Creme Puff czy True Match mineralny? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-27, 21:10   #1
Olkaaa123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 95

Creme Puff czy True Match mineralny?


Witam
Wiem, że wątki o obu tych kosmetykach już były, przeczytałam też KWC ale cały czas nie wiem, który z nich wybrać... Mam cere tłustą, z problemami trądzikowymi (teraz głównie ślady po nim ale niestety dość wyraźne). Dlatego chciałabym, żeby ten podkład/ puder dobrze krył i matowił cere. A jednocześnie jestem wyczulona na efekt maski i na "pomarańczowienie" czy ciemnienie podkładu na twarzy... Chciałabym uzskać możliwie naturalny efekt. Jak myślicie który z tych dwóch byłby dla mnie lepszy? Na korzyść Creme Puff przemawia cena ale jeżeli naprawde warto to moge zainwestować w L'oreala A dodam jeszcze że będe potrzebowała dość jasnego, ciepłego odcienia. Z góry wielkie dzieki za wszelkie podpowiedzi bo troche rozdarta jestem
Olkaaa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 22:14   #2
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Creme Puff czy True Match mineralny?

Ja powiem szczerze ze uzywam Creme Puff i jestem nim zachwycona. Moja buzia wyglada mega naturalnie, jest gladziutka, matowa i wszystkie niedoskonalosci sa zakryte Polecam!
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 15:07   #3
Olkaaa123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 95
Dot.: Creme Puff czy True Match mineralny?

Dzieki za odzew Na razie skłaniam sie własnie ku CP ale jeszcze sie zastanawiam wiec wszelkie opinie mile widziane
Olkaaa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 19:28   #4
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Creme Puff czy True Match mineralny?

Creme Puff - chodzi o ten puder w kamieniu? Jeśli tak to miałam go i dla mnie nic specjalnego, odcienie dosyc ciemne i chyba wybrałam za ciemny (kupowałam na allegro).

Teraz mam puder mineralny L'oreal True Match Minerals I jestem zachwycona W ogóle nie uzywam podkładu tylko ten puder, bo kryje najlepiej ze wszystkich podkładów (!) jakie miałam. Odcienie w sumie tez mają ciemne ale ja teraz jestem opalona i super to wygląda

Też mam cerę trądzikową i tłustą
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 08:32   #5
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Creme Puff czy True Match mineralny?

Nie używałam CP ale mam TM i jestem zadowolona - z tymże, jeśli oczekujesz super krycia i matu, to ten puder ci tego nie zagwarantuje moim zdaniem. Owszem, kryje trochę i trochę matuje, ale nie jest to mat w znaczeniu stricte. Co do kolorów, on się niesamowicie dobrze adaptuje i dopasowuje - bardzo się opaliłam niedawno niechcący i wiadomo, że kolor pudru powinien być dobrany od nowa, ale nadal smaruję się tym starym i wcale się nie odznacza i nie jest za jasny.

Moja rada - idź do perfumerii czy do rossmanna i po prostu wypróbuj, sama będziesz wiedziała wtedy najlepiej
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 18:06   #6
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Creme Puff czy True Match mineralny?

Ja mam CP i nie jestem zadowolona. Odcienie są ciemne Ja mam 5, transparency, a jest bardzo ciemny.
Przykładam się do zakupu TM, bo dużo pozytywnych opinii krąży na jego temat
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:27.