TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2 - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-28, 10:32   #2671
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

[1=f0e6aaecebf45b744a169ee 59d849c3c50d2539b_60d902f 215d71;34361401]Kochane wybaczcie mi długą nieobecność, wypadł mi pogrzeb w rodzinie i jakoś nie byłam w nastroju do udzielania się Ale na szczęście już jest lepiej, dałam też o dziwo rade dociągnąć do końca Turbo Fire i czuję dziś wielki smutek z tego powodu Wrzuciłam zdjęcia przed/po do prywatnego albumu (właściwie to w trakcie i po), jakoś nie zrobiły na mnie większego wrażenia, mimo iż sporo ze mnie spadło, ale w sumie nie miałam dużo do zrzucania więc i tak jestem b. zadowolona No, poza nogami które nigdy mi się nie będą podobać, ale są jakie są i nic z tym już nie zrobię widocznie.

Wagowo w trakcie całego programu spadło chyba z 6 kg jak nie więcej (nie wiem dokładnie ile ważyłam na samym początku). Dziś moja waga pokazała 49 kg o.O aczkolwiek trochę zaniża, więc strzelam, że mam coś koło 51/52. Co do wymiarów, aktualnie w talii na czczo miewam nawet 58, w tyłku spadło sporo, z ok.93 do 86/7, udo z 52 na troszkę ponad 48 co mnie baaardzo cieszy

Nie wiem co mam dziś ze sobą począć, już czuję, że mnie nosi i chyba zrobię sobie jeszcze raz dwa zaawansowane miesiące - czułam wtedy, że żyję


Życzę Wam jak zawsze mnóstwa energii i motywacji - nie poddawać się![/QUOTE]
super że Ci się udało - gratuluje ! A gdzie można zobaczyć Twoje fotki przed i po TF ?
Liiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 10:35   #2672
f0e6aaecebf45b744a169ee59d849c3c50d2539b_60d902f215d71
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 493
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
super że Ci się udało - gratuluje ! A gdzie można zobaczyć Twoje fotki przed i po TF ?
w prywatnym albumie u mnie w profilu (co by nie świecić tyłkiem na forum publicznym )
f0e6aaecebf45b744a169ee59d849c3c50d2539b_60d902f215d71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 10:42   #2673
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Będzie dobrze, a może nawet lepiej niż myślisz
A gdzie się wybierasz ?
Celuję w PW, mam kilka kierunków związanych z chemią i/lub biologią

[1=f0e6aaecebf45b744a169ee 59d849c3c50d2539b_60d902f 215d71;34361401]Kochane wybaczcie mi długą nieobecność, wypadł mi pogrzeb w rodzinie i jakoś nie byłam w nastroju do udzielania się Ale na szczęście już jest lepiej, dałam też o dziwo rade dociągnąć do końca Turbo Fire i czuję dziś wielki smutek z tego powodu Wrzuciłam zdjęcia przed/po do prywatnego albumu (właściwie to w trakcie i po), jakoś nie zrobiły na mnie większego wrażenia, mimo iż sporo ze mnie spadło, ale w sumie nie miałam dużo do zrzucania więc i tak jestem b. zadowolona No, poza nogami które nigdy mi się nie będą podobać, ale są jakie są i nic z tym już nie zrobię widocznie.

Wagowo w trakcie całego programu spadło chyba z 6 kg jak nie więcej (nie wiem dokładnie ile ważyłam na samym początku). Dziś moja waga pokazała 49 kg o.O aczkolwiek trochę zaniża, więc strzelam, że mam coś koło 51/52. Co do wymiarów, aktualnie w talii na czczo miewam nawet 58, w tyłku spadło sporo, z ok.93 do 86/7, udo z 52 na troszkę ponad 48 co mnie baaardzo cieszy

Nie wiem co mam dziś ze sobą począć, już czuję, że mnie nosi i chyba zrobię sobie jeszcze raz dwa zaawansowane miesiące - czułam wtedy, że żyję


Życzę Wam jak zawsze mnóstwa energii i motywacji - nie poddawać się![/QUOTE]
Gratulacje ukończenia i spadków Ale patrzę na Twoje zdjęcia i strasznie chudziutko wyglądasz Z ciekawości- ile masz wzrostu?

Dzisiaj zaczynam ostatni miesiąc CE, nawet nie wiem, kiedy to zleciało
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 10:50   #2674
f0e6aaecebf45b744a169ee59d849c3c50d2539b_60d902f215d71
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 493
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Gratulacje ukończenia i spadków Ale patrzę na Twoje zdjęcia i strasznie chudziutko wyglądasz Z ciekawości- ile masz wzrostu?

Dzisiaj zaczynam ostatni miesiąc CE, nawet nie wiem, kiedy to zleciało
Dziękuję Wzrostu mam może niecałe 168cm i faktycznie, większość ludzi mi narzeka, że już za chudo Jak oceniasz CE ogólnie? Próbowałam kiedyś kilku zestawów ćwiczeń i rozmyślam teraz nad hybrydą TF/CE, jednak boję się trochę 'niedoboru' aerobów , żeby kg nie wróciły spektakularnie, chyba, że sama dołożyłabym ich trochę więcej do programu ułożonego przez Szalinę. Nie mogę przecież do końca życia robić TF
f0e6aaecebf45b744a169ee59d849c3c50d2539b_60d902f215d71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 10:51   #2675
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

la_negrita efekty widac ! Ale no własnie, zgadzam się z NArek że chudziutko wyglądasz, nie masz czasem niedowagi ?
Liiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 11:12   #2676
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

[1=f0e6aaecebf45b744a169ee 59d849c3c50d2539b_60d902f 215d71;34362472]Dziękuję Wzrostu mam może niecałe 168cm i faktycznie, większość ludzi mi narzeka, że już za chudo Jak oceniasz CE ogólnie? Próbowałam kiedyś kilku zestawów ćwiczeń i rozmyślam teraz nad hybrydą TF/CE, jednak boję się trochę 'niedoboru' aerobów , żeby kg nie wróciły spektakularnie, chyba, że sama dołożyłabym ich trochę więcej do programu ułożonego przez Szalinę. Nie mogę przecież do końca życia robić TF [/QUOTE]
Wybacz, jak na Ciebie patrzę, to mam babcine zapędy i mam ochotę Cię nakarmić Nie mówię Ci tego uszczypliwie, po prostu myślę, że wyglądałabyś lepiej z kilkoma kg więcej
CE jest bardzo fajne, ja miałam dosyć aerobów, układów i tak dalej, więc to jest miła odmiana Zdecydowanie bardziej wolę siłowe ćwiczenia Kg spadają, może nie jakoś wybitnie szybko, ale ciało zdecydowanie się zmienia na lepsze I nie tylko ja to widzę, otoczenie również Fajnie jest patrzeć na przykład na swoje ręce, które wcześniej przypominały kluski, a teraz widać na nich mięśnie
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 11:20   #2677
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

[1=f0e6aaecebf45b744a169ee 59d849c3c50d2539b_60d902f 215d71;34362472]Dziękuję Wzrostu mam może niecałe 168cm i faktycznie, większość ludzi mi narzeka, że już za chudo Jak oceniasz CE ogólnie? Próbowałam kiedyś kilku zestawów ćwiczeń i rozmyślam teraz nad hybrydą TF/CE, jednak boję się trochę 'niedoboru' aerobów , żeby kg nie wróciły spektakularnie, chyba, że sama dołożyłabym ich trochę więcej do programu ułożonego przez Szalinę. Nie mogę przecież do końca życia robić TF [/QUOTE]

Gratulacje ukończenia treningu
Ja bardzo lubię Hip Hop ABS, lzejszy nić TF i skierowany głównie na kształtowanie brzucha.

Shau T równiez prowadzi Insanity. Jak na razie dla mnie TF lżejsze.



Edit a ja zdjęc nie widzę, więc co do samych efektów się nie wypowiem
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici

Edytowane przez ***luna
Czas edycji: 2012-05-29 o 07:22
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-28, 11:56   #2678
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

La_negrita nie chcę być uszczypliwa czy wredna, gratuluję ukończenia TF ale radzę Ci z głębi serca - przestań ćwiczyć, zacznij jeść, bo Ciebie prawie nie ma Jeśli podoba Ci się Twoja figura to idź do psychologa, bo to być może anoreksja Odpoczywaj i najedz się porządnie, dobrze radzę, póki masz jeszcze odrobinkę mięśni, bo tłuszczu na zdjęciach nie widzę. Ale to już Twoja sprawa co z tym zrobisz, Twoje życie.
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 12:35   #2679
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

dokładnie tak jak napisała Agusiek...
la negrita nie wpadnij w anoreksję z tego niezwykle trudno wyjść...bardzo ciężko, znam doskonale ten problem.. Wierze w Ciebie i wierze ze będzie dobrze !
Liiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 23:18   #2680
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Celuję w PW, mam kilka kierunków związanych z chemią i/lub biologią

Dzisiaj zaczynam ostatni miesiąc CE, nawet nie wiem, kiedy to zleciało
PW całkiem całkiem W razie czego PWr też fajna We wrocku fajne siłownie są

Bo ostatnio ten czas zapierdziela, że normalnie wrrr Czasem mam wrażenie, że nie nadążam. Ledwo wstanę coś porobię, a tu prawie dzień minął



La_negrita, przegięłaś i to mocno. Jak dla mnie wyglądasz źle i im szybciej sobie to uświadomisz i coś tym zrobisz tym lepiej i zdrowiej dla Ciebie. Masz strasznie zachwiane postrzeganie samej siebie, co jak widać prowadzi Ciebie do całkowitego wyniszczenia organizmu. Ogarnij się i zacznij działać, bo fatalnie to wygląda ...
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 23:22   #2681
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Zgadzam sie z Tygryskiem- taka figura nie wygląda dobrze niestety Lubie szczupłe osoby,ale bez przesady, to juz wygląda chorobliwie, trochę sie przestraszyłam, gdy zobaczyłam te zdjęcia. Jak na moje oko,to powinnaś nabrać masy

Nie wpisywalam sie, bo miałam przerwe od wizazu, ale cwicze nadal, dzis pierwszy dzien 10 tygodnia, czyli 20 hiit i 30 tone.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-29, 07:19   #2682
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

wstałam o 5 ! i zrobiłam fire 30 i sculpt 30 - eh ten brak czasu Ale TF doładowało mnie pozytywnie ! no nic do pracy rodacy !
Liiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 09:24   #2683
violetxprison
Raczkowanie
 
Avatar violetxprison
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 151
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
wstałam o 5 ! i zrobiłam fire 30 i sculpt 30 - eh ten brak czasu Ale TF doładowało mnie pozytywnie ! no nic do pracy rodacy !

dziewczynoooo chociaz biorac pod uwage upały obecne to rozwaze czy nie robić podobnie ha-ha. ja jutro zaczynam 16 tydzien :Ehem: pomierzylam sie troche i mi spadlo mniej wiecej od poczatku wszedzie ok 2-3cm, bez szału, waga to mnie nie interesuje bo wiadomo zaden wyznacznik, najbardziej oczywiscie wizualnie wszystko widac, tylko jeszcze ramiona i brzuch cos mi nie pasi chyba czesciej bede robic upper i abs

ii juz zaczynam sie powoli zastanawiac co po TF, Insanity bedzie dobrz, Tyygryś?

Edytowane przez violetxprison
Czas edycji: 2012-05-29 o 09:26
violetxprison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 09:42   #2684
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez violetxprison Pokaż wiadomość
tylko jeszcze ramiona i brzuch cos mi nie pasi chyba czesciej bede robic upper i abs

ii juz zaczynam sie powoli zastanawiac co po TF, Insanity bedzie dobrz, Tyygryś?
Na ramiona najprościej pompeczki, burpee, itp.
Na brzuch przede wszystkim odżywianie, ćw. siłowe+aeroby

Po TF ja bym chyba proponowała coś w innym stylu niż TF. Zbliża się lato, więc i pogoda nie będzie zbyt fajna na długie fikanie i w sumie też sądzę, że niekoniecznie będzie się chciało siedzieć długo w domu i ćwiczyć. Dlatego też proponuje np. Body Revolution. 3 miesiące, jest plan, co dwa tygodnie wchodzi się na wyższy poziom, elementy siłowe i aerobowe, treningi max ok. 40 minut. To może być też taki inny bodziec dla organizmu. Tylko przydałoby się zaopatrzyć w ciężarki, bo się mogą przydać.
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 10:28   #2685
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez violetxprison Pokaż wiadomość
dziewczynoooo chociaz biorac pod uwage upały obecne to rozwaze czy nie robić podobnie ha-ha. ja jutro zaczynam 16 tydzien :Ehem: pomierzylam sie troche i mi spadlo mniej wiecej od poczatku wszedzie ok 2-3cm, bez szału, waga to mnie nie interesuje bo wiadomo zaden wyznacznik, najbardziej oczywiscie wizualnie wszystko widac, tylko jeszcze ramiona i brzuch cos mi nie pasi chyba czesciej bede robic upper i abs

ii juz zaczynam sie powoli zastanawiac co po TF, Insanity bedzie dobrz, Tyygryś?
upały to fakt przeszkadzają ale mnie niestety do tego zmusza napięty rytm dnia ! Niestety na nic nie ma czasu i miałabym czas żeby ćwiczyć około 23,30 ale wtedy to chyba bym już padła
Liiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 19:41   #2686
kasia_zla
Raczkowanie
 
Avatar kasia_zla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 236
Talking Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Czeeeeeść

Wpadłam się właściwie tylko przywitać....i bijcie, zabijcie - nie ćwiczę...nie mam czasu, praca, dom, gotować, zjeść, spać i tak w kólko. Takie durne godziny mam, że no nie ma kiedy, za wcześnie wychodzę za późno wracam i nie wiem jak to zrobić, żeby wrócić do treningu, bo godziny dziennie nie mam nawet na to, żeby zjeść czy kawy się napić
Dziś jest pierwszy dzień od 2 m-cy, kiedy wreszcie mogłam na chwilę usiąść i wleźć w końcu na wątek..pragnę zaznaczyć, że i tak mimo 'wolniejszego' wieczoru kawę ową piję od prawie 2 godzin

Macie jakieś propozycje? Bo ja oszaleję bez ruchu

Nie miałam kiedy przejrzeć wątku także nie było okazji do przeglądnięcia rezultatów natomiast dla wytrwałych oraz serdeczne gratulacje z mojej strony dla dziewczyn, które ukończyły trening

Przepraszam za brak ładu i składu, ale jak zwykle ostatnio - jestem 'w biegu'

Ściskam Was TurboFajerki! I pamiętam....z niecierpliwością czekam na powrót do treningu!!!!
__________________

POSTANOWIONE

Odchudzenie

Start: 58,5 kg (17.01.2012)
Obecnie: 58.5 kg
Dieta od: 17.01.2012
Turbo Fire: 20.01.2012 7/20

Mój TurboFajerowy blogas

Zapuszczenie

Ostatnie cięcie: 17.12.2011

kasia_zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 22:02   #2687
basia_ww
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 492
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

cześć Turbofajerki i nie tylko

wpadłam na chwile więc się przywitam

dziś zrobiłam sobie rest
faktycznie coraz ciężej ćwiczyć teraz kiedy lato się zbliża, kiedy po pracy całe późne popołudnie spędza się na powietrzu z dzieckiem - wieczorem mi sie już nic nie chce - poza kąpielą

ale zmobilizowałam się już do zdrowego i regularnego odżywiania
jem często - smacznie i niewielkie porcje a waga małymi kroczkami spada , ważne że spada a nie rośnie
szkoda mi odpuścić ćwiczenia, ale nie wiem jak to będzie dalej bo ciągle gdzieś mi ten dzień ucieka (ale z tego co widzę nie tylko mnie ) ale zobaczę co będzie dalej, na razie kontynuuję. Jak tylko będę mogła to będę zaglądać i się odzywać - ale Was nie opuszczę - nie liczcie na to - Tygrysku ostatnie motywacje super

dobranoc chudzinki
basia_ww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 08:32   #2688
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

hej kochane, nie ważyłam nie mierzyłam się ale czuje po ciuchach że są luźniejsze
Liiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 10:39   #2689
MietaZCytryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 424
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

dziewczyny,
Witam po długiej przerwie Jeszcze będę się w tym poście walić po głowie, bo niestety muszę przyznać że zaniedbałam totalnie Turbo Fire
Pod koniec kwietnia spadł na mnie taki nawał pracy, że jedyne na co miałam czas w czasie dnia (prócz pracy...) to wykąpać się i walnąć do łóżka. A tam jeszcze Mąż się uwagi domagał
Potem, jak się obrobiłam z pracą, to się ciepło zrobiło, wyciągnęliśmy rowery i zaczęliśmy jeździć :P Równocześnie dostałam kartę Multisportu i Mąż mnie na squasha wyciągnął i się zakochałam
Więc na swoje usprawiedliwienie mam to, że ćwiczę praktycznie codziennie ( w zeszłym tygodniu faktycznie codziennie ), z tym że nie Turbo Fire
Ale szczerze, to szkoda mi trochę dnia, jak jest ładna pogoda, to wolę na rower wyskoczyć, niż ćwiczyć TF w domu.. Tym bardziej, że na rowerze czy squashu spędzam czas z Mężem, bo normalnie mamy niewiele czasu dla siebie w tygodniu. Tak więc proszę nie bić za mocno
Myślę czy by nie ćwiczyć dalej TF w te dni, kiedy jest brzydka pogoda, albo nie mam czasu wyskoczyć na squasha / fitness? Ewentualnie odłożę sobie Turbo Fire na jesień...

A Wy jak się trzymacie?
MietaZCytryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-30, 20:52   #2690
lenor
Zadomowienie
 
Avatar lenor
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 141
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez basia_ww Pokaż wiadomość
cześć Turbofajerki i nie tylko

wpadłam na chwile więc się przywitam
witam

Cytat:
Napisane przez kasia_zla Pokaż wiadomość
Czeeeeeść

Wpadłam się właściwie tylko przywitać....i bijcie, zabijcie - nie ćwiczę...nie mam czasu, praca, dom, gotować, zjeść, spać i tak w kólko. Takie durne godziny mam, że no nie ma kiedy, za wcześnie wychodzę za późno wracam i nie wiem jak to zrobić, żeby wrócić do treningu, bo godziny dziennie nie mam nawet na to, żeby zjeść czy kawy się napić
Dziś jest pierwszy dzień od 2 m-cy, kiedy wreszcie mogłam na chwilę usiąść i wleźć w końcu na wątek..pragnę zaznaczyć, że i tak mimo 'wolniejszego' wieczoru kawę ową piję od prawie 2 godzin

Macie jakieś propozycje? Bo ja oszaleję bez ruchu

Nie miałam kiedy przejrzeć wątku także nie było okazji do przeglądnięcia rezultatów natomiast dla wytrwałych oraz serdeczne gratulacje z mojej strony dla dziewczyn, które ukończyły trening

Przepraszam za brak ładu i składu, ale jak zwykle ostatnio - jestem 'w biegu'

Ściskam Was TurboFajerki! I pamiętam....z niecierpliwością czekam na powrót do treningu!!!!
heh jak ja to dobrze znam... dzisiaj mi się płakać chciało jak jadłam niedogotowany obiad na stojąco i szybko piłam gorącą herbatę. Jedzenie bez celebracji mnie przygnębia...
Właściwie, dalej nie mam czasu, ale boli mnie tak głowa, że zaraz idę poćwiczyć, wtedy przejdzie szybciutko...

Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
wstałam o 5 ! i zrobiłam fire 30 i sculpt 30 - eh ten brak czasu Ale TF doładowało mnie pozytywnie ! no nic do pracy rodacy !
ktoś jest już oficjalnie uzależniony

Tygrysku, dziękuję za odpowiedź dietetyczną
lenor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 21:19   #2691
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

lenor - żebyś wiedziala ! Dzisiaj mam rest i czuje jak mnie caly dzien nosi ! Cos bym porobila

no nic jutro tez o 5 pobudka bo caly dzien w pracy a po pracy obowiazki... ale moge oficjalnie juz powiedziec ze TF dodaje mi niesamowicie energii do działania !
Liiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 23:46   #2692
lenor
Zadomowienie
 
Avatar lenor
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 141
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

ha jak dobrze sobie poskakać
lenor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 09:52   #2693
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

oj jak tu cicho !

Wszystkie zastrajkowały
Liiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 11:40   #2694
malvinus
Raczkowanie
 
Avatar malvinus
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 450
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

hej
ja cwiczewczoraj mialam rest ale dzis juz skaczejest troche kiepska pogoda wiec idealnie na podskoki w domu. mieszkam na poddaszu wiec jak jest slonce to poce sie 3x bardzej i mam duzo mniej sily...tez tak macie??
po 3 tyg cwiczen (wlasna modyfikacja TF i silowych) jest 3-4kg mniej a wizualnie tez widac nawet,maz mi powtarza ze wychudlam a mam z czego, 72kg 169cm...ale damy rade,w tym roku chce sie z tym uporac!!
malvinus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 11:47   #2695
MietaZCytryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 424
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez malvinus Pokaż wiadomość
hej
ja cwiczewczoraj mialam rest ale dzis juz skaczejest troche kiepska pogoda wiec idealnie na podskoki w domu. mieszkam na poddaszu wiec jak jest slonce to poce sie 3x bardzej i mam duzo mniej sily...tez tak macie??
po 3 tyg cwiczen (wlasna modyfikacja TF i silowych) jest 3-4kg mniej a wizualnie tez widac nawet,maz mi powtarza ze wychudlam a mam z czego, 72kg 169cm...ale damy rade,w tym roku chce sie z tym uporac!!
WOW, super spadek wagi po tak krótkim czasie - gratuluje
A trzymasz jakąś ekstra dietę? Czy tylko ćwiczenia?
MietaZCytryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 11:52   #2696
ptysza
Zadomowienie
 
Avatar ptysza
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

witam Was serdecznie przyczłapałam tu z dzieciowego za traicionerą tak mnie za każdym razem intrygował Twój podpis, że zaczęłam szukać co to to turbo jest

oficjalnie bym chciała dołączyć, mogę? wczoraj zaczęłam o Was czytać, przejrzałam oba wątki, choć trochę pobieżnie. W nocy ściągnęłam pierwsze dwa filmiki i dzisiaj już zaczęłam ćwiczyć nie powiem, że się nie zmęczyłam, bo zmęczyłam się strasznie ostatnie 10 min to już chyba tylko podrygiwałam prawie jak na dyskotece w liceum ale nie padłam na kanapę tylko wytrzymałam na stojąco do końca stretch juz nie dałam rady ostatnich chyba 4 min bo dziecko mi się obudziło i przykleiło do nogi

wieczorem się zmierzę, zważę i podam co i jak
muszę się w końcu odchudzić bo źle się czuję, ale ja chyba nie dam rady jakiejś rygorystycznej diety do tego dołożyć, chyba będę jadła bardziej z głową

aha no i najważniejsze - pierwsze wrażenia czuję się pełna energii, a ostatnimi tygodniami było u mnie co raz gorzej, zero energii, a dzisiaj? sama siebie nie poznaję, czuję lekko nogi, ręce - ale to jest miłe uczucie ale absolutnie nie starałam się robić wszystkie ćwiczenia na maxa, bo bym nie żyła już

ale się cieszę, że w końcu zebrałam się w sobie i zaczęłam ćwiczyć
ptysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 11:55   #2697
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez ptysza Pokaż wiadomość
witam Was serdecznie przyczłapałam tu z dzieciowego za traicionerą tak mnie za każdym razem intrygował Twój podpis, że zaczęłam szukać co to to turbo jest

oficjalnie bym chciała dołączyć, mogę? wczoraj zaczęłam o Was czytać, przejrzałam oba wątki, choć trochę pobieżnie. W nocy ściągnęłam pierwsze dwa filmiki i dzisiaj już zaczęłam ćwiczyć nie powiem, że się nie zmęczyłam, bo zmęczyłam się strasznie ostatnie 10 min to już chyba tylko podrygiwałam prawie jak na dyskotece w liceum ale nie padłam na kanapę tylko wytrzymałam na stojąco do końca stretch juz nie dałam rady ostatnich chyba 4 min bo dziecko mi się obudziło i przykleiło do nogi

wieczorem się zmierzę, zważę i podam co i jak
muszę się w końcu odchudzić bo źle się czuję, ale ja chyba nie dam rady jakiejś rygorystycznej diety do tego dołożyć, chyba będę jadła bardziej z głową

aha no i najważniejsze - pierwsze wrażenia czuję się pełna energii, a ostatnimi tygodniami było u mnie co raz gorzej, zero energii, a dzisiaj? sama siebie nie poznaję, czuję lekko nogi, ręce - ale to jest miłe uczucie ale absolutnie nie starałam się robić wszystkie ćwiczenia na maxa, bo bym nie żyła już

ale się cieszę, że w końcu zebrałam się w sobie i zaczęłam ćwiczyć
ptysza super - zapraszamy na pewno nie pożałujesz... ale.. uwaga !!! To maksymalnie wciąga
Liiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 12:06   #2698
ptysza
Zadomowienie
 
Avatar ptysza
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

dzieki

zapomniałam zapytać czy w pierwszym tygodniu potrzebny jest jakiś sprzęt? ściągam dopiero filmik na drugi dzień i nie wiem czy mam się już w coś zaopatrzyć?

to jest niewiarygodne, ja nie mogę wysiedzieć na krześle
ptysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 12:12   #2699
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez ptysza Pokaż wiadomość
dzieki

zapomniałam zapytać czy w pierwszym tygodniu potrzebny jest jakiś sprzęt? ściągam dopiero filmik na drugi dzień i nie wiem czy mam się już w coś zaopatrzyć?

to jest niewiarygodne, ja nie mogę wysiedzieć na krześle
dobre buty z amortyzacją, bo mogą Ci siąść kolana, albo łydki,
przy rozciąganiu mata
a do sculpt i tone to guma ( czy jak to tam się nazywa )
Liiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 12:35   #2700
ptysza
Zadomowienie
 
Avatar ptysza
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

ćwiczyłam w butach do biegania, bo tylko takie mam

musze zakupić ta gume
ptysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-13 21:50:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:52.