Mamy wrześniowe 2021 - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-05-13, 10:14   #3061
lotus_flower_2805
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 38
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Aleście się rozpisały od wczoraj



Imię mojego taty, super <3 Nie znam żadnego małego Krzysia.



Mnie moja gin wypisywała skierowanie na prenatalne na bazie nieistniejących nieprawidłowości w biciu serca Powiedziała, że wśród lekarzy to już standard, że wypisują takie trudne do udowodnienia rzeczy, byle była podkładka pod refundację. Później też ci lekarze, którzy te prenatalne wykonują, raczej od razu rozumieją sytuację ;P Paranoja, że za takie istotne badania trzeba teoretycznie płacić. Kuzynka męża miała "naprawdę" refundowane, bo wcześniej 4x poroniła. Masakra, że trzeba przez takie rzeczy przejść, żeby państwo uznało, że coś Ci się należy.

Kamila też ładnie Ciekawe, skąd wziął to imię, ma jakąś koleżankę Kamilę?



U nas ostatnio wysyp Nikodemów

Ja pozdrawiam z urlopu, byłam z rana na kłuciu i od razu podpytałam o krzywą, polecili mi glukozę cytrynową, więc od razu kupiłam, bo słyszałam, że bywa trudno dostępna. A że łaziłam po centrum i załatwiałam różne rzeczy, to miałam po drodze kilka aptek Pytałam też o skierowania na badania w ciąży, dowiedziałam się, że w Medicoverze na część badań nie potrzeba w ogóle skierowania, wystarczy karta ciąży. Dostałam tabelkę z informacjami, które i w jakich tygodniach można wykonać, więc chociaż tyle.

Zajrzałam też do H&M, widziałam promkę 3 za 2 na część ubranek dziecięcych i dla starszych dzieci fajne letnie koszulki za dyszkę, może któraś z Was się rozgląda za czymś Polecam Wam w ogóle zajrzeć, jak macie gdzieś w pobliżu, bo niektórych rzeczy nie widziałam w sklepie internetowym.

Wczoraj mi się pierwszy raz spiął brzuch, dosłownie w momencie, aż poczułam, jak twardnieje. Przyznaję się bez bicia, że wczoraj zamiast 6x magnezu wzięłam tylko 2, więc jak tylko stwardniał, poleciałam po kolejną dawkę Mam też bardzo napiętą skórę wokół pępka, ale to chyba kwestia rosnącego brzucha? Pępek nadal mam wklęsły, ale ja z tych, co miały pępek supergłęboko, prawdę mówiąc, to od paru ładnych lat go nie widziałam

Aaa no i nie zadzwonili do mnie wczoraj z tej przychodni od amniopunkcji, spróbuję się tam dzisiaj dodzwonić (choć wg opinii na google to niezły wyczyn), bo i tak zapomniałam się umówić na echo serca i III prenatalne.
Też często słyszę gdzieś na dworze czy w TV ale mi się bardzo podoba i na szczęście w rodzinie i najbliższym otoczeniu nie ma żadnego

A z pępkiem mam tak samo, ale tak jak mówisz to od rosnącego brzucha, u mnie długo nic nie było widać, a teraz kawał brzucha jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lotus_flower_2805 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-13, 12:02   #3062
kghyt
Raczkowanie
 
Avatar kghyt
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 411
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Ciągnijcie losy mi osobiście oba się podobają. I oba są mega popularne, tutaj wcale nie ma większej różnicy mimo tych rankingów, oba tak samo często spotykane od kilku lat. Na szczęście macie jeszcze trochę czasu, może któreś z Was się przekona, albo się okaże że zakochacie się w zupełnie innym imieniu, bo tak też bywa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Chyba tak zrobimy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Jesteśmy po wizycie już, mała ma już 557g jeszcze musimy zrobić dodatkowe usg bo mała ma jakąś torbiel w główce, ogólnie podobno to jest bardzo częste i często znika ale lepiej to dodatkowo zdiagnozować. Poza tym wszystko Ok, znowu nie dała sobie cyknąć zdjęcia buźki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kghyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-13, 12:05   #3063
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez kghyt Pokaż wiadomość
Chyba tak zrobimy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Jesteśmy po wizycie już, mała ma już 557g jeszcze musimy zrobić dodatkowe usg bo mała ma jakąś torbiel w główce, ogólnie podobno to jest bardzo częste i często znika ale lepiej to dodatkowo zdiagnozować. Poza tym wszystko Ok, znowu nie dała sobie cyknąć zdjęcia buźki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Rośnie jak na drożdżach pewnie,lepiej dodatkowo sprawdzić, niż potem żałować
A co tam jej będziecie zdjęcia robić, jak ona niewyjściowa jest

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-13, 15:27   #3064
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Melduję się po wizycie, będzie Maksymilian

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-13, 16:12   #3065
Avokado2021
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 126
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Myślałam że ponad 35 lat to z urzędu I i II przysługuje z refundacji. To badanie pierwszego trymestr to jedyne, które nasz nfz mi fundnal🙃kazali się od razu zapisać na drugie z informacją że żadne skierowanie nie jest potrzebne także zakładała że też będzie za Free. Okaże się w przyszłym tygodniu🙃

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Generalnie ten system jest beznadziejny. Jak już chodzisz prywatnie do gina, to za wszystkie badania leki itp. płacisz że swojej kieszeni☹strasznie to wkurzajace. Prowadzę zestawienie wydatków i badania plus gin wyszły już prawie 4400. A to dopiero ledwie za polowa jeszcze mnie czeka immunogl9bulina to jakieś 3-4 stowki w pierwszej ciąży płaciłem i jeszcze badan troszkę zostało plus wizyty. Robiłam też panoramę to 2300 Więc ponad połowę dotychczasowych wydatków. Tak czy siak pasowało by chodzić do drugiego giną np. Na nfz, żeby pisał skierowania na te badania co są w standardzie opieki ale zwalniać się z robo i czekać nie wiadomo ile w przychodni to mnie przeraża☹choć kaske wolałabym wydać na coś dla dziecka, skoro jestem ubezpieczona i odprowadzam kupę hajsu do nfztu. W poprzedniej ciąży miałam chociaż medicover to część badan sobie tam robiłam w ramach pakietu. W aktualnej robocie nie ma więc za bardzo nie mam wyboru☹Wy sobie rodzicie chodząc do dwóch lekarzy? Czy macie jakichś fajnych na fundusz? W sumie ta moja lekarka pracuje w przychodni na nfz ale zastanawiam się czy to nie głupio teraz zmieniać na nfz jak chodze prywatnie? A w sumie najwięcej badań jest na początku. Z drugiej strony to przecież ten sam lekarz.

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

A wczoraj w gabinecie ważenie i już mam tyle wadze co przy porodzie starszej. A jeszcze gdzie co do czego Tycie to się dopiero zacznie. 🙃załamuje troche🙃
Avokado2021 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-13, 16:14   #3066
Avokado2021
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 126
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

A wczoraj w gabinecie ważenie i już mam tyle wadze co przy porodzie starszej. A jeszcze gdzie co do czego Tycie to się dopiero zacznie. 🙃załamuje troche🙃

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

A wczoraj w gabinecie ważenie i już mam tyle wadze co przy porodzie starszej. A jeszcze gdzie co do czego Tycie to się dopiero zacznie. 🙃załamuje troche🙃

Jeśli chodzi o imiona to mi się Julia bardziej podoba. Znam kilka fajnych małych Kulek. Może dlatego 😁
Avokado2021 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-13, 16:57   #3067
lotus_flower_2805
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 38
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Avokado2021 Pokaż wiadomość
Myślałam że ponad 35 lat to z urzędu I i II przysługuje z refundacji. To badanie pierwszego trymestr to jedyne, które nasz nfz mi fundnalkazali się od razu zapisać na drugie z informacją że żadne skierowanie nie jest potrzebne także zakładała że też będzie za Free. Okaże się w przyszłym tygodniu

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Generalnie ten system jest beznadziejny. Jak już chodzisz prywatnie do gina, to za wszystkie badania leki itp. płacisz że swojej kieszenistrasznie to wkurzajace. Prowadzę zestawienie wydatków i badania plus gin wyszły już prawie 4400. A to dopiero ledwie za polowa jeszcze mnie czeka immunogl9bulina to jakieś 3-4 stowki w pierwszej ciąży płaciłem i jeszcze badan troszkę zostało plus wizyty. Robiłam też panoramę to 2300 Więc ponad połowę dotychczasowych wydatków. Tak czy siak pasowało by chodzić do drugiego giną np. Na nfz, żeby pisał skierowania na te badania co są w standardzie opieki ale zwalniać się z robo i czekać nie wiadomo ile w przychodni to mnie przerażachoć kaske wolałabym wydać na coś dla dziecka, skoro jestem ubezpieczona i odprowadzam kupę hajsu do nfztu. W poprzedniej ciąży miałam chociaż medicover to część badan sobie tam robiłam w ramach pakietu. W aktualnej robocie nie ma więc za bardzo nie mam wyboruWy sobie rodzicie chodząc do dwóch lekarzy? Czy macie jakichś fajnych na fundusz? W sumie ta moja lekarka pracuje w przychodni na nfz ale zastanawiam się czy to nie głupio teraz zmieniać na nfz jak chodze prywatnie? A w sumie najwięcej badań jest na początku. Z drugiej strony to przecież ten sam lekarz.

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

A wczoraj w gabinecie ważenie i już mam tyle wadze co przy porodzie starszej. A jeszcze gdzie co do czego Tycie to się dopiero zacznie. załamuje troche
Ja przed ciąża na rutynowe badania chodziłam do gina na NFZ, bardzo mi odpowiadał, dlatego ciążę też postanowiłam spróbować prowadzić u niego, a w razie gdyby było coś nie tak, poszukać kogoś prywatnie. Ale jestem dalej z niego zadowolona, myślę, że dobrze trafiłam i jest wszystko tak jak powinno być.

I moim zdaniem nie głupio, żebyś poszła do swojej gin na NFZ pytanie tylko czy w tej przychodni wizyty wyglądałyby tak samo jak w jej prywatnym gabinecie mam na myśli sprzęt itp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lotus_flower_2805 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-13, 17:32   #3068
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez MONIKA1850 Pokaż wiadomość
Melduję się po wizycie, będzie Maksymilian

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super

Avocado moim zdaniem nie jest to zły pomysł, chociaż po skierowania żebyś chodzila do swojej ginekolog na NFZ, zawsze to trochę kasy zostanie w kieszeni ja chodzę do luxmedu po skierowania na wszelkie badania, a ciążę prowadzę prywatnie, bo ten lekarz z luxmedu irytuje mnie z wizyty na wizytę

Posprzątałam kuchnie tak porządnie, puściłam robota u teraz zlegnę na kanapie

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-13, 18:51   #3069
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez MONIKA1850 Pokaż wiadomość
Melduję się po wizycie, będzie Maksymilian

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje <3 Czyli jednak przewaga naszych

Cytat:
Napisane przez Avokado2021 Pokaż wiadomość
Myślałam że ponad 35 lat to z urzędu I i II przysługuje z refundacji. To badanie pierwszego trymestr to jedyne, które nasz nfz mi fundnal🙃kazali się od razu zapisać na drugie z informacją że żadne skierowanie nie jest potrzebne także zakładała że też będzie za Free. Okaże się w przyszłym tygodniu🙃

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Generalnie ten system jest beznadziejny. Jak już chodzisz prywatnie do gina, to za wszystkie badania leki itp. płacisz że swojej kieszeni☹strasznie to wkurzajace. Prowadzę zestawienie wydatków i badania plus gin wyszły już prawie 4400. A to dopiero ledwie za polowa jeszcze mnie czeka immunogl9bulina to jakieś 3-4 stowki w pierwszej ciąży płaciłem i jeszcze badan troszkę zostało plus wizyty. Robiłam też panoramę to 2300 Więc ponad połowę dotychczasowych wydatków. Tak czy siak pasowało by chodzić do drugiego giną np. Na nfz, żeby pisał skierowania na te badania co są w standardzie opieki ale zwalniać się z robo i czekać nie wiadomo ile w przychodni to mnie przeraża☹choć kaske wolałabym wydać na coś dla dziecka, skoro jestem ubezpieczona i odprowadzam kupę hajsu do nfztu. W poprzedniej ciąży miałam chociaż medicover to część badan sobie tam robiłam w ramach pakietu. W aktualnej robocie nie ma więc za bardzo nie mam wyboru☹Wy sobie rodzicie chodząc do dwóch lekarzy? Czy macie jakichś fajnych na fundusz? W sumie ta moja lekarka pracuje w przychodni na nfz ale zastanawiam się czy to nie głupio teraz zmieniać na nfz jak chodze prywatnie? A w sumie najwięcej badań jest na początku. Z drugiej strony to przecież ten sam lekarz.

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

A wczoraj w gabinecie ważenie i już mam tyle wadze co przy porodzie starszej. A jeszcze gdzie co do czego Tycie to się dopiero zacznie. 🙃załamuje troche🙃
Co do skierowania na II prenatalne, to ja nie miałam osobnego, od razu po wyjściu z gabinetu z I prenatalnych zapisali mnie na kolejne i nic nie płaciłam.

Ja bym gin powiedziała bez ogródek, że ponosisz duże koszty i chciałabyś jak najwięcej rzeczy zrobić w ramach NFZ. W końcu i tak płacisz za to co miesiąc w podatkach. Jeśli lekarka jest spoko, to moim zdaniem nie powinna robić z tego problemu. Skoro chodzisz do niej prywatnie, to tym bardziej.

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88702598]Posprzątałam kuchnie tak porządnie, puściłam robota u teraz zlegnę na kanapie [/QUOTE]

Ja też dziś pucowałam mieszkanie, nie zdążyłam wszystkiego, co chciałam, ale i tak jestem zadowolona No i w końcu pochowaliśmy szaliki i czapki do szafy!
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-13, 20:03   #3070
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Gratulacje <3 Czyli jednak przewaga naszych







Co do skierowania na II prenatalne, to ja nie miałam osobnego, od razu po wyjściu z gabinetu z I prenatalnych zapisali mnie na kolejne i nic nie płaciłam.



Ja bym gin powiedziała bez ogródek, że ponosisz duże koszty i chciałabyś jak najwięcej rzeczy zrobić w ramach NFZ. W końcu i tak płacisz za to co miesiąc w podatkach. Jeśli lekarka jest spoko, to moim zdaniem nie powinna robić z tego problemu. Skoro chodzisz do niej prywatnie, to tym bardziej.







Ja też dziś pucowałam mieszkanie, nie zdążyłam wszystkiego, co chciałam, ale i tak jestem zadowolona No i w końcu pochowaliśmy szaliki i czapki do szafy!
O to ja też w tym tygodniu poprałam kurtki, szaliki, czapki i rękawiczki i schowałam głęboko do szafy

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-13, 21:10   #3071
zwyklylogin
Rozeznanie
 
Avatar zwyklylogin
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 557
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

sale_girl no ja już robilam krzywa cukrową w medicoverze(Wroclaw) i mieli cytrynową.
Co do badan to już nie prowadze ciazy w Medicover, ale na ostatniej wizycie tamten ginekolog powiedzial ze jak będę miala jakieś badania do zrobienia to mam wejsc do poloznych,pokazac jakiś papier ze inny gin zlecil takie badania i polozne wystawią skierowanie i moge je robic.
Patka ja jak puszczam robota to mowie męzowi ze poodkurzalam
zwyklylogin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-13, 21:28   #3072
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Zwyklylogin hahaha muszę w takim razie też tak zacząć mówić

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-13, 21:47   #3073
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Poprzychodziły mi dziś koszule nocne. Oczywiście krótsze, niż moja preferowana długość , więc zamówiłam sobie sporo od nich dłuższy szlafrok do kompletu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 04:28   #3074
Avokado2021
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 126
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Tak spróbuje zrobic🙃chociaż następna wizyta dopiero 15 czerwca. Gin powiedziała że jak w następnym tygodniu prenatalne to odstęp między wizytami może być 5 tygodni jak się nic nie dzieje. Ostatnio też taki miałam. Wiecie ja to jestem dupa wołowa u lekarzy, nic sobie nie potrafię wywalczyć. No wiem że to idiotyczne brzmi ale m.in. dlatego chodzę wszędzie prywatnie że nawet wstydzę się poprosić o skierowanie rodzinnego.🙂jakby to była jakaś laska. Ostatnio jak byłam pobierać krew to zapytałam jak to jest z położną w ciąży. Nie żebym chciała do niej latać co tydzień bo nie ma potrzeby wiadomo. Ale są te standardy opieki że niby ma być spotkanie raz w tygodniu od 20 tygodnia A potem nawet dwa😊zapytałam czy mam do niej przychodzić ( bez powoływania się na standardy) to mi powiedziała żeby dac znać jak urodze. To może do mnie przyjdzie kilka dni od wyjścia do szpitala. A w ciąży nic niby nie przysługuje.🙃ciekawa byłam jak to wygląda. A przecież nfz im pewnie placu jakaś kaske na to🙃
Avokado2021 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 07:02   #3075
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Avokado2021 Pokaż wiadomość
Ostatnio jak byłam pobierać krew to zapytałam jak to jest z położną w ciąży. Nie żebym chciała do niej latać co tydzień bo nie ma potrzeby wiadomo. Ale są te standardy opieki że niby ma być spotkanie raz w tygodniu od 20 tygodnia A potem nawet dwa😊zapytałam czy mam do niej przychodzić ( bez powoływania się na standardy) to mi powiedziała żeby dac znać jak urodze. To może do mnie przyjdzie kilka dni od wyjścia do szpitala. A w ciąży nic niby nie przysługuje.🙃ciekawa byłam jak to wygląda. A przecież nfz im pewnie placu jakaś kaske na to🙃
Przysługuje, od skończenia 21 tygodnia. Na tym opierają się praktycznie wszystkie bezpłatne szkoły rodzenia
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 07:27   #3076
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
To u mnie bez takich cudów, ale ogarnęli mi przy drugich prenatalnych test potrójny na NFZ - niby na podstawie pierwszych prenatalnych i wywiadu uznali, że ryzyko wad cewy nerwowej jest podwyższone.



U mnie w Luxmedzie powiedzieli, żeby swojej glukozy nie przynosić. Zakładam, że na stanie niestety mają zwykłą Ale tym się będę za jakieś trzy tygodnie martwić
U mnie na stanie rzeczywiście mieli tylko zwykłą. Ale ja miałam swoją, też zwykłą. Szkoda że co laboratorium to inaczej, bo to naprawdę nie ma żadnego znaczenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:16 ---------- Poprzedni post napisano o 07:03 ----------

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Aleście się rozpisały od wczoraj



Imię mojego taty, super <3 Nie znam żadnego małego Krzysia.



Mnie moja gin wypisywała skierowanie na prenatalne na bazie nieistniejących nieprawidłowości w biciu serca Powiedziała, że wśród lekarzy to już standard, że wypisują takie trudne do udowodnienia rzeczy, byle była podkładka pod refundację. Później też ci lekarze, którzy te prenatalne wykonują, raczej od razu rozumieją sytuację ;P Paranoja, że za takie istotne badania trzeba teoretycznie płacić. Kuzynka męża miała "naprawdę" refundowane, bo wcześniej 4x poroniła. Masakra, że trzeba przez takie rzeczy przejść, żeby państwo uznało, że coś Ci się należy.

Kamila też ładnie Ciekawe, skąd wziął to imię, ma jakąś koleżankę Kamilę?



U nas ostatnio wysyp Nikodemów

Ja pozdrawiam z urlopu, byłam z rana na kłuciu i od razu podpytałam o krzywą, polecili mi glukozę cytrynową, więc od razu kupiłam, bo słyszałam, że bywa trudno dostępna. A że łaziłam po centrum i załatwiałam różne rzeczy, to miałam po drodze kilka aptek Pytałam też o skierowania na badania w ciąży, dowiedziałam się, że w Medicoverze na część badań nie potrzeba w ogóle skierowania, wystarczy karta ciąży. Dostałam tabelkę z informacjami, które i w jakich tygodniach można wykonać, więc chociaż tyle.
Mi takie "lewe" skierowanie wypisał lekarz przy ciąży ze starszakiem, ale ogólnie średnio byłam z niego zadowolona, więc przy kolejnych ciążach już nie wróciłam. Nie zmienia to faktu, że to on jest właścicielem gabinetów, gdzie robię prenatalne, bo lekarze są tam świetni, sprzęt mają dobry.

Nie wiem czy Szymek zna jakaś Kamilę w rodzinie nie mamy nikogo o takim imieniu, teraz pandemia więc wiadomo jak te kontakty z osobami spoza rodziny wyglądają. Jedyne co mi przychodzi do głowy to najlepszy kolega młodego z przedszkola, do którego chodził ma na imię Kamil i może z tego ta Kamila się wzięła



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:19 ---------- Poprzedni post napisano o 07:16 ----------

Byłam w h&m, z tej promki na koszulki za 9zl widziałam jedną i nawet zastanawiam się czy nie wziąć, ale widziałam kilka ładnych dziewczęcych rzeczy dla małej, na którymi myślę neutralne już mam i teraz, żeby była różnorodność to szukam jednak czegoś ładnego dziewczęcego i myślę, czy rzeczywiście kupować nowe, czy przeszperać na vinted mam jeszcze tydzień myślenia, bo kupię dopiero jak dostanę przelew.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:19 ---------- Poprzedni post napisano o 07:19 ----------

Cytat:
Napisane przez kghyt Pokaż wiadomość
Chyba tak zrobimy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Jesteśmy po wizycie już, mała ma już 557g jeszcze musimy zrobić dodatkowe usg bo mała ma jakąś torbiel w główce, ogólnie podobno to jest bardzo częste i często znika ale lepiej to dodatkowo zdiagnozować. Poza tym wszystko Ok, znowu nie dała sobie cyknąć zdjęcia buźki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Super, że wszystko ok, ta torbiel na pewno niedługo zniknie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:20 ---------- Poprzedni post napisano o 07:19 ----------

Cytat:
Napisane przez MONIKA1850 Pokaż wiadomość
Melduję się po wizycie, będzie Maksymilian

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:27 ---------- Poprzedni post napisano o 07:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Avokado2021 Pokaż wiadomość
Myślałam że ponad 35 lat to z urzędu I i II przysługuje z refundacji. To badanie pierwszego trymestr to jedyne, które nasz nfz mi fundnalkazali się od razu zapisać na drugie z informacją że żadne skierowanie nie jest potrzebne także zakładała że też będzie za Free. Okaże się w przyszłym tygodniu

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Generalnie ten system jest beznadziejny. Jak już chodzisz prywatnie do gina, to za wszystkie badania leki itp. płacisz że swojej kieszenistrasznie to wkurzajace. Prowadzę zestawienie wydatków i badania plus gin wyszły już prawie 4400. A to dopiero ledwie za polowa jeszcze mnie czeka immunogl9bulina to jakieś 3-4 stowki w pierwszej ciąży płaciłem i jeszcze badan troszkę zostało plus wizyty. Robiłam też panoramę to 2300 Więc ponad połowę dotychczasowych wydatków. Tak czy siak pasowało by chodzić do drugiego giną np. Na nfz, żeby pisał skierowania na te badania co są w standardzie opieki ale zwalniać się z robo i czekać nie wiadomo ile w przychodni to mnie przerażachoć kaske wolałabym wydać na coś dla dziecka, skoro jestem ubezpieczona i odprowadzam kupę hajsu do nfztu. W poprzedniej ciąży miałam chociaż medicover to część badan sobie tam robiłam w ramach pakietu. W aktualnej robocie nie ma więc za bardzo nie mam wyboruWy sobie rodzicie chodząc do dwóch lekarzy? Czy macie jakichś fajnych na fundusz? W sumie ta moja lekarka pracuje w przychodni na nfz ale zastanawiam się czy to nie głupio teraz zmieniać na nfz jak chodze prywatnie? A w sumie najwięcej badań jest na początku. Z drugiej strony to przecież ten sam lekarz.

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

A wczoraj w gabinecie ważenie i już mam tyle wadze co przy porodzie starszej. A jeszcze gdzie co do czego Tycie to się dopiero zacznie. załamuje troche
W życiu nie chodziłam do 2 lekarzy, na to to chyba można sobie pozwolić jak ma się sporo wolnego czasu
Ja w poprzednich ciążach prowadziłam taki spis wydatków i przerażało mnie, że płacę podwójnie tyle kasy. Poszło kilka tys a poza prenatalnymi nie robiłam przecież specjalistycznych badań teraz korzystam z luxmedu i ogólnie jestem zadowolona, ale nie wiem co będzie dalej. TŻ jest wciąż na L4 z powodu kolana i biorąc pod uwagę ile to trwa to jest duże ryzyko że po czerwcu mu umowy nie przedłużą. On będzie musiał znaleźć na szybko pracę, nie wiem jak z tym kolanem, a ja innego lekarze i niestety tym razem na NFZ, bo prywatnie nie udźwigniemy finansowo, bo mi się macierzyńskie kończy 🤦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 07:28   #3077
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Byłam w h&m, z tej promki na koszulki za 9zl widziałam jedną i nawet zastanawiam się czy nie wziąć, ale widziałam kilka ładnych dziewczęcych rzeczy dla małej, na którymi myślę neutralne już mam i teraz, żeby była różnorodność to szukam jednak czegoś ładnego dziewczęcego i myślę, czy rzeczywiście kupować nowe, czy przeszperać na vinted mam jeszcze tydzień myślenia, bo kupię dopiero jak dostanę przelew.
Cuuudne są te rzeczy dla dziewczynek w H&M i moim zdaniem naprawdę w dobrych cenach. Mam wrażenie, że na Vinted nie opłaca się kupować pojedynczych rzeczy, bo po dodaniu tej prowizji dla portalu i kosztu wysyłki wychodzi cena jak np. za nowe body z H&M. Ja, jak już coś kupowałam, to albo po kilka rzeczy od jednej sprzedającej, albo jakąś większą paczkę rzeczy, ale znaleźć coś, gdzie wszystko albo prawie wszystko by mi się podobało, graniczyło z cudem ;P

Umyłam włosy i mam teraz taki zjazd, jakbym przerzuciła tonę koksu Ciężkie mam te piątki w pracy po czwartkowym urlopie, ale pocieszam się, że jeszcze tylko 5 i koniec
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 09:37   #3078
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Dzień dobry melduje się po wizycie, 600 g zdrowego chłopaka, nie chciał się pokazać, leżał tyłkiem do USG, nawet lekarz śmiał się, że w tym tygodniu wszystkie dzieci jakie oglądał tak leżały mam pilnować wagi i za miesiąc kontrola (11.06)

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 12:08   #3079
kghyt
Raczkowanie
 
Avatar kghyt
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 411
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Wy wczoraj się nasprzątałyście, a ja dziś namachałam się i teraz usiadłam i czuje jak mała w brzuchu imprezę robi
Koleżanka zaraz ma wpaść ze swoją niunia

Dzięki Michru za cynk o tablicy sensorycznej, dziś przyszła i super jest! Za rok tez kupię taka swojej małej



[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88703519]Dzień dobry melduje się po wizycie, 600 g zdrowego chłopaka, nie chciał się pokazać, leżał tyłkiem do USG, nawet lekarz śmiał się, że w tym tygodniu wszystkie dzieci jakie oglądał tak leżały mam pilnować wagi i za miesiąc kontrola (11.06)

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Super !!
A czemu pilnować wagi ? A jak stoisz wg tych kalkulatorów wagi ciążowych?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kghyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-14, 12:10   #3080
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez kghyt Pokaż wiadomość
Wy wczoraj się nasprzątałyście, a ja dziś namachałam się i teraz usiadłam i czuje jak mała w brzuchu imprezę robi
Koleżanka zaraz ma wpaść ze swoją niunia

Dzięki Michru za cynk o tablicy sensorycznej, dziś przyszła i super jest! Za rok tez kupię taka swojej małej





Super !!
A czemu pilnować wagi ? A jak stoisz wg tych kalkulatorów wagi ciążowych?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Trochę za dużo przytyłam, mieszczę się w granicach, jestem w tym górnym pułapie i dlatego tak dr powiedział, ale też zdaje sobie sprawę, że ostatnio miałam mega fazę na pizzę, makarony itd., więc to zrobiło swoje

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 13:30   #3081
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88703519]Dzień dobry melduje się po wizycie, 600 g zdrowego chłopaka, nie chciał się pokazać, leżał tyłkiem do USG, nawet lekarz śmiał się, że w tym tygodniu wszystkie dzieci jakie oglądał tak leżały mam pilnować wagi i za miesiąc kontrola (11.06)

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Super że wszystko w porządku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 13:45   #3082
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88703519]Dzień dobry melduje się po wizycie, 600 g zdrowego chłopaka, nie chciał się pokazać, leżał tyłkiem do USG, nawet lekarz śmiał się, że w tym tygodniu wszystkie dzieci jakie oglądał tak leżały mam pilnować wagi i za miesiąc kontrola (11.06)

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Super <3 w którym jesteś tyg, że tak się wyjściowo ułożył?

Raaaany dziś to kompletnie nie jest mój dzień, powiedzcie mi, że nie jestem sama Jakoś się czuję sennie, przesłodziłam się drugim śniadaniem, nic mi się nie chce i do tego brzuch mi się spina. A łazienka już nawet nie krzyczy "umyj mnie", tylko dogorywa w ciszy
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 13:51   #3083
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

O rany, współczuję pilnowania wagi przy takich zachciankach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Cytat:
Napisane przez kghyt Pokaż wiadomość
Wy wczoraj się nasprzątałyście, a ja dziś namachałam się i teraz usiadłam i czuje jak mała w brzuchu imprezę robi
Koleżanka zaraz ma wpaść ze swoją niunia

Dzięki Michru za cynk o tablicy sensorycznej, dziś przyszła i super jest! Za rok tez kupię taka swojej małej

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Super że się podoba skąd zamawiałaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Ja mam dziś słaby dzień. Położyłam się z Leośkiem na drzemkę i obudził się zanim zdążyłam zasnąć, więc musiałam wstać i czuję się koszmarnie 🤦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 13:54   #3084
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Super <3 w którym jesteś tyg, że tak się wyjściowo ułożył?

Raaaany dziś to kompletnie nie jest mój dzień, powiedzcie mi, że nie jestem sama Jakoś się czuję sennie, przesłodziłam się drugim śniadaniem, nic mi się nie chce i do tego brzuch mi się spina. A łazienka już nawet nie krzyczy "umyj mnie", tylko dogorywa w ciszy
Jutro zacznę 24 tydzień ale dr mówił, że w tym tygodniu miał pacjentki, którym dzieci też tak się układały do badania

Nie jesteś sama, ja zaraz muszę się zmobilizować i posprzątać w łazience, bo inaczej zasnę

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
O rany, współczuję pilnowania wagi przy takich zachciankach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------



Super że się podoba skąd zamawiałaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Ja mam dziś słaby dzień. Położyłam się z Leośkiem na drzemkę i obudził się zanim zdążyłam zasnąć, więc musiałam wstać i czuję się koszmarnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi na szczęście te zachcianki minęły, tylko czasami jest gorzej jak mąż kupi a to jakieś ciastko do kawy, czy czekoladę

Też mam słaby dzień, pogoda bardzo dobija

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 14:08   #3085
runawaytrain
Rozeznanie
 
Avatar runawaytrain
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 566
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
O rany, współczuję pilnowania wagi przy takich zachciankach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------



Super że się podoba skąd zamawiałaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Ja mam dziś słaby dzień. Położyłam się z Leośkiem na drzemkę i obudził się zanim zdążyłam zasnąć, więc musiałam wstać i czuję się koszmarnie 🤦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O matko, tak bardzo rozumiem... Też rozpaczliwie potrzebowałam drzemki, bo wstałam z bólem głowy, a tu synek jej po prostu odmówił (bardzo dobitnie)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
runawaytrain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 17:12   #3086
kghyt
Raczkowanie
 
Avatar kghyt
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 411
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Rany odkąd ściągnęłam paznokcie nie mogę ich ogarnąć, łamią się i co tydzień musze na nowo malować bo tak odpryskuje.
A Wy ściągacie paznokcie czy zostawiacie?

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88703812]Trochę za dużo przytyłam, mieszczę się w granicach, jestem w tym górnym pułapie i dlatego tak dr powiedział, ale też zdaje sobie sprawę, że ostatnio miałam mega fazę na pizzę, makarony itd., więc to zrobiło swoje

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]


Rozumiem, pytań bo mi się ostatnio tez przytyło ale lekarka nic nie mówiła

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Super że się podoba skąd zamawiałaś?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zamawiałam stad: https://allegro.pl/oferta/tablica-ma...ori-8652118089


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kghyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 17:21   #3087
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez kghyt Pokaż wiadomość
Rany odkąd ściągnęłam paznokcie nie mogę ich ogarnąć, łamią się i co tydzień musze na nowo malować bo tak odpryskuje.
A Wy ściągacie paznokcie czy zostawiacie?




Rozumiem, pytań bo mi się ostatnio tez przytyło ale lekarka nic nie mówiła


Zamawiałam stad: https://allegro.pl/oferta/tablica-ma...ori-8652118089


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To też tak miałam z paznokciami i stwierdziłam, że robię sobie przerwę od hybryd, nakładam odżywkę i czekam aż się wzmocnią

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 17:22   #3088
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez kghyt Pokaż wiadomość
Rany odkąd ściągnęłam paznokcie nie mogę ich ogarnąć, łamią się i co tydzień musze na nowo malować bo tak odpryskuje.
A Wy ściągacie paznokcie czy zostawiacie?
Ja robię hybrydy. Zostawię bazę, może z jakimś delikatnym zdobieniem, ale tak, żeby paznokcie były przezroczyste. Do września pewnie i tak całość albo prawie całość odrośnie, bo chcę to zrobić w lipcu
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 19:38   #3089
zwyklylogin
Rozeznanie
 
Avatar zwyklylogin
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 557
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

A ja jak dziś szlam do medicoveru..to kolejka do windy na 8 osob - medicover na 3 kondygnacji, a do widny po 2 osoby mogą wchodzic. Jak to zobaczylam to jako jedyna ruszylam na schody...alez się zziajałam..ale jaka dumna bylam ze wlazlam Takze robot za mnie sprzata chate ale swoje 4ry litery i brzucho na piętra wnosze jeszcze sama....jeszcze
A na jutro zamowilam calodniowe zarcie z maczfit- dieta dla ciezarnych. Zobaczymy jak mi się spodoba...
Ale czarno widze moje losy....robot sprzata, catering przyjezdza...do roboty nie chodze...jak brzuch jeszcze podrosnie to i nosic się każę Jak to powiedzial lekarz gdy lezalam z krwiakiem-prosze stosowac styl „leniwej księzniczki”.... Krwiak dawno się wchłonał a ja dalej...leniwa ksiezniczka

23tc+5dni
zwyklylogin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 19:41   #3090
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez zwyklylogin Pokaż wiadomość
A ja jak dziś szlam do medicoveru..to kolejka do windy na 8 osob - medicover na 3 kondygnacji, a do widny po 2 osoby mogą wchodzic. Jak to zobaczylam to jako jedyna ruszylam na schody...alez się zziajałam..ale jaka dumna bylam ze wlazlam Takze robot za mnie sprzata chate ale swoje 4ry litery i brzucho na piętra wnosze jeszcze sama....jeszcze

A na jutro zamowilam calodniowe zarcie z maczfit- dieta dla ciezarnych. Zobaczymy jak mi się spodoba...

Ale czarno widze moje losy....robot sprzata, catering przyjezdza...do roboty nie chodze...jak brzuch jeszcze podrosnie to i nosic się każę Jak to powiedzial lekarz gdy lezalam z krwiakiem-prosze stosowac styl „leniwej księzniczki”.... Krwiak dawno się wchłonał a ja dalej...leniwa ksiezniczka



23tc+5dni
O ten catering brzmi interesująco, jakie będziesz mieć posiłki?

Ja mieszkam na czwartym piętrze, bez windy, więc doskonale rozumiem Twój dzisiejszy wysiłek, brawo

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-10 16:08:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:27.