roztępy po ciąży i wogóle jak sie ich pozbyc!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-07, 11:15   #1
naya89
Raczkowanie
 
Avatar naya89
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 33
Exclamation

roztępy po ciąży i wogóle jak sie ich pozbyc!!


witam nie dawno urodziłam ,przez cała ciąze nie miałam zadnych roztepów i za wczesnie sie z tego ucieszyłam pod sam koniec tak mi ssiało brzuch i uda ze szok!! normalnie roztęp na roztępie... mimo to ze smarowałam cały czas oliwka!! pomóżcie jak sie pozbyc tego swinstwa bo juz nigdy nie wyjde w stroju kompielowym!! czytałam na forum ze lireac pomaga uzywał ktos to kiedys jak skuteczne?? ja uzywałam vichy liposyne ale marne skutki. pozdrawiam
naya89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 09:44   #2
Agnieszka8222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 13
Dot.: roztępy po ciąży i wogóle jak sie ich pozbyc!!

Ja też po ciąży mam całe piersi, uda i pośladki w rozstępach i też od 4 lat nie byłam jeszcze na plaży chociaż mieszkam prawie nad samym morzem. Ja używam od miesiąca "Perfecta ExtraSlim Serum, koncentrat wyszczuplający do szybkiej redukcji rozstępów" Po posmarowaniu daje uczucie takiego mrowienia i chłodu, bardzo przyjemne. Mozesz spróbować, ja po miesiącu stosowania widze efekty, rozstępy rozjaśniły sie. Ten preparat nie jest drogi, kosztuje około 11 zł. Więc warto spróbować. Dermatolog polecił mi łykać wit. A+E. Dobre są też różnego rodzaju peelingi i masaże. Najlepiej poczytaj sobie wątek "Rozstępy i jak sie ich pozbyć" tam jest bardzo dużo na temat rozstępów. Niestety rozstępów nie pozbędziesz sie, możesz je tylko zmniejszyć.
Agnieszka8222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 10:31   #3
naya89
Raczkowanie
 
Avatar naya89
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 33
Dot.: roztępy po ciąży i wogóle jak sie ich pozbyc!!

a co do skóry bo został mi brzydki "flak" wciągnie sie to czy bedzie tak wisiec i wisieć?? i bede skazana na noszenie pasa poporodowego?
naya89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 13:56   #4
renacia86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 28
Dot.: roztępy po ciąży i wogóle jak sie ich pozbyc!!

rozstępów się już nie pozbedziecie bo to jest pekniete włókno kolagenowe którego nie da sie juz odbudować, możecie jedynie sprawić, że bedą mniej widoczne trzeba smarować je tłustymi masciami i kremami, a najwazniejsza zasada że lepiej zapobiegać niz leczyć zawsze podczas ciązy nalezy smarować brzuch, piersi (omijajac oczywiście sutki) oliwka bądź balsamami.
renacia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 22:29   #5
kukulecka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 17
Dot.: roztępy po ciąży i wogóle jak sie ich pozbyc!!

Cytat:
Napisane przez renacia86 Pokaż wiadomość
rozstępów się już nie pozbedziecie bo to jest pekniete włókno kolagenowe którego nie da sie juz odbudować, możecie jedynie sprawić, że bedą mniej widoczne trzeba smarować je tłustymi masciami i kremami, a najwazniejsza zasada że lepiej zapobiegać niz leczyć zawsze podczas ciązy nalezy smarować brzuch, piersi (omijajac oczywiście sutki) oliwka bądź balsamami.
Mam pytanie, dlaczego smarując piersi oliwką należy omijać sutki? a co do rozstępów to muszę iść na wymienione wcześniej forum i poczytać, niestety mnie też ten problem dotyczy, a nie wiem dlaczego bo jestem bardzo chuda i nie tyję w ogóle..
kukulecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 07:31   #6
renacia86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 28
Dot.: roztępy po ciąży i wogóle jak sie ich pozbyc!!

sutki nalezy omijać z uwagi na to że jak sie jest w ciąży bardziej tyczy się może w późniejszych miesiąców wytwarza się hormon który może doprowadzić do wcześniejszego porodu
renacia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 20:46   #7
kukulecka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 17
Dot.: roztępy po ciąży i wogóle jak sie ich pozbyc!!

Dzięki ja co prawda nie jestem w ciąży, ale będę wiedziała na przyszłość. a dzisiaj kupiłam sobie serum na rozstępy i cellulit Eveline, tak jak preparat o którym pisała Agnieszka powoduje uczucie mrowienia i chłodu. Zobaczymy, jak będzie działać
kukulecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-11, 16:07   #8
naya89
Raczkowanie
 
Avatar naya89
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 33
Talking Dot.: roztępy po ciąży i wogóle jak sie ich pozbyc!!

szook!! ostatnio siostra kupiła sobie żel do kąpieli jonsona i powiedziała zebym sobie kupiła bo schodza po nim roztępy ...ja nie wierzac jej olałam sprawe i nie kupiłam za to zaufałam kosmetyczce i kupiłam pharmaceris tocoreduct niby antyalegiczny a dostałam uczulenia z którym mecze sie do dzisiajale do rzeczy ostatnio siostra przyjechała i w prezencie sprawiła mi ten żelik <no cóż jak nalega to spróbuje> i zaczełam sie codziennie myc tym żelem SZOK!! po tygodniu juz widac efekty!!roztepy tak jakby sie spłycały.zel można kupic wszedziee kosztuje około 10 złotych i jest super!!!!!!!
naya89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 16:16   #9
Ki@
Raczkowanie
 
Avatar Ki@
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 273
Dot.: roztępy po ciąży i wogóle jak sie ich pozbyc!!

Jeśli masz duże rozstępy to może powinnaś zdecydować się na zabieg kosmetyczny: laserowe ich usunięcie, mikrodermabrazję, itp...
Ki@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 21:18   #10
naya89
Raczkowanie
 
Avatar naya89
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 33
Thumbs down Dot.: roztępy po ciąży i wogóle jak sie ich pozbyc!!

[Jeśli masz duże rozstępy to może powinnaś zdecydować się na zabieg kosmetyczny: laserowe ich usunięcie, mikrodermabrazję, ]



a ile coś takiego kosztuje i gdzie takie zabiegi wykonuja??bo brzuch to mam jedna pajęczyne!!!! dramat!!!!
naya89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 22:50   #11
nisiulek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 413
Dot.: roztępy po ciąży i wogóle jak sie ich pozbyc!!

Cytat:
Napisane przez naya89 Pokaż wiadomość
szook!! ostatnio siostra kupiła sobie żel do kąpieli jonsona i powiedziała zebym sobie kupiła bo schodza po nim roztępy ...ja nie wierzac jej olałam sprawe i nie kupiłam za to zaufałam kosmetyczce i kupiłam pharmaceris tocoreduct niby antyalegiczny a dostałam uczulenia z którym mecze sie do dzisiajale do rzeczy ostatnio siostra przyjechała i w prezencie sprawiła mi ten żelik <no cóż jak nalega to spróbuje> i zaczełam sie codziennie myc tym żelem SZOK!! po tygodniu juz widac efekty!!roztepy tak jakby sie spłycały.zel można kupic wszedziee kosztuje około 10 złotych i jest super!!!!!!!
A co to dokładniej za żel? Możesz podać pełną nazwę?
nisiulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-21, 10:22   #12
naya89
Raczkowanie
 
Avatar naya89
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 33
Wink Dot.: roztępy po ciąży i wogóle jak sie ich pozbyc!!

żel pod prysznic johnson's to jest z tej formy johnson's-baby 24 godziny nawilżania
naya89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-24, 14:29   #13
kacha1995
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2
Dot.: roztępy po ciąży i wogóle jak sie ich pozbyc!!

Cytat:
Napisane przez naya89 Pokaż wiadomość
żel pod prysznic johnson's to jest z tej formy johnson's-baby 24 godziny nawilżania

Ja mam 13 lat i mam okropne roztępy na udach, bardzo się ich wstydzę a do tego mam taki mały cellulitis ;/. Czy powinnam już w tym wieku używać jakiś kremów i czy ten z johnson był by dobry ?? . Nie jestem też chyba wcale taka gruba bo mam 172 wzrostu i ważę 58 kg więc nie wiem skąd te roztepy . Pomoóżcie !!!!!
kacha1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-24, 15:07   #14
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: roztępy po ciąży i wogóle jak sie ich pozbyc!!

jak krem moze zapobiegac rozstepom?
z tego co słyszałam od koleżanki która jest w ciąży że stosuje sie pasy obciskające
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:01.