jak uwydatnić jeszcze bardziej kośći policzkowe? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-12, 11:36   #1
rocielle
Przyczajenie
 
Avatar rocielle
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 27
Question

jak uwydatnić jeszcze bardziej kośći policzkowe?


Mam lekko wystające , zaokrąglone kości policzkowe , chciałabym je jeszcze jakos uwydatnic ale tak żeby efekt był naturalny . Proszę o jakies makijażowe triki i rady . Ja sama maluje je tak , rozświetlająco brązujący puder w kulkach pod kości i jasniejszy ton na kośc , plus odrobina rózu w kamieniu na wierzchołki kości policzkowych - efekt dziewczecego zarumienienia, rocieram delikatnie zeby nie było za dużo i był efekt "przechodzenia". Czy dobrze robie? może powinnam zmienic metode? niby dobrze to w wygląda ale ... i tak prosze o rade
rocielle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 13:26   #2
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: jak uwydatnić jeszcze bardziej kośći policzkowe?

Cytat:
Napisane przez rocielle Pokaż wiadomość
Mam lekko wystające , zaokrąglone kości policzkowe , chciałabym je jeszcze jakos uwydatnic ale tak żeby efekt był naturalny . Proszę o jakies makijażowe triki i rady . Ja sama maluje je tak , rozświetlająco brązujący puder w kulkach pod kości i jasniejszy ton na kośc , plus odrobina rózu w kamieniu na wierzchołki kości policzkowych - efekt dziewczecego zarumienienia, rocieram delikatnie zeby nie było za dużo i był efekt "przechodzenia". Czy dobrze robie? może powinnam zmienic metode? niby dobrze to w wygląda ale ... i tak prosze o rade
.................
ja to robię tak : najpierw modeluję buzię bronzerem,skronie,żychwę, czoło, potem nakładam takim cieniem minimalnie pod kością policzkową,następnie na 'tzw.pućki'' nakładam dobrany kolorystycznie róż<ewentualnie przeciągam go smuga w stronę uszu..ale to zalezy od ksztaltu twarzy> a na koniec na górną część policzków nanosze rozświetlacz <to się nazywa chyba fachowo-łuki jarzmowe> ewentualnie dodaje go w kącikach oka i na skronie...ale to jak mówie indywidualna sprawa....Dodatkowa sztuczka polega na tym,ze mozna wykonturowac twarz,specjalnym odcieniem cielisto-beżowego pudru<lub cienia>:
polega to na tym,ze nakladasz taką smugę delikatnie pod koscia policzkową,to powoduje takie zaciemnienie tego miejsca ,a dalej to juz tak jak opisałam wyzej.Chcąc jeszcze bardziej uwypuklic kość to mozna rozjaśnic na koniec miejsce między koscia policzkową a żuchwą jasnym pudrem.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:18.