Miłośniczki ZARY - część XIV! - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-31, 11:34   #2221
Venise
Zadomowienie
 
Avatar Venise
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 488
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez Nika_2000 Pokaż wiadomość
wczoraj widziałam bluzkę z nowej kolekcji - jest piękna, ma tylko małe ale: strasznie prześwitujące plecy, szkoda, bo jest naprawdę ładnie wykonana, polecam jeśli komuś to nie przeszkadza
Jest świetna, muszę ją odnaleźć.
Venise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 11:50   #2222
Olunia1989
Zadomowienie
 
Avatar Olunia1989
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: eS. / Krk
Wiadomości: 1 444
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mierzyłam nowego tulipana w SCC, ja się w nim utopiłam, w talii musiałabym zwężać z 10 cm. Wyglądałam w nim nadzwyczaj źle. Materiał jest tweedowy, fakturą przypomina domestosową spódniczkę. Kolor nie jest blady , bardziej landrynkowy, z pudrowym ma niewiele wspólnego. Mnie zdecydowanie nie przekonał kolor i materiał. Jakość wykonania bez zastrzeżeń. Ładnie uszyty .

Coraz więcej rzeczy pojawia się z nowej kolekcji. Sporo mi się podoba , czuję, że kolekcja ukoi moje serce i poważnie zrani portfel . Dzisiaj byłam na szkoleniu i w drodze powrotnej zaglądnęłam do Zary. Bardzo się cieszę, bo Panie dopiero co wykładały rzeczy z dostawy. Wybór był duży jeśli chodzi o rozmiary. Kupiłam dwie sukienki z załącznika i beżowy sweterek, którego niestety nie ma na stronie - wełniany, pleciony z wycięciem na plecach. Kosztował tylko 79 zł, był jeszcze w kolorze miętowym i ... (nie pamiętam, białym?). Naprawdę fajny, więc polecam rozejrzeć się w sklepie .
sweterek z nc?? jaki dział?? w tak niskiej cenie, to miła niespodzianka
koniecznie pokaż się we wszystkim!
__________________


ekhm..


.no !
Olunia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 12:04   #2223
klakierrr
Rozeznanie
 
Avatar klakierrr
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 673
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Dziewczyny mam pytanie czy orientujecie się może czy pudrowe marynarki sa już w sklepach ( wersja dersowa)???

Bedę w zarze dopiero w piątek ;-(

aha i jeszcze ta sukienka ;_)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4043044620_1_1_3.jpg (12,3 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7467239620_1_1_3.jpg (13,1 KB, 41 załadowań)
klakierrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 12:46   #2224
Pani_Pusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Pani_Pusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 016
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez klakierrr Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie czy orientujecie się może czy pudrowe marynarki sa już w sklepach ( wersja dersowa)???

Bedę w zarze dopiero w piątek ;-(

aha i jeszcze ta sukienka ;_)
tak, sa
nawet dziewczyny kupowaly juz te rzeczy
__________________
Perełki cruelty - free - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=478181

Wygoogluj sobie "animal testing" - od razu przestawisz się na kupowanie towarów nie testowanych
Pani_Pusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 12:56   #2225
olik187
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 914
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

a czy gdzieś w zarze widziałyście futrzane kamizelki?
olik187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 13:06   #2226
asia di
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 608
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez klakierrr Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie czy orientujecie się może czy pudrowe marynarki sa już w sklepach ( wersja dersowa)???

Bedę w zarze dopiero w piątek ;-(

aha i jeszcze ta sukienka ;_)
Sukienka i marynarki są już w sklepach. Sukienkę mam praktycznie identyczną tylko z h&m i ma taki łososiowy kolor jestem w niej zakochana tą z zary też zamierzam nabyć.
Dziewczyny czy widziałyście może te buty? Chciałabym je kupić ale się waham bo raczej nie do końca mi się podobają.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg KGrHqJjQE8Jc03BPFIVW28g60_3.jpg (91,3 KB, 57 załadowań)
asia di jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 13:26   #2227
_malayka
Zadomowienie
 
Avatar _malayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 056
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez lady_poison Pokaż wiadomość
Wykonanie jest dla mnie nie warte 400zł. Torba wcale nie jest taka sztywna , ta była rzucana na stole, pognieciona i wyglądała bardzo tandetnie. Może swoje zrobił kolor. Ale nijak jej jakością do mojego shoppera brązowego, który był co prawda trochę droższy ale sztywnością i dbałością wykonania był wart swojej ceny. I musiałby po nim chyba czołg przejechać żeby wyglądała jak ta. Takie jest moje zdanie.
Mówisz o słynnym shopperze za 459zł?

Mam go w dwóch wersjach kolorystycznych i mogę się chyba tylko uśmiechnąć do tego, co napisałaś.

Shopper łapie bardzo szybko ryski, a wygina się sam pod wpływem noszenia. Ja czarny nosiłam około 2 miesięcy, mniej więcej co 2 dzień i zaczął się powoli odkształcać.
Zresztą niejednokrotnie już temat shopperów był tu poruszany i myślę, że daleko im do twardości tych za 399 zł, chociażby przez to, że mają inny kształt i zaczynają się wyginać - w sumie to normalne zachowanie naturalnej skóry tak uformowanej.

A co do wyglądu tej - ona w ogóle wygląda jak ze śmietnika, ale inne były bardzo porządne i niepogniecione -nie mierz wszystkich miarą tego jednego nieszczęśnika.
__________________

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.






_malayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 13:28   #2228
klakierrr
Rozeznanie
 
Avatar klakierrr
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 673
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Dziękuję dziewczyny ;_)

u mnie jeszcze w niedzielą ich nie było ;-(

były tylko miętowe marynarki ;-)

w piątek wybieram sie do zary jeżeli czegoś potrzebujecie to piszcie na priv .



pozdrawiam ;***
klakierrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 13:46   #2229
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Dziewczyny, czy którakolwiek z tych rzeczy jest jeszcze dostępna w sklepach?

http://www.zara.com/webapp/wcs/store...2BBACK%2BDRESS

http://www.zara.com/webapp/wcs/store...UINNED%2BDRESS

http://www.zara.com/webapp/wcs/store...8/TUBE%2BDRESS

http://www.zara.com/webapp/wcs/store...2BLACE%2BDRESS

http://www.zara.com/webapp/wcs/store...METRIC%2BDRESS

http://www.zara.com/webapp/wcs/store...ISS%2BNECKLINE

http://www.zara.com/webapp/wcs/store...9/LACE%2BDRESS

Ogólnie coś się zrąbało z cenami, one wszystkie są po przecenie i są prześliczne, więc wątpię, że jeszcze się gdzieś ostały.

Czy któraś z Was ma którąś z tych sukienek (to nowa kolekcja)?

http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/12201/en/zara-W2011-s/164026/674510/V-BACK%2BDRESS

Mam pytanie - bardzo podoba mi się ta sukienka: http://www.zara.com/webapp/wcs/store...5/LACE%2BDRESS, ale jak radzicie sobie z tak wyciętym tyłem? Nie zakładacie stanika?

Edytowane przez invisible_01
Czas edycji: 2012-01-31 o 13:47
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 13:47   #2230
Arinka_
Zakorzenienie
 
Avatar Arinka_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 454
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mierzyłam nowego tulipana w SCC, ja się w nim utopiłam, w talii musiałabym zwężać z 10 cm. Wyglądałam w nim nadzwyczaj źle. Materiał jest tweedowy, fakturą przypomina domestosową spódniczkę. Kolor nie jest blady , bardziej landrynkowy, z pudrowym ma niewiele wspólnego. Mnie zdecydowanie nie przekonał kolor i materiał. Jakość wykonania bez zastrzeżeń. Ładnie uszyty .

Coraz więcej rzeczy pojawia się z nowej kolekcji. Sporo mi się podoba , czuję, że kolekcja ukoi moje serce i poważnie zrani portfel . Dzisiaj byłam na szkoleniu i w drodze powrotnej zaglądnęłam do Zary. Bardzo się cieszę, bo Panie dopiero co wykładały rzeczy z dostawy. Wybór był duży jeśli chodzi o rozmiary. Kupiłam dwie sukienki z załącznika i beżowy sweterek, którego niestety nie ma na stronie - wełniany, pleciony z wycięciem na plecach. Kosztował tylko 79 zł, był jeszcze w kolorze miętowym i ... (nie pamiętam, białym?). Naprawdę fajny, więc polecam rozejrzeć się w sklepie .
Będzie super jak wstawisz, zdjęcia szczególnie tej kremowej, która czeka na mnie odwieszona w Zarce niestety druga wygląda na mnie fatalnie ze względy na figurę, choć sukienka sama w sobie jest przepiękna
Za to co to tulipana, a raczej jego koloru to się załamałam nie wiedziałam, że będzie to możliwe, ale nawet nie brałam go do przymierzalni bo kolor mnie odstraszył. Nie jestem żadnym przeciwnikiem różu, wręcz przeciwnie ładnie zestawiony lubię sama nosić natomiast ten kolor jest dla mnie porażką i w żadnej sposób nie oddaje tego co na stronie a ja tak chce kolejnego tulipana

Czekamy na zdjęcia
__________________
Uśmiechaj się zawsze - cuda są w drodze
Arinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 13:52   #2231
figg
Rozeznanie
 
Avatar figg
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 887
GG do figg
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Dziewczyny, znajdę jeszcze gdzieś tę torebkę? Ostatnio prawie udało mi się upolować na allegro (cena przed przeceną, ale trudno), ale zanim się zdecydowałam ktoś mi ją zwędził .
Najchętniej czarną, ale zielona też może być. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zarabowling.jpg (15,1 KB, 32 załadowań)
figg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 14:10   #2232
nie z tej bajki
Zadomowienie
 
Avatar nie z tej bajki
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 408
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez lady_poison Pokaż wiadomość
Wykonanie jest dla mnie nie warte 400zł. Torba wcale nie jest taka sztywna , ta była rzucana na stole, pognieciona i wyglądała bardzo tandetnie. Może swoje zrobił kolor. Ale nijak jej jakością do mojego shoppera brązowego, który był co prawda trochę droższy ale sztywnością i dbałością wykonania był wart swojej ceny. I musiałby po nim chyba czołg przejechać żeby wyglądała jak ta. Takie jest moje zdanie.
mam tego shoppera za 399 zł już miesiąc, ekslotuje bardzo intensywnie i jestem zadowolona z zakupu. Skóra się nie rysuje, mi się jeszcze nie wygina, jest gruba i naprawde dobrze zszyta. Czarny nie jest w żaden sposób tandetny Tego droższego shoppera nie miałam ale dziewczyny juz wklejały kiedyś zdjęcia po dość krótkim używaniu i nie wyglądał zachęcająco

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

Cytat:
Napisane przez figg Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znajdę jeszcze gdzieś tę torebkę? Ostatnio prawie udało mi się upolować na allegro (cena przed przeceną, ale trudno), ale zanim się zdecydowałam ktoś mi ją zwędził .
Najchętniej czarną, ale zielona też może być. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?
u siebie (Szczecin) nie widziałam tej torby
nie z tej bajki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 14:14   #2233
figg
Rozeznanie
 
Avatar figg
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 887
GG do figg
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez nie z tej bajki Pokaż wiadomość
[/COLOR]
u siebie (Szczecin) nie widziałam tej torby
Dzięki! Ja ją widziałam w Krakowie (Galerii Krakowskiej) na początku grudnia, ale wtedy jeszcze aż tak mi się nie podobała i jej nie kupiłam, teraz żałuję .
figg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 14:20   #2234
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez Arinka_ Pokaż wiadomość
Za to co to tulipana, a raczej jego koloru to się załamałam nie wiedziałam, że będzie to możliwe, ale nawet nie brałam go do przymierzalni bo kolor mnie odstraszył. Nie jestem żadnym przeciwnikiem różu, wręcz przeciwnie ładnie zestawiony lubię sama nosić natomiast ten kolor jest dla mnie porażką i w żadnej sposób nie oddaje tego co na stronie a ja tak chce kolejnego tulipana
To tak jak ja Nie przepadam za różem, dopuszczam do swojej szafy jak już to tylko pudrowe odcienie, dlatego nastawiłam się na tego tulipana a tu mówicie że landrynka Jeśli tak, to wielka szkoda

Byłam dzisiaj w G. Bałtyckiej. Z nowości nadal bardzo słabo z asortymentem, jeszcze 2/3 sklepu to szmatki z wyprzedaży. Nie było ani tulipana, ani miętowej spódniczki ani wielu innych rzeczy ze strony Pojawił się za to lakierowany shopper i mnie się nie podoba

Przymierzyłam za to raz jeszcze miętową sukienkę z Woman oraz tę nowszą z Basic. Ta z Woman generalnie nie zachwyca ale na co dzień by była ok, jednak bardzo luźną ma talię, co w połączeniu z odcinanym dołem dość pogrubia
Miętowa z Basic jest tak jak myślałam sporo dłuższa. I o ile na mnie wygląda to jeszcze ok (jestem wysoka, sięga mi ok 10cm nad kolano), o tyle niższą osobę może przytłaczać
Przypadła mi za to do gustu pudrowa bluzka z Woman (169zł), na żywo okazała się być wykonana z bardzo przyjemnego materiału, świetnie prezentuje się wpuszczona w spódnicę. Niestety jednak prześwituje (na plecach mocniej, z przodu materiał jest grubszy), poza tym jest bardzo długa ale nie widzę jej poza opcją ze spódnicą bo ma dziwnie wykończony dół (dłuższy tył) A i sątylko dwa rozmiary, S i M Szkoda, bo S jest zbyt luźna.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC17838.jpg (60,2 KB, 357 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC17837.jpg (60,3 KB, 166 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC17842.jpg (52,9 KB, 312 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC17843.jpg (54,9 KB, 229 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC17836.jpg (53,6 KB, 325 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC17835.jpg (54,2 KB, 206 załadowań)

Edytowane przez Mirell
Czas edycji: 2012-01-31 o 14:21
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 14:28   #2235
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

asia di widzialas moje bluzki? kiedy słac Twoją?
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 15:42   #2236
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez Arinka_ Pokaż wiadomość
Będzie super jak wstawisz, zdjęcia szczególnie tej kremowej, która czeka na mnie odwieszona w Zarce niestety druga wygląda na mnie fatalnie ze względy na figurę, choć sukienka sama w sobie jest przepiękna
Za to co to tulipana, a raczej jego koloru to się załamałam nie wiedziałam, że będzie to możliwe, ale nawet nie brałam go do przymierzalni bo kolor mnie odstraszył. Nie jestem żadnym przeciwnikiem różu, wręcz przeciwnie ładnie zestawiony lubię sama nosić natomiast ten kolor jest dla mnie porażką i w żadnej sposób nie oddaje tego co na stronie a ja tak chce kolejnego tulipana

Czekamy na zdjęcia
Zgadzam się z Tobą w 100% . Sam w sobie kolor może nie jest taki straszny. Wydaje mi się, że połączenie tej barwy z tweedem potęguje kiepskie wrażenie. Szkoda, bo sukienka ładnie odszyta. Może pojawi się inny tulipan .

Wrzucam obiecane zdjęcia w wersji z paskiem i bez paska. Dodatkowo różową sukienkę podrzuciłam na pasku. Zapomniałam o sweterku.
Dzisiaj dostrzegłam minus śmietankowej sukienki. Z tyłu warstwa materiału jest pojedyncza, przez co może prześwitywać.

P.S. Dopiero teraz zauważyłam, że wizaż zżera jakość zdjęć.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03665.jpg (48,7 KB, 374 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03669.jpg (53,2 KB, 308 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03675.jpg (40,5 KB, 218 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03676.jpg (47,5 KB, 248 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03684.jpg (53,5 KB, 383 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03690.jpg (50,8 KB, 243 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03692.jpg (53,9 KB, 333 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03682.jpg (44,4 KB, 177 załadowań)
__________________

Edytowane przez anies5
Czas edycji: 2012-01-31 o 15:45
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 15:54   #2237
Arinka_
Zakorzenienie
 
Avatar Arinka_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 454
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Tobą w 100% . Sam w sobie kolor może nie jest taki straszny. Wydaje mi się, że połączenie tej barwy z tweedem potęguje kiepskie wrażenie. Szkoda, bo sukienka ładnie odszyta. Może pojawi się inny tulipan .

Wrzucam obiecane zdjęcia w wersji z paskiem i bez paska. Dodatkowo różową sukienkę podrzuciłam na pasku. Zapomniałam o sweterku.
Dzisiaj dostrzegłam minus śmietankowej sukienki. Z tyłu warstwa materiału jest pojedyncza, przez co może prześwitywać.

P.S. Dopiero teraz zauważyłam, że wizaż zżera jakość zdjęć.
Tez liczę, że tulipan się jeszcze pojawi, jak dla mnie najlepiej również wykonany z innego materiału. Ten konkretny zarowy fason sukienki wygląda na mnie zdecydowanie najlepiej w odczuciu moim własnym jak i otoczenia więc mocno trzymam za to kciuki

W różowej sukience wyglądasz obłędnie i kolor i fason bardzo mi to Ciebie pasują ehhh te moje wstrętne nożyska - nie pozwolą mi jej kupić

W śmietankowej równie pięknie
__________________
Uśmiechaj się zawsze - cuda są w drodze
Arinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 15:57   #2238
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Tobą w 100% . Sam w sobie kolor może nie jest taki straszny. Wydaje mi się, że połączenie tej barwy z tweedem potęguje kiepskie wrażenie. Szkoda, bo sukienka ładnie odszyta. Może pojawi się inny tulipan .

Wrzucam obiecane zdjęcia w wersji z paskiem i bez paska. Dodatkowo różową sukienkę podrzuciłam na pasku. Zapomniałam o sweterku.
Dzisiaj dostrzegłam minus śmietankowej sukienki. Z tyłu warstwa materiału jest pojedyncza, przez co może prześwitywać.

P.S. Dopiero teraz zauważyłam, że wizaż zżera jakość zdjęć.
woow, ta śmietankowa
a w tej różowej jest Ci pięknie
z jakiego działu są te sukienki?
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 16:06   #2239
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez Arinka_ Pokaż wiadomość
Tez liczę, że tulipan się jeszcze pojawi, jak dla mnie najlepiej również wykonany z innego materiału. Ten konkretny zarowy fason sukienki wygląda na mnie zdecydowanie najlepiej w odczuciu moim własnym jak i otoczenia więc mocno trzymam za to kciuki

W różowej sukience wyglądasz obłędnie i kolor i fason bardzo mi to Ciebie pasują ehhh te moje wstrętne nożyska - nie pozwolą mi jej kupić

W śmietankowej równie pięknie
Na mnie wszystkie wersje tulipanów były za duże. Już byłam bliska zakupu chabrowego (wpadał w fiolet), ale kiedy się zdecydowałam na przeróbkę, to zostały większe rozmiary i już nie trafiłam na XS. Czekamy razem na tulipana w innej wersji materiałowej .

Dziękuję pięknie. Eee wymyślasz, sukienka jest długa, więc w czym przeszkadzają nogi? Chyba, że jesteś wysoka?

[1=e8568007f733d5544c729bc 90367d4fe20d6da38_65540b4 a0b460;31966517]woow, ta śmietankowa
a w tej różowej jest Ci pięknie
z jakiego działu są te sukienki?[/QUOTE]

Dziękuję , przyznam nieskromnie, że lubię siebie w śmietankowym kolorze . Gorzej z utrzymaniem go w czystości, w pracy ciągle coś podjadam, a później czekolada rozpływa się na moich ubraniach .
Sukienki są z Woman.
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 16:08   #2240
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Anies w różowej wyglądasz jak milion dolców
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 16:18   #2241
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Tobą w 100% . Sam w sobie kolor może nie jest taki straszny. Wydaje mi się, że połączenie tej barwy z tweedem potęguje kiepskie wrażenie. Szkoda, bo sukienka ładnie odszyta. Może pojawi się inny tulipan .

Wrzucam obiecane zdjęcia w wersji z paskiem i bez paska. Dodatkowo różową sukienkę podrzuciłam na pasku. Zapomniałam o sweterku.
Dzisiaj dostrzegłam minus śmietankowej sukienki. Z tyłu warstwa materiału jest pojedyncza, przez co może prześwitywać.

P.S. Dopiero teraz zauważyłam, że wizaż zżera jakość zdjęć.
w obydwu sukienkach super wyglądasz
ale w śmietankowej mmmmmm rewelacja
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 16:18   #2242
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość


Dziękuję , przyznam nieskromnie, że lubię siebie w śmietankowym kolorze . Gorzej z utrzymaniem go w czystości, w pracy ciągle coś podjadam, a później czekolada rozpływa się na moich ubraniach .
Sukienki są z Woman.
skąd ja to znam
również lubię śmietankowy kolor i siebie w nim, ale mam podejrzanie mało ubrań w tym odcieniu
dziękuję za odpowiedź, pewnie u mnie w Zarze oczywiście ich nie będzie
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 16:19   #2243
ESTEE87
Wtajemniczenie
 
Avatar ESTEE87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 907
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Tobą w 100% . Sam w sobie kolor może nie jest taki straszny. Wydaje mi się, że połączenie tej barwy z tweedem potęguje kiepskie wrażenie. Szkoda, bo sukienka ładnie odszyta. Może pojawi się inny tulipan .

Wrzucam obiecane zdjęcia w wersji z paskiem i bez paska. Dodatkowo różową sukienkę podrzuciłam na pasku. Zapomniałam o sweterku.
Dzisiaj dostrzegłam minus śmietankowej sukienki. Z tyłu warstwa materiału jest pojedyncza, przez co może prześwitywać.

P.S. Dopiero teraz zauważyłam, że wizaż zżera jakość zdjęć.
wow super
__________________
Żooonkaa
i przyszła mamusia od lipca / sierpnia
ESTEE87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 16:21   #2244
ataga88
Raczkowanie
 
Avatar ataga88
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 125
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez Pani Lennon Pokaż wiadomość
a ja w końcu kupiłam miętową dresiarę. zobaczymy jak się będzie sprawować. na razie jestem oczarowana kolorem. nie to co domestos
i kupiłam torebkę czarną na łańcuchu. poszłam po tego wielkiego zamszowego shoppera a wyszłam z tą. na żywo śliczna.

Bardzo, Bardzo proszę o zdj torebki na żywo! Jest prześliczna? Czy to skóra, jeśli tak biegne ją kupić


Anies śmietankowa sukienka jak dla mnie przoduje
ataga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 16:27   #2245
Arinka_
Zakorzenienie
 
Avatar Arinka_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 454
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Na mnie wszystkie wersje tulipanów były za duże. Już byłam bliska zakupu chabrowego (wpadał w fiolet), ale kiedy się zdecydowałam na przeróbkę, to zostały większe rozmiary i już nie trafiłam na XS. Czekamy razem na tulipana w innej wersji materiałowej .

Dziękuję pięknie. Eee wymyślasz, sukienka jest długa, więc w czym przeszkadzają nogi? Chyba, że jesteś wysoka?



Dziękuję , przyznam nieskromnie, że lubię siebie w śmietankowym kolorze . Gorzej z utrzymaniem go w czystości, w pracy ciągle coś podjadam, a później czekolada rozpływa się na moich ubraniach .
Sukienki są z Woman.
Mam całe 168 Jutro jak będę w Zarze to przymierze ja jeszcze do czarnych rajstop bo na gołe nogi mi się u mnie nie podobała. Mierzyłam S i wydaje mi się, że trochę opinała mi się na nogach, jednak M była by już na pewno w całości za luźna a przede wszystkim w biuście i ramionach Jutro poprzymierzam wszystkie S i M jakie mają dostępne i a nuż któraś będzie zadawalająco leżeć, bo już nie raz tak było, że rozmair rozmiarowi nie równy i jeszcze raz powtórzę, że na prawdę pięknie w obu wyglądasz
__________________
Uśmiechaj się zawsze - cuda są w drodze
Arinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 16:46   #2246
Venise
Zadomowienie
 
Avatar Venise
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 488
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Tobą w 100% . Sam w sobie kolor może nie jest taki straszny. Wydaje mi się, że połączenie tej barwy z tweedem potęguje kiepskie wrażenie. Szkoda, bo sukienka ładnie odszyta. Może pojawi się inny tulipan .

Wrzucam obiecane zdjęcia w wersji z paskiem i bez paska. Dodatkowo różową sukienkę podrzuciłam na pasku. Zapomniałam o sweterku.
Dzisiaj dostrzegłam minus śmietankowej sukienki. Z tyłu warstwa materiału jest pojedyncza, przez co może prześwitywać.

P.S. Dopiero teraz zauważyłam, że wizaż zżera jakość zdjęć.
W różowej wyglądasz bardzo ładnie.
Venise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 17:09   #2247
zarina_
Zadomowienie
 
Avatar zarina_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 027
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Tobą w 100% . Sam w sobie kolor może nie jest taki straszny. Wydaje mi się, że połączenie tej barwy z tweedem potęguje kiepskie wrażenie. Szkoda, bo sukienka ładnie odszyta. Może pojawi się inny tulipan .

Wrzucam obiecane zdjęcia w wersji z paskiem i bez paska. Dodatkowo różową sukienkę podrzuciłam na pasku. Zapomniałam o sweterku.
Dzisiaj dostrzegłam minus śmietankowej sukienki. Z tyłu warstwa materiału jest pojedyncza, przez co może prześwitywać.

P.S. Dopiero teraz zauważyłam, że wizaż zżera jakość zdjęć.
obie sukienki wyglądają jak szyte na Ciebie wyglądasz naprawdę świetnie a kolory bardzo Ci pasują
zarina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 17:18   #2248
pronunciation
Zakorzenienie
 
Avatar pronunciation
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 061
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Tobą w 100% . Sam w sobie kolor może nie jest taki straszny. Wydaje mi się, że połączenie tej barwy z tweedem potęguje kiepskie wrażenie. Szkoda, bo sukienka ładnie odszyta. Może pojawi się inny tulipan .

Wrzucam obiecane zdjęcia w wersji z paskiem i bez paska. Dodatkowo różową sukienkę podrzuciłam na pasku. Zapomniałam o sweterku.
Dzisiaj dostrzegłam minus śmietankowej sukienki. Z tyłu warstwa materiału jest pojedyncza, przez co może prześwitywać.

P.S. Dopiero teraz zauważyłam, że wizaż zżera jakość zdjęć.
w obu sukienkach świetnie wyglądasz
__________________
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma
pronunciation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 17:22   #2249
asia di
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 608
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
Przymierzyłam za to raz jeszcze miętową sukienkę z Woman oraz tę nowszą z Basic. Ta z Woman generalnie nie zachwyca ale na co dzień by była ok, jednak bardzo luźną ma talię, co w połączeniu z odcinanym dołem dość pogrubia
Miętowa z Basic jest tak jak myślałam sporo dłuższa. I o ile na mnie wygląda to jeszcze ok (jestem wysoka, sięga mi ok 10cm nad kolano), o tyle niższą osobę może przytłaczać
Podobają mi się te dwie sukienki. Nie powiedziałabym że ta z women pogrubia, po zdjęciach na Tobie tego nie widać. Ile masz wzrostu? Ja z tych niższych jestem i chyba sukienka z Basic odpada w takim razie. Możesz coś napisać o wykonaniu obu sukienek?
Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
asia di widzialas moje bluzki? kiedy słac Twoją?
Kochana widziałam Twoje bluzki, ale najmniejszy rozmiar jaki udało mi się złapać to S nie widziałam żadnych XS. Poszukam na pewno ich jeszcze dla Ciebie. Ja od poniedziałku będę w Polsce, także jak już będziesz wiedziała ile zapłacisz za kopertę i wysyłke to daj znać na PW to ja przeleję pieniądze na Twoje konto.
Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Wrzucam obiecane zdjęcia w wersji z paskiem i bez paska. Dodatkowo różową sukienkę podrzuciłam na pasku. Zapomniałam o sweterku.
Dzisiaj dostrzegłam minus śmietankowej sukienki. Z tyłu warstwa materiału jest pojedyncza, przez co może prześwitywać.
Anies wyglądasz cudownie w obu sukienkach.
asia di jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 17:41   #2250
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Tobą w 100% . Sam w sobie kolor może nie jest taki straszny. Wydaje mi się, że połączenie tej barwy z tweedem potęguje kiepskie wrażenie. Szkoda, bo sukienka ładnie odszyta. Może pojawi się inny tulipan .

Wrzucam obiecane zdjęcia w wersji z paskiem i bez paska. Dodatkowo różową sukienkę podrzuciłam na pasku. Zapomniałam o sweterku.
Dzisiaj dostrzegłam minus śmietankowej sukienki. Z tyłu warstwa materiału jest pojedyncza, przez co może prześwitywać.

P.S. Dopiero teraz zauważyłam, że wizaż zżera jakość zdjęć.
Nie powiem nic nowego, w obu prezentujesz się genialnie.
Ale muszę powiedzieć,ze śmietankowe kolory bardzo Ci pasują.
Utrzymanie ciuchów w tym kolorze graniczy z cudem ( coś o tym wiem), ale efekt końcowy - boski.

Edytowane przez Phoebee
Czas edycji: 2012-01-31 o 17:43
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:20.