Liposukcja kawitacyjna - odświeżenie tematu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-08-21, 19:57   #1
Katarzynkie
Raczkowanie
 
Avatar Katarzynkie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 61

Liposukcja kawitacyjna - odświeżenie tematu


Cześć Dziewczyny !

Przeszukałam forum, ale że wykopaliska archeologiczne z przed +/- 10 lat to postanowiłam założyć nowy wątek

Ogromna prośba o podzielenie się opiniami/efektami/wskazówkami na temat liposukcji kawitacyjnej.

Byłam na pierwszym zabiegu w perfect look clinic w moim mieście gdyż zachęciła mnie promocja brzuch+pośladki+uda za 159 pln. Zdrową michę wprowadziłam już dawno, ćwiczę pilates + orbitrek + pływanie już drugi miesiąc a efektów praktycznie brak, więc zachęcona zdjęciami z internetów nadwyrężyłam bardzo napięty budżet.
Sam zabieg ponoć miał być raczej bezbolesny...brzuch był ok, ale uda, a dokładnie bryczesy (najbardziej problematyczna dla mnie strefa) to ból jak cholera. Gdzieś się pocieszam, że skoro bolało to może znaczy że coś tam działa Dodatkowo uprzedzona zostałam o bólu po zabiegu, możliwości wystąpienia siniaków, konieczności picia dużej ilości wody itd. ale przyznam, że nie spodziewałam się aż takiego bólu
Kolejny zabieg ma być w czwartek, ale zastanawiam się czy oby warto ? Wiadomo nie spodziewam się cudów, ale czy są tu użytkowniczki u których te zabiegi się sprawdziły ? Stare posty nie wyglądają zbyt zachęcająco, więc sprawdzam czy w ciągu dekady coś się w tej kwestii zmieniło ;-)
I druga kwestia - jeśli nie liposukcja kawitacyjna to jaki, nieinwazyjny i niedrogi zabieg polecacie na wsparcie w pozbywaniu się tkanki tłuszczowej i cellulitu z okolicy pupy i ud ?
__________________
Ja nie chcę wiele:
Ciebie i zieleń,
i żeby wiatr kołysał
gałęzie drzew,
(...)
i żeby listkom
akacji było wietrznie,
i żeby sercu - bezpiecznie,
i żeby kot się bawił firanką
jak umie
żeby siedzieć na jerozolimskim ganku
i nic nie rozumieć.
Katarzynkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-21 20:57:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:05.