Sposoby na przyciemnianie włosów - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-02, 19:04   #91
Adi009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6
Dot.: Przyciemnianie włosów help!!

no tak ale czytalem ze on powoduje rudawy polysk wlosow jaki ja teraz obecnie mam naturalnie a chcialbym tego uniknac, pozrosyu chcialem przyciemnic wlosy do odcienia braz
Adi009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 20:25   #92
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Przyciemnianie włosów help!!

ja kiedyś jak mi farba nie złapała za mocno i chciałam przyciemnić i tez rudy trochę zbić to też bawiłam się w płukanki różne. najlepiej poszperaj tu na forum o tym, z czego są różne - wpisz w wyszukiwarkę płukanki przyciemniające czy coś takiego i na pewno będziesz miał co czytać
o ile pamiętam to ja próbowałam mieszać różne, żeby efekt był mocniejszy stosowałam korę dębu, liść orzecha, szałwię chyba też ale nie jestem pewna. sporo z tym babrania jest - wanna do szorowania bo zostają ciemne zacieki, musisz przeznaczyć osobny ręcznik na to bo zostanie zniszczony, pewnie ten którym wycierasz głowę po myciu też będzie miał ciemne plamy trudne do sprania.
efekt był, owszem. włoski fajnie pachniały tak ziołowo ale efekt płukanki dość szybko się zmywa niestety - jak dla mnie mało opłacalne - dużo roboty a efekt bardzo krótkotrwały.
rozumiem, że nie chcesz spróbować żadnej trwałej farby do włosów ani szamponu koloryzującego? z tym to większe ryzyko bo kolory zwykle wychodzą bardzo ciemne.
może spróbuj też szamponów i odżywek do brązowych włosów? w rossmanie niedrogi jest zestaw ACCENT do brązowych włosów - jak dla mnie naprawdę przyciemnia też uwaga na wannę, odżywka barwi. jest też do kupienia droższy zestaw john frieda brilliant brunette - nie stosowałam nie wiem jak mocno wpływa na kolor, poszukaj w katalogu kosmetyków co o tym tam piszą
ale się rozpisałam, mam nadzieję że coś pomogłam
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 21:07   #93
Adi009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6
Dot.: Przyciemnianie włosów help!!

Na pewno pomogłaś doceniam... zaraz oblookam ten preparat Acent a z farbami to juz ekperymentowalem tylko z odcieniem czerni troche dzika siara jak przyszedlem taki do szkoly a jezeli chodzi o brazy to nie wiem jakiego koloru nawet uzyc (kupic) do mojego koloru by byly ciemniejsze moze jakies sugestie lub porady co do watku naturalnego przyciemniania? czytam wszystkie posty na bieżąco.....
Adi009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 12:42   #94
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Przyciemnianie włosów help!!

co do tego accenta to tu masz linki:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ch-na-braz.htm,http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ch-na-braz.htm, żeby na pewno wiadomo było o co chodzi
z farb - ja stosuję szampon loreal casting i jestem zadowolona - nie niszczy nie śmierdzi, wydajny, można dzielić na pół [mi pół opakowania na same odrosty wystarcza a mam długie włoski i coś zostanie do rozmazania]. przejrzyj sobie kolory, nie wiem jaki dokładnie masz odcień włosów, ale jak chcesz brąz/zniwelować rudy połysk, to może spróbuj np. ciemnego blondu - jak będzie za jasny zawsze łatwo przyciemnić
ale też uwaga - jak masz bardzo ciepły ten odcień na głowie - położenie zimnego odcienia farby może dać w efekcie połysk zielonkawy - tak się dzieje przy nakładaniu chłodnej farby na cieplejszy odcień farby. czy na naturalne włosy też tak zadziała - nie wiem
z bardziej naturalnego farbowania ja nic nie polecę bo nie stosowałam, henny się boję bo z tego to różne cuda mogą wyjść
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 07:12   #95
likomania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Dot.: Jak naturalnie przyciemnić włosy?

ja czytałam na necie, że warto robic płukanke z łusek cebuli, gotuje sie je przez 20min. i nakłada na włosy. Mozna nawet codziennie, aż do uzyskania kolorku o jaki nam chodzi
likomania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 10:40   #96
myszkakasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Przyciemnianie włosów help!!

Witam ma ciemne brąz włosy prawie czarne chciałam sobie je jeszcze troche przyciemnić czy mi sie to uda jakimś sposobem? Jakim? czy wystarczy jakiś szampon?
myszkakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 17:34   #97
Agatusiek
Raczkowanie
 
Avatar Agatusiek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: daleki wschód
Wiadomości: 470
GG do Agatusiek
Dot.: Przyciemnianie włosów help!!

ja stosuje korę debu od jakis 2 tyg.. sama szczerze mowiac roznicy nie widze ale moja fryzjerka powiedziala ze wlosy mi zciemnialy xd.. W ogole to mam ciemny blond a chcialabym miec brazowe.. jest to mozliwe??
Agatusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-08, 11:23   #98
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Sposoby na przyciemnianie włosów

"Przyciemniają włosy następujące zioła: kora dębowa, kora kruszyny, owocnia orzecha włoskiego, liście indygowca (basmy). Z kory dębowej, kory kruszyny i owocni orzecha włoskiego można przygotować płyn przyciemniający włosy: przygotowuje się go następująco: 50 g kory lub zielonej owocni orzecha włoskiego zalewa się 500 ml wody. Gotuje 30 minut uzupełniając wyparowującą wodę.
Pozostawia pod przykryciem do następnego dnia. Potem gotuje jeszcze 10 minut, ostudza, odcedza i dolewa 10 gramów gliceryny i 4 gramy spirytusu 90%. Płynem smaruje się włosy i skórę głowy, po umyciu i przez następne kolejne dni, aż do uzyskania żądanego koloru.
ny i owocni"
rzecha włoskiego można przygotować płyn przyciemniający włosy: przygotowuje się go następująco: 50 g kory lub zielonej owocni orzecha włoskiego zalewa się 500 ml wody. Gotuje 30 minut uzupełniając wyparowującą wodę.
Pozostawia pod przykryciem do następnego dnia. Potem gotuje jeszcze 10 minut, ostudza, odcedza i dolewa 10 gramów gliceryny i 4 gramy spirytusu 90%. Płynem smaruje się włosy i skórę głowy, po umyciu i przez następne kolejne dni, aż do uzyskania żądanego koloru.ąc wyparowującą wodę.
Pozostawia pod przykryciem do następnego dnia. Potem gotuje jeszcze 10 minut, ostudza, odcedza i dolewa 10 gramów gliceryny i 4 gramy spirytusu 90%. Płynem smaruje się włosy i skórę głowy, po umyciu i przez następne kolejne dni, aż do uzyskania żądanego koloru.
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 11:49   #99
kotka20093
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 941
Dot.: Sposoby na przyciemnianie włosów

ja polecam szampon i odzywkę formy Ce-Ce(do kupienia w superpharm) do włosów brązowych, jest tęz wersja dla blondynek.
kotka20093 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 10:45   #100
meg93285
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Jak naturalnie przyciemnić włosy

Witam jestem ciemna brunetka kiedys mialam ciemniejsze wlosy teraz mi rosjasnialy (jak pada na nie slonce to pasma odbijaja sie nawet troche na rudo) Czy sa jakies naturalne sposoby przyciemnienia wlosow chcialabym miec znowu ciemne wlosy nie chce farbowac bo boje sie ze zniszcze wlosy chyba ze jakas dobra delikatna i bezpieczna farba co sadzicie o szamponach koloryzujacych? Poradzcie jaka bylaby najlepsza metoda przyciemnienia
meg93285 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 08:52   #101
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Jak naturalnie przyciemnić włosy

Polecam hinduskie maseczki w proszku (do samodzielnego rozrabiania) z amlą i ecliptą, u mnie pogłębiają czerń, nawet fryzjerka zapytała mnie ostatnio, czym farbuję
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-21, 08:23   #102
4fro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 18
Jak naturalnie przyciemnić włosy ?

Mam dość ciemno brązowe włosy ale ostatnio mam wrażenie, że troche mi się rozjaśniły co niespecjalnie mi się podoba. Jeśli będę zmuszony to użyję farby ale jednak wolałbym pierwsz poznac jakiś naturalny sposób (jeśli istnieje) Pomóżcie
4fro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 08:30   #103
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Jak naturalnie przyciemnić włosy ?

Wyszukiwarka nie gryzie.
Jestem pewna, że taki temat już jest, a jak nie to przeszukaj inne tematy na forum.
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 20:56   #104
Blondyn1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Przyciemnienie włosów

Witam Drogie Panie
Mam parę pytań a widzę ze to forum jest godne zaufania i dokładnie takiego szukałem.
Jestem blondynem(jest to jasny blond),i po 16 latach mi się znudził już
Jakie są sposoby i czy są wogole takie aby z tego koloru przejść na jasny brąz lub cos pokrewnego?Nie mam na myśli farbowania bo to odpada.I jeśli jest taka możliwość czy jest to na trwale czy na jakiś czas Mam nadzieje znajdą sie zadowalające mnie odpowiedzi )
Pozdrawiam i liczę na Was
Blondyn1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 00:12   #105
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Przyciemnienie włosów

Nie musi być farba, wystarczy szamponetka
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 19:43   #106
Rolled
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Naturalne przyciemnianie włosów

Witam.

Jestem chłopakiem o ciemny blond włosach. Chciałbym przyciemnić swoje włosy tak aby uzyskać brązowe lub ciemnobrązowe włosy. Wiem, że istnieją ziołowe płukanki które posiadają różne naturalne specyfiki przyciemniające kolor, kora dębu itd.

Czy efekt takich płukanek jest stały? tzn. po jakimś okresie stosowania nagle bym odłożył płukankę i ciemniejszy kolor by się cały czas utrzymywał?

Czy warto eksperymentować przy moim kolorze włosów? Nie chciałbym uzyskać rudych włosów tylko prawdziwy brąz.

Jak to się odbija na kondycji włosów? Takie ziołowe płukanki pomagają czy raczej niszczą nasze włosy?

Z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi
Rolled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 10:20   #107
lupek
Przyczajenie
 
Avatar lupek
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5
Dot.: Sposoby na przyciemnianie włosów

no tak, zdecydowałam sie na napar z szałwi, oczywiście na morkrych włosach, są już wysuszone i nie ma żadnych oznak że są ciemniejsze, można powiedziec że nawet są jaśniejsze ale byc może to moja wyobraźnia.
Mam złocisty blond, chciałabym uzyskac kolor ciemny blond pewnego stopnia, spróbuje jeszcze wywaru z kory i orzecha, ale czy to aby na pewno coś pomoże na moim złocistym kolorze? nie chciałabym uzyskac koloru rudego
lupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 12:13   #108
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Sposoby na przyciemnianie włosów

Metody naturalne mają to do siebie, że trzeba je stosować długo, a efekt wcale nie musi być widoczny. Nie licz na to, że po jednej płukance zmieni Ci się kolor włosów - od tego są farby, szamponetki, henna itp.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 14:02   #109
MalinowaMamba
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 064
Dot.: Jak naturalnie przyciemnić włosy

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Polecam hinduskie maseczki w proszku (do samodzielnego rozrabiania) z amlą i ecliptą, u mnie pogłębiają czerń, nawet fryzjerka zapytała mnie ostatnio, czym farbuję
A gdzie takie coś mogę dostać?
MalinowaMamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-03, 14:07   #110
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Jak naturalnie przyciemnić włosy

W sklepach ekologicznych, na helfy.pl, allegro...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 14:42   #111
MalinowaMamba
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 064
Dot.: Jak naturalnie przyciemnić włosy

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
W sklepach ekologicznych, na helfy.pl, allegro...
Dziękuję Mam nadzieję, że na moich ciemno brązowych włosach coś będzie można zauważyć
MalinowaMamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 12:34   #112
brizoo
Raczkowanie
 
Avatar brizoo
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 244
Dot.: Sposoby na przyciemnianie włosów

Z mojego doświadczenia wynika, że szampony z henną działają całkiem nieźle...
brizoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 12:50   #113
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Sposoby na przyciemnianie włosów

Cytat:
Napisane przez brizoo Pokaż wiadomość
Z mojego doświadczenia wynika, że szampony z henną działają całkiem nieźle...
A jakich dokładnie używałaś?

I jak działają? Przyciemniają troszkę, czy do tego jeszcze dają rudość? Bo tego nie chcę, wole ciemniejsze ale chłodniejsze jeśli chodzi o odcień
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 15:58   #114
Pyska13
Przyczajenie
 
Avatar Pyska13
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: Sposoby na przyciemnianie włosów

Właśnie jestem w trakcie trzymania na włosach takiej kosmicznej mieszanki z oleju kokosowego, herbaty, kawy i kory dębu :P Zobaczymy co mi z tego wyjdzie. Napiszę Naturalnie jestem blondynka, jednak ostatnio rozjaśniłam dodatkowo włosy, a teraz chciałabym wrócić do mojego ciemnego blondu <3 Niestety mój gust zmienia sie za szybko
Pyska13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 16:13   #115
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Sposoby na przyciemnianie włosów

Cytat:
Napisane przez Pyska13 Pokaż wiadomość
Właśnie jestem w trakcie trzymania na włosach takiej kosmicznej mieszanki z oleju kokosowego, herbaty, kawy i kory dębu :P Zobaczymy co mi z tego wyjdzie. Napiszę Naturalnie jestem blondynka, jednak ostatnio rozjaśniłam dodatkowo włosy, a teraz chciałabym wrócić do mojego ciemnego blondu <3 Niestety mój gust zmienia sie za szybko
I co wyszło?
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 16:40   #116
BlancOyNegro
Przyczajenie
 
Avatar BlancOyNegro
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 26
Dot.: Sposoby na przyciemnianie włosów

Ja dzisiaj zdradziłam moją "babciną płukankę octową" na rzecz szałwii, zaparzyłam rano z myślą o spryskiwaniu włosów w ciągu dnia, ale mój spryskiwacz się nie sprawdził, więc szałwia wylądowała na włosach po umyciu... Napar był słaby, więc efektów raczej nie będzie, ale te 30 minut potrzymam ) Kiedyś już używałam tego sposobu z myślą o przyciemnieniu włosów, efekty niby widziałam, ale możliwe, że mi się wydawało :P Z czasem przestałam stosować szałwię, zapominałam i w końcu przestałam całkiem, teraz może wrócę do niej )

Edytowane przez BlancOyNegro
Czas edycji: 2012-11-11 o 16:42
BlancOyNegro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 22:14   #117
arehiba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 39
Dot.: Sposoby na przyciemnianie włosów

Tyle tych sposób i wgl, że trzeba coś wyodrębnić Chciałbym wiedzieć, który naturalny sposób jest najłatwiej dostępny, najprostszy i dobrze ściemniający brązowe włosy. Oraz chciałbym się dowiedzieć, czy są jakieś kosmetyki łatwe do stosowania, aby ściemnić włosy
arehiba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 11:47   #118
karccia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: naturalne przyciemnianie włosów

Słyszałam, że dobry na przyciemnienie włosów jest szampon z czarnej rzodkwi, więc postanowiłam takowy zakupić. Stosuję go juz od ponad dwóch tygodni i rzeczywiście wlosy stały się ciemniejsze. Dodatkowo stosuje płukanki z kory dębu i dla mnie efekt jest świetny
karccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 16:09   #119
domelcia94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 44
GG do domelcia94
Przyciemnienie wlosow

hejka mam pytanko a mianowicie chcialam zapytac jak przyciemnic wlosy ? Chodzi mi oto ze na glowie niektore pasma sa jasniejsze i w sloncu wygladaja jak rude. Chcialabym przygasic ten odcien . Prosze o pomoc
domelcia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-20, 23:41   #120
Panna_zOkienka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1
Jak wrócić do starego koloru włosów?

Witam!

Mam pewien, jak dla mnie, bardzo duży problem. W ostatnim tygodniu sierpnia (piszę dopiero teraz, bo wcześniej próbowałam działać na własną rękę, ale nie mam już pomysłów) byłam na wakacjach w ciepłym kraju i tamtejsze słońce bardzo źle podzialalo na moje włosy, a konkretnie bardzo je rozjasniło. Bardzo nie podoba mi się kolor, który powstał, uważam, że w odróżnieniu od mojego naturalnego koloru włosów, wyglądam w nim bardzo niekorzystnie. Chciałam włosy zafarbowac, ale moja fryzjerka mi tego odradzila, powiedziała, że bardzo sobie zniszcze włosy i będę musiała je już cały czas farbowac zaczynając od tak młodego wieku (17 lat). Poza tym, kolor na pewno nie wyjdzie taki, jaki mam naturalny, więc jak mój kolor zacznie odrastac (Już widać spory odrost) to boję się, że będzie to widać. Czy znacie może jakieś naturalne sposoby na przyciemnienie włosów? Szampony odswiezajace kolor nie wchodzą w grę, nie da się nimi uzyskać tak ciemnego odcienia na jakim mi zależy. Dla lepszego obrazu sytuacji, wstawiam zdjęcia pań o kolorze włosów bardzo podobnym do mojego przed I po zniszczeniu.

PS zależy mi, żeby kolor, który uzyskał był chłodny, bo jestem raczej chłodnym typem urody, i ciepłe odcienie mi nie pasują.
Panna_zOkienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-20 19:09:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:09.