Zanik okresu, brak okresu, nieregularne miesiączki- wątek zbiorczy! - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-19, 20:05   #2281
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: Proszę o radę.

Cytat:
Napisane przez Tysiunia__ Pokaż wiadomość
bo przeważnie mam okres co 38 - 34 dni... jakoś zawsze ok. 40 dni..czasami co 30 dni..różnie..dlatego w przybliżeniu spóźnia mi się dwa tygodnie.

Chyba zrobię ten test bo nic innego mi nie pozostaje.
zad lugie masz te cykle. Idz do ginekologa koniecznie!
__________________





blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 20:57   #2282
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: Proszę o radę.

Cytat:
Napisane przez blue _eyes Pokaż wiadomość
zad lugie masz te cykle. Idz do ginekologa koniecznie!
Nie ma czegoś takiego jak za długie cykle. Ja właśnie takie miałam, dosyć nieregularne. Zwykle trwały 34 dni w porywach do 38-40. Niektóre kobiety po prostu tak mają.
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.

Edytowane przez amika79
Czas edycji: 2008-04-19 o 21:56 Powód: dodałam cytat
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 21:00   #2283
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Dot.: Proszę o radę.

Też mi spóźniał się okres dwa tygodnie. Okazało się, że przyczyną był tylko stres. Kup test i będziesz znała odpowiedź.
__________________

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.




Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.



sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 21:07   #2284
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Proszę o radę.

wiesz ja też mam bardzo nie regularny okres ostatnio spóznił mi się miesiąc koszmar
mam męża i córeczkę ma 9 miesięcy też byłam zestresowana

ale o poszłam do gina przepisał mi tabletki novynette na wyregulowanie okresu i nic jadłam te tabletki i miałam 3 tygonie okres 3 tygonie juz ich nie jem
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 09:15   #2285
chiaroster
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

4 dni temu powinnam dostac okres a tu zamiast tego przeźroczysta ciagnąca się wydzielina.. nie bola mnie jajniki, piersi nieopuchniete co wiece lewa piers jak jakis flak.. niepokoi mnie to. zrobilam test - negatywny, mozliwe zeby to wszystko tylko z oslabienia? byłam chora, troche schudlam, dopochwowo biore floragyn; juz dluzszy czas lecze sie ginekologicznie z nadzerki ale nie mialo to nigdy wplywu na moj cykl. co sie dzieje? bardzo prosze o porade..
chiaroster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 14:14   #2286
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: BrAK OkReSu ... :(

Cytat:
Napisane przez anastazjar Pokaż wiadomość
muszę koniecznie napisać wam jeszcze ile ważę...uwaga 48 kg mam 29 lat !!! troje dzieci ,jestem mamą a wyglądam jak ...bez komentarza,dobrze że mam przystojnego meża on nadrabia za nas dwoje...a przed ślubem jeszcze byłam fajna laska nie powiem nie powiem
To wg Ciebie dużo czy mało, bo tego nie kumam?
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 16:11   #2287
Nikola101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25
Dot.: BrAK OkReSu ... :(

No więc jestem w podobnej sytuacji. Odchudzałam się i od tamtego czasu od trzech miesięcy nie mam okresu. Biust zanikł. Byłam u ginekologa i powiedział, że nie koniecznie jest to wina odchudzania. Powiedział, że być może nastąpiła pół roczna przerwa w okresie, co jest normalne u nastolatek. Na wszelki wypadek udaj się do ginekologa.
Nikola101 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-20, 16:20   #2288
smadak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 191
Dot.: BrAK OkReSu ... :(

na pewno nie jest to normalne.. dieta, stres, na pewno ma wpływ na regularny lub nieregularny okres. Proponuję idź profilaktycznie nawet do gina.
__________________
pięknie jest
smadak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 16:38   #2289
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: BrAK OkReSu ... :(

Cytat:
Napisane przez Nikola101 Pokaż wiadomość
No więc jestem w podobnej sytuacji. Odchudzałam się i od tamtego czasu od trzech miesięcy nie mam okresu. Biust zanikł. Byłam u ginekologa i powiedział, że nie koniecznie jest to wina odchudzania. Powiedział, że być może nastąpiła pół roczna przerwa w okresie, co jest normalne u nastolatek. Na wszelki wypadek udaj się do ginekologa.
Dawno nie słyszałam takich głupot. Co ci lekarze opowiadają, my god!
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 17:44   #2290
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: BrAK OkReSu ... :(

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Dawno nie słyszałam takich głupot. Co ci lekarze opowiadają, my god!
Moj powiedział dokladnie to samo Ostatnio okres miałam w...lipcu Wszystko przez odchudzanie. Ale ja miałam z czego chudnac bo mialam nadwage. U gina byłam w pazdzierniku i rowniez kazal mi poczekac. Najpierw gadał cos o anoreksji a potem ze mozliwy jest ,,zastoj" . Kazał sie nie stresowac i nie chudnac juz. Tak bla bla. Okresu dalej nie ma
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 18:05   #2291
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: BrAK OkReSu ... :(

Cytat:
Napisane przez Nikola101 Pokaż wiadomość
No więc jestem w podobnej sytuacji. Odchudzałam się i od tamtego czasu od trzech miesięcy nie mam okresu. Biust zanikł. Byłam u ginekologa i powiedział, że nie koniecznie jest to wina odchudzania. Powiedział, że być może nastąpiła pół roczna przerwa w okresie, co jest normalne u nastolatek. Na wszelki wypadek udaj się do ginekologa.
Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
Moj powiedział dokladnie to samo Ostatnio okres miałam w...lipcu Wszystko przez odchudzanie. Ale ja miałam z czego chudnac bo mialam nadwage. U gina byłam w pazdzierniku i rowniez kazal mi poczekac. Najpierw gadał cos o anoreksji a potem ze mozliwy jest ,,zastoj" . Kazał sie nie stresowac i nie chudnac juz. Tak bla bla. Okresu dalej nie ma
Wszystkim paniom zalecam konsultację endokrynologiczną.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-20, 18:18   #2292
wisniowaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 444
Dot.: BrAK OkReSu ... :(

Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
Moj powiedział dokladnie to samo Ostatnio okres miałam w...lipcu Wszystko przez odchudzanie. Ale ja miałam z czego chudnac bo mialam nadwage. U gina byłam w pazdzierniku i rowniez kazal mi poczekac. Najpierw gadał cos o anoreksji a potem ze mozliwy jest ,,zastoj" . Kazał sie nie stresowac i nie chudnac juz. Tak bla bla. Okresu dalej nie ma
Żeby to jeszcze było takie proste. Zaczęłam wcześniej siwieć i też każdy miał świetną radę, żeby się nie stresować. Łatwo mówić. Dostałam tabletki ziołowe na uspokojenie, to nie dość, ze nie mogłam się skupić by nauczyć się na sprawdzian, to jeszcze jak go pisałam, to ze świadomości, że laczka dostanę, patrzyłam sobie przez okno jak tramwaje jeźdżą i ludzie sobie chodzą...
Teraz biore więcej magnezu i piję melisę przed pójściem spać.
wisniowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 17:16   #2293
MadziulenkaMyszenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 47
Exclamation opóżniająca się miesiączka

Witam! Mam problem mianowicie miesiączkuje od ponad 3 lat. A od ok pół roku miesiączkuje regularnie. Okres w tym miesiącu miałam dostać 21 według kalendarza intymnego. ale... nadal nie mam miesiączki... Brzuch raz mnie boli a raz nie, piersi prawie w ogóle mnie nie bolą (co nigdy mi sie nie zdarzało), nie wiem co się dzieje a ja z moim chłopakiem strasznie sie martwimy.. Proszę o pomoc
MadziulenkaMyszenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 17:37   #2294
wisniowaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 444
Dot.: opóżniająca się miesiączka

Robiłaś test po 14 dniach od stosunku?
Mi też się wydawało po 2-3 latach, ze mam pegularny okres, a ustabilizował mi się dopiero po 5.
wisniowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 17:47   #2295
p_misiowa
Zadomowienie
 
Avatar p_misiowa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 406
Dot.: opóżniająca się miesiączka

a macie sie czym martwic? kochaliscie sie?
z okresem roznie to bywa moze poprostu za duzo o tym myslisz, w sumie to dopiero 2gi dzien...
__________________

KOCHAM!
******

p_misiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 17:55   #2296
MadziulenkaMyszenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 47
Dot.: opóżniająca się miesiączka

nie nie robiłam testów i zastanawiamy sie czy czasem nie zrobić dla pewności???
MadziulenkaMyszenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 18:06   #2297
PLUSZOWA16KULCIA
Raczkowanie
 
Avatar PLUSZOWA16KULCIA
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 159
Dot.: opóżniająca się miesiączka

Cytat:
Napisane przez MadziulenkaMyszenka Pokaż wiadomość
Witam! Mam problem mianowicie miesiączkuje od ponad 3 lat. A od ok pół roku miesiączkuje regularnie. Okres w tym miesiącu miałam dostać 21 według kalendarza intymnego. ale... nadal nie mam miesiączki... Brzuch raz mnie boli a raz nie, piersi prawie w ogóle mnie nie bolą (co nigdy mi sie nie zdarzało), nie wiem co się dzieje a ja z moim chłopakiem strasznie sie martwimy.. Proszę o pomoc
ja miesiaczkuje 5 rok i mam w miare uregulowane miesiaczki a wtym miesiacu spoznila mi sie dwa dni. jezeli sie boisz ciazy to zrob test ale mysle ze to moze byc chociazby stres i przez to sie opoznia.
__________________
BO NAJWAZNIEJSZE TO KOCHAC I BYC KOCHANYM



77 - 75 - 73 - 71 - 69 - 67 - 65 - 63 - 61

MUSZE BYC SILNA!! DAM SOBIE Z TYM RADE!!

WYDAJE MI SIE ZE BEDE MIALA 69 PUNKTOW Z EGZAMINU
PLUSZOWA16KULCIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 18:20   #2298
wisniowaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 444
Dot.: opóżniająca się miesiączka

Cytat:
Napisane przez MadziulenkaMyszenka Pokaż wiadomość
nie nie robiłam testów i zastanawiamy sie czy czasem nie zrobić dla pewności???
Jak chcesz wiedzieć, to chyba nie ma co się zastanawiać
Weź z 15-20 zł i leć do apteki. Spytaj się jakie są testy, czym się różnią i kupisz ten, który najbardziej Tobie odpowiada
wisniowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 15:06   #2299
nastka93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 23
Dot.: Brak miesiączki w wieku 17 lat?

a ja mam 15 lat i podobny problem-brak okresu! ale współczuje tym co są starsze i nie mają Ale mnie w szokle za taką dolegliwość wyśmiewają nie chcę iść do ginekologa! Może macie dla mnie jakies rady?
__________________
06.02.2009 - OKULARKI
02.03.2009 - ODCISKI DO APARATU
nastka93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-23, 17:55   #2300
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Brak miesiączki w wieku 17 lat?

Cytat:
Napisane przez nastka93 Pokaż wiadomość
a ja mam 15 lat i podobny problem-brak okresu! ale współczuje tym co są starsze i nie mają Ale mnie w szokle za taką dolegliwość wyśmiewają nie chcę iść do ginekologa! Może macie dla mnie jakies rady?
ginekolog
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 18:45   #2301
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Brak miesiączki w wieku 17 lat?

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
ginekolog
Siostra prawi dobrze (jak zwykle ) - ginekolog, ew. endokrynolog.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 20:49   #2302
Ollllciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ollllciaaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 966
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

buuuu....ja ostatni okres miałam w styczniu...a juz jest prawie maj ehhhh...strasznie sie boje ze juz sie nie pojawi. Trenuję lekkoatletykę,fakt w niektóre dni sie przemęczałam, nauka do późna....ograniczenie spożywania jedzenia . Co ja sobie zrobiłam.... wyniki słabe. HGB około 10 , wogóle wszystko niskie. planuję wybrac sie do ginekologa, tylko ze sie panicznie boję....ehhhh
Ollllciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 21:00   #2303
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ollllciaaa Pokaż wiadomość
buuuu....ja ostatni okres miałam w styczniu...a juz jest prawie maj ehhhh...strasznie sie boje ze juz sie nie pojawi. Trenuję lekkoatletykę,fakt w niektóre dni sie przemęczałam, nauka do późna....ograniczenie spożywania jedzenia . Co ja sobie zrobiłam.... wyniki słabe. HGB około 10 , wogóle wszystko niskie. planuję wybrac sie do ginekologa, tylko ze sie panicznie boję....ehhhh
prawie 4 miesiace nie masz okresu i jeszcze u gina nie bylas?
Ty nie planuj tylko leć jak najszybciej!
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 21:07   #2304
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ollllciaaa Pokaż wiadomość
buuuu....ja ostatni okres miałam w styczniu...a juz jest prawie maj ehhhh...strasznie sie boje ze juz sie nie pojawi. Trenuję lekkoatletykę,fakt w niektóre dni sie przemęczałam, nauka do późna....ograniczenie spożywania jedzenia . Co ja sobie zrobiłam.... wyniki słabe. HGB około 10 , wogóle wszystko niskie. planuję wybrac sie do ginekologa, tylko ze sie panicznie boję....ehhhh

Ale ten ginekolog Cie nie pogryzie czego wlasciwie sie boisz? Badania, tego ze nakrzyczy czy da jakies tabletki? Okresu nie masz pewnie przez cwiczenia i jedzenie. WYbierz sie jak najszybciej i nie wzlekaj
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 21:07   #2305
Ollllciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ollllciaaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 966
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

marwari troche przeczytałam ten wątek i wiele podobnych ....dziweczyny pisały ze im po jakimś czasie wrócił, to może i nadzieja jest ale coż każdy inaczej " funkcjonuje " . Jak najszybciej pójdę , nie ma co odkładać

baby14 tabletek nie chcę he
Ollllciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 22:42   #2306
andzia84r
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Będzin, woj.śląskie
Wiadomości: 3
GG do andzia84r
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

A ja nie mam miesiączki od 2 lat - niestety... mam rozwalone hormony i muszę brać plastry Systen 50 na przekwit z luteinką i dalej nic. W poniedziałek idę do szpitala...
andzia84r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 20:06   #2307
MadziulenkaMyszenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 47
Dot.: Brak miesiączki w wieku 17 lat?

Słuchajcie dziewczyny dziękuje za porady.. DZIŚ DOSTAŁAM OKRES... a miesiączka spóżniła mi się przez stres związamy z egzaminami różnymi i chłopakiem więc głowa do góry spóżniony okres wcale nie musi oznaczać odrazu ciążę.. serdecznie pozdrawiam
MadziulenkaMyszenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 20:36   #2308
Ollllciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ollllciaaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 966
Dot.: Brak miesiączki w wieku 17 lat?

Cytat:
Napisane przez MadziulenkaMyszenka Pokaż wiadomość
Słuchajcie dziewczyny dziękuje za porady.. DZIŚ DOSTAŁAM OKRES... a miesiączka spóżniła mi się przez stres związamy z egzaminami różnymi i chłopakiem więc głowa do góry spóżniony okres wcale nie musi oznaczać odrazu ciążę.. serdecznie pozdrawiam
ojej....ale fajnie moją pierwszą myślą zaraz po przebudzeniu rano jest " czy dostałam " nauki na szczęscie koniec, czyli takze stresu wiec moze moze....jutro dzwonie do ginekologa i unawiam sie na wizyte....trzeba :/
Ollllciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 22:02   #2309
*AvRiLkA*
Raczkowanie
 
Avatar *AvRiLkA*
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 166
Dot.: Czy 17 lat to nie najwyższa pora na okres?!

Nie sądziłam, że wrócę jeszcze do tego tematu. W sumie to chyba nawet powinnam pisać w innym, ale że ja go kiedyś założyłam, a problem znowu dotyczy okresu, to co tam :P Minęło ok 1,5 roku i przy braniu tabletek (cały czas tych samych) nie było żadnych niespodzianek - okres pojawiał się wtedy kiedy powinien. Pani doktor stwierdziła, że pół roku regularnego przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych wystarczy na tak młody organizm i nakazała zrobić przerwę. Teraz już nawet nie pamiętam jak to z tymi okresami było...chyba od razu po odstawianiu, w pierwszym miesiącu się nie pojawił. Potem znowu Luteina (od której się zawsze rozpoczyna i oczywiści mi nic nie dała), potem znowu tabletki. Swój pierwszy, prawdziwy okres, że tak powiem, bez stosowania żadnych "wspomagaczy" miał miejsce 1 października zeszłego roku. Nie chodziłam w tym czasie do ginekologa, bo uznałam, że najwyraźniej nie ma już takiej potrzeby. Mój problem teraz polega na tym, że okres pojawia się co drugi miesiąc. Ostatni był 18 lutego (heh, te pamiętne daty jestem w stanie zapamiętać, bez pisania ich gdziekolwiek ). Chyba znowu będę musiała zacząć brać tabletki. Trudno powiedzieć, żebym się z tego powodu specjalnie cieszyła, bo mimo, że Novynette to tabletki o stosunkowo małej zawartości hormonów przytyłam po nich. Na początku cieszyłam się z tego, bo jak pamiętacie (albo i nie) narzekałam na swoją wagę. Teraz przy wzroście 1,67 ważę 54-55 kilo. Bywało, że przy wzroście ciut niższym ważyłam 58-59 Wtedy to nie było do śmiechu.. chociaż sytuacje w których moje jeansy (rozmiar 25) pękały w kolanach przy klękaniu, bawiły nie raz mnie i tych, którzy byli naocznymi świadkami Mają może one jedną zaletę, a mianowicie swój pierwotny cel, który ewentualnie można wykorzystać, ale jak przytyję to się chyba wścieknę !

W sumie, to nie wiem po co napisałam tego posta. Może dlatego, że mam jakiś sentyment do Wizażu i do swojego pierwszego założonego tu temat, a że daaawno nie pisałam, postanowiłam się ponownie zintegrować ze 'społecznością Wizażanek' Pozdrawiam Was gorąco !

P.s. Jak u Was mają się te 'okresowe' sprawy ? I te nieokresowe również ?
__________________
'. like my own personal brand of heroin .'
*AvRiLkA* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 01:37   #2310
GobE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 267
Dot.: Brak miesiączki w wieku 17 lat?

olllcia ja tez nie mam okresu od stycznia bodajze, juz sie guubie;/ Bralam tabletki anty.. i przestalam no i od tamtej pory nie mam okresu wlasnie. Nie weim co jest nie tak. Myslalam,ze jak rpzestane brac to bede iec okres "caly czas" jak zwykle to bylo. Po to wlasnie zaczelam brac tabletki, zeby go uregulowac. Nie mam za bardzo mozliwosci isc do lekarza, albo raczej.. szkoda mi kasy bo tu lekarze sie cenia;] jakby mieli za co;] pfff
No i tak sprawa wyglada Wracam do Polski w wakacje, lipiec, jakos tak.. moze troche jeszcze poczekac ta miesiaczka myslicie? Czy cos powaznego moze sie dziac?
__________________
68...67...66...65...64...63...62...61 ...60...59...58!




"Podroz tysiaca mil zaczyna sie jednym malym krokiem"
GobE jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:56.