Miłośniczki ZARY - część XIV! - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-18, 09:25   #1141
paradiso
Zadomowienie
 
Avatar paradiso
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 310
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
Dziewczyny , byłabym wdzięczna za zakup nakarapianej sukienki - rozmiar L
Kurcze, noszę rozmiar M, i M jakaś za mała mi była w biodrach
Wczoraj na Marszałkowskiej widziałam kilka sztuk w rozmiarze L. Ja tam nie będę w najbliższym czasie, ale może któraś z dziewczyn Ci pomoże
__________________
MŻ+fitness/skakanka/rower/Ewa Ch.

Chudniemy...?
paradiso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 11:12   #1142
asia di
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 608
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez ataga88 Pokaż wiadomość
Nie doszła, ale jakiś miesiąc temu mierzyłam ją w sklepie i przy moich 169 cm sięga do połowy uda. Na stronie przeceniona jest na 69,90 jednak ktoraś z wizażanek widziała ją ostatnio jako new collection, ja jej nie widziałam od okresu przedświątecznego. Dziwna sprawa z tymi przecenami u nas jest ostatnio
Akurat ja jestem niższa to będzie mi sięgała przed kolano. New collection? Ja ją kupiłam na wyprzedaży za 12.99F i akurat jeszcze byłą pełna rozmiarówka.
Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość

DZiewczyny, ja ostatni raz w tym sezonie proszę o pomoc, jakby kto,us wpadła w oko ta kiecka w rozmiarze L, to prosilabym serdecznie o zakup Kasę oczywiście przelewem od razu

http://www.zara.com/webapp/wcs/store...RINTED%2BDRESS
Widziałam tą sukienke jak będę w zarze to się za nią rozejrze.
Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
dziewczyny a czy ktoras z was widziala w warszawie te bluzke i marynarke??

na targowku jej nie ma
Marynarkę widziałam, poszukujesz tylko czerwonej?
Dziewczyny widziałyście te futerko i bluzke na żywo? Płaszcz ładnie się prezentuje? Widziałam z tą bluzką fajne stylizacje tylko bluzka kojarzy mi się ze strojem płetwonurków. Mam ochotę zamówić to i to ale nie wiem czy warto.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg futerko leopard.jpg (16,7 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bluzka studio top.jpg (37,5 KB, 39 załadowań)

Edytowane przez asia di
Czas edycji: 2012-01-18 o 11:13
asia di jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 12:27   #1143
ifkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 151
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez funkystar87 Pokaż wiadomość
Coraz bardziej podobają mi się te spodnie

mnie też, lecz nigdy ich nie spotkałam.. hm
ifkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 12:32   #1144
coco666
Raczkowanie
 
Avatar coco666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 44
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Dziewczynki czy ktoras z Was pomoglaby Mi w zakupie bordowej marynarki rozmiar M ? Tej z podszewka w gwiazdki ?
coco666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 12:42   #1145
nie z tej bajki
Zadomowienie
 
Avatar nie z tej bajki
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 408
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez Arinka_ Pokaż wiadomość
Jade dzisiaj do Z. w której jest dużo rzeczy (minus "hity" z satelity oczywiście), więc jakby co pisaććć
jak byś znalazła tę koszulę S to prosiłabym o zakup
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7666684251_1_1_3.jpg (15,2 KB, 5 załadowań)
nie z tej bajki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 12:46   #1146
asia di
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 608
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez coco666 Pokaż wiadomość
Dziewczynki czy ktoras z Was pomoglaby Mi w zakupie bordowej marynarki rozmiar M ? Tej z podszewka w gwiazdki ?
Która to? W ogóle jej nie kojarzę.
asia di jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 12:53   #1147
patihipi
Raczkowanie
 
Avatar patihipi
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 458
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Gdyby ktos widział XS to prosze o zakup:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bluzka.jpg (19,4 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bluzka2.jpg (15,5 KB, 3 załadowań)
patihipi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-18, 13:06   #1148
nie z tej bajki
Zadomowienie
 
Avatar nie z tej bajki
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 408
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

dziewczyny, wecie może dlaczego na niemieckiej i angielskiej stronie jest tak mało rzeczy? Związane jest to może z tym że już zostały te rzeczy wykupione
nie z tej bajki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 13:12   #1149
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez nie z tej bajki Pokaż wiadomość
dziewczyny, wecie może dlaczego na niemieckiej i angielskiej stronie jest tak mało rzeczy? Związane jest to może z tym że już zostały te rzeczy wykupione
Jeszcze cała kolekcja nie weszła. Nie ma znaczenia, czy strona jest niemiecka, angielska, czy francuska. Kolekcja jest jedna, a rzeczy są wysyłane z magazynu w Madrycie
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 13:16   #1150
asia di
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 608
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez nie z tej bajki Pokaż wiadomość
dziewczyny, wecie może dlaczego na niemieckiej i angielskiej stronie jest tak mało rzeczy? Związane jest to może z tym że już zostały te rzeczy wykupione
Na niemieckiej i angielskiej stronie jest to samo. Tak już dużo rzeczy zostało wykupionych, niektóre w ogóle już się nie pojawiają. Dobrze jest czasami wejść, bo niektóre rzeczy dorzucają, dodają nowe lub dorzucają pełną rozmiarówke. Pod koniec wyprzedaży jak już zostaje na prawde mało rzeczy, czasami coś dorzucą i można to kupić za niewielkie pieniądze.

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Jeszcze cała kolekcja nie weszła.
Znaczy że niektóre rzeczy nie pojawiły się jeszcze w ogóle na wyprzedaży? Czy te rzeczy wchodzą do nowej kolekcji?
asia di jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 13:29   #1151
Naia2
Zadomowienie
 
Avatar Naia2
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez asia di Pokaż wiadomość
Akurat ja jestem niższa to będzie mi sięgała przed kolano. New collection? Ja ją kupiłam na wyprzedaży za 12.99F i akurat jeszcze byłą pełna rozmiarówka.

Widziałam tą sukienke jak będę w zarze to się za nią rozejrze.

Marynarkę widziałam, poszukujesz tylko czerwonej?
Dziewczyny widziałyście te futerko i bluzke na żywo? Płaszcz ładnie się prezentuje? Widziałam z tą bluzką fajne stylizacje tylko bluzka kojarzy mi się ze strojem płetwonurków. Mam ochotę zamówić to i to ale nie wiem czy warto.
Ta kobaltowa bluzka ma piękny kolor i to wszystko, też ją chciałam dopóki nie próbowałam przymierzyć, sztywna jak kostium płetwonurka, nie próbowałam się nawet w nią wcisnąć bo bałam się że nie zejdzie nie polecam
Naia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-18, 13:33   #1152
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez asia di Pokaż wiadomość
Na niemieckiej i angielskiej stronie jest to samo. Tak już dużo rzeczy zostało wykupionych, niektóre w ogóle już się nie pojawiają. Dobrze jest czasami wejść, bo niektóre rzeczy dorzucają, dodają nowe lub dorzucają pełną rozmiarówke. Pod koniec wyprzedaży jak już zostaje na prawde mało rzeczy, czasami coś dorzucą i można to kupić za niewielkie pieniądze.

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------


Znaczy że niektóre rzeczy nie pojawiły się jeszcze w ogóle na wyprzedaży? Czy te rzeczy wchodzą do nowej kolekcji?
A pytanie o ilość rzeczy dotyczyło nowej, czy starej kolekcji? Bo nowa jeszzce cała nie weszła, a stara już się sprzedała (w większości). Byłam na stronie zary 26.12 o 22:00 i nagle strona się zawiesiła i pojawiła się informacja, że za 2 godz. zacznie się wyprzedaż. O 24:15 chciałam kupić kopertówkę przecenioną z 99 na 49 euro i JUŻ jej nie było. W 15 min. sprzedało się 9 sztuk

Część rzeczy z kolekcji grudniowej została przeceniona, a cześć weszła do nowej kolekcji
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 13:47   #1153
asia di
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 608
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez Naia2 Pokaż wiadomość
Ta kobaltowa bluzka ma piękny kolor i to wszystko, też ją chciałam dopóki nie próbowałam przymierzyć, sztywna jak kostium płetwonurka, nie próbowałam się nawet w nią wcisnąć bo bałam się że nie zejdzie nie polecam
Zobaczyłam ją na stronie i zainteresowała mnie. Weszłam w te małe obrazki co pokazują detale i momentalnie odeszła mi ochota na jej kupno. Mi też kojarzy się właśnie z kostiumem płetwonurka. Do tego nie wiem czemu wydaje mi się ten materiał taki piankowy.
Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
A pytanie o ilość rzeczy dotyczyło nowej, czy starej kolekcji? Bo nowa jeszzce cała nie weszła, a stara już się sprzedała (w większości). Byłam na stronie zary 26.12 o 22:00 i nagle strona się zawiesiła i pojawiła się informacja, że za 2 godz. zacznie się wyprzedaż. O 24:15 chciałam kupić kopertówkę przecenioną z 99 na 49 euro i JUŻ jej nie było. W 15 min. sprzedało się 9 sztuk

Część rzeczy z kolekcji grudniowej została przeceniona, a cześć weszła do nowej kolekcji
Nawiązała do tego jak napisałaś, że jeszcze cała kolekcja nie weszła, teraz wiem że pisałaś o tej nowej kolekcji. Tak wiem że stara już praktycznie wyprzedana na stronce, choć czasem coś jeszcze dorzucą. W ogóle nie widziałam niektórych rzeczy i nie wiem czy tylko raz się pojawiają czy ja trafiam na takie momenty że były ale już się wyprzedały. Czasami też jest tak, że dana rzecz jest na stronie normalnie widzę rozmiar kilkam na koszyk, a tam jest napisane że rzecz jest out of stock. To nieźle w 15min sprzedały się wszystkie. Można zobaczyć ile sztuk było albo jest?

Edytowane przez asia di
Czas edycji: 2012-01-18 o 13:49
asia di jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 13:53   #1154
Pani_Pusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Pani_Pusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 016
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

dziewczyny czy widzialyscie na wyprzedazy ten sweter??

http://www.zara.com/webapp/wcs/store...WIDE+NECK+COAT
__________________
Perełki cruelty - free - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=478181

Wygoogluj sobie "animal testing" - od razu przestawisz się na kupowanie towarów nie testowanych
Pani_Pusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 13:58   #1155
asia di
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 608
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Oo właśnie przed chwilą dodali kilka rzeczy i dorzucili rozmiary. Dziewczyny która chciała tą bluzke? Jest tylko ta wersja rozmiar M.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg photo t-shirt.jpg (50,4 KB, 34 załadowań)
asia di jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 14:01   #1156
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez asia di Pokaż wiadomość
Akurat ja jestem niższa to będzie mi sięgała przed kolano. New collection? Ja ją kupiłam na wyprzedaży za 12.99F i akurat jeszcze byłą pełna rozmiarówka.

Widziałam tą sukienke jak będę w zarze to się za nią rozejrze.

Marynarkę widziałam, poszukujesz tylko czerwonej?
Dziewczyny widziałyście te futerko i bluzke na żywo? Płaszcz ładnie się prezentuje? Widziałam z tą bluzką fajne stylizacje tylko bluzka kojarzy mi się ze strojem płetwonurków. Mam ochotę zamówić to i to ale nie wiem czy warto.
mi też mignęła pod palcami ta bluzka i aż się na niej zatrzymałam zobaczyć co to w ogóle jest!
chińska pianka dla nurka w czystej postaci
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 14:07   #1157
nie z tej bajki
Zadomowienie
 
Avatar nie z tej bajki
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 408
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Jeszcze cała kolekcja nie weszła. Nie ma znaczenia, czy strona jest niemiecka, angielska, czy francuska. Kolekcja jest jedna, a rzeczy są wysyłane z magazynu w Madrycie

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
A pytanie o ilość rzeczy dotyczyło nowej, czy starej kolekcji? Bo nowa jeszzce cała nie weszła, a stara już się sprzedała (w większości). Byłam na stronie zary 26.12 o 22:00 i nagle strona się zawiesiła i pojawiła się informacja, że za 2 godz. zacznie się wyprzedaż. O 24:15 chciałam kupić kopertówkę przecenioną z 99 na 49 euro i JUŻ jej nie było. W 15 min. sprzedało się 9 sztuk
chodziło mi o starą kolekcje mam nadzieje, że tak jak mówi Asia, dorzucą co nieco i w końcu kupie tę nieszczęsną koszule A teraz mam okazje bo moja koleżanka pojechała do niemiec do znajomych więc mogłybym wysłać do niej
nie z tej bajki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 14:08   #1158
fake illusion
Rozeznanie
 
Avatar fake illusion
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 762
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez figg Pokaż wiadomość
Pojechałam w końcu do Zary i oczywiście nie znalazłam nic co chciałam (Zara w Rzeszowie mnie b. rozczarowała). Czy któraś z Was mogłaby zobaczyć za tymi bluzkami dla mnie i torebką

http://www.zara.com/webapp/wcs/store...+PRINT+T-SHIRT
(czarna, rozmiar L)

http://www.zara.com/webapp/wcs/store...RINT%2BT-SHIRT
(również L lub XL jakby była, ostatnio mam faze na 'za duże' )

http://www.zara.com/webapp/wcs/store...NI+BOWLING+BAG
(czarna lub zielona)

akurat jutro albo w piątek chcę się wybrać do MH w poszukiwaniu wełnianego płaszczyka - zwróciłaś może uwagę na płaszcze w Zarze ? znajdę jeszcze rozmiar S ?
__________________

"If you really want to do something, you'll find a way.
If you don't, you'll find an excuse"

fake illusion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 14:16   #1159
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez asia di Pokaż wiadomość
Zobaczyłam ją na stronie i zainteresowała mnie. Weszłam w te małe obrazki co pokazują detale i momentalnie odeszła mi ochota na jej kupno. Mi też kojarzy się właśnie z kostiumem płetwonurka. Do tego nie wiem czemu wydaje mi się ten materiał taki piankowy.

Nawiązała do tego jak napisałaś, że jeszcze cała kolekcja nie weszła, teraz wiem że pisałaś o tej nowej kolekcji. Tak wiem że stara już praktycznie wyprzedana na stronce, choć czasem coś jeszcze dorzucą. W ogóle nie widziałam niektórych rzeczy i nie wiem czy tylko raz się pojawiają czy ja trafiam na takie momenty że były ale już się wyprzedały. Czasami też jest tak, że dana rzecz jest na stronie normalnie widzę rozmiar kilkam na koszyk, a tam jest napisane że rzecz jest out of stock. To nieźle w 15min sprzedały się wszystkie. Można zobaczyć ile sztuk było albo jest?
Ja robię tak, że ''wkłądam'' rzecz do koszyka i potem naciskam ten ''+'' i zwiększam ilość, aż się pojawi ''out of stock''. Te rzeczy cał;y czas są w koszyku, więc mogę konrolować Ostatnio kupiłam te buty :
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...2BBIKER%2BBOOT
W ciągu 26 godzin sprzedało się 16 par w rozm. 39. Oni chyba sztucznie generują ten popyt
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-18, 14:24   #1160
arteria
Raczkowanie
 
Avatar arteria
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 257
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

czy któraś widziała w poznaniu lub wrocławiu nakrapianą sukienkę w rozmiarze xs, s lub ewentualnie m?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2059446748.jpg (19,2 KB, 10 załadowań)
arteria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 14:27   #1161
asia di
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 608
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Ja robię tak, że ''wkłądam'' rzecz do koszyka i potem naciskam ten ''+'' i zwiększam ilość, aż się pojawi ''out of stock''. Te rzeczy cał;y czas są w koszyku, więc mogę konrolować Ostatnio kupiłam te buty :
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...2BBIKER%2BBOOT
W ciągu 26 godzin sprzedało się 16 par w rozm. 39. Oni chyba sztucznie generują ten popyt
Ja też wkładam, ale nie zwiększam ilości. Właśnie teraz włożyłam rzecz do koszyka, choć i tak na razie nie będę kupować i dalej jest. Ja nie wiem na prawde czasami pojawi się coś na stronce i zaraz znika w mgnieniu oka. Ja to poluje jeszcze na marynarki i koszule ale wątpie że coś jeszcze dorzucą. Z bluzki której szukam cały czas dodają tylko rozmiar M.

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Cytat:
Napisane przez arteria Pokaż wiadomość
czy któraś widziała w poznaniu lub wrocławiu nakrapianą sukienkę w rozmiarze xs, s lub ewentualnie m?
Są na ebay w rozmiarze xs, s i m, licytacja zostało 4 dni do końca.
asia di jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 14:36   #1162
figg
Rozeznanie
 
Avatar figg
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 887
GG do figg
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez fake illusion Pokaż wiadomość
akurat jutro albo w piątek chcę się wybrać do MH w poszukiwaniu wełnianego płaszczyka - zwróciłaś może uwagę na płaszcze w Zarze ? znajdę jeszcze rozmiar S ?
Ojj przykro mi, na płaszcze i kurtki (tak jak na buty-nie-z-działu-kids) w ogóle nawet nie popatrzyłam .

Ps. Tak w ogóle to można jeszcze dostać tą słynną cekinową kopertówkę jeszcze w sklepach? Mam faze sroki i mnie kusi, ale astronomiczne kwoty jakie osiąga na allegro trochę mnie odstraszają, szczególnie, że na stornie Zary jest opisana jako portfel .

Edytowane przez figg
Czas edycji: 2012-01-18 o 14:38
figg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 14:44   #1163
fake illusion
Rozeznanie
 
Avatar fake illusion
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 762
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez figg Pokaż wiadomość
Ojj przykro mi, na płaszcze i kurtki (tak jak na buty-nie-z-działu-kids) w ogóle nawet nie popatrzyłam .

Ps. Tak w ogóle to można jeszcze dostać tą słynną cekinową kopertówkę jeszcze w sklepach? Mam faze sroki i mnie kusi, ale astronomiczne kwoty jakie osiąga na allegro trochę mnie odstraszają, szczególnie, że na stornie Zary jest opisana jako portfel .

więc podskoczę i zbadam teren sama choć podejrzewam, że zamiast płaszcza przyniosę inne "potrzebne" rzeczy
__________________

"If you really want to do something, you'll find a way.
If you don't, you'll find an excuse"

fake illusion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 14:52   #1164
figg
Rozeznanie
 
Avatar figg
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 887
GG do figg
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez fake illusion Pokaż wiadomość

więc podskoczę i zbadam teren sama choć podejrzewam, że zamiast płaszcza przyniosę inne "potrzebne" rzeczy
Ja byłam silna i nic nie wziełam, ale szczerze mówiąc to był duży bałagan i duży tłum i zniechęcona wyszłam ... jakbyś była jutro, to zerknij prosze za tymi bluzkami i torebką (albo torebkami, wciąż mnie kusi to złote, cekinowe coś czyli kopertówka) ... może akurat coś dołożyli, albo mi umknęło .
figg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 15:15   #1165
nie z tej bajki
Zadomowienie
 
Avatar nie z tej bajki
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 408
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

znalazłam na angielskim ebayu marynarke z zipami XS jeszcze 4 dni do końca i jak narazie cena to 0,99f. Może się komuś przyda

http://www.ebay.co.uk/itm/Zara-Black...item2c62614f27
nie z tej bajki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 15:24   #1166
asia di
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 608
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez nie z tej bajki Pokaż wiadomość
znalazłam na angielskim ebayu marynarke z zipami XS jeszcze 4 dni do końca i jak narazie cena to 0,99f. Może się komuś przyda

http://www.ebay.co.uk/itm/Zara-Black...item2c62614f27
Było ich już kilka z taką ceną, pod koniec licytacji suma podchodziło pod 100F.
asia di jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 15:27   #1167
Pani_Pusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Pani_Pusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 016
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Ponawiam pytanie czy ktoras z Was widziala ten sweter na wyprzedazy?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zaraknit.jpg (17,6 KB, 7 załadowań)
__________________
Perełki cruelty - free - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=478181

Wygoogluj sobie "animal testing" - od razu przestawisz się na kupowanie towarów nie testowanych
Pani_Pusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 15:59   #1168
Asvada
Rozeznanie
 
Avatar Asvada
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 689
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez Lilla My22 Pokaż wiadomość
w Plazie jej nie było...
Dzięki za info, bo jednak nie dotarłam tam.

No cóż, może na Allegro się pojawi...
Asvada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 16:03   #1169
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez Pani_Pusia Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie czy ktoras z Was widziala ten sweter na wyprzedazy?
nigdy go nie widziałam
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 16:08   #1170
asia di
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 608
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez Asvada Pokaż wiadomość
Dzięki za info, bo jednak nie dotarłam tam.

No cóż, może na Allegro się pojawi...
Widziałam już tą sukienke kilka razy. Sama ją mam, szkoda że nie napisałaś kilka dni temu bo była jeszcze na stronce i bym Ci ją kupiła.
asia di jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:08.