkowy, który znajduje sie pod paznokciem na codzień gdy mamy krótkie paznokcie ulega non-stop dotknięciom, drobnym urazom, ścieraniu itp... Gdy nosimy długie paznokcie jest on "chroniony" i bardziej widać jego odrastanie. Gdybys nosiła nie tipsy, a naturalne paznokcie tak długie też by tak się działo.
Dodam, że rośnie on nie równo na róznych paznokciach (u mnie najbardziej na wskazujących )
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 09:51   #111
mama victorii
Raczkowanie
 
Avatar mama victorii
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wieden
Wiadomości: 63
Question Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Cytat:
Napisane przez moniija19 Pokaż wiadomość
wejdź na stone "euro fashion" tam mają duzo fajnych rzeczy!!
dziekuje bardzo za podpowiedz juz tam bylam ale mam problem jaka lampe wybrac ?na dwie dlonie czy raczej na jedna starczy ?zdecydowalam ze zakupie zele z ibd i na probe z sun flower bo wiele dobrego na ich temat tu przeczytalam.mam 5 lamp na oku ale ktora wybrac zeby nie wyzocic pieniedzy w bloto ?moze ktos mi doradzi bede bardzo wdzieczna !!!!!! na Euro Faschion :1)lampa na 2 dlonie owalna z wiatrakiem 5 zarowek x9 wat teimer 0-600 s 2)biala z rozowa oslona na i fotokomorka jedna dlon 4x9wat 3)lampa ibd Jett1000 a na Bell arte 4)lampa IBD Jett5000 5)lampa mega z fotokomorka na 2 dlonie 4 zarowki po 9 wat ,wentylator ?bardzo prosze o pomoc w wyborze lampy plissss!!!
mama victorii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 12:01   #112
ms.Julcia
Wtajemniczenie
 
Avatar ms.Julcia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Albertynko dziękuje za odpowiedz!

Bardzo mnie to drażni... ale no cóż... coś kosztem czegoś
No i jeszcze jedno rozumiem, że nie wycinamy tej skórki...?
chcę się upewnic, bo znajoma ją wycina... a przecież to musi strasznie bolec...
i moim zdaniem nie wolno tego robic.

Pozdrawim
ms.Julcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 09:06   #113
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Re: PAZNOKCIE ŻELOWE

Cytat:
Napisane przez iskierka Pokaż wiadomość
Bo to nie zel tylko akryl. A bez szkolenia radze nie kupowac produktow profesjonalnych bo mozna sobie zrobic krzywde. To wcale nie jest takie proste jak sie wydaje. Druga sprawa na allegro wszystkie zele sa beznadziejne. Sa to produkty dla tychg ktorzy sie nie znaja. Nie polecam.
oj, iskierko, nie powiedziałabym, że do konca masz rację... Owszem, oprócz genialnego szajstwa, jak Reni-nails są na allegro równiez produkty IBD, Christio, Sun Flower, czy SPN za takie same pieniądze co w hurtowniach kosmetycznych... także nie zniechęcajmy ludzi do allegro, bo to fajna sprawa dla tych, którzy w swoich miejscowościach nie mają takich profesjonalnych sklepow... Wazne jest tylko to, żeby kupowac z głową, a nie żele za 8.99zł "z dobrej niemieckiej firmy" jakto często widac...
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 17:57   #114
agaśś
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: darłowo
Wiadomości: 63
GG do agaśś
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Witam.^^

od jakiegoś czasu nosze paznokcie żelowe na przemian z akrylami.
Za jakis czas wybieram się na dłuższy urlop,przed którym mam zamiar po raz kolejny zalożyc żele. i stąd też moje pytanie -czy słona morska woda nie zniszczy paznokci?

z góry dziękuję za odpowiedz. ; )

agaśś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 14:48   #115
niunkaaaaaaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 31
Thumbs down Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Na kursie wszystkiego się dowiesz....

A potem przynajmniej żadnej klientce krzywdy nie zrobisz....
niunkaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 20:15   #116
kicorynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 56
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Witam.Chcę sobie zrobić paznokietki żelowe z frenchem,niedługie . Gdzie w Krakowie możecie polecić mi dobrą stylistke?? Dziękuję
kicorynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 11:54   #117
Bajka03
Przyczajenie
 
Avatar Bajka03
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Witam , mam pytanie odnośnie trwałosci paznokci żelowych, bo nigdzie nie znalazłam odpowiedzi a i moja stylistka ma za mały staż , by mi odp. jak to bedzie wygladac.
Otóż od 6 tygod. mam tipsy żelowe, juz raz uzupełniałam żel ( jestem jedną z klientek u której tak ładnie trzymia sie i długo paznokcie) , ale juz mi drugi odpadł , ostatnio byłam " dorobić" jeden nowy ,ale jak teraz będą mi odpadać to w kółko będę robić po 1 paznokciu, a nie chce tego, bo jak stare po kolei wymienie to zaś znowu te nowe będa odpadc.
Jak to wyglada z profesjnalnego punktu widzenia, bo nie wiem co robić ani jak długo trwa żywotność tych paznokci ?
Bajka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 12:02   #118
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Myśle ze to zalezy od wykonania. Ja nosze od pól roku, uzupełniam co 4-5 tygodni i nie zdarzyło mi sie aby któryś odpadł.
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 13:36   #119
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

bajka jeżeli pazurki sa dobrze wykonane, a z twojej strony też nie mogło się nic z nimi stać, to powinny spokojnie trzymac do następnego uzupełnienia.
asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 10:53   #120
Bajka03
Przyczajenie
 
Avatar Bajka03
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Ale te paznokcie żelowe z biegiem czasu są coraz to krótsze i przy każdym uzupełnieniu żelem trochę je piłuję sobie , by za długie nie były ,wiec jak np. można je mieć pół roku? Tego nie rozumiem, chyba ,ze sie cały tips nowy daje ( stary szlifuje czy ściąga) wiec to mi wytłumaczcie, jak to wyglada z tej strony. Ja w ogole super czuję sie w tipsach i nawet jak mi odpadł jeden to ten mój naturalny wcale nie był zniszczony.
Bajka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-28 17:30:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:43.