Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-26, 20:26   #4741
AgaGiraffe
Rozeznanie
 
Avatar AgaGiraffe
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: nie chcesz wiedzieć
Wiadomości: 523
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A wchodzenie po schodach działa na tyłek? Bo ja mieszkam na parterze, ale mogę chodzić na piąte piętro w wolnym czasie.
Schody możesz spokojnie potraktować jako steper i po prostu wchodzić i schodzić np po 10 x w trzech seriach, najpierw jedna, później druga noga- to też będzie skuteczne na tyłek i uda

Oj Dziewczyny, daaawno mnie tu nie było, niestety czasu brak
__________________
69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54
AgaGiraffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 20:53   #4742
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

A co to za bzdura, że przy siłowych lepiej spala się tłuszcz niż przy aerobach? Pierwsze słyszę
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 21:12   #4743
misheall
Wtajemniczenie
 
Avatar misheall
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 955
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Tylko ja w domu nie mogę skakać, ponieważ mam meble po sam sufit i krzywą podłogę, już kiedyś raz szafka spadła i nie chciałabym tego powtarzać, dlatego nie ćwiczę w domu. Nawet na głupiej skakance nie mogę poskakać. A swoją drogą nie mam pewności, że będę dobrze ćwiczenie robić. Dopiero kilak miesięcy temu się dowiedziałam, że całe życie robiłam źle brzuszki i dlatego bolał mnie kark.
Poszukaj różnych filmików z ćwiczeniami (np. na youtube). Jest instruktor, który pokazuje jak wykonywać dane ćwiczenie i to naprawdę pomaga. I jest masa ćwiczeń, które wymagają jedynie posiadania podłogi

Udało mi się dzisiaj przebiec 2x 4 min, 2x 3min, 1x 2,5 min, 1 x 2min, 1x 1min. I jest szczęśliwa, bo pierwszy raz udały mi się te 4 minutówki
__________________

'It's better to feel pain, than nothing at all
So keep your head up, keep your love'


Pomagam
misheall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 21:41   #4744
cytrynowa88
Zadomowienie
 
Avatar cytrynowa88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 1 529
Send a message via Skype™ to cytrynowa88
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez cacajuate Pokaż wiadomość
cytrynowa: jaki czas ?
5h 50min, wiem czas katastrofa :P ale to nic, ważne, że maraton ukończony byłoby lepiej gdyby nie bolały kości: biodra i kolano prawe. Następnym razem postaram się zejść do 5 godzin

dziękuję za gratulacje

dziś już zregenerowałam się więc poszłam na siłownie, a jutro rano biegam 10 km zrobię, może troszkę więcej, zależy ile czasu będzie
__________________
nie musisz być perfekcyjny na starcie, ale musisz wystartować,
by perfekcję osiągnąć kiedykolwiek

cytrynowa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 21:41   #4745
Lilianna86
Przyczajenie
 
Avatar Lilianna86
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 24
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez Paula_95 Pokaż wiadomość
Dziękuję

Wiecie co...że ja się wcześniej z tym bieganiem nie ogarnęłam...zawsze narzekałam na moje nogi, ale wiecie jak to jest-zawsze się narzeka, ale nic nie robi...biegam od około miesiąca, a nogi jak u innej osoby łydki chude mam! MAM SMUKŁE ŁYDKI! wybaczcie, że się tak podniecam tym, ale nawet nie wiecie, jaka to radość-ja nawet łydki zawsze miałam grube. Niech jeszcze bieganie zadziała na uda i pośladki, a będę happy całkowicie.
Dzięki ci Boże za bieganie
Ja też coś tam zauważyłam ale właśnie przy łydkach, wolałabym zauważyć w udach, no ale po tygodniu biegania to raczej niemożliwe


Cytat:
Napisane przez Paula_95 Pokaż wiadomość
Ja też. i to takie okropne, że ja nie mogę...niektóre kobiety narzekają na to, że mają rozstępy po ciąży. Ja mam 17 lat, nawet za mąż nie wyszłam, nie mam dzieci, a mam takie rozstępy, jakbym już miała ich piątkę koszmar...
Witaj w klubie. Ja niestety też mam rozstępy, na udach i piersiach. Koszmar i mój wielki kompleks Niedługo wyjazd na wakacje i znów męczarnia, ehh Mam nadzieję, że dzięki bieganiu wygląd ud się poprawi i będą chociaż trochę ładniej wyglądały.

Zazdroszczę Wam dziewczynki tych wyników Ja robię dopiero 2 tydzień planu treningowego i mogę pomarzyć o takich wynikach, ale i tak się cieszę bo to sukces w moim przypadku. Bieg kojarzył mi się zawsze z najgorszym sportem ;]
__________________
"Szczęście to nie tylko to, co los daje, ale i to, czego nam nie zabiera"

Lilianna86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 23:26   #4746
cacajuate
Zadomowienie
 
Avatar cacajuate
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: México
Wiadomości: 1 902
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
A co to za bzdura, że przy siłowych lepiej spala się tłuszcz niż przy aerobach? Pierwsze słyszę
Ekheeem, to malo slyszalas.
Oczywiscie, ze TAK, chudnie sie szybciej od silowych: 30 min silowych spali ci wiecej niz 30 min aerobow. Wiadomo, ze zalezy jakich. Ale jest to powszechnie wiadome. Zauwaz tez, ze aerobowe spalaja duzo wiecej miesni.

A juz w ogole bieganie na dystans do spalania tluszczu uwazam za jakies kuriozum. Jednym z celow biegow dlugodysnasowych jest taka rekompozycja miesni, zeby duzo w nich sie skladowalo i spalalo malo. Poza tym dystans najnormalniej w swiecie spala miesnie, jak ktos ma jakies watpliwosci, to niech zagoogoluje fote Pauli Radcliffe czy jakiegokolwiek maratonczyka.
Swoja droga na chudniecie od dystansu duzo lepsze sa serie sprintow.

Cytat:
Napisane przez cytrynowa88 Pokaż wiadomość
5h 50min, wiem czas katastrofa :P ale to nic, ważne, że maraton ukończony byłoby lepiej gdyby nie bolały kości: biodra i kolano prawe. Następnym razem postaram się zejść do 5 godzin
Ile przeszlas ?
cacajuate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 07:14   #4747
cytrynowa88
Zadomowienie
 
Avatar cytrynowa88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 1 529
Send a message via Skype™ to cytrynowa88
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cacajuate w sumie 2 km przeszłam, najwięcej w ostatnim kółku, ale też po trzecim kółku zatrzymywałam się na każdym stoisku z wodą, piłam i biegłam dalej, do następnego, przy stoisku z bananami, postój, zjadłam banana i jazda dalej
Biegłaś już kiedyś w maratonie?

A tymczasem idę potrenować
__________________
nie musisz być perfekcyjny na starcie, ale musisz wystartować,
by perfekcję osiągnąć kiedykolwiek

cytrynowa88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-27, 07:15   #4748
tinekk
Zadomowienie
 
Avatar tinekk
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 932
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Ja dziś oficjalnie zaczęłam biegać, wreszcie się przełamałam

Fakt bo 1,6 km ale jak na 1 raz i ciągły bieg to i tak jestem zadowolona
Później prysznic i od razu człowiek inaczej funkcjonuje, bieganie coś pięknego

Chciałam zapytać dziewczyn które używają ENDOMONDO jak używać go żeby nic nie płacić ( podobno jest to mozliwe ) fakt ze pobiera mało bo ok. 12 groszy za ok. 15/20min, ale gdybym biegała codziennie lub co 2 dzien to w ciagu miesiaca sie tego troszke nazbiera, tym bardziej że pobiera spoza abonamentu, a nie z kwoty którą mam do dyspozycji. Porsze o porady mam Nokie C5-00 i mam GPS, ale z tego też mi chyba pobiera jeśli go jakoś uruchomie:/
__________________

Ćwiczę, ćwiczę, ćwiczę
Dbam o włoski
Dążę do idealnej cery

tinekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 07:29   #4749
cacajuate
Zadomowienie
 
Avatar cacajuate
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: México
Wiadomości: 1 902
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez cytrynowa88 Pokaż wiadomość
Cacajuate w sumie 2 km przeszłam, najwięcej w ostatnim kółku, ale też po trzecim kółku zatrzymywałam się na każdym stoisku z wodą, piłam i biegłam dalej, do następnego, przy stoisku z bananami, postój, zjadłam banana i jazda dalej
To mialas dosc wolne tempo jednak.

Cytat:
Napisane przez cytrynowa88 Pokaż wiadomość
C
Biegłaś już kiedyś w maratonie?
Juz pisalam, ze bieglam. Wlasciwie trudno to nazwac maratonem, bo organizatorzy sie rabneli w pomiarzy i wydluzyli nam trase o ponad kilometr. A wody po dziewietnastym kilometrze nie bylo prawie do konca. Nie ma jak organizacja, czysty meksyk hehehe. O tym jak bylo "cieplutko" nie musze mowic. Generalnie masakrator. W tym roku biegne tam polmaraton. Nie szykuje sie na maraton puki nie bede w stanie zrobic 3h 30 min
cacajuate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 07:36   #4750
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

U mnie dzisiaj z rana 4,39 km w czasie 29:25. Źle mi się biegło, pod koniec bolała mnie głowa, więc już nie będę kombinowała i po prostu wrócę do biegania wieczorami
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 07:55   #4751
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez tinekk Pokaż wiadomość
Ja dziś oficjalnie zaczęłam biegać, wreszcie się przełamałam

Fakt bo 1,6 km ale jak na 1 raz i ciągły bieg to i tak jestem zadowolona
Później prysznic i od razu człowiek inaczej funkcjonuje, bieganie coś pięknego

Chciałam zapytać dziewczyn które używają ENDOMONDO jak używać go żeby nic nie płacić ( podobno jest to mozliwe ) fakt ze pobiera mało bo ok. 12 groszy za ok. 15/20min, ale gdybym biegała codziennie lub co 2 dzien to w ciagu miesiaca sie tego troszke nazbiera, tym bardziej że pobiera spoza abonamentu, a nie z kwoty którą mam do dyspozycji. Porsze o porady mam Nokie C5-00 i mam GPS, ale z tego też mi chyba pobiera jeśli go jakoś uruchomie:/
Musisz jakoś wyłączyć przesyłanie danych, peptalk chyba też. Ja biegam i mam tylko włączony GPS.
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-27, 07:59   #4752
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

ciekawe skad wzielas takie kurioza, serio cwiczenia silowe sluza do wyrabiania miesni - czyli jesli ktos z bf zabierze sie tylko za to, to pod warstwa tluszczu wytworza sie miesnie, ktore optycznie powieksza sylwetke. Nie mozna zastapic jednych cwiczen drugimi, bo aeroby sluza do spalania tluszczu. (spalanie miesni to skutek uboczny, ale po to wlasnie aeroby laczy sie z silowymi)

Po drugie - kobieta nie powinna wykonywac sprintow! Wiec kolejna glupota, ktora pojawila sie w twoim poscie. Kobiece cialo nie jest przystosowane do tego rodzaju wysilku, nogi ukladaja sie w X. Dlatego robiac aeroby, powinno sie to biegac podwyzszonym tempem/marszobieg. Zadnych sprintow.
Nie ma sensu wchodzenie na takie blogi, jesli potem mam powtarzac takie stwierdzenia
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 08:16   #4753
cacajuate
Zadomowienie
 
Avatar cacajuate
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: México
Wiadomości: 1 902
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
ciekawe skad wzielas takie kurioza, serio cwiczenia silowe sluza do wyrabiania miesni - czyli jesli ktos z bf zabierze sie tylko za to, to pod warstwa tluszczu wytworza sie miesnie, ktore optycznie powieksza sylwetke. Nie mozna zastapic jednych cwiczen drugimi, bo aeroby sluza do spalania tluszczu. (spalanie miesni to skutek uboczny, ale po to wlasnie aeroby laczy sie z silowymi)
Cialo to nie perpetum mobile, jak sie mu nie dostrczy DODATNIEGO bilansu kalorycznego, to sie nic nie wytworzy, bo niby z czego? Z powietrz sie te miesnie maja sublimowac? Zgadzam sie natomiast, ze najlepsze jest laczenie.

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Po drugie - kobieta nie powinna wykonywac sprintow! Wiec kolejna glupota, ktora pojawila sie w twoim poscie. Kobiece cialo nie jest przystosowane do tego rodzaju wysilku, nogi ukladaja sie w X. Dlatego robiac aeroby, powinno sie to biegac podwyzszonym tempem/marszobieg. Zadnych sprintow.
Uomaryjo, powiedz to wszystkim zawodowym biegaczkom !!! Nogi sie ukladaja w X jak je tak ukladasz. Po to sie trenuje dobra technike biegu zeby nie ukladac nog w X. ja na ten przyklad juz nie ukladam. Sprinty robie, robia je wszystkie biegaczki. Sa kobiece sprinterki. W ogole jestem w szoku co za bzdet. Nie da sie trenowac do maratonu bez sprintow, wiesz o tym ? Sprinty (tak zwane serie) sa jedynym sposobem podwyzszenia szybkosci na 1 km. Od Pauli Radcliffe po pania Juanite po 50tce co biega wszystkie biegamy spriny. Wszelkie profesjonalne organizacje zalecaja sprinty, wszyscy znani mi zawodowi trenerzy i uhonorowani biegacze i biegaczki. Nogi w X, no padlam.

---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------

Tu jeszcze masz te panie, co to sa "nieprzystosowane" do sprintowania.

a tu swiatowy ranking na setke:
http://en.wikipedia.org/wiki/Women%2...rd_progression

"zadnych sprintow" opadlam
cacajuate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 08:22   #4754
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez tinekk Pokaż wiadomość
Ja dziś oficjalnie zaczęłam biegać, wreszcie się przełamałam

Fakt bo 1,6 km ale jak na 1 raz i ciągły bieg to i tak jestem zadowolona
Później prysznic i od razu człowiek inaczej funkcjonuje, bieganie coś pięknego

Chciałam zapytać dziewczyn które używają ENDOMONDO jak używać go żeby nic nie płacić ( podobno jest to mozliwe ) fakt ze pobiera mało bo ok. 12 groszy za ok. 15/20min, ale gdybym biegała codziennie lub co 2 dzien to w ciagu miesiaca sie tego troszke nazbiera, tym bardziej że pobiera spoza abonamentu, a nie z kwoty którą mam do dyspozycji. Porsze o porady mam Nokie C5-00 i mam GPS, ale z tego też mi chyba pobiera jeśli go jakoś uruchomie:/
Musisz w ustawieniach GPS wyłączyć wspomaganie GPS. ja mam zaznaczone tylko zintegrowany GPS i już nie nalicza mi opłat W mojej nokii jest to w ustawieniach ogólnych -> pozycjonowanie
__________________
"If you think you can, you can.
If you think you can't, you are right."
/Mary Kay Ash/

organizm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 08:35   #4755
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez tinekk Pokaż wiadomość
Chciałam zapytać dziewczyn które używają ENDOMONDO jak używać go żeby nic nie płacić ( podobno jest to mozliwe ) fakt ze pobiera mało bo ok. 12 groszy za ok. 15/20min, ale gdybym biegała codziennie lub co 2 dzien to w ciagu miesiaca sie tego troszke nazbiera, tym bardziej że pobiera spoza abonamentu, a nie z kwoty którą mam do dyspozycji. Porsze o porady mam Nokie C5-00 i mam GPS, ale z tego też mi chyba pobiera jeśli go jakoś uruchomie:/
Ja włanczam tylko GPS mam w telefonie wyłączone dane pakietowe, to net mi sie nie włancza, chyba że z wifi.Ale ja mam samsunga a pewnie w Noki inaczej to nazwane.
Cytat:
Napisane przez Madia Pokaż wiadomość
Musisz jakoś wyłączyć przesyłanie danych, peptalk chyba też. Ja biegam i mam tylko włączony GPS.
No właśnie co telefon to inaczej to się zwie
Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
ciekawe skad wzielas takie kurioza, serio cwiczenia silowe sluza do wyrabiania miesni - czyli jesli ktos z bf zabierze sie tylko za to, to pod warstwa tluszczu wytworza sie miesnie, ktore optycznie powieksza sylwetke. Nie mozna zastapic jednych cwiczen drugimi, bo aeroby sluza do spalania tluszczu. (spalanie miesni to skutek uboczny, ale po to wlasnie aeroby laczy sie z silowymi)
Ja chodziłam na siłownie przez 2 lata 3 razy w tygodniu po przynajmiej 1,5 h, i byłam w stanie się odchudzić tym tylko do pewnego momentu, więc jestem takiego samego zdania że aeroby są konieczne.
Inna sprawa że jak biegałam po góra 30 min 3-4 razy w tyg to efekty były ale za małe jak na mnie. Teraz biegam z 2 razy w tyg ale przynajmiej po godzince, to mogę więcej zjeść a waga w miejscu stoi.
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 08:41   #4756
tinekk
Zadomowienie
 
Avatar tinekk
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 932
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez organizm Pokaż wiadomość
Musisz w ustawieniach GPS wyłączyć wspomaganie GPS. ja mam zaznaczone tylko zintegrowany GPS i już nie nalicza mi opłat W mojej nokii jest to w ustawieniach ogólnych -> pozycjonowanie

Super bardzo dziękuje zrobiłam krok po kroku tak jak Ty zobaczymy właczam program ale nie ćwicze póki co poprostu zostawie na 15 min i zobacze czy cos naliczy dziękuje raz jeszcze

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Ja włanczam tylko GPS mam w telefonie wyłączone dane pakietowe, to net mi sie nie włancza, chyba że z wifi.Ale ja mam samsunga a pewnie w Noki inaczej to nazwane.

No właśnie co telefon to inaczej to się zwie

Ja chodziłam na siłownie przez 2 lata 3 razy w tygodniu po przynajmiej 1,5 h, i byłam w stanie się odchudzić tym tylko do pewnego momentu, więc jestem takiego samego zdania że aeroby są konieczne.
Inna sprawa że jak biegałam po góra 30 min 3-4 razy w tyg to efekty były ale za małe jak na mnie. Teraz biegam z 2 razy w tyg ale przynajmiej po godzince, to mogę więcej zjeść a waga w miejscu stoi.

to prawda w każdym telefonie jest inaczej ale już dostałam tyle rad, wiec mysle ze jakos sobie poradzę
wizaż bezcenny

JEST DZIAŁA, super dziękuję włączyłąm na 15 min i nie zabrało ani grosika dziękuję
__________________

Ćwiczę, ćwiczę, ćwiczę
Dbam o włoski
Dążę do idealnej cery


Edytowane przez tinekk
Czas edycji: 2012-06-27 o 08:54
tinekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 10:10   #4757
cytrynowa88
Zadomowienie
 
Avatar cytrynowa88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 1 529
Send a message via Skype™ to cytrynowa88
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez cacajuate Pokaż wiadomość
To mialas dosc wolne tempo jednak.



Juz pisalam, ze bieglam. Wlasciwie trudno to nazwac maratonem, bo organizatorzy sie rabneli w pomiarzy i wydluzyli nam trase o ponad kilometr. A wody po dziewietnastym kilometrze nie bylo prawie do konca. Nie ma jak organizacja, czysty meksyk hehehe. O tym jak bylo "cieplutko" nie musze mowic. Generalnie masakrator. W tym roku biegne tam polmaraton. Nie szykuje sie na maraton puki nie bede w stanie zrobic 3h 30 min
Wolne, nigdzie nie pisałam, że szybko biegłam
Dla mnie celem było ukończenie maratonu, chciałam się sprawdzić, czy w ogóle dam radę
Spodobało mi się, więc trenuję i będę poprawiać czas. W lipcu bieg trasa 10 km na czas, pewnie wezmę w nim udział.

Póki co dziś 12 km na rozgrzewkę, jutro zrobię sobie trasę 6km na czas i zobaczymy co z tego będzie
__________________
nie musisz być perfekcyjny na starcie, ale musisz wystartować,
by perfekcję osiągnąć kiedykolwiek

cytrynowa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 12:01   #4758
Nowhere
Rozeznanie
 
Avatar Nowhere
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 628
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

mi strasznie rozłącza się gps w trakcie biegu z endomondo, co skutkuje zaniżaniem dystansu o 3-4 km :/ Jeden "międzyczas" normalnie liczy, z pomiarem tempa itp, a drugi już zeruje... da się jakoś poprawić jakość połączenia? mam samsunga galaxy...
a dzisiaj ok 7 km w 43 min, w wietrze ścinającym z nóg
Nowhere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 12:36   #4759
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez Nowhere Pokaż wiadomość
mi strasznie rozłącza się gps w trakcie biegu z endomondo, co skutkuje zaniżaniem dystansu o 3-4 km :/ Jeden "międzyczas" normalnie liczy, z pomiarem tempa itp, a drugi już zeruje... da się jakoś poprawić jakość połączenia? mam samsunga galaxy...
a dzisiaj ok 7 km w 43 min, w wietrze ścinającym z nóg
Ja tez mam galaxy i tez zaklamuje :/. Ja mam wgrany dodatkowo runkeeper i sobie w endo na stronie poprawiamm. Bo run keeper dobrze dziala. Lepiej dziala gps przy telefonie swiezo ladowanym.
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-27, 12:39   #4760
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez cytrynowa88 Pokaż wiadomość
To ja też się pochwalę
w niedziele przebiegłam maraton caaaałe 42 km
dużo czasu mi zajął, momentami był kryzys ale dałam rade cały. To był mój pierwszy.
Na pewno wystartuje w kolejnych!
Łał, wielki podziw i gratulacje!

Ja się ostatnio trochę zapuściłam z bieganiem, bo końcówka sesji mnie przycisnęła. Ale dzisiaj obroniłam licencjat , więc robię sobie jeszcze do wieczora odpoczynek i już od jutra wracam do regularnego biegania
invissible jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 14:07   #4761
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez Paula_95 Pokaż wiadomość

Trzaskam drzwiami obrotowymi i wychodzę
oj wy bidulki, tylko kilka kilometrów w pół godziny, no co to kurde jest, jakie my jesteśmy kiepskie
Ja i moje 2 km w 20 min.
Co ja robię na tym forum?
Ja mam dokładnie tak samo. Czasami wstyd się pochwalić.


Cytat:
Napisane przez kolorowo_ Pokaż wiadomość
P.S. Jest tu ktoś z Łodzi, że tak z ciekawości spytam?
Ja jestem z Łodzi.

Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
Ja po trzech dniach przerwy jakbym dziś skrzydeł dostała.
Jednak odpoczynek sprzyja nogom.

Oj tak, zgadzam się. Już wspominałam tutaj chyba, że najlepiej mi się biega co drugi dzień.

Cytat:
Napisane przez tinekk Pokaż wiadomość
Kurde a ja mam takie głupie pytanie ale mnie nurtuje strasznie
Jak biegacie to gdzie chowacie Ipoda, telefon czy co tam macie przy sobie i ewentualnie klucze jesli ktoś ma ze sobą? po kieszeniach w dresach czy jak nie wkurza was że wam tam coś lata po bokach ?
Ja mam w spodenkach od wewnątrz z przodu taką małą kieszonkę, akurat mieści mi się telefon, kluczy nie biorę.

Cytat:
Napisane przez cytrynowa88 Pokaż wiadomość
To ja też się pochwalę
w niedziele przebiegłam maraton caaaałe 42 km
dużo czasu mi zajął, momentami był kryzys ale dałam rade cały. To był mój pierwszy.
Na pewno wystartuje w kolejnych!
Gratuluję i podziwiam.

Cytat:
Napisane przez Paula_95 Pokaż wiadomość
Dziękuję

Wiecie co...że ja się wcześniej z tym bieganiem nie ogarnęłam...zawsze narzekałam na moje nogi, ale wiecie jak to jest-zawsze się narzeka, ale nic nie robi...biegam od około miesiąca, a nogi jak u innej osoby łydki chude mam! MAM SMUKŁE ŁYDKI! wybaczcie, że się tak podniecam tym, ale nawet nie wiecie, jaka to radość-ja nawet łydki zawsze miałam grube. Niech jeszcze bieganie zadziała na uda i pośladki, a będę happy całkowicie.
Dzięki ci Boże za bieganie



Cytat:
Napisane przez Paula_95 Pokaż wiadomość

Wstawiam moje zdjęcia. Nie wiem właściwie po co, chyba żebyście mi powiedziały, co to ja ze sobą zrobiłam. Pisałam Wam o ortopedzie, przeciążonych stawach, tak? No właśnie. Dwa z tych zdjęć przedstawiają te przeciążone kolana, które aż się uginają pod tym tłuszczem.
Niech to będzie taki ''before'', za parę miesięcy wstawię zdjęcia ładnych nóżek i płaskiego brzuszka. Obiecuję
Jaka gruba, co Ty gadasz...

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
A co to za bzdura, że przy siłowych lepiej spala się tłuszcz niż przy aerobach? Pierwsze słyszę
No właśnie, ja też słyszałam, że do odchudzania lepsze są areoby. Informacje mam z dwóch różnych źródeł, które na co dzień mają do czynienia ze sportem.



Ostatni bieg miałam w piątek, w sobotę postanowiłam odpocząć bo mnie bolałby mięśnie, w niedziele impreza, w poniedziałek zalatany na maksa, we wtorek impreza i dzisiaj impreza i po prostu jestem zrozpaczona i 10 kg grubsza./
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 14:47   #4762
Paula_95
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula_95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 538
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

2 km bieg i 8 km rower. Po ćwiczeniach próbowałam robić te ''siłowe'', o których pisałyście. skończyło się tak, że włączyłam TraceTV i zobaczyłam gołą klatę Ushera. Jakoś się rozproszyłam skończyło się na takiej ''szkolnej, wf-owej'' gimnastyce.

Alexandraa, Ty przynajmniej masz życie towarzyskie wczoraj zrobiłam masę babeczek, śliczne mi wyszły i w ogóle i wiecie co? Nawet nie miałam kogo nimi poczęstować. Takie gucio, nic, a mnie zdołowało. Czułam się jak Osioł ze Shreka. ''Niech mnie ktoś przytuli...''.
__________________
Studentka psychologii. Jak szaleć, to szaleć

Kierowca 09.03.2015 rok, godz. 10.25
Paula_95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 14:57   #4763
tinekk
Zadomowienie
 
Avatar tinekk
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 932
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez Alexandraa Pokaż wiadomość
Ja mam dokładnie tak samo. Czasami wstyd się pochwalić.

Ostatni bieg miałam w piątek, w sobotę postanowiłam odpocząć bo mnie bolałby mięśnie, w niedziele impreza, w poniedziałek zalatany na maksa, we wtorek impreza i dzisiaj impreza i po prostu jestem zrozpaczona i 10 kg grubsza./

Haha ja tez widzę te ogromne ilości kilometrów a ja tu pisze o niecałych 2 ale z pewnością dziewczyny też zaczynały od takich ilości ważne że sie ruszamy :P

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Paula_95 Pokaż wiadomość
2 km bieg i 8 km rower. Po ćwiczeniach próbowałam robić te ''siłowe'', o których pisałyście. skończyło się tak, że włączyłam TraceTV i zobaczyłam gołą klatę Ushera. Jakoś się rozproszyłam skończyło się na takiej ''szkolnej, wf-owej'' gimnastyce.

Alexandraa, Ty przynajmniej masz życie towarzyskie wczoraj zrobiłam masę babeczek, śliczne mi wyszły i w ogóle i wiecie co? Nawet nie miałam kogo nimi poczęstować. Takie gucio, nic, a mnie zdołowało. Czułam się jak Osioł ze Shreka. ''Niech mnie ktoś przytuli...''.

Ja podobnie ugotuje lub upiekę coś dobrego i sama to wcinam... fakt że mam TŻ i to z nim sie dziele ale szczerze mówiąc jakies wyjścia ze znajomymi nie wchodza w grę bo ich nie mamy :/ sami chodizmy do kina na obiad itp
__________________

Ćwiczę, ćwiczę, ćwiczę
Dbam o włoski
Dążę do idealnej cery

tinekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 15:15   #4764
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez invissible Pokaż wiadomość
Ja się ostatnio trochę zapuściłam z bieganiem, bo końcówka sesji mnie przycisnęła. Ale dzisiaj obroniłam licencjat , więc robię sobie jeszcze do wieczora odpoczynek i już od jutra wracam do regularnego biegania
Gratulacje!
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 15:53   #4765
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez Alexandraa Pokaż wiadomość


No właśnie, ja też słyszałam, że do odchudzania lepsze są areoby. Informacje mam z dwóch różnych źródeł, które na co dzień mają do czynienia ze sportem.
Polecam poczytać:

http://www.sfd.pl/Utrata_t%C5%82uszc...y-t230835.html
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 16:09   #4766
cacajuate
Zadomowienie
 
Avatar cacajuate
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: México
Wiadomości: 1 902
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez Anula123 Pokaż wiadomość

Wreszcie ktos mnie tu wspomogl, bo te legendy tu krazace sa jakies kosmiczne: aeroby na spalanie tluszczu, sprinty nie dla kobiet.......


Witam. ja chora od Niedzieli wiec z bieganie nici
cacajuate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 16:42   #4767
olaaa99
Zadomowienie
 
Avatar olaaa99
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: z tamtond
Wiadomości: 1 960
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Czyli przy łączeniu treningu siłowego i biegania (z tego, co poczytałam tu i tam, polecane jest łączenie treningów), jak najlepiej rozplanować zajęcia? W sensie, gdybym miała możliwość 3razy w tygodniu biegać, 2 razy w tygodniu być na siłowni, jak połączyć te treningi? Siłownia w dni wolne od biegania, czy jednak siłownia+bieganie po powrocie z niej(resztkami sił)? 2 razy w tygodniu odniesie jakikolwiek skutek?
__________________
lubię knedle


Edytowane przez olaaa99
Czas edycji: 2012-06-27 o 16:44
olaaa99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 16:44   #4768
cacajuate
Zadomowienie
 
Avatar cacajuate
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: México
Wiadomości: 1 902
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

olaaa najlepiej silownia w jedne dni, bieganie i duzo rozciagania (np. takie 20 min jogi) w inne. Ja bym tez rzucila interwaly, a nie samo, ot sobie, bieganie
cacajuate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 16:45   #4769
Paula_95
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula_95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 538
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Czyli wnioskuję, że jeżeli chcemy być laski, to wkładamy adidaski i do biegu
__________________
Studentka psychologii. Jak szaleć, to szaleć

Kierowca 09.03.2015 rok, godz. 10.25
Paula_95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 16:47   #4770
cacajuate
Zadomowienie
 
Avatar cacajuate
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: México
Wiadomości: 1 902
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Paula zle wnioskujesz, jak chcecie byc laski to adidaski i hantle .
cacajuate jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:16.