1 klasa liceum-jak to jest być w nowej szkole - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-01, 20:50   #1
Świderek
Raczkowanie
 
Avatar Świderek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 161

1 klasa liceum-jak to jest być w nowej szkole


Zapewne nie tylko ja mam różne odczucia co do zmiany szkoły, wejścia w jakby inny świat. Opisujcie jak to było z wami, co wam się podoba i co nie porównując do gimnazjum, czego się boicie i co śmiesznego przydarzyło wam się w tych 6 miesiącach nauki w nowej szkole
__________________

Świderek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-01, 21:04   #2
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: 1 klasa liceum-jak to jest być w nowej szkole

no to ja pierwsza
Faaajnie jest w liceum Tylko zły profil wybrałam ale na szczęście trafiłam na nauczycielkę polskiego, która rozumie moje zacięcie humanistyczne mimo profilu mat-fiz Dużo zależy od klasy, ale w mojej nie ma dnia bez wybuchu śmiechu, w ogóle jest wesoło i poważnie też jest z kim pogadać
i z tym więcej nauki, to tak prawda może po części i nie wierzę w to, że ktoś po gimnazjum zmieni drastycznie swoje nawyki, jeśli w gimnazjum się ktoś nie uczył to w LO też systematyczny nie będzie Ile ja planowałam, że koniec z lenistwem a teraz co? WIZAŻ Jest więcej nauki, to znaczy trzeba w autobusie rano przejrzeć więcej zeszytów, czasem skrobnąć więcej zadanek domowych, w ostateczności w przerwie między wizażowaniem wkuć jakąś regułkę Nauczyciele - wiadomo, jedni lepsi, drudzy gorsi tak było, jest i będzie, nigdy nie trafi się idealnie ale ogólnie nie ma co narzekać
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-01, 21:18   #3
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: 1 klasa liceum-jak to jest być w nowej szkole

aaa jak w porównaniu z gimnazjum? Na pewno więcej ciekawych ludzi, różni ludzie, wiadomo, nie osoby z jednego miasteczka, ale z różnych miast. Podobają mi się toalety nieporównywalnie z gimnazjum

Wkurza mnie trochę długa jaazda autobusem, ale z drugiej strony idąc codziennie na ten autobus ze szkoły, przechodzę przez cały rynek i mogę sobie pooglądać wystawy sklepów, i w ogóle, wiem co w trawie piszczy mogę zajrzeć często do Rossmanna do innych drogerii, do sklepów z ciuchami Wielki Plus no i w autobusie, o ile zajmę miesjce siedzące i uda mi się nie zasnąć po 8 godzinach, można się trochę pouczyć
pewnie przed maturą będe panikować, ale na razie jestem w pierwszej klasie więc luuuz


__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-01, 21:28   #4
Świderek
Raczkowanie
 
Avatar Świderek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 161
Dot.: 1 klasa liceum-jak to jest być w nowej szkole

Cytat:
Napisane przez ciekawa_świata
aaa jak w porównaniu z gimnazjum? Na pewno więcej ciekawych ludzi, różni ludzie, wiadomo, nie osoby z jednego miasteczka, ale z różnych miast. Podobają mi się toalety nieporównywalnie z gimnazjum

Wkurza mnie trochę długa jaazda autobusem, ale z drugiej strony idąc codziennie na ten autobus ze szkoły, przechodzę przez cały rynek i mogę sobie pooglądać wystawy sklepów, i w ogóle, wiem co w trawie piszczy mogę zajrzeć często do Rossmanna do innych drogerii, do sklepów z ciuchami Wielki Plus no i w autobusie, o ile zajmę miesjce siedzące i uda mi się nie zasnąć po 8 godzinach, można się trochę pouczyć
pewnie przed maturą będe panikować, ale na razie jestem w pierwszej klasie więc luuuz


hehe-->dokładnie tak jak tobie podobają mi się bardziej toalety i to że mają lustra, ale to taki szczegół...
Ja dojeżdzałam już do gim. nawet tym samym autobusem, wiec w tym nie mam zmiany, nawet LO mam na tym samym osiedlu...w gimie sie uczyłam sporo...ale w LO to czasem mam dość, nauczyciele więcej wymagają, ciagle pytają, ale to chyba da się wytrzymać...zauważyłam ze w LO jest jakby większy luz, na więcej Ci wolno np. jeśli chodzi o ubranie itp. wogóle wyposażenie szkoły jest lepsze...ale tak samo jak Ty ciekawa_świata mam dość fajną klase, z nauczycielami też jest różnie...ale bądz co bądz chce wakacje...pozdrowka dla wszystkich pierwszoklasistek...!!:cm ok:
__________________

Świderek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-01, 21:35   #5
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Cool Dot.: 1 klasa liceum-jak to jest być w nowej szkole

Ja tez w 3 gimn Zapraszam do watku o 3-cio klasistkach
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-01, 21:36   #6
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: 1 klasa liceum-jak to jest być w nowej szkole

Szkołę średnią zaczynałąm naście lat tamu , ale dobrze pamiętam emocje związane z tym wydarzeniem. Czułam strach. Tak przede wszystkim strach, ale nie dlatego , ze bałam sie ludzi, nowego otoczenia, ale tego , ze zle wybrałam.

Chyba już do końca życia będę pluła sobie w brodę, że nie posłuchałam swojej intuicji i nie przełamałam oporów swoich, ze nie werzyłam w siebie i nie pszłam na egzaminy do szkoły, o której marzyłam.

Szkołę średnią wspominam bardzo miło. Okres adaptacji przeszłam szczęśliwie, poznałąm nowych ludzi, których pamiętam do dzisiaj, mimo , ze nie wdziałam ich już od lat...
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-01, 21:37   #7
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: 1 klasa liceum-jak to jest być w nowej szkole

Ja swoja 1 klase liceum nie zbyt milo wspominam...
Poszlam na rozpoczecie, wchodze do klasy a tu same dziewczyny... kazda kazda mierzy wzrokiem, potem dzielenie sie na grupki kiluosobowe, orabianie "du*y" kazda kazdej, dochodzilo nawet do rekoczynow...
ale potem sie zzylysmy i naprawde po 4 latah liceum rozstawalysmy sie ze lzami w oczach.
Po 2 latach od rozstania nadal w ferie czy jak wiadomo ze wszystkie bedza w Ellagu urzadzamy sobie spotkania
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-01, 21:38   #8
mysza89
Zadomowienie
 
Avatar mysza89
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 314
Dot.: 1 klasa liceum-jak to jest być w nowej szkole

hmmm fajnie jest w liceum troche czasami jak słucham nauczycieli to nie bardzo sie orientuje co mówią słownik by sie w takich mometach przydał a porównac z gimnazjum phiii nie ma co porównywac nie wróciłam bym do gimnazjum za zadne skarby swiata hmm ogólem to duzo fajnych rzeczy sie stało przez te 6 miesięcy ale towarzystwo i klasa duuuuzo fajnejsze
__________________
†Baks†
mysza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-01, 21:41   #9
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: 1 klasa liceum-jak to jest być w nowej szkole

Pierwsza klasa liceum hehehe jak ja to fajnie wspominam

ajjj szłam jakos to pierwsze dni byly i strasznie sie balam kocenia Pamietam ze mialam kilku znajomych w starszych klasach wiec jakos sie nimi krylam i potem sie pytali:czy mozemy Cie pomalowac"
takze to bylo smieszne..pozatym jak zobaczylam swoja klasse to balam sie ich troche takie gangstery a ja taka kruszyna bylam

Liceum jest o niebo lepsze niz gimnazjum
Ale i tak najlepsza byla druga klasa...oj jak ja bym chciala wrcoic do tamtych laaaaat!! Same 18-stki nawet kilka 18stek w tygodniu
I suchosc nastepnego dnia w szkole i przesiedzenie lekcji w bufecie z butelka wody
ojjj jakie to byly beztroskie czasy..a teraz matura;/
ehhhh
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-01, 21:41   #10
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: 1 klasa liceum-jak to jest być w nowej szkole

ja pierwszą klase wspominam z wielkim senstymentem. Wlasciwie najlepszy czas w zyciu, kiedy sie szlo wyszalec itd.. chociaz teraz to mlodziez szaleje w gimnazjum, niewiem bo mnie reforma szczkolnictwa ominęła.
dobrze ze pierwsza klasa liceum trwala rok.. a nie 3 bo bym chyba miala zniszczoną watrobe
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-01, 21:45   #11
Świderek
Raczkowanie
 
Avatar Świderek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 161
Dot.: 1 klasa liceum-jak to jest być w nowej szkole

Widze, że niektórzy żałują wyboru profilu klasy, ja osobiście jestem zadowolona-->turystyczno-językowa. A Wy na jaki chodzicie lub chodziłyście...??
__________________

Świderek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-01, 21:52   #12
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: 1 klasa liceum-jak to jest być w nowej szkole

Tak, można się swobodniej ubrać, na makijaż (w granicach zdrowego rozsądku) nikt krzywo nie patrzy, ogólnie bardziej liczy się to co jest w głowie a nie na głowie
Z tą nauką (porównanie - gimnazjum-liceum) to przecież do liceum już jest prawdziwa rekrutacja i każdy (z małymi wyjątkami-niedostanie się dlatego, że zabrakło jednego punkta i dostało się do "złego" liceum) i raczej uczy się na "swoim" poziomie, dostosowanym do możliwości. Dlatego, jeśli ktoś się mało uczył w gimnazjum, to nie kując w LO nie będzie miał problemów z przejściem.
Hehe, bo średnia w porównaniu do gimnazjalnej mi się trochę zmniejszyła
Ale liceum to już czas ukierunkowania się na jakieś przedmioty, mimo, że nie jest się pewnym co chce się robić w życiu, jednego uczy się chętniej, drugiego mniej i to normalne nie widzę powodu uczenia się PO
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-01, 21:57   #13
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: 1 klasa liceum-jak to jest być w nowej szkole

Ja jestem przedstawicielką mat-fizu niby pierwsze miejsce na liście preferencji, dostałam się, wszystko idealnie , tyle, że ja z maty rozumiem tyle co ... moja wyboraźnia nie podsuwa odpowiedniego przykładu dla wyrażenia, ile rozumiem z maty z fizy jeszcze mniej
pragnę humana z drugiej strony nie chciałabym rozszerzonej historii - historia jako przedmiot podoba mi się, lubię słuchać różnych opowiastek historycznych, uczę się tego, ale chyba nie umiem myśleć przyczynowo-skutkowo, a chciałabym się tego nauczyć na razie z histy same tróje
moją miłością jest język polski kocham pisać wszelkie opmiany wypracowań, ostatnio trochę zaniedbałam książki (WIZAŻ) ale nadrobię
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-01, 22:02   #14
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: 1 klasa liceum-jak to jest być w nowej szkole

ja chodzilam do klasy jezykowej (bo taki ogolnie profil liceum) z poszerzona historia. ogolnie czasy liceum wspominam bardzo przyjemnie (w porownaniu do gimnazjum - wlasciwie wolalabym zamiast tych zmarnowanych 3 lat gimnazjum posiedziec 6 lat w LO )
na poczatku troche sie przerazilam, ze w klasie 30 kobietek i tylko 5 'mezczyzn' i wszyscy wydawali mi sie tacy sami - mialam wrazenie ze wokol mnie sa same blondynki. nie znalam nikogo (nio tylko pare osob w starszych klasach), ale juz w pierwszym tygodniu zaczelam wszystkich zapamietywac, znalazlam bardzo dobra kolezanke tylko, ze po roku ja stracilam, bo sie troche zmienila, ale dzieki temu (juz sie tak z nia nie trzymalam) poznalam blizej kolejne 3 kolezanki i kolege, ktorych uwielbiam i z ktorymi trzymam kontakt do dzisiaj wiec wyszlo mi to na dobre
LO zaczelam z trzema jedynkami na czysto (zlapanymi w glupi sposob juz pod koniec wrzesnia), co bylo szokiem dla moich rodzicieli, ale na koniec roku wyszlam z paskiem dodatkowo z klasa zblizyl nas oboz jezykowy organizowany wlasnie tak jakos w marcu. ogolnie bylismy bardzo zgrana klasa (choc na pewno nie wszyscy sie kochali), a i profilu nie zalowalam (w koncu trafilam na dobra nauczycielke angielskiego - ostra jak brzytwa, ale jej metody okazaly sie bardzo skuteczne )
nio i najwazniejsze - zupelnie inne 'okolicznosci przyrody' - zamiast betonowego gimnazjum na osiedlu, byle wiezienie niemieckie na Kazimierzu z widokiem na Wawel - od razu czlowiek czul sie jakos lepiej a i na 20 minutowej przerwie albo po szkole skakalo sie do okolicznych knajpek na papieroska czy piwko (piwko raczej po lekcjach )
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-01, 22:18   #15
allicjaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 059
Dot.: 1 klasa liceum-jak to jest być w nowej szkole

Do postawówki poszłam z przyjaciółką, do gimnazjum również, lecz przeniosła się po 1,5 roku do innej szkoły i również poszła do innego LO... Przypadkiem było to, że znalazłam się w tej szkole, a nie innej Poszłam do niej w ciemno. Nikogo tam nie znałam, tak mi się wydawało, ale jednak z widzenia znałam 2 koleżanki mojego brata, z którymi miałam jako taki kontakt. Zwykła wymiana 2 zdań w miesiącu Ale największym dla mnie szokiem było to, jak następnego dnia po rozpoczęciu szkoły, do klasy (była tylko 1 pierwsza, tzn. nadal jest tylko jedna ) weszła dziewczyna z mojego gimnazjum, która nie cieszyła się zbyt dobrą opinią w gimnazjum, niby taka zadufana w sobie lalunia Mimo, że nawet w gim. nie mówiłyśmy sobie "cześć" od razu przyleciała do mnie i siadła ławkę za mną - zostało do tej pory Jak się okazało świetna dziewczyna i do tej pory oddana przyjaciółka Ogólnie szkoła jest mała, nie liczy zbyt dużo uczniów. Od razu złapałyśmy świetny kontakt z klasą i ludźmi ze starszych klas. Z klasą jesteśmy tak ze sobą zżyci..., wszelkie wycieczki, obozy językowe, imprezy to istna frajda, w życiu bym ich nie zamieniła na inną Na pewno będziemy utrzymywać ze sobą kontakt i będę bardzo miło wspominać te lata spędzone w LO LO jest o niebo lepsze od gimnazjum, tak jak Lain wolałabym 6 lat liceum niżeli po 3 lata to tu to tam...
allicjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 14:48   #16
lorinka
Rozeznanie
 
Avatar lorinka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 897
Dot.: 1 klasa liceum-jak to jest być w nowej szkole

Ja też jestem teraz w pierwszej klasie LO, profil mat-inf, więc 2 razy więcej chłopaków niż dziewczyn w klasie mam. Niby fajnie... w sumie fajnie, ale ma to też swoje złe strony Chłopacy zauważą każdy szczegół, każdą wadę (np. przekręcony pasek do spodni) i od razu skrytykują. To znaczy nie wszyscy, stworzyła się taka grupa kilku kolegów, którzy docinają. Ale wróćmy do rzeczy...
Pierwsze 3-4 dni wspominam dość niemile. Poznawanie się, takie trochę sztuczne rozmowy, żałowanie tego i tamtego.. ale potem było już lepiej. Dziewczyny (jest nas 10) podzieliły się po 2 osoby, żeby siedzieć razem w ławce. No i do mnie 'dokleiła się' dziewczyna, której teraz nie mogę znieść. <wrr> Nie dba o higienę, wszyscy od niej uciekają, ehh szkoda gadać. Niestety pewnie tak już zostanie - na wycieczkach będę musiała z nią siedzieć, na wielu lekcjach też. Nie podoba mi się to. Trochę mnie też martwi moja pozycja w klasie. W gimnazjum byłam typem takiej liderki, wszystkimi kierowałam itp. a tutaj mną kierują, czasem mam wrażenie że i tak nie liczą się z moim zdaniem. Heh, no to się wynarzekałam. Lepiej mi.
Ale liceum ma oczywiście też dużo dobrych stron . Co do tych łazienek, to macie racją Dziewczyny czysto i łądnie, lustra są i w ogóle. No i towarzystwo jest o niebo lepsze niż w gimnazjum, wiadomo że w liceum raczej nie ma osób którym nie zależy na nauce, które olewają szkołę, mają wszystko gdzieś. Mi to się bardzo podoba, że są tutaj sami tacy porządni ludzie. Prawie sami :P ale wyjątki też są potrzebne.
__________________
Ze wszystkich rzeczy, które kiedykolwiek utraciła, najbardziej żal jej było rozumu...

Gdzieśtam czeka na nią Książe w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedyś ją znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.


lorinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 15:08   #17
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: 1 klasa liceum-jak to jest być w nowej szkole

Cytat:
Napisane przez lorinka
Dziewczyny (jest nas 10) podzieliły się po 2 osoby, żeby siedzieć razem w ławce. No i do mnie 'dokleiła się' dziewczyna, której teraz nie mogę znieść. <wrr> Nie dba o higienę, wszyscy od niej uciekają, ehh szkoda gadać. Niestety pewnie tak już zostanie - na wycieczkach będę musiała z nią siedzieć, na wielu lekcjach też. Nie podoba mi się to.
to sie dosiadz do jakiegos fajnego kolegi. u mnie bylo 5 gosci i zazwyczaj nie siedzieli razem tylko kazdy z dziewczyna. ja tez siedzialam czesto z kolega (bo bylam typem, ktory nie mial stalego wspollawkowicza tylko siedzialam z tym do kogo akurat mialam interes, a do niego czesto mialam interes, bo ksiazki nosil i inteligentny byl )
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 15:19   #18
allicjaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 059
Dot.: 1 klasa liceum-jak to jest być w nowej szkole

Cytat:
Napisane przez lain
to sie dosiadz do jakiegos fajnego kolegi. u mnie bylo 5 gosci i zazwyczaj nie siedzieli razem tylko kazdy z dziewczyna. ja tez siedzialam czesto z kolega (bo bylam typem, ktory nie mial stalego wspollawkowicza tylko siedzialam z tym do kogo akurat mialam interes, a do niego czesto mialam interes, bo ksiazki nosil i inteligentny byl )
No tak, trzeba sobie jakoś w życiu radzić
allicjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 15:32   #19
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: 1 klasa liceum-jak to jest być w nowej szkole

no to ja też się dopiszę jestem w klasie o profilu francuskim, i to mi bardzo odpowiada, bo uwielbiam ten język nie żałuję, że poszłam do tej szkoły. mam świetną klasę.
cieszę się, że jestem już w liceum, bo tym samym zbliżam się do jego końca. a studia i pełnoletność to już moje marzenie
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km

Edytowane przez emememsik
Czas edycji: 2015-08-05 o 21:03
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-02, 16:33   #20
Świderek
Raczkowanie
 
Avatar Świderek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 161
Dot.: 1 klasa liceum-jak to jest być w nowej szkole

emememsik...a czy nie chodzisz czasem do szkoly jezykowej w bronowicach...??
__________________

Świderek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 16:39   #21
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: 1 klasa liceum-jak to jest być w nowej szkole

Cytat:
Napisane przez Świderek
emememsik...a czy nie chodzisz czasem do szkoly jezykowej w bronowicach...??
nie, do szkoły językowej w bronowicach chodziłam do gimnazjum. ale większośc mojej klasy jest tam teraz w liceum. a co?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 16:42   #22
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: 1 klasa liceum-jak to jest być w nowej szkole

Ja jestem w nwoej szkole takze... szkola jak szzola, klasa jak klasa. Na poczatku sie balam tej zmiany, ale teraz jest luźno
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 16:48   #23
rhapsody
Rozeznanie
 
Avatar rhapsody
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 860
Dot.: 1 klasa liceum-jak to jest być w nowej szkole

jak jest w liceum wsyztskoe zalezy od tego do jakiej szkoly sie trafi, jaka ma sie klase, jaka jest atmosfera w szkole, nauczyciele itp itd
ja wspominam bardzo milo liceum ( po czasie), nauczyciele nienajgorsi, po szkole bohgate zycie kulturalne jak przedstawienia jaselka itp
rhapsody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 16:49   #24
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: 1 klasa liceum-jak to jest być w nowej szkole

Ahh ja pierwszą klasę LO wspominam naaaaj... super Pomijam fakt ze w pierwszym tyg chciałam uciekac, bo poszłam do LO w małej mieścinie gdzie większość klasy znała sie z gim... Ale po tygodniu hmm.. swietni ludzie, w szkole luz nad luzami, impreza za impreza Ahh później już troche usiedliśmy na pupach ale żebysmy mieli jakiś wyjątkowy popęd do nauki to nie powiem... I tak zleciały 3 lata-jak dotąd moje 3 najlepsze lata
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 16:51   #25
Miss Foch
BAN stały
 
Avatar Miss Foch
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 84
Dot.: 1 klasa liceum-jak to jest być w nowej szkole

ja jestem w 2 klasie .
Ale pamietam jak dziś ze w pierwszej klasie do pierwszego polrocza było super, a poźniej juz tylko gorzej...
teraz żałuje.
Miss Foch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 16:52   #26
sweetes_things
Rozeznanie
 
Avatar sweetes_things
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 860
Dot.: 1 klasa liceum-jak to jest być w nowej szkole

Ja idąc do swojego Lo miałam w tej szkole mnóstwo znajomych więc aż takiego stresu niemiałam ;P Denerwowałam sie tylko jaka bedzie klasa i wogóle jacy nauczyciele etc ;] Juz w pierwszym dniu szkoły nawiązałam nowe znajomości i robiłsmy z dziewczynami rózne psikusy osobom,które nam sie 'niespodobały'( heh tak baby są wstrętne).Niebałam sie co do 'kocenia', znałam chłopaków z 3 klas Lo więc tak jakby protekcje miałam heh Pierwszy dzien w nowej szkole zaliczam do udanych i miło wspominam
__________________
Nikt mnie nie poznał i nie zna mnie za dobrzE
Nie ważne co osiągnę,co stworzę,co zrobiĘ
Dla ślepych głupców pozostanę taka samA
Nigdy przed nikim głowy nie złożĘ
Nigdy przed nikim nie padnę na twarZ
Tutaj..czy w piekle..do końca z honoreM
Taka już jestem..i to właśnie jA
by Sweetes_things
sweetes_things jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 16:56   #27
Świderek
Raczkowanie
 
Avatar Świderek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 161
Dot.: 1 klasa liceum-jak to jest być w nowej szkole

Cytat:
Napisane przez emememsik
nie, do szkoły językowej w bronowicach chodziłam do gimnazjum. ale większośc mojej klasy jest tam teraz w liceum. a co?
A tak pytam bo mam tam paru znajomych...
__________________

Świderek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 20:48   #28
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: 1 klasa liceum-jak to jest być w nowej szkole

Cytat:
Napisane przez Miss Foch
ja jestem w 2 klasie .
Ale pamietam jak dziś ze w pierwszej klasie do pierwszego polrocza było super, a poźniej juz tylko gorzej...
teraz żałuje.
Miss, czego żałujesz?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 17:44   #29
i_n_e_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 823
Dot.: 1 klasa liceum-jak to jest być w nowej szkole

Ja też jestem w 1 klasie liceum, fakt jest inaczej niż w gimnazjum (chociażby te wspomniane toalety , nie ma w ogóle palenia), chociaż spodziewałam się troche czegoś innego. Klasę mam niezbyt zgraną i raczej wątpię, żeby to się zmieniło . Jest trochę więcej nauki, ale bez przesady , średnia spadła, ale to było wiadomo, z każdego przedmiotu praktycznie o jeden stopień .
A Świderek napisałaś, że u Ciebie w liceum jest większy luz np o ubranie czy makijaż to u mnie chyba odwrotnie, w gimnazjum widziałam więcej wytapetowanych dziewczynych, które były zazwyczaj skąpo ubrane , a w liceum to delikatny makijaż. Chciaż nie jest to zabronione to raczej w tym stylu co z gimnazjum nie widze dziewczyn w ogóle.
i_n_e_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 17:56   #30
KOKAINA
Zadomowienie
 
Avatar KOKAINA
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 1 914
Dot.: 1 klasa liceum-jak to jest być w nowej szkole

Też sie bałam pierwszego dnia w szkole, ale dzieki znajomym nie było tak źle. Mitem w mojej budzie stało sie także kocenie, raz tylko zmazali mnie markerem pisząc mi na policzku "Anarchia"
__________________
'You tell me we can start the rain.
You tell me that we all can change
You tell me we can find something to wash the tears away.'
KOKAINA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-02 15:57:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:05.