Tarnowskie Panny Młode cz. VI - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-04, 13:17   #3061
Justuus
Zakorzenienie
 
Avatar Justuus
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 594
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez __efka__ Pokaż wiadomość
Teraz to ja już nic z tego nie rozumiem...
Ja pytając się menagerki lokalu o opłatę ZAIKS dowiedziałam się, że to jest oplata za którą odpowiedzialna jest orkiestra bo to oni odpowiadają tego dnia za oprawę muzyczną.
Już pomijam fakt że właścicielem mojego i Twojego lokalu jest ten sam gość. Ale najwidoczniej każdy menager ma swoje wymysły
To zależy od tego czy zespół płaci czy lokal czy pm.
Nam też mówiła że najczęściej leży to po stronie zespołu.
U nas w końcu chyba stanęło że zespół zapłacił ja tylko sprawdzałam na stronie ile wyszło. Ale mialam w pewnym momencie rozkmine.

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

A w ogóle jak przygotowania? My powoli będziemy się rozglądać za biletami
Justuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 14:41   #3062
Jogobella1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 5
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dziewczyny czy znacie zespół Persection z Tarnowa? Może słyszałyście opinie? Albo słyszałyście na żywo? Proszę, dajcie znać
Jogobella1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 20:50   #3063
paullaaa_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 62
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Odnośnie ZAIKSu łatwo znaleźć informację u nich na stronie

Cytat:
Z uwagi na powyższe prowadzący działalność polegającą na udostępnianiu pomieszczeń lub organizowaniu w pełni imprez weselnych lub innych rodzinnych i okazjonalnych itp., podczas których wykorzystywana jest chroniona muzyka, zobowiązani są do zawarcia umowy licencyjnej na korzystanie z utworów muzycznych. Dom Weselny, restauracja prowadząc zawodowo działalność usługową dotyczącą organizacji wesel zobowiązana jest do zalegalizowania wszelkich aspektów świadczonej usługi. Nie oznacza to wcale, że kosztami wynagrodzeń autorskich nie zostaną obciążeni państwo młodzi (a najlepiej teściowa) w rachunku za całą usługę weselną.

W sytuacji gdy nowożeńcy zdecydują się samodzielnie organizować wesele i oni angażują kapelę, oczywiście płacąc jej za granie, to także oni są odpowiedzialni za uzyskanie zezwolenia (licencji) na korzystanie z utworów i zapłatę wynagrodzeń autorskich (tzw.tantiem) za wykonane utwory. Taką licencje może posiadać także kapela i ona odprowadzić tantiemy za wesele. Warto jednak żeby państwo młodzi to sprawdzili. W przypadku kapeli świadczącej usługi weselne też może znaleźć zastosowanie w/w art. 422 kc i zasada pierwszorzędnej odpowiedzialności profesjonalisty parającego się określonymi usługami. Tak więc kapela zawodowo i regularnie świadcząca usługę muzyczną na weselach powinna posiadać licencję ZAiKS na wykonywanie utworów i odprowadzać wynagrodzenia autorskie za granie na weselach, bez względu na to gdzie się to granie odbywa.
więcej tutaj: http://zaiks.org.pl/druk/204,0,38_weselne_granie
paullaaa_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 21:00   #3064
mckwadrat
Wtajemniczenie
 
Avatar mckwadrat
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 342
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez paullaaa_92 Pokaż wiadomość
Odnośnie ZAIKSu łatwo znaleźć informację u nich na stronie



więcej tutaj: http://zaiks.org.pl/druk/204,0,38_weselne_granie
albo jest późno, albo nie rozumiem
mckwadrat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 21:21   #3065
__efka__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 51
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Justuus Pokaż wiadomość
To zależy od tego czy zespół płaci czy lokal czy pm.
Nam też mówiła że najczęściej leży to po stronie zespołu.
U nas w końcu chyba stanęło że zespół zapłacił ja tylko sprawdzałam na stronie ile wyszło. Ale mialam w pewnym momencie rozkmine.

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

A w ogóle jak przygotowania? My powoli będziemy się rozglądać za biletami

Przydałoby się nam w końcu zabrać za rozwiezienie zaproszeń także teraz jesteśmy na etapie "zbierania się"
Nie mamy na szczęście już żadnych innych załatwień, kolejne dopiero gdzieś we wrześniu
__efka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 21:27   #3066
Justuus
Zakorzenienie
 
Avatar Justuus
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 594
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez __efka__ Pokaż wiadomość
Przydałoby się nam w końcu zabrać za rozwiezienie zaproszeń także teraz jesteśmy na etapie "zbierania się"
Nie mamy na szczęście już żadnych innych załatwień, kolejne dopiero gdzieś we wrześniu
Uuu to my byliśmy jednymi z pierwszych?
Dacie radę. Jeszcze chwilę czasu macie
Justuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 21:31   #3067
__efka__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 51
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Lepiej! Na chwile obecną jesteście jedynymi którzy mają zaproszenie :P
__efka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-05, 00:24   #3068
Justuus
Zakorzenienie
 
Avatar Justuus
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 594
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Uuu... czujemy się wyróżnieni
Justuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-06, 08:54   #3069
K_ajka88
Raczkowanie
 
Avatar K_ajka88
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 420
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Mamy wymarzoną sale 😍
10.06.2017 ❤

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
K_ajka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-06, 19:25   #3070
mckwadrat
Wtajemniczenie
 
Avatar mckwadrat
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 342
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez K_ajka88 Pokaż wiadomość
Mamy wymarzoną sale 😍
10.06.2017 ❤

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
co wzięliście?
mckwadrat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-06, 21:39   #3071
K_ajka88
Raczkowanie
 
Avatar K_ajka88
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 420
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez mckwadrat Pokaż wiadomość
co wzięliście?
Dwudniaki 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
K_ajka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-08, 07:36   #3072
pati100larz
Majsterkowicz
 
Avatar pati100larz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 452
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cześć dziewczyny!
Dołączam się do wątku

Moja data: 19.08.2017
Wesele w Domu Strażaka w Woli Rzędzińskiej
Zespół: nie znam nazwy wujek pana młodego.
Fotograf: Ł. Mączko

Pojawił się u mnie teraz problem z kucharką. Miałam w lutym zaklepaną (wraz z całą obsługą), ale usłyszałam dziś negatywną opinię na jej temat, więc wolę poszukać kogoś innego. Mam nadzieję, że jeszcze kogoś znajdę - w lutym był problem, a co dopiero teraz

Tak więc dziewczyny, czy jesteście w stanie polecić kucharkę/kucharza do obsługi wesela? Najlepiej z całą ekipą?
__________________
mój decoupage
pati100larz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 07:37   #3073
K_ajka88
Raczkowanie
 
Avatar K_ajka88
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 420
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez pati100larz Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Dołączam się do wątku

Moja data: 19.08.2017
Wesele w Domu Strażaka w Woli Rzędzińskiej
Zespół: nie znam nazwy wujek pana młodego.
Fotograf: Ł. Mączko

Pojawił się u mnie teraz problem z kucharką. Miałam w lutym zaklepaną (wraz z całą obsługą), ale usłyszałam dziś negatywną opinię na jej temat, więc wolę poszukać kogoś innego. Mam nadzieję, że jeszcze kogoś znajdę - w lutym był problem, a co dopiero teraz

Tak więc dziewczyny, czy jesteście w stanie polecić kucharkę/kucharza do obsługi wesela? Najlepiej z całą ekipą?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
K_ajka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 12:58   #3074
mckwadrat
Wtajemniczenie
 
Avatar mckwadrat
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 342
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez pati100larz Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Dołączam się do wątku

Moja data: 19.08.2017
Wesele w Domu Strażaka w Woli Rzędzińskiej
Zespół: nie znam nazwy wujek pana młodego.
Fotograf: Ł. Mączko

Pojawił się u mnie teraz problem z kucharką. Miałam w lutym zaklepaną (wraz z całą obsługą), ale usłyszałam dziś negatywną opinię na jej temat, więc wolę poszukać kogoś innego. Mam nadzieję, że jeszcze kogoś znajdę - w lutym był problem, a co dopiero teraz

Tak więc dziewczyny, czy jesteście w stanie polecić kucharkę/kucharza do obsługi wesela? Najlepiej z całą ekipą?


po jednej opinii zmieniasz kucharkę?
mckwadrat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 14:47   #3075
pati100larz
Majsterkowicz
 
Avatar pati100larz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 452
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Tak - opinia jest taka, że ta pani bardzo dużo policzyła sobie za całą obsługę, bo za dwudniowe wesele na 150 0sób policzyła łącznie ponad 8600, z czego 6000 dla niej samej (reszta: kelnerzy, pomoc kuchenna, zmywak, sprzątaczka). Fakt że impreza fachowo obsłużona, ale za takie pieniądze - w życiu.

To jest o WIELE wyższa stawka, niż się z nami umawiała. Mamy zamiar podpisać z nią umowę z klauzulą, że stawki nie ulegną zmianie, ale w takiej sytuacji podejrzewam, że się na to nie zgodzi, dlatego szukam Planu B...

Poratujcie mnie dziewczyny
__________________
mój decoupage

Edytowane przez pati100larz
Czas edycji: 2016-08-08 o 14:48
pati100larz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 18:59   #3076
mckwadrat
Wtajemniczenie
 
Avatar mckwadrat
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 342
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez pati100larz Pokaż wiadomość
Tak - opinia jest taka, że ta pani bardzo dużo policzyła sobie za całą obsługę, bo za dwudniowe wesele na 150 0sób policzyła łącznie ponad 8600, z czego 6000 dla niej samej (reszta: kelnerzy, pomoc kuchenna, zmywak, sprzątaczka). Fakt że impreza fachowo obsłużona, ale za takie pieniądze - w życiu.

To jest o WIELE wyższa stawka, niż się z nami umawiała. Mamy zamiar podpisać z nią umowę z klauzulą, że stawki nie ulegną zmianie, ale w takiej sytuacji podejrzewam, że się na to nie zgodzi, dlatego szukam Planu B...

Poratujcie mnie dziewczyny
dziewczyny tu pisały o jakiś kucharkach, ale nie dotyczy mnie to więc nie pamiętam.
jak jest dobra, to spiszcie umowę, może akurat przejdzie. a ile wcześniej brała?
mckwadrat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 20:24   #3077
Justuus
Zakorzenienie
 
Avatar Justuus
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 594
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez pati100larz Pokaż wiadomość
Tak - opinia jest taka, że ta pani bardzo dużo policzyła sobie za całą obsługę, bo za dwudniowe wesele na 150 0sób policzyła łącznie ponad 8600, z czego 6000 dla niej samej (reszta: kelnerzy, pomoc kuchenna, zmywak, sprzątaczka). Fakt że impreza fachowo obsłużona, ale za takie pieniądze - w życiu.

To jest o WIELE wyższa stawka, niż się z nami umawiała. Mamy zamiar podpisać z nią umowę z klauzulą, że stawki nie ulegną zmianie, ale w takiej sytuacji podejrzewam, że się na to nie zgodzi, dlatego szukam Planu B...

Poratujcie mnie dziewczyny
Ja bym próbowała podpisać umowę z tym punktem że cena się nie zmieni. Jeśli wiecie że jest dobra.
Nie wiem kto bym winny podniesienia ceny. Może ta pani a może nowożeńcy coś sobie wymyślili dodatkowego. Warto na pewno próbować wcisnąć ten punkt do umowy - tzn jeśli jesteście co do niej przekonani
Justuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 21:54   #3078
__efka__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 51
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez pati100larz Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Dołączam się do wątku

Moja data: 19.08.2017
Wesele w Domu Strażaka w Woli Rzędzińskiej
Zespół: nie znam nazwy wujek pana młodego.
Fotograf: Ł. Mączko

Pojawił się u mnie teraz problem z kucharką. Miałam w lutym zaklepaną (wraz z całą obsługą), ale usłyszałam dziś negatywną opinię na jej temat, więc wolę poszukać kogoś innego. Mam nadzieję, że jeszcze kogoś znajdę - w lutym był problem, a co dopiero teraz

Tak więc dziewczyny, czy jesteście w stanie polecić kucharkę/kucharza do obsługi wesela? Najlepiej z całą ekipą?
Znam Panią Matug z Niedomic, ogólnie mówiąc bardzo w porządku kucharka (przynajmniej tak było). W Szynwałdzie też jest fajna ekipa ale dokładne namiary musiałabym zdobyć dopiero
__efka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 13:46   #3079
nusia525
Przyczajenie
 
Avatar nusia525
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 23
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

hello, Orientuje się może któraś gdzie w Tarnowie można kupic fajny biały parasol na już ? mam nadzieje ze nie będzie padać ale nadzieja matką głupich
__________________
Ślub: 08.2016
nusia525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-10, 19:23   #3080
poziomkowa91
Wtajemniczenie
 
Avatar poziomkowa91
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2 544
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dziewczyny, wiem że ten temat był wałkowany tu nie raz, ale może macie nowe informacje "na świeżo"
Szukam godnego polecenia fotografa i kamerzysty najlepiej w jednym (foto&video)
Nie chciałabym żeby cena zwalała z nóg Niby mam upatrzonego fotografa - cena 3500zł + znaleźc w dobrej cenie kamerę?
Loving time - nawet z najtańszym pakietem sporo kosztuje
Myślałam że na usługi foto i video przeznaczę ok 4-5tys (nie mam sporych wymagan) ale widzę że może byc ciężko
__________________

"Dotąd dwoje, choć jeszcze nie jedno.
Odtąd jedno, choć nadal dwoje"
A&P
poziomkowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 19:28   #3081
mckwadrat
Wtajemniczenie
 
Avatar mckwadrat
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 342
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez nusia525 Pokaż wiadomość
hello, Orientuje się może któraś gdzie w Tarnowie można kupic fajny biały parasol na już ? mam nadzieje ze nie będzie padać ale nadzieja matką głupich
w jakiś sieciówkach można popatrzeć, albo w salonach ślubnych, na pewno mają na stanie
mckwadrat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 20:06   #3082
K_ajka88
Raczkowanie
 
Avatar K_ajka88
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 420
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Czy któraś z was patrzyła na wyprzedaże w salonie na slonecznej tam jak się wchodzi po schodach na górę? Nie wiem jak się nazywa Widziałam baner ze wszyskie suknie po 999 zł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
K_ajka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 13:15   #3083
__efka__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 51
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez poziomkowa91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiem że ten temat był wałkowany tu nie raz, ale może macie nowe informacje "na świeżo"
Szukam godnego polecenia fotografa i kamerzysty najlepiej w jednym (foto&video)
Nie chciałabym żeby cena zwalała z nóg Niby mam upatrzonego fotografa - cena 3500zł + znaleźc w dobrej cenie kamerę?
Loving time - nawet z najtańszym pakietem sporo kosztuje
Myślałam że na usługi foto i video przeznaczę ok 4-5tys (nie mam sporych wymagan) ale widzę że może byc ciężko
Jeśli nie masz specjalnych wymagań to zerknij sobie na pro-video. Cenowo Ci się napewno spodobają a czy artystycznie też to musisz już sama ocenić :P
__efka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 17:39   #3084
joasia-a
Zakorzenienie
 
Avatar joasia-a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9 667
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez K_ajka88 Pokaż wiadomość
Dwudniaki 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
będziecie zadowoleni
__________________
UNIATARNÓW
joasia-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 19:10   #3085
K_ajka88
Raczkowanie
 
Avatar K_ajka88
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 420
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez joasia-a Pokaż wiadomość
będziecie zadowoleni

Ale coś więcej proszę Rozumiem, że tam miałaś? Obsługa wyrabia? Jedzonko smaczne? Jak się dogadałaś w kwestii dekoracji?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
K_ajka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-22, 14:13   #3086
mckwadrat
Wtajemniczenie
 
Avatar mckwadrat
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 342
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

mam pytanie do dziewczyn biorących ślub w katedrze: płaciłyście od razu czy przy np spisywaniu protokołu?
mckwadrat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 17:27   #3087
joasia-a
Zakorzenienie
 
Avatar joasia-a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9 667
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez K_ajka88 Pokaż wiadomość

Ale coś więcej proszę Rozumiem, że tam miałaś? Obsługa wyrabia? Jedzonko smaczne? Jak się dogadałaś w kwestii dekoracji?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystko ok i do dogadania Obsługa szybko się wyrabia, jedzenie przepyszne, dużo osób nam chwaliło (na obiad polecam fileta pod pierzynką! robił furorę). Z właścicielami można dużo dogadać Ja nie miałam więcej dekoracji niż to co oferowali mi w ofercie czyli różyczki na stołach, chusteczki i świeczki w kolorze przewodnim
__________________
UNIATARNÓW
joasia-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 08:26   #3088
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez mckwadrat Pokaż wiadomość
mam pytanie do dziewczyn biorących ślub w katedrze: płaciłyście od razu czy przy np spisywaniu protokołu?

Ksiądz nam mówił, że można przy protokole albo później. A my się tak zakręciliśmy z tym wszystkim, że zapłaciliśmy zaraz przed mszą

Dziewczynki byłam w ubiegłą niedziele na weselu. I powiem Wam, że nigdy się tak dobrze nie bawiłam. Najlepsze wesele na jakim byłam i nawet nie próbuje swoje oceniać lepiej. To co ten DJ wyprawiał to normalnie szok. Jak bym wiedziała, że tak działają dobrzy DJ to nigdy bym nie wzięła zespołu, a tak się swojego czasu na niego upierałam i nawet nie chciałam słyszeć jak mąż próbował przeforsować DJa.A ten gość (w sumie dwóch) potrafił standardowe zabawy tak ubarwić, że myślałam, że padnę ze śmiechu. Co jakiś czas animacje dla dzieci, trochę zabaw dla dorosłych, ludzie się genialnie bawili. Tak mi się to podobało, że aż postanowiłam się z Wami tym podzielić
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 07:57   #3089
mckwadrat
Wtajemniczenie
 
Avatar mckwadrat
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 342
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez AnA_1989 Pokaż wiadomość
Ksiądz nam mówił, że można przy protokole albo później. A my się tak zakręciliśmy z tym wszystkim, że zapłaciliśmy zaraz przed mszą

Dziewczynki byłam w ubiegłą niedziele na weselu. I powiem Wam, że nigdy się tak dobrze nie bawiłam. Najlepsze wesele na jakim byłam i nawet nie próbuje swoje oceniać lepiej. To co ten DJ wyprawiał to normalnie szok. Jak bym wiedziała, że tak działają dobrzy DJ to nigdy bym nie wzięła zespołu, a tak się swojego czasu na niego upierałam i nawet nie chciałam słyszeć jak mąż próbował przeforsować DJa.A ten gość (w sumie dwóch) potrafił standardowe zabawy tak ubarwić, że myślałam, że padnę ze śmiechu. Co jakiś czas animacje dla dzieci, trochę zabaw dla dorosłych, ludzie się genialnie bawili. Tak mi się to podobało, że aż postanowiłam się z Wami tym podzielić
dziękuję

my właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na Dja
mckwadrat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 09:31   #3090
pati100larz
Majsterkowicz
 
Avatar pati100larz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 452
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Hej dziewczyny Pisałam stronę temu o problemach z kucharką... ale jednak zostaniemy przy niej. Dzwoniłam do kilku osób i te, które mają wolny termin, mają tak niebotyczne ceny, że wcale się nie dziwię, że nie są rozchwytywane.
Ponieważ ta nasza kucharka jest dobra i ogarnięta, to miałam podpisać z nią umowę (cena taka i taka i nie ulegnie zmianie), ale w trakcie rozmowy z nią narzeczony stwierdził, że po co się bawić w papierki. No więc sama jestem ciekawa, co z tego wyniknie. Koniec mojego przejmowania się kucharką, chciałam dobrze, a jak zacznie wołać o dodatkowe koszty to niech się narzeczony z nią użera, skoro obcej kobiecie tak zaufał

_______________
Szukam KRAWCOWEJ w Tarnowie, która mi uszyje piękną suknię. Modele, które mi się podobają w salonach, kosztują 2500-3600 zł, nie stać mnie na tak drogą sukienkę, chcę wydać max 2000 zł (łącznie z welonem). Czy znacie jakąś polecaną krawcową, która zna się na rzeczy i uszyje mi suknię za ok. 1500 zł? (chcę wstępnie coś takiego jak poniżej - moje inspiracje )
Kupno używanej np. na OLX raczej nie wchodzi w grę, bo jestem niewymiarowa i i tak przeróbka krawiecka byłaby konieczna...

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5b09052c9d.jpg (120,2 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9d12acd4c2.jpg (115,2 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8835b1a4b2.jpg (96,9 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5f0db6864c.jpg (101,0 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg e953bfc286.jpg (104,3 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8131ad61e5.jpg (103,0 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg intuzuri-08-55.jpg (51,8 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7991875.jpg (72,9 KB, 18 załadowań)
__________________
mój decoupage
pati100larz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-27 10:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:30.