Już bez nadzieji... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-11, 15:03   #1
Pan Lucas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1

Już bez nadzieji...


Witam wszystkich. Mam 17 lat i straszny problem mianowicie:
W wieku 14 lat pojawił się u mnie straszny trądzik obejmujący zasięgiem całą twarz. Był on bardzo zaogniony, strasznie bolący i siedział głęboko pod skórą. Byłem z nim u dermatologa, który dał mi na niego jakieś tabletki( ich nazwy akurat nie pamiętam) i płyn Zineryt. Efekty były dobre, trądzik ustąpił i przez blisko 2 lata miałem spokój. Teraz jednak znów pojawiły się u mnie problemy z trądzikiem. Byłem u dermatologa NFZ-u ( jedynego w mojej okolicy ), ponieważ prywatny dermatolog który mi pomógł już nie mieszka w moim mieście, i dostałem od niego środki, które w ogóle nie zadziałały. Później lekarz przypisał mi inny środek, który też nie zadziałał ( mimo że brałem go przez 4 miesiące)a następnie rozłożył ręce. Mój trądzik charakteryzuje się teraz tym, że nie jest on taki ropny i zaczerwieniony. Pojawiają mi się natomiast na czole, nosie i brodzie drobne syfki siedzące płytko pod skórą. Trądzik ropny pojawia się tylko sporadycznie i w postaci małych punktów. Proszę jednak o rady, bo nie chcę powtórki z przed dwóch lat. Prosiłbym także przy podawanych specyfikach o podawanie ceny owych cudeniek.

Pozdrawiam i z góy dziękuję o pomoc.
Pan Lucas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 17:03   #2
AgataKubicka
Raczkowanie
 
Avatar AgataKubicka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 379
Dot.: Już bez nadzieji...

wklej zdjęcie twarzy będzie łatwiej ustalić jaki to rodzaj trądziku
AgataKubicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 17:54   #3
Nierozumiany15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zachodniopomorskie .
Wiadomości: 367
Dot.: Już bez nadzieji...

Cytat:
Napisane przez Pan Lucas Pokaż wiadomość
Witam wszystkich. Mam 17 lat i straszny problem mianowicie:
W wieku 14 lat pojawił się u mnie straszny trądzik obejmujący zasięgiem całą twarz. Był on bardzo zaogniony, strasznie bolący i siedział głęboko pod skórą. Byłem z nim u dermatologa, który dał mi na niego jakieś tabletki( ich nazwy akurat nie pamiętam) i płyn Zineryt. Efekty były dobre, trądzik ustąpił i przez blisko 2 lata miałem spokój. Teraz jednak znów pojawiły się u mnie problemy z trądzikiem. Byłem u dermatologa NFZ-u ( jedynego w mojej okolicy ), ponieważ prywatny dermatolog który mi pomógł już nie mieszka w moim mieście, i dostałem od niego środki, które w ogóle nie zadziałały. Później lekarz przypisał mi inny środek, który też nie zadziałał ( mimo że brałem go przez 4 miesiące)a następnie rozłożył ręce. Mój trądzik charakteryzuje się teraz tym, że nie jest on taki ropny i zaczerwieniony. Pojawiają mi się natomiast na czole, nosie i brodzie drobne syfki siedzące płytko pod skórą. Trądzik ropny pojawia się tylko sporadycznie i w postaci małych punktów. Proszę jednak o rady, bo nie chcę powtórki z przed dwóch lat. Prosiłbym także przy podawanych specyfikach o podawanie ceny owych cudeniek.

Pozdrawiam i z góy dziękuję o pomoc.
Nie warto sie lecyzc na wlasną, reke, sma jestem teog rpzykladem, nawet jak nie widzisz narazie efektow to nie rezygnuj, uztwaj tego co amsz przepisane.
Nierozumiany15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:24.