Co zrobić z krostkami na rękach? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-13, 20:31   #1
keYt
Raczkowanie
 
Avatar keYt
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 85
Unhappy

Co zrobić z krostkami na rękach?


Mam je odkąd pamiętam. Ale chcę się ich wreszcie pozbyć!

To takie krostki, które wyglądają trochę jak wysypka. Mam je tylko na ramionach. Próbowałam je usunąć peelingiem, ale to tylko pogorszyło ich wygląd. Jak je skutecznie i trwale usunąć? Są jakieś środki? Pomóżcie, bardzo mi zależy
keYt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 23:57   #2
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Co zrobić z krostkami na rękach?

keYt, a czy skóra przy tym jest sucha i szorstka, a te krostki przypominają tzw "gęsią skórkę" bo jeśli tak to najprawdopodobniej wystepuje u Ciebie rogowacenie mieszkowe. Możesz zapobiegawczo zwiększyc przyjmowanie wit A i C oraz wcierać kremy z witaminą A , E i mocznikiem. Możesz porposić o recepte u dermatloga na krem z tymi składnikami, napewno wyjdzie taniej niż gotowy krem lub maść z Apteki. Ale jeśli chcesz cos kupić gotowego to polecam laboratorium SVR i Xerial 30, Xerial 50, należy je stosować regularnie 2-3 razy dziennie bo jedyna ich wada jest to, że leżąc na półce nie dziąłają Dodatkowo polecam Ci peeling solny wydaje mi się, że takowy ma w ofercie Bielenda Prof...świetny ma Decleor ale cena jest wysoka.
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 18:16   #3
k@mil@
Raczkowanie
 
Avatar k@mil@
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 72
Dot.: Co zrobić z krostkami na rękach?

Xerial jest dość drogi i niestety szybko się kończy. Lepiej iść do dermatologa. Maść jest równie dobra i dużo tańsza. Krostki nie znikną całkowicie, ale są mniej widoczne a skóra gładsza.
k@mil@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 11:50   #4
bubblegirl
Raczkowanie
 
Avatar bubblegirl
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 136
Dot.: Co zrobić z krostkami na rękach?

Jesli chodzi Ci o to co mysle, to trudno sie tego pozbyc. Mam cos takiego, bylam u dermatologa i dala mi jakies 2 masci, ale generalnie powiedziala ze nic sie z tym nie da zrobic bo to genetyczne, zalecila mi czesty peeling i opalanie ...
A ostatnio bylam u dietetyczki i jak mnie mierzyla to zobaczyla ze mam to na rekach i zaczelysmy o tym rozmawiac. Powiedziala ze na to mi masc nie pomoze, ze to jest przez zly metabolizm i ze przy tej diecie co bede miala metabolizm tez mi sie poprawi i to zniknie, tzn moze zostac zaczerwienienie ale chrosty znikna. Juz widze mala poprawe, wiec moze to jest to?
bubblegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 18:30   #5
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Co zrobić z krostkami na rękach?

a ja mam kolege ktory ma.. hmm na ramionach i pleckach wlasnie takie krostki jak przy tradziku ostrym na buzi.. co dziwne na twarzy nic:| strasznie sie tego wstydzi ale wysylam go do dermatologa i nic.....
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!



CherieK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 19:38   #6
truskawwkowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7
Dot.: Co zrobić z krostkami na rękach?

A ja polecam Emolium. Naprawdę działa. Żel pod prysznic + emulsja = rewelacja. Ja się pozbyłam okropnych krostek i wreszcie nie czuję się głupio, jak mój luby mnie głaszcze po rękach
truskawwkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 13:15   #7
keYt
Raczkowanie
 
Avatar keYt
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 85
Dot.: Co zrobić z krostkami na rękach?

Dziękuję wam dziewczyny i prosze o więcej, bo to naprawdę uciążliwe, nie chcę dać się dotknąć :/
keYt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-23, 09:25   #8
truskawwkowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7
Dot.: Co zrobić z krostkami na rękach?

To fakt, wierzę, bo też to przeżyłam. Może to zaproponowane przeze mnie nie ma cudownego zapachu, który by zachęcił do stosowania, ale naprawdę działa. Troszkę cierpliwości i zobaczysz - rewelacja ! Efekty są naprawdę na długo. Ja miałam teraz rok przerwy i tak na wszelki wypadek mam zamiar wrócić do tego magicznego zestawu Powodzenia
truskawwkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 11:30   #9
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Co zrobić z krostkami na rękach?

Mam to samo na rękach i ramionach od kilku lat. Stosowałam kupne peelingi, nie pomogły, choć mojej koleżance z tym samym problemem bardzo służyły.
Krostki zawsze schodzą latem, kiedy skóra ma kontakt ze słońcem. Od jakiegoś czasu złuszczam naskórek kawą (peeling kawowy) i efekty są niesamowite, nie mam już takiej wysypki
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:19.