zmiana strony czesania włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-04-20, 00:04   #1
Fortuna889
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 1

zmiana strony czesania włosów


siemka

jestem facetem i chcialem sie spytac kobiet ktore sie pewnie na tym znaja. Otóż mam zaczesane wlosy od kilku lat na lewa strone i mam tez wicherek po prawej stronie no i pomyślałem aby zacząć sie ciesac na prawa strone lecz fryzjer mi powiedzial ze to nie da rady bo mi rosna na lewa strone i kaplica ale nie wydaje mi sie bo kiedys mialem na prawy bok ciesane wlosy i bylo wszystko okey.

Jeszcze mam drugie pytanie czy da sie jakos zlikiwdowac wicherek bo mam go z boku i jak mam krotkie wlosy to wszystko fajne ale jak juz sa dłuższe to szalu mozna dostac przez ten wicherek.

Z gory dzieki
Fortuna889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-20, 20:21   #2
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: zmiana strony czesania włosów

Cytat:
Napisane przez Fortuna889 Pokaż wiadomość
siemka

jestem facetem i chcialem sie spytac kobiet ktore sie pewnie na tym znaja. Otóż mam zaczesane wlosy od kilku lat na lewa strone i mam tez wicherek po prawej stronie no i pomyślałem aby zacząć sie ciesac na prawa strone lecz fryzjer mi powiedzial ze to nie da rady bo mi rosna na lewa strone i kaplica ale nie wydaje mi sie bo kiedys mialem na prawy bok ciesane wlosy i bylo wszystko okey.

Jeszcze mam drugie pytanie czy da sie jakos zlikiwdowac wicherek bo mam go z boku i jak mam krotkie wlosy to wszystko fajne ale jak juz sa dłuższe to szalu mozna dostac przez ten wicherek.

Z gory dzieki
Jasne że można zmienić przedziałek, tylko włosy potrzebują czasu, żeby się dopasować i przy krótkich włosach nie obejdzie się bez srodków do stylizacji, które im pomogą utrzymać nową formę.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-22, 18:16   #3
arbuziaczek
Raczkowanie
 
Avatar arbuziaczek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nie pamiętam
Wiadomości: 31
Dot.: zmiana strony czesania włosów

Ja miałam całe życie (28 lat) przedziałek z prawej strony, ale niedawno zdecydowałam, że przestawię go na drugą stronę i co zrobiłam: po umyciu włosów zrobiłam przedziałek w docelowym miejscu i tak suszyłam je suszarką z płaską końcówką. Końcówka suszarki ustawiona równolegle do nowego przedziałka. Potem chodziłam po domu z włosami spiętymi wsuwkami w nowej pozycji, żeby nie wracały do poprzedniego ułożenia. Potem zdjęcie wsuwek, utrwalenie lakierem do włosów i w miasto. Nie dawałam im szans na powrót na drugą stronę, a bardzo chciały Użyłam też prostownicy.

Po kilku razach mogę śmiało powiedzieć, że jest ok.

Ale ja mam włosy do ramion.
arbuziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 12:07   #4
amittyvilee_
Przyczajenie
 
Avatar amittyvilee_
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 16
Dot.: zmiana strony czesania włosów

pewnie, że można, ale na pewno w twoim przypadku będę wymagało czasu to, żeby włosy się przystosowały :P ja mam długie i tak na prawdę stronę czesania mogę zmienić z dnia na dzień ;P
amittyvilee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-14, 16:20   #5
okrytonasienna
Arctium lappa L.
 
Avatar okrytonasienna
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 769
Dot.: zmiana strony czesania włosów

Kilka godzin? Dni? Dobre! Ja walczę z tym od ponad 5 lat i nic.
okrytonasienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-15, 14:27   #6
Fraczka88
Raczkowanie
 
Avatar Fraczka88
 
Zarejestrowany: 2019-05
Lokalizacja: Miłobądź
Wiadomości: 72
Dot.: zmiana strony czesania włosów

na pewno da radę. na początku możesz czuć lekki ból cebulek, ale na pewno da radę
Fraczka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-15 15:27:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:06.